Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
https://avxforum.hu/forum/viewtopic.php?f=100&t=199327
---
Felhívjuk minden kedves hirdető fórumtársunk figyelmét, hogy a fórumszabályzat adásvételi alfórumáról szóló fejezete kiegészült az 5.8.15-ös ponttal, amelynek értelmében a meghirdetett áruk előélete visszakövethetőségének érdekében szabályosan feladott eladási hirdetéseket ill. hirdetési topikokat 2024.04.20-ától kezdve nem törlünk, az ezirányú kéréseket a moderátorok nem teljesítik.
Továbbá a 4. fejezet kiegészült a támogató tag fogalmával, valamint az új, 4.9-4.11-es pontok által szabályozott fizetett szolgáltatás fogalom definíciójával.
A szabályzat verziószáma egyúttal 3.1-re változott. A fórumszabályzat változásáról mindenkit külön-külön is értesítettünk.

Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6958
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4693
Tartózkodási hely: Csobánka

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: fülelek »

earforce írta:
2018.11.19., hétf. 19:44
Shimano írta:
2018.11.19., hétf. 18:32
Vinkler írta:
2018.11.19., hétf. 18:00
No meg ott vannak a legendás kék előlapos JBL-ek is! :rolleyes:
Nekem kék ledek vannak a cuccon,és még kék kábelem is van.Aha,szóval akkor innen a jó hang. :D Úgy látszik hogy a valami kék itt is kell. :D
Volt egy hivox lupus junior DAC-om, amiben kék ledekkel voltak megvilágítva a chipek, már akkor sem értettem, de Zoli azt mondta hogy a kék fénytől jobb lesz a hang.
Nem jobb, hanem más, ami egyeseknek tetszik, másoknak meg mindegy. Bébét ismerve úgy gondoltam, neki tetszeni fog.
Ha valakinek van otthon még a régmúltból UV lámpa, amitől otthon is le lehetett barnulni (NDK gyártmány volt a legnépszerűbb), kipróbálhatja, milyen, amikor a készülék halmazt megvilágítjuk egy ilyen fényforrással. (csak a hifit világítja, nem a hallgatót!) Kétség kívül van hatása, becsukott szemmel is hallatszik...

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: avl2 »

earforce írta:
2018.11.19., hétf. 19:44
...Volt egy hivox lupus junior DAC-om, amiben kék ledekkel voltak megvilágítva a chipek, már akkor sem értettem, de Zoli azt mondta hogy a kék fénytől jobb lesz a hang.
ugye ! azaz van itt a kékkel valami, nem csak - többeknek feltünö modon - "ezoterikus" eszközöket erösen bevetö forumtars szerint, de ugye már legalább 2 - szerintem - ezoteriaval nem annyira erösen jellemezhetö és alkotó forumtars szerint is (ha nem eretettem/ünk ott valamit félre; igaz, az Evergreen erösitö ledje nalam zöld; a Lupus D-jére már nem emlékszem).

szivesen kiprobalnam, de a kisvarosomban levö hobbiüzletek eddig nem kooperaltak, hogy nyélbe is üssem a - elöször nem vak - probakat; aztan esetleg lanyom segitsegevel vakon is.

szkeptikus vagyok, de a fentieket komolyan irtam.

kevésbé komolyan: az árnyalat - könnyen lehet, lasd hosszu forumtars irasa -, hogy sokat számít: azaz az alsó árnyalata ..vagy szabása dönthetett, tessék kísérletezni ! ...fotokat a pontos árnyalatrol, méretröl, szabásról, elhelyezésröl nem kérünk ! :D

Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4654
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3116

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: istvan01 »

Vinkler írta:
2018.11.19., hétf. 20:19
Shimano írta:
2018.11.19., hétf. 18:32
Vinkler írta:
2018.11.19., hétf. 18:00
No meg ott vannak a legendás kék előlapos JBL-ek is! :rolleyes:
Nekem kék ledek vannak a cuccon,és még kék kábelem is van.Aha,szóval akkor innen a jó hang. :D Úgy látszik hogy a valami kék itt is kell. :D
A kék ledekkel ki lehetne üldözni a világból... :smile51:
Megoldás, fekete szigszalag! ;peace;
Kék ledektől nekem is kiég szemem. Maradok a triódák katódfűtési 1500K fokos színénél (a kék led kb 15000K fok).

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12761
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7465
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Shimano írta:
2018.11.19., hétf. 20:38
Vinkler írta:
2018.11.19., hétf. 20:19
Shimano írta:
2018.11.19., hétf. 18:32


Nekem kék ledek vannak a cuccon,és még kék kábelem is van.Aha,szóval akkor innen a jó hang. :D Úgy látszik hogy a valami kék itt is kell.
A kék ledekkel ki lehetne üldözni a világból... :smile51:
Megoldás, fekete szigszalag! ;peace;
A jó hang miatt kell a kék,nem figyelsz Vinkler.🔊😜
Ha a kék leden múlik, akkor legyen rosszabb... :smile29:
Basszus! Most jut eszembe, hogy kék kijelzős komponenst vettem! :smile51:
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1836
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1670
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

Ma kék alsóban hallgattam zenét, remek volt ;)
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3660
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1885

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Vinkler írta:
2018.11.19., hétf. 20:19
Shimano írta:
2018.11.19., hétf. 18:32
Vinkler írta:
2018.11.19., hétf. 18:00
No meg ott vannak a legendás kék előlapos JBL-ek is!
Nekem kék ledek vannak a cuccon,és még kék kábelem is van.Aha,szóval akkor innen a jó hang. :D Úgy látszik hogy a valami kék itt is kell.
A kék ledekkel ki lehetne üldözni a világból... :smile51:
Megoldás, fekete szigszalag! ;peace;
A jó hang miatt kell a kék,nem figyelsz Vinkler.🔊😜

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12761
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7465
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Shimano írta:
2018.11.19., hétf. 18:32
Vinkler írta:
2018.11.19., hétf. 18:00
No meg ott vannak a legendás kék előlapos JBL-ek is! :rolleyes:
Nekem kék ledek vannak a cuccon,és még kék kábelem is van.Aha,szóval akkor innen a jó hang. :D Úgy látszik hogy a valami kék itt is kell. :D
A kék ledekkel ki lehetne üldözni a világból... :smile51:
Megoldás, fekete szigszalag! ;peace;
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2808

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: earforce »

Shimano írta:
2018.11.19., hétf. 18:32
Vinkler írta:
2018.11.19., hétf. 18:00
No meg ott vannak a legendás kék előlapos JBL-ek is! :rolleyes:
Nekem kék ledek vannak a cuccon,és még kék kábelem is van.Aha,szóval akkor innen a jó hang. :D Úgy látszik hogy a valami kék itt is kell. :D
Volt egy hivox lupus junior DAC-om, amiben kék ledekkel voltak megvilágítva a chipek, már akkor sem értettem, de Zoli azt mondta hogy a kék fénytől jobb lesz a hang.
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3660
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1885

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Vinkler írta:
2018.11.19., hétf. 18:00
No meg ott vannak a legendás kék előlapos JBL-ek is! :rolleyes:
Nekem kék ledek vannak a cuccon,és még kék kábelem is van.Aha,szóval akkor innen a jó hang. :D Úgy látszik hogy a valami kék itt is kell. :D

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12761
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7465
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

No meg ott vannak a legendás kék előlapos JBL-ek is! :rolleyes:
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
hollohazi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2014.02.07., pén. 09:19
Értékelés: 303
Tartózkodási hely: Balatonfüred

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: hollohazi »

Peter Qvortrup az Audio Note-nál a kék membrános, kenderszál szövésű hangszóró membrán kifejlesztését tartja egyik legnagyobb sikerének, mely az új AN dobozok alapköve lett.
https://audiolife.blog.hu/2016/10/24/sz ... e_e_d_hemp
47 Lab Midnight Blue Cd játszó, 47 Lab Midnight Blue elő-és végerősítő, 47 Lab Lens Alnico széles sávú hangsugárzó , Funk Vector III lemezjátszó, Funk FX 3 kar, Hana SL MC hangszedő,  47 Lab Shigaraki MC phono, Tiglon, Shun Mook, Schallwand, Schnerzinger

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5671
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1053

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

hosszu írta:
2018.11.19., hétf. 14:42
Ez most komoly?!?!?!?! :(
Honnan lehet szerezni még ilyen állványt?
Nekem is kell ha ennyit dob a hangon! :)
Annak, hogy benned egy többrészes poszttal kapcsolatban ez "maradt meg", két oka lehet:

1. Elolvastad ugyan a belinkelt posztokat, de rendkívül komoly szövegértési problémádból adódóan nem értetted, azok miről szólnak. Ez esetben semmi gond, a szövegértés fejlesztésére ma már nagyon jó terápiás lehetőségek vannak - még felnőtt korban is.

2. A posztokat nem olvastad, hisz tulajdonképpen nem azért vagy "itt", mert a téma érdekel.
Hozzászólásod - ami egy poszttal kapcsolatos beszélgetésből öncélúan kiragadott mondatra épül - csak a szokásos, rosszindulatú és a kocsmai kötözködés szintjén álló újabb megnyilvánulásod.

Nem reszortom eldönteni, melyik pont fedi az igazságot, de korábbi "beszélgetéseid" alapján sajnos, a másodikat tartom valószínűnek - ha nem így van, én kérek elnézést.
[/quote]

Mi más juthatott volna az eszembe a kép meg a típusleírás alapján , amikor azt állítod , hogy zeneibb mint a sztatikusaid voltak?!
Most nem tudom eldönteni, hogy fiatal vagy és akkor még mejöhet az eszed, vagy öreg és akkor már soha nem lesz jó a hallásod?! :)
Már bocs.......!
Ehhez nem tudom miért kellett volna bármi mást is elolvasni?!
A szövegértéssel pedig megint csak nem tudom mit akartál? Hogy nem hámoztam ki , hogy a "kényszerűséged" vitt rá,mert a macska lekarmolta a sztatikusod vagy , hogy a " rendszered kék bogyós" és ezért táltosodott meg?
Ugyan már Long.... Ha ilyenért ennyire ugrasz , akkor az vérkomoly lehet! És még rám mondjátok, hogy mániákus?! :)

Avatar
hosszu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1424
Csatlakozott: 2007.11.28., szer. 13:18
Értékelés: 1275

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: hosszu »

[/quote]
Miért van az, hogy erről a kékbogyó jelenségről Andersen: A császár új ruhája meséje ugrik be? Lehet hogy a többség "ostoba" ebben a kérdésben, és ez eldönt mindent? :ohnoohnoohno:
[/quote]

Miért van az, hogy erről a "kékbogyó jelenségről" neked nem a Gryphon, nem a Reimyo, nem a Totem, nem a CD-fejjel párhuzamosan kötött kék led, stb. jut eszedbe, hanem az, hogy mindenki, aki kipróbálta és megtapasztalta, az ostoba?
longkft.hu/audioblog/

Avatar
hosszu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1424
Csatlakozott: 2007.11.28., szer. 13:18
Értékelés: 1275

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: hosszu »

Ez most komoly?!?!?!?! :(
Honnan lehet szerezni még ilyen állványt?
Nekem is kell ha ennyit dob a hangon! :)
[/quote]

Annak, hogy benned egy többrészes poszttal kapcsolatban ez "maradt meg", két oka lehet:

1. Elolvastad ugyan a belinkelt posztokat, de rendkívül komoly szövegértési problémádból adódóan nem értetted, azok miről szólnak. Ez esetben semmi gond, a szövegértés fejlesztésére ma már nagyon jó terápiás lehetőségek vannak - még felnőtt korban is.

2. A posztokat nem olvastad, hisz tulajdonképpen nem azért vagy "itt", mert a téma érdekel.
Hozzászólásod - ami egy poszttal kapcsolatos beszélgetésből öncélúan kiragadott mondatra épül - csak a szokásos, rosszindulatú és a kocsmai kötözködés szintjén álló újabb megnyilvánulásod.

Nem reszortom eldönteni, melyik pont fedi az igazságot, de korábbi "beszélgetéseid" alapján sajnos, a másodikat tartom valószínűnek - ha nem így van, én kérek elnézést.
longkft.hu/audioblog/

Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4654
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3116

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: istvan01 »

avl2 írta:
2018.11.19., hétf. 13:03
A kék gyöngy kapcsán még az jutott eszembe: megoszthatja majd a csapatot az alapján is, hogy akinek a hasonló cuccokból származó anyagi elöny/nyereség fontos, az nyilván nem dícséri, nem örül neki.
Továbbra is várom: ki küldene nekem. Szívesen kipróbálnám (de nem autozok erte X idöt, Y penzert).
Miért van az, hogy erről a kékbogyó jelenségről Andersen: A császár új ruhája meséje ugrik be? Lehet hogy a többség "ostoba" ebben a kérdésben, és ez eldönt mindent? :ohnoohnoohno:

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: avl2 »

A kék gyöngy kapcsán még az jutott eszembe: megoszthatja majd a csapatot az alapján is, hogy akinek a hasonló cuccokból származó anyagi elöny/nyereség fontos, az nyilván nem dícséri, nem örül neki.
Továbbra is várom: ki küldene nekem. Szívesen kipróbálnám (de nem autozok erte X idöt, Y penzert).

Avatar
kupecke
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2016.08.26., pén. 19:38
Értékelés: 1275

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: kupecke »

Ha hiszel benne, működni fog, ezért ...- kus, ...-kus, ...doo. ;)

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: avl2 »

én kipróbálnám, mert sokat nem veszthetek.

sajnos nekem könnyen elerhetöen - nem megrendelessel, hogy a szallitas dija több, mint a cucc, nem utazva erte km-eket - nincs (helyi boltokat mar kerdeztem). hollohazi forumtarsnak mar irtam a cimemmel (remélem válaszol is), ha más küldene, azt is (?) elfogadnám.

HA (aki akarja, hozzateszi: feltéve de meg nem engedve) tenyleg ilyen hatasu, akkor kepzeljük el a nem csaladi hazas, tanyasi környezetet, ahol a szomszed ruhatara, falfestesi, festmenygyüjtesi, lakberendezési stb. szokasai, vagy a közeli turi-turi bolt kinalata miatt gyakorlatilag kontrollalhatatlan es jelentös hangzaskülönbseg alakulhat ki ! Ha erre gondolok: remélem en nem érzek hatását.
Ha meg arra, hogy milyen egyszerüen, olcson nagy dobas, akkor meg jó lenne.

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5671
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1053

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

hosszu írta:
2018.11.18., vas. 10:12
kopaszbarack írta:
2018.11.18., vas. 00:14
hosszu írta:
2018.11.17., szomb. 20:31
... a kényszerűségből használt 5 cm-es hangszórócskákkal nagyobb zenei élményt ad...
Erről lehet többet tudni? Néztem a blogodon is a képen, de nem lehet beazonosítani. Köszönöm!
Valamikor a komplett "rendszer" JVC ux 2000 néven volt kapható. Mára csak a hangsugárzók maradtak meg, jelenleg azok vannak bekötve és rátéve egy csoporttagtól kölcsönkapott állványra.
$_3.jpg
Ez most komoly?!?!?!?! :(
Honnan lehet szerezni még ilyen állványt?
Nekem is kell ha ennyit dob a hangon! :)

Avatar
kopaszbarack
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.08.13., szer. 18:24
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: kopaszbarack »

Shimano írta:
2018.11.18., vas. 13:30
Nagy itt a baj. sad.gif Egy kijózanító vakteszt gyógyíthatná ezt a kórságot,de minek is ha a beteg ettől érzi jól magát. gondolkodik.gif
Van egyébként kb 10-20 kg különböző alakú és színű gyöngyöm,ráadásul még jó régiek is,tehát a hatás garantált.Gyöngyvadászok jelentkezését várom a készletre. :D
:D ...én csak a Hosszúéban hiszek azt fogom kipróbálni ;peace;
Ez itt az a hely ahol az objektív is szubjektív.

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3660
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1885

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Nagy itt a baj. sad.gif Egy kijózanító vakteszt gyógyíthatná ezt a kórságot,de minek is ha a beteg ettől érzi jól magát. gondolkodik.gif
Van egyébként kb 10-20 kg különböző alakú és színű gyöngyöm,ráadásul még jó régiek is,tehát a hatás garantált.Gyöngyvadászok jelentkezését várom a készletre. :D

Avatar
hosszu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1424
Csatlakozott: 2007.11.28., szer. 13:18
Értékelés: 1275

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: hosszu »

kopaszbarack írta:
2018.11.18., vas. 00:14
hosszu írta:
2018.11.17., szomb. 20:31
... a kényszerűségből használt 5 cm-es hangszórócskákkal nagyobb zenei élményt ad...
Erről lehet többet tudni? Néztem a blogodon is a képen, de nem lehet beazonosítani. Köszönöm!
Valamikor a komplett "rendszer" JVC ux 2000 néven volt kapható. Mára csak a hangsugárzók maradtak meg, jelenleg azok vannak bekötve és rátéve egy csoporttagtól kölcsönkapott állványra.
$_3.jpg
$_3.jpg (29.12 KiB) Megtekintve 1578 alkalommal
longkft.hu/audioblog/

Avatar
hosszu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1424
Csatlakozott: 2007.11.28., szer. 13:18
Értékelés: 1275

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: hosszu »

meridián írta:
2018.11.17., szomb. 21:29
Kedves Zsolt!
Olyan sok dolgot olvastam már a rendszeredről.....ha lehetőség és
mód lenne rá szívesen meghallgatnám...... leborulok.gif
Magánban egyeztessünk helyet, időpontot - ezt vedd meghívásnak. :)
longkft.hu/audioblog/

Avatar
kopaszbarack
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.08.13., szer. 18:24
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: kopaszbarack »

hosszu írta:
2018.11.17., szomb. 20:31
... a kényszerűségből használt 5 cm-es hangszórócskákkal nagyobb zenei élményt ad...
Erről lehet többet tudni? Néztem a blogodon is a képen, de nem lehet beazonosítani. Köszönöm!
Ez itt az a hely ahol az objektív is szubjektív.

Avatar
meridián
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2010.07.02., pén. 13:51
Értékelés: 540

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: meridián »

Kedves Zsolt!

Olyan sok dolgot olvastam már a rendszeredről.....ha lehetőség és
mód lenne rá szívesen meghallgatnám...... leborulok.gif
Amikor kivágod az utolsó fát,a folyóból kifogod az utolsó halat,
rájössz arra a pénzed semmit sem ér.

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”