Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Távirányitók

Avatar
krajzi
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.01.14., pén. 17:22
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: krajzi »


Hali mindenkinek!
 
Lett egy Sunwave src 3820-as távirányítóm.Sajna csak angol leírás van hozzá.Van valakinek magyar vagy német használati útmutatója?Megköszönném!!!!

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Doky »


Üdv mindenkinek! 
Van egy Thomson ROC 4238-as távirányítom. Az elemek benne lemerültek-> a memoriáját elvesztette és a használati utasítása sajnos nincsen meg, ergo nem tudom hogy az automata programozása hogy működött.
Aki ebben, vagy esetleg a használati utasítás elküldésében tudna segíteni azt nagyon megköszönném!

Igaz hogy francia de talán a lényeg lejön... Link.
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
Batkamano
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009.10.11., vas. 22:04
Értékelés: 3

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Batkamano »


Avatar
szaboboldizsar
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.12.20., vas. 20:53
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: szaboboldizsar »


Üdv mindenkinek!
 
Van egy Thomson ROC 4238-as távirányítom. Az elemek benne lemerültek-> a memoriáját elvesztette és a használati utasítása sajnos nincsen meg, ergo nem tudom hogy az automata programozása hogy működött.
Aki ebben, vagy esetleg a használati utasítás elküldésében tudna segíteni azt nagyon megköszönném!

Avatar
jeni
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2006.03.14., kedd 23:38
Értékelés: -1

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: jeni »


ha nem tudnátok melyik ez a tipus itt ezen a linken találtok képet róla: http://plaza.unas.hu/plaza_artdet.php?a ... nas_720235
Szia
Nem néztem végig,de lehet,hogy pont ilyenem van,bár külsőre pont olyan de utána nézzek.Van nekem leirásom arról.
Mweg keresem ha még érdekel a dolog.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Hali,Általában az univerzális távok semmihez nem jók,vagy csak alap funkciókra.Ha valakinek kell távirányító, kerese fel ezt a boltot:www.profibolt.hu itt szinte mindenhez van táv.
üdv

Van több ilyen bolt is, főleg tévéhez, videomagnóhoz, régi beltérihez, esetleg DVD lejátszóhoz van távjuk. A többi (AV erősítő, DVD-felvevő, digital set top box, stb) teljesen esetleges. A Sony deckemhez pl. nincs, amit a jobb univerzálisok és taníthatók szoktak tudni.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
troll
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.02.18., szer. 09:02
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: troll »


Hali,Általában az univerzális távok semmihez nem jók,vagy csak alap funkciókra.
Ha valakinek kell távirányító, kerese fel ezt a boltot:www.profibolt.hu itt szinte mindenhez van táv.
üdv

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Doky »

Google a te barátod is.
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
viktor27
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.07.31., csüt. 14:49
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: viktor27 »


Sziasztok!
 
Valaki tudna segíteni?
 
Van egy Thomson ROC 4505 4 in 1 távirányítóm, de semmilyen leírásom és semmilyen kódom nincs hozzá!
 
Előre is köszi!

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Doky »


Ezt nem ismerem, de vegyél a lidl-ben egy 1800Ft-os távot, tanítható és mindenhez jó.
Ez így van.

Csak nem mindig lehet kapni. Figyelni kell erősen az akciós újságokat, mert sokszor csak pár napig kapható.

Nos ahogy tudom a Lidl érdekes történet.
Van x db egy termékből (pl. táv) akcióban 1100ft.
Akció vége de marad 1100ft amíg el nem fogy az üzletben.
Így lett nekem is az akció vége után 2 héttel később.
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Ezt nem ismerem, de vegyél a lidl-ben egy 1800Ft-os távot, tanítható és mindenhez jó.
Ez így van.

Csak nem mindig lehet kapni. Figyelni kell erősen az akciós újságokat, mert sokszor csak pár napig kapható.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Doky »


CHUNGHOP RM-933E UNIVERSAL REMOTEFENITO FYT-985 UNIVERSAL REMOTE

Ezt nem ismerem, de vegyél a lidl-ben egy 1800Ft-os távot, tanítható és mindenhez jó.

Ez így van.
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
blakey
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2006.10.18., szer. 09:55
Értékelés: 34

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: blakey »


CHUNGHOP RM-933E UNIVERSAL REMOTEFENITO FYT-985 UNIVERSAL REMOTE

Ezt nem ismerem, de vegyél a lidl-ben egy 1800Ft-os távot, tanítható és mindenhez jó.

Avatar
jojoando
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2004.10.07., csüt. 13:25
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: jojoando »


CHUNGHOP RM-933E UNIVERSAL REMOTE
FENITO FYT-985 UNIVERSAL REMOTE
Szóval megvan mindkettő kódtáblázata, de nem viszi a Daewoo tv-t rendesen sem a Siltex dvd olvasót egyáltalán, és nincs idegzetem végigmenni az 1000 lehetőségen...
a 149, 204, 604, 168, 209, ..660-t ismerem, de nem mennek vele, illetve összevissza.
azótase

Avatar
PipeMan
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.04.06., vas. 19:03
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: PipeMan »

ha nem tudnátok melyik ez a tipus itt ezen a linken találtok képet róla: http://plaza.unas.hu/plaza_artdet.php?a ... nas_720235

Avatar
PipeMan
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.04.06., vas. 19:03
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: PipeMan »

sziasztok én most vettem egy ilyen univerzális távirányítót URC22B, de nem tudom ráhangolni az orion tv-re. az összes kódot megpróbáltam de nem sikerült nem ismerte fel ha valaki tud segítsen. köszi előre is

Avatar
domimaci
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.02.29., pén. 10:03
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: domimaci »


Sziasztok!
 
Van egy THOMSON ROC2404-es távirányítóm, de sajnos költözéskor eltűntek a papírjai
Közben lemerültek az elemek, kicseréltem, de azóta nem működik
 
Tud valaki esetleg egy használati utasítást küldeni nekem????
 
Köszi előre is!
Judit

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


ha nem megy a CHUNGHOP RM-933E-nélTV-t bekapcsolod, távir.nál kiválasztod a TV-t,  SET + POWER egyszerre kb 5 mp-ig, villogni kezd a LED, elengeded a billentyűket... célra tartod a kütyüt, ha kikapcsolja a TV-t, 1től 9-ig lenyomsz egy bill-t.. nálam tökéletesen fut így az automata keresés...

szia!
 
Ne haragudj hogy zavarlak, de egyszerűen fogalmam sincs hogy hogyan használható ez a Chunghop rm-933e típusú tanínatható távírányító! Légyszi segíts ha tudsz! vagy ha valakit tudsz akkor légyszi szólj neki hogy írja le... Mert fogalmam sincs a neten talátam egy két dolgot de nem működik... nem tudom összehagolni a kettőt hiába vannak meg a kódok...
nem tudom hogyan kell! előre is köszi
mert ahogy leírtad nekem úgy nem működik:S!
 
mégegyszer nagyon köszi!

hát, választ ne nagyon várj!
ez egy 2005-ös post volt amire reagáltál és ez a rumcájsz gyerek már kiregisztrált innen...


Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
halmin
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 00:29
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: halmin »


ha nem megy a CHUNGHOP RM-933E-nélTV-t bekapcsolod, távir.nál kiválasztod a TV-t, SET + POWER egyszerre kb 5 mp-ig, villogni kezd a LED, elengeded a billentyűket... célra tartod a kütyüt, ha kikapcsolja a TV-t, 1től 9-ig lenyomsz egy bill-t.. nálam tökéletesen fut így az automata keresés...

szia!
 
Ne haragudj hogy zavarlak, de egyszerűen fogalmam sincs hogy hogyan használható ez a Chunghop rm-933e típusú tanínatható távírányító! Légyszi segíts ha tudsz! vagy ha valakit tudsz akkor légyszi szólj neki hogy írja le... Mert fogalmam sincs a neten talátam egy két dolgot de nem működik... nem tudom összehagolni a kettőt hiába vannak meg a kódok...
nem tudom hogyan kell! előre is köszi
mert ahogy leírtad nekem úgy nem működik:S!
 
mégegyszer nagyon köszi!

Avatar
andrew234
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.01.09., szer. 16:50
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: andrew234 »


Sziasztok!
 
Nem tudtok valamilyen programot PC-re, amivel a gépről tudnék USB infrával vezérelni dolgokat?

Avatar
esanyi72
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.12.18., kedd 14:24
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: esanyi72 »


Szevasztok! ha valakinek meg van a videoton tv távirányító kódja küldje el legyen szíves!
Köszi! sanyi30@freemail.hu

Avatar
peppe
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.11.09., pén. 14:18
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: peppe »


Hello Mindenki!
 
Egy kis segítség a kódokhoz
 
http://peppe.fx3.hu/kodok.pdf
 
töltsétek és használjátok egésséggel
 
 
ÜDV: PEPPE[/b]

Avatar
tomax
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.10.27., szomb. 18:50
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: tomax »


Sziasztok!!
 
 
egy URC22B univerzális távirányitóhoz keresek SHARP TV kódokat ha valaki segitene megköszöném!!!!

Avatar
shinar
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.10.07., vas. 19:01
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: shinar »


Hello! Akinek Chunghop RM-933E távirányitója van, lenne olyan szives és elküldené nekem a SABA tv-hez tartozó kódokat, mert automatikus kereséssel nem talált normális kódot. Előre is köszi!
Helló Bearing
 
saba tv-hez kódok,000,065,067,075,085,098,099,100,103,117,155,185,186,222,224 ennyi van összesen .Sok sikert a használatukhoz.
 
 
üdv.Shinar

Avatar
f1lali
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.09.21., pén. 18:25
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: f1lali »


Sziasztok!
 
Van nekem egy URC22B jelü univerzális távirányítóm, aminek nem tudom a kódjait.
Panasonic TV-t szeretnék vele irányítani, de elhagytam a kis táblázatot.
Valaki le tudná írni nekem ide a fórumon? Vagy megadni egy linket, ahonnan letölthetem az összes kódot.
Előre is köszi!
 

 
Üdv:
f1lali

Válasz küldése

Vissza: “Szervízkódok”