Az oldal belső email küldője ideiglenesen kikapcsolásra került.
A profilokban lévő email küldés mailto:cím -re lett átállítva, így remélhetőnek mindenkinek a saját levelezőprogramjából fog kimenni az email.
Ha gond van, kérlek jelezzétek az postmaster@avx.hu -n email-ben

Új fórummal kapcsolatos kérdések, tippek

violin
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 388

Re: Új fórummal kapcsolatos kérdések, tippek

Hozzászólás Szerző: violin » 2018.11.21., szer. 22:03

Óóóóbakker....na jó. :rolleyes:

Skót egybehifi+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+angol fonó+belga drótok+háelté 3.....zene és bona.

Gyerekszoba: Cambridge Audio One+System Audio Saxo 1 active

Mozi:LG PH450UG+Bydium

KV: Hario+Dedica

tonee73
Site Admin
Site Admin
Értékelés: 2624

Hozzászólás Szerző: tonee73 » 2018.11.21., szer. 21:04

violin írta:
2018.11.21., szer. 21:02
gondolkodik.gif ....eltűnt a hirdetésem a házimozi topicból....a párja még megvan a lejátszósban,de a Linn Classik Movie szőrén-szálán felszívódott....
Én voltam, bocs-nem láttam, hogy a másikat lezártad.Tedd fel újra légy szíves, és elnézést! :smile53:
Jó zenék --> Philips CD600 --> Kenwood KR4200 --> Braun L730
Jó zenék --> Marantz CD16 + Marantz ST72 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus
Jó zenék --> Panasonic SC-PMX70BEB,  Panasonic SA-PM25
Mindezek különféle madzagokkal összekötve állványokon

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

violin
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 388

Hozzászólás Szerző: violin » 2018.11.21., szer. 21:02

gondolkodik.gif ....eltűnt a hirdetésem a házimozi topicból....a párja még megvan a lejátszósban,de a Linn Classik Movie szőrén-szálán felszívódott....

Skót egybehifi+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+angol fonó+belga drótok+háelté 3.....zene és bona.

Gyerekszoba: Cambridge Audio One+System Audio Saxo 1 active

Mozi:LG PH450UG+Bydium

KV: Hario+Dedica

Aszpirin
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 293
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Aszpirin » 2018.11.21., szer. 20:28

Pontosítás, a rend kedvéért: a http paraméter kifejezést helytelenül használtam az előző hozzászólásomban (eléggé fáradt vagyok, bocs), szóval url query paraméterekre gondoltam (az URL-ben a “?” utáni részben, egymástól “&”-del elválasztott kulcs=érték párokra).
  • Marantz SA-7003 | Mac + Audirvana | Denon PMA-1600NE | Audio Physic Classic 10
  • LG OLED B7 | Oppo 203 | AppleTV 4K | Denon AVR-X2400H | Zensor 7 + Ikon Vokal 2 Mk2 + Zensor 1 + Alteco C-1 | BK Electronics Double Gem
  • Creek OBH-21SE | AKG K-701

Aszpirin
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Aszpirin » 2018.11.21., szer. 18:52

csandaz írta:
2018.11.21., szer. 08:37
....aszpirin is csinál, hogy a részletes keresőben elkészíti neked a linket.
Ennél azért sajnos egy kicsit bonyolultabb a dolog, sajnos a részletes kereső jelenlegi verziójával azt a linket soha így nem készíted el, mert van benne kézzel hozzáadott http paraméter (search_id=unreadposts), és ez nem minden kombinációban és nem minden paramétersorrendben működik (lehet próbálgatni, van mikor nulla találatot ad, van mikor figyelmen kívül hagyja a szűrést, de ha megtalálod a helyes kombinációt a többi paraméterrel, akkor egy tartósan használható link készül), tegnap pl. azért legalább egy félórát tököltem vele, amíg megtaláltam a helyes kombinációt. Ez sajnos nem olyan játék, amit el lehet várni egy átlag, nem szakmabeli fórumozótól, akinek valószínűleg nulla fogalma van a http paraméterekről. Ezért persze jó lenne egy-két plusz választható opció a részletes kereső ablakában, dinamikusan kizárva a felületen a lehetetlen kombinációkat, de tudom már, hogy ilyen szintű belenyúlást a fórummotorba nem akartok, mert megnehezíti a karbantartást...

Mindenesetre az elkészített linkek mindenkinél működnek, tehát a keresőablak kibővítése helyett egy egyszerűbb változat valóban az lenne, amit a fórumtárs javasolt, vagyis ha egy ilyen link kikerülne a főoldalra vagy a bal felső menübe “Olvasatlan hozzászólások hirdetések nélkül” címszóval.

Ha a részletes keresővel össze lehetne rakni ilyen szűrést, akkor inkább azt írtam volna meg, hogyan, mint én magam rakjam össze. De igen, a fórumokra való szűrést a részletes keresőben raktam össze, abból indultam ki.

Az meg hab a tortán, hogy valójában a jelenlegi “Olvasatlan hozzászólások” linkje sem jó, mert nem az olvasatlan hanem valójában a fórummotor által “új”-nak tekintett (talán az utolsó kézi vagy automatikus beléptetés után keletkezett) hozzászólásokat tartalmazó topikokat listázza, függetlenül attól, hogy olvastad-e már vagy sem. Simán lehetnek benne csupa olvasott hozzászólásokat tartalmazó topikok is. Félrevezető a név, egy kicsit. De úgy tűnik, az emberek ezt megszokták, mert senki nem panaszkodott, hogy mit keres az “olvasatlan hozzászólások” eredményei között olyan topik, amelynek már minden hozzászólása általa elolvasott.
  • Marantz SA-7003 | Mac + Audirvana | Denon PMA-1600NE | Audio Physic Classic 10
  • LG OLED B7 | Oppo 203 | AppleTV 4K | Denon AVR-X2400H | Zensor 7 + Ikon Vokal 2 Mk2 + Zensor 1 + Alteco C-1 | BK Electronics Double Gem

pali923
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 131

Hozzászólás Szerző: pali923 » 2018.11.21., szer. 11:01

Használom előszeretettel az "olvasatlan hozzászólások megjelenítése" c. szolgáltatást. A kérdésem viszont az, hogy ez hogyan működik? A felhasználóhoz kötődik, a géphez, vagy mihez?
A gondom az, hogy a laptopomon működni látszik. Viszont időnként egy tabletről jövök az oldalra, jellemzően ugyanarról az ip-ről, mint a laptopon (de ha nem, akkor is ez van). Ott viszont 1000-nél több hozzászólást dob fel akkor is, ha előtte 5 perccel megnéztem mindet a laptopon. Be van állítva, hogy olvasottként megjelölve. Mit csinálok rosszul?

erősítő: Creek Destiny + Arcam AVR300, cd: Marantz CD5000, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB251+Ortofon M20E, média: iamm Novatron NTR82, front: Triangle Antal EX, center: Celestion F48c, megjelenítő: Hisense 42"plazma, hangfalkábel: DNM, IC: Valhalla CuAgSS, tápkábel: Valhalla CuIV
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A helyzet reménytelen, de nem komoly...

hifis
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 329

Hozzászólás Szerző: hifis » 2018.11.21., szer. 09:56

Aszpirin írta:
2018.11.20., kedd 22:53
Szia!
Nálam most ez működni látszik:
search.php?search_id=unreadposts&fid%5B ... res%C3%A9s
esetleg ez:
search.php?search_id=newposts&fid%5B%5D ... res%C3%A9s

Nézd meg, kérlek, hogy nálad működnek-e, és ha igen, melyik az, ami nagyjából (vagy pontosan) azt adja, mint amit korábban használtál.
ha valamelyik használhatónak bizonyul számodra, akkor ne innen a hozzászólásból másold ki, hanem kattints rá, várd meg amíg bejön az eredmény, és a böngésző címsorában szereplő teljes szöveget másold ki és mentsd le a kedvencek közé.
Ezek szerepeltetését az oldalon én sajnos nem tudom megoldani, ebben csandaz az illetékes, de vedd figyelembe, hogy ezek a linkek szűrést tartalmaznak a Te egyéni igényeid alapján, és nem biztos, hogy ez általánosan elvárás (lehet, hogy vannak, akiket épp a legújabb hirdetések érdekelnek)
Kösz az újabb segítséget, nekem az első verzió a megfelelő változat.
Nyilván nem bántanám a meglévő menüpontot, én csak mint választási lehetőséget vetettem fel ezt az opciót is, mert szerintem ez nem csak engem érint. Valószínű sok fórumozó van, akit a hirdetések nem érdekelnek, azok számára a rengeteg hirdetéssel felhigított olvasatlan topikok menüpont nem használható, tehát a számukra nem létezik ilyen lehetőség.
Az általad készített összeállítás teljesen oké.

csandaz
Site Admin
Site Admin
Értékelés: 8

Hozzászólás Szerző: csandaz » 2018.11.21., szer. 08:37

Ha jól látom, olyan új hozzászólásokat szeretnél látni ami csak adott fórumokra vonatkozik!
ilyet külön kitenni nem tudunk, csak azt lehet csinálni, amit az aszpirin is csinál, hogy a részletes keresőben elkészíti neked a linket.
Bal felül az oldalon a gyorslinkek között van olvasatlan hozzászólás, meg új hozzászólás, de az mindent mutat!

Aszpirin
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Aszpirin » 2018.11.20., kedd 22:53

hifis írta:
2018.11.20., kedd 21:35
Aszpirin írta:
2018.07.27., pén. 14:39
hifis írta:
2018.07.27., pén. 14:21
Remélem lecsengenek lassan a türelmetlen kifogások némely működésbeli jellemzőről, mert amit én felvetnék, abban semmi agresszív nincs, de azért jó lenne, ha jó lenne.
Szóval arról van szó, hogy én (eddig) szinte mindig az olvasatlan hozzászólások menüvel olvastam a fórumot. De ha ebben benne vannak a hirdetések is, akkor számomra ez használhatatlan. Tehát csak annyi a kérdésem, lehet-e ezt szűrni, hogy minden legyen benne, kivéve a hirdetés rovatokat? Ha ez nem megy, van-e valami egyszer beállítható módszer, hogy a hasznos rovatok (vagyis minden a hirdetéseken kívül) új bejegyzései jelenjenek meg nekem?
próbáld ki ezt a linket, valami ilyesmire gondolsz-e? ebben benne vannak a gyártói fórumok is, nincsenek benne a KVX fórumok, sem az adásvétel fórumok, de lehet még finomítani rajta:
http://www.avx.hu/forum/search.php?sear ... res%C3%A9s
Kedves Aszpirin!
Valamit kutyultak a fórumon, mert az általad generált link, amit szinte kizárólag használok, ha a fórumot olvasom, most megint minden hirdetést behoz, és így továbbra is használhatatlan számomra ez az egész katyvasz.
Ezért kérlek, frissítsd Te is ezt az összeállítást, hogy csak a friss, olvasatlan fórumtémák jöjjenek be.
Csak zárójelben jegyzem meg, kár, hogy ez csak így egyéni kezdeményezésre jön össze. Ezt a hirdetés nélküli olvasatlan topikok címet a főoldalra kéne hivatalból összeeszkábálni, szerintem ez a legfontosabb menüpont az egész buliban.
Szia!
Nálam most ez működni látszik:
search.php?search_id=unreadposts&fid%5B ... res%C3%A9s
esetleg ez:
search.php?search_id=newposts&fid%5B%5D ... res%C3%A9s

Nézd meg, kérlek, hogy nálad működnek-e, és ha igen, melyik az, ami nagyjából (vagy pontosan) azt adja, mint amit korábban használtál.
ha valamelyik használhatónak bizonyul számodra, akkor ne innen a hozzászólásból másold ki, hanem kattints rá, várd meg amíg bejön az eredmény, és a böngésző címsorában szereplő teljes szöveget másold ki és mentsd le a kedvencek közé.
Ezek szerepeltetését az oldalon én sajnos nem tudom megoldani, ebben csandaz az illetékes, de vedd figyelembe, hogy ezek a linkek szűrést tartalmaznak a Te egyéni igényeid alapján, és nem biztos, hogy ez általánosan elvárás (lehet, hogy vannak, akiket épp a legújabb hirdetések érdekelnek)

hifis
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 329

Hozzászólás Szerző: hifis » 2018.11.20., kedd 21:35

Aszpirin írta:
2018.07.27., pén. 14:39
hifis írta:
2018.07.27., pén. 14:21
Remélem lecsengenek lassan a türelmetlen kifogások némely működésbeli jellemzőről, mert amit én felvetnék, abban semmi agresszív nincs, de azért jó lenne, ha jó lenne.
Szóval arról van szó, hogy én (eddig) szinte mindig az olvasatlan hozzászólások menüvel olvastam a fórumot. De ha ebben benne vannak a hirdetések is, akkor számomra ez használhatatlan. Tehát csak annyi a kérdésem, lehet-e ezt szűrni, hogy minden legyen benne, kivéve a hirdetés rovatokat? Ha ez nem megy, van-e valami egyszer beállítható módszer, hogy a hasznos rovatok (vagyis minden a hirdetéseken kívül) új bejegyzései jelenjenek meg nekem?
próbáld ki ezt a linket, valami ilyesmire gondolsz-e? ebben benne vannak a gyártói fórumok is, nincsenek benne a KVX fórumok, sem az adásvétel fórumok, de lehet még finomítani rajta:
http://www.avx.hu/forum/search.php?sear ... res%C3%A9s
Kedves Aszpirin!
Valamit kutyultak a fórumon, mert az általad generált link, amit szinte kizárólag használok, ha a fórumot olvasom, most megint minden hirdetést behoz, és így továbbra is használhatatlan számomra ez az egész katyvasz.
Ezért kérlek, frissítsd Te is ezt az összeállítást, hogy csak a friss, olvasatlan fórumtémák jöjjenek be.
Csak zárójelben jegyzem meg, kár, hogy ez csak így egyéni kezdeményezésre jön össze. Ezt a hirdetés nélküli olvasatlan topikok címet a főoldalra kéne hivatalból összeeszkábálni, szerintem ez a legfontosabb menüpont az egész buliban.

csandaz
Site Admin
Site Admin

Hozzászólás Szerző: csandaz » 2018.11.20., kedd 13:33

Nem te vagy a hülye, a csatolmányok el vannak romolva, javítva lesz a következő verzióban!

Mindenesetre most megcsináltam neked.

Viszont legközelebb ha ilyen lesz, akkor az alábbit csinálhatod

Itt az egyik link.
download/file.php?mode=view&id=25693

A szerkesztésnél kattints a képecske ikonra a szöveg felett
Ez berakja [ img ][ /img ] közé és már meg is jelenik!

Így:

Kép

DetemiNánS
Isten Hozott! :)
Értékelés: 0

Hozzászólás Szerző: DetemiNánS » 2018.11.20., kedd 12:21

Hello!

Lehet, hogy én voltam béna vagy tudatlan, de nem igazán sikerült dűlőre jutnom a feltöltött fotókkal az alábbi topicban:
viewtopic.php?f=34&t=125125

Igazából csak egyszer szerettem volna mindegyik képet feltölteni és beilleszteni, de csak nem akartak ott megjelenni, ahová én betettem őket...

lacee
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 280

Hozzászólás Szerző: lacee » 2018.11.20., kedd 07:25

csandaz írta:
2018.11.20., kedd 06:59
lacee írta:
2018.11.19., hétf. 13:21
Szia Csandaz!

Az avatarom eltünt kb. 2 napja a többiékét viszont látom,én nem állítottam semmit.Akartam új képet betenni,de 1 hangyafa....nyi képet engedélyez 200x200.Mi lehet a baj?
Nem tudom, biztonsági mentésből visszatettem.
Köszi! :smile32:

csandaz
Site Admin
Site Admin

Hozzászólás Szerző: csandaz » 2018.11.20., kedd 06:59

lacee írta:
2018.11.19., hétf. 13:21
Szia Csandaz!

Az avatarom eltünt kb. 2 napja a többiékét viszont látom,én nem állítottam semmit.Akartam új képet betenni,de 1 hangyafa....nyi képet engedélyez 200x200.Mi lehet a baj?
Nem tudom, biztonsági mentésből visszatettem.

lacee
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 280

Hozzászólás Szerző: lacee » 2018.11.19., hétf. 13:21

Szia Csandaz!

wittao
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 997

Hozzászólás Szerző: wittao » 2018.11.19., hétf. 08:49

tonee73 írta:
2018.11.19., hétf. 08:33
wittao írta:
2018.11.19., hétf. 08:32
csandaz írta:
2018.11.19., hétf. 08:29
Amikor emailt küldesz valakinek akkor van egy pipa a szöveg alatt:

"Másolat küldése magadnak" - ha be van pipálva, akkor küld egy másolatot neked is
Szia Csandaz,

ma kb. 5-ször dobott ki a fórum és kellett újra bejelentkezni. Vmi gond van a szerverrel? Nálam net stabil, oprendszert sem váltottam.
viewtopic.php?f=100&t=120604
Sztereo: Core Audio DAIDO Ryzen, Karuna ULTIMATE, DENPO DAC, DECHA végfok, FOCAL 1027BE
Kábel: AQ Carbon,Valhalla Aura V2/2 AES/EBU és XLR,Gryphon Guideline GOLD, ELROD tápok

Audio blogom: https://wittaozeneszobaja.blog.hu
Core Audio: http://www.avx.hu/forum/viewforum.php?f=166

tonee73
Site Admin
Site Admin
Értékelés: 2624

Hozzászólás Szerző: tonee73 » 2018.11.19., hétf. 08:33

wittao írta:
2018.11.19., hétf. 08:32
csandaz írta:

"Másolat küldése magadnak" - ha be van pipálva, akkor küld egy másolatot neked is
Szia Csandaz,

ma kb. 5-ször dobott ki a fórum és kellett újra bejelentkezni. Vmi gond van a szerverrel? Nálam net stabil, oprendszert sem váltottam.
viewtopic.php?f=100&t=120604
Jó zenék --> Philips CD600 --> Kenwood KR4200 --> Braun L730
Jó zenék --> Marantz CD16 + Marantz ST72 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus
Jó zenék --> Panasonic SC-PMX70BEB,  Panasonic SA-PM25
Mindezek különféle madzagokkal összekötve állványokon

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

wittao
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 997

Hozzászólás Szerző: wittao » 2018.11.19., hétf. 08:32

csandaz írta:

Szia Csandaz,

Sztereo: Core Audio DAIDO Ryzen, Karuna ULTIMATE, DENPO DAC, DECHA végfok, FOCAL 1027BE
Kábel: AQ Carbon,Valhalla Aura V2/2 AES/EBU és XLR,Gryphon Guideline GOLD, ELROD tápok

Audio blogom: https://wittaozeneszobaja.blog.hu
Core Audio: http://www.avx.hu/forum/viewforum.php?f=166

csandaz
Site Admin
Site Admin

Hozzászólás Szerző: csandaz » 2018.11.19., hétf. 08:29

zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 208

Hozzászólás Szerző: zoli73 » 2018.11.17., szomb. 17:50

Van egy olyan problémám, hogy ha valakinek az oldalon e-mail-t küldök, akkor a címzett helyett a saját gmail fiókomra küldi az üzenetet.
Nem olvastam vissza a majd 30 oldalt, de talán már másnak is volt hasonló gondja.
Előre is köszönöm a segítséget!
Analóg: Linn Axis, Linn Akito, Benz-Micro ACE L, Silver Cord Plus, ARC(diy)
Digitális: Sony SCD 555 ES
Erősítő: Etalon elő-végerősítő
Hangsugárzó: Proac Response 2.5 "Fapaci"
Kábelek: Valhalla, Kimber

scaurus
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 88

Hozzászólás Szerző: scaurus » 2018.11.07., szer. 09:01

OFF

Hores írta:
2018.11.06., kedd 18:29
...
Az alany, állítmány összeegyeztetése, ami nem helyes, - adminisztrátoroknak - szükségük; adminisztrátornak - szüksége
...

A nyelv tökéletlensége (a platóni ideákhoz képest).

Az egyeztetés azért problematikus, mert eltér egymástól a nyelvtan és az értelem.
Az adminisztrátorok nyelvtanilag, ugye, többesszám, így az állítmánynak is annak kell(ene) lennie.
Ugyanakkor az egyes adminisztrátoroknak külön-külön egyedül van szüksége vagy épp nincs szüksége az adatra.

Hasonló példák:

Az Általános Szerződései Feltételek (ÁSZF) a rendelkezéseket "tartalmazza" vagy "tartalmazzák"?
Nyelvtanilag többes szám, de tartalmilag egyet jelent, hiszen az ÁSZF egy db konkrét dokumentumot jelent.

Tankönyvi példa: ha a partin részt vesznek konzulok akkor a velük együtt érkező házastársakra hogyan hivatkozunk (helyesen)?
"A konzulok felesége?" Hiszen minden konzulnak (jellemzően) 1db felesége van, de így mégis azt sugallja tartalmilag, hogy több konzulnak van egy közös felesége.
"A konzulok feleségei?" Ez meg azt sugallja tartalmilag, hogy minden konzulnak több felesége van.

Úgyhogy, lehet, hogy nyelvtanilag (én nem néztem utána, annyira nem érdekel), az "adminisztrátoroknak - szükségük van" a helyes, de az biztos, hogy az "adminisztrátoroknak - szüksége van" tartalmilag helytállóbb és jobban hangzik.
Valószínűleg ezért is terjed.
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

ZolaBA
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 290

Hozzászólás Szerző: ZolaBA » 2018.11.06., kedd 20:35

Hores írta:
2018.11.06., kedd 18:29
Az alany, állítmány összeegyeztetése, ami nem helyes, - adminisztrátoroknak - szükségük; adminisztrátornak - szüksége
Azt csak mellékesen jegyezte meg, hogy egy kijelentő mondat végére pontot kellene tenni, nem felkiáltó jelet (pláne négyet), akkor is ha ...
Szerintem felettébb vicces, hogy te sem tettél pontot a mondatod végére :D

Én amúgy mindig szar voltam nyelvtanból, ezért nem tudom igazán áterezni a nyelvtan-náci életérzést, de őszinte részvétem mindenkinek akinek fájdalmat okoz az ilyesmi. De komolyan :D

A felkiáltójeles gondolatmenetet viszont nem értem. Mi a különbség két leírt mondat között, amikor nem halljuk a kiejtést? Nem pont a mondatvégi írásjel utal a kiejtési formára? Az "Esik az eső." és az "Esik az eső!" közül az utóbbi nem felkiáltás, hanem helytelen lenne? ne már.
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Hores
Értékelés: 5

Hozzászólás Szerző: Hores » 2018.11.06., kedd 18:29

Sziasztok!

Volt nálam ma egy ismerősöm, aki ránézett a monitoromra, és rögtön megjegyezte, hogy már egyre több helyen használják helytelenül a következőt:
AZ IGAZI ADMINISZTRÁTOROKNAK NINCS SZÜKSÉGE A JELSZAVADRA

Azt csak mellékesen jegyezte meg, hogy egy kijelentő mondat végére pontot kellene tenni, nem felkiáltó jelet (pláne négyet), akkor is ha ...

.. kizárólag építő jelleggel.

Üdv!
HZ

zozillla
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 11

Hozzászólás Szerző: zozillla » 2018.11.01., csüt. 22:44

csandaz írta:
2018.10.31., szer. 13:22
zozillla írta:
2018.10.23., kedd 22:45
Valamit nem értek... A "Ne add meg a jelszavad...!" fogad a fórum kezdőlapján, ugyanakkor minden belépésnél kénytelen vagyok titkosítatlanul küldeni a jelszavam, mert http-t használ a fórum. Csak én nem találtam meg a biztonságos belépési módot vagy tényleg ez a helyzet?
Teljesen igazad van, hogy nem titkosított a csatorna, de mivel jó oldalba írod a be a jelszavad, nem olyan egyszerű azt "ellopni"

"Ne add meg" az arra vonatkozik, mint sokan csinálják, hogy elküldik emailben a jelszót mondjuk az postmaster@avx.hu-ra

Egyébként, folyamatban a https beszerzése
Köszönöm a részletes választ és, hogy dolgoztok a https-en!

Részben más... A régi fórum nekem is jobban bejött például az előttem szóló által említett pontban is. Ha a https-ítést illetve egy felhasználóbarátabb fórummotor használatát anyagi okok korlátozzák, szívesen hozzájárulnék (fizetésből élők szintjén). Nem tudom, mások erről mit gondolnak ill. hogy ez ütközik-e bármilyen törvénnyel, szabállyal, szokással stb.

csandaz
Site Admin
Site Admin

Hozzászólás Szerző: csandaz » 2018.10.31., szer. 13:25

audioline írta:
2018.10.31., szer. 13:15
Üzenetek kezelése részleg.

Lehet, hogy volt már róla szó, csak nem találtam meg. Ez esetben sorry. Nem kevés üzenetem összegyűlt az évek alatt. Némelyikben fontos infók tárolódnak. Agyrém megtalálni régebbi privát levelezéseket. :smile51: Régen szuper volt egyszerűen, időrendi sorrendben, listázva átlátni a beszélgetéseket. Nem lehetne kitalálni valamit, hogy ne szétdarabolva legyenek láthatók az egy témán belüli üzenetek? sad.gif

Nagyon értékelném, és sztem nem vagyok vele egyedül.

Köszönet a munkátokért! :smile32:
Volt már kérdés igen, de ez a fórum így működik és mivel nagyon mélyen van, nem nagyon lehet ezen módosítani!

Lezárt

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”