Az oldal belső email küldője ideiglenesen kikapcsolásra került.
A profilokban lévő email küldés mailto:cím -re lett átállítva, így remélhetőnek mindenkinek a saját levelezőprogramjából fog kimenni az email.
Ha gond van, kérlek jelezzétek az postmaster@avx.hu -n email-ben

Off

tonee73
Site Admin
Site Admin
Értékelés: 2532

Re: ADA MPA-502 végfok 5x250W

Hozzászólás Szerző: tonee73 » 2018.12.08., szomb. 20:42

Csutka írta:
2018.12.08., szomb. 19:55

Szerintem ezt abba is hagyhatjuk, mert szemétség a többi hirdetővel szemben és az ADA végfok is többet érdemel.
:smile32:
Ez így van, tehát a felesleg megy az off-ba.
Jó zenék --> Philips CD600 --> Kenwood KR4200 --> Braun L730
Jó zenék --> Marantz CD16 + Marantz ST72 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus
Jó zenék --> Panasonic SC-PMX70BEB,  Panasonic SA-PM25
Mindezek különféle madzagokkal összekötve állványokon

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Csutka
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Értékelés: 724

Hozzászólás Szerző: Csutka » 2018.12.08., szomb. 19:55

irishcream írta:
2018.12.08., szomb. 19:40
Csutka írta:
2018.12.08., szomb. 19:27
irishcream írta:
2018.12.08., szomb. 19:06
............vízhűtéses????..... :smile29:
Nem azért van a pipa a hátulján - nagy az étvágya.
Reggelire pl. négy Behringer-t evett...
Kend tán Degec polgára? :D
Igen, szomszéd! ;)

Szerintem ezt abba is hagyhatjuk, mert szemétség a többi hirdetővel szemben és az ADA végfok is többet érdemel.
:smile32:

irishcream
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 760

Hozzászólás Szerző: irishcream » 2018.12.08., szomb. 19:40

Csutka írta:
2018.12.08., szomb. 19:27
irishcream írta:
Kend tán Degec polgára? :D

Csutka
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Értékelés: 724

Hozzászólás Szerző: Csutka » 2018.12.08., szomb. 19:27

irishcream írta:

irishcream
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 760

Hozzászólás Szerző: irishcream » 2018.12.08., szomb. 19:06

wittao
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 952

Re: Off

Hozzászólás Szerző: wittao » 2018.12.07., pén. 11:27

tottyi írta:
2018.12.06., csüt. 12:38
Kerdes, hogyan johet letre egy vevo es egy elado kozott az uzlet ha nincs meg a bizalom? Egy olyan eset tortent, hogy en feladtam egy hirdetest miszerint egy hifi cuccot akartam eladni de kulfodon elek es elore utalassal akartam eladni de a vevo csak ugy volt hajlando megvenni ha elkuldom o kibontja es ha megfelel akkor elutalja a penzt. En ebbe azert nem akartam belemenni mert meg uj forumozo 20 hozzaszolassal amik csak az adasvetel topikban vannak. Felajanlottam meg tobb opciot, hogy ha Pesti akkor el tudom juttatni a fejest es majd ott fizet vagy ha a kozeleben van valaki a forumrol akit ismerek annak elkuldom es majd annak fizet de idaig el sem jutottunk mert ezt hulyesegnek tartja. Pedig a hirdetesben benne van, hogy elore utalassal elkuldom.
Ilyenkor mi a teendo?
Szerintem engedd el.
A bizalomnak kölcsönösnek kell lennie. Az eladó felé is kell bizalom a vevő részéről, ezt sajnos sok vevő összekeveri illetve figyelmen kívül hagyja. Miért kellene elpostáznod, megnézhesse, kipróbálhassa és utána ha nem jó jön a kínlódás? Hogy küldi vissza, mikor küldi vissza, ki állja a visszaküldést, és ha küldés közben megsérül a csomag stb. stb. Véget nem érő nyűglődés. Esetleg azt megcsinálhatod, hogy leküldöd ismerőshöz, rokonhoz aki Mo-on él, árulja ő és nála meg lehet fogni, kipróbálni stb.
Audio PC, Core Audio KARUNA ULTIMATE, DENPO DAC, DECHA végfok, FOCAL 1027 BE
Kábelek: WireWorld USB,Valhalla AgPt,Valhalla Aura V2/2,Gryphon Guideline GOLD, ELROD tápok
PR Akusztika

Audio blogom: https://wittaozeneszobaja.blog.hu
Core Audio: http://www.avx.hu/forum/viewforum.php?f=166

peterson
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 272

Hozzászólás Szerző: peterson » 2018.12.07., pén. 11:19

tottyi írta:
2018.12.06., csüt. 12:38
Kerdes, hogyan johet letre egy vevo es egy elado kozott az uzlet ha nincs meg a bizalom? Egy olyan eset tortent, hogy en feladtam egy hirdetest miszerint egy hifi cuccot akartam eladni de kulfodon elek es elore utalassal akartam eladni de a vevo csak ugy volt hajlando megvenni ha elkuldom o kibontja es ha megfelel akkor elutalja a penzt. En ebbe azert nem akartam belemenni mert meg uj forumozo 20 hozzaszolassal amik csak az adasvetel topikban vannak. Felajanlottam meg tobb opciot, hogy ha Pesti akkor el tudom juttatni a fejest es majd ott fizet vagy ha a kozeleben van valaki a forumrol akit ismerek annak elkuldom es majd annak fizet de idaig el sem jutottunk mert ezt hulyesegnek tartja. Pedig a hirdetesben benne van, hogy elore utalassal elkuldom.
Ilyenkor mi a teendo?
Esetleg PayPal, az mindkét felet védi, igaz akkor is előre kell utalnia :smile51: , és nem is használja mindenki.
A legkézenfekvőbb: nem adod el neki, majd jön bizalmasabb vevőd! (s igazad van, friss regesként inkább vele lehet bizalmatlan az ember, főleg, hogy a személyes átvételtől így elzárkózik! gondolkodik.gif )
Szerintem engedd el!

tottyi
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 366

Hozzászólás Szerző: tottyi » 2018.12.06., csüt. 12:38

Ilyenkor mi a teendo?
HTPC, DAC, Crown, Hydrasound, Infinity IRS Sigma, Violectric HPA V200, AKG K501

meidy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 18

Re: Jvc 5321 hangfal

Hozzászólás Szerző: meidy » 2018.12.03., hétf. 09:30

Nincs gond.

meidy
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Hozzászólás Szerző: meidy » 2018.12.03., hétf. 09:29

Mindenkinek lehet rossz napja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára meidy 2018.12.03., hétf. 09:30-kor.

nalah
Isten Hozott! :)
Értékelés: 0

Hozzászólás Szerző: nalah » 2018.12.03., hétf. 09:22

meidy írta:
2018.12.03., hétf. 09:00
Ezek szerint itt mindenki birtokolt már 5321-es hangfalat és Sonus Faber Conterto-t is (volt Concertinom és Grand Piano dobozom is, de ez nem változtat a véleményemen, színezett hangreprodukció, ahogy a Sonus alsóbb régióitól ez tudható)

Továbbá szokásos hifista vélemény nyilvánítás a trollkodás, nem is értem, miért nem szántott még rajta végig egy admin.

Valamiről úgy mondani véleményt hogy még csak nem is hallottátok...gratulálok mindenkinek. Hifi sajtón keresztül nem túl jó ám készülékeket megítélni. De azt hiszem ezek felesleges gondolatok felétek.

Valamint az olvasás/értelmezés sem megy igazán. Azt írta, nálam nagyon szépen szólt, nála nem tetszik. Nálam germánium - tekercs elő-végfok, nála csöves erősítő. A hangfallal semmi gond. Egy jobb erősítővel minden jobban szól.

Egy hifi-s ismerős mesélte egyszer hogy neki Amator II volt, és akkor adta el, amikor egy Videoton Minimax-nak finomabb és hihetőbb volt a közepe.
Bocsi,de nem gondolom,hogy minősítettem a hangfalakat!Erről én egy szót sem írtam,pont azt jegyeztem meg,hogy mindenki más és minden rendszer más.
Nem akartam senkit megbántani már bánom,hogy hozzászóltam.Elnézést mindenkitől akit érintett.

meidy
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Hozzászólás Szerző: meidy » 2018.12.03., hétf. 09:00

Ezek szerint itt mindenki birtokolt már 5321-es hangfalat és Sonus Faber Conterto-t is (volt Concertinom és Grand Piano dobozom is, de ez nem változtat a véleményemen, színezett hangreprodukció, ahogy a Sonus alsóbb régióitól ez tudható)

Továbbá szokásos hifista vélemény nyilvánítás a trollkodás, nem is értem, miért nem szántott még rajta végig egy admin.

Valamiről úgy mondani véleményt hogy még csak nem is hallottátok...gratulálok mindenkinek. Hifi sajtón keresztül nem túl jó ám készülékeket megítélni. De azt hiszem ezek felesleges gondolatok felétek.

Valamint az olvasás/értelmezés sem megy igazán. Azt írta, nálam nagyon szépen szólt, nála nem tetszik. Nálam germánium - tekercs elő-végfok, nála csöves erősítő. A hangfallal semmi gond. Egy jobb erősítővel minden jobban szól.

Egy hifi-s ismerős mesélte egyszer hogy neki Amator II volt, és akkor adta el, amikor egy Videoton Minimax-nak finomabb és hihetőbb volt a közepe.

sssggg
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 249

Hozzászólás Szerző: sssggg » 2018.12.03., hétf. 08:23

,mivel sonus faber "gyilkosnak" hallotta az eredeti eladó.

Mostantól sok Sonus faber tulajt láthatunk a híd szélén,nem bírják megemészteni,hogy átverték őket.

nalah

Hozzászólás Szerző: nalah » 2018.12.03., hétf. 07:48

tonya írta:
2018.12.02., vas. 22:53
Ha jól látom a vissza nem térő alkalom 2 hetente visszatér!!!
[/quote]
Nálad is volt ?
[/quote]

Nem volt ,de erősen foglalkoztat a meghallgatása,mivel sonus faber "gyilkosnak" hallotta az eredeti eladó.Lehet,hogy így van nem vonom kétségbe amit állít, de ez az eset rámutat a köreinkben jól ismert tényre ,hogy mindenkinek más az ízlése meg hogy eltérő rendszerekben általában mást produkálnak a készülékek.
imo

tonya
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 287

Hozzászólás Szerző: tonya » 2018.12.02., vas. 22:53

[/quote]
[/quote]
Nálad is volt ?

:rolleyes:

nalah

Hozzászólás Szerző: nalah » 2018.12.02., vas. 21:46

meidy írta:
2018.12.02., vas. 21:22
Enyémek voltak a dobozok. Aki egy gyári - gyönyörű állapotú hihetetlenül részletes hangú dobozt szeretne magáénak tudni, annak itt a szó szerinti soha vissza nem térő alkalom. A JVC Zero2 dobozomat megette reggelire. Hifi áron Audiophile élmény a fülnek és a szemnek is egyaránt.

37 - 20000Hz
!!!101dB!!!

wittao
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: wittao » 2018.11.26., hétf. 13:34

Igen, valoban nem voltam eppen a legjobb pillanatomban, es sok dolgot nem igy kellett volna lereagalnom. Sot lehet reakcio nelkul kellett volna hagyni es kesz.
Koszonom a joszandeku megkozelitesedet (es mindenkinek aki ugyanigy keresett meg, privatban is sokan), es a javito szandeku kritikat is, megfogadom ezeket ahogy a multban is mindig tettem. A hecceles es honapok ota tarto rosszindulatu kekeckedes pedig reszemrol ignoralasra kerul a jovoben, ezen nem tudok valtoztatni, ugyhogy hagyom is annyiban.
Kábelek: WireWorld USB,Valhalla AgPt,Valhalla Aura V2/2,Gryphon Guideline GOLD, ELROD tápok
PR Akusztika

Tul
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 640

Re: Core Audio Karuna Reference USB/SPDIF konverter eladó

Hozzászólás Szerző: Tul » 2018.11.26., hétf. 12:30

wittao írta:
2018.11.18., vas. 22:54
Szerintem nagyon jot karateztunk egymassal
Azért azt látod, hogy egy kedves válasszal letudhattad volna az egészet és nem kerekedett volna ki ez a vita. Teljesen az jött le, hogy rossz napod volt.
Engem abszolút nem érdekelt a hirdetés, meg a Core Audio, meg az egész.. De így most a felhasználók (érzésem szerint) többsége szemében erősen prekoncepcionáltad magad (magatok), s nem hiszem, hogy a jó irányba.
Nyilván, lehet Bécó tanácsát követni és ívelni az itteni kekecekre, de azért Bécó soha nem engedett volna meg ilyen viselkedést magának, még ha jobban is ismeri a hátteret, summa-summarum egyet is ért veled és igyekszik bíztatni.

Nagy bajnoka vagyok az igazságnak, de nem is olyan régi felismerés nálam, hogy az embereket kevésbé érdekli a kacifántos valóság, mint a jó bánásmód. Mosolyogj és légy kedves, mert azt 2 mondatból is lehet szeretni :smile29: (A 25000 karakteres, pontokba szedett "karate" pedig hidd el, kizárólag romboló hatású tud lenni egy idegen szemében, tök mindengy mi a tényleges helyzet.)
Napi buddha by Tul :D

tonee73
Site Admin
Site Admin
Értékelés: 2532

Hozzászólás Szerző: tonee73 » 2018.11.19., hétf. 09:23

bitrograde írta:
2018.11.19., hétf. 08:52
Részemről az utolsó hozzászólás ehhez a témához, kedves wittao.
1. A Core Audio munkatársa vagy? Igen.
2. A cég munkatársaként képviselhetsz-e a nagyközönség számára is hitelesen elfogulatlan véleményt? Kétlem (leírtam, miért).
3. Magánszemélyként árulod a céged egyik, majd másik készülékét az apróban. Etikus magatartás ez? Szerintem nem.
4. Megengedhetetlen, személyeskedő hangnemben válaszoltál a csomagolásra vonatkozó kérdésre? Igen.
5. Tettél a lekicsinylő kijelentést a magyar DIY-erek munkáira (akiknek egy részéről kiderült, menyus is elismerte, hogy - így vagy úgy, de - részt vettek a Core Audio eszközeinek kifejlesztésében)? Igen. Olvasd vissza: "Jóska-Pista garázs mögött", stb.
Természetesen lehet elfogultsággal vádolni kritikusaidat, de én akkor is azt gondolom, hogy viselkedésed, ahogyan a fórumtársakat kezelted, amilyen stílusban reagáltál a hozzászólásokra, ahogyan minősítetted azokat az embereket, akiknek a cégetek is sokat köszönhet, immár nem csak rólad, hanem a céged sajátos "üzletpolitikájáról" is kiállítja a bizonyítványt.
Csak remélem, nem ezzel az attitűddel vágtok neki a nemzetközi piac meghódításának, s anyagi befektetéseitek mellé másfajta tőkét is sikerül majd beletenni a cégbe.
Csak pár szóval reagálnék én is az itt pontba szedettekre.
1. ez tény
2. senki sem tud teljesen elfogulatlan lenni, ha egy neki nagyon jó produktum megítéléséről van szó
3. ezzel nincs gond, ha saját cuccáról van szó (lásd: szepi és Valhalla is árulja a saját visszaszámított termékeit-ők ketten
jutottak eszembe hirtelen)
4. a hangnem az indító kérdésre adott válaszban számomra is érthetetlen-még mindig nem tudok trollkodást látni vazze
kérdésében, annál inkább személyeskedést a válaszban, és az ide már átkerült folytatásban
5. végezetül nem sarkítanám ki a dolgot a wittao adta válasz hangneme és a Core Audio képviselőjeként való jelenléte a cég
üzletpolitikájával való azonosságra-bár egy egyszerű kérdésre is ilyen reakcióval válaszolni szerintem is eltúlzott volt
(az érthető, hogy valaki kiáll az általa képviselt cég termékei mellett, de nem ilyen hangnemben és stílusban
Mindettől függetlenül sok sikert a Core csapatnak. és nyugit mindenkinek! ;peace;
Jó zenék --> Philips CD600 --> Kenwood KR4200 --> Braun L730
Jó zenék --> Marantz CD16 + Marantz ST72 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus
Jó zenék --> Panasonic SC-PMX70BEB,  Panasonic SA-PM25
Mindezek különféle madzagokkal összekötve állványokon

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

bitrograde
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 561

Hozzászólás Szerző: bitrograde » 2018.11.19., hétf. 08:52

Részemről az utolsó hozzászólás ehhez a témához, kedves wittao.
1. A Core Audio munkatársa vagy? Igen.
2. A cég munkatársaként képviselhetsz-e a nagyközönség számára is hitelesen elfogulatlan véleményt? Kétlem (leírtam, miért).
3. Magánszemélyként árulod a céged egyik, majd másik készülékét az apróban. Etikus magatartás ez? Szerintem nem.
4. Megengedhetetlen, személyeskedő hangnemben válaszoltál a csomagolásra vonatkozó kérdésre? Igen.
5. Tettél a lekicsinylő kijelentést a magyar DIY-erek munkáira (akiknek egy részéről kiderült, menyus is elismerte, hogy - így vagy úgy, de - részt vettek a Core Audio eszközeinek kifejlesztésében)? Igen. Olvasd vissza: "Jóska-Pista garázs mögött", stb.
Természetesen lehet elfogultsággal vádolni kritikusaidat, de én akkor is azt gondolom, hogy viselkedésed, ahogyan a fórumtársakat kezelted, amilyen stílusban reagáltál a hozzászólásokra, ahogyan minősítetted azokat az embereket, akiknek a cégetek is sokat köszönhet, immár nem csak rólad, hanem a céged sajátos "üzletpolitikájáról" is kiállítja a bizonyítványt.
Csak remélem, nem ezzel az attitűddel vágtok neki a nemzetközi piac meghódításának, s anyagi befektetéseitek mellé másfajta tőkét is sikerül majd beletenni a cégbe.
Audio-PC by zozoweb/Oppo DV 980H - Breeze Audio ES9028Pro (Bursonized) - Promitheus Audio TVC - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature ||| Lenovo Ideapad 510 - Centrance Mini-M8 - Hifiman HE-400i/Sennheiser HD250 Linear II ||| Triton Audio - Wyred4Sound - freeba

menyus2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 334

Hozzászólás Szerző: menyus2 » 2018.11.18., vas. 23:16

Zozo pontosan tudod mit jelent a programozott tap kor.
Nelkule eleg nehez lenne az orakat mukodesre birni egy full analog tappal ellatott pc ben.
Azt a fajta Master Clock ot amit hasznalunk hidd el nem veszed meg.
De fejlesztes alatt all a programozott Master Clock kisebb Pc be valo testvere is.
Az nem csak egy egyszeru Splitter mint a PP e..
Szerenyebb sracnak ismertelek meg,hidd el van hova fejlodni meg.
A tap komunikaciojat az alaplap fele igy elegansabb megoldani

https://www.rpibolt.hu/termek/8_csatorn ... i-hez.html

Udv

Laci
„A balgatag ember úgy van az élet igazságával, mint a gyerek a káposztafejjel. Száz levelét leszaggatja, s csak mikor a kemény torzsához ér, akkor veszi észre, hogy a káposztát eldobta.”

wittao
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: wittao » 2018.11.18., vas. 22:54

Szerintem nagyon jot karateztunk egymassal, de a topik temajahoz ennek nem sok koze van.

Szeretnek megkerni egy moderatort gyomlalja ki innen a nem a hirdeteshez tartozo kommenteket.

Akiket a termek erdekel, termeszetesen PM-ben nyugodtan kereshetnek.

Udv,
W
PR Akusztika

wittao
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: wittao » 2018.11.18., vas. 21:19

Rotox írta:
2018.11.18., vas. 21:09
zozoweb írta:
2018.11.18., vas. 20:49
...Ahogyan a neked készült a legalapabb 5 körös! ...
viewtopic.php?p=2313778#p2313778
Es ezzel most mit szeretnel mondani?
Fel tudtal keresni egy-ket pecsi baratot, hogy jujujj itt miket mondanak? :) (pont Zozoweb akire semmi negativat nem mondtam, vagy irtam rola, de jo, hogy feltuzeltetek :D egnek a vonalak most arrafele? :) )
El lehetne engedni ezt a temat sracok, ahogy elnezem itt egyesekbe eleg mely sebeket vajtak a szavaim. Kuldjek tut, meg cernat?
PR Akusztika

Rotox
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 161

Hozzászólás Szerző: Rotox » 2018.11.18., vas. 21:09

zozoweb írta:
2018.11.18., vas. 20:49
...Ahogyan a neked készült a legalapabb 5 körös! ...
viewtopic.php?p=2313778#p2313778
PC -- Bladelius USB DAC / Rega Planar3 (RB300, Elys2, Arzachel mod) / Rega Radio 3 -- Audio Innovations S300 mk1 / DIY EL84 SE by Zozoweb -- Braun LS120 (Sonny mod) / Rega RS3
Kábelek: Freebá, Rega Duet

zozoweb
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 94

Hozzászólás Szerző: zozoweb » 2018.11.18., vas. 20:49

wittao írta:
2018.11.18., vas. 13:56
A masik velemenyeddel kapcsolatosan: egy 8 koros full analog tapot (amit a vilagon mashol nem lehet kapni, 5 nagy webshoppal targyalok ezugyben) tartalmazo PC-t ha felszerelsz egy masterclock-kal, mellesleg a tap programozott es emellett ezt beteszed egy passziv hazba is, akkor szolj. Nem sok embernek sikerult ez eddig (konkretan tobb EU es USA, Azsia DIY AudioPC forumot vegignyalazva, mindenhol legjobb esetben is hibrid kapcsolouzemben tudnak ilyet hasznalni). Az meg, hogy PP egyedileg nekunk gyart masterclock-ot csak elmond valamit, ha o hisz ebben a termekben. Persze a magyar AVX-rol Bitrograde forumtars azt mondja ebben itt nincs semmi innovacio, tehat akkor nincs is, ok velunk egyutt tokhulyek. Ja, nem.
Ha már szóba került...
Szólok!

Már lassan két éve nyolc körös full analog táppal rendelkező pc-t használok négy toroid trafóval! És jó pár készült megrendelésre is a többi jellemzően 5-6-7 körös két toroid mellett! Ahogyan a neked készült a legalapabb 5 körös! A master clock is megoldott, ahogy a passzív ház alap egy ilyen audióra szánt pc-nél!
A PP master clock is hozzáférhető hidd el nekem!
Programozott táp... Hangzatos! Attól függ ki mit ért programozás alatt!
Viszont most hogy így belegondolok felettébb érdekes hogy a Core audio is "fejlesztett" nyolc körre és két toroidra... :tutiok:

Forrás: Saját építésű Audio PC: Streacom Fc10 Alpha, Gigabyte Z170X-Gamming3, I5-6400, DDR4 2x4Gb Ram, PPA Audio V4 Usb kártya, Saját építésű nyolc körös full lineáris táp, WinServer2016-Jriver-Jplay ; Zyxel Nas + Saját építésű lineáris táp ; Kontrol PC: Lenovo Yoga i7-7500U 8Gb DDR4 ; USB kábel: Freebá ; DAC: Chord 2Qute, + Saját építésű full lineáris táp ; IC: Audience, Néhai ; Előfok: Promitheus Audio TVC, és egy Saját építésű csöves CJ PV10 ; Végfok: Saját építésű Csöves 6C33C SE ; Hf kábel: Néhai Titan II + Freebá ; Tápkábelek: Coconut Audio, VH Audio ; Hangfal: Audio Physic Virgo 3.

Válasz küldése

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”