Újdonságok

1. A felső menüsor már nem csak sorminta, legördülő menüvé változott az al-Fórumok legolvasottabb témáihoz vezető linkekkel.
2. "Szakértők" al-Fórum: Nemsokára feltöltjük mesterekkel, tuning műhelyek, szakemberekkel, akik bár nem Kereskedők, de tevékenységük mégis megérdemelheti a kiemelést egy önállló Téma formájában.
3. "GDPR al-Fórum": Közérthető fórum az Adatvédelemről, teendőkről, tudnivalókról. Hírek, elemzések, veszélyek, tippek és trükkök az egyszerűbb élethez.

További jó Fórumozást!

Off

Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 886

Re: Pro Cinema az otthonunkban

Hozzászólás Szerző: Cutler » 27 perccel ezelőtt

-KP- írta:
45 perccel ezelőtt
Szerintem meg az összes projektoros hozzászólás mehetne a levesbe innen. Akár az off-ba, akár a projektoros témába. De szerintem itt eléggé off topik.
Ugyanez a véleményem nekem is, mégha Sanyi szerint a Barco és a Pro Cinema egybeforrt, ami azért eléggé sántít. Hacsak nem elég annyi hozzá, hogy Farkinca(aki gépe amúgy DP és nem Barco) és én is ilyet használunk. Más meg Epsont, a harmadik meg Dreamvisiont és lehetne sorolni tovább.

-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1131

Hozzászólás Szerző: -KP- » 45 perccel ezelőtt

.
Sztereó: Linn Majik DS-I ; Martin Logan Electromotion ESL
Mozi: Anthem Statement D2V3D - Emotiva XPA5 Gen1 - Audiolab 8000x7
Martin Logan Stage - Behringer NX6000D + KCS C118A - 4 x KCS SR10A

-KP-
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: -KP- » 45 perccel ezelőtt

Szerintem meg az összes projektoros hozzászólás mehetne a levesbe innen. Akár az off-ba, akár a projektoros témába. De szerintem itt eléggé off topik.

AT
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Értékelés: 14

Hozzászólás Szerző: AT » Ma, 08:13

Morph írta:
Ma, 07:39
Sajnos a a topik takarításával elveszett egy lényegi információ, amit újfenn beírnék a hozzászólásomhoz.
NEM Palitól volt Farkinc vetítője.Ezt már beírtam utólag, csak kitörlődött. Sorry
Nem, nem veszett el, jelenleg is szerepel a Témában az, hogy "nem Palitól származik" a projector. Éppen ezért arra szeretnélek kérni, hogy írjad meg pontosan, hogy a korábbi hozzászólásod melyik részét szeretnéd javítani, mivel a Palira való hivatkozás többször is szerepel abban, és ezért nem egyértelmű, hogy a hozzászólás melyik részét szeretnéd javítani. Küldjed el privátban, utána kijavítom.
"A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak..." Edmund Burke

GDPR: Az Emberi Jogok Egyetemes Nyilatkozatát kiteljesítő szabadságjogi garancia az európai polgárok számára.

Morph
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 255

Hozzászólás Szerző: Morph » Ma, 07:39

TSanyi írta:
Tegnap, 22:21
Cutler írta:
Tegnap, 17:28
A mai napra eljututtunk odáig, hogy egy elromlott projektor miatt is itt megy az egymásnak feszülés már 2.napja.
Mert a pro mozihoz már hozzátartozik a használt Barco projektor is! :D

Nem kell mellre szívni! Lényeg hogy akinek van az élvezi a jó képet.

Farkinca sajnos per pillanat nem , de bízom benne hogy mielőbb visszakapja megjavítva a Barcoját!
Sajnos a a topik takarításával elveszett egy lényegi információ, amit újfenn beírnék a hozzászólásomhoz.
NEM Palitól volt Farkinc vetítője.Ezt már beírtam utólag, csak kitörlődött. Sorry
Nappali! ,Kép: Sony KD 85 XG9505B ,Forrás : Pc Gaming&entertaining
Hdmi:Quest Cinnamon
"pinyó" mozi 7.1.4: PJ: Projection design F35, Emotiva gen 3, Yamaha 5200, M&K sound. LCR 950 és mp 950,és M&K in ceiling. Vászon :Screen research 248X146. Fapaci, wire world

TSanyi
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 223

Hozzászólás Szerző: TSanyi » Tegnap, 22:21

Cutler írta:
Tegnap, 17:28
A mai napra eljututtunk odáig, hogy egy elromlott projektor miatt is itt megy az egymásnak feszülés már 2.napja.
Mert a pro mozihoz már hozzátartozik a használt Barco projektor is! :D

Nem kell mellre szívni! Lényeg hogy akinek van az élvezi a jó képet.

Farkinca sajnos per pillanat nem , de bízom benne hogy mielőbb visszakapja megjavítva a Barcoját!

Fish
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1970

Hozzászólás Szerző: Fish » Tegnap, 21:15

Azt gondolom, senkire sem tartozik ,hogy valakinek tönkrement valamije, a tulaj abban hibázott ,hogy olyannak mondta el ,aki tovább adta, viszont ha a tulaj akarta ,hogy tudja meg mindenki akkor meg no para...
Tanul belőle,bárhogyan is akarta vagy barhogyan is alakult a dolog,de ez legyen elrettentő példa a többieknek is.. én simám megosztottam,hogy problémám volt a DD12 vel, de megjavítottam sok pénzért és boldogan használja az új gazdija aki ugyancsak fórumos..nem lett belőle világháború és senki se szídta szarrá a velodyne márkát sem.. én sztem ez most túl lett lihegve nagyon mindenki álltal ,aki szította és aki védte is az adott eszközöket! gondolkodik.gif
Boro-t meg végképp nem értem, már miért is tartozna bárkire is bármi itt? Mindenki azt oszt meg amit akar,vagy éppen semmit sem.. ettől még ,nem állszent senki sem, és egy jó példa, senki sem írná meg ,hogy pld ,megcsalta az asszony, vagy szarrá törte saját hibájából az autóját amit pár napja vett meg stb... ez egy fórum, és nem egy családi kőr,vagy gyontatószék.. :D gondolkodik.gif
Sztem tovább kell lépni,és semiképpen sem mások sértegetésével vagy csesztetésével...

Nincs baj a használt cuccal, pláne ha olcsón jót is lehet venni, viszont erősen benne a pakliban ,hogy idővel javítani kell,de az is lehet ,hogy soha...ez most így jött össze, menni kell tovább,az élet már csak ilyen.. :napsut:

mindenki nyugodjon le a ........, az élet szép,élvezzétek és toljatok sok mozit otthon! :D
proj:Sim2 Domino4 uhd hdr lejátszó:Zidoo UHD2000 proc: Arcam AV860 végfok:Anthem MCA 50 hangfalak: Revel Performa3 F208,C208 ,Concerta M12 ,REL HT/1508 Predator kábelek: AQ Rocket 88,AQ X2,LuXor,Isotek Elite,AQ Mackenzie XLR,P568-15M-FBR,AQ Mocha,AQ Sub3 XLR

Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 886

Hozzászólás Szerző: Cutler » Tegnap, 17:28

Tavaly júliusban, amikor megkértem fodeszt, hogy nyissa meg a Pro Cinema topikot, álmomban nem gondoltam, hogy ennyi feszültség, veszekedés, mondogatás fog itt születni. Azt sejtettem, hogy a konzervatívabb fórumosok tamáskodni fognak, mivel ez az irány nagyon más, mint ami itt elfogadott volt sok-sok éven keresztül. De úgy gondoltam, hogy a fórumozók nagy többsége elég érett és intelligens ahhoz, hogy nyitottam álljon az újhoz. Nem azt vártam persze, hogy most majd mindenki ezt az utat fogja követni, mert miért is tenné, ha egyrészt a lehetőségei(pl nappaliban tud csak mozizni)sem adottak és az igényei(sokat zenél is) is eltérőek. Annyit viszont tényleg reméltem, hogy nem a folyamatos sárdobálást kapja, aki ezt az utat választja.
Több embertől úgy, hogy igazán nem is ismeri ezt a fajta hangzást. A mai napra eljututtunk odáig, hogy egy elromlott projektor miatt is itt megy az egymásnak feszülés már 2.napja.
Mindezt azért, mert a tulajdonos nem tette egyből ki a fórumra a történetet. Azért annyit rábízhatnánk egy közel 50 éves emberre, hogy saját maga döntse el ezt, nem pedig más. A hab a tortán, hogy páran erre úgy ugrottak rá, mint vak tyúk a takonyra.
Valószínű, hogy sejtette előre, hogy valami hasonló lesz, ezért nem írt róla addig, amíg bizonytalan az ügy végkimenetele.
Kár, hogy a rosszindulat irányába tart a fórum, ez a topik meg különösen vörös posztó pár ember szemében.
Pedig nagyszerűen is működhetne ez az egész.

stx
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 219

Hozzászólás Szerző: stx » Tegnap, 17:12

BoRRoNeo írta:
Tegnap, 12:02
AT írta:
Tegnap, 11:52
Újra nyitva a Téma, nem szeretnék újra takarítani benne.

- NINCS személyeskedés,
- NINCS Fórum szidás.
AT, meg ne haragudj a bántó kérdésért, de hányszor kell még kiba**ni innen téged, hogy megjöjjön az eszed? Három nem volt elég?
Szerintem, admint nem tiltanak ki.

Morph
Törzsvendég
Törzsvendég

Hozzászólás Szerző: Morph » Tegnap, 13:38

szepi0808 írta:
Tegnap, 12:20
Morph írta:
Tegnap, 10:20
szepi0808 írta:
Tegnap, 08:42

Nem is nagyon érdekel, én biztos nem mernék semmiből bevállalni ilyen öreg és sokezerórás eszközt. Én szeretem az alig használt, vagy inkább új dolgokat, garanciával és, akkor nyugodtan alszok.
A héten rakok össze egy mozit valami Pali féle projektorral, majd kíváncsi leszek, hogy megéri-e a kockázatot. Bár már láttam kétlámpása nagy gépet is, de nekem semmi jó nem volt benne.
Ezek, annyira közhelyen hangzanak.
Majd, beszéljünk telefonon.
OK, úgysem idevaló ez...Köszönöm.
"pinyó" mozi 7.1.4: PJ: Projection design F35, Emotiva gen 3, Yamaha 5200, M&K sound. LCR 950 és mp 950,és M&K in ceiling. Vászon :Screen research 248X146. Fapaci, wire world

szepi0808
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 1319

Hozzászólás Szerző: szepi0808 » Tegnap, 12:20

Morph írta:
Tegnap, 10:20
szepi0808 írta:
Morph írta:
Tegnap, 08:32
Ugyanakkor( Szepi!), tudni kellene a hibát
Nem is nagyon érdekel, én biztos nem mernék semmiből bevállalni ilyen öreg és sokezerórás eszközt. Én szeretem az alig használt, vagy inkább új dolgokat, garanciával és, akkor nyugodtan alszok.
A héten rakok össze egy mozit valami Pali féle projektorral, majd kíváncsi leszek, hogy megéri-e a kockázatot. Bár már láttam kétlámpása nagy gépet is, de nekem semmi jó nem volt benne.
Ezek, annyira közhelyen hangzanak.
Majd, beszéljünk telefonon.
Sony VPL-VW270ES, Epson EH-TW9400
Screenline Fashion 136" Diamond 4K
Egreat A10 V2 Pro
Anthem AVM60
6db. CROWN XLS 1502
MILLER & KREISEL S150/MP150/IC95 
3db. SVS SB4000 Tower
AQ, IsoTek, Supra, Inakustik

AVmax Rendszertechnika

AT
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

Hozzászólás Szerző: AT » Tegnap, 12:09

BoRRoNeo írta:
Tegnap, 12:02
AT írta:

- NINCS személyeskedés,
- NINCS Fórum szidás.
AT, meg ne haragudj a bántó kérdésért, de hányszor kell még kiba**ni innen téged, hogy megjöjjön az eszed? Három nem volt elég?
Borroneo két hétig gondolkodik, következő alkalommal véglegesen kitiltódik.

Legyen ez örök tanulság arra, hogy mit lehet, és mit nem.
"A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak..." Edmund Burke

GDPR: Az Emberi Jogok Egyetemes Nyilatkozatát kiteljesítő szabadságjogi garancia az európai polgárok számára.

Farkinca71
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 197

Hozzászólás Szerző: Farkinca71 » Tegnap, 12:07

Ha már a projim meghibásodásából ekkora ügy lett és mindenki spekulál és találgat, itt van az én 2 centem:
A proji jelenleg a Batyónál van diagnosztikán és még nem tudom hogy mi a pontos baja és hogy javítható vagy sem.
Bízom az ő szaktudásában, hogy meg tudja javítani. További infók és az én véleményem az egész ügyről majd a topikomban, ha lesz valami fejlemény és ha én is lenyugodtam. :D
Zoli

Receiver: Denon avr-x4500h
Projector: Digital Projection dVision 35 WQXGA (2560x1600)
Screen: 146” Screenline, Microperforated – F.P. – gain 1.0
Speakers: K.C.S.
LCR: 3 * S-2000 (C-115-PLF)
Surround: 10 * SR-12-N (THX)
Sub: Behringer NX3000D - 2 * C-218-A (THX)
Klotz kábelek, xlr

BoRRoNeo
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 90

Hozzászólás Szerző: BoRRoNeo » Tegnap, 12:02

AT írta:

- NINCS személyeskedés,
- NINCS Fórum szidás.

AT
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

Hozzászólás Szerző: AT » Tegnap, 11:52

- NINCS személyeskedés,
- NINCS Fórum szidás.

Morph
Törzsvendég
Törzsvendég

Hozzászólás Szerző: Morph » Tegnap, 10:20

szepi0808 írta:
Morph írta:
Ezek, annyira közhelyen hangzanak. Főleg a vége tetszik: "de nekem semmi jó nem volt benne"
Ezt nem értem. Régen dlp párti voltál, szeretted a képét. Most a sokkal lágyabb és kontrasztosabb lcd mellett teszed le a voksod. Ez nagyjából rendeben van. Mi a semmi jó? Az hogy vitathatatlanul sokkal, élesebb a képe egy ilyen nagy gépnek, mint az lcd -k nagy többségének? Nem bántásból, de itt a kereskedői érdek beszél belőled. Semmilyen aspektusában nem láttad jobbnak? Akkor már tényleg azt mondom, szakmai szemmel nem tekintesz az eszközökre.
OFF, de ideírom.
A németoszági Sb16-ot is megveszed valakinek, garancia nélkül,elméletileg, (mert külföldi vásárlás), pedig használt. Ott nincs kockázat, hogy besz@rik? Vagy az akkora márka, hogy nincs ilyen? Na ugye. Ez van a Pali projektoraival is. Ár/ érték arány.A mókolás pedig kimerül, abban, hogy az a fény útjába picit módosított írisz esetleg, jobb izzó kerül. Na bumm!
Itt nem kókány fúrás faragás, meg mittomén , amire Te gondolsz történik.

Már kifejtettük ezt is milliószor, hogy a garanciás eszköz sem okoz nyugodt alvást, ha baj van és hosszú idő a javítás, de nem érted. Ugyanakkor azt sem érted egy garanciás eszköz ára SOKKAL magasabb, mint egy használté. Ha egy használt eszköz javítódik (így vagy úgy ez most mindegy), a jelenkori teljesítménye az ár tekintetében, még a javítási költséggel is felülmúlja a garanciás készülék teljesítményét, ezért érdemes "kockáztatni".Ezt sajnos el kell fogadnod. Ez most kisarkítva a használt projektoroknál még inkább, így van.
Nem szeretnék védeni senkit, csak a tisztánlátás végett írtam.
Ja és még valami, az a proji Palitól való tudtommal.Ez nem mentség, hanem tény Persze ezt ki látta előre, hogy betojik a proji?

-KP-
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: -KP- » Tegnap, 09:03

szepi0808 írta:
Morph írta:
Nem is nagyon érdekel, én biztos nem mernék semmiből bevállalni ilyen öreg és sokezerórást eszközt. Én szeretem az alig használt, vagy inkább új dolgokat, garanciával és, akkor nyugodtan alszok.
Én is láttam, és nagyjából fele pénzért nem mondom meg mit csinálna az Epson 9300/9400-al, mert 18+-os lenne. Sőt, még a kisebbik F22 300 ezerért is megteszi ugyanezt. Ismerősi körben többen használnak ilyen projit és pont ugyanez volt a véleményük. Persze mindegyikük csinált több körutat, és megnézett több féle projektort a vásárlás előtt. Epsont mindegyikük megnézett, mert azért elismerem, megkerülhetetlen.

szepi0808
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 1319

Hozzászólás Szerző: szepi0808 » Tegnap, 08:42

Morph írta:
Nem is nagyon érdekel, én biztos nem mernék semmiből bevállalni ilyen öreg és sokezerórást eszközt. Én szeretem az alig használt, vagy inkább új dolgokat, garanciával és, akkor nyugodtan alszok.
Sony VPL-VW270ES, Epson EH-TW9400
Screenline Fashion 136" Diamond 4K
Egreat A10 V2 Pro
Anthem AVM60
6db. CROWN XLS 1502
MILLER & KREISEL S150/MP150/IC95 
3db. SVS SB4000 Tower
AQ, IsoTek, Supra, Inakustik

AVmax Rendszertechnika

DeLorean
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 257

Hozzászólás Szerző: DeLorean » Tegnap, 08:39

-KP- írta:
Tegnap, 08:29
és pillanatok alatt a komplett Pali féle vonal támadásába fordult át az egész :smile33:
A baj, hogy töredék információk alapján egy hatalmas összeesküvés elmélet születik ebből a projektor meghibásodásból.
Ráadásul most már ott tart a dolog, hogy megtévesztés, félrevezetés is van, megnevesítve azért Gyulaipal részéről.

A projektor ráadásul nem is tőle származik!

Rákerestem Pali egyik írására, nem tartom félrevezetőnek:

"A ProjectionDesign/Barco gépei NEM jobbak a többinél, a többi márkás gép is ugyanolyan jó, nekünk csak azért "kedvesebbek" ezek a Barco-k, mert sokat láttam már kívül-belül, tudom, hogy tipikusan soktízezer órát elmennek hiba nélkül, jól tuningolhatóak és van itthon pár ilyen gép, amelyekből alkatrészt lehet kiszedni ha eseteg mégis elromlik valami majd egyszer (ventillátor, lámpavezérlő). A kétlámpás gépekben dupla lámpavezérlő és színkerék van, de a gép egyetlen lámpával/vezérlővel/színkerékkel is működik, tehát a gépen belül automatikusan van egy csomó "javító alkatrész")."

A szóban forgó projektor hirdetésénél meg az eladó (aki nem Pali!!!) kiemelte, hogy ez egy szuper ritka projektor még világviszonylatban is.

A hiba pedig sajnálatos, de hátha lehet javítani!
:smile32:

Morph
Törzsvendég
Törzsvendég

Hozzászólás Szerző: Morph » Tegnap, 08:32

Sajnálattal hallok a proji hibáról. Esetleg valaki "titkosan" közzétenné mi romlott el benne?
Ugyanakkor( Szepi!), tudni kellene a hibát , amit tuti nem a (általad) mókolásnak nevezett dolog okozta.
Sajnos ezekben a gépekben sok üzemóra van. Hiszen használtak és általában "ipari" felhasználásban részesültek.
Érdekes volna tudni, mennyi óra van (volt) a gépben. Ez azért sok mindent meghatároz.

-KP-
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: -KP- » Tegnap, 08:29

BoRRoNeo írta:
Tegnap, 00:18
Egyrészt nem értek egyet. Másrészt átfogalmazom mire gondoltam, mert nem egészen arra gondoltam, amit kihoztál belőle. Ami persze nem a te hibád, ha nem fogalmazok pontosan. Bőven elég lett volna ha Farkinca leírja, miután megjavult a vetítője, hogy figyu srácok, ez meg ez történt, ez meg ez lett javítva, ezt meg ezt kellett beszerezni stb. Már akkor,mikor kiderült a vetítő végleges sorsa. Hogy javítható vagy sem. Nem arra gondoltam, hogy ne ossza meg, vagy hallgassa el a dolgokat. De ez a fingfűrészelés totál felesleges, nem is javít semmin, de arra jó, hogy páran megint egymásnak feszüljenek és ezen a témán csámcsogjon mindenki. Teljesen felesleges szvsz. Ilyenkor mikor amúgyis feszült a tulaj, és még bizonytalan az egész kimenetele,hogy vajon a vásárolt masinája javítható vagy sem, szerintem nincs szükség erre az egészre. Elég lett volna megvárni a gyártó válaszát, hogy Batyo tud-e kezdeni vele valamit, vagy hogy esetleg sikerül-e levadászniuk ebayről egy defektes gépet szervdonornak.

Viszont arra jó, hogy ezzel gyakorlatilag be lehet támadni a komplett Pali féle vetítő vonalat,meg Palit, még ha a vetítő nem is tőle van. Mert ugye ha egyszer egy darabbal hiba történt, azt utána rá lehet húzni kompletten mindenre és onnantól törvényszerű, hogy az összes ilyen. Ne legyenek illúzióid, pontosan ez történik most is és erre lesz használva a jövőben. Delorean beszélgetése közben szóbakerült a szub peremezés, ő meg megjegyezte még pluszban, hogy szegénynek a vetítőjét is javítani kell. Nem volt semmi rossz szándék benne, de maradjunk annyiban igen naiv volt a dolog a részéről. Innen persze rekord gyorsasággal eljutott az infó többekhez, és pillanatok alatt a komplett Pali féle vonal támadásába fordult át az egész :smile33:

onkyo607
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 61

Hozzászólás Szerző: onkyo607 » Tegnap, 07:34

Elnézést kérem hogy ide kiraktam hogy a Farkinca projektora jelen pillanatba halott lett!
Másodkézből tudtam meg és nekem senki nem mondta hogy ez bizalmas információ.És most őszintén csak azt nem értem hogy ha ilyen bizalmas miért négy helyről hallottam hogy elromlott! Miből gondoltam volna magamtól hogy ez hadi titok?
Illetve nem értem hogy ezt miért is kellett titkolni? Elromlott, nincs ebből semmi. Új dolgok is elromlanak.
Szóval elnézést kérek de nem érzem magam hibásnak még ha egyesek úgy gondolják.
Erősítő:Arcam Av860 proci,5xCrown 1502,1x IMG STAGE LINE 1000,Média lejátszó:Zidoo Z1000,Hangfalak: Adam audio GTC88 +Adam audio GTC77+Crown xti 2002 JBL 4641, 4x Martin Logan ML-66i atmos.
Vetítő: Epson 9400

TSanyi
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 223

Hozzászólás Szerző: TSanyi » Tegnap, 07:02

Ez a mikroklíma az elet kicsinyített mása... hamiskás sokszor akácsak az igazi élet.

Végülis kiderült az igazság mert olvasható. Bár nem tudom hogy mennyinidő telt el a meghibásodástól az tényfeltáró riportig... 😁

Abban igazad van hogy jobb lenne egy őszinte fórum, de gyarlóak vagyunk mi emberek.

Aztán lehet hogy javíthatóak a termékek...

Egy kupunghiba miatt sem kell megválni egy autótól...

Fish
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1970

Hozzászólás Szerző: Fish » 2020.02.17., hétf. 22:41

Részvét az elhult eszközökért, de ha olcsón meg lehet úszni a javítást, akkor olyan nagy dráma nem történt,előfordulhat szinte bármivel... mihamarabbi gyógyulást a hangfalaknak és a projektornak.. :smile32:
proj:Sim2 Domino4 uhd hdr lejátszó:Zidoo UHD2000 proc: Arcam AV860 végfok:Anthem MCA 50 hangfalak: Revel Performa3 F208,C208 ,Concerta M12 ,REL HT/1508 Predator kábelek: AQ Rocket 88,AQ X2,LuXor,Isotek Elite,AQ Mackenzie XLR,P568-15M-FBR,AQ Mocha,AQ Sub3 XLR

onkyo607
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 61

Hozzászólás Szerző: onkyo607 » 2020.02.17., hétf. 17:11

Farkinca vásárlása kockázatos volt már a legelején.Információk jöttek jobbról-balról a fórumról.Ő mérlegelt és belevágott annak ellenére hogy voltak ellen vélemények.
Tudta hogy mit vásárolt.Ez az ő üzleti kockázata volt. Próbált kevesebb pénzből kihozni valami jobbat.
Valakinek bejön, valakinek nem! Sajna neki az utóbbi jutott.Senki nem köszörüli rajta a nyelvét!Így járt túl kell lépni rajta.
Legyen esete tanulságos másoknak!
Erősítő:Arcam Av860 proci,5xCrown 1502,1x IMG STAGE LINE 1000,Média lejátszó:Zidoo Z1000,Hangfalak: Adam audio GTC88 +Adam audio GTC77+Crown xti 2002 JBL 4641, 4x Martin Logan ML-66i atmos.
Vetítő: Epson 9400

Válasz küldése

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”