Újdonságok

1. A felső menüsor már nem csak sorminta, legördülő menüvé változott az al-Fórumok legolvasottabb témáihoz vezető linkekkel.
2. "Szakértők" al-Fórum: Nemsokára feltöltjük mesterekkel, tuning műhelyek, szakemberekkel, akik bár nem Kereskedők, de tevékenységük mégis megérdemelheti a kiemelést egy önállló Téma formájában.
3. "GDPR al-Fórum": Közérthető fórum az Adatvédelemről, teendőkről, tudnivalókról. Hírek, elemzések, veszélyek, tippek és trükkök az egyszerűbb élethez.

További jó Fórumozást!

Fórummal kapcsolatos észrevételek

gyuszmo
Moderátor
Moderátor
Értékelés: 703

Re: Aktuális fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: gyuszmo » 2020.01.09., csüt. 22:09

Klaca meg chord barátok? Akkor én.más fórumot olvasgattam! :D

"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Klaca
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 460

Hozzászólás Szerző: Klaca » 2020.01.09., csüt. 18:41

kimber írta:
2020.01.09., csüt. 12:42
Pont azért került sor a kizárására, mert sajnos az ellenkezőjéről akart meggyőzni minket..
Azon gondolkodj, gondolkodjatok el, hová vezetne, ha bárki hasonló kihívó stílusban fogadná egy moderátor figyelmeztetését. Nem az elkövetett sorozatos fellengzős megnyilvánulásai miatt lett kitiltva, arra elég lett volna egy figyelmeztetés, ne adj isten pár napos pihenő, hogy elgondolkodjon rajta, de ahogy lereagált egy kérést, ahogy kihívta, szinte kikívánta a kizárását, ezzel nem hagyott más lehetőséget. Azt üzente volna, hogy több vagyok a fórumnál, mindenki felett állok, bármit megtehetek. (mered-e?)
Van bocsánat természetesen, bennem nincs harag, de neki is meg kell értenie mindazokat, amiket itt a fórumtársak az utóbbi napokban a terhére róttak.
Laci, bocs, de most komolyan ezért zártátok ki? Nem azért, amiért figyelmeztettétek, hanem azért, mert beígérte, hogy nem változtat azon, és aztán meg "pökhendi volt a moderátorokkal". ("Úgysem mersz kizárni..." stb.) Akkor, ha én most beígérem, hogy csinálok valami csúnyát, ami kizárást érdemel, és pökhendi módon hozzá teszem, hogy "úgysem mersz kizárni", akkor engem is kizársz?
Sztem nem vesztett volna semmit a moderátori tekintélyetek, ha az utóbbi a gyerekes provokációval egyszerűen nem törődtök, és akkor zárjátok ki, ha tényleg nem változtat a viselkedésén. Annyit meg lehetett volna még adni neki, hogy hátha mégis változtat. Az, hogy gyerekes módon mikkel dobálózik "előre", az magában még nem vétek, nem...? (Hacsak nem vetted személyes sértésnek, hogy "úgysem mersz...", de hát ebbe beleállni ugyanolyan gyerekes lenne, mint az ő provokációja.)

(Mondjuk, sztem eleve nem is csinált semmi olyat, amiért ki kellene zárni, még akkor sem, ha folytatná is, de ez egy hosszabb probléma lenne, látom, ezzel sokan nem értetnének egyet azok sem, akikkel magára a viselkedésre vonatkozóan egyetértek. Eseteg később...)

istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 2177

Hozzászólás Szerző: istvan01 » 2020.01.09., csüt. 14:22

Én már régóta nem posztolgatok a komolyzenei ajánlóba, pedig nagyrészt klasszikus zenét hallgatok, néha beleolvasok. Ennek egyik oka volt, hogy nem igyekszem mutogatni az utcáról felszedett zenetudományom, elfogadom a zenét úgy ahogy van. A másik, klasszikus zenében szinte minden evő vagyok, nagyon kevés a kivétel, viszont erre felé nagyon leszűkült az elfogadási határ stílusban, zenekorokban, zeneszerzőkben. Ezek még nem is annyira súlyos érvek.

De, amikor jellemzően egy, néha két ember kisajátít egy topicot, az már zavaró tényező nekem. Igazából még ez is léc-súroló. De amikor ez a kisajátítás kirekesztő egoizmussal párosul, az már leveri a lécet nálam.
Aztán van még egy fokozat, ami talán Chordnál nem volt jellemző, amikor valaki saját anyagi előnyére terpeszkedik egy topicon, na az már nekem durva. A blogja reklámja talán nem nevezhető anyagi előnynek.
/csak hogy én is valamit ehhez/

Corola
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 9

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Corola » 2020.01.09., csüt. 11:57

Köszönöm a választ!

ajkamici
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 630

Hozzászólás Szerző: ajkamici » 2020.01.09., csüt. 11:17

bitrograde írta:
2020.01.09., csüt. 10:38
ajkamici írta:
2020.01.09., csüt. 09:25
Elfogadva az Adminok sok esetben kényszerű nyilván nem könnyű döntéseit, kérlek benneteket hogy gondoljátok át és idő elteltével reaktiváljátok a regjét . Biztos vagyok benne nem fogjátok megbánni , ő is átértékeli és újragondolja az eseményeket és hozzászólásait.
Már elnézést, de szerintem egyáltalán nem az adminoknak kellene átgondolni a döntésüket és reaktiválni chord regjét. Ha valakinek, hát neki magának kellene elgondolkoznia azon - ha akar egyáltalán -, hogy akar-e bármin változtatni. Mert valóban nagyon sok zenét ajánlott, és jelenléte a témában igen erőteljes volt, de éppen ennyire megosztó és kirekesztő, bizonyos fórumtagokkal elfogult, másokkal szemben kifejezetten sértő. Én például nagyon régóta nem írok (rendszeresen) a komolyzenei témába, és ennek egyik oka ő, és ahogyan megnyilvánul. És még annyit: a fórumozás nem magányos, hanem mégiscsak közösségi dolog, és nem egy közösségnek kellene eldönteni, hogy akar-e chordhoz tartozni, hanem neki, hogy akar-e a közösséghez? Szerintem ezután is megtalálja a módját, hogy beszéljen arról, ami érdekli (pl. a blogján vagy a facebookon, akár privát oldalán, akár a vonatkozó csoportokban), aki pedig olvasni és követni akarja, mit gondol a zenékről, megtalálja majd.
Ő elgondolkodik , változtat ,de csak az adminok segitségével tudja erről meggyőzni a közösséget.
Mégegyszer mondom, nem a döntéssel van a baj, hanem a mértékével. szvsz nem áll arányban a kettő.
"Bocsánatos bűnről" mindannyian hallottunk nem ?
Pihenőt, de nem végleges kizárást merészeltem kérni :rolleyes:
Mark Levinson No.512 - NAT Symmetrical - Pass Lab 60.8 - Harbeth M40.2

bitrograde
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 1101

Hozzászólás Szerző: bitrograde » 2020.01.09., csüt. 10:38

ajkamici írta:
2020.01.09., csüt. 09:25
Elfogadva az Adminok sok esetben kényszerű nyilván nem könnyű döntéseit, kérlek benneteket hogy gondoljátok át és idő elteltével reaktiváljátok a regjét . Biztos vagyok benne nem fogjátok megbánni , ő is átértékeli és újragondolja az eseményeket és hozzászólásait.
Már elnézést, de szerintem egyáltalán nem az adminoknak kellene átgondolni a döntésüket és reaktiválni chord regjét. Ha valakinek, hát neki magának kellene elgondolkoznia azon - ha akar egyáltalán -, hogy akar-e bármin változtatni. Mert valóban nagyon sok zenét ajánlott, és jelenléte a témában igen erőteljes volt, de éppen ennyire megosztó és kirekesztő, bizonyos fórumtagokkal elfogult, másokkal szemben kifejezetten sértő. Én például nagyon régóta nem írok (rendszeresen) a komolyzenei témába, és ennek egyik oka ő, és ahogyan megnyilvánul. És még annyit: a fórumozás nem magányos, hanem mégiscsak közösségi dolog, és nem egy közösségnek kellene eldönteni, hogy akar-e chordhoz tartozni, hanem neki, hogy akar-e a közösséghez? Szerintem ezután is megtalálja a módját, hogy beszéljen arról, ami érdekli (pl. a blogján vagy a facebookon, akár privát oldalán, akár a vonatkozó csoportokban), aki pedig olvasni és követni akarja, mit gondol a zenékről, megtalálja majd.
Audio-PC (zozoweb) - Resonessence Lab Concero HD - (OTL by zozoweb (Mullard&Tunsgram)+Sennheiser HD540 Reference) - Promitheus Audio TVC - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature | Wyred4Sound - freeba - Versalab Woodblock(s)
FiiO X5 / Oppo DVD981 - NAD 310 - Clearaudio Delta

ajkamici
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 630

Hozzászólás Szerző: ajkamici » 2020.01.09., csüt. 09:25

tonee73 írta:
2020.01.08., szer. 18:17
perempe írta:
2020.01.08., szer. 12:55
Chord egyedi stílusával és zenéivel a Komolyzenei ajánló ékköve volt. engem a komolyzene más korszaka köt le inkább, ennek ellenére mindig örömmel olvastam. ha kiraktátok, akkor szerződtessétek helyére vmelyik Fischert!
Senki sem akarta kirakni, nem az volt a cél - én például nagyon minimális mennyiségű komoly zenét hallgatok, s persze nem abban a "magasságban" ahogy itt többen is teszik, mégis szerettem elolvasni az ajánlóit de: ilyen stílussal (amivel reagált a kérésre, hogy kissé vegyen vissza a kissé pökhendi style-ból) még az ajánlásai és hozzászólásai mennyisége ellenére sem...
Igazad van Tonne sok szempontból, ugyanakkor példátlanul túlzottnak és erősnek érzem az ellencsapást. Picit olyan mint akit kabátlopásért halálra itélnek. A utóbbi idők stilusával, nem felelősségteljes viselkedéssel valóban jogos ellenérzést keltett, de a másik oldalon rengeteg plusz időt és energiát tett bele a topikba CHORD és higgyétek el sok sok embernek nyitotta fel a szemét egy másik zenei világ felé, ismertette meg ezeket a fantasztikus zenéket és szerettette meg azokat.
EZ elvitathalatlan és a két dolgot ( stilus - "munkásság" involvance ) véleményem szerint mérlegre lehetett volna tenni és
egy adekvát büntetést kiróni , gondolok itt, mint sok más esetben tettétek pl. 1-2 -3 hét ideiglenes pihenő.

Köszönöm !
Mark Levinson No.512 - NAT Symmetrical - Pass Lab 60.8 - Harbeth M40.2

kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 2239

Hozzászólás Szerző: kaef2 » 2020.01.09., csüt. 09:06

kasumi írta:
2020.01.08., szer. 21:59
Bár sem Őt, sem a munkásságát nem ismerem igazán, néhány gondolat felötlött bennem a helyzet kapcsán. Többek között az, hogy mit tanulhatunk belőle. Véleményem szerint felelősségvállalást! A felelősségvállalás egy magasabb rendű megnyilvánulása, amikor valaki nem csupán vállalja, bevallja, hogy tett vagy tesz valamit, hanem magára kéri az érte járó büntetést is. Ő pontosan ezt tette. Sokszor azt látom, hogy az emberek megállnak, illetve megelégednek az első lépéssel, a beismeréssel. Az utóbbihoz kell valami több...
Továbbá nem értek egyet azokkal a véleményekkel, amelyek azt mondják: ezt vagy azt nem lehet... Már hogy ne lehetne?! Csak vannak következményei. Az egész felügyeleti (moderátor/admin) rendszer szükségtelen lenne, ha bizonyos dolgokat itt nem lehetne megtenni. Bármit meg lehet. Ők azért felelnek, hogy a következmények súlyát az érintettre helyezzék. Azt mindenki maga dönti el, hogy ezt a súlyt viselni akarja vagy sem és annak (és nyilván belső meggyőződéseinek) megfelelően viselkedik.

Teljesen független Chordtól amit írok, de miután többekkel együtt magam is kivonulóban vagyok erről a fórumról ( a szakmainak tekinthető részéről főképpen), a hasonló hangoskodás, személyeskedés, másik zsebében turkálás, felelőskeresés és a nem egyetértők lenézése miatt, ezért a felelősség kérdésben fontos kiegészíteni a leírottakat.

Ha valaki úgy gondolja, tudása, tehetsége, önbizalma, képzettsége, szakmai gyakorlata alapján, hogy a véleménye kiemelkedik a tömegből, befolyásoló tényező, meghatározó tartalom lehet, akkor a felelőssége messze túlmutat azon, ahogy ezt megfogalmaztad.

Aki nem tartja észben a következményeit és nem érti ezt, azt nem lehet felelősségteljesnek mondani. A felelősségteljes gondolkodásúak tudják, hogy egy olyan szubjektív témában, mint a zenei izlés és a zenehallgatás, mindenkinek meg lehet a saját ízlése és véleménye és ezt nem lehet a személyeskedésbe menő módon megkérdőjelezni vagy a saját ízlést egyedül mérvadónak beállítani.

Aki felelősségteljesen gondolkodik, az tudja hogy hol vannak a határok, tudja hogy a véleményének hol a helye, és az esetében nem a moderátorok kell, hogy figyelmeztessenek a határokra, mivel tisztában van a leirtak (nem csak közvetlen) következményeivel is.

Szerintem.

kasumi
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 244

Hozzászólás Szerző: kasumi » 2020.01.08., szer. 21:59

Bár sem Őt, sem a munkásságát nem ismerem igazán, néhány gondolat felötlött bennem a helyzet kapcsán. Többek között az, hogy mit tanulhatunk belőle. Véleményem szerint felelősségvállalást! A felelősségvállalás egy magasabb rendű megnyilvánulása, amikor valaki nem csupán vállalja, bevallja, hogy tett vagy tesz valamit, hanem magára kéri az érte járó büntetést is. Ő pontosan ezt tette. Sokszor azt látom, hogy az emberek megállnak, illetve megelégednek az első lépéssel, a beismeréssel. Az utóbbihoz kell valami több...
Továbbá nem értek egyet azokkal a véleményekkel, amelyek azt mondják: ezt vagy azt nem lehet... Már hogy ne lehetne?! Csak vannak következményei. Az egész felügyeleti (moderátor/admin) rendszer szükségtelen lenne, ha bizonyos dolgokat itt nem lehetne megtenni. Bármit meg lehet. Ők azért felelnek, hogy a következmények súlyát az érintettre helyezzék. Azt mindenki maga dönti el, hogy ezt a súlyt viselni akarja vagy sem és annak (és nyilván belső meggyőződéseinek) megfelelően viselkedik.

Újratervezés

trane
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1326

Hozzászólás Szerző: trane » 2020.01.08., szer. 21:37

Aszpirin írta:
2020.01.08., szer. 21:27
Van neki saját blogja, nem kell nélkülöznie senkinek az írásait.

A magánvéleményem: egyetlen ember vélt vagy valós ismeretei sem jogosítják fel arra, hogy hol felfuvalkodott hólyagként viselkedjen egy közösségi fórumon, hol pedig privát homokozójaként használja azt. Ennek az égvilágon tényleg semmi de semmi köze nincs ahhoz, hogy szeretem-e Bach zenéjét, vagy a régizenét vagy bármi egyebet.
igen, sajna chord-dal az utóbbi 2-3 évben valami meglehetősen megváltozott... sad.gif

védd a fákat> egyél hódot! ;-)))

Aszpirin
Moderátor
Moderátor
Értékelés: 1509

Hozzászólás Szerző: Aszpirin » 2020.01.08., szer. 21:27

perempe írta:
Chord egyedi stílusával és zenéivel a Komolyzenei ajánló ékköve volt. engem a komolyzene más korszaka köt le inkább, ennek ellenére mindig örömmel olvastam. ha kiraktátok, akkor szerződtessétek helyére vmelyik Fischert!
Van a komolyzenei ajánló ékkövének saját blogja, ahol csilloghat, és senkinek sem kell nélkülöznie az írásait.

A magánvéleményem: egyetlen ember vélt vagy valós ismeretei sem jogosítják fel arra, hogy hol felfuvalkodott hólyagként viselkedjen egy közösségi fórumon, kénye-kedve szerint piszkálva vagy a streamelőket (“megértem a frusztrációtokat,nem tudjátok végigsimítani kézzel a borító bársonyos anyagát”), vagy a Bach-kedvelőket (“ám kedveljék, ők már úgy is maradnak”), hol a ritkaságaival kérkedjen (“esélyetek nincs egy ilyent kézbevenni”) hol pedig privát homokozójaként használja azt (ld. az egymásutáni öt posztját ugyanarról az album art-ról, vagy a moderátorok szándékos provokálását).

Ennek az égvilágon tényleg semmi de semmi köze nincs ahhoz, hogy szereti-e valaki Bach zenéjét, vagy a régizenét vagy bármi egyebet.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Aszpirin 2020.01.08., szer. 21:43-kor.
  • Thorens 206 + Goldring 2200 + Pointe Record TS | Linn Unidisk 1.1 | Mac + Core Audio Karuna + Wadia 121 → PrimaLuna ProLogue Premium → Audio Physic Classic 10
  • Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon 5.0 + Alteco C1 + BKE DoubleGem
  • BlueSound Powernode 2 → Dali Zensor 1

perempe
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 12

Hozzászólás Szerző: perempe » 2020.01.08., szer. 20:55

kábelman írta:
2020.01.08., szer. 18:07
Én szeretem Bach zenéjét és ettől nem ásom el magam, de sokkal gazdagabb lettem komolyzenei előadók terén Chord-nak köszönhetően.
a Deákon lesz vasárnap Karácsonyi oratórium (utolsó 3 kantátája?), több hely lesz másoknak. én 1 éve láttam 2 részben, és elég volt.

a fúga művészete "prüntyögés" nem köt le, inkább egy Brahms/Csajkovszkij szimfónia, mert jóval összetettebb, nagy öröm, ha élőben is szépen megszólal, stb. ha vki leszólja a két említett zeneszerzőt, akkor nem foglalkozom vele.

különben voltam már több jó Bach-orgonakoncerten, pl. Righetti a "Fasorban" játszotta g-moll fantázia és fúgát; sokan megakadnak. Fassang is nagyon szépen játszotta 1-2 éve a Bosnyák mögötti kis templomban.

TV: Panasonic TX-32PX20 * DVD: LG DVX9700 * Jazz J9940 hangfalak * DD dekóder: Audio Storm 5.1 Pro * Beltéri: RADIX Delta 2000 plus * épülő alu polcsugárzó (Fountek FW168, Seas 27TBFC/G)

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Értékelés: 3248

Hozzászólás Szerző: tonee73 » 2020.01.08., szer. 18:17

perempe írta:
Senki sem akarta kirakni, nem az volt a cél - én például nagyon minimális mennyiségű komoly zenét hallgatok, s persze nem abban a "magasságban" ahogy itt többen is teszik, mégis szerettem elolvasni az ajánlóit de: ilyen stílussal (amivel reagált a kérésre, hogy kissé vegyen vissza a kissé pökhendi style-ból) még az ajánlásai és hozzászólásai mennyisége ellenére sem...
Jó zenék --> Philips CD600 --> Kenwood KR4200 --> Braun L730
Jó zenék --> Marantz CD16 + Marantz ST72 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus
Jó zenék --> Panasonic SC-PMX70BEB,  Panasonic SA-PM25
Mindezek különféle madzagokkal összekötve állványokon

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

kábelman
Újonc fórumos
Újonc fórumos

Hozzászólás Szerző: kábelman » 2020.01.08., szer. 18:07

perempe írta:
Egyetértek.

Én szeretem Bach zenéjét és ettől nem ásom el magam, de sokkal gazdagabb lettem komolyzenei előadók terén Chord-nak köszönhetően.

Úgy látom, vissza lett állítva az accountja...

perempe
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 12

Hozzászólás Szerző: perempe » 2020.01.08., szer. 12:55

TV: Panasonic TX-32PX20 * DVD: LG DVX9700 * Jazz J9940 hangfalak * DD dekóder: Audio Storm 5.1 Pro * Beltéri: RADIX Delta 2000 plus * épülő alu polcsugárzó (Fountek FW168, Seas 27TBFC/G)

kábelman
Újonc fórumos
Újonc fórumos

Hozzászólás Szerző: kábelman » 2020.01.07., kedd 20:03

nagyon nem értek veled egyet.

avl2 írta:
2020.01.06., hétf. 17:36
kábelman írta:
2020.01.06., hétf. 17:23
Elmondaná valaki, hogy Chord fórumtárs miért került kitiltásra? Sőt, nemcsak, hogy miért, hanem alá is támasztaná? Én és gyanítom, sokak szerint poros nyomába nem ér itt a legtöbb fórumozó, akár VIP, akár nem. gondolkodik.gif

Azt meg, hogy ki miért kap itt VIP címet, hagyjuk ...
szinte maga kerte, illetve provokalta: viewtopic.php?f=99&t=13744&p=2456185&hi ... s#p2456185

vagy: viewtopic.php?f=99&t=13744&p=2456104&hi ... n#p2456104

"Sajnos független vagyok.
Ha nem tetszik, zárj ki, te vagy a moderátor. Nekem van hol folytatni, elhiszed? Rajta, lássuk, mered-e...:)"

szerinted ? mit képzel magáról, hogy így ír ? így ne írjon. (a pozitiv hozzajarulasa szerintem is jo volt, de igy nem irhat ...szerintem senki sem)

en nem örülök ennek, de annak igen, hogy aki ilyen (pimasz), azt kizarjak.

Kellnerművek
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 165

Hozzászólás Szerző: Kellnerművek » 2020.01.07., kedd 16:06

Sajnálom az adminokat, az adás-vételi szabályzat módosítás nem igazán jutott el a nagyérdeműhöz, még.
Pedig ennél nagyobb betüvel .... :smile51:

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Értékelés: 3248

Hozzászólás Szerző: tonee73 » 2020.01.06., hétf. 20:24

Corola írta:
2020.01.06., hétf. 20:18
Sziasztok!

Miért van az, hogy feliratkoztam "hangsugárzók", "Komplett rendszerek és több komponens együtt" és mégsem jön email, ha feltesznek egy új hirdetést?
köszönöm előre a választ
Azért mert be kell menned a saját topikodba, és ott kell beállítanod a témakövetést.
Témakövetés.jpg
Témakövetés.jpg (181.02 KiB) Megtekintve 277 alkalommal
Jó zenék --> Philips CD600 --> Kenwood KR4200 --> Braun L730
Jó zenék --> Marantz CD16 + Marantz ST72 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus
Jó zenék --> Panasonic SC-PMX70BEB,  Panasonic SA-PM25
Mindezek különféle madzagokkal összekötve állványokon

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Corola
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Hozzászólás Szerző: Corola » 2020.01.06., hétf. 20:18

Sziasztok!

Miért van az, hogy feliratkoztam "hangsugárzók", "Komplett rendszerek és több komponens együtt" és mégsem jön email, ha feltesznek egy új hirdetést?
köszönöm előre a választ

avl2
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 794

Hozzászólás Szerző: avl2 » 2020.01.06., hétf. 17:36

kábelman írta:
2020.01.06., hétf. 17:23
Elmondaná valaki, hogy Chord fórumtárs miért került kitiltásra? Sőt, nemcsak, hogy miért, hanem alá is támasztaná? Én és gyanítom, sokak szerint poros nyomába nem ér itt a legtöbb fórumozó, akár VIP, akár nem. gondolkodik.gif

szinte maga kerte, illetve provokalta: viewtopic.php?f=99&t=13744&p=2456185&hi ... s#p2456185

vagy: viewtopic.php?f=99&t=13744&p=2456104&hi ... n#p2456104

"Sajnos független vagyok.
Ha nem tetszik, zárj ki, te vagy a moderátor. Nekem van hol folytatni, elhiszed? Rajta, lássuk, mered-e...:)"

szerinted ? mit képzel magáról, hogy így ír ? így ne írjon. (a pozitiv hozzajarulasa szerintem is jo volt, de igy nem irhat ...szerintem senki sem)

en nem örülök ennek, de annak igen, hogy aki ilyen (pimasz), azt kizarjak.

kábelman
Újonc fórumos
Újonc fórumos

Hozzászólás Szerző: kábelman » 2020.01.06., hétf. 17:23

csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Értékelés: 17

Hozzászólás Szerző: csandaz » 2019.11.29., pén. 08:55

Igen egy kicsit paprikás voltam, de nem a zaklatás miatt.

Azért elnézést kérek

Leírtam mit gondolok, de aztán kitöröltem.

A lényeg, hogy ezek a "hibák" egy kis odafigyeléssel és ráfordított energiával megoldhatóak. Nem szeretem amikor valaki még a fáradtságot sem veszi.

pl.: "Sok a levél, nem lehet keresni" - Bocsánat, de tegyél rendet és nem lesz sok a levél.
Üzenetek letölthetőek, egész oldalt lehet mappákba mozgatni.
Munkám során rengetek kis fájlt email-t generálok. Minden évben létrehozok egy mappát az előző évről/hónapokról és szépen elteszem őket, ha kellenek meg legyenek és az aktuális évet ne zavarják.
Bármelyik email rendszerben a bejövő mappát mindig üresen tartom, elteszem az email-eket a megfelelő témájú mappába.
Ott is és itt lehet automata szűrőket csinálni amik elteszik az üzeneteket.
Pláne megcsinálom, ha pénzt keresek az oldalon, legyen rend, a vevők email-jeit azonnal meglássam.
Én beszéltem.... UFF

tottyi
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 417

Hozzászólás Szerző: tottyi » 2019.11.27., szer. 13:07

csandaz írta:
2019.11.27., szer. 12:39
Mit írtam?
Nem ismerem mindegyik beállítást. Előfordulhat, hogy van olyan, hogy ugorjon oda, ahol abbahagytad az oldvasást
Hogy, nem ismered mindegyik beallitast de az nem jelenti azt, hogy epp ezt ne ismerned. :D
Elhiszem, hogy eleged lehet a sok zaklatasbol. :napsut:
Zozoweb Audio PC, DAC: Chord 2Qute, Crown PSA-2/DC300A MK-II, Hydrasound, Infinity IRS Sigma, Violectric HPA V200, Sennheiser HD800

csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Értékelés: 17

Hozzászólás Szerző: csandaz » 2019.11.27., szer. 12:39

Mit írtam?
Nem ismerem mindegyik beállítást. Előfordulhat, hogy van olyan, hogy ugorjon oda, ahol abbahagytad az oldvasást

tottyi
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 417

Hozzászólás Szerző: tottyi » 2019.11.27., szer. 12:28

csandaz írta:
2019.11.27., szer. 11:34
Legközelebb ha ilyen történik, légyszíves jegyezd fel, hogyan jutottál oda.
Másold le a linket a címsávban.
Fórumon kattintasz a topic-ra, vagy mentett linkról a böngésződben?

Mert lehet ilyen is:

Kód: Egész kijelölése

https://www.avx.hu/forum/viewtopic.php?p=2439983#p2439983
De lehet ilyen is:

Kód: Egész kijelölése

https://www.avx.hu/forum/viewtopic.php?f=100&t=24402
Az előbbe egy adott hozzászóláshoz megy.
Az utóbbi a fórumot nyitja meg és az utolsó hozzászólást mutatja, függ a beállításaidtól is. Nézz szét a felhasználói vezérlőpultban. Nem ismerem mindegyik beállítást. Előfordulhat, hogy van olyan, hogy ugorjon oda, ahol abbahagytad az oldvasást
Hi, azt hogyan kell vagy mit kell beallitani a vezerlopultban, hogy ahol abbahagytam az olvasast, onnet folytatja?
Zozoweb Audio PC, DAC: Chord 2Qute, Crown PSA-2/DC300A MK-II, Hydrasound, Infinity IRS Sigma, Violectric HPA V200, Sennheiser HD800

Válasz küldése

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”