Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Online
Avatar
edzoba
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.10.26., pén. 20:34
Értékelés: 132
Tartózkodási hely: Gárdony
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: edzoba »

udv, telefonrol (i12) minden mozdulattal kidobal az autentikacio:(
LHY AUDIO OCK-1 ǀ GUSTARD R26 ǀ 72AUDIO volume ǀ AUDIONET AMP I V2 ǀ DYNAUDIO Audience 40/REL T5i x2 ǀ PERFECT ACOUSTIC 21x ǀ ENTREQ Vibb eaters

Avatar
vlaca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:57
Értékelés: 315
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: vlaca »

Oksa, köszi a debuggolást :smile53:

iPadAir4, 17.2.
Változik az oldal/betű méret, ezért az oldal nagyítás nem jó megoldás.
Közben én is debuggoltam, a reklám sáv (helye) miatt van. Ha elindítok egy adblockert, akkor megy rendesen a nagyobb betűs oldal, mindíg az jön be, nem változik.

IMG_0475.PNG
Linn Majik DS/Mimik/Pekin>Linn Majik Kontrol>
-Stax SRM1MK2PRO>SR-404
-Hypex UCD180HG>Magneplanar SMGb

Micromega WM-10>Theta Progeny>Linn Classik Music>Akg K340

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum
http://vlaca.blogspot.com

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

vlaca írta:
2024.01.23., kedd 17:02
Megnézné valaki, másnak is csinálja ezt iPad-en? :smile53:
Megnéztem. Nekem 100%-nál pont olyan (mindig) álló helyzetben, mint a 2. képeden. A betűk is akkorák. Nálam (2018-as iPad Pro 11") ez még teljesen okés, de kisebb kijelzős iPad-en elképzelhető, hogy már túl kicsi. Én azért nem észleltem még ezt, mert mindig fekvő helyzetben használom az iPad-emet.
Ha ez e 100%-os nézet nem túl kicsi, javaslomaz alábbiak valamelyikét:
- csak az avxforum.hu-hoz ill. a megnyitott tabon: tappints a címsorban lévő "AA" ikonra, és válassz 100%-nál nagyobb értéket (a megjelenő legördülő menüben "A | 100% | A" a nagyobbik "A"-val növeled, a kisebbikkel csökkented a nagyítás értékét, és a hatás azonnali, tehát könnyen beállíthatod a megfelelőt)
- minden weboldalhoz: a Beállítások -> Safari -> Oldal nagyítása alatt válassz ki egy 100% fölötti értéket. (célszerűen azt, amit kikísérleteztél az előző pontban leírt módszerrel)

Hogy miért változik ez a nagyítás nálad néha, azt nem rudom, de az iPad-en belüli bugnak tűnik.
(hogy értsd: a szerveroldal csak a betűk "logikai" ("relatív") méretéért felel, az abszolút ("renderelt") betűméret mindig a böngésző beállításaitól illetve magától a böngésző működésétől függ. Azt pedig egy ilyan tartalomnál nehezen tudom elképzelni, hogy összevissza küldené a szerver a logikai betűméretet, illetve nem is tapasztalom. Ezért valami nálad van a böngészőben. Milyen iPad? mikor volt utoljára frissítve az oprendszer/a Safari? Persze nem kizárt, hogy szerveroldalon van valami, ami megzavarja az iPad-es Safarit, de én nem tapasztalom (egyelőre).

A fehér sáv nagyságs attól függ, hogy éppen milyen nagyítást használ éppen a Safari.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
vlaca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:57
Értékelés: 315
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: vlaca »

csandaz írta:
2024.01.23., kedd 08:45
vlaca írta:
2024.01.23., kedd 08:39
csandaz írta:
2024.01.23., kedd 07:06
Lehet egy picit kilógott a hirdetés helye és azért, összébb nyomtam.
Mást nem módosítottunk, nem volt apple/safari update valamikor?
Nem volt update.
Ja akkor az lehet, most megnéztem, amikor bejön az oldal akkor még ok, aztán pár tized másodperc után újratördeli, akkor lesznek picik a betűk. Gondolom akkorra tölti be a reklámot :napsut:
Nem tudom. Sajnos nincs apple termékem, hogy tudjak kísérletezni.
Még nincs reklám, csak a helye

Ja látom a fehér sávot, gondolom oda jön vissza majd a reklám.
De volt ott eddíg is, akkor nem volt vele gond.
Amúgy váltakozik, van amikor jó, van amikor minire vált:

IMG_0463.png
IMG_0465.png
IMG_0466.png
Megnézné valaki, másnak is csinálja ezt iPad-en? :smile53:
Linn Majik DS/Mimik/Pekin>Linn Majik Kontrol>
-Stax SRM1MK2PRO>SR-404
-Hypex UCD180HG>Magneplanar SMGb

Micromega WM-10>Theta Progeny>Linn Classik Music>Akg K340

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum
http://vlaca.blogspot.com

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: csandaz »

vlaca írta:
2024.01.23., kedd 08:39
csandaz írta:
2024.01.23., kedd 07:06
Lehet egy picit kilógott a hirdetés helye és azért, összébb nyomtam.
Mást nem módosítottunk, nem volt apple/safari update valamikor?
Nem volt update.
Ja akkor az lehet, most megnéztem, amikor bejön az oldal akkor még ok, aztán pár tized másodperc után újratördeli, akkor lesznek picik a betűk. Gondolom akkorra tölti be a reklámot :napsut:
Nem tudom. Sajnos nincs apple termékem, hogy tudjak kísérletezni.
Még nincs reklám, csak a helye

Avatar
vlaca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:57
Értékelés: 315
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: vlaca »

csandaz írta:
2024.01.23., kedd 07:06
Lehet egy picit kilógott a hirdetés helye és azért, összébb nyomtam.
Mást nem módosítottunk, nem volt apple/safari update valamikor?
Nem volt update.
Ja akkor az lehet, most megnéztem, amikor bejön az oldal akkor még ok, aztán pár tized másodperc után újratördeli, akkor lesznek picik a betűk. Gondolom akkorra tölti be a reklámot :napsut:
Linn Majik DS/Mimik/Pekin>Linn Majik Kontrol>
-Stax SRM1MK2PRO>SR-404
-Hypex UCD180HG>Magneplanar SMGb

Micromega WM-10>Theta Progeny>Linn Classik Music>Akg K340

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum
http://vlaca.blogspot.com

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: csandaz »

Lehet egy picit kilógott a hirdetés helye és azért, összébb nyomtam.
Mást nem módosítottunk, nem volt apple/safari update valamikor?

Avatar
vlaca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:57
Értékelés: 315
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: vlaca »

Aszpirin írta:
2024.01.22., hétf. 19:25
Érdekes, nekem mindig az asztali verzió jelent meg iPad-en.
Safari, Chrome, Vivaldi, mindegyikkel.
Jobban szereted a mobil nézetet? Én pont attól őrülök meg, ha iPad-en valamelyik oldalon a mobil változat jön be.
Túl picik a betűk asztali verziónál(álló módban használom).
De csak pár napja van ez. Módosítottatok valamit a fórum motor beállításainál?
Linn Majik DS/Mimik/Pekin>Linn Majik Kontrol>
-Stax SRM1MK2PRO>SR-404
-Hypex UCD180HG>Magneplanar SMGb

Micromega WM-10>Theta Progeny>Linn Classik Music>Akg K340

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum
http://vlaca.blogspot.com

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Érdekes, nekem mindig az asztali verzió jelent meg iPad-en.
Safari, Chrome, Vivaldi, mindegyikkel.
Jobban szereted a mobil nézetet? Én pont attól őrülök meg, ha iPad-en valamelyik oldalon a mobil változat jön be.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
vlaca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:57
Értékelés: 315
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: vlaca »

Sziasztok!

iPad-en az asztali verzió jelenik meg pár napja a mobil verzió helyett. (Ha a mobil verziót kérelmezem, akkor is.) Másnál is így van? Van valami megoldás rá? :napsut:
IMG_0460.png
Linn Majik DS/Mimik/Pekin>Linn Majik Kontrol>
-Stax SRM1MK2PRO>SR-404
-Hypex UCD180HG>Magneplanar SMGb

Micromega WM-10>Theta Progeny>Linn Classik Music>Akg K340

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum
http://vlaca.blogspot.com

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

new_dualcs5000 írta:
2024.01.22., hétf. 00:30
T. Moderátorok!

Van vmi különös oka, hogy az ún. szakértők/kereskedők, gyártók , kik 1-2 éve be se léptek/írtak a számukra jegyzett oldalakra, még itt vannak?
"Minek, minek, minek, minek" Wahorn/Ef Zámbó
Annyi csak, hogy még nem értünk a végére a megkeresésekkel, hogy ki az aki továbbra is szeretné megtartani a saját fórumát és ki az, aki nem.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
new_dualcs5000
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2018.11.22., csüt. 14:18
Értékelés: 217

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: new_dualcs5000 »

T. Moderátorok!

Van vmi különös oka, hogy az ún. szakértők/kereskedők, gyártók , kik 1-2 éve be se léptek/írtak a számukra jegyzett oldalakra, még itt vannak?
"Minek, minek, minek, minek" Wahorn/Ef Zámbó

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3751
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2351
Tartózkodási hely: 2465

Re: Fórumtámogatási lehetőségek

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

ANDS írta:
2024.01.15., hétf. 21:28
zoli73 írta:
2024.01.15., hétf. 14:47
……
Persze lehet bejelentkezés/regísztáció nélkül is olvasni az oldalt, de annak nem sok értelmét látom. Ha valakinek így is jó, akkor miért regisztrál?
…..
Az olvasáshoz miért kellene bejelentkeznem?
Nem feltétlen kell, de ha nem jelentkezel be, akkor vannak tartalmak amiket nem látsz, vannak funkciók amiket nem tudsz használni.
Például nem látod az értesítéseket, ha valaki idézett, vagy pozitívan értékelt egy hozzászólásod, de azt sem látod, ha privát üzenetet kaptál.
Ezen kívül van még néhány szolgáltatás, ami nélkül ugyan lehet olvasni a fórumot, de ha bejelentkezel, akkor praktikusabban működik.
A mondandód többi részével egyetértek! :smile32:
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Vinkler írta:
2024.01.15., hétf. 13:23
Ezt az elmélkedést le is zárhatjuk. Nem lesznek fizetősek a hirdetések.
Csak néhány ötlet:

Ugyan írtad, hogy nem lesznek fizetős hirdetések. De esetleg elgondolkozhattok egy prémium hirdetési rendszeren. Marad minden hirdetés ingyenes, opcionális fizetős lehetőséggel. Annak aki fizet, az kap néhány extra funkciót, ami nem érhető el ingyeneseknek. Hogy milyen extra funkció, azt majd kitaláljátok. Pl. moderációs lehetőség a saját hirdetésben, sűrűbb upolás lehetőség, fizetett hirdetés mindig legfelül a nem fizetettek csak utána mint pl. hasznaltauto.hu-n.

Ingyenes tagság mellé egy Prémium tagsági lehetőség. Prohardveren pl. ezt nyújtja a prémium tagság:

beállítható reklámmentesség a PROHARDVER! lapcsalád oldalain
kikapcsolható hozzászólások a hirdetéseidben
plusz 4 db ingyenes hirdetés (és 5 db kép) a Hardveraprón!
ha egy felhasználó zavar, elrejtheted a hozzászólásait (ignorálás)
plusz 65 db válaszható arckép
kikapcsolható aláírások a fórumban
5 perc helyett 15 percig szerkesztheted a hozzászólásaid
privát üzeneteid addig szerkesztheted, amíg a másik fél el nem olvassa
korlátlan mennyiségű privát üzenetet írhatsz
a kitiltás ideje alatt is hozzáférhetsz a privát üzeneteidhez
akár 50 elemes "itt szóltam hozzá" lista
nagyobb képfeltöltési korlát, (20 helyett 100 MB tárhely, Full HD felbontás mellett akár 16 Mpx-es tárolt képméret, PNG formátum használata, JPG esetén 90%-os tömörítési minőség)
+5% jóváírás PH!ontokban minden vásárlás után (a Hardveraprón is!)
mentett keresés a Hardveraprón (5 db)

Nyilván ez a lista prohardver specifikus, ki lehetne találni valami avx specifikust. Pl. ritkábban jelentkeztetne ki a fórum, hozzószólás lehetősége biztonsági kód nélkül, ami hirtelen eszembe jut. De mint írtam, ez mind csak ötlet.

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2317
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 627

Re: Fórumtámogatási lehetőségek

Hozzászólás Szerző: ANDS »

zoli73 írta:
2024.01.15., hétf. 14:47
……
Persze lehet bejelentkezés/regísztáció nélkül is olvasni az oldalt, de annak nem sok értelmét látom. Ha valakinek így is jó, akkor miért regisztrál?
…..
Az olvasáshoz miért kellene bejelentkeznem? Teljesen jól tudom olvasgatni a témákat, amik érdekelnek.
Aztán, ha van valami mondanivalóm, akkor bejelentkezek, és leírom.

Ha a regisztráció megtartásáért kellene fizetni, akkor meg nem a hirdetések lennének fizetősek, hanem gyakorlatilag a fórumozás.

Első lépésnek az önkéntes hozzájárulást kellene megnézni, mondjuk egy vagy két hónap alatt mennyi támogatás gyűlik össze. Azt nagyjából tudni, éves szinten mennyi a fórum fenntartása. Eddig egy ember fizette az üzemeltetêsi kiadásokat, most jó esetben 15- 20 tag között fog eloszlani a kiadások 99%- a. Aztán lehet, hogy tévedek, de úgy érzem, igazad van, amikor nem 40000 aktív taggal számolsz, akik majd tolonganak a kasszánál.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3751
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2351
Tartózkodási hely: 2465

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

pjm írta:
2024.01.15., hétf. 15:29
Na igen, ha meglépné valaki azt, hogy azokat a profilokat törli, akik pl az elmúlt egy évben nem léptek be lehet, hogy közelebb jutna a jelenlegi létszámhoz....
Talán lehet érdemes is volna ezt meglépni, jóval kevesebb adatot kellene kezelnie az oldalnak. Ha viszont valaki 1 év távollét után újra vissza akar térni, az másnem újra beregisztrál. Ilyen máshol is van, ha valaki huzamosabb ideig inaktívan hagyja a profilját, az automatikusan törlődik.
Azért az is árulkodó adat, mikor a kezdőlap alján felsorolja, hogy éppen ki aktív, számszerűsitve ez aktuálisa 800-1500 tag közé szokott esni átlagosan, a több mint 40e-ből.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
pjm
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2022.05.05., csüt. 18:07
Értékelés: 164

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: pjm »

Na igen, ha meglépné valaki azt, hogy azokat a profilokat törli, akik pl az elmúlt egy évben nem léptek be lehet, hogy közelebb jutna a jelenlegi létszámhoz....

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3751
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2351
Tartózkodási hely: 2465

Re: Fórumtámogatási lehetőségek

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Shimano írta:
2024.01.15., hétf. 13:43
ANDS írta:
2024.01.15., hétf. 11:58
Sziasztok!
A hirdetésekért szerintem is kellene valamit fizetnünk. Lehet finomítani, hogy csak aki egyszerre több cuccot hirdet, vagy csak aki hosszabb időn keresztül hirdetget valamit.

Nekem sokkal egyszerűbb lenne, ha az általános, hirdetésektől független támogatáshoz lehetne utalni ( befizetni) egy bankszámlaszámra, mindegy, hogy cégként vagy magánemberként. Évente egyszer elutalom, vagy kp befizetem, aztán nem kell vele tovább foglalkozni. Küldhetitek privátban is a számlaszámot, hova fizessek.
Én inkább azt mondanám,hogy a regisztráció megtartásáért kelljen fizetni.Van bő 40000 tag,és ha ennek csak a harmada lenne erre vevő,már akkor összejöhet annyi,amennyi elég az üzemeltetéshez.Legyen csak 1000ft/év,az is bő 13 milla ha csak a jelenlegi taglétszám harmadát is vesszük.
Persze az is lehet hogy rögtön eltűnne 39000 tag, :D meg nem is lehetne könnyen ezt megvalósítani különböző okok miatt,de ez csak egy kósza ötlet a részemről.
Abból messze menő következtetést nem érdemes levonni, hogy hány regisztált tag van.
Én már hónapok óta, mindig megnézem az aktuális születésnaposok profilját. A megfigyelésem nem tekinthető reprezentatívnak, de ahogy ebből látom, a regisztrált tagok talán 20%-a aktív. Ami azt jelenti, hogy kb. az elmúlt 1 hónapban be volt jelentkezve az oldalra.
Érdekes, hogy nagyon sok olyan tagot figyeltem meg, aki csak a regísztációja időpontjában volt aktív, azota sem.
Tehát a regisztrált tagok száma, csak egy nagyon tájékoztató jellegű számadat.
Persze lehet bejelentkezés/regísztáció nélkül is olvasni az oldalt, de annak nem sok értelmét látom. Ha valakinek így is jó, akkor miért regisztrál?
Kellemetlen erről említést tenni, de sajnos biztos több olyan regísztrált tag is van, aki már elhunyt, csak az oldal nem értesül róla.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

pjm írta:
2024.01.15., hétf. 13:56
Ez az önkéntes szerintem egy jó dolog. Aki magáénak érzi ad. Aztán ha komolyabb baj van lehet jelezni.
Igen,végül is az is a cél hogy többen is legyünk ne kevesebben.Na majd kiderül mennyi jön össze ebből az önkéntes dologból,aztán lehet agyalni a továbbon.

Avatar
pjm
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2022.05.05., csüt. 18:07
Értékelés: 164

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: pjm »

Ez az önkéntes szerintem egy jó dolog. Aki magáénak érzi ad. Aztán ha komolyabb baj van lehet jelezni.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Fórumtámogatási lehetőségek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

ANDS írta:
2024.01.15., hétf. 11:58
Sziasztok!
A hirdetésekért szerintem is kellene valamit fizetnünk. Lehet finomítani, hogy csak aki egyszerre több cuccot hirdet, vagy csak aki hosszabb időn keresztül hirdetget valamit.

Nekem sokkal egyszerűbb lenne, ha az általános, hirdetésektől független támogatáshoz lehetne utalni ( befizetni) egy bankszámlaszámra, mindegy, hogy cégként vagy magánemberként. Évente egyszer elutalom, vagy kp befizetem, aztán nem kell vele tovább foglalkozni. Küldhetitek privátban is a számlaszámot, hova fizessek.
Én inkább azt mondanám,hogy a regisztráció megtartásáért kelljen fizetni.Van bő 40000 tag,és ha ennek csak a harmada lenne erre vevő,már akkor összejöhet annyi,amennyi elég az üzemeltetéshez.Legyen csak 1000ft/év,az is bő 13 milla ha csak a jelenlegi taglétszám harmadát is vesszük.
Persze az is lehet hogy rögtön eltűnne 39000 tag, :D meg nem is lehetne könnyen ezt megvalósítani különböző okok miatt,de ez csak egy kósza ötlet a részemről.

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Ezt az elmélkedést le is zárhatjuk. Nem lesznek fizetősek a hirdetések.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Snipi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2007.10.03., szer. 13:45
Értékelés: 235

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Snipi »

A hirdetések fizetőssé tétele bizonyos adózási kérdéseket is felvet.
Szerintem az ezzel járó adminisztrációs és könyvelési költségekkel is számolni kell.
A végén a hirdetésenkénti 1000 Ft-ból maradna tán 300-400 Ft.

Avatar
pjm
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2022.05.05., csüt. 18:07
Értékelés: 164

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: pjm »

asebestyen írta:
2024.01.15., hétf. 11:23
pjm írta:
2024.01.15., hétf. 10:33

(Ez nem csak a hifire igaz, más témakörben is egy megy. Olyan szinten, hogy más, elismert termékeket meg sem mernek nézni/venni mert az biztos hulladék - Nem! Nem az.)
.....
De, ismétlem EZ NEM AVX SPECIFIKUS. Ezt az én paraszti megszólalásommal csak emberi hülyeségnek hívom (bocsánat).
Arra a tendenciára, amiről írsz, nekünk nincs ráhatásunk, megváltoztatására nincsenek eszközeink és talán nem is feladatunk. :) Mi felületet szeretnénk biztosítani az élhető keretek közötti fórumozáshoz és van lehetőség adás-vételre IS, ahol kiemelten fontosnak tarjuk a fórumtagok védelmét a lehetőségeinkhez képest. Szabályaink ezt igyekeznek segíteni, biztosítani.
:smile32: ;)

Avatar
pjm
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2022.05.05., csüt. 18:07
Értékelés: 164

Re: Fórumtámogatási lehetőségek

Hozzászólás Szerző: pjm »

ANDS írta:
2024.01.15., hétf. 11:58
Sziasztok!
A hirdetésekért szerintem is kellene valamit fizetnünk. Lehet finomítani, hogy csak aki egyszerre több cuccot hirdet, vagy csak aki hosszabb időn keresztül hirdetget valamit.
Logikus. nem elég, hogy nem viszik el, még fizess is érte, miközben itt van a polcon. Akkor már inkább a bizonyíthatóan itt eladott cuccok után fizess, ne az olyan megjelenésért, ami konkrétan sikertelen.

De amúgy vezessétek be és nézzétek majd, mennyi lesz a napi hozzászólás. :smile32:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pjm 2024.01.15., hétf. 12:32-kor.

Válasz küldése

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”