Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3754
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2351
Tartózkodási hely: 2465

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

stx írta:
2022.12.10., szomb. 17:09
zoli73 írta:
2022.12.10., szomb. 17:04
stx írta:
2022.12.10., szomb. 06:35
Köszönöm! Ezek szerint a hiba az én készülékemben van, és nem a közvetítő vonalban. :D
Akkor majd keresek egy "tv szerelőt" mert amit írsz az nekem Kínai. Nem értem, és nem is tudok vele mit kezdeni.
Úgy vagyok ezzel, mint "Csodabogár" a Kelly Hősei-ben a tankkal, "Én csak vezetem, de hogy mitől megy, azt nem tudom"
.

Sütik kezelése:
Chrome > https://support.google.com/accounts/ans ... %3DDesktop
Firefox > https://support.mozilla.org/hu/kb/gyors ... torlese-al

Brave Browser letöltés > https://brave.com/
Sajnos többszöri nekifutásra sem sikerült ezeknek a keresési adatoknak még a megtalálása sem, nem hogy a törlése. Tudom szégyen ez a mai világban, de én ehhez balf@ß vagyok. Sem megtanulni, sem megjegyezni nem vagyok képes.
Végül külső, telefonos segítséggel sikerült megoldani, de nem így kellett, ahogy itt a Chrome support-ban mutatta a lépéseket.
Úgy 2 órája, a fiam infó tarára telefonos instrukciói alapján csináltam, de már nem tudnám mégegyszer megcsinálni. bocs.gif
Köszönöm a segítséget!
:D
Milyen jó, hogy a gyerekeim infó tanára én vagyok. :D
Azért a Brave Browsert ajánlom, mert nem csak privát ablak van, hanem Tor böngészési lehetőség is.
Inkább hagyjuk. Parasztnak zongora?
Belenéztem, valamit le kellene tölteni, telepíteni, meg még ki tudja még mit nem. Á, ez nem az én világom, bele sem folyok, mert még bajt csinálok, és elrontok valamit.
Mit gondolsz, én miért nem haladok a korral, miért nincs audio pc-m, de még csak hálózati lejátszóm, vagy streamerem sem? Ezeknek a működése, de még a kezelése is számomra érthetetlen.
Van asztali pc a családban, de én nem használom, félek tőle, mint ördög a tömjéntől.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
stx
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 746
Csatlakozott: 2011.06.15., szer. 09:13
Értékelés: 358
Tartózkodási hely: Csonka-Magyarország, Középfölde
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: stx »

zoli73 írta:
2022.12.10., szomb. 17:04
stx írta:
2022.12.10., szomb. 06:35
Köszönöm! Ezek szerint a hiba az én készülékemben van, és nem a közvetítő vonalban. :D
Akkor majd keresek egy "tv szerelőt" mert amit írsz az nekem Kínai. Nem értem, és nem is tudok vele mit kezdeni.
Úgy vagyok ezzel, mint "Csodabogár" a Kelly Hősei-ben a tankkal, "Én csak vezetem, de hogy mitől megy, azt nem tudom"
.

Sütik kezelése:
Chrome > https://support.google.com/accounts/ans ... %3DDesktop
Firefox > https://support.mozilla.org/hu/kb/gyors ... torlese-al

Brave Browser letöltés > https://brave.com/
Sajnos többszöri nekifutásra sem sikerült ezeknek a keresési adatoknak még a megtalálása sem, nem hogy a törlése. Tudom szégyen ez a mai világban, de én ehhez balf@ß vagyok. Sem megtanulni, sem megjegyezni nem vagyok képes.
Végül külső, telefonos segítséggel sikerült megoldani, de nem így kellett, ahogy itt a Chrome support-ban mutatta a lépéseket.
Úgy 2 órája, a fiam infó tarára telefonos instrukciói alapján csináltam, de már nem tudnám mégegyszer megcsinálni. bocs.gif
Köszönöm a segítséget!
:D
Milyen jó, hogy a gyerekeim infó tanára én vagyok. :D
Azért a Brave Browsert ajánlom, mert nem csak privát ablak van, hanem Tor böngészési lehetőség is.

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3754
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2351
Tartózkodási hely: 2465

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

stx írta:
2022.12.10., szomb. 06:35
Köszönöm! Ezek szerint a hiba az én készülékemben van, és nem a közvetítő vonalban. :D
Akkor majd keresek egy "tv szerelőt" mert amit írsz az nekem Kínai. Nem értem, és nem is tudok vele mit kezdeni.
Úgy vagyok ezzel, mint "Csodabogár" a Kelly Hősei-ben a tankkal, "Én csak vezetem, de hogy mitől megy, azt nem tudom"
.

Sütik kezelése:
Chrome > https://support.google.com/accounts/ans ... %3DDesktop
Firefox > https://support.mozilla.org/hu/kb/gyors ... torlese-al

Brave Browser letöltés > https://brave.com/
Sajnos többszöri nekifutásra sem sikerült ezeknek a keresési adatoknak még a megtalálása sem, nem hogy a törlése. Tudom szégyen ez a mai világban, de én ehhez balf@ß vagyok. Sem megtanulni, sem megjegyezni nem vagyok képes.
Végül külső, telefonos segítséggel sikerült megoldani, de nem így kellett, ahogy itt a Chrome support-ban mutatta a lépéseket.
Úgy 2 órája, a fiam infó tarára telefonos instrukciói alapján csináltam, de már nem tudnám mégegyszer megcsinálni. bocs.gif
Köszönöm a segítséget!
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
stx
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 746
Csatlakozott: 2011.06.15., szer. 09:13
Értékelés: 358
Tartózkodási hely: Csonka-Magyarország, Középfölde
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: stx »

Köszönöm! Ezek szerint a hiba az én készülékemben van, és nem a közvetítő vonalban. :D
Akkor majd keresek egy "tv szerelőt" mert amit írsz az nekem Kínai. Nem értem, és nem is tudok vele mit kezdeni.
Úgy vagyok ezzel, mint "Csodabogár" a Kelly Hősei-ben a tankkal, "Én csak vezetem, de hogy mitől megy, azt nem tudom"
.

Sütik kezelése:
Chrome > https://support.google.com/accounts/ans ... %3DDesktop
Firefox > https://support.mozilla.org/hu/kb/gyors ... torlese-al

Brave Browser letöltés > https://brave.com/

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3754
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2351
Tartózkodási hely: 2465

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

stx írta:
2022.12.09., pén. 19:31
zoli73 írta:
2022.12.09., pén. 15:19
Szép napot mindenkinek!
Nagyjából 2 hete a bolodját járatja velem az oldal!
Történik ugyanis, hogy ahányszor megnyitom az oldalt, annyiszor kell bejelentkezzek, holott, mindig kipipálom az "emlékezz rám" négyzetet, és mégis.
Ezt csak ma 6-7 alkalommal játszotta el, de a legjobb az úgy 20 perce történt.
Egy elég hosszú privát üzenetet írtam, és amikor a végén ráklikkeltem a "küldés"-re, megint a bejelentkezésre ugrasztott, és kérte a felhasznalótnevet, és a jelszót. Ez igen bosszantó volt, mert e miatt kezdhettem elölről a levélírást.
Azt már csak mellekesen jelzem, hogy az oldal megnyitásakor, kb. az esetek felében "az oldal nem működik" üzenetet kapom, és ilyenkor 1-2 pecig hiaba is próbálkozom a megnyitásaval.
Más is tapasztal hasonlókat?
Hahó,
töröld a sütiket, illetve próbáld meg másik böngészővel. Ajánlom a Brave Browsert, eléggé jól belepiszkáltak a Chromium motorjába.
Köszönöm! Ezek szerint a hiba az én készülékemben van, és nem a közvetítő vonalban. :D
Akkor majd keresek egy "tv szerelőt" mert amit írsz az nekem Kínai. Nem értem, és nem is tudok vele mit kezdeni.
Úgy vagyok ezzel, mint "Csodabogár" a Kelly Hősei-ben a tankkal, "Én csak vezetem, de hogy mitől megy, azt nem tudom".
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
stx
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 746
Csatlakozott: 2011.06.15., szer. 09:13
Értékelés: 358
Tartózkodási hely: Csonka-Magyarország, Középfölde
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: stx »

zoli73 írta:
2022.12.09., pén. 15:19
Szép napot mindenkinek!
Nagyjából 2 hete a bolodját járatja velem az oldal!
Történik ugyanis, hogy ahányszor megnyitom az oldalt, annyiszor kell bejelentkezzek, holott, mindig kipipálom az "emlékezz rám" négyzetet, és mégis.
Ezt csak ma 6-7 alkalommal játszotta el, de a legjobb az úgy 20 perce történt.
Egy elég hosszú privát üzenetet írtam, és amikor a végén ráklikkeltem a "küldés"-re, megint a bejelentkezésre ugrasztott, és kérte a felhasznalótnevet, és a jelszót. Ez igen bosszantó volt, mert e miatt kezdhettem elölről a levélírást.
Azt már csak mellekesen jelzem, hogy az oldal megnyitásakor, kb. az esetek felében "az oldal nem működik" üzenetet kapom, és ilyenkor 1-2 pecig hiaba is próbálkozom a megnyitásaval.
Más is tapasztal hasonlókat?
Hahó,
töröld a sütiket, illetve próbáld meg másik böngészővel. Ajánlom a Brave Browsert, eléggé jól belepiszkáltak a Chromium motorjába.

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3754
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2351
Tartózkodási hely: 2465

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Szép napot mindenkinek!
Nagyjából 2 hete a bolodját járatja velem az oldal!
Történik ugyanis, hogy ahányszor megnyitom az oldalt, annyiszor kell bejelentkezzek, holott, mindig kipipálom az "emlékezz rám" négyzetet, és mégis.
Ezt csak ma 6-7 alkalommal játszotta el, de a legjobb az úgy 20 perce történt.
Egy elég hosszú privát üzenetet írtam, és amikor a végén ráklikkeltem a "küldés"-re, megint a bejelentkezésre ugrasztott, és kérte a felhasznalótnevet, és a jelszót. Ez igen bosszantó volt, mert e miatt kezdhettem elölről a levélírást.
Azt már csak mellekesen jelzem, hogy az oldal megnyitásakor, kb. az esetek felében "az oldal nem működik" üzenetet kapom, és ilyenkor 1-2 pecig hiaba is próbálkozom a megnyitásaval.
Más is tapasztal hasonlókat?
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3754
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2351
Tartózkodási hely: 2465

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Aszpirin írta:
2022.11.29., kedd 15:04
pali923 írta:
2022.11.29., kedd 14:36
Csak nekem jelent problémát a keresés a kábeles adásvételi topikban? Lan-kábel, RCA-kábel, XLR-kábel esetén is az a baj, hogy legalább 4betűs szó kell, azt meg nem tudom összehozni ezekből, a kötőjel nem számít.
Nem csak neked :-) A 4 betűs korlát ezenlívül is sok problémát okoz (és személyesen engem is nagyon zavar), de sajnos a jelenlegi adottságokkal nincs megoldása, a 3 betűt 4 betűre emelni a működést biztosító szükségszerűség volt. Belemehetünk a miértekbe, de a nagyon zanzásított lényeg: ha 3 betűsre vesszük vissza a korlátot, akkor pl. az üzenetek elposztolása lesz elviselhetetlenül lassú a jelenlegi hardveren, más szolgáltatásra váltás pedig egyéb okokból nem lehetséges. Egyszerűen kinőttük a jelenlegi hosting szolgáltatás lehetőségeit, és ez volt az egyik - igen kényelmetlen, de megoldást jelentő kompromisszum.

Alternatív (nem teljesen okés, de a semminél jobb) megoldás: a fórumba a "szürke" sávba épített beslő google-kereső használata, és a szponzorált találatok figyelmen kívül hagyása, utána már AVX-es eredményeket kapsz a kereszószóra. Vacak használni ezt is, ráadásul a nagyon friss posztokat nem fogja kihozni (a Google.nél is eltelik egy bizonyos idő, amíg beindexel egy-egy új lapot), de a semminél mindenképp jobb, és pont a probléma elviselhetőbbé tételének érdekében vezette be Csandaz.

U.i. a fentik megírása és elposztolása után vettem észre, hogy Csandaz közben már válaszolt is...
Aztán valamikor(előbb vagy utóbb) elérhetünk oda is, hogy a jelengegi kapacitás is szűk keresztmetszetnek bizonyúl, és akkor további "megszorításokra" lesz szükség?
Remélem minél hosszabb ideig működik akár még így is.
Személy szerint nekem a keresési nehézségek sok problémát nem jelentenek. Viszont az akadozó hozzászólás, és üzenet elküldés annál inkább.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: pali923 »

Köszönöm, akkor megpróbálok együtt élni ezzel. :D
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

pali923 írta:
2022.11.29., kedd 14:36
Csak nekem jelent problémát a keresés a kábeles adásvételi topikban? Lan-kábel, RCA-kábel, XLR-kábel esetén is az a baj, hogy legalább 4betűs szó kell, azt meg nem tudom összehozni ezekből, a kötőjel nem számít.
Nem csak neked :-) A 4 betűs korlát ezenlívül is sok problémát okoz (és személyesen engem is nagyon zavar), de sajnos a jelenlegi adottságokkal nincs megoldása, a 3 betűt 4 betűre emelni a működést biztosító szükségszerűség volt. Belemehetünk a miértekbe, de a nagyon zanzásított lényeg: ha 3 betűsre vesszük vissza a korlátot, akkor pl. az üzenetek elposztolása lesz elviselhetetlenül lassú a jelenlegi hardveren, más szolgáltatásra váltás pedig egyéb okokból nem lehetséges. Egyszerűen kinőttük a jelenlegi hosting szolgáltatás lehetőségeit, és ez volt az egyik - igen kényelmetlen, de megoldást jelentő kompromisszum.

Alternatív (nem teljesen okés, de a semminél jobb) megoldás: a fórumba a "szürke" sávba épített beslő google-kereső használata, és a szponzorált találatok figyelmen kívül hagyása, utána már AVX-es eredményeket kapsz a kereszószóra. Vacak használni ezt is, ráadásul a nagyon friss posztokat nem fogja kihozni (a Google.nél is eltelik egy bizonyos idő, amíg beindexel egy-egy új lapot), de a semminél mindenképp jobb, és pont a probléma elviselhetőbbé tételének érdekében vezette be Csandaz.

U.i. a fentik megírása és elposztolása után vettem észre, hogy Csandaz közben már válaszolt is...
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: csandaz »


Avatar
wittao
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1153
Csatlakozott: 2017.01.29., vas. 12:19
Értékelés: 1375

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: wittao »

pali923 írta:
2022.11.29., kedd 14:36
Csak nekem jelent problémát a keresés a kábeles adásvételi topikban? Lan-kábel, RCA-kábel, XLR-kábel esetén is az a baj, hogy legalább 4betűs szó kell, azt meg nem tudom összehozni ezekből, a kötőjel nem számít.
Ennel sokkal rosszabb a helyzet evek ota, de valtozas nem varhato.
(KEF, ATC, CDP, IRS es meg naphosszat lehetne sorolni… emellett a sokszor ismetlodo kifejezesekre sem lehet, peldaul a “monitor” vagy “audio” szavakra.
Na most igy keress ra egy Monitor Audio hangfalra :) Monitor Audio Silver 100 nagyon baratsagos, hat ez van.
Core Audio, TARALABS, MBL, PrimaLuna, PASS Labs, YG, Vivid, Entreq
Elektroncsovek: Sophia Electric

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: csandaz »

pali923 írta:
2022.11.29., kedd 14:36
Csak nekem jelent problémát a keresés a kábeles adásvételi topikban? Lan-kábel, RCA-kábel, XLR-kábel esetén is az a baj, hogy legalább 4betűs szó kell, azt meg nem tudom összehozni ezekből, a kötőjel nem számít.
Nem csak neked, de nem tudunk mit tenni ellene, 3 betűs szókeresőre nincs kapacitás.
Javaslom a google keresőt használ a normál kereső alatt vagy, csak simán google-be beírtni:

site:avx.hu/forum keresőszó
site:avx.hu/forum LAN kábel
site:avx.hu/forum RCA kábel
site:avx.hu/forum XLR kábel

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: pali923 »

Csak nekem jelent problémát a keresés a kábeles adásvételi topikban? Lan-kábel, RCA-kábel, XLR-kábel esetén is az a baj, hogy legalább 4betűs szó kell, azt meg nem tudom összehozni ezekből, a kötőjel nem számít.
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Telefunken Hymnus Hifi 6040

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Rock60 írta:
2022.10.25., kedd 17:00
De, sokunk szerint igen. Főleg mikor az " ott lehet folytatni " - t olvassuk - mint valami óvodában - ahelyett, hogy azt, és ott olvasnánk, ahova íródott.
Már írtam egyszer, hogy ha problémád van hol jelezd / jelezzétek.Csak azt rakjuk át ami nem oda való-mint például ezt is - a válaszommal egyetemben. :angry:
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Rock60
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2766
Csatlakozott: 2021.02.12., pén. 13:20
Értékelés: 670

Re: Telefunken Hymnus Hifi 6040

Hozzászólás Szerző: Rock60 »

De, sokunk szerint igen. Főleg mikor az " ott lehet folytatni " - t olvassuk - mint valami óvodában - ahelyett, hogy azt, és ott olvasnánk, ahova íródott.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

conan69 írta:
2022.10.21., pén. 17:56

Rendben, köszönöm szépen az észrevételeket. Egyébként éppen ezek előtt írtam rá kettő hirdetésre ahol az egyiknél telefonszám, a másiknál hogy hol található, nem volt feltüntetve. Ezért is lettem egy 'kicsit' bosszús. De mint írtam ez egy elit hirdetési oldal és tiszteletre méltó, hogy minőségi termékeket, és korrekten hirdetnek a tagok. Az meg hogy nincs elég idő mindig minden hirdetést figyelemmel kísérni nos, jogos. Ezért sajnálom, ha a hangnem nem volt megfelelő. Remélem azért amennyire lehet figyelemmel kíséritek a hirdetéseket. További jó munkát kívánok!
Nos, a válaszod alapján ténylegesen bebizonyosodott, hogy annyira nem vágod a szabályzatot. gondolkodik.gif

-telefonszám megadása nem kötelező, sosem volt:"6.7.6. A kötelező információkon kívül természetesen minden egyéb nem Személyes adat, vagyis plusz információ is megosztható a Témában, amit a Téma nyitója relevánsnak tart."

-ha a termék postázható / futározható a gazdája szerint (és ezt le is írja a topikban) akkor nem kötelező a fellehetőség helyének megadása: "6.7.4. Kötelező annak a megadása, hogy a termék csak személyesen vehető át, vagy postázásra is kerülhet. Ha a termék csak személyesen vehető át, akkor legalább járási/kerületi szinten kötelező megadni azt, hogy a termék hol lelhető fel. A Téma nyitója szabadon eldöntheti, hogy ennél pontosabb címet, így települést, vagy utcát is megad-e. Figyelem: a személyes profilban megadott "tartózkodási hely" adat nem helyettesíti ezt."

Mint írtam tényleg átnézek minden az utolsó belépésem óta felkerült hirdetést, és tényleg minden zokszó nélkül törlöm is a hiányzó adatokkal feladottakat (amint ez sokan tapasztalhatták is).
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
conan69
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2021.06.01., kedd 08:35
Értékelés: 3
Tartózkodási hely: Budapest, III.

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: conan69 »

Aszpirin írta:
2022.10.21., pén. 12:24
conan69 írta:
2022.10.21., pén. 08:48
Kérdésem, hogy akinek elkelt a terméke vagy nem akarja tovább hirdetni, miért nem zárja a hirdetést???
Illetve a szabály szerint csak árral,típussal,elérhetőséggel és helymeghatározással lehet hirdetni, viszont mégis sok az olyan hirdetés ahonnét valamelyik hiányzik. Nem nézik a hirdetéseket a moderátorok??? Elvileg ez egy 'Elit' adásvételi csoport, szerintem maradjon is így!!!
Nem érünk rá minden hirdetést megnézni.
Próbáld ki, milyen, és mennyi idő, ha MINDEN itt megjelenő hirdetést elolvasol, a hét minden napján.
Ahogy Alex is megjegyezte, ha szabálytalan hirdetést találsz, nyugodtan használd a "jelentés" funkciót, ugyanis MINDEN jelentést megnézünk. Ezzle Te is segíted fentartani az 'Elit' hirdetéscsoportot.
Rendben, köszönöm szépen az észrevételeket. Egyébként éppen ezek előtt írtam rá kettő hirdetésre ahol az egyiknél telefonszám, a másiknál hogy hol található, nem volt feltüntetve. Ezért is lettem egy 'kicsit' bosszús. De mint írtam ez egy elit hirdetési oldal és tiszteletre méltó, hogy minőségi termékeket, és korrekten hirdetnek a tagok. Az meg hogy nincs elég idő mindig minden hirdetést figyelemmel kísérni nos, jogos. Ezért sajnálom, ha a hangnem nem volt megfelelő. Remélem azért amennyire lehet figyelemmel kíséritek a hirdetéseket. További jó munkát kívánok!

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

conan69 írta:
2022.10.21., pén. 11:21


Arra válaszolj amit kérdeztem, ne engem kezdj el fikázni!!! Majd ha a kérdésem tisztázásra került, akkor lehet szó a velem kapcsolatos észre vételedről. Világos, Tisztelt hozzá szóló :smile29:
Csak egy szabálytalan hirdetést légy szíves linkelni.
A hét minden napján fenn vagyok (hétköznap attól függően, hogy hogyan dolgozom, hétvégén általában egész nap) és igen átnézem az összes újonnan feladott hirdetést.
Úgyhogy még 1x: csak egyet mutass. gondolkodik.gif
Köszi.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

conan69 írta:
2022.10.21., pén. 08:48
Kérdésem, hogy akinek elkelt a terméke vagy nem akarja tovább hirdetni, miért nem zárja a hirdetést???
Illetve a szabály szerint csak árral,típussal,elérhetőséggel és helymeghatározással lehet hirdetni, viszont mégis sok az olyan hirdetés ahonnét valamelyik hiányzik. Nem nézik a hirdetéseket a moderátorok??? Elvileg ez egy 'Elit' adásvételi csoport, szerintem maradjon is így!!!
Nem érünk rá minden hirdetést megnézni.
Próbáld ki, milyen, és mennyi idő, ha MINDEN itt megjelenő hirdetést elolvasol, a hét minden napján.
Ahogy Alex is megjegyezte, ha szabálytalan hirdetést találsz, nyugodtan használd a "jelentés" funkciót, ugyanis MINDEN jelentést megnézünk. Ezzle Te is segíted fentartani az 'Elit' hirdetéscsoportot.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4396
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

conan69 írta:
2022.10.21., pén. 08:48
Kérdésem, hogy akinek elkelt a terméke vagy nem akarja tovább hirdetni, miért nem zárja a hirdetést???
Illetve a szabály szerint csak árral,típussal,elérhetőséggel és helymeghatározással lehet hirdetni, viszont mégis sok az olyan hirdetés ahonnét valamelyik hiányzik. Nem nézik a hirdetéseket a moderátorok??? Elvileg ez egy 'Elit' adásvételi csoport, szerintem maradjon is így!!!
Nyilván tudod, hogy a moderátorok a saját szabad idejüket feláldozva, gyakorlatilag jófejségből, elhivatottságból űzik a dolgukat. Azért is, hogy a közösség számára (téged is beleértve) legyen egy ilyen fórum.
Te is beláthatatod, hogy mindent ők sem láthatnak, vehetnek észre azonnal.
Szerencsére mindenki, köztük te is segítsetek a munkájukat azzal, hogy jelented a nem megfelelő hirdetéseket.
Sokkal célravezetőbb, mint ilyen stílusban írni. Ahelyett, hogy örülnél neki, hogy van egy ilyen ingyenes, színvonalas fórum.
Csak a Marantz! :-D

Avatar
conan69
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2021.06.01., kedd 08:35
Értékelés: 3
Tartózkodási hely: Budapest, III.

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: conan69 »

ZolaBA írta:
2022.10.21., pén. 10:19
conan69 írta:
2022.10.21., pén. 08:48
Elvileg ez egy 'Elit' adásvételi csoport, szerintem maradjon is így!!!
Belelapozva a kommentjeidbe az ember azt látja, hogy a hozzószólásaid fele hirdetés alá kerülő megjegyzés, ami tilos, mert privátban kellene intézni vagy az eszköz fajta/márka saját fórumában.

Szóval szabályzatból te se vagy erős :D
Arra válaszolj amit kérdeztem, ne engem kezdj el fikázni!!! Majd ha a kérdésem tisztázásra került, akkor lehet szó a velem kapcsolatos észre vételedről. Világos, Tisztelt hozzá szóló :smile29:

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

conan69 írta:
2022.10.21., pén. 08:48
Elvileg ez egy 'Elit' adásvételi csoport, szerintem maradjon is így!!!
Belelapozva a kommentjeidbe az ember azt látja, hogy a hozzószólásaid fele hirdetés alá kerülő megjegyzés, ami tilos, mert privátban kellene intézni vagy az eszköz fajta/márka saját fórumában.

Szóval szabályzatból te se vagy erős :D
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
conan69
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2021.06.01., kedd 08:35
Értékelés: 3
Tartózkodási hely: Budapest, III.

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: conan69 »

Kérdésem, hogy akinek elkelt a terméke vagy nem akarja tovább hirdetni, miért nem zárja a hirdetést???
Illetve a szabály szerint csak árral,típussal,elérhetőséggel és helymeghatározással lehet hirdetni, viszont mégis sok az olyan hirdetés ahonnét valamelyik hiányzik. Nem nézik a hirdetéseket a moderátorok??? Elvileg ez egy 'Elit' adásvételi csoport, szerintem maradjon is így!!!

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Alex_Aston írta:
2022.10.18., kedd 16:17
A hirdetés előreugrasztás funkció megszűnt, vagy csak én nem találom valamiért a hülye fejemmel?
Nem szűnt meg, szerintem a második ok lesz. ;peace;
(Ha nem telt még el óra perc pontosan egy hét az utolsó hsz óta, akkor nem jelenik meg.)
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Válasz küldése

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”