Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5904
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7237
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

pjm írta:
2024.01.03., szer. 20:26
Off, építő jelleggel.
Nem kell figyelembe venni, csak úgy megemlítem a dolgot, hogy lássuk másik oldalt is. Aztán úgy is megy az offba.
Anno 25+ éve amikor kezdtem, visszaolvastam teljes topicokat, abból sokat tanultam (olyat is amit most kigyomlálnak mivel nem az adott témához kapcsolódik közvetlenül - de érdekes és hasznos lehet pl a hangfelvételek sajátossága stb.), teljes, követhető volt az egész beszélgetés, és megtanultam, kinek a szavára figyeljek, ha kérdezek. Ráadásul ha nem személyeskedés megy még összekovácsolódik is a csapat. Voltam 4 - 5 fórumon, ennyire sehol sem volt jelen a moderálás, mégse kevésbé szakmai és családias mint akár itt is 15 éve.
Csináljátok ahogy eddig, csak azt mondom a csapongások sem feltétlenül haszontalanok. Ha az ember akar olvas, tisztel, tanul. Nem kell 3 hsz után mindent tudni amit akar, mert az sem biztos, hogy tudja, mit akar, mi kell neki. Aztán ha érdekli úgy is marad. Meg ha érdekli többet olvas mint 3 hsz.
De ez csak egy lökött offba menő hülyesége. És bocsánat a belevauért. Ahogy mondani szokás, amit a zenekar játszik. leborulok.gif
Ezt áthoztam ide, szerintem itt van jó helyen. Köszi az észrevételt!
A moderálás véleményem szerint nagyon nem szigorú, persze ezzel lehet vitatkozni. Igyekszünk a valamely témába egyáltalán nem illő szálakat kompletten áthelyezni egy olyanba, amiben elfér, pl Általában a hifiről. Mindig szempont, hogy a gondolatmenet, szál lehetőleg egyben maradjon. OFF-ba csak azok a hozzászólások kerülnek, amik nem adnak hozzá semmilyen értéket az adott témához. Továbbá 1-2 hozzászólást nem pakolgatunk, de mikor oldalakon keresztül megy az OFF, azt jobb helyre tenni, ugyanis az OFF további OFFot szül. Ugyanannyi energia a poszt szerzőjének a megfelelő topicban leírni gondolatait, mint rossz topicban, nekünk viszont sok munkát ad, ha a rosszban teszi.
Azt nem értik páran, hogy a Fórum nem csevegő. A csevegések 90%-a holnap már a szerzők szerint sem érdekes vagy lényeges, a pillanatnyi kiváltott érzelmek megnyilvánulása. A fórumon olyan posztoknak van értelme, amit érdemes visszaolvasni, van benne valódi tartalom a téma címéhez kötődően.
Van lehetőség olyan topicok nyitásának kérésére bárki részéről, amely hasznos lenne, ha megnyitásra kerülne, mert még nincs neki külön topic, mindenki számára ott a lehetőség, hogy kérje.
Lehet bedobni egyéb ötleteket is, pl hogy legyen egy általános csevegő topic, ahol a rossz házasságtól a rossz koncertélmény által okozott talponállói konzekvenciákig minden kitárgyalható a Szabályzat keretein belül. Ezekről a Tulajdonos és a moderátorok együtt döntenek aztán, hogy megnyitásra kerüljön-e és ha igen, hol és milyen keretrendszerrel.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
pjm
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2022.05.05., csüt. 18:07
Értékelés: 165

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: pjm »

Off, építő jelleggel.
Nem kell figyelembe venni, csak úgy megemlítem a dolgot, hogy lássuk másik oldalt is. Aztán úgy is megy az offba.
Anno 25+ éve amikor kezdtem, visszaolvastam teljes topicokat, abból sokat tanultam (olyat is amit most kigyomlálnak mivel nem az adott témához kapcsolódik közvetlenül - de érdekes és hasznos lehet pl a hangfelvételek sajátossága stb.), teljes, követhető volt az egész beszélgetés, és megtanultam, kinek a szavára figyeljek, ha kérdezek. Ráadásul ha nem személyeskedés megy még összekovácsolódik is a csapat. Voltam 4 - 5 fórumon, ennyire sehol sem volt jelen a moderálás, mégse kevésbé szakmai és családias mint akár itt is 15 éve.
Csináljátok ahogy eddig, csak azt mondom a csapongások sem feltétlenül haszontalanok. Ha az ember akar olvas, tisztel, tanul. Nem kell 3 hsz után mindent tudni amit akar, mert az sem biztos, hogy tudja, mit akar, mi kell neki. Aztán ha érdekli úgy is marad. Meg ha érdekli többet olvas mint 3 hsz.
De ez csak egy lökött offba menő hülyesége. És bocsánat a belevauért. Ahogy mondani szokás, amit a zenekar játszik. leborulok.gif
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára asebestyen 2024.01.04., csüt. 08:10-kor.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Alex_Aston írta:
2023.12.31., vas. 09:53


De ilyen esetben látsz mindent is, nem? Hirdetések, stb., ahol aztán nehéz megtalalni q lényeget szerintem.

Nálam úgy működik, hogy ami olvasatlan, az "kék", ugye, és így néz ki:

Igen, látsz mindent.Amit nem olvastál az kék, amit igen az nem.Az olvasatlan opciónál csak azt mutatja amibe nem léptél be (tehát mind kék), és ha elolvasod akkor el is tűnik, ha újralistázod az olvasatlanokat.
Én mindig meg tudtam eddig találni a lényeget (bár nekem mindent el kell olvasnom). Ha nem szeretnél lekésni valamiről egy topikban akkor arra ott a témakövetés opció.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4420
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2420

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

tonee73 írta:
2023.12.31., vas. 09:20
lacy írta:
2023.12.31., vas. 08:40

ja igen: szóval pl nálam olyan ez a fórummotor, mióta ez van, hogy ha hazaérek, az új hozzászólásoknál feljön, hogy van pl akár 8 oldalnyi is.
De ha közben mást is nézek, akkor egyszercsak gondol egyet a nemtommi, és a következő oldal lapozásnál, vagy új hozzászólások frissítésnél lesz belőle 2. és vissza sem tudom nézni ami kimaradt.
Na így pl simán elmegy a dolog előttem láthatatlanul ezért is mondom, hogy pl üzenőfalon is.
Ilyen előfordul velem is ha nem léptet ki a rendszer (ha pld. az emlékezz rám be van jelölve).
Ilyenkor tudod használni bal fenn a gyors linkek menüben az olvasatlan hsz-ek opciót.


Olvasatlan hsz.png
De ilyen esetben látsz mindent is, nem? Hirdetések, stb., ahol aztán nehéz megtalalni q lényeget szerintem.

Nálam úgy működik, hogy ami olvasatlan, az "kék", ugye, és így néz ki:
Screenshot_20231231_094901_Chrome.jpg

Ha még el van olvasva részemről, akkor így:
Screenshot_20231231_094915_Chrome.jpg

Így számomra egyértelmű, hogy a fő topik témák között van e új hozzászólás.
Csak a Marantz! :-D

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5816
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: audioline »

Tisztelt Fórumot Üzemeltetők!

Szeretném jelezni, hogy a legutóbbi "költözésnek" pozitív hatása lett. Nálam legalábbis minden olajozottabb, gyorsabb lett, felhasználói oldalról nézve. Minden jól működik.

Köszönet a munkátokért! Remélem a következő évben is élvezhetjük a Fórum nyújtotta szolgáltatásokat, lehetőségeket! És még sok évig.

Legjobbakat kívánva!
Szabolcs
.

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1866
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1033

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: pali923 »

tonee73 írta:
2023.12.23., szomb. 08:25
pali923 írta:
2023.12.12., kedd 21:24
tonee73 írta:
2023.12.12., kedd 20:56
A Covid téma átkerült az off-ba, ott lehet folytatni.
Kicsit vastagon fogott a szik..., izé, balta, mentek a napelemek a szélkerekekkel is a coviddal. :P
Visszaolvasva: jogos - visszatettem. :smile53:
Idehozom a Zöld topicból, mert ott off lenne:
ez az alfórum a KVház c. részben van, ahol alapvetően nem szakmai témákról folyik a szó, mint mondjuk a Sztereó erősítők c. részben. Itt vélemények, olvasmányélmények kerülnek elő, nagyon sokszor olyan emberektől, akik nem szakértők az adott témában, és ez nem is mindig baj, szerintem. Szóval ha én modi lennék, az ilyen alfórumokban nem ignorálnám olyan nagy elánnal az offtopic hozzászólásokat, mint a szakmai fórumokban. Különösen nem olyankor, ha 2-3-4 hsz. után amúgy is elhal egy szál.
Ez az én meglátásom, aztán majd kezdtek vele valamit. Vagy nem. :D
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: csandaz »

Elküldtem magamnak a session-id-met egy linken, mobilneten akartam használni és nem történt semmi, se bejelentkezés, se semmi

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: csandaz »

s4tch írta:
2023.12.22., pén. 18:17
Úgy látom, a session id bugot el kell fogadnunk feature-ként... gondolkodik.gif
Mire gondolsz? visszakapcsoltam a session ID IP cím vizsgálatát, nem tudja más használni a session-id-d

Online
Avatar
s4tch
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 762
Csatlakozott: 2008.07.30., szer. 18:02
Értékelés: 282

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: s4tch »

Úgy látom, a session id bugot el kell fogadnunk feature-ként... gondolkodik.gif

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: csandaz »

az avxforum.hu és az avx-forum.hu, nem jutott el mindenhova, köztük a google domain szervereihez sem és sok szolgáltató onnan veszi az infót.

Jelesztük a domain szolgáltató felé

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4420
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2420

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Aszpirin írta:
2023.12.20., szer. 19:46


Érdekes, amit írsz...
Céges VPN-en vagy, vagy direktben támadod az "internetet"?
Tegnap otthonról, a saját wifimen keresztül VPn lógtam a céges hálózaton, úgy nem ment laptopról.
Ma itt bent bedugva a hálózati kábelt sem működik, sőt a céges wifin telefonról sem. Pedig a wifi más hálózat, mert amikor mammutmailt kapunk, vagy egyéb file megoszlást, akkor a belső hálózat sosem enged oda, de a wifi igen, ezért ilyenkor a wifit szoktuk használni.

Két fórumtársunk is írta nekem privát, hogy nem megy neki a fórum, mobilnetről sem. Szóval valami azért mégis lehet. Vagy egyes szolgáltatói szerverek ennyire lassan reagálnak?
Csak a Marantz! :-D

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: csandaz »

301-es átirányítás van 2 címen az avxforum-ra. Ez a menete ami megmondja a böngészőknek, hogy "végleg elköltözött"

Amikor "Biztonsági kockázat van" azt nem részletezi?

Amire tudok gondolni, hogy tényleg változott a szerver és a certificate is. Ha be van gyórsítótárazva, akkor tényleg ugorhatnak rá a biztonsági figyelők, hogy "hát ez változott, lehet valaki elrabolta az oldalt"
Ezt jogosan teszik és nem tudunk vele mit csinálni.

Vagy idővel kifut a gyorsítótárazott rekord, vagy örökre megjelölve marad.... minden rendszer más

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6142
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5198
Tartózkodási hely: Szár

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Alex_Aston írta:
2023.12.20., szer. 19:16
Valami lehet az új szerverrel, mert telefonon mobilnet és wifi sem gond, működik szépen, de a céges laptop biztonsági kockázatnak tekinti, és még kivétel hozzáadásával sem engedi megnyitni.
Érdekes, amit írsz...
Céges VPN-en vagy, vagy direktben támadod az "internetet"?
Nálunk nagyon háklisak biztonsági policyk, főleg a VPN-en, de sem direktben, sem VPN-en nem panaszokdik a céges, sem a régi címen (https://avx.hu/forum), sem az újan (https://avxforum.hu).

Milyen hibakódot kapsz? Cert-re panaszkodik?
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4420
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2420

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Valami lehet az új szerverrel, mert telefonon mobilnet és wifi sem gond, működik szépen, de a céges laptop biztonsági kockázatnak tekinti, és még kivétel hozzáadásával sem engedi megnyitni.
Csak a Marantz! :-D

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12683
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7377
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Nah igen! Megválaszolták helyettem. :smile29:
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
ajkamici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1488
Csatlakozott: 2010.04.07., szer. 16:01
Értékelés: 812
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: ajkamici »

Áhh ,, értem, köszi !!
asebestyen írta:
2023.12.20., szer. 09:40
ajkamici írta:
2023.12.20., szer. 09:35
T. Moderárorok, az "előreugrasztás" funkció nem működik, vagy én nem látom..

Köszönöm ha megnézitek.
Óra , perc is számít. 9:47-kor küldted el 1 hete a posztot, így ma 9:47 után jelenik csak meg majd az előreugrasztás funkció. Illetve már nem fog, mert posztoltál azóta.
Mark Levinson No.512 - LEBEN CS600 - Harbeth M40.2-Shunyata Sigma kábelek-Entreq Olympus

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5904
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7237
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

ajkamici írta:
2023.12.20., szer. 09:35
T. Moderárorok, az "előreugrasztás" funkció nem működik, vagy én nem látom..

Köszönöm ha megnézitek.
Óra , perc is számít. 9:47-kor küldted el 1 hete a posztot, így ma 9:47 után jelenik csak meg majd az előreugrasztás funkció. Illetve már nem fog, mert posztoltál azóta.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
s4tch
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 762
Csatlakozott: 2008.07.30., szer. 18:02
Értékelés: 282

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: s4tch »

ajkamici írta:
2023.12.20., szer. 09:35
T. Moderárorok, az "előreugrasztás" funkció nem működik, vagy én nem látom..

Köszönöm ha megnézitek.
Ott van a szokásos helyén. Lehet, hogy nem telt el az egy hét...?
Screenshot_2023-12-20-09-37-37-20_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12~2.jpg
Screenshot_2023-12-20-09-37-37-20_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12~2.jpg (37.29 KiB) Megtekintve 1142 alkalommal

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12683
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7377
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

ajkamici írta:
2023.12.20., szer. 09:35
T. Moderárorok, az "előreugrasztás" funkció nem működik, vagy én nem látom..

Köszönöm ha megnézitek.
Az elektroncsöves hirdetésednél?
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
ajkamici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1488
Csatlakozott: 2010.04.07., szer. 16:01
Értékelés: 812
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: ajkamici »

T. Moderárorok, az "előreugrasztás" funkció nem működik, vagy én nem látom..

Köszönöm ha megnézitek.
Mark Levinson No.512 - LEBEN CS600 - Harbeth M40.2-Shunyata Sigma kábelek-Entreq Olympus

Online
Avatar
s4tch
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 762
Csatlakozott: 2008.07.30., szer. 18:02
Értékelés: 282

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: s4tch »

csandaz írta:
2023.11.03., pén. 11:24
Nem nyúltunk hozzá én úgy emlékszem sose működött!
Ugyanezt a problémát jeleztem már én is korábban. Működött régebben a keresés úgy, ahogy a kolléga leírta. A nyári hosszú leállás óta nem megy rendesen. Én is szeretném, ha sikerülne megoldani, hogy rendeltetésszerűen menjen.

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: csandaz »

-KP- írta:
2023.11.03., pén. 13:56
csandaz írta:
2023.11.03., pén. 11:24
Nem nyúltunk hozzá én úgy emlékszem sose működött!
De működött, folyamatosan így használtam. Kedvenc keresési módom volt mindig is. Még pár hónapja is így kerestem vissza, hogy bizonyos típusú erősítők, hangsugárzókból hány és mikor volt eladó, kb. mennyiért keltek el stb. stb. Márpedig ha működött, és most nem működik, akkor valakinek valahol mégis csak hozzá kellett nyúlni.
Ha téma módban vagy, akkor nem látsz bele a hirdetésbe, nem látszana a szövege

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1552
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: -KP- »

csandaz írta:
2023.11.03., pén. 11:24
Nem nyúltunk hozzá én úgy emlékszem sose működött!
De működött, folyamatosan így használtam. Kedvenc keresési módom volt mindig is. Még pár hónapja is így kerestem vissza, hogy bizonyos típusú erősítők, hangsugárzókból hány és mikor volt eladó, kb. mennyiért keltek el stb. stb. Márpedig ha működött, és most nem működik, akkor valakinek valahol mégis csak hozzá kellett nyúlni.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

-KP- írta:
2023.11.03., pén. 11:22


Akkor javítsd meg :smile51: Pár hónapja még működött rendesen :smile51: Gondolom a legutóbbi 1 hónapos leállás alatt sikerült elcseszni ezt is?? :rolleyes:
A kérlek vagy légy szíves kifejezések valahogy kimaradtak...vagy csak én érzem ezt így?
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: csandaz »

Nem nyúltunk hozzá én úgy emlékszem sose működött!

Válasz küldése

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”