Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ismétlem magam, nem ezektől díszítő izéktől lesz látogatottabb egy fórum, hanem az értelmes gondolatoktól, kölcsönös információ megosztástól, főleg nem attól, hogy "privátban, telefonszámmal majd elmesélem". Ez az irány láthatóan évek óta csökkenti és fórum elhagyásra késztet nagyon sok tapasztalt, korábban fórumaktív embert, tessék visszalapozni 4-8 évre, hányan maradtak már innen távol.
Szerintem ennek nincs túl nagy jelentősége.
1 perc alatt ki lehet kapcsolni.
Nem én kapcsoltam vissza.
Egy próbát megér.
Igazából az adásvételi részen van jelentősége a használatának.

Avatar
dominique29
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2005.10.19., szer. 16:18
Értékelés: 233

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: dominique29 »



Kitűnő példa, köszönöm!
 
Sokkal kulturáltabb véleménykifejezési mód, ha csak egy like-ot nyom mindenki, aki egyetért, ahelyett, hogy megjelenne 40 "egyetértek" bejegyzés, ezzel olvashatatlanná téve a fórumot

 
Azért tartottam a "megköszönöm" gombot ésszerűbb megoldásnak.
Ha megköszönök egy hozzászólást, mert hasznos volt vagy egyetértek vele, azzal nem feltétlenül azt akarom kifejezni, hogy en bloc pozitív jelet akarok adni a fórumtagnak.
A korább klikkel valóban elkerülhető a felesleges poszt, a mostani rendszerben azonban posztolnom kéne, ha nem akarok feleslegesen likeolni egy fórumtagot, csak 1 bizonyos posztját értékelem illetve köszönöm meg.
"Az audiofília nem betegség, csupán egy olyan krónikus elégedetlenség tünete, mely a hangreprodukciós rendszerekről tévesen kialakított képzetekből fakad" (részlet a Meridian cég prospektusából)

Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4636
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3102

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: istvan01 »



Köszi a véleményt, de azért jó lenne pontosabban látni:
- Hol van az a "sehol", ahol nem jött be?
- Miért jó, ha likeolni lehet név nélkül, de dislikeolni nem? Illetve mennyivel lesz jobb, ha tudod, hogy "jancsika672" az, akinek tetszik avagy éppen nem tetszik, amit írtál?
 
 
Természetesen nem kötelező használni, ha nincs kedved klikkelni, akkor ne tedd
 
N.

Ettől a like és dislike-olási aktivitástól semmit nem fog az oldal tartalmi színvonala és látogatottsága (reklám érdek) javulni. A dislike meg kontraproduktív, nem véletlen hogy az FB-n is felmerült már többször, de számos irodalma ma van miért nem lett bevezetve. Az FB egyébként funkciójában is teljesen más mint egy hobbi fórum, de a dislike mire vezet, meg lehet nézni a hifipiac történetét, már ha hason szőrű fórumnál kérésgélélünk tapasztalatokat.
 
Akár like, akár dislike, ettől nem emelkedik a tartalmi és szakmai színvonal, ha valakinek van billentyűzete, meg tanult gondolatok mondatba vésését, akkor írja le ha valamihez van mondandója, de a kedvel vagy nem kedvel egy-egy posztot az az égadta világon nem fejez ki semmit. Természetesen én a helyettesítő smilelokat is feleslegesnek és magam részéről azonnal átlapozónak tartom, még ha három érdektelen szó mellé van biggyesztve akkor is.
 
Ismétlem magam, nem ezektől díszítő izéktől lesz látogatottabb egy fórum, hanem az értelmes gondolatoktól, kölcsönös információ megosztástól, főleg nem attól, hogy "privátban, telefonszámmal majd elmesélem". Ez az irány láthatóan évek óta csökkenti és fórum elhagyásra késztet nagyon sok tapasztalt, korábban fórumaktív embert, tessék visszalapozni 4-8 évre, hányan maradtak már innen távol.

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: audioline »



Kitűnő példa, köszönöm!
 
Sokkal kulturáltabb véleménykifejezési mód, ha csak egy like-ot nyom mindenki, aki egyetért, ahelyett, hogy megjelenne 40 "egyetértek" bejegyzés, ezzel olvashatatlanná téve a fórumot

Egyetértek.
Mobil verziónál hogy működik a like?
.

Avatar
Norbonca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2012.11.01., csüt. 18:02
Értékelés: 310
Kapcsolat:

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Norbonca »


Egyetértek (pozitív lájk helyett )
 
 
Kitűnő példa, köszönöm!
 
Sokkal kulturáltabb véleménykifejezési mód, ha csak egy like-ot nyom mindenki, aki egyetért, ahelyett, hogy megjelenne 40 "egyetértek" bejegyzés, ezzel olvashatatlanná téve a fórumot
Zu Druid, Altmann BYOB, Zu kábelek
Sonos Multroom System

Avatar
Norbonca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2012.11.01., csüt. 18:02
Értékelés: 310
Kapcsolat:

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Norbonca »


Ez a negatív lájkolás még sehol sem jött be, pláne hogy név nélkül jelenik meg. De lehet kísérletezni. Én a pozitív lájkolást is csak klikk szaporításnak tudom be.
 
Köszi a véleményt, de azért jó lenne pontosabban látni:
- Hol van az a "sehol", ahol nem jött be?
- Miért jó, ha likeolni lehet név nélkül, de dislikeolni nem? Illetve mennyivel lesz jobb, ha tudod, hogy "jancsika672" az, akinek tetszik avagy éppen nem tetszik, amit írtál?
 
 
Természetesen nem kötelező használni, ha nincs kedved klikkelni, akkor ne tedd
 
N.
Zu Druid, Altmann BYOB, Zu kábelek
Sonos Multroom System

Avatar
dominique29
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2005.10.19., szer. 16:18
Értékelés: 233

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: dominique29 »


Ez a negatív lájkolás még sehol sem jött be, pláne hogy név nélkül jelenik meg. De lehet kísérletezni. Én a pozitív lájkolást is csak klikk szaporításnak tudom be.
 
Egyetértek (pozitív lájk helyett )
"Az audiofília nem betegség, csupán egy olyan krónikus elégedetlenség tünete, mely a hangreprodukciós rendszerekről tévesen kialakított képzetekből fakad" (részlet a Meridian cég prospektusából)

Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4636
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3102

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: istvan01 »

Ez a negatív lájkolás még sehol sem jött be, pláne hogy név nélkül jelenik meg. De lehet kísérletezni. Én a pozitív lájkolást is csak klikk szaporításnak tudom be.

Avatar
Norbonca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2012.11.01., csüt. 18:02
Értékelés: 310
Kapcsolat:

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Norbonca »


Úgy legyen! Reméljük veszi majd a lapot, akinek inge...
 
 
Legalább kiderül, hogy szándékosan trollkodik, vagy egyszerűen csak nem érzi annak....
Zu Druid, Altmann BYOB, Zu kábelek
Sonos Multroom System

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: audioline »


Esetleg ettől kialakulhat valamilyen önkontrol azokban, akik eddig nem kaptak visszajelzést arról, hogy a hozzászólásaikat a legtöbben trollkodásnak minősítik.
 
Úgy legyen! Reméljük veszi majd a lapot, akinek inge...
.

Avatar
Norbonca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2012.11.01., csüt. 18:02
Értékelés: 310
Kapcsolat:

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Norbonca »


Látom visszatért a "köszi" helyett a + / - értékelés!  Közkívánatra?
 
 
Ez egy próba. Így a felhasználók maguk értékelhetik a többi felhasználó hozzászólásait. Esetleg ettől kialakulhat valamilyen önkontrol azokban, akik eddig nem kaptak visszajelzést arról, hogy a hozzászólásaikat a legtöbben trollkodásnak minősítik.
 
 
Zu Druid, Altmann BYOB, Zu kábelek
Sonos Multroom System

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: audioline »



Nem én akartam, de egy próbát megér.
Sokan reklamáltak, hogy valahogy  néhány seftest, meg trolt jó lenne negatívan is pontozni.
Máskor én kapcsoltattam le. Nekem a sok privát üzenettől lett elegem.
Napi szinten többen kérdezték, hogy miért kaptak negatív jelet.

 
Értem, köszi!
.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Látom visszatért a "köszi" helyett a + / - értékelés!  Közkívánatra?
Nem én akartam, de egy próbát megér.
Sokan reklamáltak, hogy valahogy  néhány seftest, meg trolt jó lenne negatívan is pontozni.
Máskor én kapcsoltattam le. Nekem a sok privát üzenettől lett elegem.
Napi szinten többen kérdezték, hogy miért kaptak negatív jelet.

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: audioline »


Látom visszatért a "köszi" helyett a + / - értékelés!  Közkívánatra?  
 
.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Megértem, teljesen. Tényleg sok munkával jár. Egyébként le a kalappal az oldal előtt. A legjobb a témában.
Visszatérve az alap kérdéshez.
Először nem értettem mi a gond.
Utólag értettem meg én is.
A moderátor csak jót akart, mert ha nincs kiírva a konkrét gyártó, akkor a keresőben nehezebb megtalálni.
A lényeg, hogy vissza lett állítva.
Sok sikert az eladáshoz.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »



Na Urak.
Eddig semmi baj sem volt, én feladtam egy hirdetést, Tonee73 átírta mert úgy látta jónak, én kértem hogy ezt csináljuk vissza. Ennyi.
De: számlázást emlegetni azért, mert valaki átírt valamit (teljesen jóhiszeműen, oké) és én kértem hogy módosítsátok vissza, az szerintem nem oké. Semmi baj sincs vele hogy így látta jónak. De hadd kérjem már az eredeti szöveget ilyen kommentek nélkül vissza. Teljesen normális hangnemben tettem azt hiszem.
Az Quadral gyártja az Aurumot igen. Aurum néven. A weboldal is aurumspeakers.com
Nem ugyanaz a kategória, ezért kértem. _ATC: Azok valóban Quadralok. Ez a nevük. Ez meg Aurum.
Részemröl ennyi.

Jogos, bocs a kéretlen javításért ,azt hittem véletlenül maradt le a Quadral név.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »



 
Az Quadral gyártja az Aurumot igen. 

A hivi meg a hozzávaló magassugárzót.



Avatar
tony01
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2014.10.18., szomb. 10:12
Értékelés: 2

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tony01 »



OK, részemről rendben.
 
Egyébként tényleg elég sok fura levelet kapok napi szinten.
 
Ha tudnád hányan reklamáltak, hogy nem találják a helyet, hová tegye fel az elfekvő háztartási lomjaikat.

 
Megértem, teljesen. Tényleg sok munkával jár. Egyébként le a kalappal az oldal előtt. A legjobb a témában.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Nem kell helyet cserélnünk, nekem is ez a szakmám.
OK, részemről rendben.
 
Egyébként tényleg elég sok fura levelet kapok napi szinten.
 
Ha tudnád hányan reklamáltak, hogy nem találják a helyet, hová tegye fel az elfekvő háztartási lomjaikat.

Avatar
tony01
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2014.10.18., szomb. 10:12
Értékelés: 2

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tony01 »


Cseréljünk helyet és napi szinten 100 címnek a nevét kérem majd tőled, hogy írd át.
 
Nem kell helyet cserélnünk, nekem is ez a szakmám.

Avatar
tony01
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2014.10.18., szomb. 10:12
Értékelés: 2

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tony01 »


Cseréljünk helyet és napi szinten 100 címnek a nevét kérem majd tőled, hogy írd át.
 
Na Urak.
Eddig semmi baj sem volt, én feladtam egy hirdetést, Tonee73 átírta mert úgy látta jónak, én kértem hogy ezt csináljuk vissza. Ennyi.
De: számlázást emlegetni azért, mert valaki átírt valamit (teljesen jóhiszeműen, oké) és én kértem hogy módosítsátok vissza, az szerintem nem oké. Semmi baj sincs vele hogy így látta jónak. De hadd kérjem már az eredeti szöveget ilyen kommentek nélkül vissza. Teljesen normális hangnemben tettem azt hiszem.
Az Quadral gyártja az Aurumot igen. Aurum néven. A weboldal is aurumspeakers.com
Nem ugyanaz a kategória, ezért kértem. _ATC: Azok valóban Quadralok. Ez a nevük. Ez meg Aurum.
Részemröl ennyi.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »



Én javítottam a Quadral-al kiegészítettre a címet az egyértelműbb  típusbehatárolás miatt.
Egyébként nem értem mi volt a baj vele.

Tök jól tetted.
Az volt a baja, hogy ilyen néven túl sok hasonló hírdetés van. 

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ezt nem teljesen értem. De köszönöm hog javítottad.
Cseréljünk helyet és napi szinten 100 címnek a nevét kérem majd tőled, hogy írd át.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »


Én javítottam a Quadral-al kiegészítettre a címet az egyértelműbb  típusbehatárolás miatt.
Egyébként nem értem mi volt a baj vele.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
tony01
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2014.10.18., szomb. 10:12
Értékelés: 2

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tony01 »


Legközelebb az ilyen felesleges melóért esküszöm, hogy számlát is kiállítok.
 
Ezt nem teljesen értem. De köszönöm hog javítottad.

Válasz küldése

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”