Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Admin és moderátor közlemények

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én is élek egy hasonlattal: az eBay a Forma1, az AVX hirdetési rovat meg a dodzsem a vidámparkban. Jól néznénk ki, ha mindenkit figyelmeztetnénk, aki koccan a többiekkel
Ez nem üzlet hanem etika. Valaki keres valamit. Én jópofáskodok és azt mondom, hogy nekem van, ennyiért viheti. Mikor a másik fellelkesül akkor röhögök egyet, hogy milyen hülye vagy, hogy beszoptad.
 
Egyébként ha bármely hirdetőtől hitelt érdemlően kiderül, hogy egy vevő nem megfelelően járt el (vagy fordítva) akkor az is figyelmeztetést von maga után. Ez nem büntetés, inkább elriasztás. Remélem senki nem gondolja, hogy én személy szerint haragszom Newman-re (azóta is többször levelezetünk privátban hangfal ügyben), ez nem személyes ügy. Az viszont biztos, hogy bár ő magasról szarik az egészre (vagy mi a kánya), azért csak van súlya egy ilyen figyelmeztetésnek mert egész nap ettől forog a topic. Ez viszont azt hiszem jó dolog.

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ahova beteszem a párfüm illatú lábam, khaosz tör ki. Ez kezdődött az adásvételi topicjaimmal és most már a vártornyot ostromoljuk, a moderátorok rezidencáját. Muhhaha. :smile19:
 
ui: elnézést Khaosz-tól h kisbetűvel írtam le a nevét.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Szolgálati közlemény:
 
Kérnénk minden, önmagát F1 pilótának képzelő professzionális egyedet, fáradjon át az eBay rendszerébe! Az amatőr dodzsem versenyzőket továbbra is örömmel látjuk.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Látom, mindenkiből kijön ilyenkor az igazi énje.

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: 21st »


Az AVX fórum szedett-vedett hirdetési rovatát az eBay-hez hasonlítani meglehetősen.....hogy is mondjam csak, "mókás" 
Attól még, hogy Budapest egy mocskos város csak rászólunk a szemetelőkre, nem?

Rossz hasonlat. Az eBay azért követeli meg fegyelmezett hirdetői magatartást, mert a léte függ tőle, hogy a rendszer stabil és megbízható legyen. A hirdetések, ill. az azokkal kapcsolatos tranzakciók teszik ki az eBay tevékenységének 100%-át. Itt azért nem ez a helyzet.
 
Én is élek egy hasonlattal: az eBay a Forma1, az AVX hirdetési rovat meg a dodzsem a vidámparkban. Jól néznénk ki, ha mindenkit figyelmeztetnénk, aki koccan a többiekkel
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az AVX fórum szedett-vedett hirdetési rovatát az eBay-hez hasonlítani meglehetősen.....hogy is mondjam csak, "mókás"
Attól még, hogy Budapest egy mocskos város csak rászólunk a szemetelőkre, nem?

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: 21st »


Én még a privit is túlzásnak tartom, de ez a figyelmeztetősdi a legnagyobb baromság, főleg itt, ezen a fórumon. Ha én valamit felajánlok eladásra két nyelves pusziért és az illető láttán meggondolom magam, ahhoz a moderátornak a világon semmi köze nincs. Még akkor sincs, ha épp itt a fórumon áltam el az ajánlatomtól és mindenkit megtévesztettem vele. 
 
Nehogy már egy meghiúsult üzletbe beavatkozzon egy moderátor!
 
Persze a figyelmeztetés intézményével egyet lehet érteni (lásd szükségtelen topicnyitások esete), de egy ilyen szigorúan 2 emberre tartozó üzletbe miért avatkozik bele valaki?
 
Mondjuk, ha Newman egy picit fifikásabb, akkor azt is mondhatta volna, hogy már elkelt és senkinek nem lett volna egy szava sem.
 
Amúgy, véleményem szerint ez a fórum is a pénzről szól, amit már MoBBo több kijelentése is igazolt, márpedig neki nem érdeke, hogy innen elüldözzenek bárkit, így megsúgom, nagy valószínűséggel senkinek nem kell tartani a kirúgástól.

1. Nem eladni akart hanem felkínált. Próbálj meg az eBay-en ajánlatot tenni majd visszavonni, hogy csak viccőté'.


Ezt ugye nem gondoltad komolyan?
 
Az AVX fórum szedett-vedett hirdetési rovatát az eBay-hez hasonlítani meglehetősen.....hogy is mondjam csak, "mókás"
 
(a "mókás" szó használatáért ugye nem jár figyelmeztetés, vagy igen? )
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: 21st »


Na mind1, mint írtam lesz@rom. Olyan magasról, ahonnan csak le lehet.
Jobb helyeken ezért azonnal kizárnának. Itt még fontolóra veszem.

Na, kezdődik...
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


bármilyen erősen is akarják a vesztünket Mr.Rob,Mr.fapaci és Mr.Simon ügynökök 
Mr.Rob-ot már régóta kiszorították a hatalomból

Méltatlan volt a címre, mit birtokolt. Nem volt elég véres a keze. 36_1_15.gif
 
Érti már, Mr. Anderson?

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: close652 »


bármilyen erősen is akarják a vesztünket Mr.Rob,Mr.fapaci és Mr.Simon ügynökök
Mr.Rob-ot már régóta kiszorították a hatalomból
system

Avatar
DocBrown
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 18:11
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: DocBrown »


...Csak a figyelmet szeretném elterelni az eltűnt fórumtársakról...
Vegas-i gödrök?

Avatar
Balha
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2004.11.07., vas. 00:19
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Balha »


Lehetne, hogy nem itt tárgyaljátok ki a moderátorokat? Nyissatok egy topicot, amit mi nem látunk! 
Mr. Rob nagyon keménykezű moderátor.

Azért minket sem kell félteni. Fapacival minden nap 200 hozzászólás alatti felhasználókat reggelizünk, és minden ünnepnapon egy többezres kerül az asztalra. Csak a figyelmet szeretném elterelni az eltűnt fórumtársakról, hogy néha megfenyítem Newmant és ezzel kirobbantom az AVX-es szabadságharcot. :vazeg:

már régóta figyelünk benneteket
 
mozgalmunk-bár érik csapások (nyúman)- eléri végül a célját; titkos aknamunkával az AVX szabadságát :kiraly:
 
bármilyen erősen is akarják a vesztünket Mr.Rob,Mr.fapaci és Mr.Simon ügynökök
...

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Lehetne, hogy nem itt tárgyaljátok ki a moderátorokat? Nyissatok egy topicot, amit mi nem látunk! 
Mr. Rob nagyon keménykezű moderátor.

Azért minket sem kell félteni. Fapacival minden nap 200 hozzászólás alatti felhasználókat reggelizünk, és minden ünnepnapon egy többezres kerül az asztalra. Csak a figyelmet szeretném elterelni az eltűnt fórumtársakról, hogy néha megfenyítem Newmant és ezzel kirobbantom az AVX-es szabadságharcot. :kiraly:

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Lehetne, hogy nem itt tárgyaljátok ki a moderátorokat? Nyissatok egy topicot, amit mi nem látunk!
Mr. Rob nagyon keménykezű moderátor.
Elkúrtuk

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Igazi demokratikus, liberális gondolkodás :kiraly: 
Hát még a tetteim!
 
Egyébként nagyon helyesek vagytok.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


jesszusmária ... mit indítottam el :kiraly:


Avatar
Balha
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2004.11.07., vas. 00:19
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Balha »

jesszusmária ... mit indítottam el
...

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


1. Nem eladni akart hanem felkínált. Próbálj meg az eBay-en ajánlatot tenni majd visszavonni, hogy csak viccőté'.
Ez nem az eBay.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Amúgy, véleményem szerint ez a fórum is a pénzről szól...
Minél többet emlegeted, annál inkább így van.
megsúgom, nagy valószínűséggel senkinek nem kell tartani a kirúgástól.
Fogadunk?
 
Lehetne, hogy nem itt tárgyaljátok ki a moderátorokat? Nyissatok egy topicot, amit mi nem látunk!

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én még a privit is túlzásnak tartom, de ez a figyelmeztetősdi a legnagyobb baromság, főleg itt, ezen a fórumon. Ha én valamit felajánlok eladásra két nyelves pusziért és az illető láttán meggondolom magam, ahhoz a moderátornak a világon semmi köze nincs. Még akkor sincs, ha épp itt a fórumon áltam el az ajánlatomtól és mindenkit megtévesztettem vele. 
 
Nehogy már egy meghiúsult üzletbe beavatkozzon egy moderátor!
 
Persze a figyelmeztetés intézményével egyet lehet érteni (lásd szükségtelen topicnyitások esete), de egy ilyen szigorúan 2 emberre tartozó üzletbe miért avatkozik bele valaki?
 
Mondjuk, ha Newman egy picit fifikásabb, akkor azt is mondhatta volna, hogy már elkelt és senkinek nem lett volna egy szava sem.
 
Amúgy, véleményem szerint ez a fórum is a pénzről szól, amit már MoBBo több kijelentése is igazolt, márpedig neki nem érdeke, hogy innen elüldözzenek bárkit, így megsúgom, nagy valószínűséggel senkinek nem kell tartani a kirúgástól.

1. Nem eladni akart hanem felkínált. Próbálj meg az eBay-en ajánlatot tenni majd visszavonni, hogy csak viccőté'.
 
2. Ez nem egy demokratikus dolog. A moderátor szabad kézzel garázdálkodik. Soha nem lehet megkérdőjelezni a moderátor döntését, mert ezzel maga a moderátori státus válna értelmetlenné. Mindig szavazhatnánk, hogy kapjon-e valaki valamiért ejnye-bejnyét vagy töröljünk-e hozzászólást. Ha valami nem tetszik a talajdonosnál lehet reklamálni aztán vagy elküldenek a pi**ába vagy engem leváltanak. De amíg én vagyok a moderátor addig azt csinálok amit akarok.
 
3. A súgásról jut eszembe egy régi Máté Peti dal: Azt súgta a szél, hogy elmentél....

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Személy szerint én sem értek egyet azzal, hogy Newmann ezért figyelmeztetést kapott. Bőven elég lett volna egy privi, hogy ilyet többet ne csináljon.
Én még a privit is túlzásnak tartom, de ez a figyelmeztetősdi a legnagyobb baromság, főleg itt, ezen a fórumon.
Ha én valamit felajánlok eladásra két nyelves pusziért és az illető láttán meggondolom magam, ahhoz a moderátornak a világon semmi köze nincs. Még akkor sincs, ha épp itt a fórumon áltam el az ajánlatomtól és mindenkit megtévesztettem vele.
 
Nehogy már egy meghiúsult üzletbe beavatkozzon egy moderátor!
 
Persze a figyelmeztetés intézményével egyet lehet érteni (lásd szükségtelen topicnyitások esete), de egy ilyen szigorúan 2 emberre tartozó üzletbe miért avatkozik bele valaki?
 
Mondjuk, ha Newman egy picit fifikásabb, akkor azt is mondhatta volna, hogy már elkelt és senkinek nem lett volna egy szava sem.
 
Amúgy, véleményem szerint ez a fórum is a pénzről szól, amit már MoBBo több kijelentése is igazolt, márpedig neki nem érdeke, hogy innen elüldözzenek bárkit, így megsúgom, nagy valószínűséggel senkinek nem kell tartani a kirúgástól.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Régen volt valami csík ami az intések számát jelezte. Talán érdemes lenne ismét megjeleníteni.
Lesz csík, de rövidebb lesz, mint volt.

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Szerintem 1000 olyan fórum van ahol több munkája van a moderátoroknak mint ez. A legtöbb esetben jól viselkedünk.
 
Régen volt valami csík ami az intések számát jelezte. Talán érdemes lenne ismét megjeleníteni.
Elkúrtuk

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Igazából itt a fórumon nemigen látok olyat, amiért bárkit ki kéne zárni.
Mert lassú vagy, mi meg gyorsak.

Avatar
DocBrown
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 18:11
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: DocBrown »


Személy szerint én sem értek egyet azzal, hogy Newmann ezért figyelmeztetést kapott. Bőven elég lett volna egy privi, hogy ilyet többet ne csináljon. 
Igazából itt a fórumon nemigen látok olyat, amiért bárkit ki kéne zárni.

Igen. Már így is túl lett lihegve ez az egész. Szerintem meg Nyúmen miatt még többen is kattintgatnak.
 


Lezárt

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”