Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Admin és moderátor közlemények

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Itt már túl sok a rendőr.
Töröltem. Muszáj volt. Az ilyen topicok ártanak azoknak is akik készítik ezeket a DVD borítós honlapokat hiszen nyilvánossá teszik őket és ártanak nekünk is mivel teret adunk ezeknek a honlapoknak a népszerűsítéséhez.

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

Itt már túl sok a rendőr.

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Ezt a topikot lehet, hogy meg kéne szüntetni.
Elkúrtuk

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Tami »


San2000 moziszoibás topicjából nem lenne jó kitörölni az oda nem illő hsz-eket, hogy az a topic san2000 szép munkájáról szóljon ne pedig személyeskedésről?
Én is így gondolom!

- kepzeljetek el ha toroltem volna mi lett volna.. egszakadas / foldindulas.., annyi az erzekeny lelku ember :taps:
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


San2000 moziszoibás topicjából nem lenne jó kitörölni az oda nem illő hsz-eket, hogy az a topic san2000 szép munkájáról szóljon ne pedig személyeskedésről?
Én is így gondolom!

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: pjotr »


San2000 moziszoibás topicjából nem lenne jó kitörölni az oda nem illő hsz-eket, hogy az a topic san2000 szép munkájáról szóljon ne pedig személyeskedésről?

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »


Az adás-vétel topicból ha valameliyk moderátor nagyon unatkozik, törölheti a pixelview topicomat
Apró örömök az életben
 
törölve.

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: pjotr »

Az adás-vétel topicból ha valameliyk moderátor nagyon unatkozik, törölheti a pixelview topicomat

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: mszaby »

Már megtaláltam. :taps:
Elkúrtuk

Avatar
ajsa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1081
Csatlakozott: 2004.07.20., kedd 21:14
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: ajsa »


Jól látom, hogy eltűnt egy jogi problémákat taglaló topik?
Melyik?
Sohasem lenn�k egy olyan klubnak a tagja, amelyik elfogadna engem tagj�nak.

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: mszaby »

Jól látom, hogy eltűnt egy jogi problémákat taglaló topik?
Elkúrtuk

Avatar
Mester
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:37
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Mester »

Ötletek topic plíz!

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Szerintem jó a hirdetési rendszer, ahogy van. nem kell ezt bonyolítani. Talán annyit lehetne tenni, hogy szétszedni több szekcióra, mint cd/sacd,dvd,projektor,erősítő stb. Így áttekinthetőbb lenne. Nem tudom a forum motorja mekkora konfigurációs szabadságot enged meg e téren.
 
OFF
Keresés is jó lenne bár lehet, hogy van csak nem vettem észre.
 
Hú de OFFTOPIC vagyok.

Avatar
Mester
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:37
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Mester »

Ha nőből lennétek, most leönteném iszappal a monitort.

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »



Rövid az eszed! Alig néhány hozzászólással írtam egy járható utat, ennek a kezelésére. Persze biztos csak "duzzogtam".
Rövid. A kedvemért leírnád még egyszer?

Szívesen!
Szóval egész egyszerűen korlátozni kellene, hogy egy felhasználó egy egységnyi idő alatt hány db topicot nyihat a forumban. Mondjuk legyen évi x db.
Aki ennél sűrűbben akar hírdetést feltenni, azt csak egy külön gyűjteményben, mondjuk fizetett hírdetések között tehesse meg.
 
Egrészt, hogy ez ne vezessen felesleges regisztrációkhoz, másrészt, hogy a forumos hírdetések megőrizzék a bizalmi alapot, abban a tekintetben, hogy itt ismert arcok árulják a holmijaikat, ezért úgy kellene beállítani a rendszert, hogy csak egy bizonyos regisztrálva eltelt idő után lehessen hírdetést feladni.
 
(Meg kell most nézni azt, hogy hány "one hits wonder"-es hírdetésfeladó van és át kell gondolni, hogy jó-e ez?)
 
És hangsúlyozom semmi gond azzal, hogy vannak hírdetők, "nepperek", kereskedők, csak ha ezeket a szabályzókat meg lehetne tenni, akkor nem lenne szükség aláírásokba tett hírdetéslinkekre, upolásokra, mert a hírdetési rendszer áttekinthetőbb lenne.
 
Ha a topicnyitások számát limitálnánk, akkor pl Rea4 jellegű felhasználók sem szenvednének csorbát, mert lenne egy topic "Rea4 bejáratott készülékei" címmel és az éppen aktuálisakat ott hírdethetné.
 
A privire válaszoltam.
 
Én modnjuk másképpen számoltam, de legyen ahogy mondod, olyan 3-8% között.

Igazán nem kötözködöm Gordon, de ezek szerint a T-BoY-ék által bevezetett korlátozás azért nem jó, mert nem a te ötleted? Mert a Te ötleted ugyanúgy korlátozás mint a másik ami ellen tiltakozol. Egyébként mennyiben lenne jobb egy júzert korlátozni abban, hogy egységnyi idő alatt hány topicot nyithasson? Engem például rettenetesen zavarna, hogy ha csak egy topicot nyithatnák még eladás témában is és biztosan elgondolkoznék rajta, hogy ilyen feltételekkel regisztráljam-e magam a fórumon.
 
Engem marhára hidegen hagy, hogy Gipsz Jakab, aki eddig egyszer sem szólt hozzá semmihez, most hirtelen nyitott egy topicot, ahol a régi MK-25-ös magnóját árulja. Egyszerűen meg sem nyitom az ilyen topicokat. De felteszem bizonyára témába vágó a hirdetése, különben úgyis kitörlik. Még jó is hogy külön kategória a hirdetési rovat, mert így legalább tudom, hogy mire nem kell még véletlenül sem ráklikkelnem.
 
Az érem másik oldala, hogy engem az sem zavar, ha 200-as betűmérettel van odaírva valami az aláírásba, esztétikailag meg főleg nem, de azzal sincs bajom, hogy ezt most lecsökkentették. Engem sem a nagy sem a kisbetű nem tud vásárlásra rávenni, a topicok olvasásakor meg egyszerűen átsiklom felette.
 
Véleményem az persze van:
Annyiból talán jobb lenne, ha engedélyezve lennének a nagyobb karakterek, hogy a törzsvendégek megérdemlik, hogy más hirdetési felületük is legyen egy egyszerű topicnál. De még egyszer mondom, kurvára hidegen hagy, hogy így döntöttek, nekem 8.

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szívesen!Szóval egész egyszerűen korlátozni kellene, hogy egy felhasználó egy egységnyi idő alatt hány db topicot nyihat a forumban. Mondjuk legyen évi x db.
Aki ennél sűrűbben akar hírdetést feltenni, azt csak egy külön gyűjteményben, mondjuk fizetett hírdetések között tehesse meg.
 
Egrészt, hogy ez ne vezessen felesleges regisztrációkhoz, másrészt, hogy a forumos hírdetések megőrizzék a bizalmi alapot, abban a tekintetben, hogy itt ismert arcok árulják a holmijaikat, ezért úgy kellene beállítani a rendszert, hogy csak egy bizonyos regisztrálva eltelt idő után lehessen hírdetést feladni.
 
(Meg kell most nézni azt, hogy hány "one hits wonder"-es hírdetésfeladó van és át kell gondolni, hogy jó-e ez?)
 
És hangsúlyozom semmi gond azzal, hogy vannak hírdetők, "nepperek", kereskedők, csak ha ezeket a szabályzókat meg lehetne tenni, akkor nem lenne szükség aláírásokba tett hírdetéslinkekre, upolásokra, mert a hírdetési rendszer áttekinthetőbb lenne.
 
Ha a topicnyitások számát limitálnánk, akkor pl Rea4 jellegű felhasználók sem szenvednének csorbát, mert lenne egy topic "Rea4 bejáratott készülékei" címmel és az éppen aktuálisakat ott hírdethetné.
 
A privire válaszoltam.
 
Én modnjuk másképpen számoltam, de legyen ahogy mondod, olyan 3-8% között.

Először is szerintem a hirdetés rovat legalább annyira fontos az eladónak, mint a vevőnek. Tehát az eladó korlátozása egyben a vevő korlátozása is. Biztos vannak jópáran akik csak egy hirdetés miatt regisztrálnak. Ha ezeket megszüntetjük akkor ez nem egyértelműen jó, hiszen a többség számára is érdekes hirdetéseket szüntetnénk meg. Ha viszont ezeket engedélyezzük akkor a többszöri regisztráció ellen nem véd semmi.
 
És persze mindezt csak feltételes módban hiszen nem tudjuk, hogy a fórum eleve képes-e mindez figyelni és nyilvántartani.

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Ja egyébként valóban anarhista lennék szívem szerint, ha nem lenne utópia. Sajnos az emberek jó része nincs azon az erkölcsi színvonalon, hogy lehessen államszervezet nélküli társadalomban élni. Ezért szépen eltartjuk a rendőröket, akik néha maguk szegik meg a szabályokat miközben másokat kontrollálnak.

Nem a kommunizmusra mondták, hogy ott majd magától megszűnik a bűnözés? :taps:

De igen arra is mondták. Egyébként a kommunizmus is érdekes politológiai, filozófiai kérdés. Az más dolog, hogy a kommunizmus szóról az embereknek a fogalom mögé bújt diktatórikus rendszerek jutnak eszébe.
gordon314.fw.hu

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Rövid az eszed! Alig néhány hozzászólással írtam egy járható utat, ennek a kezelésére. Persze biztos csak "duzzogtam".
Rövid. A kedvemért leírnád még egyszer?

Szívesen!
Szóval egész egyszerűen korlátozni kellene, hogy egy felhasználó egy egységnyi idő alatt hány db topicot nyihat a forumban. Mondjuk legyen évi x db.
Aki ennél sűrűbben akar hírdetést feltenni, azt csak egy külön gyűjteményben, mondjuk fizetett hírdetések között tehesse meg.
 
Egrészt, hogy ez ne vezessen felesleges regisztrációkhoz, másrészt, hogy a forumos hírdetések megőrizzék a bizalmi alapot, abban a tekintetben, hogy itt ismert arcok árulják a holmijaikat, ezért úgy kellene beállítani a rendszert, hogy csak egy bizonyos regisztrálva eltelt idő után lehessen hírdetést feladni.
 
(Meg kell most nézni azt, hogy hány "one hits wonder"-es hírdetésfeladó van és át kell gondolni, hogy jó-e ez?)
 
És hangsúlyozom semmi gond azzal, hogy vannak hírdetők, "nepperek", kereskedők, csak ha ezeket a szabályzókat meg lehetne tenni, akkor nem lenne szükség aláírásokba tett hírdetéslinkekre, upolásokra, mert a hírdetési rendszer áttekinthetőbb lenne.
 
Ha a topicnyitások számát limitálnánk, akkor pl Rea4 jellegű felhasználók sem szenvednének csorbát, mert lenne egy topic "Rea4 bejáratott készülékei" címmel és az éppen aktuálisakat ott hírdethetné.
 
A privire válaszoltam.
 
Én modnjuk másképpen számoltam, de legyen ahogy mondod, olyan 3-8% között.
gordon314.fw.hu

Avatar
rea4
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2044
Csatlakozott: 2003.09.02., kedd 14:50
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: rea4 »


Rea! Azért téged íratalk ,m mert éppen te voltál a legfelső az adok-vszek topicban, akiről tudnivaló, hogy adja-vesz a cuccait.Én örülök neki, hogy itt mindig lehet éppen valakitől jó áron alig használt cuccokat venni.
De azért lásd be, hogy akik nem ismernek azoknak gynaús, hogy állandóan szinte új dolgokat hirdetsz, én speciel nem tudtam, hogy csak tesztelgeted majd eladod, nekem -sajnos- nem természetes, hogy vegyek 4 írót majd bukjak rajtuk 100.000-et csakhogy kipróbáljam...

Beba',ha annyit buknék rajta...Mondom,általában árában meg tudok tőlük válni,mivel olcsóbban megkapom,mint úgy általában.
Érzek itt némi cinizmust,de sebaj...
De ha így jobb,mondjuk a Pio 530-ason kb. 5-6e ft-ot bukok,ha annyiért elkel,amennyiért jelenleg fenn van.Nem vagyok boldog tőle,de ha egyszer nem tetszik,akkor nem kell.És hát azért ez ritka baleset,hogy ennyi író hever nálam egymás hegyén hátán...

Projektor: Sony VPL VW60 FullHD SXRD Blu ray/HD DVD/DVD: Sony BDP S500,Pioneer BDP LX70,Toshiba HD EP10,HTPC
TV:Pioneer 508XD plazma,Sharp 52XL2E FullHD LCD,Sharp 46X20E FullHD LCD
AV er�s�t�:Denon AVR 3808 Sztereo:Marantz PM7001 KI Signature
SACD:Marantz SA7001 KI Signature DVD rec:Pioneer DVR LX60D,Sony RDR HX970
Hangfal:JMLab Cobalt 826S,JMLab CC800,Mission 701,Yamaha SW800
Konzol:Sony PS3,Xbox360 Video:Panasonic FS200 S VHS Deck:Aiwa F990,WX220,F660 ,R650

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Rea! Azért téged íratalk ,m mert éppen te voltál a legfelső az adok-vszek topicban, akiről tudnivaló, hogy adja-vesz a cuccait.
Én örülök neki, hogy itt mindig lehet éppen valakitől jó áron alig használt cuccokat venni.
De azért lásd be, hogy akik nem ismernek azoknak gynaús, hogy állandóan szinte új dolgokat hirdetsz, én speciel nem tudtam, hogy csak tesztelgeted majd eladod, nekem -sajnos- nem természetes, hogy vegyek 4 írót majd bukjak rajtuk 100.000-et csakhogy kipróbáljam...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
rea4
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2044
Csatlakozott: 2003.09.02., kedd 14:50
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: rea4 »


Még valami, ha már előjöttek a nepperek, amikor én házimozihoz kapcsolódó munkát kerestem, akkor azonnal törölték, ellenben van itt pár ember, akik egyértelműen kereskedelmi tevékenységet folytatnak, pl. rea4, nekik még soha nem törlődött topickjuk emiatt....(nem azt akarom, hogy töröljétek, mert így legalább látom, hogy mit mennyiért lehet megvenni külföldön).
De akkor legyen egyenlő elbírálás.

Egyetértek. Próbáljuk bebizonyítani, hogy rea4 kereskedelmi tevékenységet folytat. Tudható, hogy az elmúlt 5 évben 234 db erősítője volt, kb. ennyi DVD lejátszóval. Ez a hobbija, hogy havonta vesz magának komplett új házimozi felszerelést. Én innen hogyan döntsem el, hogy a hirdetései közül mi kereskedelmi és mi nem. A munkát keresek egyértelműen off téma volt. Ha tudsz adni tanácsokat arra nézve, hogy hogyan szűrjük a hirdetéseket akkor szívesen fogadom. Mindannyiunk érdeke.

Hmm...Kissé sérelmesnek tartom,hogy némelyek itt a nepper kifejezést alkalmazzák velem kapcsolatban,de különösebben nem izgat.
Na ja,kereskedem vagy sem...Valószínűleg vezetem itt az eladás topic listáját,ez tény.De nézd csak meg,hány dolgot hirdettem úgy,hogy bontatlan csomagolásban,vadonat újként...Ha jól emlékszem,az utóbbi kb. 1 évben 2 dolgot,max. hármat.Igen,megveszek minden szart,mert érdekel,és ez a hobbim,asszony után/mellett a legfontosabb nekem.Ha jön vmi új dolog,nekem azt MUSZÁJ azonnal kipróbálni,éspedig személyesen.Mivel másnál erre nincs lehetőség,ezért megveszem..Ha nem tetszik,akár már aznap felrakom.Van pl. most 4 db HDD-s íróm,ebből hármat hirdetek.Akik nézik a fórumot,tudhatják,mikor vettem,és láthatják,azt hirdetem,ami szerepel az aláírásomban is.
Másik fele,hogy igen jó kapcsolatban vagyok néhány kereskedővel,és ezért igen jó áron szerezhetem be ezeket.Ha ez fáj...
Általában elmondható,ha ismeritek az árakat,gyakorlatilag sztem mindent olcsóbban adok,mint amennyiért bárhol megveszed itthon,a haszon pedig általában a nullához közelít,vagy éppen bukta,mint teszem azt pl. a Pio 530-as vagy a Sony 710-e író.
Mellesleg úgy nagyjából összeszámoltam,itt a fórumon eddig kb. 11 ember vett tőlem valamit,közülük eddig senki sem reklamált semmiért,azt hiszem,mindenki megelégedéssel használja,amit vett,nagy részük ráadásul viszatérő vevő.
Talán az se lényegtelen,hogy ismernek itt,és tudják,hogy bízhatnak bennem,akármilyen probléma van,legyen garancia vagy akármi,megoldjuk.
De persze tudnék én is említeni az adásvétel topic-ban mondjuk 3 embert,aki igencsak kereskedik,csak nem értem,ha te tőlük/tőlem megkapsz valamit olyan áron,amennyiért megéri megvenni,akkor mi is a gond?

Projektor: Sony VPL VW60 FullHD SXRD Blu ray/HD DVD/DVD: Sony BDP S500,Pioneer BDP LX70,Toshiba HD EP10,HTPC
TV:Pioneer 508XD plazma,Sharp 52XL2E FullHD LCD,Sharp 46X20E FullHD LCD
AV er�s�t�:Denon AVR 3808 Sztereo:Marantz PM7001 KI Signature
SACD:Marantz SA7001 KI Signature DVD rec:Pioneer DVR LX60D,Sony RDR HX970
Hangfal:JMLab Cobalt 826S,JMLab CC800,Mission 701,Yamaha SW800
Konzol:Sony PS3,Xbox360 Video:Panasonic FS200 S VHS Deck:Aiwa F990,WX220,F660 ,R650

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Rövid az eszed! Alig néhány hozzászólással írtam egy járható utat, ennek a kezelésére. Persze biztos csak "duzzogtam".
Rövid. A kedvemért leírnád még egyszer?

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Egyébként jellemző gondolkodásmód, hogy "el kell fenekelni" azt akinek nem tetszik valami.
Az elfenekelés a büntetés gyerekes módja. Ezt kérted ki magadnak. Erre mondtam, hogy egy gyereket gyerekesen büntetnek.
A priviben küldött üzenetedre válaszoltam. Ha már maradtunk a név nélküliség mellett akkor csak a válaszom végét teszem ide:
 
"Kb. 1 kereskedő és 3-4 "nepper" van a fórumon aktívan ahol amúgy 50-100 aktív tag van. Nem mond nekem, hogy ez zavaró."

Avatar
ajsa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1081
Csatlakozott: 2004.07.20., kedd 21:14
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: ajsa »


Ja egyébként valóban anarhista lennék szívem szerint, ha nem lenne utópia. Sajnos az emberek jó része nincs azon az erkölcsi színvonalon, hogy lehessen államszervezet nélküli társadalomban élni. Ezért szépen eltartjuk a rendőröket, akik néha maguk szegik meg a szabályokat miközben másokat kontrollálnak.

Nem a kommunizmusra mondták, hogy ott majd magától megszűnik a bűnözés? :taps:
Sohasem lenn�k egy olyan klubnak a tagja, amelyik elfogadna engem tagj�nak.

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Még valami, ha már előjöttek a nepperek, amikor én házimozihoz kapcsolódó munkát kerestem, akkor azonnal törölték, ellenben van itt pár ember, akik egyértelműen kereskedelmi tevékenységet folytatnak, pl. rea4, nekik még soha nem törlődött topickjuk emiatt....(nem azt akarom, hogy töröljétek, mert így legalább látom, hogy mit mennyiért lehet megvenni külföldön).
De akkor legyen egyenlő elbírálás.

Egyetértek. Próbáljuk bebizonyítani, hogy rea4 kereskedelmi tevékenységet folytat. Tudható, hogy az elmúlt 5 évben 234 db erősítője volt, kb. ennyi DVD lejátszóval. Ez a hobbija, hogy havonta vesz magának komplett új házimozi felszerelést. Én innen hogyan döntsem el, hogy a hirdetései közül mi kereskedelmi és mi nem. A munkát keresek egyértelműen off téma volt. Ha tudsz adni tanácsokat arra nézve, hogy hogyan szűrjük a hirdetéseket akkor szívesen fogadom. Mindannyiunk érdeke.

Simon
Rövid az eszed! Alig néhány hozzászólással írtam egy járható utat, ennek a kezelésére. Persze biztos csak "duzzogtam".
gordon314.fw.hu

Lezárt

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”