Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Admin és moderátor közlemények

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Csak a pontosság kedvéért.
Rendben, bizonyára így volt és én emlékszem rosszul. Elnézésedet kérem a tévedésemért. Ettől függetlenül nem tartom helyénvalónak az ilyen reagálást, amit Te adtál egy figyelmeztetésre.

Oké, részemről rendben. Nincs harag



Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: 21st »


Csak a pontosság kedvéért.
Rendben, bizonyára így volt és én emlékszem rosszul. Elnézésedet kérem a tévedésemért. Ettől függetlenül nem tartom helyénvalónak az ilyen reagálást, amit Te adtál egy figyelmeztetésre.

Oké, részemről rendben. Nincs harag
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Akinek egyéb hasfájása van, az ITT folytathatja a témát.
Vagy inkább ott se.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

A topicot le fogom zárni, csak még várok vele néhány órát, mert hasonló esetben ért már az a vád, hogy nem adom meg a válasz lehetőségét. Nem egyszerű az élet!

AT
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 138
Csatlakozott: 2003.09.29., hétf. 19:46
Értékelés: 143

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: AT »


Kérdeznéd, hogy én mit tennék, ha moderátor lennék.
 
MOST például az alábbiakat: Leírnám, hogy ez a topic ezentúl csak a moderátorok által használható, a beszólóknak intés jár, továbbá közölném az érintettekkel, hogy ebből elég volt, és innentől a téma a topicon le van zárva, mert még csak igaza sincs Gordonnak, hiszen meg lett minden beszélve, és le lett zárva, szvsz a bocsánatkéréseddel a lovagiasság szabályai szerint az ügy elintézettnek tekintendő (mivel a másik fél sem szólt).
 
Ps.: És zárnám a topicot, hogy csak moderátorok írhassanak ide.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Ezzel szemben valakiről valami rosszat terjeszteni nyilvánosan helyénvaló?
Mit terjesztettem, ami valótlan volt? Kötekedni helyénvaló? Ne kezdjük újra, könyörgöm!

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Csak a pontosság kedvéért.
Rendben, bizonyára így volt és én emlékszem rosszul. Elnézésedet kérem a tévedésemért. Ettől függetlenül nem tartom helyénvalónak az ilyen reagálást, amit Te adtál egy figyelmeztetésre.

Off
Ezzel szemben valakiről valami rosszat terjeszteni nyilvánosan helyénvaló?
gordon314.fw.hu

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Csak a pontosság kedvéért.
Rendben, bizonyára így volt és én emlékszem rosszul. Elnézésedet kérem a tévedésemért. Ettől függetlenül nem tartom helyénvalónak az ilyen reagálást, amit Te adtál egy figyelmeztetésre.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


3. ide csak modik írjanak (pl. addig nyitják meg a fórumot míg ők beírnak s visszazárják)
Ez lesz.

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: 21st »


Én sem akarok lovagolni a múlt béli dolgokon, de soha nem írtam ilyet, hogy "anyáddal szórakozz". Soha. Ez tény.
Bocs, elírtam! Helyesen így áll: "anyádat figyelmeztesd!" Szerintem sem tart igényt közérdeklődésre a dolog.

Nem, nem ezt írtam, de most már csak beollózom azt a pár sort. Szóval tettem egy epés megjegyzést a fórumon, miután kimoderáltál vagy 10 oldalnyi (kétségtelenül off topic) hozzászólást. Erre kaptam egy figyelmeztetést a következő kísérő szöveggel:
 
"Nem kellene kötekedni, a munkámat végzem. Az esetleges mérgedet máson vezesd le, ne rajtam! Kösz! Nem furcsa, hogy csak tégeg zavar(lak)?"
 
Az én válaszom:
 
"Először is a gyereketed figyelmeztetgesd. Vélményt nyílvánítok, és nem a mérgemet vezetem le. A véleményemet pedig baromira nem befolyásolja, hogy mások mit gondolnak. Nem te zavarsz, hanem amit csinálsz. Az utóbbi évek bizonyítják, hogy különösebb moderáció nélkül is kiválóan müködött a fórum."
 
Csak a pontosság kedvéért.
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: close652 »


szerény javaslat:
1. zárjuk be eme topicot egy napra
2. mozgasuk innen az offtopicot át a megfelelő topicba (mod. szigora vagy mi volt a címe)
3. ide csak modik írjanak (pl. addig nyitják meg a fórumot míg ők beírnak s visszazárják)
system

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Én sem akarok lovagolni a múlt béli dolgokon, de soha nem írtam ilyet, hogy "anyáddal szórakozz". Soha. Ez tény.
Bocs, elírtam! Helyesen így áll: "anyádat figyelmeztesd!" Szerintem sem tart igényt közérdeklődésre a dolog.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Jó érzékkel megőriztem az akkori levelezésünket, mivel már akkor is "anyázással" vádoltál, holott olyat soha nem tettem. Persze kérésemre már akkor sem tudtad beidézni az ominózus "anyázást", kiváncsi vagyok, hogy most esetleg megtennéd-e (így konkrétan)? Várom a válaszodat. Nem mellébeszélést, litániát, KONKRÉTUMOT. 
Ha esetleg ilyet nem találnál, akkor legyél szíves korrigálni az általad beírtakat.

Nekem is megvan szerencsére. Abban is ott szerepel az "anyáddal szórakozz". Nem sértődöm vérig ezen és nem is akarok lovagolni rajta, de Te se állítsd, hogy soha nem írtál ilyent!


Én sem akarok lovagolni a múlt béli dolgokon, de soha nem írtam ilyet, hogy "anyáddal szórakozz". Soha. Ez tény. Ha gondolod tételesen bemásolom a teljes levelezésünket az ominózus ügy kapcsán, habár nem hiszem, hogy a többieket ez különösebben érdekelné. Csak bosszant, hogy olyan szavakat akarsz a számba adni, amiket én soha nem írtam le. Ráadásul ez már nem az első eset. Úgy gondolom, hogy nem én vagyok az, akinek az ügy kapcsán bármit is bizonyítania kellene, hanem annak, aki hamis vádakkal rossz híremet próbálja kelteni.
 
No, én is befejeztem.

szvsz itt van az a pont, hogy akkor vki lépje ezt meg lécci, mert félő parttalan vita lesz így.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: 21st »


Jó érzékkel megőriztem az akkori levelezésünket, mivel már akkor is "anyázással" vádoltál, holott olyat soha nem tettem. Persze kérésemre már akkor sem tudtad beidézni az ominózus "anyázást", kiváncsi vagyok, hogy most esetleg megtennéd-e (így konkrétan)? Várom a válaszodat. Nem mellébeszélést, litániát, KONKRÉTUMOT. 
Ha esetleg ilyet nem találnál, akkor legyél szíves korrigálni az általad beírtakat.

Nekem is megvan szerencsére. Abban is ott szerepel az "anyáddal szórakozz". Nem sértődöm vérig ezen és nem is akarok lovagolni rajta, de Te se állítsd, hogy soha nem írtál ilyent!


Én sem akarok lovagolni a múlt béli dolgokon, de soha nem írtam ilyet, hogy "anyáddal szórakozz". Soha. Ez tény. Ha gondolod tételesen bemásolom a teljes levelezésünket az ominózus ügy kapcsán, habár nem hiszem, hogy a többieket ez különösebben érdekelné. Csak bosszant, hogy olyan szavakat akarsz a számba adni, amiket én soha nem írtam le. Ráadásul ez már nem az első eset. Úgy gondolom, hogy nem én vagyok az, akinek az ügy kapcsán bármit is bizonyítania kellene, hanem annak, aki hamis vádakkal rossz híremet próbálja kelteni.
 
No, én is befejeztem.
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Jó érzékkel megőriztem az akkori levelezésünket, mivel már akkor is "anyázással" vádoltál, holott olyat soha nem tettem. Persze kérésemre már akkor sem tudtad beidézni az ominózus "anyázást", kiváncsi vagyok, hogy most esetleg megtennéd-e (így konkrétan)? Várom a válaszodat. Nem mellébeszélést, litániát, KONKRÉTUMOT. 
Ha esetleg ilyet nem találnál, akkor legyél szíves korrigálni az általad beírtakat.

Nekem is megvan szerencsére. Abban is ott szerepel az "anyáddal szórakozz". Nem sértődöm vérig ezen és nem is akarok lovagolni rajta, de Te se állítsd, hogy soha nem írtál ilyent!
 
Mivel az általam kifogásolt hozzászólásaid több fórumtárs kérésére és a saját döntésemnek megfelelően még akkor törölve lettek, nem tudom beidézni őket. Így hát nem is tudom bizonyítani, hogy léteztek. De nem is értem, miért most, hónapokkal később kellene ezt megtennem. Talán még néhányan emlékeznek rájuk... de ha kérhetem, lépjünk túl ezen és foglalkozzunk a jelennel, jövővel!
 
Korrigálom magam: ha esetleg személyedben megsértettelek valamivel, akkor elnézésed kérem, nem volt szándékos. Viszont ha most írnál olyanokat és viselkednél úgy a fórumban, mint akkor, nyugodt szívvel felfüggesztenélek, amit akkor nem akartam megtenni. A témát lezártam.

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: mszaby »

Kár, hogy nincs már meg a Jerry Springer szmájli. Most nagyon ide illene.
Elkúrtuk

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: 21st »


A kizárással való fenyegetés pedig egy fórumtárs és köztiszteletnek örvendő kereskedő-szakember gyalázása miatt történt.
Felháborító, amiket írsz. VITA folyt egy adott témakörben, ugye tudod, hogy mi a különbség a VITA és a GYALÁZÁS között? Ha valaki kritikával illet valakit vagy valamit, az önmagában se nem GYALÁZÁS, se nem ANYÁZÁS, mégha te láthatóan szeretnéd is összemosni ezeket a fogalmakat.
 
És tudod mi a vicc? Hogy az általad védett fórumtárs meglepő módon szintén nem érezte "gyalázásnak" azt, ami ott folyt, a mai napig jóban vagyunk. De talán kérdezzük meg az ő véleményét is.
 
Szóval akkor ki csúsztat?
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: 21st »


Csendben jegyzem meg, hogy én egyszer azt találtam írni az egyik moderátor tevékenységén kiakadva, hogy "Valaki nézzen már a körmére újdonsűlt moderátorunknak, aki találomra "cenzúráz" véleményeket."  
Erre az alábbi privát üzenetet kaptam a szóban forgó moderátortól:  "Fogalmazzunk úgy, hogy még 1 húzásod van, aztán elköszönünk Tőled." 

Ez meglepő módon én voltam.
 
A történet persze nem így zajlott, mert a két momentum között még váltottunk néhány levelet, az anyámba is el lettem küldve (így konkrétan).

Ez alaptalan rágalom, ha úgy tetszik, szemenszedett hazugság, amiért figyelmeztetést érdemelnél.
 
Jó érzékkel megőriztem az akkori levelezésünket, mivel már akkor is "anyázással" vádoltál, holott olyat soha nem tettem. Persze kérésemre már akkor sem tudtad beidézni az ominózus "anyázást", kiváncsi vagyok, hogy most esetleg megtennéd-e (így konkrétan)? Várom a válaszodat. Nem mellébeszélést, litániát, KONKRÉTUMOT.
 
Ha esetleg ilyet nem találnál, akkor legyél szíves korrigálni az általad beírtakat.
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tehát akkor nem érted. Nem baj.  
ez itt úgyis nagyon nagyon nagyon OFF.

Mint említettem a topicomban, eléggé álmos vagyok még ezekhez, de azért próbálkozom.
 
Mióta számít valamit is, h mi hol és mikor off?

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


1. nem reagálsz rá és akkor érdektelenségbe fúlik a dolog2. nem adsz okot arra, hogy ezt csinálják.

1. ott reagálok, ahol említést tesznek a neveben
2. nem kell okot adnom nekik, találnak ők

Tehát akkor nem érted. Nem baj.
 
ez itt úgyis nagyon nagyon nagyon OFF.

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


1. nem reagálsz rá és akkor érdektelenségbe fúlik a dolog2. nem adsz okot arra, hogy ezt csinálják.

1. ott reagálok, ahol említést tesznek a neveben
2. nem kell okot adnom nekik, találnak ők

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Cat: mit zárjak rövidre? Nem foghatom be mások száját. Csak a magamét.
Ugye ilyen esteben minimum 2 lehetőséged van:
1. nem reagálsz rá és akkor érdektelenségbe fúlik a dolog
2. nem adsz okot arra, hogy ezt csinálják.

Vendég

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az adásvételnél kifejezetten jó, ha pörög a topic, mert mindig szem elött van, nem süllyed el a sokadik oldalra...
Majd én uppolom, ha akarom. De azért köszi a tippet.
 
Cat: mit zárjak rövidre? Nem foghatom be mások száját. Csak a magamét.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


AT: kök. De, engem ez most hideg hagy. Mármint, amíg senki nem tesz az ellen, h az össz topicom egy szemétdomb, addig én sem tudok tenni semmit.
ó, dehogynem! Te volnál az egyetlen, aki ezt rövidre zárhatná kb. azonnal.

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Admin és moderátor közlemények

Hozzászólás Szerző: pjotr »

Az adásvételnél kifejezetten jó, ha pörög a topic, mert mindig szem elött van, nem süllyed el a sokadik oldalra...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Lezárt

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”