Megkérünk mindenkit, hogy a topikokkal kapcsolatos kéréseiteket, mint hirdetés újbóli megnyitása, cím javítás, stb... NE privát üzenet formájában jelezzétek, hanem a jelentés gomb használatával!
Köszi!

(A jelenetéseket minden moderátor és adminisztrátor látja, így a kéréseitek hamarabb teljesítésre kerülnek)

Admin és moderátor közlemények

Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 0

Hozzászólás Szerző: Sysco » 2005.07.11., hétf. 10:14

Sokszor a jellegzetes helyesírási hibái árulják el.

Mint éngem :) ezzé nincs is értelme részemről a több nevü regisztrációnak pedig mint rendszergazda tuddok pár IP-t :) meg hát nem vagyok egy skizofrén manus a hüjjjeségeimet meg vállalom...

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2005.07.11., hétf. 09:32

Tényleg azt meg tudjátok nézni (ha nem sok munka), hogy van-e még más is erről az ip-ről?

Igen. Nincs.

Persze előfordulhat, hogy többen ugyanarról az IP-ről jönnek. Viszont az ominózus IP-ről 10 regisztrált tagunk volt és gyakori volt a saját hirdetésekre történő " ez nagyok király készülék, ha volna pénzem biztos megvenném" reagálás.

Egyébként olyan is sok van, hogy valaki lejáratja magát a fórumon. Vagy nem sikerült olyan színben feltüntetni magát amilyenbe szeretné. Ilyenkor csinál egy új regisztrációt és megpróbálja újra. Sokszor a jellegzetes helyesírási hibái árulják el.

pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 6

Hozzászólás Szerző: pjotr » 2005.07.11., hétf. 09:17

Nálunk pl. nat van és kevés külső ip, lehet, hogy Sozs-zsal is ugyanaz néha az ip-nk..

Tényleg azt meg tudjátok nézni (ha nem sok munka), hogy van-e még más is erről az ip-ről?

AZ előbb nem is tudtam írni, mert:

mySQL query error: SELECT id, member_id, running_time, location FROM ibf_sessions WHERE id='f7bb121edef52d7fe0ddb3d1f55e2226' and ip_address='82.141.152.1'

mySQL error: Too many connections

mySQL error code:

Date: Monday 11th of July 2005 09:13:35 AM

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub

Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 480

Hozzászólás Szerző: GTomi » 2005.07.11., hétf. 08:17

Most azt nem is részletezném, hogy milyen érdekes nick neveket találhatsz még az IP-je alatt (összesen 820 hozzászólással). :)

Pedig szívesen olvasgatnánk a részletekro˝l (csak a miheztartás végett) :)

Nem az elso˝ eset, hogy valaki több névvel megy ugyanazon az IP-n. Ez lehet véletlen is (ugyanaz a kiszolgáló, ugyanazon a területen, egy cég, stb), de találkoztam már olyannal is, hogy törzsvendégek futottak több névvel.

és ilyenkor saját magukkal vitatkoztak, gondolom.skizofrén egy helyzet az tuti :D

hivox 3 utas zártmonitor, hivox dac, konverter, erősítő, mm phono, alces 4, hivox/ hidiamond, diy kábelek, revox b226, lenco l75 diy,

Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 1

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob » 2005.07.10., vas. 23:45

Skycrapter mindkét vásznas topikját töröltem. Különös tekintettel arra, hogy két különböző nick-kel nyitotta..  :)

Most azt nem is részletezném, hogy milyen érdekes nick neveket találhatsz még az IP-je alatt (összesen 820 hozzászólással). :)

Pedig szívesen olvasgatnánk a részletekről (csak a miheztartás végett) :D

Nem az első eset, hogy valaki több névvel megy ugyanazon az IP-n. Ez lehet véletlen is (ugyanaz a kiszolgáló, ugyanazon a területen, egy cég, stb), de találkoztam már olyannal is, hogy törzsvendégek futottak több névvel.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2005.07.06., szer. 19:27

Skycrapter mindkét vásznas topikját töröltem. Különös tekintettel arra, hogy két különböző nick-kel nyitotta..  :)

Pedig szívesen olvasgatnánk a részletekről (csak a miheztartás végett) :D

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2005.07.06., szer. 19:20

(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 3

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat » 2005.07.06., szer. 19:10

Skycrapter mindkét vásznas topikját töröltem. Különös tekintettel arra, hogy két különböző nick-kel nyitotta.. :)

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2005.07.05., kedd 09:06

Töröltem skyscraper motoros vásznas topicját - nem először. Egy hirdetés nem attól lesz magánjellegű, hogy idaírod, hogy korábbi saját célra rendelt vásznaidat hirdeted. Ötfélét. Hirdetési lehetőségért keressétek a DVDCenter szerkesztőségét.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2005.07.02., szomb. 19:50

Néhány topicból töröltem vendég_András munkaajánlatát, némelyikbe ahová valamennyire illett meghagytam.

Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: Fufuka » 2005.07.02., szomb. 07:47

Nem értem mit vagytok úgy oda egy kis fűnyírástól. Egész kellemes szórakozás tud lenni, amikor az asszony nyírja én meg a teraszról nézem.   :)

nálam drámaibb a helyzet.... én látni sem bírom :)

Most már akkor tisztázzuk: a nőt vagy a füvet? ;):)broaf.gif:D

a befüvezett nőket :smile51::(

tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2005.07.01., pén. 21:05

A 1080i, 720p, 1920x1080, A nagyfelbontás varázsa topicból töröltem egy warez hozzászólást és a reakciókat. :):)

Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég

Hozzászólás Szerző: Daemiaen » 2005.06.29., szer. 08:40

Nem értem mit vagytok úgy oda egy kis fűnyírástól. Egész kellemes szórakozás tud lenni, amikor az asszony nyírja én meg a teraszról nézem.  :)

Most már akkor tisztázzuk: a nőt vagy a füvet? ;):)broaf.gif:D

"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: Fufuka » 2005.06.29., szer. 08:23

Nem értem mit vagytok úgy oda egy kis fűnyírástól. Egész kellemes szórakozás tud lenni, amikor az asszony nyírja én meg a teraszról nézem. :)

tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

pjotr
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: pjotr » 2005.06.28., kedd 20:13

Pár sort nem kaptál, kaptál viszont helyette egy topikot. Nagy dolog hiszen már évek óta szó volt róla, hogy kellene nyitni egy ilyet és most Miattad történt meg. :)

:)

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub

Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: -1

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti » 2005.06.28., kedd 16:21

Nem értem mit vagytok úgy oda egy kis fűnyírástól. Egész kellemes szórakozás tud lenni, amikor az asszony nyírja én meg a teraszról nézem. :)

MoBBo
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: MoBBo » 2005.06.28., kedd 16:03

Én is most fejeztem be. 900 négyzetméter, két rézsűvel, tele bokorral meg téli-nyári-tavaszi kerttel.

enyem 360 negyszogol az nemtom hany nm de asszem tobb

genmanipulalhatnanak valami fumagot ami max 7 centire no aztan abbahagyja :)

o v e r p o w e r e d

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2005.06.28., kedd 15:19

Úgy érzem, eddig nem túl sok olyan dolgot követtem el itt, ami miatt ne érdemeltem volna meg azt a pár sort, meg a topic sem ütközött olyan mértékben a szabályokba.

Pár sort nem kaptál, kaptál viszont helyette egy topikot. Nagy dolog hiszen már évek óta szó volt róla, hogy kellene nyitni egy ilyet és most Miattad történt meg. :)

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2005.06.28., kedd 15:17

a funyirasos reszhez semmi kozom

ugy utalok fuvetnyirni, hogy az engem is meglep

az a topik tami biznisze :)

Én is most fejeztem be. 900 négyzetméter, két rézsűvel, tele bokorral meg téli-nyári-tavaszi kerttel. De valahogy nem érzem, hogy ki kellene beszélnem magamból egy fórumon.

pjotr
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: pjotr » 2005.06.28., kedd 14:41

Ne értsetek félre, én nem a törlési/döntési jogát vonom kétségbe, csak azt, hogy se szó se beszéd eltűntet egy topicot.

Azt sem, hogy tényleg nem illett 100%-ig az adás/vétel témába.

Úgy érzem, eddig nem túl sok olyan dolgot követtem el itt, ami miatt ne érdemeltem volna meg azt a pár sort, meg a topic sem ütközött olyan mértékben a szabályokba.

De nincs értelme tovább ragozni. :)

saca
Fórumlakó
Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: saca » 2005.06.28., kedd 14:26

Egyébként nem tartanék hülyeségnek egy "munkát keresek/ajánlok", topic-ot, hiszen pl a kávézóban simán elférne és mellesleg jó ügyet is képvisel. :)

Cuccaim

Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.

Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc

Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: Fufuka » 2005.06.28., kedd 14:02

Attól, hogy moderátor vagy, még nem vagy mindenható és nem törölgethetsz topicokat indoklás nélkül, mint mondtam, nem az a bajom, hogy törölted, hanem az, hogy nem indokoltad.

Úgy érzem, nem sértettem meg a fórum házirendjét azzal a topic-kal annyira és egyérteleműen, hogy indoklás nélkül törölhető lett volna.

Mindössze annyit kellett volna tenned, hogy irsz egy privit, hogy töröltem a topicodat, mert nem volt idevaló.

Azt hiszem ez nem lett volna olyan nagy dolog.

a moderátor, operátor azt töröl amit akar ( ezt szoktam emlegetni magam is ahol operátor vagyok) megfigyeléseim szerint ( vagy magamból kiindulva) nem szokás bármit törölni pillanatnyi hangulat vagy egyéb hülye indokokkal! ha félreérthető valami akkor tessék egyeztetni a moderátorral és akkor nyilvánvalóan nem fogja törölni!!! ( nem kívánok senkit sem pro-kontra érvekkel meggyőzni-megvédeni, de vannak valóban félreérthető dolgok, amik tisztázása fontos az állandó feszültségektől mentes légkör miatt!!!!)

na erre :)

MoBBo
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: MoBBo » 2005.06.28., kedd 13:46

... Részemről annak sem örülök, hogy fűnyírásról, gasztronómiáról nyílnak témák, de ezek a fórumgazda támogatását élvezik és olyan helyen vannak ahová csak társasági életet élni megy be az ember....

a funyirasos reszhez semmi kozom

ugy utalok fuvetnyirni, hogy az engem is meglep

az a topik tami biznisze :)

o v e r p o w e r e d

pjotr
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: pjotr » 2005.06.28., kedd 12:12

Egyébként azért tettem fel itt ezt a hirdetést, mert itt vannak jelen azok a házimozival foglalkozó cégek akiket ez esetleg érdekelhet, nyilván nem kerítésépítésre gondoltam, hanem a házimozival kapcsolatos munkára.

pjotr
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: pjotr » 2005.06.28., kedd 12:08

Attól, hogy moderátor vagy, még nem vagy mindenható és nem törölgethetsz topicokat indoklás nélkül, mint mondtam, nem az a bajom, hogy törölted, hanem az, hogy nem indokoltad.

Úgy érzem, nem sértettem meg a fórum házirendjét azzal a topic-kal annyira és egyérteleműen, hogy indoklás nélkül törölhető lett volna.

Mindössze annyit kellett volna tenned, hogy irsz egy privit, hogy töröltem a topicodat, mert nem volt idevaló.

Azt hiszem ez nem lett volna olyan nagy dolog.

Lezárt

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”