Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Avatar
Szalon
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2011.11.14., hétf. 13:09
Értékelés: 1373

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Szalon »

AAttila írta:
2021.07.25., vas. 23:16
Haver mondta,hogy az új srác majdnem olyan erős, mint mi, úgyhogy jót tudunk edzeni majd hárman. Az lenne a terve, hogy hárman próbáljuk megcsinálni a 100 kilire a 35-ös átlagot, mert az szerinte kihívás lenne. Ezért is mentem ma egy ilyet, hogy lássa, az nem akkora kihívás. Ha egyedül mentem ma 34-t 60 kilire ( és bírtam volna még tovább is) akkor három ember nehogy ne tudjon már 35-t gondolkodik.gif Szerintem hármonknak szépen váltva kilinként, nem hősködve, inkább a 40-t kellene megcélozni.
Te mit gondolsz?
Bár nem engem kérdeztél, de szerintem 3 embernek síkon a 35 kevés…😇 Célozzatok meg nyugodtan többet! ;)
Múlt hét pénteken volt egy sík, kevésbé szeles időben egy lazább 2 órám és nekem egyedül is simán meg lett a 35ös átlag.
Csatolmányok
12F94627-0B3C-4A5A-B020-78F50157C72C.jpeg
12F94627-0B3C-4A5A-B020-78F50157C72C.jpeg (332.82 KiB) Megtekintve 1201 alkalommal
Avantgarde Acoustic Duo G2
Avantgarde Acoustic Model THREE
Lumin A1
Siltech

Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1381
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 359

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: kargidje »

AAttila írta:
2021.07.27., kedd 11:25
Abból volt itt egy kis feszkó, hogy a Barbi is jól tudja, ez lehetett volna az utolsó olimpiája.
Hát, ennyiből öreganyám is kimehetne...

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5232
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Abból volt itt egy kis feszkó, hogy a Barbi is jól tudja, ez lehetett volna az utolsó olimpiája. Ő szerezte a kvótát, bár azt az ország kapja, nem aki megszerzi. Ehhez hozzátartozik, amit viszont senki nem kommunikált, hogy Kata nem is tudott kvótát szerezni, mivel a kora miatt, akkor még nem is indult azokon a versenyeken. Mára viszont jóval erősebb, ezt Barbi is elismerte.

Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1381
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 359

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: kargidje »

zoli73 írta:
2021.07.27., kedd 09:30
Tudom, itt az országúti bringa a fő csapásirány, de azt hiszem ennek itt a helye: https://www.nemzetisport.hu/tokio-2020/ ... an-2840695 ;peace; bravo.gif
Néztem, brutál amit művelt. Végre volt kiért, miért izgulni ... leborulok.gif leborulok.gif Az elején le volt maradva, de a 3. kör után megtáltosodott, talán bemelegedett, a többiek meg akkorra már szenvedtek...

Nem is értem, a Benkót miért erőltetik ennyire, évek óta jó, ha a 20-30 között szerepel, onnan nem tud előrébb kerülni.
Parti-ról ne is beszéljünk, nagyon eljárt felette az idő!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fiatalabb korában sem volt nemzetközi szinten nagy szám.
Fiatalítani kell: motiváltak, frissek, gyorsan regenerálódnak, gyorsan tanulnak, erősödnek, fejlődnek..... :goodmorning:

Lásd Loana Lecomte, xco világkupán sza..á veri a mezőnyt. Ráadásul fütyörészve, dalolva... :fekverohog:

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5232
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

zoli73 írta:
2021.07.27., kedd 09:30
Tudom, itt az országúti bringa a fő csapásirány, de azt hiszem ennek itt a helye: https://www.nemzetisport.hu/tokio-2020/ ... an-2840695 ;peace; bravo.gif
bravo.gif

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3772
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2374
Tartózkodási hely: 2465

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Tudom, itt az országúti bringa a fő csapásirány, de azt hiszem ennek itt a helye: https://www.nemzetisport.hu/tokio-2020/ ... an-2840695 ;peace; bravo.gif
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5232
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Ezt olyan célnak gondolta a haver, mint amikor 100 kili 3 órán belül. Nem akarunk ilyeneket edzeni, hanem csak megcsinálni ;)
Edzésnek az a jó, amit Te írtál. :smile32:

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12186
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3623
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

na jó, 2x3-al kezdjetek. 2x5 lehet sok elsőre
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12186
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3623
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2021.07.25., vas. 23:16
Haver mondta,hogy az új srác majdnem olyan erős, mint mi, úgyhogy jót tudunk edzeni majd hárman. Az lenne a terve, hogy hárman próbáljuk megcsinálni a 100 kilire a 35-ös átlagot, mert az szerinte kihívás lenne. Ezért is mentem ma egy ilyet, hogy lássa, az nem akkora kihívás. Ha egyedül mentem ma 34-t 60 kilire ( és bírtam volna még tovább is) akkor három ember nehogy ne tudjon már 35-t gondolkodik.gif Szerintem hármonknak szépen váltva kilinként, nem hősködve, inkább a 40-t kellene megcélozni.
Te mit gondolsz?
megcélozni bármit meglehet :rolleyes: de elég a 35. a 40-es átlaghoz 43 körül kell menni. de ezek olyan izé célok,előrébb nem visz, csak elfáradsz(nomeg,az azért combos tempó ám). célozzátok inkább meg,hogy 2x5 szériában mentek kiliket 50-el,kili pihenővel. az a tréning. a két széria között legyen 10 kili pihenő 35-38al. mire megnyomjátok a 10x1 kilis résztávot, a p@csötök nő 2-3 centit :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5232
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Haver mondta,hogy az új srác majdnem olyan erős, mint mi, úgyhogy jót tudunk edzeni majd hárman. Az lenne a terve, hogy hárman próbáljuk megcsinálni a 100 kilire a 35-ös átlagot, mert az szerinte kihívás lenne. Ezért is mentem ma egy ilyet, hogy lássa, az nem akkora kihívás. Ha egyedül mentem ma 34-t 60 kilire ( és bírtam volna még tovább is) akkor három ember nehogy ne tudjon már 35-t gondolkodik.gif Szerintem hármonknak szépen váltva kilinként, nem hősködve, inkább a 40-t kellene megcélozni.
Te mit gondolsz?

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12186
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3623
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2021.07.25., vas. 20:04
revox írta:
2021.07.25., vas. 20:00

34-es átlagot ma egyedül nyomtad? Az jó ám... Motor van benne :rolleyes:
Igen. Tudod, kimaradt 1 teljes hét a betegség miatt, ezen a héten Z2-ket lehetett menni, de néha egy kicsit megnyomtam. Ma pedig du. értünk haza Mezőtúrról és gondoltam megnézem hogy állok a regenerálódással. ;) Egyedül ez sikerült 60 kilire. :rolleyes:
Azért boldogabb lennék, ha a pulzus 140 alatt maradt volna vagy max. annyi. A 144 átlagnak nem örülök, de az rpm 99 nem rossz :smile52:
Mer mi kéne?! 38-as átlag 110-es pulzussal :D az még Poginak se menne... :D
Ezek az adatok azért jók ám. Általában ketten mennek ilyet, hacsak valaki végig le nem nyelezi, amikor nagyon jó erőben van.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5232
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

revox írta:
2021.07.25., vas. 20:00

34-es átlagot ma egyedül nyomtad? Az jó ám... Motor van benne :rolleyes:
Igen. Tudod, kimaradt 1 teljes hét a betegség miatt, ezen a héten Z2-ket lehetett menni, de néha egy kicsit megnyomtam. Ma pedig du. értünk haza Mezőtúrról és gondoltam megnézem hogy állok a regenerálódással. ;) Egyedül ez sikerült 60 kilire. :rolleyes:
Azért boldogabb lennék, ha a pulzus 140 alatt maradt volna vagy max. annyi. A 144 átlagnak nem örülök, de az rpm 99 nem rossz :smile52:

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12186
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3623
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2021.07.25., vas. 13:53
Rotox írta:
2021.07.25., vas. 13:48
AAttila írta:
2021.07.25., vas. 12:29
...Sokan pedig csak elolvassák ezeket a "cikkeket", ezek alapján irreális elvárásaik lesznek, persze csalódnak és írogatnakmindenféle hülyeséget és leszólják a sportolókat, akik pedig mindent megtettek az eredményért.
Bízom benne, hogy ezt nem nekem címezted. :D Ha mégis, kérlek, olvasd el még egyszer, hogy mit írtam. :smile53:
Dehogyis :nonononono: Ezt csak ezzel kapcsolatban írtam , hogy egyre gyakrabban mit tapasztalok újságírás terén és arra hogyan reagál a nagy többség.
34-es átlagot ma egyedül nyomtad? Az jó ám... Motor van benne :rolleyes:
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: avl2 »

pärt írta:
2021.07.25., vas. 18:28
...és sajnos generális (nem csak VA, nem csak sport, hanem pl. a világról nyújtott kép miatt is) : a probléma a médiával van
...vagy az igénnyel, amit a média kiszolgál. Ha a hírfogyasztó csodasportolóra vágyik, akkor legyártják neki. A színész is azt a játékot igyekszik minden előadáson hozni, amivel leghangosabban szokták tapsolni.
[/quote]

gondolom itt OFF, de erdekes kerdes
persze a (széles, tömeg) igeny is olyan, amilyen; egymast gerjesztik, sajnos nem a - szerintem - jo iranyba spirál ez

de a "kiszolgálónak" is lehetne morálja, (érték)rendje, ítélete, hogy bizonyos dolgokra azt mondja: hiaba van igeny, ezt nem.
...szerzödeses munkakban nalunk hiaba mondja azt a (király=) ügyfél, hogy ezt és ezt szeretné, van olyan, hogy azt mondjuk: nem, ezt nem lehet.

egyensúlyozni kell, szerintem lehet "szállítani" valós és mégis elöremutató, segítö dolgokat (lehet ez hírösszeállítások mérlege, sportolókról, eseményekröl kevésbé torzítás, nem a mindenáron szenzáció, klikk stb. mügyártása)

Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4363
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

avl2 írta:
2021.07.25., vas. 16:05
AAttila írta:
2021.07.25., vas. 12:29
Atival nincs semmi "baj", teljesen reálisan nézi a teljesítményét, …
A probléma a médiával van.

a "cikkeket", ezek alapján irreális elvárásaik lesznek, persze csalódnak…
Abszolut igy látom én is (Dobogókőnel multkor en is láttam).
…itthon is “helyre kell tennem” a media altal gerjesztetteket e kerdesben

és sajnos generális (nem csak VA, nem csak sport, hanem pl. a világról nyújtott kép miatt is) : a probléma a médiával van
...vagy az igénnyel, amit a média kiszolgál. Ha a hírfogyasztó csodasportolóra vágyik, akkor legyártják neki. A színész is azt a játékot igyekszik minden előadáson hozni, amivel leghangosabban szokták tapsolni.

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: avl2 »

AAttila írta:
2021.07.25., vas. 12:29
Atival nincs semmi "baj", teljesen reálisan nézi a teljesítményét, …
A probléma a médiával van.

a "cikkeket", ezek alapján irreális elvárásaik lesznek, persze csalódnak…
Abszolut igy látom én is (Dobogókőnel multkor en is láttam).
…itthon is “helyre kell tennem” a media altal gerjesztetteket e kerdesben

és sajnos generális (nem csak VA, nem csak sport, hanem pl. a világról nyújtott kép miatt is) : a probléma a médiával van

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5232
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Rotox írta:
2021.07.25., vas. 13:48
AAttila írta:
2021.07.25., vas. 12:29
...Sokan pedig csak elolvassák ezeket a "cikkeket", ezek alapján irreális elvárásaik lesznek, persze csalódnak és írogatnakmindenféle hülyeséget és leszólják a sportolókat, akik pedig mindent megtettek az eredményért.
Bízom benne, hogy ezt nem nekem címezted. :D Ha mégis, kérlek, olvasd el még egyszer, hogy mit írtam. :smile53:
Dehogyis :nonononono: Ezt csak ezzel kapcsolatban írtam , hogy egyre gyakrabban mit tapasztalok újságírás terén és arra hogyan reagál a nagy többség.

Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1090

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

AAttila írta:
2021.07.25., vas. 12:29
Atival nincs semmi "baj", teljesen reálisan nézi a teljesítményét, helyzetét, mindent. Végtelenül szerény, alázatosan dolgozik, okosan teszi a dolgát. (Pl a nyelvtanulás is)
A probléma a médiával van. Most is olvastam az NSO oldalán (amit egyébként sajnos a szennykategóríába kell sorolnám, kezdve azzal, hogy több Atiról szóló cikkben is, nem Ati képét rakták ki, hanem a csapattársáét :smile33: ) hogy a pálya vonalvezetése kedvez neki és Ő az egyik esélyese a számnak. Nevetséges :smile51: Sokan pedig csak elolvassák ezeket a "cikkeket", ezek alapján irreális elvárásaik lesznek, persze csalódnak és írogatnakmindenféle hülyeséget és leszólják a sportolókat, akik pedig mindent megtettek az eredményért.
Azért mi szurkolók is tehetünk erről,mindg jönnek az elvárások….pedig Attila nem nyilatkozta azt,hogy top versenyző ,még ,,most”?talán hamar jött neki ez a jó eredmény,sajnos fordulhat ez rossz irányba is….

Online
Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1907
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1031
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Rotox »

AAttila írta:
2021.07.25., vas. 12:29
...Sokan pedig csak elolvassák ezeket a "cikkeket", ezek alapján irreális elvárásaik lesznek, persze csalódnak és írogatnakmindenféle hülyeséget és leszólják a sportolókat, akik pedig mindent megtettek az eredményért.
Bízom benne, hogy ezt nem nekem címezted. :D Ha mégis, kérlek, olvasd el még egyszer, hogy mit írtam. :smile53:

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5232
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Atival nincs semmi "baj", teljesen reálisan nézi a teljesítményét, helyzetét, mindent. Végtelenül szerény, alázatosan dolgozik, okosan teszi a dolgát. (Pl a nyelvtanulás is)
A probléma a médiával van. Most is olvastam az NSO oldalán (amit egyébként sajnos a szennykategóríába kell sorolnám, kezdve azzal, hogy több Atiról szóló cikkben is, nem Ati képét rakták ki, hanem a csapattársáét :smile33: ) hogy a pálya vonalvezetése kedvez neki és Ő az egyik esélyese a számnak. Nevetséges :smile51: Sokan pedig csak elolvassák ezeket a "cikkeket", ezek alapján irreális elvárásaik lesznek, persze csalódnak és írogatnakmindenféle hülyeséget és leszólják a sportolókat, akik pedig mindent megtettek az eredményért.

Avatar
redbulova
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2005.01.27., csüt. 21:00
Értékelés: 75

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: redbulova »

AAttila írta:
2021.07.24., szomb. 18:53
Nem írom le, mi történt Atival az olimpián (hátha van aki még csak ezután nézi) de számomra (is) megdöbbentő, hogy milyen gyalázatos,amatőr szervezés volt a versenyükön. Mintha először rendeztek volna outi versenyt :smile33:
Gyilkos egy pályát választották a Japánok. Az útminőség viszont elképesztő volt...
WVA lassan 3 hetes esélyessé lép elő, már csak a hegyi szakaszokon kellene fejlődnie a többi menőhöz képest. Lassan átvehetné Roglicstól a kapitányi pozíciót.

Online
Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1907
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1031
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Rotox »

asebestyen írta:
2021.07.24., szomb. 23:40
pärt írta:
2021.07.24., szomb. 21:29
asebestyen írta:
2021.07.24., szomb. 18:45
...Másrészt ez olyan sport, amit szeretek is csinálni, bár jó sosem leszek benne...
Hogyan kell jónak lenni benne? Már ti. ha nem versenyzel, akkor az mit jelent? :rolleyes:
Ha nem versenyzel is lehet jónak lenni. :)
Kerékpár esetén, lehet jó állóképesség, jó anaerob potenciál, aztán lehet jónak lenni technikailag, egyhelyben állás, 1 kerék, sőt szinte végtelen a lehetőségek háza.
Vagy a legegyszerűbb mérce: ha 15-20 haveroddal veretve nem Te vagy mindig a sor végén a lefelékben, meg a felfelékben is, illetve ha egy szűkebb erdei ösvényen (monti) nem Te vagy az, aki mindig útban van a hátulról érkezőknek. :D

Apropó, sor vége; és egy kicsit Atira visszakanyarodva (valszeg nem leszek népszerű a provokatív ;) kérdéssel): csak én vakaródzom kényelmetlenül a TV előtt ülve, mikor a riporterek a közvetítésben többször és hosszasan próbálják egy tizedmásodpercre "elkapni" Atit a mezőny farkán? (Nem csak a mostani olimpiai mezőnyversenyre gondolok!) Szimpatikus, okos srác, valószínűleg Ő helyén tudja kezelni a - Magyarországról indulva szerintem is hatalmas elismerést érdemlő :smile32: - eredményeit (pl. most: "fő tanulság: még sokat kell erősödnöm"), de azt gondolom, egyelőre még? sajnos korai (a Giro top 15-el együtt is) odaképzelni a tényleges világ top 10-15-be, amivel mi (riporterek, nézők) mégis újra és újra lelkesen megpróbálkozunk.... gondolkodik.gif

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7234
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

pärt írta:
2021.07.24., szomb. 21:29
asebestyen írta:
2021.07.24., szomb. 18:45
...Másrészt ez olyan sport, amit szeretek is csinálni, bár jó sosem leszek benne...
Hogyan kell jónak lenni benne? Már ti. ha nem versenyzel, akkor az mit jelent? :rolleyes:
Ha nem versenyzel is lehet jónak lenni. :)
Kerékpár esetén, lehet jó állóképesség, jó anaerob potenciál, aztán lehet jónak lenni technikailag, egyhelyben állás, 1 kerék, sőt szinte végtelen a lehetőségek háza.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4363
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

asebestyen írta:
2021.07.24., szomb. 18:45
...Másrészt ez olyan sport, amit szeretek is csinálni, bár jó sosem leszek benne...
Hogyan kell jónak lenni benne? Már ti. ha nem versenyzel, akkor az mit jelent? :rolleyes:

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12680
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7369
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

LIMAR írta:
2021.07.24., szomb. 20:03
AAttila írta:
2021.07.24., szomb. 19:37
Vinkler írta:
2021.07.24., szomb. 19:28

Annak örüljünk, hogy itthon a rendezési színvonal elég sokat fejlődött.
Ez igaz. :smile32: És több sportrendezvényre is, a magyar rendezések a világ élvonalában vannak.
A szivárványos új világrend nem így gondolja. Ezért záratták be a Puskást, a Wembleyt pedig nem.
Az olimpiai eszme szerint férfi súlyemelő is indulhat a nők között. Ez természetes. Szánalmas és rémítő, ami most történik és a sport is szenvedője ennek. Nem beszélve a tisztességesen felkészült versenyzőkről.

https://www.theguardian.com/sport/2021/ ... o-olympics
Ezt a témát ne itt feszegessük kérlek.
Köszi!
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”