Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5237
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3178

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Pärt haverjáról jutott eszembe. 2019 januárjában kezdtem bringázni. Ma Mezőtúron vagyunk,itt edzettem. Pulzus max 133 lehet, cad avg 125, ez a feladat. Eszerint tekertem és van egy segment a strava-n (11km), amin ezekkel a feltételekkel is javítottam fél percet a csúcsomon, amit 2 éve nyáron tekertem. :D 132 pulzus mellett 35km/h átlag. Minimális hátszél,szinte semmi. Jó látni az elmúlt 2 év eredményét. :smile32:

Pärt, már nagyon várom az első Kékestető menést ;peace;

Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

tonee73 írta:
2021.12.03., pén. 21:36

Revi, nem mindenki jut el oda az egyedfejlődés során, ahová te. :D ;)
Inkább egyedfejlövés lesz a'... :kapdelm:

A gyerek még nemigen hallott a bringa voodoo-ról. De szerintem még jó darabig nem is fogja izgatni (tudtommal nem hifizik, úgyhogy nem tartozik a veszélyeztetett csoportba).

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

tonee73 írta:
2021.12.03., pén. 22:00
trane írta:
2021.12.03., pén. 21:52
tonee73 írta:
2021.12.03., pén. 21:36
Revi, nem mindenki jut el oda az egyedfejlődés során, ahová te. :D ;)
mé', mit eszik revi :quetionmark: :rolleyes: gondolkodik.gif
Azt tőle kérdezd... ;peace;
Mit nem eszik? :D na, azt nem kéne mindet :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

trane írta:
2021.12.03., pén. 21:52
tonee73 írta:
2021.12.03., pén. 21:36
Revi, nem mindenki jut el oda az egyedfejlődés során, ahová te. :D ;)
mé', mit eszik revi :quetionmark: :rolleyes: gondolkodik.gif
Azt tőle kérdezd... ;peace;
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

revox írta:
2021.12.03., pén. 21:33

Mi lesz, ha majd felrak egy acélrotort és kidobja a kompozitspideres dura sort :fekverohog:
Revi, nem mindenki jut el oda az egyedfejlődés során, ahová te. :D ;)
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2021.12.02., csüt. 13:38
Ismerősöm ma csillogó szemekkel mutatta a telefonján az új szerzeménye fotótóját. Egy full karbon országúti, karbon kerekekkel, teljes Dura szett. Előtte montija volt, úgyhogy most van abban a fázisban, mint a kamaszgyerek, mikor felfedezi, hogy van élet a műanyag kisautókon túl is. :D A montit "természetesen" csak aszfalton használta, most meg nem győz vigyorogni, hogy ez mennyivel haladósabb. Lassan azért mifelénk is helyére kerülnek a dolgok, és nem választ mindenki, minden felhasználási területre kizálólagosan montit. Mindenesetre jó hosszú folyamat volt.
Mi lesz, ha majd felrak egy acélrotort és kidobja a kompozitspideres dura sort :fekverohog:
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Ismerősöm ma csillogó szemekkel mutatta a telefonján az új szerzeménye fotótóját. Egy full karbon országúti, karbon kerekekkel, teljes Dura szett. Előtte montija volt, úgyhogy most van abban a fázisban, mint a kamaszgyerek, mikor felfedezi, hogy van élet a műanyag kisautókon túl is. :D A montit "természetesen" csak aszfalton használta, most meg nem győz vigyorogni, hogy ez mennyivel haladósabb. Lassan azért mifelénk is helyére kerülnek a dolgok, és nem választ mindenki, minden felhasználási területre kizálólagosan montit. Mindenesetre jó hosszú folyamat volt.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

mackohaz írta:
2021.12.01., szer. 19:28
pärt írta:
2021.12.01., szer. 16:05
Három év nem nagy idő, hajladó vagyok várni többet is.
Vagy kell még mellette valamit csinálni? :rolleyes:
Sálat horgolni :D novembertől-márciusig :napsut:
Egy jó nagy tányér pacalpörkölt után. :P
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
mackohaz
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2326
Csatlakozott: 2008.02.04., hétf. 22:59
Értékelés: 672

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mackohaz »

pärt írta:
2021.12.01., szer. 16:05
Három év nem nagy idő, hajladó vagyok várni többet is.
Vagy kell még mellette valamit csinálni? :rolleyes:
Sálat horgolni :D novembertől-márciusig :napsut:
"Még egy kávé és teret váltok." Star Trek - Voyager (Jane Way)
Audio Analogue Maestro & Chario & TEAC & Era300

Avatar
mackohaz
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2326
Csatlakozott: 2008.02.04., hétf. 22:59
Értékelés: 672

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mackohaz »

Én meg csak azért is bohóckodok, heti háromszor négyszer február végéig… :D
36067262-5A48-4D30-9E97-0375A2E1E61D.png
36067262-5A48-4D30-9E97-0375A2E1E61D.png (57.94 KiB) Megtekintve 1068 alkalommal
"Még egy kávé és teret váltok." Star Trek - Voyager (Jane Way)
Audio Analogue Maestro & Chario & TEAC & Era300

Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Három év nem nagy idő, hajladó vagyok várni többet is.
Vagy kell még mellette valamit csinálni? :rolleyes:

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5904
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7237
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Csak úgy bíztatásul magunknak... Láttam egy 2017-es riportot a Peák Barnabással, 3 év tekerés után 70kg, 390W FTP. ;peace;
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

geza123 írta:
2021.12.01., szer. 08:09
pärt írta:
2021.11.30., kedd 22:18


Na, még mi ketten tartjuk magunkat. Szerintem ki leszünk golyózva, és már tavasszal rajthoz sem állhatunk a Tisza-tónál. :D
Vannak még analóg mohikánok, megbújva a Kisalföld buckái között is. :D
Majd indítunk egy ellen-bulit, és szembe tekerünk velük. :D
Csak óvatosan! Ne hirdesd hangosan, mert utánunk nyúlnak és levadásznak egyenként. A mi napunk már leáldozott, a VR szoba a jövő. :D

Én ilyenkor átadom magamat a nyáron hanyagolt elfoglaltságoknak. Akkor sokkal kevesebbet olvasok meg hallgatok zenét.

Avatar
geza123
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 687
Csatlakozott: 2013.03.07., csüt. 09:33
Értékelés: 374

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: geza123 »

pärt írta:
2021.11.30., kedd 22:18


Na, még mi ketten tartjuk magunkat. Szerintem ki leszünk golyózva, és már tavasszal rajthoz sem állhatunk a Tisza-tónál. :D
Vannak még analóg mohikánok, megbújva a Kisalföld buckái között is. :D
Majd indítunk egy ellen-bulit, és szembe tekerünk velük. :D
Lindemann Musicbook Source; Anthem P2; Elac FS 409, HiDiamond

Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2665
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1090

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

revox írta:
2021.11.30., kedd 21:42
asebestyen írta:
2021.11.30., kedd 21:14
Hova tűnt Revi? Hangszedővel tisztítja a lemezeit?
Egyrészt kicsit hifizett, másrészt valami nyavalya bent van, de a meló is sok lett, ahogy az informatikást kitették alkalmazásfejlesztőnek, rámzuhant az összes melója, ami adatvalidálásokat érint. Kb félévre megvan a meló,hogy a sajátomra egy perc se marad... Sajátomal már kész is a 22-es munkaterv, de a munakkörimben lévő feldatok ellátása nélkül :D azt majd más megoldja valahogy... Xal, ja, sokat fogok tekrrni 22-ben is :D
A munkát ne is emlegesd :party:

Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2665
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1090

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

lacee írta:
2021.12.01., szer. 05:41
Urak,ha valaki tudna segíteni hálás lennék ,vissza írnék az érdeklődőnek,annyit megérdemel, ha valaki jól tud Angolul írni jelentkezzen már privátban, egy szöveget kellene lefordítani.....

Köszi.
Már tárgytalan,Trane segített, itt is köszi :smile53:

Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2665
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1090

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

Urak,ha valaki tudna segíteni hálás lennék ,vissza írnék az érdeklődőnek,annyit megérdemel, ha valaki jól tud Angolul írni jelentkezzen már privátban, egy szöveget kellene lefordítani.....

Köszi.

Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2665
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1090

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

trane írta:
2021.11.30., kedd 21:40
lacee írta:
2021.11.30., kedd 09:57
Küldött már valaki bringát, külföldre?
Érdeklődnek Angliából,igazság szerint a nyelvet sem igazán vágom, nyílván lefordítottam, még kért képeket ill. előtte, hogy mennyi a végső ár, rokonnak venné.Ems postával kérdezett még árat......nem tudom, hogy bele merjek-e vágni, csomagolás stb........ :quetionmark:
nagyjából bármit lehet külföldre küldeni, ha rendesen becsomagolod leborulok.gif - tudnék történeteket mesélni, mit-hova küldtem már :rolleyes:
viszont karbon-vázas bicajt én nem postáznék belföldre sem :ohnoohnoohno: (nem is tettem, mikor eladtam), hiába volt és van eszméletlen-profi bringadobozom :yingyang: (ha kell, a tiéd ingyé', ha érte jössz)
Köszi!

Szerintem én sem foglalkozom vele, véletlen megsérül nem hiányzik senkinek+a csomagok legnagyobb mérete összesen 300 cm. lehet, ahhoz szét kell szedni. 50-60 e. ft. az ár

Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2665
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1090

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

pärt írta:
2021.11.30., kedd 22:18
lacee írta:
2021.11.30., kedd 21:03
asebestyen írta:
2021.11.30., kedd 21:01
Laceeeeee, kéne vegyél egy görgőt Te is. Lehet többet nem is akarnál kint kerékpározni többet. :fekverohog:
Én nem bohóckodom 31_1_21.gif
Na, még mi ketten tartjuk magunkat. Szerintem ki leszünk golyózva, és már tavasszal rajthoz sem állhatunk a Tisza-tónál. :D
Lehet biciklim sem lesz addigra :D

Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2665
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1090

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

AAttila írta:
2021.12.01., szer. 01:22
Nekem igazából mindegy, hogy mennyire életszerű vagy nem. Számomra az fontos, hogy az unalmas görgőzést tegye változatosabbá, elviselhetőbbé. Erre jó. Tényleg fel kell húzni 100%-ra, de akkor legalább lehet váltogatni, van ahol még így is kiáll az ember, nem annyira monoton az egész. Persze ezek csak akkor, amikor pulzusra edzek, mert ha wattra, ott nem jön jól az ilyen. Olyankor lehúzom a csúszkát. De most ez a rengeteg óra unalmas tekerés borzalom. Szerencsére ezekbe is ír az edző feladatokat, mindig azt várom, hogy az a rész kezdődjön. Persze unalmamban még szoktam beletenni magamtól is pluszokat.
Mindegy, ez egy szükséges rossz, egyszerűen nem tudok világosban kint menni, mert nincs időm. Vagy ha van, akkor tuti szar idő van. Márpedig nem fogok még több időt áldozni az életemből még bringa pucolásra is. (pláne, ha jönnek a mínuszok) Inkább görgő. Ki lehet bírni ezt a pár hónapot. Annyira meg nem vagyok "érzékeny", hogy át kelljen szokni egyikről a másikra. Az nagyobb gond szokott lenni, hogy a versenygépemen SRAM rendszer van, a másikon SHIMANO. Na a váltás nem megy mindig elsőre :D
A váltás téma ismerős :D

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5237
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3178

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Nekem igazából mindegy, hogy mennyire életszerű vagy nem. Számomra az fontos, hogy az unalmas görgőzést tegye változatosabbá, elviselhetőbbé. Erre jó. Tényleg fel kell húzni 100%-ra, de akkor legalább lehet váltogatni, van ahol még így is kiáll az ember, nem annyira monoton az egész. Persze ezek csak akkor, amikor pulzusra edzek, mert ha wattra, ott nem jön jól az ilyen. Olyankor lehúzom a csúszkát. De most ez a rengeteg óra unalmas tekerés borzalom. Szerencsére ezekbe is ír az edző feladatokat, mindig azt várom, hogy az a rész kezdődjön. Persze unalmamban még szoktam beletenni magamtól is pluszokat.
Mindegy, ez egy szükséges rossz, egyszerűen nem tudok világosban kint menni, mert nincs időm. Vagy ha van, akkor tuti szar idő van. Márpedig nem fogok még több időt áldozni az életemből még bringa pucolásra is. (pláne, ha jönnek a mínuszok) Inkább görgő. Ki lehet bírni ezt a pár hónapot. Annyira meg nem vagyok "érzékeny", hogy át kelljen szokni egyikről a másikra. Az nagyobb gond szokott lenni, hogy a versenygépemen SRAM rendszer van, a másikon SHIMANO. Na a váltás nem megy mindig elsőre :D

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

redbulova írta:
2021.11.30., kedd 22:43
Szalon írta:
2021.11.29., hétf. 10:03
asebestyen írta:
2021.11.28., vas. 16:36
Ma Watopián összesodort az élet egy rövidke szakaszon egy L.Szalontai nevű taggal from Hungary. :D :smile53:
Tegnap kipróbáltam a Zwiftet... Lehet nem egy 3 órás E1-es napon kellet volna... nem annyira győzött meg. Egy iPad volt csak ledobva az asztalra, szóval nem igazán néztem, ki hol merre... :rolleyes:
Na jó, még csak tanulgatom, annyira nem szórakoztam vele sokat, mert nyilván nem ment egyszerűen az összerakás...
Kezdődött egy alapos mosással, majd a régi Campa sorom takarításával, aztán új rotor felszerelésével, majd rájönni, hogy a sor és a váltó is beleér a Tacxba... majd fejvakarás, szétszedés, doboz áttúrása, 2 hézagoló alátét megtalálása, újra összerakása... Asszony ugye 11s Shimano rendszert használ, nekem 12s Campa van, de igazából, ha minden össze van rakva és beállítva, akkor utána már gyorsan megy a rotor/sor csere a bicajcserénél...
Lehet valamit rosszul csináltam, de pl az emelkedők... azok nagyon távol állnak a valóságtól... persze érzem, h kicsit nehezebb, meg 1-2 visszaváltás kell, de azért a valóság nagyon nem ilyen...
A hétre elég szar/esős időt mond, uh lehet még próbálgatom majd, de inkább kint fogok szerintem menni.
Meg persze a többi programot is ki akarom próbálni ROUVY, FulGaz, Tacx gyári alkalmazása...stb... hátha vmi jobban meg fog tetszeni.

IMG_7894.JPG
IMG_7960.JPG
Az emelkedők nehézségi foka alapból 50%-ra van állítva gyárilag a Zwiften. Ha a valós emelkedőt akarod érezni akkor 100%-ra kell állítani. Először engem is megtévesztett, könnyen ment még a Mont Ventoux is, aztán rájöttem hogy ez csak fél terhelés...
Szerintem mégcsak nem is ez. Az ellenállás "minősége". Mennyire életszerű. Nálam legal!ábbis ez a bogár :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
redbulova
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2005.01.27., csüt. 21:00
Értékelés: 75

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: redbulova »

Szalon írta:
2021.11.29., hétf. 10:03
asebestyen írta:
2021.11.28., vas. 16:36
Ma Watopián összesodort az élet egy rövidke szakaszon egy L.Szalontai nevű taggal from Hungary. :D :smile53:
Tegnap kipróbáltam a Zwiftet... Lehet nem egy 3 órás E1-es napon kellet volna... nem annyira győzött meg. Egy iPad volt csak ledobva az asztalra, szóval nem igazán néztem, ki hol merre... :rolleyes:
Na jó, még csak tanulgatom, annyira nem szórakoztam vele sokat, mert nyilván nem ment egyszerűen az összerakás...
Kezdődött egy alapos mosással, majd a régi Campa sorom takarításával, aztán új rotor felszerelésével, majd rájönni, hogy a sor és a váltó is beleér a Tacxba... majd fejvakarás, szétszedés, doboz áttúrása, 2 hézagoló alátét megtalálása, újra összerakása... Asszony ugye 11s Shimano rendszert használ, nekem 12s Campa van, de igazából, ha minden össze van rakva és beállítva, akkor utána már gyorsan megy a rotor/sor csere a bicajcserénél...
Lehet valamit rosszul csináltam, de pl az emelkedők... azok nagyon távol állnak a valóságtól... persze érzem, h kicsit nehezebb, meg 1-2 visszaváltás kell, de azért a valóság nagyon nem ilyen...
A hétre elég szar/esős időt mond, uh lehet még próbálgatom majd, de inkább kint fogok szerintem menni.
Meg persze a többi programot is ki akarom próbálni ROUVY, FulGaz, Tacx gyári alkalmazása...stb... hátha vmi jobban meg fog tetszeni.

IMG_7894.JPG
IMG_7960.JPG
Az emelkedők nehézségi foka alapból 50%-ra van állítva gyárilag a Zwiften. Ha a valós emelkedőt akarod érezni akkor 100%-ra kell állítani. Először engem is megtévesztett, könnyen ment még a Mont Ventoux is, aztán rájöttem hogy ez csak fél terhelés...

Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

lacee írta:
2021.11.30., kedd 21:03
asebestyen írta:
2021.11.30., kedd 21:01
Laceeeeee, kéne vegyél egy görgőt Te is. Lehet többet nem is akarnál kint kerékpározni többet. :fekverohog:
Én nem bohóckodom 31_1_21.gif
Na, még mi ketten tartjuk magunkat. Szerintem ki leszünk golyózva, és már tavasszal rajthoz sem állhatunk a Tisza-tónál. :D

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2021.11.30., kedd 21:46
revox írta:
2021.11.30., kedd 21:42
asebestyen írta:
2021.11.30., kedd 21:14
Hova tűnt Revi? Hangszedővel tisztítja a lemezeit?
Egyrészt kicsit hifizett, másrészt valami nyavalya bent van, de a meló is sok lett, ahogy az informatikást kitették alkalmazásfejlesztőnek, rámzuhant az összes melója, ami adatvalidálásokat érint. Kb félévre megvan a meló,hogy a sajátomra egy perc se marad... Sajátomal már kész is a 22-es munkaterv, de a munakkörimben lévő feldatok ellátása nélkül :D azt majd más megoldja valahogy... Xal, ja, sokat fogok tekrrni 22-ben is :D
Ne nyafogj, meg lesz a Bónuszból az F ;peace;

Jut eszmbe, F. Haver csak dobozt hozott. Most F12-ket tud,DA, kerekekkel és rá van írva, Ineos. De nem brahiból... Kwiatkowskiét próbálta. Azt mondja, jövőre valsz lesznek F-ek is. Axxem most az F12-k 7000eur-ba fájnak, de rendes DA kerék van alatta, amit nem lehet beszrezni olcsóbban. Carapazé szerintem méretem ;peace; (de egyelőre nem tervezek venni semmit, ganolok. Ennyi szabadidővel mindegy, ha nincs is bicajom)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”