Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

nyilván. mondjuk felétek a kb 40 centi széles bringaút felsőtárkány irányába elég kafa :D a parasz, megyünk,aztán tolat kifele a kertből. mondom hé, aztán még ugat. aztán jött az asszony is,hogy végül is,mi mit keresünk az ő házuk előtt :D mondtam neki,hogy az anyukáját jöttünk +b.ni, de ha gondolja őt is is és aput is megoldjuk. de igazi nagy kocsogok voltak, de nyugtasson, máshol is így van. pedig akkor és ott szabályos akartam lenni (meg amúgy is húzta a bélrendszerem a tescoparkolóban vett lángos :) )

csordába,ha mentünk, aztán mondjuk épp ott adta ki a résztáv az 50-et. először kapott egy HÉ!-t, aztán már tömegesen HÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!-t. általába ekkor már kisebb infarktussal ugranak az árokba, de ha ez se elég, telibehajtottunk, aztán vállal nyomtuk ki őket a fűre. felénk még divatos a bicajúton robogóval,meg simsonnal nyomni. simsonost márr toltam le vállal :D azért épp-csak megpöccintettem, mert én is elpattanhatok onnan, de azért éezze a törődést. nem taknyolt el, de igen meglepődött,meg beingott a simisomi
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3351
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4304
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

revox írta:
2020.06.30., kedd 14:00
pärt írta:
2020.06.30., kedd 00:24
Na jó, kicsit megnyugodtam. Akkor Revi ordít, Laci pofoz. Teljes biztonságban leszünk. :D
gondolhatod... amikor néha bekényszerülünk a bicikliútra,mert kint posztolnak és a bamba az anyjával a csepel budapesttel áll keresztbe a bickiliúton és telefonál és te jössz sebesen, 180körüli pulzussal... szerinted, az állat,az megmozdul az emberben, vagy szó nélkül lefékez és illedelmesen elnézést kér,hogy tolva a kerékpárt megkerüli őket az árokparton :D
Te is jó embert lázítassz a bringautak marharépái ellen. 31_1_21.gif Két kisebb balesetem volt kerékpárúton pár év alatt, meg több tucatnyi megúszás. Sablonosabb eseteket hagyjuk, de két irodalmi értékkel bíró epizód (ezeket éppen megúsztam): szemből érkezve, száz+ kilós hölgy tekerés közben mobiljába merülten csetelgetve, enyhe kanyarban a sávomba átcsorog, vagy a fiúcska, aki büszke anyai tekintettel övezve, váratlanul az út közepére lép, hogy egy zacskót durrantson el, ezzel megijesztve a kerítés mellett legelésző pónilovat. Ez utóbbi beillene egy drMáriás képcímnek is.
A főút azért gáz, mert mindig egyedül tekerek, és a magányos bringással szemben sokkal agresszívebbek a komplexusos tahók, mint mikor kisebb csoporttal van dolguk. Úgyhogy a számomra kisebb rosszat, a bringautat választom.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2020.06.30., kedd 00:24
Na jó, kicsit megnyugodtam. Akkor Revi ordít, Laci pofoz. Teljes biztonságban leszünk. :D
gondolhatod... amikor néha bekényszerülünk a bicikliútra,mert kint posztolnak és a bamba az anyjával a csepel budapesttel áll keresztbe a bickiliúton és telefonál és te jössz sebesen, 180körüli pulzussal... szerinted, az állat,az megmozdul az emberben, vagy szó nélkül lefékez és illedelmesen elnézést kér,hogy tolva a kerékpárt megkerüli őket az árokparton :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

AAttila írta:
2020.06.30., kedd 01:05
Csütörtöktől megint lesz a Lidl-ben bringás akció. Ha kell valakinek bringás szerelőállvány, az 8,999 forintért vehet egy jól használható példányt. Annyit simán megér, bár én még csak 1,5 éve használom, de teljesen jól teszi a dolgát. :smile32:
Jó biza! Nekem is az van.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Csütörtöktől megint lesz a Lidl-ben bringás akció. Ha kell valakinek bringás szerelőállvány, az 8,999 forintért vehet egy jól használható példányt. Annyit simán megér, bár én még csak 1,5 éve használom, de teljesen jól teszi a dolgát. :smile32:

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3351
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4304
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Na jó, kicsit megnyugodtam. Akkor Revi ordít, Laci pofoz. Teljes biztonságban leszünk. :D

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

Szerintem ezek csak majomkodnak és az új bicajútra izgultak rá,amit ha lehet,inkább mellőznék. Amikor arra jártunk, tiszta kosz,por,homok volt. Ilyen kerékpárútra én fel nem megyek. Ott a 33-as ;) a gáron már kevesebben vannak,ha meg nem, csak nagyot kell ordítani és ugrálnak lefele a töltésről :D füred és poroszló között van kb 5-6-7 kili. A 33-ason lenyomjuk a gát meg már szélesebb. De szerintem bentebb ezuek a droidok már nem merészkednek. Jellemzően füreden kempingeznek,aztán áttekernek poroszulóra, aztán haza. Körbe kevesen vállalják be a turisutok közül.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Egyébként én nem ragaszkodok a tóhoz, ha tudtok hasonló útvonalat, ahol tudunk együtt menni, engem az sem zavar. Felőlem mehetünk a Bükkbe, Mátrába is. Legalább még szint is lesz hozzá ;)

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Ránéztem a Strava-n egy srácra, most hétvégén ment ott egy kört 64 kili - 26,4 átlag.Akkor valamennyire csak tudott haladni. :rolleyes: Nem köpjük ki a tüdőnk az biztos, de nem is az a cél, hanem menjünk egyet közösen :smile32:

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3351
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4304
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Nem saját kép :ohnoohnoohno: ,nem is most készült, guglizott fotó.
Családtagom, vasárnap a most átadott szakasz mellett autózott el, és rettenetes embertömegről mesélt. Javarészt az éves bőrrák rizikót egy nap alatt begyűjtő, félpucér apukákról. Ezért kerestem rá a "tiszatavi kerékpárút"-ra. Jórészt ilyen képeket dob -mintegy kedvcsinálónak- úgyhogy tényleg bepánikoltam. Itt felénk a Bükkben, Mátrában simán akadnak napok, hogy az ezen a fotón látható bringás mennyiség felével, negyedével sem találkozom egy több órás tekerés alatt.
Mondjuk én bajom; hülye remete leszek vénségemre.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2020.06.29., hétf. 20:48
revox írta:
2020.06.29., hétf. 20:35

De látszik a pólókon (aminek a színe jó választás volt h3tvégére), hogy ez valami közösség és nekivágott a tónak. :kiss:
És mindegyiknek a féken van az ujja ;peace;
Mondom, hogy bikák :D a faszik csak íg,y érnek fel,ha behúzott fékkel mennek :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

revox írta:
2020.06.29., hétf. 20:35

De látszik a pólókon (aminek a színe jó választás volt h3tvégére), hogy ez valami közösség és nekivágott a tónak. :kiss:
És mindegyiknek a féken van az ujja ;peace;

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2020.06.29., hétf. 13:10
Urak! Kicsit meginogtam. sad.gif Ilyesmi úton szándékoznánk tekerni júliusban?
opera_bringa.jpg
Ha mind viszünk csengőt, lehet, hogy még az sem elég. Ide a kijevi nagyharang is kevés.
Majd nehogy ők cxsengessenek ki :D
De látszik a pólókon (aminek a színe jó választás volt h3tvégére), hogy ez valami közösség és nekivágott a tónak. Nem sok emberrellehet találkozni. Nem cészesek. A faxok már idegesítőbbek, de majd -megbeszélt7k- Lacce osztja a pofonokat :kiss:
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Én tegnap embert alig láttam, mondjuk én Mezőtúr - Szigetszentmiklós viszonylatban voltam és bár a szél minimális volt, ellenben 35 fok az igen. :napsut:

Online
Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1078

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

pärt írta:
2020.06.29., hétf. 13:10
Urak! Kicsit meginogtam. sad.gif Ilyesmi úton szándékoznánk tekerni júliusban?
opera_bringa.jpg
Ha mind viszünk csengőt, lehet, hogy még az sem elég. Ide a kijevi nagyharang is kevés.
Zarándokhely lett manapság, mindenki végig akar rajta menni.......Anyu,apu,gyerek,mama,papa,barátnő,barát..... :D
Ja é természetesen legtöbbje posztolja is :smile29:

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3351
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4304
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Urak! Kicsit meginogtam. sad.gif Ilyesmi úton szándékoznánk tekerni júliusban?
opera_bringa.jpg
opera_bringa.jpg (115.69 KiB) Megtekintve 1757 alkalommal
Ha mind viszünk csengőt, lehet, hogy még az sem elég. Ide a kijevi nagyharang is kevés.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

Érdekesség:
Ma beraktam a bora ultrat. Mostanában a metron40-el mászkáltam, előtte a fulcrum speeddel. A közös bennük,hogy mindkettőt beállítottam tökéletes feszességre. Xar a metron alurotorja, de miután megszoktam a beállított kerék egyenletes erőeloszlatását (ez a hajtáson érződik, lehet érezni,hogy minden külló egyszerre befeszül és megindítja a kereket. Olyasmi,mint egy összkerekes evo,vagy sti adta érzés). Szóval a bora ultra még nem lett beállítva és ez absz érezhető. Megy jól, de egyértelműen kijelemthető, ezek a kereke a pontos beállítás nélkül, csak látványkerekek, nem trudják,amit tudniuk kell. Persze ez mindenre igaz. Amikor a quattrot átfűztem, volt meglepetés :)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

Nyomjuk.
1, de lehet 2 fő részemről OK.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Július 25. Tisza-tó
Tisza-tó.jpg
Tisza-tó.jpg (73.23 KiB) Megtekintve 1772 alkalommal

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2020.06.22., hétf. 21:39
Most akivel szoktam menni, neki garminja van. Pont azt mondta, hogy amikor mással is megbeszélték, hogy mennyivel legyen az iram, ő mindig 2km/h-val gyorsabban ment az órája szerint.
Azok elvileg jól mérnek. Nekem is az egyik Gaeminos srác dumált főleg,ha meghúztam a pihenőt. A többiekkel nem foglalkoztam,mert abban az időben még mágneses mérőket használtak sokan, úgy voltam vele, biztos rosszul adták meg a kerékkerületet :D asszem,akkor én jártam roxxul. Már az óra...
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Most akivel szoktam menni, neki garminja van. Pont azt mondta, hogy amikor mással is megbeszélték, hogy mennyivel legyen az iram, ő mindig 2km/h-val gyorsabban ment az órája szerint.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2020.06.22., hétf. 21:26
revox írta:
2020.06.22., hétf. 21:19
Strav track.
Majd kérek megerősítést,vagy cáfolatot. Aa csávó nem normális. Egyszer betegen kattantam rá. Télen, döglés közben jó volt nézegetni,amere jár, sok helyen mi is voltunk. A videó hosszú, a vége fele van, hogy a brytonnal lemérték a megtett utat és 7%-al fals adatot adott. Xal ha 100-at mégy, 107-nek veszi. Ez létezik? Attinak tudom, hogy bryton van, másnak van még? Érdemes lehet kipróbálni fix távon,pl kmKőtől-kőig... Majd megnézem én is a garmingot.

https://youtu.be/zrKiLO2rOE0
Még sosem számoltam utána százalékosan a különbségnek, de igen, a Bryton oldalán és a Strava oldalán más adatok vannak, pedig ugyanabból az órából vannak feltöltve.
Mondjuk,ha a strava helyreteszi a koordináták alapján,akkor az jó, úgyis azt nézegeti mindenki, gondolom én. Mondjuk menetközben akkor elvileg az óra is kicsit megszalad. Szerintem nekem a samsung pocket lehetett ilyen, csak az meg kevesebbet mérhetett. Amikor pl 42vel kellett menni, mindig ordítottak velem,hogy hova rohanok. Nekem a samsungon 42 volt, a többieknél 44. Oszt, ja, résztávok között, lánctalpban az nem jó,mert megrángatod az egyenletes haladást.
Most,ha belegondolok, az endomondo sokyuor kevesebbet hozott ki sebességre,mnt a stravára áttöltve... Mindegy, kb jó mind...
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

revox írta:
2020.06.22., hétf. 21:19
Strav track.
Majd kérek megerősítést,vagy cáfolatot. Aa csávó nem normális. Egyszer betegen kattantam rá. Télen, döglés közben jó volt nézegetni,amere jár, sok helyen mi is voltunk. A videó hosszú, a vége fele van, hogy a brytonnal lemérték a megtett utat és 7%-al fals adatot adott. Xal ha 100-at mégy, 107-nek veszi. Ez létezik? Attinak tudom, hogy bryton van, másnak van még? Érdemes lehet kipróbálni fix távon,pl kmKőtől-kőig... Majd megnézem én is a garmingot.

https://youtu.be/zrKiLO2rOE0
Még sosem számoltam utána százalékosan a különbségnek, de igen, a Bryton oldalán és a Strava oldalán más adatok vannak, pedig ugyanabból az órából vannak feltöltve.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

Strav track.
Majd kérek megerősítést,vagy cáfolatot. Aa csávó nem normális. Egyszer betegen kattantam rá. Télen, döglés közben jó volt nézegetni,amere jár, sok helyen mi is voltunk. A videó hosszú, a vége fele van, hogy a brytonnal lemérték a megtett utat és 7%-al fals adatot adott. Xal ha 100-at mégy, 107-nek veszi. Ez létezik? Attinak tudom, hogy bryton van, másnak van még? Érdemes lehet kipróbálni fix távon,pl kmKőtől-kőig... Majd megnézem én is a garmingot.

https://youtu.be/zrKiLO2rOE0
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

avl2 írta:
2020.06.22., hétf. 17:26
revox írta:
2020.06.22., hétf. 08:41
...zárójel: fulcrum quattro ;-)
es latod: arra volt jo, hogy szelarnyekban ne szakadjon le ! :smile29:
(komolyan: nyilvan nem tudjuk a vezetesi arányt)
A strava track-en meg lehet nézni,ha rögzítve lett, de alapvetően ilyen tempónál szinte mindegy. Ilyenkor csak menni hátul is elég. Vélhetően ifj HG többet vezetett és ilyenkor az a szokás,amíg a kicsi megy elől,az a nagynak a pihenő,lazábbb tempón,aztán ismét lehet tolni. Láttam már elég időfutamot, kívül, belül, azt mondom, a fiúk odatették rendesen.
Azért az tudni kell, csak egy könyöklő hoz 2-3 km/h pluszt, aztán az időfutambringa erre mégennyit. Így egy mezei mezőnykeró,még ha az ülése előrébb is van tolva,min 5km/h hátránnyal indul és ezt a különbséget meg kellett oldaniuk,hogy senki ne fingjon ki. A nagy gép ne húzza túl a kicsit és a kicsi,ha előrekerül,ne üsse ki magát,ne vigye túlzásba. Ezek fényében,azt gondolom, ez egy ügyes menet volt. Ha k7lön-külön is tudják ezt, egy esetleges enyéni időfutam OB amatőr kategóriában akár dobogóra is jó lehet. Amatőr felnőttben tavaly az első nagyon ment. Nagy Gergő egy könyöklővel, a harmadik srác a mezőnykerójával, de nem emléxem, könyökölt e. MKSz berkekben nem jekentős az időfutammenők száma. A teteje nagyon gyors, de a többiek csak letekerik,mert illik,sokszor a mezőnykeróval+könyöklő.

https://drive.google.com/file/d/1z93UXM ... x2ftV/view
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”