Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Online
Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2665
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1090

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

LIMAR írta:
2020.07.04., szomb. 19:46
lehoako írta:
2020.07.04., szomb. 19:15
Edzés közben ütötték el ......
Van ilyen sajnos. tegnap nekem is menteni kellett mennem. Budaörs Tesco körforgalom, a fiam haladt a körforgalomban, a hölgy Budaörs felől nem vette észre és nekiment oldalának. Jól fellökte, bringán villa törés, bukósisak, pedál, felni meg pár dolog tropa. Adott betétlapot, de ki tudja, hogyan fog lerendeződni a dolog. Bőven 100 eFt feletti a kár. Szerencse, hogy nem hajtott át rajta valaki, amikor elesett.
Na ezért nem megyek ki közútra.....csak egyszer nyomkodja a telefont,csak egyszer hagyjon kis távolságot stb. stb.......kollégámat isten nyugosztalja, motoros túrán verték telibe , mentek többen , jött a kanyar szemből az autós elcsapta... ő volt az áldozat. sad.gif

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1052

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: violin »

lehoako írta:
2020.07.04., szomb. 19:56
Szörnyű alacsony szintű az autósok körében a kerékpárosok respektje, én a jogsit is IQhoz és kaúcióhoz kötném...
....ahogyan a motorosoké is.... sad.gif ....pedig az háromszor akkora mint egy kerékpáros....ráadásul világít és többnyire hangos is....De ugyebár az autó az "erősebb"...és az esetek túnyomó többségében nem az autóban ülők "maradnak ott"... :byebye:
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: avl2 »

lehoako írta:
2020.07.04., szomb. 19:14
AAttila írta:
2020.07.04., szomb. 18:09
Azért a profik között is vannak,akik az éhgyomri edzést favorizálják. Kinek mi jön be jobban. Bármit lehet ésszel is és anélkül is csinálni. :yingyang:
Éhgyomorra edzéskor a maradék glikogént használjuk fel a májból. Ha ez elfogyott, és nem csinál eleget a szervezet hirtelen, akkor már érdemes némi cukrot bevinni...
Neked ez szakmád ?

en regen (20-25 éve) az "Ausdauertraining Radsport"-ból illetve regi Tour ujsagokban Konopka dr. -tól tajekozodtam, akkoriban is valami ilyesmi volt, hogy jo az ehgyomorra trening, utana viszont hamar erdemes cukrot bevinni, mert javul a máj raktározóképessége illetve vigyazni kell, mert ha nincs megfelelö (gondolom idöben é minöségü) bevitel, akkor az izomból fog menni rá (zsír kevés van már :-)

ahogy én értem, egyesek szerint a zsírégetést és a zsír felhasznalasat is segiti, mert már nincs (más)honnan energiat venni, a glikogén - mondjuk 12+ oraval az elözö etkezes utan - mar alig van jelen
persze izomfejleszteshez meg nem olyan jo, mert nem tudunk max. teljesitmenyen menni
vérképem elég jó szokott lenni

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lehoako »

LIMAR írta:
2020.07.04., szomb. 19:46
lehoako írta:
2020.07.04., szomb. 19:15
Edzés közben ütötték el ......
Van ilyen sajnos. tegnap nekem is menteni kellett mennem. Budaörs Tesco körforgalom, a fiam haladt a körforgalomban, a hölgy Budaörs felől nem vette észre és nekiment oldalának. Jól fellökte, bringán villa törés, bukósisak, pedál, felni meg pár dolog tropa. Adott betétlapot, de ki tudja, hogyan fog lerendeződni a dolog. Bőven 100 eFt feletti a kár. Szerencse, hogy nem hajtott át rajta valaki, amikor elesett.
Nagyon veszélyes dolog lett bringázni.

Mikor gyerek voltam, csak felöltöztem, szüleim kérdezték, hova-hova? Mondtam, csak ide megyek a Tatai öreg tóhoz, megnézem a hasukat süttető halakat... farkasréti temető 2 része között a Denevér utcán a Kis Feróig, Sasadin le, jobbos Budaörs felé, aztán a régi 100as úton mentem majdnem mindig, imádtam.

Nem tudom, el merem-e majd engedni a fiamat országúton, most csak a Városligetben downhilleznek a Király-dombon, full felszerelés, úgy néz ki, mint egy birodalmi rohamosztagos. De legalább nem ütik el az autók.

Szörnyű alacsony szintű az autósok körében a kerékpárosok respektje, én a jogsit is IQhoz és kaúcióhoz kötném...

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: avl2 »

LIMAR írta:
2020.07.04., szomb. 19:46
...a hölgy Budaörs felől nem vette észre és nekiment...
nem öröm.
engem az Istenhegyi uton nem vettek eszre, korhazban tertem magamhoz, 2008.06.09.
A korhazban mar kezdtek meglepni a "hienak", hogy 15-20%-ert kepviselnek.

Biztonsagi szakertö ismerösöm ajanlott egy ügyvedi irodat, emlekezetem szerint 10%-ert csinaltak, elég profin, nem kevés pénzt kihozva belöle. Ök voltak azok, így ajánlom Öket: https://drsomogyiugyved.hu/

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3333
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: LIMAR »

lehoako írta:
2020.07.04., szomb. 19:15
Edzés közben ütötték el ......
Van ilyen sajnos. tegnap nekem is menteni kellett mennem. Budaörs Tesco körforgalom, a fiam haladt a körforgalomban, a hölgy Budaörs felől nem vette észre és nekiment oldalának. Jól fellökte, bringán villa törés, bukósisak, pedál, felni meg pár dolog tropa. Adott betétlapot, de ki tudja, hogyan fog lerendeződni a dolog. Bőven 100 eFt feletti a kár. Szerencse, hogy nem hajtott át rajta valaki, amikor elesett.
Csatolmányok
20200703_154000 Kocc 3.jpg
20200703_154000 Kocc 3.jpg (2.01 MiB) Megtekintve 1482 alkalommal
20200703_154000 Kocc 2.jpg
20200703_154000 Kocc 2.jpg (2.14 MiB) Megtekintve 1482 alkalommal
Villa.jpg
Villa.jpg (97.12 KiB) Megtekintve 1482 alkalommal

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lehoako »

Edzés közben ütötték el a Giro- és Vuelta-győztes bringást

https://index.hu/sport/bringa/2020/07/0 ... elta-giro/

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lehoako »

AAttila írta:
2020.07.04., szomb. 18:09
Azért a profik között is vannak,akik az éhgyomri edzést favorizálják. Kinek mi jön be jobban. Bármit lehet ésszel is és anélkül is csinálni. :yingyang:
Éhgyomorra edzéskor a maradék glikogént használjuk fel a májból. Ha ez elfogyott, és nem csinál eleget a szervezet hirtelen, akkor már érdemes némi cukrot bevinni, én sajnos volt, h eléhezéstől bedőltem az árokba és autó állt meg mellettem, h minden OK-e... ilyenkor kellett volna egy kókuszrúd v 2, meg egy kóla. Mondjuk jó reggeli a nyeregben :-))).

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Azért a profik között is vannak,akik az éhgyomri edzést favorizálják. Kinek mi jön be jobban. Bármit lehet ésszel is és anélkül is csinálni. :yingyang:

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: avl2 »

lehoako írta:
2020.07.04., szomb. 14:36
Jó kör volt! :-)))

Lepencén megy még a strand?
egyébként nem volt annyira komoly, ugye a komolysági mérték a tempótól erösen függ és azt nem vittem túlzásba, régen vérmesebb voltam, de 53 felé erösen közeledve, inkább csak fittség, egészség, jóérzéshez tekerek, már nehany eve computer nélkül, különben minig meg kellene dönteni a rekordomat (szoval ovatosan kellett kezdeni a szezont :-)))

...azért a strandra nem tudtam pillantani (úthibákat fókuszálom, ...no meg az éhségtöl nem látok :-))) ez utóbbi persze nem komoly)

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: avl2 »

trane írta:
2020.07.04., szomb. 13:42
avl2 írta:
2020.07.04., szomb. 13:34
mai köröm: Szentendre-Pilisszentlaszlo-Lepene-Fellegvar-Mogyorohegy-Dunabogdany-Szentendre; utána jöhetett a reggeli...
te tudod, de javaslom, éhgyomorra ilyet ne csinálj, tönkrevágod magad... :yingyang:
milyen értelemben, szempontból ? tényleg érdekel.

általában - munkanapokon nyáron - csak egy kisebb kör fér bele, kb 27km 650 szintméterrel (arra kulacsot sem viszek); ilyeneken, meg a main is, nem érzem, hogy eléheznék. Egyébként, máskor, többször is, de azt nem bánom, azok nagy élmények (sosem felejtem, pedig 30+ évvel ezelött volt, hogy otthontól 250 m-re meg kellett állnom, mert éreztem, hogy nem bírnám hazáig, ledölnék)
izomtömegem - meg más is - kevés: kb. 186 cm, 72kg, egyszerü mérleg szerint zsir%-om 3-5%
szokásos esetben, kb. 30 éve napi 2szer étkezem - több "alapszükségleti" igényem nem nagyon jelentkezik (pl. ivásra figyelmeztetni kell magam)

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lehoako »

avl2 írta:
2020.07.04., szomb. 13:34
mai köröm: Szentendre-Pilisszentlaszlo-Lepene-Fellegvar-Mogyorohegy-Dunabogdany-Szentendre; utána jöhetett a reggeli

Unbenannt.PNG

es ma a mult hetvegevel ellentetben koran - 6:20 tajan - tudtam indulni, igy a hömerseklet - meg a forgalom is - prima volt

külföldi nyaralasokat lemondtam, de nagyon jok ezek is: Dobogókö felöl Esztergom felé ahogy az egyenes útszakasz végén látszik a Bazilika kupolája, vagy ma a fellegvár NULLA forgalommal ! egyszerüen pazar

..de a Fellegvárhoz és onnan lefele masik iranyba vezetö utat is megcsinalhatnák, mert borzaszto minöségü
Jó kör volt! :-)))

Lepencén megy még a strand?

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: avl2 »

mai köröm: Szentendre-Pilisszentlaszlo-Lepene-Fellegvar-Mogyorohegy-Dunabogdany-Szentendre; utána jöhetett a reggeli
Unbenannt.PNG
Unbenannt.PNG (590.38 KiB) Megtekintve 1460 alkalommal
es ma a mult hetvegevel ellentetben koran - 6:20 tajan - tudtam indulni, igy a hömerseklet - meg a forgalom is - prima volt

külföldi nyaralasokat lemondtam, de nagyon jok ezek is: Dobogókö felöl Esztergom felé ahogy az egyenes útszakasz végén látszik a Bazilika kupolája, vagy ma a fellegvár NULLA forgalommal ! egyszerüen pazar

..de a Fellegvárhoz és onnan lefele masik iranyba vezetö utat is megcsinalhatnák, mert borzaszto minöségü

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

avl2 írta:
2020.07.02., csüt. 19:39
most mit rébuszoskodtok ? Pénztáros Lörinc a tulaj ?

ha ott mindenhol lesz - és jó - bicikliút ahova a kezük elér, akkor HU lesz a kerékpárutak nagyhatalma

vagy ez mar politizálás ? csak nem :smile51: :smile30:
Hát... vehetne valamit Sirokon is, mert a lelkemet is kirázza az út odáig. :D Nem kérek bringautat, elég, ha a közutat újraaszfaltozzák.

Avatar
akisbandi
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.01.13., vas. 16:57
Értékelés: 27

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: akisbandi »

AAttila írta:
2020.06.30., kedd 01:05
Csütörtöktől megint lesz a Lidl-ben bringás akció. Ha kell valakinek bringás szerelőállvány, az 8,999 forintért vehet egy jól használható példányt. Annyit simán megér, bár én még csak 1,5 éve használom, de teljesen jól teszi a dolgát. :smile32:
Köszönöm az emlékeztetőt, képes voltam hétre odamenni, hogy egyszer végre ne maradjak le róla. Szerintem legalább három éve lyukra futok és csak a hűlt helyét találom.

Kimondottan jó minőségű, már a súlyán is lehetett érezni. Nyugalmazhatom a garázskapura szerkesztett MCu vezetéket.

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: avl2 »

most mit rébuszoskodtok ? Pénztáros Lörinc a tulaj ?

ha ott mindenhol lesz - és jó - bicikliút ahova a kezük elér, akkor HU lesz a kerékpárutak nagyhatalma

vagy ez mar politizálás ? csak nem :smile51: :smile30:

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

AAttila írta:
2020.07.02., csüt. 15:23
Elkészült az Eger-Egerszalók-Hőforrás közötti, közel 5km bringa út. 432M-ba került. Természetesen örülök az útnak, de B+ mindig rácsodálkozok, hogy a magyar építők mennyiért csinálják ezeket az útépítéseket. :smile30: Egyszerűen nem tudom megszokni, hogy ilyen pár km utakat, hány millióból,milliárdból építenek. :smile51:
Próbáltam. Jó kis út, szép helyen. Sajnos teljesen felesleges; a főút nagyon gyér forgalmú volt (és most is az) mellette.

Bár talán mégsem teljesen felesleges. Úgy emlékszem, a Salaris hotel + termálfürdő a legjobb kezekbe került pár éve. :rolleyes: Jó, ha minden lehetséges módon, könnyen megközelíthető. ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pärt 2020.07.02., csüt. 17:56-kor.

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

trane írta:
2020.07.02., csüt. 17:06
AAttila írta:
2020.07.02., csüt. 15:23
Elkészült az Eger-Egerszalók-Hőforrás közötti, közel 5km bringa út. 432M-ba került. Természetesen örülök az útnak, de B+ mindig rácsodálkozok, hogy a magyar építők mennyiért csinálják ezeket az útépítéseket. :smile30: Egyszerűen nem tudom megszokni, hogy ilyen pár km utakat, hány millióból,milliárdból építenek. :smile51:
el kell menni, Drusza, megnézni :rolleyes: , oszt' megérted majd, mi-mié-mennyié-annyi... :yingyang:
Akkor ezek szerint ez az a kivétel lehet,ahol ténylegesen fedheti a valóságot, mármint az elvégzett munka, (Nem irreálisan) arányban van az árával. ;)

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12193
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2020.07.02., csüt. 16:03
revox írta:
2020.07.02., csüt. 15:40
ha ott lesz az a xar,akkor az úton -elvielg- nem lehet menni. de 10-15 ember egy bicikliúton nem tud edzeni.
A csapatnak kell adni útvonal engedélyt, hogy lehessen rendesen edzeni. Szerinted egy sportoló (ténylegesen versenyző)hol tudna normálisan edzeni? Biztosan nem a bringa úton. Csak adnak valami engedélyt, különben megb....ják a rendőrök is és a kormány, meg mindenki, aki ilyen módon elveszi az országúti bringások edzés lehetőségét. :smile51:
jelenleg van, mert van ott tiltott szakasz az autópálya felhajtó miatt, de nem tudni, ez meddig él. de valsz azt mondják,ott a bicikliút,nektek épült. köxi,mi nem kértük :) mondjuk mi(én + asszon) már kevésbé járunk arra,de a 33-as nagyhegyesi körforgalomban igen jól tudtak találkozni a debreceni,szoboszlói, balamznyújorki és böszörményi srácok és mentek tovább...
ha a 33-as kiesik, nincs olyan útvonal,ami mindenkinek jó.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

revox írta:
2020.07.02., csüt. 15:40
ha ott lesz az a xar,akkor az úton -elvielg- nem lehet menni. de 10-15 ember egy bicikliúton nem tud edzeni.
A csapatnak kell adni útvonal engedélyt, hogy lehessen rendesen edzeni. Szerinted egy sportoló (ténylegesen versenyző)hol tudna normálisan edzeni? Biztosan nem a bringa úton. Csak adnak valami engedélyt, különben megb....ják a rendőrök is és a kormány, meg mindenki, aki ilyen módon elveszi az országúti bringások edzés lehetőségét. :smile51:

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: avl2 »

AAttila írta:
2020.07.02., csüt. 15:23
Elkészült az Eger-Egerszalók-Hőforrás közötti, közel 5km bringa út. 432M-ba került. Természetesen örülök az útnak, de B+ mindig rácsodálkozok, hogy a magyar építők mennyiért csinálják ezeket az útépítéseket. :smile30: Egyszerűen nem tudom megszokni, hogy ilyen pár km utakat, hány millióból,milliárdból építenek. :smile51:
nekem is meg szokta ilyesmi ütni a fülem, mostanaban masikat hallottam a radioban ...a fenti az 86e HUF / m ...es vajon mennyi idö mulva töri at a gaz ??

de a fentinel vannak erösebbek is ...illetve ki tudja miert is ennyi: https://infostart.hu/belfold/2020/04/01 ... parozoknak
"Beemelték a helyére a Budapest és Szentendre közötti kerékpárút 36 méter hosszú hídjának elemeit. A mintegy 5,6 kilométer hosszú út részben a meglévő nyomvonalat felhasználva, részben pedig új nyomvonalon készül, és összesen mintegy 1 milliárdba forintba kerül...Az 1 milliárd forintos költségben már a területkiváltás is benne van."

az építöiparban sajátos a pénzelosztás, biztos 1milliard az anyag es melosköltseg, a sok "vízfej"lépcsö meg jotekonykodasbol van benne

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12193
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2020.07.02., csüt. 15:37
revox írta:
2020.07.02., csüt. 15:30
AAttila írta:
2020.07.02., csüt. 15:23
Elkészült az Eger-Egerszalók-Hőforrás közötti, közel 5km bringa út. 432M-ba került. Természetesen örülök az útnak, de B+ mindig rácsodálkozok, hogy a magyar építők mennyiért csinálják ezeket az útépítéseket. :smile30: Egyszerűen nem tudom megszokni, hogy ilyen pár km utakat, hány millióból,milliárdból építenek. :smile51:
óó,ez már régen kész van :) járunk arra a mátrába hétvégnként. jó kis kaptatós :)
Akkor csak a sajtónak még most volt érdeke(s) erről megmlékezni :rolleyes: :rolleyes:
most derültek ki a milliók :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12193
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2020.07.02., csüt. 15:23
Elkészült az Eger-Egerszalók-Hőforrás közötti, közel 5km bringa út. 432M-ba került. Természetesen örülök az útnak, de B+ mindig rácsodálkozok, hogy a magyar építők mennyiért csinálják ezeket az útépítéseket. :smile30: Egyszerűen nem tudom megszokni, hogy ilyen pár km utakat, hány millióból,milliárdból építenek. :smile51:
egyébként én pl nem örülök a bringautaknak. most akarják derbecent összekötni nagyhegyessel,így hazavágják a 33-as úton az edzéslehetőséget. ha ott lesz az a xar,akkor az úton -elvielg- nem lehet menni. de 10-15 ember egy bicikliúton nem tud edzeni. egyébként semmi értelme,mert nagyhegyesről senki nem fog biciklivel dolgozni járni debrecenbe, messze van az átlagpolgárnak, semmi funkciója, az meg másik vicc,hogy maga a 33-as út a látóképi csárdától totál kihalt. a minősége is valsz 2 év után felejtős lesz, járhatatlan,aztán majd a kedvenc kis debrecen-hortobágy edzéstávon lehet majd folyton kötekedni a rend őreivel.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

revox írta:
2020.07.02., csüt. 15:30
AAttila írta:
2020.07.02., csüt. 15:23
Elkészült az Eger-Egerszalók-Hőforrás közötti, közel 5km bringa út. 432M-ba került. Természetesen örülök az útnak, de B+ mindig rácsodálkozok, hogy a magyar építők mennyiért csinálják ezeket az útépítéseket. :smile30: Egyszerűen nem tudom megszokni, hogy ilyen pár km utakat, hány millióból,milliárdból építenek. :smile51:
óó,ez már régen kész van :) járunk arra a mátrába hétvégnként. jó kis kaptatós :)
Akkor csak a sajtónak még most volt érdeke(s) erről megmlékezni :rolleyes: :rolleyes:

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12193
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2020.07.02., csüt. 15:23
Elkészült az Eger-Egerszalók-Hőforrás közötti, közel 5km bringa út. 432M-ba került. Természetesen örülök az útnak, de B+ mindig rácsodálkozok, hogy a magyar építők mennyiért csinálják ezeket az útépítéseket. :smile30: Egyszerűen nem tudom megszokni, hogy ilyen pár km utakat, hány millióból,milliárdból építenek. :smile51:
óó,ez már régen kész van :) járunk arra a mátrába hétvégnként. jó kis kaptatós :)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”