Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: avl2 »


...No és a tegnapi Aru támadás? Ahogy a támadás után tovább ment...
 
szerintem Aru "tul fiatal", szokott Neki gyengebb napja is lenni a 3heteseken (az elözö evekben), felö, hogy most is lesz, az a Tour-on valoszinü megboszulja magat a sarga szempontjabol, persze egyes etapokon villanthat, szinesit majd

Avatar
gianni321
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2010.09.15., szer. 12:10
Értékelés: 734
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: gianni321 »



A kerékpársport sajnos ilyen, pláne a sprinteknél, befutónál, ahol gyakran 60 km/óra körüli sebességgel tepernek a srácok, testi épségüket sem kímélve. 
 
Nekem a hírről egyből az általam nagyon utált Bouhanni (Cofidis) és a tavalyi Párizs-Nizza egyik befutója jutott eszembe, ahol gyakorlatilag addig könyökölte Matthews-t, hogy a végén még az ölébe is ült és így tolatta be magát ellenfelével. Akkor csak pontlevonást kapott, pedig nagyon veszélyes lejenet volt, csak Matthews lélekjelenlétén múlt, h nem történt tragédia. Amúgy úgy tudom, hogy gyakorlati szabály, hogy a sárga trikó mindig első az egyenlők között, mindenek felett őt kell védeni a versenybíróságnak a szabályok alkalmazásakor.
 
Az azért, hogy senki sem tudja, hogy a másik mögötte hol jön, nem mindig ilyen kerek, az utált Bouhannit a 2017es országúti bajnokságon rakja hintába Démare (FDJ), 1:00-tól érdemes nézni, ahogy a képernyő bal oldalán jönnek, mint a rakéta, és Démare MINDIG ráhúzza a kormányt Bouhannira, pont annyira, hogy épp pont előtte legyen. Bouhanni dühös és mág rá is csak Démare seggére, mikor egyértelművé válik számára a direkt szop@tás. Még a célvonal után is tart a játszma. :-)))
 
Sajnálom Sagant, és értékelem Kittelt, hogy a videobíró után "újrafogalmazta" álláspontját. Sagan nélkül laposabb lesz a Tour, ez a többi sprinternek ad pici esélyt, a franciák persze őrjöngenének a boldogságtól, ha a zöld trikót francia hozná el a végén.

 
Szerintem nem sok olyan kerékpárszerető ember van, aki kicsit is bírja Bouhanni-t. Egyszerűen nincs miért. Menjen inkább bunyózni....
 
No és a tegnapi Aru támadás? Ahogy a támadás után tovább ment, arról nekem a hőskorszakbeli EPO-s támadások jutottak eszembe. Félre ne értsetek, semmivel nem gyanúsítom Aru-t, de fényévekre van a korábbi önmagától. Persze egy ilyen támadás alapján kár lenne bármit is levonni az erőnlétéről, tény, hogy pihenten érkezett, bízom benne, hogy tökéletesre sikerült a felkészülés és a formaidőzítés. Az is feltűnt, hogy eddig sem volt az a kifejezett sprinter alkat, de mintha még a tavalyi állapotához képest is jóval vékonyabb lenne. Kíváncsi lennék mit mutatnak a kilók. Remélem ilyen erős marad a Tour végéig, mert ha igen, akkor ez végre egy izgalmas, Sky dominanciától mentes, nyíltsisakos küzdelmet hozhatna. 
Hypsos Ferrum-->Lumin U1 Mini-->Audiomat Maestro 3--> Audio Research LS28-->BAT VK600SE -->Dynaudio Contour 60i
Kábelezés: MDA

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



A kerékpársport sajnos ilyen, pláne a sprinteknél, befutónál, ahol gyakran 60 km/óra körüli sebességgel tepernek a srácok, testi épségüket sem kímélve. 
 
Nekem a hírről egyből az általam nagyon utált Bouhanni (Cofidis) és a tavalyi Párizs-Nizza egyik befutója jutott eszembe, ahol gyakorlatilag addig könyökölte Matthews-t, hogy a végén még az ölébe is ült és így tolatta be magát ellenfelével. Akkor csak pontlevonást kapott, pedig nagyon veszélyes lejenet volt, csak Matthews lélekjelenlétén múlt, h nem történt tragédia. Amúgy úgy tudom, hogy gyakorlati szabály, hogy a sárga trikó mindig első az egyenlők között, mindenek felett őt kell védeni a versenybíróságnak a szabályok alkalmazásakor.
 
https://www.youtube.com/watch?v=982nCZR0VUo
 
 
 
Az azért, hogy senki sem tudja, hogy a másik mögötte hol jön, nem mindig ilyen kerek, az utált Bouhannit a 2017es országúti bajnokságon rakja hintába Démare (FDJ), 1:00-tól érdemes nézni, ahogy a képernyő bal oldalán jönnek, mint a rakéta, és Démare MINDIG ráhúzza a kormányt Bouhannira, pont annyira, hogy épp pont előtte legyen. Bouhanni dühös és mág rá is csak Démare seggére, mikor egyértelművé válik számára a direkt szop@tás. Még a célvonal után is tart a játszma. :-)))
 
https://www.youtube.com/watch?v=ZL2j63oybf4
 
 
 
Sajnálom Sagant, és értékelem Kittelt, hogy a videobíró után "újrafogalmazta" álláspontját. Sagan nélkül laposabb lesz a Tour, ez a többi sprinternek ad pici esélyt, a franciák persze őrjöngenének a boldogságtól, ha a zöld trikót francia hozná el a végén.

Igen, vitathatatlan a párhuzam, nekem is eszembe jutott.
Kittel is korrekt volt és, ahogy olvasom a világsajtót a kerékpárosok nagy része is Sagan mellé állt.
Sajnálom nagyon, mert nem kis színtfoltot veszített el a tour...
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lehoako »



Rengeteg video található már a neten, lassítva, kommentálva. Megnéztem párat és tényleg nem egyszerű a dolog. Sagan folyamatosan terelte Cav-et a palánk felé, aki mit sem törődve, könnyelműen bízott abban, h Sagan hagy helyet neki. Nem hagyott, vagy látta, vagy nem, de nem hagyott. Cav hamarabb elkezdett elesni, Sagan ösztönösen kirakta a könyökét, mikor észlelte, h baj van, azt hitte valaki jobbról próbál betörni, erre jött az ösztönös sprinter reakció, aki bringázott már mezőnyben, sprintelt, pontosan érti már a miérteket. Szerintem Cav is 50 %-ban hibás az esésért.
 
A fentiek fényében túlzónak találom a zsűri ítéletét, elég lett volna az enyhébb, megváltoztatott pontmegvonás és időbüntetés.
 
Nyilván példát akartak statuálni, hogy a jövőben senki se próbálkozzon kétes módszerekkel.

 
A kerékpársport sajnos ilyen, pláne a sprinteknél, befutónál, ahol gyakran 60 km/óra körüli sebességgel tepernek a srácok, testi épségüket sem kímélve. 
 
Nekem a hírről egyből az általam nagyon utált Bouhanni (Cofidis) és a tavalyi Párizs-Nizza egyik befutója jutott eszembe, ahol gyakorlatilag addig könyökölte Matthews-t, hogy a végén még az ölébe is ült és így tolatta be magát ellenfelével. Akkor csak pontlevonást kapott, pedig nagyon veszélyes lejenet volt, csak Matthews lélekjelenlétén múlt, h nem történt tragédia. Amúgy úgy tudom, hogy gyakorlati szabály, hogy a sárga trikó mindig első az egyenlők között, mindenek felett őt kell védeni a versenybíróságnak a szabályok alkalmazásakor.
 



 
 
Az azért, hogy senki sem tudja, hogy a másik mögötte hol jön, nem mindig ilyen kerek, az utált Bouhannit a 2017es országúti bajnokságon rakja hintába Démare (FDJ), 1:00-tól érdemes nézni, ahogy a képernyő bal oldalán jönnek, mint a rakéta, és Démare MINDIG ráhúzza a kormányt Bouhannira, pont annyira, hogy épp pont előtte legyen. Bouhanni dühös és mág rá is csak Démare seggére, mikor egyértelművé válik számára a direkt szop@tás. Még a célvonal után is tart a játszma. :-)))
 
https://www.youtube.com/watch?v=ZL2j63oybf4
 
 
 
Sajnálom Sagant, és értékelem Kittelt, hogy a videobíró után "újrafogalmazta" álláspontját. Sagan nélkül laposabb lesz a Tour, ez a többi sprinternek ad pici esélyt, a franciák persze őrjöngenének a boldogságtól, ha a zöld trikót francia hozná el a végén.

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Rengeteg video található már a neten, lassítva, kommentálva. Megnéztem párat és tényleg nem egyszerű a dolog. Sagan folyamatosan terelte Cav-et a palánk felé, aki mit sem törődve, könnyelműen bízott abban, h Sagan hagy helyet neki. Nem hagyott, vagy látta, vagy nem, de nem hagyott. Cav hamarabb elkezdett elesni, Sagan ösztönösen kirakta a könyökét, mikor észlelte, h baj van, azt hitte valaki jobbról próbál betörni, erre jött az ösztönös sprinter reakció, aki bringázott már mezőnyben, sprintelt, pontosan érti már a miérteket. Szerintem Cav is 50 %-ban hibás az esésért.A fentiek fényében túlzónak találom a zsűri ítéletét, elég lett volna az enyhébb, megváltoztatott pontmegvonás és időbüntetés.Nyilván példát akartak statuálni, hogy a jövőben senki se próbálkozzon kétes módszerekkel.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Shinagawa
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.12.04., vas. 17:39
Értékelés: 359

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Shinagawa »



Basszus...most néztem meg szemből a videót.
Úgy látom, hogy Cavendish kormánya nyomja előre Sagan könyökét. 0:06-nál
Tényleg, már esik el a "könyöklés" előtt.
Fentről tényleg egész máshogy nézett ki a dolog. :-(

 
Szemből más a történet, de a valós képet a szituációról, és a helyzetükről, a felülről látott kép adja.
 
Csak nézd  meg a sprint befutókat, akár a tegnapit, szemből szorosnak tűnik, azt hinném centik döntöttek, majd felülről kiderül, hogy fél kerékpár hosszal nyert Sagan:
https://www.youtube.com/watch?v=WAerG3ExqAg
 
A könyöke nem egyensúlyvesztés miatt került oda! A pillanat hevében így reagált, nem tudta felmérni (nem is lehet), hogy mi történik mellette.
 
Sajnálom, hogy kizárták, nagyon kedvelem!

Avatar
yura
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.04.04., szomb. 00:53
Értékelés: 62

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: yura »

Watch As Peter Sagan Visits Mark Cavendish At Team Bus After Stage 4 Crash 
Dolgozó: Audiolab M-DAC Mini DSD DAC - Genelec 8020A - Genelec F One
Nappali: Auralic Vega G1 - Primare Pre32 - 2x Primare A34.2 - Antony Gallo Nucleus Reference 3

Avatar
yura
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.04.04., szomb. 00:53
Értékelés: 62

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: yura »



Szemből ( https://www.youtube.com/watch?v=mgwZsxukSL8 kb 18.ik mp-től ) megnézve többször figyelmesen én azt látom, hogy:
-Sagan követni akarja Demare-t, aki a boly közepéről először lemegy teljesen a kordonhoz, majd visszamegy közép felé.
-Sagan pont ezt is teszi, követi Demare-t.
-Egyáltalán nem látja Cav-et, vagy nem érzékeli, vagy nem számít rá.
-Összeérnek. Cav feje Sagan vállához ér, Cav válla Sagan bordáihoz. (=> Cav hátrébb van valamivel)
-Mindketten kiesnek az egyensúlyukból. Cav menthetetlen helyzetbe kerül.
-Majd Sagan hogy saját egyensúlyát visszanyerje kirakja a könyökét.
 
Szerintem a könyökölésnek kinéző dolog egy ösztönös egyensúlyt visszaszerezni akaró mozdulat, nem szándékos másiknak ártó könyöklés és ráadásul a látványos nagy könyöklés nem is ér a már épp eső Cavhez.
 
Szóval annyi történt hogy mint általában mindig, ment mindenki erre-arra és jelen esetben Sagan nem érzékelte/vagy nem akarta érzékelni a mellette lévő Cav-et és összementek. Ebben egyértelműen hibás Sagan. Nem ment egyenesen, nem látta hogy van valaki mellette, nekiment. Ez hiba és szabálytalan. (bár mindenki ezt csinálja, de ez más kérdés, lehet túlságosan nyerni akart és követni Demare-t anélkül hogy mindenki pozícióját ismerte volna)
Sagan pechjére az egyensúlyának visszaszerzésére irányuló mozdulat könyöklésnek néz ki és szándékosnak, főleg fentről tűnik így.
 
Meggyőződésem ha az egyensúlyt visszaszerző mozdulatra nem lett volna szüksége, Cav akkor is elesik, de mivel akkor sima összeérés a dolog nem zárják ki az egész tourról csak a szakaszról.

 
Basszus...most néztem meg szemből a videót.
Úgy látom, hogy Cavendish kormánya nyomja előre Sagan könyökét. 0:06-nál
Tényleg, már esik el a "könyöklés" előtt.
Fentről tényleg egész máshogy nézett ki a dolog. :-(
Dolgozó: Audiolab M-DAC Mini DSD DAC - Genelec 8020A - Genelec F One
Nappali: Auralic Vega G1 - Primare Pre32 - 2x Primare A34.2 - Antony Gallo Nucleus Reference 3

Avatar
Mathias
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2005.02.02., szer. 10:07
Értékelés: 271

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Mathias »



Sagan lába tegnap kijött a pedálból sprint közben, de így is nyert.
 
VISZONT ma mit csinált? Ennek mi értelme volt? Érthetetlenül állok, illetve ülök letaglózva a kanapén, ezt nagyon nem kellett volna. Mit gondoltok?

Szemből ( https://www.youtube.com/watch?v=mgwZsxukSL8 kb 18.ik mp-től ) megnézve többször figyelmesen én azt látom, hogy:
-Sagan követni akarja Demare-t, aki a boly közepéről először lemegy teljesen a kordonhoz, majd visszamegy közép felé.
-Sagan pont ezt is teszi, követi Demare-t.
-Egyáltalán nem látja Cav-et, vagy nem érzékeli, vagy nem számít rá.
-Összeérnek. Cav feje Sagan vállához ér, Cav válla Sagan bordáihoz. (=> Cav hátrébb van valamivel)
-Mindketten kiesnek az egyensúlyukból. Cav menthetetlen helyzetbe kerül.
-Majd Sagan hogy saját egyensúlyát visszanyerje kirakja a könyökét.
 
Szerintem a könyökölésnek kinéző dolog egy ösztönös egyensúlyt visszaszerezni akaró mozdulat, nem szándékos másiknak ártó könyöklés és ráadásul a látványos nagy könyöklés nem is ér a már épp eső Cavhez.
 
Szóval annyi történt hogy mint általában mindig, ment mindenki erre-arra és jelen esetben Sagan nem érzékelte/vagy nem akarta érzékelni a mellette lévő Cav-et és összementek. Ebben egyértelműen hibás Sagan. Nem ment egyenesen, nem látta hogy van valaki mellette, nekiment. Ez hiba és szabálytalan. (bár mindenki ezt csinálja, de ez más kérdés, lehet túlságosan nyerni akart és követni Demare-t anélkül hogy mindenki pozícióját ismerte volna)
Sagan pechjére az egyensúlyának visszaszerzésére irányuló mozdulat könyöklésnek néz ki és szándékosnak, főleg fentről tűnik így.
 
Meggyőződésem ha az egyensúlyt visszaszerző mozdulatra nem lett volna szüksége, Cav akkor is elesik, de mivel akkor sima összeérés a dolog nem zárják ki az egész tourról csak a szakaszról.

Avatar
yura
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.04.04., szomb. 00:53
Értékelés: 62

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: yura »


Hát, Sagant hazaküldték. Lehet túl kemény döntés született, de valahol megértem.
 
Nyilván nem így/ezt akarta, de nagyon veszélyes bukás lett belőle.....sajnálom, de jogos döntés a kizárás :-(
Dolgozó: Audiolab M-DAC Mini DSD DAC - Genelec 8020A - Genelec F One
Nappali: Auralic Vega G1 - Primare Pre32 - 2x Primare A34.2 - Antony Gallo Nucleus Reference 3

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



Csúnya volt, az biztos :-( 
 
"A világbajnok mozdulatát azonban a zsűri sem díjazta, a mezőny végére sorolta és természetesen a pontjait sem kapja meg a mai etap után, sőt, pont és időbüntetést kapott."

Hát, Sagant hazaküldték. Lehet túl kemény döntés született, de valahol megértem.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
yura
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.04.04., szomb. 00:53
Értékelés: 62

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: yura »



Sagan zseniális volt tegnap, de ez a mai könyöklés...hát nagyon csúnya volt! (Tudom megszokott a lökdösődés, de ilyen tempónál életveszélyes) Kíváncsian várom, hogy kap-e büntetést.
Ha jól emlékszem láttam már hasonlót Cavtől is.

 
Csúnya volt, az biztos :-( 
 
"A világbajnok mozdulatát azonban a zsűri sem díjazta, a mezőny végére sorolta és természetesen a pontjait sem kapja meg a mai etap után, sőt, pont és időbüntetést kapott."
Dolgozó: Audiolab M-DAC Mini DSD DAC - Genelec 8020A - Genelec F One
Nappali: Auralic Vega G1 - Primare Pre32 - 2x Primare A34.2 - Antony Gallo Nucleus Reference 3

Avatar
Shinagawa
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.12.04., vas. 17:39
Értékelés: 359

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Shinagawa »



Sagan lába tegnap kijött a pedálból sprint közben, de így is nyert.
 
VISZONT ma mit csinált? Ennek mi értelme volt? Érthetetlenül állok, illetve ülök letaglózva a kanapén, ezt nagyon nem kellett volna. Mit gondoltok?

 
Sagan zseniális volt tegnap, de ez a mai könyöklés...hát nagyon csúnya volt! (Tudom megszokott a lökdösődés, de ilyen tempónál életveszélyes) Kíváncsian várom, hogy kap-e büntetést.
Ha jól emlékszem láttam már hasonlót Cavtől is.

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


Sagan lába tegnap kijött a pedálból sprint közben, de így is nyert.
 
VISZONT ma mit csinált? Ennek mi értelme volt? Érthetetlenül állok, illetve ülök letaglózva a kanapén, ezt nagyon nem kellett volna. Mit gondoltok?
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lehoako »


Érdekes lesz, de eddig tragikus.
 
Valverde már az első szakaszon ki kellett, hogy álljon, de mekkora baxott nagyot esett, majdnem feldöntötte a kordont a földön csúszva... Nem is csodálom, még az is nagy szó lenne, ha nem sérült volna meg súlyosan...
 
Azt azért valaki mondja meg, ha már itten beraktatok pár Babettás képet, hogy miért gyorsul az esés után még jobban a hátsó kereke... Vagy csak én látom rosszul?
 
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/lPDVLXHMK ... eborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
 




Avatar
Vikibácsi
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.12.18., kedd 14:47
Értékelés: 269

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vikibácsi »


Menyus2 én mutattam meg mitől döglik a légy!

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ismerem a bringát és nem, nem értem.
Ki miért ül fel a gépre... Érted Te is, csak azonosulni nem tudsz ( amit megértek ). 

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



Olvasd el a tesztet es megerted..
 
http://bikemag.hu/magazin/hirek/m1-spit ... ide-lojjon
Ismerem a bringát és nem, nem értem.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

menyus2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2012.06.15., pén. 12:56
Értékelés: 485

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: menyus2 »


Ennek a bringának semmi értelmét nem látom. Egy AM pedelec? Fura irányba halad a világ...
Olvasd el a tesztet es megerted..
 
http://bikemag.hu/magazin/hirek/m1-spit ... ide-lojjon
„A balgatag ember úgy van az élet igazságával, mint a gyerek a káposztafejjel. Száz levelét leszaggatja, s csak mikor a kemény torzsához ér, akkor veszi észre, hogy a káposztát eldobta.”

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



Az jó lenne, ha a Sky-Froome nem lenne annyira erős mint idáig.......nem mintha ellenszenvesek lennének csak jó lenne ha más győzne:-)
Szívesen vennék mondjuk egy Contador feltámadást az összetettben, minél több Valverde szakasz győzelmet a hegyeken és Sagan egykerekezést a sprintek végén . :-)

Sagan hatalmas figura, jót tesz a kerékpársportnak is. Drukkolok neki, hogy meglegyen a zöld. A Giro és az azt követő versenyek alapján, most azt mondom, hogy Froome vagy nincs a megszokott formájában, vagy altat. (Szerintem altat) Quintana szerintem nem fog odaérni, Contador öreg, nekem olyan, mint Armstrong, amikor visszatért. Az öreg Valverde villanthat, de Domoulin is akár, főleg némi szerencsével, mert ugye az is kell. Porte-is esélyes szerintem, Aruékban nem érzem a potenciált.
Érdekes lesz, az biztos!
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



A ket millio kilencszazotven ezer rendben
de mi az az EGY forint?https://ebikeshop.hu/m1_spitzing_plus_2017

Ennek a bringának semmi értelmét nem látom. Egy AM pedelec? Fura irányba halad a világ...
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
dualcs5000
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 714
Csatlakozott: 2007.01.03., szer. 17:38
Értékelés: 378

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: dualcs5000 »



Szia
 
Igen ez egy spitzing r-pedelec..

A ket millio kilencszazotven ezer rendben
de mi az az EGY forint?
 
https://ebikeshop.hu/m1_spitzing_plus_2017

Avatar
Coyoman
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2014.03.22., szomb. 18:52
Értékelés: 122

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Coyoman »

Idén nem lesz Poels, egy leheletnyit gyengébb lehet a Sky, és Froome sem volt olyan meggyőző, mint szokott. Contador habitusát ismerve, támadni fog amikor csak lehet. Valverde nagyon erősnek és motiváltnak tűnik, azt is el tudom képzelni, hogy menet közben stratégiát vált a Movistar, és nem csak Quintana segítése lesz a feladata. Richie Porte is odaérhet...Sagan meg a legnagyobb forma a maiak közül, szerintem jól fogunk szórakozni.

Avatar
dualcs5000
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 714
Csatlakozott: 2007.01.03., szer. 17:38
Értékelés: 378

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: dualcs5000 »



Szia
 
Igen ez egy spitzing r-pedelec..
Gratula! 
Nejem uj bicaja!
 


Avatar
yura
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.04.04., szomb. 00:53
Értékelés: 62

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: yura »



Amúgy szombattól Tour!!!
 
Esetleg nevek, tétre, helyre, befutóra? :-)

 
Az jó lenne, ha a Sky-Froome nem lenne annyira erős mint idáig.......nem mintha ellenszenvesek lennének csak jó lenne ha más győzne:-)
Szívesen vennék mondjuk egy Contador feltámadást az összetettben, minél több Valverde szakasz győzelmet a hegyeken és Sagan egykerekezést a sprintek végén . :-)
Dolgozó: Audiolab M-DAC Mini DSD DAC - Genelec 8020A - Genelec F One
Nappali: Auralic Vega G1 - Primare Pre32 - 2x Primare A34.2 - Antony Gallo Nucleus Reference 3

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”