Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Avatar
mechazseni
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 589
Csatlakozott: 2015.02.28., szomb. 14:03
Értékelés: 364

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mechazseni »

Én azt gondolom, hogy 10-11 körül már bicin kellene lennünk…. :rolleyes:
már..."mind1"
SONY
- TA-N1
- TA-E1
- CDP-R1
- DAS-R1
- HAP-Z1
- M.I.T. Oracle V 1.1
- PS Audio P10
Klipsch- REF 7

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5232
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Fontos lenne tudnom a szervezés miatt,hogy mikor tervezünk bringázni.
Légyszíves írjátok meg.

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12189
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3623
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

asebestyen írta:
2023.04.28., pén. 22:04
pärt írta:
2023.04.28., pén. 21:52
Jaaa...azt hittem a strava-bubusok nézegetik egymás menéseit. :D Mondjuk egy alkalomra tényleg kissé erős lenne az a 250.
Hát csak nem vonz a végtelen róna? ;peace;
A heti kvótám (lenne) a 250-300km. Múlt héten pl megvolt, de ehéten 50km-t mentem eddig, már nem lesz meg. Hétfőn Zolival montizunk egy hosszabbat. A róna amúgyse az én világom. :D Persze a közös tekerés okán nem lenne gondom vele.
Igazából azért nem megyek, mert utálom Revit, hogy olyan sokat fogyott. Ha még meg is erősödik, lehet meg kell öljem. ;peace;
nyugi, ha pályasprinter combom nőne reggelre, a térdem akkor is megoldaná :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5903
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7235
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

pärt írta:
2023.04.28., pén. 21:52
Jaaa...azt hittem a strava-bubusok nézegetik egymás menéseit. :D Mondjuk egy alkalomra tényleg kissé erős lenne az a 250.
Hát csak nem vonz a végtelen róna? ;peace;
A heti kvótám (lenne) a 250-300km. Múlt héten pl megvolt, de ehéten 50km-t mentem eddig, már nem lesz meg. Hétfőn Zolival montizunk egy hosszabbat. A róna amúgyse az én világom. :D Persze a közös tekerés okán nem lenne gondom vele.
Igazából azért nem megyek, mert utálom Revit, hogy olyan sokat fogyott. Ha még meg is erősödik, lehet meg kell öljem. ;peace;
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3400
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4363
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Jaaa...azt hittem a strava-bubusok nézegetik egymás menéseit. :D Mondjuk egy alkalomra tényleg kissé erős lenne az a 250.
Hát csak nem vonz a végtelen róna? ;peace;

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5903
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7235
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

pärt írta:
2023.04.28., pén. 21:40
Ha hétfőig még megyek egy rövidet, azzal együtt nekem is is meglesz annyi - nyártól. 31_1_21.gif
Nem megyek, de ha mennék se bicajjal gurulnék el odáig. :D
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3400
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4363
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Ha hétfőig még megyek egy rövidet, azzal együtt nekem is is meglesz annyi - nyártól. 31_1_21.gif

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12189
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3623
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

Sebit néztem, 250 kili... az nem kevés sad.gif
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12189
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3623
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

ha óvatosabbak is jönnének, lehet az axxony is eljön.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12681
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7369
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Én nem tudok menni, de nektek jó tekerést! :tutiok:
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3400
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4363
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

AAttila írta:
2023.04.28., pén. 19:28
Ha Pärt is eljön, akkor én is megpróbálom átszervezni a hétfőm. Kezdjek gondolkozni,telefonálgatni? szia.gif
Ha nem kell nagyon átrendezni a programodat, akkor nagyon örülnék, ha Te is tudnál jönni. :smile53: Akkor máris négyen lennénk.
Még valaki?

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12189
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3623
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2023.04.28., pén. 19:28
Ha Pärt is eljön, akkor én is megpróbálom átszervezni a hétfőm. Kezdjek gondolkozni,telefonálgatni? szia.gif
hétfő nekem is jobb. akkor holnap szétcsaphatom magam nyugodtan, hétfőre felkelek :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
mechazseni
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 589
Csatlakozott: 2015.02.28., szomb. 14:03
Értékelés: 364

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mechazseni »

AAttila írta:
2023.04.28., pén. 19:28
Ha Pärt is eljön, akkor én is megpróbálom átszervezni a hétfőm. Kezdjek gondolkozni,telefonálgatni? szia.gif
Igen :D
már..."mind1"
SONY
- TA-N1
- TA-E1
- CDP-R1
- DAS-R1
- HAP-Z1
- M.I.T. Oracle V 1.1
- PS Audio P10
Klipsch- REF 7

Avatar
mechazseni
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 589
Csatlakozott: 2015.02.28., szomb. 14:03
Értékelés: 364

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mechazseni »

pärt írta:
2023.04.28., pén. 19:17
Tisza-tó nem az a nagyon eltévedős, meg a szint sem jelentős. :rolleyes: Pedál meg ugyanolyan, mint egy montis: bedokkolunk, 65km után kidokkolunk, megállni meg úgyse fogunk, mert elúszik a 40-es átlag. :D
Nekem mostanában távolabbiak nem igazán működnek, de ez talán beleférne. De csak akkor mennék, ha páran leszünk a bandás hangulatért, egyedül itthon is elkavirnyászok nagy ritkán.
Esetleg hétfő is lehet (ünnep).
Én még soha nem használtam ilyet…
De benne vagyok, sőt örülök Nektek, ha elkísértek :D (egy spd szűzt :D )
már..."mind1"
SONY
- TA-N1
- TA-E1
- CDP-R1
- DAS-R1
- HAP-Z1
- M.I.T. Oracle V 1.1
- PS Audio P10
Klipsch- REF 7

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5232
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Ha Pärt is eljön, akkor én is megpróbálom átszervezni a hétfőm. Kezdjek gondolkozni,telefonálgatni? szia.gif

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12189
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3623
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

mechazseni írta:
2023.04.28., pén. 19:01
revox írta:
2023.04.28., pén. 18:45
mechazseni írta:
2023.04.28., pén. 18:30
Én ezt látom most…
Szerintem mindegy, hogy vasárnap v hétfő mindkettő a barátunk… :D IMG_3428.png
mondjuk ez is csak vasárnap este mutat esőt... nekünk holnap valami túra lesz, a vasárnap nálam a szombati túra nagysága a mérvadó. ha elfáradok, vasárnap rotyi van. de avg 30-ra talán futja :D
Screenshot_20230428-183921.png
Én még mindig ismerkedősre tervezem…2.út…új pedál, cipő…és kb assetom merre lesz előre :D majd alakul. De tuti megyek :cheers1:
arra főlegjó a tiszató. nyugodtan meg lehet állni, igazítani a bicón, cipőn. nincs forgalom, a táj egész ehető, az út viszonylag jó, domborzat kb full sík.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3400
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4363
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Tisza-tó nem az a nagyon eltévedős, meg a szint sem jelentős. :rolleyes: Pedál meg ugyanolyan, mint egy montis: bedokkolunk, 65km után kidokkolunk, megállni meg úgyse fogunk, mert elúszik a 40-es átlag. :D
Nekem mostanában távolabbiak nem igazán működnek, de ez talán beleférne. De csak akkor mennék, ha páran leszünk a bandás hangulatért, egyedül itthon is elkavirnyászok nagy ritkán.
Esetleg hétfő is lehet (ünnep).

Avatar
mechazseni
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 589
Csatlakozott: 2015.02.28., szomb. 14:03
Értékelés: 364

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mechazseni »

revox írta:
2023.04.28., pén. 18:45
mechazseni írta:
2023.04.28., pén. 18:30
Én ezt látom most…
Szerintem mindegy, hogy vasárnap v hétfő mindkettő a barátunk… :D IMG_3428.png
mondjuk ez is csak vasárnap este mutat esőt... nekünk holnap valami túra lesz, a vasárnap nálam a szombati túra nagysága a mérvadó. ha elfáradok, vasárnap rotyi van. de avg 30-ra talán futja :D
Screenshot_20230428-183921.png
Én még mindig ismerkedősre tervezem…2.út…új pedál, cipő…és kb assetom merre lesz előre :D majd alakul. De tuti megyek :cheers1:
már..."mind1"
SONY
- TA-N1
- TA-E1
- CDP-R1
- DAS-R1
- HAP-Z1
- M.I.T. Oracle V 1.1
- PS Audio P10
Klipsch- REF 7

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12189
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3623
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

mechazseni írta:
2023.04.28., pén. 18:30
Én ezt látom most…
Szerintem mindegy, hogy vasárnap v hétfő mindkettő a barátunk… :D IMG_3428.png
mondjuk ez is csak vasárnap este mutat esőt... nekünk holnap valami túra lesz, a vasárnap nálam a szombati túra nagysága a mérvadó. ha elfáradok, vasárnap rotyi van. de avg 30-ra talán futja :D
Screenshot_20230428-183921.png
Screenshot_20230428-183921.png (303.51 KiB) Megtekintve 400 alkalommal
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
mechazseni
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 589
Csatlakozott: 2015.02.28., szomb. 14:03
Értékelés: 364

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mechazseni »

Én ezt látom most…
Szerintem mindegy, hogy vasárnap v hétfő mindkettő a barátunk… :D
IMG_3428.png
IMG_3428.png (1.59 MiB) Megtekintve 400 alkalommal
már..."mind1"
SONY
- TA-N1
- TA-E1
- CDP-R1
- DAS-R1
- HAP-Z1
- M.I.T. Oracle V 1.1
- PS Audio P10
Klipsch- REF 7

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5232
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Nekem holnap jön anyós. Vasárnap színház 11-kor. Pedig jó lenne tekerni.

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12189
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3623
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

mechazseni írta:
2023.04.28., pén. 17:44
revox írta:
2023.04.28., pén. 17:32
mechazseni írta:
2023.04.28., pén. 17:23

Köszönöm!
A héten Bringalandban jártunk. Kb egy “nagygenerált” kértem, plusz pedál csere, wattmérő élesítése, Garmin hozzáigazítás…stb.
Üzenetet kaptam tegnap, hogy kész. Bent találkozhattam azzal a szerelővel (Bence, szerviz vezető) aki a bicit csinálta. Tök normális srác!!! A bici tényleg “buta” új bici volt. A múltkori váltó mizéria abból volt mert a váltó nem is erre a sorra volt beállítva ami ténylegesen ezen a bicin van. Úgyhogy pipa ez a rész…többet nem fogja ledobni egyel a láncot terhelésen. Kb feleslegesen vettem meg a Wireless Unit-ot mert volt benne!….nem a nyereg csőben, hanem a “döntött” vázcsőben….ezt kb senki nem tudta Magyarországon megmondani….higyjétek el mindent felkutattam ez miatt…. :smile51:
Megkapta a legújabb szoftvert…besz@rok :D , a hátsó agyat is szétszedték újra “zsírozták” úgyhogy Asszem rendben….
Az E-TUBE Appal lehet élesíteni a wattmérőt…vmiért akkor egyikünknek sem indult el…(pedig hárman ugyanolyan almával próbáltuk…) úgyhogy ez még nyitva van…pedig a Bence saját telójával látta és tökéletesen működött…hiszek neki. Mindegyis…zavarjam meg hétvégén :D …ha nem működik az én telómmal és a Garminnal vigyem vissza, soron kívül intézik. Tök normális banda! :D
Egy mondat viszont megmaradt bennem…pedig nem is kérdeztem….Tökéletes állapotban van!
Úgyhogy fülig ér az a száj :D
Cipőt ma hoztam Bergussonból…stoplit én szereltem fel…lehet rosszul de ha “fel” van tolva mindkettő akkor túl nagyot nem hibázhatok… :D …nyomaték kulccsal lehúztam 5Nm-el…úgyhogy hétvégén Tisza-tó kerülő lesz. Remélhetőleg buksi nélkül :D
Buksi a kutya, vagy esés? :D

Melyik nap mentek?
Esés :D
Egyedül mennék….nem szeretnék másban kárt tenni… :fekverohog:
Vasárnap, vagy hétfő lesz. Időjárás függő.
vasárnap lehet esős lesz. hétfőre napsutást mutat a meteoblu, de totál megbízhatatlan. múlt szombaton is esőt írtak Pádisra. kimemtünk, kábát, minden lufaxxakpl, aztán olyan meleg volt a hegyen is, ránkrohadt a felső, esőnek meg nyoma se volt...

de egy tiszató nekm is játszhat, csak ez a hülye idójárás kiszámíthatatlan.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
mechazseni
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 589
Csatlakozott: 2015.02.28., szomb. 14:03
Értékelés: 364

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mechazseni »

IMG_3427.png
IMG_3427.png (332.7 KiB) Megtekintve 382 alkalommal
már..."mind1"
SONY
- TA-N1
- TA-E1
- CDP-R1
- DAS-R1
- HAP-Z1
- M.I.T. Oracle V 1.1
- PS Audio P10
Klipsch- REF 7

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5232
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

A Bringaland tényleg korrektül áll a dolgokhoz. Nekem legalábbis eddig pozitív tapasztalataim vannak. Mindig hozzájuk viszem nagygenerálra. (A többit meg Revi megcsinálja 31_1_21.gif )

Van törzsvásárlóim is hozzájuk,pedig nem vagyok akkora vásárló, amihez járhatna, de egyszer adtak.

Avatar
mechazseni
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 589
Csatlakozott: 2015.02.28., szomb. 14:03
Értékelés: 364

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: mechazseni »

revox írta:
2023.04.28., pén. 17:32
mechazseni írta:
2023.04.28., pén. 17:23
AAttila írta:
2023.04.28., pén. 15:54


Akkor ne fussunk bele, hanem MESÉLJ ;peace;

Jók a cuccok 36_1_11.gif
Köszönöm!
A héten Bringalandban jártunk. Kb egy “nagygenerált” kértem, plusz pedál csere, wattmérő élesítése, Garmin hozzáigazítás…stb.
Üzenetet kaptam tegnap, hogy kész. Bent találkozhattam azzal a szerelővel (Bence, szerviz vezető) aki a bicit csinálta. Tök normális srác!!! A bici tényleg “buta” új bici volt. A múltkori váltó mizéria abból volt mert a váltó nem is erre a sorra volt beállítva ami ténylegesen ezen a bicin van. Úgyhogy pipa ez a rész…többet nem fogja ledobni egyel a láncot terhelésen. Kb feleslegesen vettem meg a Wireless Unit-ot mert volt benne!….nem a nyereg csőben, hanem a “döntött” vázcsőben….ezt kb senki nem tudta Magyarországon megmondani….higyjétek el mindent felkutattam ez miatt…. :smile51:
Megkapta a legújabb szoftvert…besz@rok :D , a hátsó agyat is szétszedték újra “zsírozták” úgyhogy Asszem rendben….
Az E-TUBE Appal lehet élesíteni a wattmérőt…vmiért akkor egyikünknek sem indult el…(pedig hárman ugyanolyan almával próbáltuk…) úgyhogy ez még nyitva van…pedig a Bence saját telójával látta és tökéletesen működött…hiszek neki. Mindegyis…zavarjam meg hétvégén :D …ha nem működik az én telómmal és a Garminnal vigyem vissza, soron kívül intézik. Tök normális banda! :D
Egy mondat viszont megmaradt bennem…pedig nem is kérdeztem….Tökéletes állapotban van!
Úgyhogy fülig ér az a száj :D
Cipőt ma hoztam Bergussonból…stoplit én szereltem fel…lehet rosszul de ha “fel” van tolva mindkettő akkor túl nagyot nem hibázhatok… :D …nyomaték kulccsal lehúztam 5Nm-el…úgyhogy hétvégén Tisza-tó kerülő lesz. Remélhetőleg buksi nélkül :D
Buksi a kutya, vagy esés? :D

Melyik nap mentek?
Esés :D
Egyedül mennék….nem szeretnék másban kárt tenni… :fekverohog:
Vasárnap, vagy hétfő lesz. Időjárás függő.
már..."mind1"
SONY
- TA-N1
- TA-E1
- CDP-R1
- DAS-R1
- HAP-Z1
- M.I.T. Oracle V 1.1
- PS Audio P10
Klipsch- REF 7

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”