Figyelem: a szabályzat 6.8.3.1 - es pontja alapján az adás vételi részen a "pü ment" és "válasz ment" jellegű hozzászólásokat törölni fogjuk, csakúgy mint a hely / posta adatok és ár nélkül feladott hirdetéseket.

Kerékpározás

AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1173

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

revox írta:
Tegnap, 23:47

Ja, az autóm bal első rugójából letört egy darab :D tartja a gólyaláb, de inkább letettem, jövő héten tudnak ránézni :D
ááá, minden szép és jó,.. :D nem süllyedünk, nem süllyedünk... :smile32:
Asszony kocsiját ősszel tetettem rendbe teljesen, most az enyém következik. Múlt héten volt vezérlés csere, kuplung munkahenger csere, kipufogó hegesztés. Hamarosan futómű felújítás.
De legalább nyugodtan megyek bringázni ;peace;

Nekem igazából az anyák napja és a gyereknap kivételével bármi jó lehet.

revox
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 997
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
Tegnap, 23:13
revox írta:
Tegnap, 22:53

Cseheknél van kirendeltség. Kérdés,van e rugójuk, mert a parkTool oldalon se vásárolható. Szerencsére az utolsó keréknál tört és a feszességek már rendben voltak, csak 4-5 tizedet balra kellett húzni,azt már megoldottam állvánnyal. Baloldalon húztam kicsit, az a jobboldalon is max 2-3 kgf-t jelenthet. Már bezsákoltam, hogy kész. De ha valamihez nagyon kell, majd autóba pattanok, nincs messze Eger :rolleyes:

Nekem a hétvége 99,9%, hogy nem jó. A fogam nagyon bedurrant, holnap néznek rá, de sok jóval nem kecsegtettek, csak megnézik, mi a teendő vele(azért bízom benne,hogy megoldják,de nem lehet tudni). Az a szerencsém ,volt itthon ideiglenes tömőanyag, kimostam, feltömtem :D így kevésbe élhetetlen a helyzet,de azért feszül.
Baj, baj hátán. Akkor pakoljuk át május elejére. Szerintem dobja fel ide az alkalmas dátumokat, aki tervezi, hogy jönne, de nem jó neki akármelyik hétvége. Úgy könnyebb lesz összefésülni az igényeket.

Ha sikerül rugót szerezned, a kalibráláshoz amúgy is jól jön egy referencia darab. Az enyém gyakorlatilag új, az arról olvasott értékhez lehet belőni a feszítőcsavart.

Van cég egyedi óhajokhoz:
https://www.recom.hu/egyedi-gyartasu-te ... -rugok-440
Ja, az autóm bal első rugójából letört egy darab :D tartja a gólyaláb, de inkább letettem, jövő héten tudnak ránézni :D
ááá, minden szép és jó,.. :D nem süllyedünk, nem süllyedünk... :smile32:
avantgardeAcoustic, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, Quad CDP, kondo KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt
halfnote.hu

revox
V.I.P.
V.I.P.
Kapcsolat:

pärt írta:
Tegnap, 23:13
revox írta:

Cseheknél van kirendeltség. Kérdés,van e rugójuk, mert a parkTool oldalon se vásárolható. Szerencsére az utolsó keréknál tört és a feszességek már rendben voltak, csak 4-5 tizedet balra kellett húzni,azt már megoldottam állvánnyal. Baloldalon húztam kicsit, az a jobboldalon is max 2-3 kgf-t jelenthet. Már bezsákoltam, hogy kész. De ha valamihez nagyon kell, majd autóba pattanok, nincs messze Eger :rolleyes:

Nekem a hétvége 99,9%, hogy nem jó. A fogam nagyon bedurrant, holnap néznek rá, de sok jóval nem kecsegtettek, csak megnézik, mi a teendő vele(azért bízom benne,hogy megoldják,de nem lehet tudni). Az a szerencsém ,volt itthon ideiglenes tömőanyag, kimostam, feltömtem :D így kevésbe élhetetlen a helyzet,de azért feszül.
Baj, baj hátán. Akkor pakoljuk át május elejére. Szerintem dobja fel ide az alkalmas dátumokat, aki tervezi, hogy jönne, de nem jó neki akármelyik hétvége. Úgy könnyebb lesz összefésülni az igényeket.

Ha sikerül rugót szerezned, a kalibráláshoz amúgy is jól jön egy referencia darab. Az enyém gyakorlatilag új, az arról olvasott értékhez lehet belőni a feszítőcsavart.

Csak lesz valamikor... Addig ügyelek a küllőkre :D meg legalább hagynak kicsit pihenni. Már kezdtem unni a kerekeket... :D
De igen, a kalibrálás még ott van, ahhoz kell majd egy etalon...

Dátumot én nem írok,mert általában minden hétvége műx, ha éppen nem fáj,nem hasogat, stb.. :D elcileg május 2 hajdú kupa,az nem jó. De oda lehet jönni. Attinak van liszensze, mi meg majd drukkolunk neki :tutiok:
avantgardeAcoustic, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, Quad CDP, kondo KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt
halfnote.hu

pärt
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 1102

Hozzászólás Szerző: pärt »

revox írta:

revox
V.I.P.
V.I.P.
Kapcsolat:

redbulova írta:
Tegnap, 21:50
revox írta:
2021.04.09., pén. 12:54
átnéztem a bikemagot... egyet találtam, amit érdemes lehet, egy kis alkuval, de ez szingós. mondjuk én csak azt használok, de ez ízlés és félelem dolga :rolleyes:
A többi mind vérzik valahol... ez vixont allRounder

https://apro.bikemag.hu/apro/fulcrum-sp ... ntes-54384
Megjött a kerék, mint az új. Ez úgy néz ki tényleg jó vétel volt. Köszönet Revoxnak hogy felhívta rá a figyelmem. :tutiok:
IMG_20210413_192426_resized_20210413_072458340 (1).jpg
Jól néz ki! Szép. Jól nézne ki a pinarelloban ;peace; ne is gondolj bele,hogy fájt a szívem, de nekem kereket eladni kell, nem venni :D de így legalább jó jelyen van, nem valami kufár csapott le rá,hogy 100al többért adja, "új bicajról bontott" címszóval, miután bizonyítékkent rátett egy vadi új rotort (jobb esetben)
Tiszatón a helye ;-)
halfnote.hu

revox
V.I.P.
V.I.P.
Kapcsolat:

pärt írta:
Tegnap, 21:47
revox írta:
Tegnap, 21:29
Park Tool tm1 küllőfeszmérő rugója edddig bírta... 3-4 eur, ha lenne... out of stock...
csak lazán gondolt egyet és eltört... Campa kerék félig volt kész :D maradt az érzésre belövés...
Basszus, ez kellemetlen. Gondolom, ha kiküldöd Minnesotába, raknak bele újat, meg kalibrálják.
Ha hétvégén mégis megyünk a Tiszához, elviszem az enyémet, ha kéred. Használhatod, míg nem sikerül egy újat vadászni.

halfnote.hu

redbulova
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 54

Hozzászólás Szerző: redbulova »

revox írta:
2021.04.09., pén. 12:54
átnéztem a bikemagot... egyet találtam, amit érdemes lehet, egy kis alkuval, de ez szingós. mondjuk én csak azt használok, de ez ízlés és félelem dolga :rolleyes:
A többi mind vérzik valahol... ez vixont allRounder

https://apro.bikemag.hu/apro/fulcrum-sp ... ntes-54384
Megjött a kerék, mint az új. Ez úgy néz ki tényleg jó vétel volt. Köszönet Revoxnak hogy felhívta rá a figyelmem. :tutiok:
IMG_20210413_192426_resized_20210413_072458340 (1).jpg
IMG_20210413_192426_resized_20210413_072458340 (1).jpg (98.54 KiB) Megtekintve 39 alkalommal

pärt
Törzsvendég
Törzsvendég

revox írta:
Tegnap, 21:29
Park Tool tm1 küllőfeszmérő rugója edddig bírta... 3-4 eur, ha lenne... out of stock...
csak lazán gondolt egyet és eltört... Campa kerék félig volt kész :D maradt az érzésre belövés...
Basszus, ez kellemetlen. Gondolom, ha kiküldöd Minnesotába, raknak bele újat, meg kalibrálják.
Ha hétvégén mégis megyünk a Tiszához, elviszem az enyémet, ha kéred. Használhatod, míg nem sikerül egy újat vadászni.

revox
V.I.P.
V.I.P.
Kapcsolat:

halfnote.hu

revox
V.I.P.
V.I.P.
Kapcsolat:

redbulova írta:
Tegnap, 20:27
avl2 írta:
Tegnap, 19:59
viszont ennek az utolso 66-68 km-et nagyon ajanlom megnezesre - mar akit a verseny, taktika, lefolyas érdekel, szerintem marha jo volt:
https://tiz-cycling.io/videos/tour-of-t ... ull-stage/

en erröl a 6. lehetösegröl töltöttem le es offline neztem: https://tiz-cycling.io/videos/tour-of-t ... ge/?tape=6

ez volt a profil, többször 15% fölött:

6full.JPG
Bizony nagyon izgalmas volt. Roglic fantasztikusan ment, gyakorlatilag egyedül tartotta az idő különbséget az üldözőktől. Üldözők: Pogacar, Valverde, Landa, Yates nem semmi névsor és nem tudtak közelebb kerülni.
Roglic üzent a Tour előtt hogy az egyik legnagyobb kihívó lesz.
Néztem én is, de ez már nem kerékpárverseny. Az ilyet nálunk hegyi OB-nak nevezik. Persze, látványos és baromi jók, de ez már a versenyzők végleges kizsigerelése, kizárva nagyon sok, roppant erős embert, akik kevésbé jók hegyen. Mondjuk Roglic jól nyomta, olyan volt,mint aki egy dekát se fárad, le a kalappal, de ez már nekem nem tetsző pálya.
Pontosabban tetszik,de ezt el kellene nevezni máshogy, teljesen elkülönítve a klasszikus mezőnyversenyektől.
halfnote.hu

Vinkler
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Értékelés: 4039

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

AAttila írta:
Tegnap, 21:08
Vinkler írta:
Tegnap, 21:06
Ha nyár vége felé, ősszel lesz valami, akkor számíthattok rám is!
Akkor is csinálhatunk egy kört valahol. A Pilis kimaradt még :D
Jah, nekem kb mindegy, elmegyek bárhova is... :smile29:
Apple / Parasound / Pro-Ject / Diy ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

AAttila
V.I.P.
V.I.P.

Vinkler írta:
Tegnap, 21:06
Akkor is csinálhatunk egy kört valahol. A Pilis kimaradt még :D

revox
V.I.P.
V.I.P.
Kapcsolat:

Én hol mentem, hol dögsoron voltam, így lett 26 az átlag, de igaz, poroszlóig lépésben mentünk,hogy majdnem eldőltem, az eső miatt. Max speed az abádszalóki részhajrában volt 46,4 km/h.
halfnote.hu

Vinkler
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Értékelés: 4039

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Apple / Parasound / Pro-Ject / Diy ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

AAttila
V.I.P.
V.I.P.

Tavaly Tisza-tó: 6 vagy 7 ember volt ott, ebből 2 hölgy. Közösen indultunk, pár kili után páran úgy gondoltuk,hogy most megyünk egy kicsit erősebben. Utána visszagurultunk a többiekhez és túráztunk tovább együtt. Ezt a menést még párszor megismételtük. Aki akart jött, aki nem, az tekergélt tovább. De ezek a menések is csak pár km-ek voltak és emlékeim szerint 40-nel sem mentünk. (talán az utolsó egy kicsit erősebre sikerült, de akkor valami barom húzott elől :D ) Mondjuk Pärt kolléga valakivel a legvégén még ledurrantotta. ;peace; Begurultunk a kajálós részre, ettünk-ittunk, hazamentünk.

Tavaly Kékestető: 4-en voltunk, 1 hölgy. Parádon találkoztunk egy kajáldánál (One) Pärt és én előbb mentünk egy Mátra-kört, Reviék később tudtak jönni, ezért ők Mátraháza felől jöttek elénk, majd együtt mentünk fel a csúcsra, ki ki a maga tempójában. Lefelé spuri tempó volt egyéni vérmérséklet szerint, majd a kajáldában evés-ivás, hazatérés.

Nagyon jó hangulatú volt mindkettő. Sportértéke is volt ( de nem ez volt a fő dominancia) és bandázás is.

redbulova
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 54

Hozzászólás Szerző: redbulova »

avl2 írta:
Tegnap, 19:59
viszont ennek az utolso 66-68 km-et nagyon ajanlom megnezesre - mar akit a verseny, taktika, lefolyas érdekel, szerintem marha jo volt:

en erröl a 6. lehetösegröl töltöttem le es offline neztem: https://tiz-cycling.io/videos/tour-of-t ... ge/?tape=6

6full.JPG
Bizony nagyon izgalmas volt. Roglic fantasztikusan ment, gyakorlatilag egyedül tartotta az idő különbséget az üldözőktől. Üldözők: Pogacar, Valverde, Landa, Yates nem semmi névsor és nem tudtak közelebb kerülni.
Roglic üzent a Tour előtt hogy az egyik legnagyobb kihívó lesz.

avl2
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1221

Hozzászólás Szerző: avl2 »

6full.JPG
6full.JPG (82.5 KiB) Megtekintve 96 alkalommal

avl2
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1221

Hozzászólás Szerző: avl2 »

pärt írta:
Tegnap, 18:45
mackohaz írta:
Tegnap, 17:27
Szerettem volna én is menni, de a körülmények nem úgy jöttek össze ahogy kellett volna, két munkahely+két egyetemista kölök..gondolom nektek nem kell mondani..sajnálom de azért lélekben veletek leszek, képeket majd egy kettőt szívesen vennék, csak hogy fájjon😀
Ha erre a hétvégére gondolsz, azt hiszem, még nem lefutott. Rajtad kívül gianniak sem jó most, meg még van pár ember aki nem jelzett még: pl. avl, trane...
köszi a gondolást, velem nem érdemes számolni (nem vagyok én igazán társasági ember, itthon is egyedül tekerek, ...)

Alex_Aston
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 260

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

26, vagy 28 nekem mindegy, hisz az kb. a Vmaxom... :o
Csak a Marantz! :-D

pärt
Törzsvendég
Törzsvendég

lacee írta:
Tegnap, 19:31
Ne szerénykedj,azt mondták,hogy te voltál a sebbeség istene 31_1_21.gif
Nyílván jó értelemben gondoltam.
Sebesség istene. Ez olyan szép. Készíttetek egy egyedi mezt ilyen felirattal; hadd lássa a világ kivel van dolga. :fekverohog:

pärt
Törzsvendég
Törzsvendég

geza123 írta:
Tegnap, 19:30

Ja, hogy ez bruttó átlag?! :D Én nettóban gondolkodtam (megállások nélküli, csak a tekerés). Látszik, amatőr vagyok. :D
Az a helyzet, nem tudom... gondolkodik.gif Én el sem indítottam az órát, csak úgy emlékszem, hogy utána valaki ennyit írt be. Tényleg nagyon nem volt ez téma: odaértünk, mikor odaértünk. :rolleyes:

lacee
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 580

Hozzászólás Szerző: lacee »

pärt írta:
Tegnap, 19:24
Nekem meg valami 26 átlag rémlik. Tényleg többször megálltunk. Nem volt nagyon felépítve a dolog, közben alakult ki. Néha kicsit meglódultunk, ha kedvünk szottyant rá, aztán visszamentünk vagy bevártuk a nyugodtabbakat. Az volt jó, hogy mindenki kedve szerint fáradhatott, de alapvetően megvolt a bandázás élménye.
Jó lenne, ha most többen lennénk.

Ja, itt szerintem nincsenek "nagymenők", de nagy arcúak aztán semmiképp.
Ne szerénykedj,azt mondták,hogy te voltál a sebbeség istene 31_1_21.gif
Nyílván jó értelemben gondoltam.

geza123
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 173

Hozzászólás Szerző: geza123 »

pärt írta:
Tegnap, 19:24
Nekem meg valami 26 átlag rémlik. Tényleg többször megálltunk. Nem volt nagyon felépítve a dolog, közben alakult ki. Néha kicsit meglódultunk, ha kedvünk szottyant rá, aztán visszamentünk vagy bevártuk a nyugodtabbakat. Az volt jó, hogy mindenki kedve szerint fáradhatott, de alapvetően megvolt a bandázás élménye.

Ja, hogy ez bruttó átlag?! :D Én nettóban gondolkodtam (megállások nélküli, csak a tekerés). Látszik, amatőr vagyok. :D
Digital Projection HIGHlite Cine 1080p 260 HC; Screenint Modigliani Velvet; HTPC; Lindemann Musicbook Source; Emotiva XMC-2; Anthem P2; Anthem MCA 525; Elac FS 409, CC 501 VX-Jet, BS 403; WS 1645; 2x Sub 2090

pärt
Törzsvendég
Törzsvendég

lacee
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 580

Hozzászólás Szerző: lacee »

geza123 írta:
Tegnap, 19:09
lacee írta:
Tegnap, 19:07

Azzal nyugodtan beférsz :napsut:
Úgy emlékszem a résztvevők azt írták,hogy tavaly 28,...valamennyi volt az átlag.
Köszi. :smile53:
Azzal valóban ellenék, az még nagyon a határon sincs.
De ezek szerint, Te sem voltál tavaly. :D
Nem,majd rá 2-3 hét múlva az asszonnyal,be voltam xarva,hogy megfingatnak a nagymenők :D +lehet nem is értem akkor rá ,már nem emlékszem....

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”