Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Gyönyörű gép, de szerintem nem a méreted, talán kicsit nagy. Egyébként menthetetlenül boomer vagy, ha már titánvázasokat nézegetsz. :D

Online
Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1908
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1031
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Rotox »

Szép körötök volt, gratula. :smile32:

Amúgy meg pihenésképpen nem tudtam kihagyni a lenti képet; szép reggelt! :D

És - ha már új canga - Rotox (aki mint tudjuk, nem vesz új gépet ;)) 1 600 Euroért (including EU - mer' egyelőre még azok vagyunk... :angry: - shipping) azér' elcsábulna ezért a szép titán endurance brinyóért. Kár, hogy Görögországban van... gondolkodik.gif
Csatolmányok
F.king bike.jpg
F.king bike.jpg (88.39 KiB) Megtekintve 951 alkalommal
Van Nicholas Zephyr.jpg

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2023.10.16., hétf. 23:17
st81 írta:
2023.10.16., hétf. 22:54

...Nem tudom, hogy jobbat mentem volna-e ha a másik irányba kezdünk és az eleje a kékestető mászás...
Parádfürdő felől sem tűnt lankásabbnak lejtőzés közben szemlélve.
Kb. egyforma, csak későbbre marad vagy harminc kili sík, némi hullámvasúttal (Abasár-Recsk). De mivel nem szakítottuk szét magunkat a nagyobb mászásig, így nagyjából ugyanaz.
nyaralás után olyan kört terveztem. hipogy parádról kékes. majd le abasár. majd vissza kékes. aztán vagy le, vagy galyatető... az jó kis mászós nap lenne. nátha okán elmaradt. de majd megcsaphatjuk
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

st81 írta:
2023.10.16., hétf. 22:54
revox írta:
2023.10.16., hétf. 22:22
st81 írta:
2023.10.16., hétf. 19:35
Jah, kár volt ránéznem az elsőkre. 24-es átlaggal felrongyolni...
Nekem csak háromszor annyi időbe telt feljutni, segítőkkel:-)
nyugtasson, hogy valsz akkor ment ilyet Valter, amikor nyerte a tour de hongriet, ami azt jelemti. hogy már előtte vagy 4 napig nyelet ment, majd aznap isten tudja, honnan indultak el. de kétszer csapták meg azt a kört amit mentünk, igen tempósan és a második mászás végén rongyolt fel a kékesre. de, hogy fokozzuk, a jumbonál még gyorsabb lett. csak valsz nem volt azóta kékesen :D
a hegy külön állatfaj. síkon nem tud ráduplázni az amatőrökre Valter se, sőt max 20%-al gyorsabb egy jóképességű hobbistától, hegyen simán ledupláz, még amatőrebbeket letripláz... ja, 2 éve kb 8km/h-val mentem fel... az pont harmada a 24nek :D
No, nem tudtam, hogy ez volt a TdH egyik szakasza. És ebből két kör... igen szép teljesítmény volt a részükről.
Nem tudom, hogy jobbat mentem volna-e ha a másik irányba kezdünk és az eleje a kékestető mászás...
Parádfürdő felől sem tűnt lankásabbnak lejtőzés közben szemlélve.
régebben mentem fel parád felől, emlékeim szerint az meredekebb. az se jobb, ha az elején mászol nagyot. ha ott elmegy a kraft
, utána még tud fájni 55kili. meg fordítva egybő mászni kell parádtól. csak kis sunyi. 1-2%-ot, aztán sasvártól mehet a szerpentin és kékesig kb párszáz méter kamusík van csak, nulla comblazítás :D ezt se jó kifogni hidegen, márhogy. komolyabb melegítés nélkül. így. ahogy memtünk, megvolt a melegítés 36_1_11.gif
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

st81 írta:
2023.10.16., hétf. 22:54

...Nem tudom, hogy jobbat mentem volna-e ha a másik irányba kezdünk és az eleje a kékestető mászás...
Parádfürdő felől sem tűnt lankásabbnak lejtőzés közben szemlélve.
Kb. egyforma, csak későbbre marad vagy harminc kili sík, némi hullámvasúttal (Abasár-Recsk). De mivel nem szakítottuk szét magunkat a nagyobb mászásig, így nagyjából ugyanaz.

Avatar
st81
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 496
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 14:07
Értékelés: 226

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: st81 »

revox írta:
2023.10.16., hétf. 22:22
st81 írta:
2023.10.16., hétf. 19:35
Jah, kár volt ránéznem az elsőkre. 24-es átlaggal felrongyolni...
Nekem csak háromszor annyi időbe telt feljutni, segítőkkel:-)
nyugtasson, hogy valsz akkor ment ilyet Valter, amikor nyerte a tour de hongriet, ami azt jelemti. hogy már előtte vagy 4 napig nyelet ment, majd aznap isten tudja, honnan indultak el. de kétszer csapták meg azt a kört amit mentünk, igen tempósan és a második mászás végén rongyolt fel a kékesre. de, hogy fokozzuk, a jumbonál még gyorsabb lett. csak valsz nem volt azóta kékesen :D
a hegy külön állatfaj. síkon nem tud ráduplázni az amatőrökre Valter se, sőt max 20%-al gyorsabb egy jóképességű hobbistától, hegyen simán ledupláz, még amatőrebbeket letripláz... ja, 2 éve kb 8km/h-val mentem fel... az pont harmada a 24nek :D
No, nem tudtam, hogy ez volt a TdH egyik szakasza. És ebből két kör... igen szép teljesítmény volt a részükről.
Nem tudom, hogy jobbat mentem volna-e ha a másik irányba kezdünk és az eleje a kékestető mászás...
Parádfürdő felől sem tűnt lankásabbnak lejtőzés közben szemlélve.
Japán vonal: Accuphase, Denon
Német vonal: Lindemann, Quadral
Magyar vonal: "Fapaci-féle" Luxor Gold

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Aki szeret Valter eredményén hüledezni hitetlenkedve, javaslom, forgassa kedvvel a "Száz leggazdagabb magyar" című kiadványt is. 31_1_21.gif

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

st81 írta:
2023.10.16., hétf. 19:35
Jah, kár volt ránéznem az elsőkre. 24-es átlaggal felrongyolni...
Nekem csak háromszor annyi időbe telt feljutni, segítőkkel:-)
nyugtasson, hogy valsz akkor ment ilyet Valter, amikor nyerte a tour de hongriet, ami azt jelemti. hogy már előtte vagy 4 napig nyelet ment, majd aznap isten tudja, honnan indultak el. de kétszer csapták meg azt a kört amit mentünk, igen tempósan és a második mászás végén rongyolt fel a kékesre. de, hogy fokozzuk, a jumbonál még gyorsabb lett. csak valsz nem volt azóta kékesen :D
a hegy külön állatfaj. síkon nem tud ráduplázni az amatőrökre Valter se, sőt max 20%-al gyorsabb egy jóképességű hobbistától, hegyen simán ledupláz, még amatőrebbeket letripláz... ja, 2 éve kb 8km/h-val mentem fel... az pont harmada a 24nek :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2023.10.16., hétf. 19:15
AAttila írta:
2023.10.16., hétf. 18:24
Nekem csak ez van, de ez hosszabb:
Screenshot_20231016_182405_Strava.jpg
Ez a vége, ha Strava-sok bevesznek egy fogalmatlan lámát a buliba. Lövése nem lesz, hogy meddig illik menni, aztán csak a vita, vita... 31_1_21.gif
:D
én se tudtam, meddig kell menni. nem volt pontos a versenykiírás :D :fekverohog:
amúgy meg ki nem xarja le. nekem egy célom volt. mivel, nem voltam még kékesen idén, egy PR-t összeszedni a 2 évvel ezelőtti 27perc helyett :fekverohog: az meglett :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5237
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3178

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

st81 írta:
2023.10.16., hétf. 19:35
Jah, kár volt ránéznem az elsőkre. 24-es átlaggal felrongyolni...
Nekem csak háromszor annyi időbe telt feljutni, segítőkkel:-)
Jó volt ez így elsőre. Gondolj bele, ha most felmentél volna egy 23-as átlaggal,milyen kellemetlenül éreznéd magad,hogy Csóri V.Ati mennyi év kemény munkájával tudja azt,amit. Te pedig odagurulsz a "hegyi segítőiddel" és alázod a fél Világot. :fekverohog:

Avatar
st81
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 496
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 14:07
Értékelés: 226

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: st81 »

Jah, kár volt ránéznem az elsőkre. 24-es átlaggal felrongyolni...
Nekem csak háromszor annyi időbe telt feljutni, segítőkkel:-)
Japán vonal: Accuphase, Denon
Német vonal: Lindemann, Quadral
Magyar vonal: "Fapaci-féle" Luxor Gold

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2023.10.16., hétf. 18:58
revox írta:
2023.10.16., hétf. 18:50

mégaz, de megnéztem Kareszt, mikor tolta a 14 valamennyit :D amikor ment 27et :D elég pudingok vagyunk :D arra emlékszem, mesélték, hogy 15 percesekkel kezdtek, hogy, ne pukkanjanak el... azért a 20-25 környékén már biztos élvezték :D de Bartha Geri lenyomta a 30at, az pont everest...
Screenshot_20231016-184601.png
Ők végigtolták, amíg az aszfalt tart. :tutiok:
igen. úgy tűnik. gondolom. úgy jött ki az everest 30körön. igazából nem az időre mentek, csak-hogy meglegyen. sajna Karesz 27nél megállt. már rásötétedett. 12óra tekerés, bő 200km és 8000szint. lefőtt nála rendesen a kávé. berakott egy szelfit.... mint aki alkoholizál 30-40 éve. nagyon romon volt (ráadásul nem is kimondottan hegyimenő, elég combos, pályaversenyekre is jár, azok meg nem hegyizergék) Gerinek megvolt. de nincs stravája. de Geri volt hegyi bajnok legéykorában, még nem felejtette el

Valter idejét nézem.. hogy azIstenbe lehet oda felmenni 24-el :D és náluk nem is ő a legélesebb kés...
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

AAttila írta:
2023.10.16., hétf. 18:24
Nekem csak ez van, de ez hosszabb:
Screenshot_20231016_182405_Strava.jpg
Ez a vége, ha Strava-sok bevesznek egy fogalmatlan lámát a buliba. Lövése nem lesz, hogy meddig illik menni, aztán csak a vita, vita... 31_1_21.gif

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

revox írta:
2023.10.16., hétf. 18:50

mégaz, de megnéztem Kareszt, mikor tolta a 14 valamennyit :D amikor ment 27et :D elég pudingok vagyunk :D arra emlékszem, mesélték, hogy 15 percesekkel kezdtek, hogy, ne pukkanjanak el... azért a 20-25 környékén már biztos élvezték :D de Bartha Geri lenyomta a 30at, az pont everest...
Screenshot_20231016-184601.png
Ők végigtolták, amíg az aszfalt tart. :tutiok:

Online
Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2665
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1090

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

pärt írta:
2023.10.16., hétf. 10:39
AAttila írta:
2023.10.15., vas. 22:53
revox írta:
2023.10.15., vas. 22:48

ja. csak a végén még maradt egy pis power parádsasvártól parádig, 50 környékén húzni a sort :D nem néztem még meg, SÓztam, de ott a végén még volt egy kis veretés Ati módra :D néha, mikor ránéztem a garminra, 50 környéke volt, még parádon is 45 körül. kicsit belejt, de nem ennyit. én raktam a kereket, nem éreztem mennyire kell nyomni, de ilyen tempóhoz hátszélben is kell a watt.
Jó volt az út lejtése :rolleyes: :D
Ja,és a végén még le is kerültél ;peace;
Na de, na de! Ezt csak úgy iderakom :rolleyes:
IMG_9069.jpeg

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2023.10.16., hétf. 18:36
revox írta:
2023.10.16., hétf. 18:31
ehunne vagyol.. de ez 2021-es tekerést hoz. lehet. most nem a nyomvonalon jöttél.. gondolkodik.gif biztos a sípályán akartál elénkvágni :kapdelm: (ami gyalog is combos :D 15-20% biztos van)
előre szólok. a következő mátra körön, nekem fájni fog a térdem :D (nagy ruha lesz ezekután, úgy érzem :D )

Screenshot_20231016-182639.png
Ok. Megyek egyet tavasszal,Te pedig majd lecsekkolod az időt ;peace; Én nézem a sajátomat.
mégaz, de megnéztem Kareszt, mikor tolta a 14 valamennyit :D amikor ment 27et :D elég pudingok vagyunk :D arra emlékszem, mesélték, hogy 15 percesekkel kezdtek, hogy, ne pukkanjanak el... azért a 20-25 környékén már biztos élvezték :D de Bartha Geri lenyomta a 30at, az pont everest...


Screenshot_20231016-184601.png
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2023.10.16., hétf. 18:24
Nekem csak ez van, de ez hosszabb:
Screenshot_20231016_182405_Strava.jpg
ááá, eddig nem mentünk. vagyis ha bemérte, egyszer eljutottunk idáig, de az utolsó szakasz kb első harmadáig ha mentünk. van ott jobbra, haloványan egy kis út, kb addig. utána ott kóvályogtunk, hogy akkor most mi is legyen, az megvan, hogy a parkoló elejéig elgurultunk, Pärt meg is állt a parkolóban, valamit mojolt, aztán elindultunk szembe, de addigra jöttetek.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5237
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3178

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

revox írta:
2023.10.16., hétf. 18:31
ehunne vagyol.. de ez 2021-es tekerést hoz. lehet. most nem a nyomvonalon jöttél.. gondolkodik.gif biztos a sípályán akartál elénkvágni :kapdelm: (ami gyalog is combos :D 15-20% biztos van)
előre szólok. a következő mátra körön, nekem fájni fog a térdem :D (nagy ruha lesz ezekután, úgy érzem :D )

Screenshot_20231016-182639.png
Ok. Megyek egyet tavasszal,Te pedig majd lecsekkolod az időt ;peace; Én nézem a sajátomat.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

ehunne vagyol.. de ez 2021-es tekerést hoz. lehet. most nem a nyomvonalon jöttél.. gondolkodik.gif biztos a sípályán akartál elénkvágni :kapdelm: (ami gyalog is combos :D 15-20% biztos van)
előre szólok. a következő mátra körön, nekem fájni fog a térdem :D (nagy ruha lesz ezekután, úgy érzem :D )
Screenshot_20231016-182639.png
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5237
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3178

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Nekem csak ez van, de ez hosszabb:
Screenshot_20231016_182405_Strava.jpg

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2023.10.16., hétf. 17:43
Revi, nem tudom milyen strava-d van, de nekem nincs ilyen szehmentem,mint amit betettél. Arra mentél 1 perccel jobbat, az én időmnél,csak az én szegmentem 250m-rel hosszabb. És hát ugye nem teljesen sík a terep ;peace; Ettől függetlenül most jobbak vagytok,mint én,de jövőre mehmutatom,hogy "dagadtan" is elverlek. :fekverohog:
ez nálad nincs? mert a régi időt hozza. néha érdekes a strava.. nekem se hoz minidg minden segmenst.. de sokszor olyankor, ha a garmin valamitől meghülyül és azt írja a strava, hogy nem pont a nyomvonalon mentem... anyád, de :D

ez az..
https://www.strava.com/segments/1333807
ez a parkoló előtti utolsó fordítóig mér és innen már nem mentünk, csak keveset. ott álltak sorba a parkolójegyesnél a "túristák" :). csak utána, ott tétováztunk, aztán gondolom, gurultunk még annyit, hogy a klasszik pályát is bemérte. de ez kb ugyanaz, mint Nektek volt 2 éve. az a pár másodperc egy orrtörléssel ki is jön, okoz annyi tempóvesztést. Jövőre meg majd jól elkentek, márcsak azért is :D de valter idejét inkább ne nézzétek meg... ez a strava csak arra jó, lásuk, mennyire xarok vagyunk :D (de jobb hifim van, mint valterek :D :fekverohog: )
Screenshot_20231016-180827.png
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5237
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3178

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

pärt írta:
2023.10.16., hétf. 16:48


Lehet, hogy csinálok egy bükki díjat, "Megyehatár bajnoka" címmel. Két évig sóhajtoztunk, hogy jaj de nehéz összehozni, most meg Attila bevillantotta, és hip-hop összegyűltünk. :D
Ott lakik Frodo,nem? A Megyében. Vegyük el a gyűrűjét és vigyük el a Megyehatárig 31_1_21.gif

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2023.10.16., hétf. 16:48
revox írta:
2023.10.16., hétf. 16:34
tévedés van. megálltunk a jegyszedőnél, de nem fordultunk egyből vissza és addig bűvészkedtünk, hogy a segment végéig elbotorkáltunk, így bemérte, de nyilvàn egy rakat fölös idővel, amíg ott pöcsöltünk. ami az utolsó kanyarig mér, addig 15:30 körül mentünk, ami 12,6. onnan volt egy "sprint" kb 30méter és fék. xal gatyát felkötni mert a keleti srácok jönnek :D
régen a klasszik célvonal fel volt festve, majd meg kell nézni, megvan e még, bár civilben valsz mindig a jegyszedő adja ki, mert ott gyűlnek az autók. most is kerülgetni kellett a bódénál a várakozókat.

A "kekesteto leagazas climb" szegmenst keresd a rejtettek között. Ott még 18sec jobbak vagyunk :P ez mér az utolsó kanyarig, ahonnan Pärt megnyomta. Nekem már nem volt kraft, de ha fogat összeszorítok, akkor se lett volna meg, max nem 5métert kapok, csak 2-t. A dízelmozdony jól osztotta be

Nyugtasson mindenkit, hogy Valterék ide 9 en belül mennek fel :D
Jövőre be kell menni 15s alá, a klasszik pályán. Jöhet a puliszka :D
Na jah, de az a két évvel ezelőtti ideje volt. :D Most elkente volna a szánkat, még a kihagyott szezonnal is (szerintem asebi is...) ;)

Lehet, hogy csinálok egy bükki díjat, "Megyehatár bajnoka" címmel. Két évig sóhajtoztunk, hogy jaj de nehéz összehozni, most meg Attila bevillantotta, és hip-hop összegyűltünk. :D
az simán meglehet :D márhogy, elkennek :D csak szemétkedek, de nekem annyi, ha jövőre ennyi megmarad, az is elég. majd meglátom, mennyire "könnyű" erősödni, de van egy sejtésem, hogy ettől lényegesen gyorsabban csak komoly munkával tudnék menni. ahhoz meg lusta vagyok. ezt lehet pöckölgeni ide, oda, de olyan mint a hifi hegyezgetése, komolyab ráköltés nélkül: jobban nem fog szólni, legfeljebb kicsit másképp :D volt jóval, vastagabb combom, de az heti 4, elég veretős edzésen jött össze, amihez ma már nem kelnék fel szívesen szombat-vasárnap is 7kor. Csapatban könnyű erősödni, mert húznak a bikák. aztán vagy mégy, vagy hazamégy. aztán idővel már Te is bika leszel. régen míg szuszogtam, mentem. ma már a könnyebbet választom :D

jóidőnek néz ki. de szerintem nekem nullás a hétvége, az axxony most 2 napig itthon ült. kövi hétvégén Ő a főnök és tekerni fixen nem akar :D
De én axem, ennyi is volt a nyári idény. már így is főleg a télivel jártam ki, de még nyári gúnyában. a héten már váltok este téliszettre. még lesz egy dksi évzáró tekerés, oda valsz még nyári, utána jön az elpakolás a kanapé mögé :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5237
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3178

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Revi, nem tudom milyen strava-d van, de nekem nincs ilyen szehmentem,mint amit betettél. Arra mentél 1 perccel jobbat, az én időmnél,csak az én szegmentem 250m-rel hosszabb. És hát ugye nem teljesen sík a terep ;peace; Ettől függetlenül most jobbak vagytok,mint én,de jövőre mehmutatom,hogy "dagadtan" is elverlek. :fekverohog:

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

revox írta:
2023.10.16., hétf. 16:34
tévedés van. megálltunk a jegyszedőnél, de nem fordultunk egyből vissza és addig bűvészkedtünk, hogy a segment végéig elbotorkáltunk, így bemérte, de nyilvàn egy rakat fölös idővel, amíg ott pöcsöltünk. ami az utolsó kanyarig mér, addig 15:30 körül mentünk, ami 12,6. onnan volt egy "sprint" kb 30méter és fék. xal gatyát felkötni mert a keleti srácok jönnek :D
régen a klasszik célvonal fel volt festve, majd meg kell nézni, megvan e még, bár civilben valsz mindig a jegyszedő adja ki, mert ott gyűlnek az autók. most is kerülgetni kellett a bódénál a várakozókat.

A "kekesteto leagazas climb" szegmenst keresd a rejtettek között. Ott még 18sec jobbak vagyunk :P ez mér az utolsó kanyarig, ahonnan Pärt megnyomta. Nekem már nem volt kraft, de ha fogat összeszorítok, akkor se lett volna meg, max nem 5métert kapok, csak 2-t. A dízelmozdony jól osztotta be

Nyugtasson mindenkit, hogy Valterék ide 9 en belül mennek fel :D
Jövőre be kell menni 15s alá, a klasszik pályán. Jöhet a puliszka :D
Na jah, de az a két évvel ezelőtti ideje volt. :D Most elkente volna a szánkat, még a kihagyott szezonnal is (szerintem asebi is...) ;)

Lehet, hogy csinálok egy bükki díjat, "Megyehatár bajnoka" címmel. Két évig sóhajtoztunk, hogy jaj de nehéz összehozni, most meg Attila bevillantotta, és hip-hop összegyűltünk. :D

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”