Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3337
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4276
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

revox írta:
2023.09.21., csüt. 10:52
guminyomás kalkulátor... van választási lehetőség is és tudok szingóra kérni adatot...

https://csbikes.com/en/resources/tire-p ... calculator
Nekem e: 4.8, h: 5.1 kerekítve. Na, majd megpróbálom, bár ez az elsőnél a külsők gyári ajánlása alatt van.

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3337
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4276
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

3. pärt (erős kérdőjellel, nem nagyon látok el odáig)

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2023.09.21., csüt. 11:31
Na emberek, egy program,ami érdekelhet :D :

Őszi Klasszikus
Október 14. 11,30
Parád Number One étterem parkoló.
Lassú rajt, a szokásos útvonalon Mátraházáig.
Ott befordulunk egy kis mászásra. Innen van az éles rajt, befutó a Kékestető parkolóban.
Az esemény díjtalan,ellenben regisztráció szükséges :D
Természetesen van díj is, az első helyezett (csak a mászás) a következő ilyen eseményig őrízheti ezt:
20230921_111821.jpg


Nekem sajna korábban nem jó egyik nap sem,utána is csak november,de akkor már nagyon hideg van Kékest mászni.
Amennyiben nem lesz eső,én ott leszek.
Mielőtt Pärt azt mondaná,hogy csináltattam magamnak egy díjat, elmondom,hogy hónapok óta alig tudtam tekerni,így nem én vagyok a nagy favorit ;peace;
Jó lenne, ha minél többen tudnánk részt venni. Díjátadó a tekerés után a NOne-ban.

1. Attila
2. revox (ha nem esik)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5149
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3125

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Na emberek, egy program,ami érdekelhet :D :

Őszi Klasszikus
Október 14. 11,30
Parád Number One étterem parkoló.
Lassú rajt, a szokásos útvonalon Mátraházáig.
Ott befordulunk egy kis mászásra. Innen van az éles rajt, befutó a Kékestető parkolóban.
Az esemény díjtalan,ellenben regisztráció szükséges :D
Természetesen van díj is, az első helyezett (csak a mászás) a következő ilyen eseményig őrízheti ezt:
20230921_111821.jpg

Nekem sajna korábban nem jó egyik nap sem,utána is csak november,de akkor már nagyon hideg van Kékest mászni.
Amennyiben nem lesz eső,én ott leszek.
Mielőtt Pärt azt mondaná,hogy csináltattam magamnak egy díjat, elmondom,hogy hónapok óta alig tudtam tekerni,így nem én vagyok a nagy favorit ;peace;
Jó lenne, ha minél többen tudnánk részt venni. Díjátadó a tekerés után a NOne-ban.

1. Attila

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

guminyomás kalkulátor... van választási lehetőség is és tudok szingóra kérni adatot...

https://csbikes.com/en/resources/tire-p ... calculator

23-as gumival nekem E5,95 H6.34 bart dob gondolkodik.gif

kíváncsiságból átállítottam a gumi típusát a többire is. a hookless a legmodernebb,ami a legkisebb nyomás kéri, de alapvetően nem hozott nagy difit. A TL (ha itt ezt használnak sokan) E5,58 H5,93

ennyit a pumpák is tévednek, nincs fél bárnyi difi a szingó és a TL nyomásigénye között.

lövésem sincs, mi alapján számolhatja, de a szingókat (úgy általában) eleve 8 baron kell tárolni, hogy a bicaj súlyától (ha nem akasztva van) az oldalfal ne gyengüljön el.

gyors még megnéztem, mit dob a régi idők 19-es szingójára: E7,34 H7,81

25-ös gumival még kevesebbet hoz nyilván... E5,3 H5.64 ez kevesebb, mint a 23-as TL

na,ha egyszer lesz annyi fölös időm, hogy erre el tudok baxni egy "tréninget", leengedem a gumikat és csapok egy kört, de ilyen 5-6bar környékén nekem kanyarban már, hogy is fogalmazott Part? pudingosodik a gumi, már félek :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

na,csak végignéztem. azt is említi, bár elég gyorsan átpattan rajta, pedig szerintem fontos része a felrakásnak, hogy amikor elkezded feltenni, a felni közepére kell tenni a permet, ott sokkal kisebb az átmérő és engedékenyebb. én Ati kerekével jöttem rá,amikor az elsővel lecoptam a világ összes f-át, még levételkor. majd megnéztem a felnit és a második kerék estén már elkezdtem betolni középre a peremet először, utána feszegettem le és vissza is így pakoltam. de az már használt gumi volt, bár azért azzal is volt némi prücök :D de talán így könnyebb az élet egy fokkal.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

Part! Ez is azt mondja, tedd fel egy sima kerékre belsővel. csak ez azt is hozzáteszi,amit én nem írtam, csak céloztam rá, a bekopikkal, hogy ha megdolgoztatod az új gumit, a merev gyártásszűz gumi kicsit betörik. tágulni nem nagyon tágulnak ezek, a szingó se szerintem(bár sose mértem le), csak kevésbé merev maga az anyaga, könnyebben fel lehet szuszakolni.
bár, már fent van, jöhet még kutyára tél (vagy, hogy szól ez a mondás :D )

meteoblue nem hazudtolja meg magát,ahogy a hazai, már-már gyanúsan proletárközpontú (hétköznap dolgozz, hétvégén pihenj) időjárás, ami épp szombat-vasárnap akar esni :D


youtu.be/fbdBs1QFK1s
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

revox írta:
2023.09.20., szer. 19:14
Aki látja, kapcsoljon az eurosportra. Nemtom mi ez az időfutam, de axxem át lehet írni a tüköraszfalt definíciójàt :D nagyon durva út!!!
Vaklárma. Nem az egész út olyan :D de ahol zöld sáv választja el a sávokat, nagyon durva
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

Aki látja, kapcsoljon az eurosportra. Nemtom mi ez az időfutam, de axxem át lehet írni a tüköraszfalt definíciójàt :D nagyon durva út!!!
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2023.09.20., szer. 12:26
Köszi, jó képek! Bükk szteroidon. :D
ha belegondolok, hogy Szalon minden alkalommal ilyen minőségű utakon és kaptatókon teker... bár,az első mászáskor azt morogtam,kiazisten élvezi ezt, a másodikra már egész megszokta a lábam.
de az vicces volt,hogy a Bükkben 10kilis mászáshoz vagyok szokva (tudod, a fel bükkszentkeresztre út), amin meg itt szoktam menni, 12 km (na jó,bőven genyóbb is. kékes szerű, de vannak gonoszabb részei is, 14%-al). de ami vicces, egyszer éreztem, hogy na,nekem elég volt. lenéztem, 10 kilinél jártam :D motyogtam is, hogy nabazzmeg, Bükkk, 10 kili....

a K olimposzon kifújt a szél... pólóba mentem fel déli-délnyugati oldalon, ahol bazira sütött a Nap és olyan 2300 métertől eléggé fújt, de lusta voltam felvenni a szélmellényt. mire fent felvettem a széldzsekit, már késő volt, másnapra éreztem, hogy gond lesz... pedig mehettünk volna szombaaton egy welcome kört, de axxem nem fog összejönni. bár, még szerda van, de nem vagyok fényben...
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

lacee írta:
2023.09.20., szer. 12:39

Na de Revi,hun a mindenek szentje a Merida :D :quetionmark: gondolkodik.gif
pihenőn :D
a merida a bora ultra 50 kerékkel volt igazán jó hegyre, de azt mióta ledefekteletem, nem sikerült még olyan szintre megoldani,hogy szeressek vele menni (nemigazán gurul egyelőre úgy,ahogy szeretném). nameg, sokáig állt és addig a gannal jártam hegyre és nem akartam bringát váltani, már megszoktam,ezt hogy kell tekerni. aztán a gan felsőcsöve rövidebb, ami hegyen lefele sokkal előnyösebb, mellé, ha elpakolom a bicajhordó táskába a cangát, el kell fordítani a kormányt és a meridán a bowdenek annyira rövidre lettek vágva, hogy nagyon feszül. de teljesen elégedett voltam a pinarelloval. nemigazán tudnék belekötni. nemrég még el akartam adni, aztán valahogy megijedt, magáratalált :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5149
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3125

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

A Merida-t otthagyta Zeus-nak, egy vesztett fogadás miatt. ;peace;

A tekerést illetően,holnap jövök a részletekkel, de okt. 14-én szombaton HFBZK Mátra-kör. ;)

Online
Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2631
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1078

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

revox írta:
2023.09.20., szer. 12:03
pärt írta:
2023.09.20., szer. 11:01
Kérjük a fotót! 31_1_21.gif
sikerült bejutni, le is kapta. kérdés,betenni tudom e :D elég szopatós itt a rendszer a fórumokkal.

ha meglesz, kb itt éreztem,hogy valami nem OK, a másodikon már tudtam mi is az :D a harmadik csak úgy. ez a parkoló fent van a hegyen, egy kolostornál. innen indultam második alkalommal. innen 1,4kili kaptató visz fel a normál útra, de itt már ekkor fent vagy, így kaptató után egy kis lankás emelkedő pár kili,ami után befordul lefele,majd vissza. a hideg lábaknak azért jól jött indításnak ez a valami, bár nem éreztem 10%-nak, de jól se esett.... de összességében jól sültek el a mászások, jobban, mint vártam.
olymp_dionisios_parkolo.jpg
Na de Revi,hun a mindenek szentje a Merida :D :quetionmark: gondolkodik.gif

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3337
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4276
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Köszi, jó képek! Bükk szteroidon. :D

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

10-es start... 870-ról megy fel 956-ra 1,2kilin strava szerint. xal nincs ez 10,csak néhol, de azért hidegen kormánymarkolós :D
olymp_parkolo_start.jpg
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

talán sikerül a többi is...
olymp_parkolo.jpg
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2023.09.20., szer. 11:01
Kérjük a fotót! 31_1_21.gif
sikerült bejutni, le is kapta. kérdés,betenni tudom e :D elég szopatós itt a rendszer a fórumokkal.

ha meglesz, kb itt éreztem,hogy valami nem OK, a másodikon már tudtam mi is az :D a harmadik csak úgy. ez a parkoló fent van a hegyen, egy kolostornál. innen indultam második alkalommal. innen 1,4kili kaptató visz fel a normál útra, de itt már ekkor fent vagy, így kaptató után egy kis lankás emelkedő pár kili,ami után befordul lefele,majd vissza. a hideg lábaknak azért jól jött indításnak ez a valami, bár nem éreztem 10%-nak, de jól se esett.... de összességében jól sültek el a mászások, jobban, mint vártam.
olymp_dionisios_parkolo.jpg
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3337
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4276
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Urak, tekerjünk, ne hagyjuk, hogy a kütyük, bizbaszok eltereljék a figyelmet a lényegről! ;peace;
https://fb.watch/naszb5lZDo/

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2023.09.20., szer. 11:01
Kérjük a fotót! 31_1_21.gif
IT security nem engedi leszedni gugli drivr-ról, de majd otthon ledurantom. bár a vízcsobogás nem látszik rajta(igaz,csak telefonon néztem), de a meglepett arc igen :D

de megpróbálom, hátha azóta más securival írnak :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3337
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4276
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Kérjük a fotót! 31_1_21.gif

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

hegy,magasság,nyomás,kulacsok minpőséges,stb... témában:

felmentünk -gyalog- olympusra. csúcs 2800-2900 körül,pontosan most nem tudom. vittem a mezei egyesületi kulacsban izotóniást az útra. na,fent kiittam, majd lezártam, betettem a túrazsák oldalzsebébe... hazaérve nem foglalkoztam vele, csak 1-2 nap múlva vettem észre, hogy a hengeres keresztmetszetű kulacsból, barokkos túlzással egy mercijel keresztmetszetű lett :D de úgy megfogta, úgy is maradt. hosszas simogatás, "hengerlés" és alakítgatás után nyerte vissza megközelítőleg hengeres formáját. szerintem ez egy legolcsóbb kulacs,amire egyesületi logókat nyomnak, de úgy tűnik, zár elég rendesen... kivéve, ha nem zárod le... történt,hogy hegyre fel nyitva hagytam a szopókáját. ha inni kell,meredeken kisebb a ritmusvesztésed, ha már eleve nyitva van. megspórolsz egy nyitást és zárást. na,megérkezve a hegyen lévő fenti parkolóba,ezt elfelejtettem és a bringát afféle critical massosan a fejem fölé emelve egy csúsfotóhoz, a maradék a nyakamba borult :D persze a fotózseni axxony pont azt a pillanatgot kapta el, nem kevés meglepetéssel az arcomon :D

amúgy fogyinak volt értelme, fel tudtam menni megállás nélkül, ahol tavaly és előtte is csak 5-6 megállással (34/28-al). egyik nap 34/23 volt a legkisebb (és persze legtöbbet használt, kb az út 90%-ában) áttétel, a másik nap 34/19. xal bőven elég oda a 11-23 is, de azért biztosra mentem 11-26 és 11-28 sorokkal

ez nem sikerült volna, ha a hifiBZK csapatán belül nem hesszeljük itt egymást majd minden nap :rolleyes: köszi srácok, hogy életbentartjuk ezt a hobbit és egymást spanoljuk egy kis mozgásra :smile53:
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2023.09.20., szer. 09:44
Na, azt megnézném, ahogy Revi lógó orral leereszti a levegőt az alkalmazás által javasolt értékre. :kapdelm:
Azt én is :D ait javasolnának,nekem már ott régen gyanús,hogy defektem van :D

pärt írta:
2023.09.20., szer. 09:44
Amúgy remek cucc, simán megér közel egy százast, hogy számszerűen is lássam, miért kenődik a kerék. Bár szerintem aki nem érzi, hogy pudingosodik alatta a gép, az jobb, ha nem megy lejtő közelébe.
én csak sebi kommentjébe tettem be óvatosan, hogy 266EUR-ért inkább nem. engem furdal a kíváncsiság, mikor mennyivel gurulok. már amiket emlegetek néha, hogy szobahőn felfújt,hideg gumi kontra kinti meleg és gördülési melegedés, vagy magaslat, de ez nem is a bicajos artériám miatt, csupán a fizika, mint gyönyörű és sokak által utált világbeli tudás, tapasztalat szélesítése. De nincs 266eurós tudásszomjam. yutubin is inkább ilyesmi videók vannak fent, a tudományos részt nem nagyon boncolgatják. hegyre 1 barral kevesebbet fújok kb. xar az út,magasabban van,de hidegeebb is, így kb a magasság és hőmérsékelt egálba húzhatja kb(de lehet a magaslat miatt nyer a magasság és kicsivel több a nyomás benne, mint a befújt. a palackok összehúzódása hegyről leérve erre enged következtetni), a xar út miatt meg kell a kisebb nyomás (na,ez csak véna, találgatás :D )
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3337
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4276
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Na, azt megnézném, ahogy Revi lógó orral leereszti a levegőt az alkalmazás által javasolt értékre. :kapdelm:
Amúgy remek cucc, simán megér közel egy százast, hogy számszerűen is lássam, miért kenődik a kerék. Bár szerintem aki nem érzi, hogy pudingosodik alatta a gép, az jobb, ha nem megy lejtő közelébe.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

5 éves videó... ki az ősember? :D


youtu.be/kcO7dEV-7uY
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3337
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4276
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

pärt írta:
2023.09.19., kedd 22:54
Az enyémet nem tudnád. Kár, hogy nem lőttem egy képet szerelés közben, bár nem is voltam olyan állapotban. Úgy nézett ki, mintha 26-os montikerékre próbálnék rágyógyítani egy 27-es országúti külsőt.
Elírtam a hasonlatot, szóval pont fordítva:országúti kerékre monti külsőt. Clinchernél a felrakás utolsó fázisában vagy 15 centis szakaszt kell átpaszírozni a peremen, itt volt vagy 30 is, szóval elég reménytelennek tűnt.
Na, ezt oda-vissza kiveséztem, többet nem (s)írok róla. :D

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”