Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5904
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7237
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

lacee írta:
2024.01.22., hétf. 14:18
Nekem jobban izmoltnak tűnsz a mostani képen.
Ennyit fejlődött a kémia az évek alatt. :smile29: :D :smile53:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2665
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1090

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »


Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

lacee írta:
2024.01.22., hétf. 14:18
revox írta:
2024.01.22., hétf. 13:12
azt mondja kisCzine, hova lett a combod? hámmondom, ekkora volt ez... nem :D minden eddigi hegyi PR megdöntős (de azért xar)... kontra síkvidéki rángatós, sprintelős,. a régi azért jobb volt... (nem ezt kerestem,csak találtam... ezt teszi a hegyb@zulás :D meg a nyugdíjas ütem)
olymp_parkolo.jpg
zemplen.jpg
Will Smith Te vagy az :D nem is mondtad, hogy a haverod, bár itt még fiatal volt. :smile29:
Nekem jobban izmoltnak tűnsz a mostani képen.
nem WS, fülesmackó :D

mer a mostani inasabb, bedurrantabb, mivel előtte mászta meg az olymposzt, a régi meg egy laza kirándulás az axxonnyal,ahol a fennsíkon tekertünk fotó előtt kb 100bpm pulzussal, semmi bedurranás. Más a térfogat, meg más volt a power,amit lehetett mozgósítani (de, ha jól nézem,még a térdem sincs lekötve semmivel)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2024.01.22., hétf. 13:48
Ahogy elnézem, az öcséd - lent - elég alap vassal tolja. De azért ne állj ki ellene, mert lehet, hogy lever, mint vak a poharat. 31_1_21.gif
az holtbiztos :D de nekem sanszos, hogy hegyen is levert volna, azzal a kerékkel is (Boraval tuti), csak nem érdekelte a PR és hasonlók,hanem elment a bükkbe a csajával és tekert egyet,ami jólesik (bár,voltak ott csapattrémingek, de azok se segmentre mentek,csak haladós legyen a kör összességében).
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2665
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1090

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

revox írta:
2024.01.22., hétf. 13:12
azt mondja kisCzine, hova lett a combod? hámmondom, ekkora volt ez... nem :D minden eddigi hegyi PR megdöntős (de azért xar)... kontra síkvidéki rángatós, sprintelős,. a régi azért jobb volt... (nem ezt kerestem,csak találtam... ezt teszi a hegyb@zulás :D meg a nyugdíjas ütem)
olymp_parkolo.jpg
zemplen.jpg
Will Smith Te vagy az :D nem is mondtad, hogy a haverod, bár itt még fiatal volt. :smile29:
Nekem jobban izmoltnak tűnsz a mostani képen.

Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Ahogy elnézem, az öcséd - lent - elég alap vassal tolja. De azért ne állj ki ellene, mert lehet, hogy lever, mint vak a poharat. 31_1_21.gif

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

azt mondja kisCzine, hova lett a combod? hámmondom, ekkora volt ez... nem :D minden eddigi hegyi PR megdöntős (de azért xar)... kontra síkvidéki rángatós, sprintelős,. a régi azért jobb volt... (nem ezt kerestem,csak találtam... ezt teszi a hegyb@zulás :D meg a nyugdíjas ütem)
olymp_parkolo.jpg
zemplen.jpg
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Rotox írta:
2024.01.21., vas. 19:57

...8-as sort fogadó új kerékben úgy látom, sajnos már elég kicsi a választék, mindössze ezeket találtam...
Nem eszik azt olyan forrón. Bármely 8-9-10 sebességes Shimano agy használható 8-9-10 sebességes kazettával, alátétekkel kell kicsit variálni a keresztkombinációknál.
A linkelt kerekeknél a leírásban 135mm szerepel, ami vagy elírás, vagy tényleg montis agyak. A hetes agyad és így a vázad saruk közti távolsága is 126mm - a 130mm-es agy az acélvázba simán bepaszírozható. De 135mm azért már sok. Ezek a "célnak megfelelő" kategóriájú kerekek, de ha sikerül tisztázni a méretet, és ennyi a keret, akkor megteszi.
A105-ös használt kerekek mindenképp minőségibb darabok, de a koruk már pár kérdést felvet, meg azért annyira szörnyen nem is olcsók. Én javasolnék egy pár szép Mavic Ksyrium Elite/SL-t levadászni - ha belefér a keretbe, 50-60 közt szoktak menni. Hátránya, hogy a retro vonalból már kilóg, de az a Mali már lassan amúgy is "Kossuth bicskája" lesz. :D Előnye, hogy merev, elpusztíthatatlan, nagyon jó fékező felületű, és még felniszalag sem kell hozzá.

Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1908
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1031
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Rotox »

Olyan jó lenne, ha én is úgy értenék hozzá, mint Ti... :D

Szóval, Láma úr már megint tanácsot szeretne kérni, előre is köszönöm. :smile53:

Az oldtimerbe kellene egy 8 sebességes tartalék "hegymászó" hátsó kerék (a sor már megvan hozzá: https://bikepro.hu/shimano_cs-hg50-8_11 ... s%C3%A9ges). A szintén muzeális japán Araya tartalék kerekemről lekaptam a 7-es sort, akkor szembesültem vele, hogy a 8-as sor "szélesebb", mint az Araya kazettája, így már nem tudom rácsavarni a zárógyűrűt (pedig nincs a 7-es sor alatt hézagoló!). A másik régi kerekem meg még menetes (13-21 az 52-42 tányérokhoz; ma már el sem tudom képzelni, hogyan tudtam ezzel felmenni egy hegyre... :angry: sad.gif)

8-as sort fogadó új kerékben úgy látom, sajnos már elég kicsi a választék, mindössze ezeket találtam: https://bikepro.hu/altrix_spider_orszag ... ker%C3%A9k és https://bikepro.hu/alkatresz_001/kerek_ ... hoz_fekete

Használtban meg ezt (így lenne egy tartalék első kerekem is, meg egy - ha jól látom - 28-as sor): https://bolha.testbike.hu/apro/shimano- ... ett-484733

Van esetleg jobb ötletetek (vagy lebeszélnétek bármelyikről)? gondolkodik.gif

Ui.: A neo-retro jegyében egyébként azóta már Claris fékváltókarok vannak a Malin (a képen még csak a hátsó váltó lett kicserélve újra). :kapdelm:
Csatolmányok
Felnik.jpg
Mali Claris.jpg

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5904
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7237
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

A "modern" edzéselmélet alapjainak összefoglalója A mesteredzőtől. :smile53: Tanulmányozása, alkalmazása kortól, nemtől, edzettségtől függetlenül erősen ajánlott. :smile32:
.

youtu.be/VcYyHXHTeuk
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2024.01.20., szomb. 01:04
Volt egy időszak az életemben,amikor nem a sport volt a meghatározó. :rolleyes: A VHK üstdobosával (Boli)béreltünk egy házat Pomázon. Na akkoriban ismerkedtem meg nagyon sok zenével. De tényleg mindenféle zenével, a magadbafordulóstól kezdve, a hardcore-ig minden volt. A Cure már 89-től volt nálam a N1.1995-től 98 vége-99elejéig nagyon olyan volt,mintha filmben lettem volna. :D Utána, 2000-től kezdtem újra sportolni. Onnan indult a jégkorong.
szerintem mindenkinek volt egy ilyen, vagy hasonló filmje :D hifis pályafutásomnak is egy másik vetülete volt, amikor arra ment ki a játék, hogy a teremhangosítás verje le a vesédet. Bár, ezt az opciót szeretem most is ott tudni tartalékban, nemigazán használom ki :D viszont egy megitasodott házibulin G Csabit a Puch versenykerójával (márhogy ne legyen full OFF) levertem egy campinggal :D Kisó haverom meg téliedzésként hazáig futott a dizsiből, ahol bealudt, levettük a cipőjét, konstatálta, hogy ellopták a cipőt és mielőtt visszaadhattuk volna, szó nélkül hazarongyolt mezítláb :D amúgy Kisó nagyon kemény sprinter volt. olyan megindulásai voltak, egész komoly emberek felfigyeltek rá (versenyen volt. hogy elől mentünk, aztán egy éles fordítónál álltak a szakik, aztán hallottam is, amikor mondja egyik a másiknak a kanyar utáni kigyorsításkor:"most figyeld, MOST FIGYELD!!!" (ahol én is leszakadtam róla,mint a sicc, verte a mezőnyt vagy 100 méterrel azon az utolsó 3-400 m egyenesen :D ), de a rendszerváltás feloszlatta az egyesületet, aztán áttért a kocsmasportokra :rolleyes:
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5237
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3178

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Volt egy időszak az életemben,amikor nem a sport volt a meghatározó. :rolleyes: A VHK üstdobosával (Boli)béreltünk egy házat Pomázon. Na akkoriban ismerkedtem meg nagyon sok zenével. De tényleg mindenféle zenével, a magadbafordulóstól kezdve, a hardcore-ig minden volt. A Cure már 89-től volt nálam a N1.1995-től 98 vége-99elejéig nagyon olyan volt,mintha filmben lettem volna. :D Utána, 2000-től kezdtem újra sportolni. Onnan indult a jégkorong.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2024.01.19., pén. 22:22
revox írta:
2024.01.19., pén. 22:12
AAttila írta:
2024.01.19., pén. 19:04
Revi,ba....meg 31_1_21.gif Lenyomtam az itinert,amit felraktál. :bang:
Persze csak zömmel ugyanazt,mert egyrészt görgőn nem olyan,mint spinen, másrészt így elsőre főleg durva. Leginkább a fordulatot próbáltam közelítőleg tartani. (5-10-zel alatta voltam) ill kiállva nem ment annyi perc.
szerintem az jó. a spining fixi, így a pedálütemet könnyebben tartja. férfivá lettél leborulok.gif
lehet majd én is kipróbálom, csak találnom kellene hozzá áttételeket. sanszos, hogy nem fog menni :D
Ez volt a legnehezebb. Megtalálni azokat az áttételeket,amiken meg tudom csinálni. Legfőképpen arra fókuszáltam, hogy ritmusra tekerjek. De amikor forgatok 105-108-cal kb 250w és azt írja,hogy váltsak keményebbre,a fordulatot emeljem 15-20-szal, na az durva. Főleg,hogy nem ismerem a zenét,nem tudom,mennyi ideig kell tartanom azt a wattot,fordulatot. A következő már egyszerűbb lesz. De a legkegyetlenebb, hogy végig nagyon magas fordulattal kell menni.

De nagyon tetszett. ;peace;
igen. a spinningen egy áttétel van, de nagyon finoman lehet állítani az ellenállást és ott jól be lehet állítani. aztán a spinn olyan, mint a pályakeró, ha meglendíted, megy lemdületből, így könnyebb tartani a gyors ritmust is. pályakerókon sincs disznó nagy áttétel. lehet elől feltesznek egy 54-56-ost, de hátul sokszor csak 16 van és pedálfordulatból dolgoznak. az a baj, most tuti nem tudom letekerni érdemi szinten, de szerintem görgővel, ha alatta voltál az rpm-nek mondjuk 10-el, az teljesen jó, a magas fordulatoknál. kiállásokhoz kb tartható a 80-90rpm, bár elsőre nem esik jól. amúgy régen ilyenekkel riogattuk a népet egy eldugott pinceklubban :D de ez Neked a cure világból ismert műfaj :tutiok: érdekes, hogy a depeche mode nem volt rossz zenekar, de sokkal, jelentősebb az a munkásságuk, ahogy ezeket a nagyon szubkult zenéket bevezették, ha nem is a köztudatba, de legalább oda, ahol a helyük van. számegyenes másik vége a franz ferdinand talán, de az is DM protezsált zenekar volt. de Placebot is először DM koncerten láttam, mint előzenekar.

amúgy van egy ilyenem prodigy their law videóválogatás dvd-re is, de azt nem találtam meg yutubin. meg a dksi teremedzés. az talán értelmesebb fordulaton dolgozik, bár 25 percnél Barna pedálfordulata szerintem karcolja a 200at :D úgy látom. még fent van...


youtu.be/eGIgi0-JHW8
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5237
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3178

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

revox írta:
2024.01.19., pén. 22:12
AAttila írta:
2024.01.19., pén. 19:04
Revi,ba....meg 31_1_21.gif Lenyomtam az itinert,amit felraktál. :bang:
Persze csak zömmel ugyanazt,mert egyrészt görgőn nem olyan,mint spinen, másrészt így elsőre főleg durva. Leginkább a fordulatot próbáltam közelítőleg tartani. (5-10-zel alatta voltam) ill kiállva nem ment annyi perc.
szerintem az jó. a spining fixi, így a pedálütemet könnyebben tartja. férfivá lettél leborulok.gif
lehet majd én is kipróbálom, csak találnom kellene hozzá áttételeket. sanszos, hogy nem fog menni :D
Ez volt a legnehezebb. Megtalálni azokat az áttételeket,amiken meg tudom csinálni. Legfőképpen arra fókuszáltam, hogy ritmusra tekerjek. De amikor forgatok 105-108-cal kb 250w és azt írja,hogy váltsak keményebbre,a fordulatot emeljem 15-20-szal, na az durva. Főleg,hogy nem ismerem a zenét,nem tudom,mennyi ideig kell tartanom azt a wattot,fordulatot. A következő már egyszerűbb lesz. De a legkegyetlenebb, hogy végig nagyon magas fordulattal kell menni.

De nagyon tetszett. ;peace;

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2024.01.19., pén. 19:04
Revi,ba....meg 31_1_21.gif Lenyomtam az itinert,amit felraktál. :bang:
Persze csak zömmel ugyanazt,mert egyrészt görgőn nem olyan,mint spinen, másrészt így elsőre főleg durva. Leginkább a fordulatot próbáltam közelítőleg tartani. (5-10-zel alatta voltam) ill kiállva nem ment annyi perc.
szerintem az jó. a spining fixi, így a pedálütemet könnyebben tartja. férfivá lettél leborulok.gif
lehet majd én is kipróbálom, csak találnom kellene hozzá áttételeket. sanszos, hogy nem fog menni :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

asebestyen írta:
2024.01.19., pén. 11:50
revox írta:
2024.01.19., pén. 09:26
Sebire vigyázni kell,nagyon altatja a népet :D
Ismerek olyat, aki altatja a népet... legalábbis azt hiszi. :) Rejti a pulzus és teljesítmény adatokat a Strava-n.
Az én edzéseim publikusak, semmi titok nincs benne. :)
Nagyon utálom már a csak görgőzést, pláne a hosszú endurance-t. Többet kéne futni. Nem is megy rosszul annyira. Szerintem dobna a kerékpáros teljesítményemen is. Csak ott aztán pláne le tud szállni a lila köd és jól ki tudom nyiffantani magam anélkül, hogy ezt futás közben érezném különösebben. De gondolkozom, hogy eltolom az arányokat és többet futok. gondolkodik.gif
régen mi télen futottunk(még serdülőben). de a modernkori tréningben is volt a heti 3-4 gtkerés mellett 2-3 futás+kondipark (de én nem tudok futni, a bokámat szétgördeszkáztam). de keringés és pulzus. talán legjobban a pulzus lenttartását edzi a statikus furtás és a légzéstechnikát. mindenképp van hozadéka :tutiok:
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5237
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3178

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Revi,ba....meg 31_1_21.gif Lenyomtam az itinert,amit felraktál. :bang:
Persze csak zömmel ugyanazt,mert egyrészt görgőn nem olyan,mint spinen, másrészt így elsőre főleg durva. Leginkább a fordulatot próbáltam közelítőleg tartani. (5-10-zel alatta voltam) ill kiállva nem ment annyi perc.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5904
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7237
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

revox írta:
2024.01.19., pén. 09:26
Sebire vigyázni kell,nagyon altatja a népet :D
Ismerek olyat, aki altatja a népet... legalábbis azt hiszi. :) Rejti a pulzus és teljesítmény adatokat a Strava-n.
Az én edzéseim publikusak, semmi titok nincs benne. :)
Nagyon utálom már a csak görgőzést, pláne a hosszú endurance-t. Többet kéne futni. Nem is megy rosszul annyira. Szerintem dobna a kerékpáros teljesítményemen is. Csak ott aztán pláne le tud szállni a lila köd és jól ki tudom nyiffantani magam anélkül, hogy ezt futás közben érezném különösebben. De gondolkozom, hogy eltolom az arányokat és többet futok. gondolkodik.gif
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2024.01.19., pén. 09:40
Na ugye, már rég mondtam! Két perverzió: CX és SM. Összenő, ami összetartozik. :D Screenshot_2024-01-18-23-13-54-12_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg
mondjuk az a push a seggén,... hááát, nemtom...
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

asebestyen írta:
2024.01.19., pén. 11:00
revox írta:
2024.01.19., pén. 10:50

hirtelen meg nem mondom,hol van. oda szoktam menni kiállva kaptatózni. relatíve kisebb kör,kb 8 kili,ott van egy kaptató... várj...

mekerestem.... mondjuk az érdekes, hogy aki az elejében 45-el ment fel, kevesebb wattal,mint én :D de ezt nem értem, ezt a veszélyes segment dolgot. eddig nem volt, el kellett fogadnom,hogy vállaom a felelősséget,hogy ezen megyek. mer mi lesz? ledob a hátáról a Triban? :D

hily_KOM_forward.jpg
Jaaaaa, VO2... 5W/tskg. (sajnos)
tudom, nyóc kéne :D már w/kg :D

kiszámoltam,hogy így felmenjek, az avg234 wattot fel kell tolnom axxem 274-re :D az még odébb van :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5904
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7237
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

revox írta:
2024.01.19., pén. 10:50

hirtelen meg nem mondom,hol van. oda szoktam menni kiállva kaptatózni. relatíve kisebb kör,kb 8 kili,ott van egy kaptató... várj...

mekerestem.... mondjuk az érdekes, hogy aki az elejében 45-el ment fel, kevesebb wattal,mint én :D de ezt nem értem, ezt a veszélyes segment dolgot. eddig nem volt, el kellett fogadnom,hogy vállaom a felelősséget,hogy ezen megyek. mer mi lesz? ledob a hátáról a Triban? :D

hily_KOM_forward.jpg
Jaaaaa, VO2... 5W/tskg. (sajnos)
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

asebestyen írta:
2024.01.19., pén. 09:38
revox írta:
2024.01.19., pén. 09:26

mondja ezt,aki a zwiften a kilis kaptatón,ahol 20-al azért igen megszenvedek,felsepert avg24-el :D Sebire vigyázni kell,nagyon altatja a népet :D
Milyen kilis kaptatón?
hirtelen meg nem mondom,hol van. oda szoktam menni kiállva kaptatózni. relatíve kisebb kör,kb 8 kili,ott van egy kaptató... várj...

mekerestem.... mondjuk az érdekes, hogy aki az elejében 45-el ment fel, kevesebb wattal,mint én :D de ezt nem értem, ezt a veszélyes segment dolgot. eddig nem volt, el kellett fogadnom,hogy vállaom a felelősséget,hogy ezen megyek. mer mi lesz? ledob a hátáról a Triban? :D
hily_KOM_forward.jpg
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4368
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Na ugye, már rég mondtam! Két perverzió: CX és SM. Összenő, ami összetartozik. :D
Screenshot_2024-01-18-23-13-54-12_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5904
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7237
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

revox írta:
2024.01.19., pén. 09:26

mondja ezt,aki a zwiften a kilis kaptatón,ahol 20-al azért igen megszenvedek,felsepert avg24-el :D Sebire vigyázni kell,nagyon altatja a népet :D
Milyen kilis kaptatón?
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12196
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

asebestyen írta:
2024.01.19., pén. 07:28
AAttila írta:
2024.01.18., csüt. 23:58
Revi,még így álruhában is felismertelek, hogy készülsz a Kékestetőre :fekverohog:
Screenshot_20240118_235520_Facebook_remastered.jpg
Kicsit csalóka a kép. Olyan, mintha tolná felfelé, pedig előtte annyira megtekerte, le kellett szállni és visszafogni a gépet. ;peace;
mondja ezt,aki a zwiften a kilis kaptatón,ahol 20-al azért igen megszenvedek,felsepert avg24-el :D Sebire vigyázni kell,nagyon altatja a népet :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”