Figyelem: a szabályzat 6.8.3.1 - es pontja alapján az adás vételi részen a "pü ment" és "válasz ment" jellegű hozzászólásokat törölni fogjuk, csakúgy mint a hely / posta adatok és ár nélkül feladott hirdetéseket.

Kerékpározás

Doky
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 889

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Doky » 2012.08.27., hétf. 10:43

Részben ide tartozik...

Segítséget ill véleményt szeretnék kérni!

Az utóbbi időben igen sok defektet kaptam! :(

Én nem terepen használom a bicajt... inkább aszfalton ill köves úton, napi 15-20 esetenként 50-80km-t tekerek!

A bicaj egy 16 éves Hauser Scorpion kerékpár, én 185 magas és 115kg vagyok!

Ez a bicaj már rengeteg helyre el vitt és benne van már jó pár ezer km! :)

Miután majdnem elszállt az agyam mikor el mentem tekerni és kb 15 km után dupla defektet kaptam (így sétálhattam haza a Duna töltésen)... királydinnyék beletörtek a külsőmbe... (így belsőcsere sem oldotta volna meg a dolgot... ha lett volna nálam tartalék és szerszám) így sétálhattam haza!

Le cseréltem a külsőket "Continental City Contact" (26x2.1)-ra a második nap a "Safety System" ellenére ismét defekt! :(

Lenne ötlet hogy olcsón valami trükkel még jobban hogy lehetne védeni a belsőt!?

Sajnos a mostani befektetés nem hozta a várt eredményt, vagy csak peches vagyok!? :(

Sajnos anyagilag nagyon hadilábon állok (ha nem így lenne akkor valszeg egy komolyabb bringával tekernék!) így olcsó megoldások érdekelnének!

Előre is köszönöm és bocs ha off!

Dune HD Smart H1., Heed DACtilus II., Marantz PM 7001., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold digi., Gotham GAC3., HAMA optikai., CA. és Profigold hdmi... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

merida
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 20

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: merida » 2012.08.27., hétf. 09:52

Üdv mindenkinek !

Volna egy eladó bringám:http://apro.bikemag.hu/browse/mountain-bike/mtb-kerekpar/focus-super-bud-l103185.html

Aktív stúdiómonitor cseréje, beszámítása szóba jöhet!

Foobar -HRT Music streamer 2 Ethosz GC - JBL L16 Decade

livestrong
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 636

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: livestrong » 2012.08.24., pén. 15:31

yura
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 50

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: yura » 2012.08.19., vas. 15:22

Küzdök az Underworld kupán......

post-18172-060314000 1345382540.jpg

Dolgozó: PC - foobar - Audiolab M-DAC Mini DSD DAC - Genelec 8020A - Genelec F One / Sennheiser HD 800
Nappali: Primare NP30 - Primare I30 - Audio Physic Virgo 25

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2012.08.08., szer. 17:37

Ilyen volt (nekünk) a 24 órás. Baromi jól éreztük magunkat, jövőre ismét.

http://www.youtube.com/watch?v=02qJS-YWhMI

petimre
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 482

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: petimre » 2012.08.04., szomb. 07:20

Óriási veszteség nélküle már a Tour sem lesz ugyanaz....

Ahogy az Ifj. K. Jenővel a Tourból minden érdekességgel, látványossággal, szakmai és idegenforgalmi adatokkal megtömött szórakoztató műsort csináltak az utolérhetetlen...

Egy újabb legenda távozott, sajnos...

Nyugodjon békében!

Rendszerem:

Cd futómű: Ethosz Reference PRO II,  Dac: Ethosz LXS, Előfok: Ethosz LXS, Végfok: Ethosz LXXS Biamp, Állvány: Valhalla, Kábelek: Valhalla AgPt-R, Aura V2/2, Aura Ref, Aurora HC, Hangsugárzó: Ethosz Tercet Plasma Line
Analóg: Gyrophon Fb. Ref. - SME 309 - Ethosz LXS Tube Phono

csövi
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 663

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: csövi » 2012.08.03., pén. 20:09

Michell Engineering, Mellorn Audio, Soner Audio, STEALTH audio cabels, Harmonic Technology, Sonus Faber, 2012Mac mini

dfece
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 6

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: dfece » 2012.08.03., pén. 18:11

Annyira sajnálom! Istenien tudta közvetíteni a kerékpár versenyeket: humoros volt, választékosan fogalmazott, nagyon szerettem. Senki nem fogja tudni pótolni.

csövi
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 663

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: csövi » 2012.08.03., pén. 11:28

Michell Engineering, Mellorn Audio, Soner Audio, STEALTH audio cabels, Harmonic Technology, Sonus Faber, 2012Mac mini

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2012.07.26., csüt. 07:33

Ez a 24 órás nagyon komoly! Jó buli lehet, jövőre én is megyek......most még gyík vagyok, de edzek keményen

Én is gyík vagyok, ennek semmi köze az induláshoz.

Azaz mégis, mert most is itt ülök beöltözve bohócruhába, s nem merek elindulni tekerni mert eleredt az eső... :D

Pedig az esti (cumi) kör után felraktam a Gerecsén már bizonyított gumikat, hogy azzal majd boldog leszek a sárban, de nem fog kiderülni, legalábbis nem most reggel. :(

yura
V.I.P.
V.I.P.

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: yura » 2012.07.26., csüt. 00:31

A középtávon mentem, az nem volt gázos. Az előrejelzések alapján számítani lehetett rá, hogy nem lesz porszáraz, de igazából csak egy kb. 200 méteres szakasz volt koripálya a többi mind bírható. Felraktam egy 2.1-es Speed Kinget, hibátlan volt erre a terepre. Akik ballonosabb gumival mentek sokan álltak félre kaparni. A hosszútáv - elnézve a célbaérőket - durvább volt, de oda most nem volt bátorságunk.

Most hétvége 24 órás, kíváncsi leszek, viszem magammal az összes gumimat, slicktől a sárgumiig... :D

Előző nap végigjártuk a pályát, rendben volt. Találkoztunk egy sráccal pont akkor takarította a gallyakat. leborulok.gif Láttam egy -két képet olyan bringáról ami a hosszútávon ment....hát elég rosszul nézett ki. Ez a 24 órás nagyon komoly! Jó buli lehet, jövőre én is megyek......most még gyík vagyok, de edzek keményen biggrin.gif

Dolgozó: PC - foobar - Audiolab M-DAC Mini DSD DAC - Genelec 8020A - Genelec F One / Sennheiser HD 800

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2012.07.25., szer. 08:31

Milyen volt a pálya? Nagy volt a sár?

A középtávon mentem, az nem volt gázos. Az előrejelzések alapján számítani lehetett rá, hogy nem lesz porszáraz, de igazából csak egy kb. 200 méteres szakasz volt koripálya a többi mind bírható. Felraktam egy 2.1-es Speed Kinget, hibátlan volt erre a terepre. Akik ballonosabb gumival mentek sokan álltak félre kaparni. A hosszútáv - elnézve a célbaérőket - durvább volt, de oda most nem volt bátorságunk.

Most hétvége 24 órás, kíváncsi leszek, viszem magammal az összes gumimat, slicktől a sárgumiig... :D

yura
V.I.P.
V.I.P.

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: yura » 2012.07.25., szer. 01:20

.......épp a Gerecse Maratonról autókáztam haza. :)

Milyen volt a pálya? Nagy volt a sár?

Vendég

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2012.07.22., vas. 22:50

Mintha ma hallottam volna, hogy mégis mehet?!

Az a Benkó Barbi lesz. Meg is lehetett ma lesni (mint a második Dósa Esztert is) Pilisvörösváron, ahogy nyerte az XCO kupán. Királyság volt a pálya is, a verseny is. Tegnap "véletlenül" arra jártam, simán felengedtek, körbementem, az ugratókat óvatosan kikerültem... :)

Nagyon tetszett, bár már nem voltam túl fitt, épp a Gerecse Maratonról autókáztam haza. :)

Vinkler
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Értékelés: 3592

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler » 2012.07.22., vas. 21:31

Mintha ma hallottam volna, hogy mégis mehet?!

Apple / Parasound / Pro-Ject / Diy ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

sanci
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 2

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: sanci » 2012.07.13., pén. 11:55

Az olimpiára egyáltalán jutott ki valaki? Magyar bicajos, úgy értem... Aki majd jól megveri Boonent, mert ő meg nagyon készül az olimpiára, ki is hagyja a Tourt miatta.

http://2012-londoni-olimpia.info/lovassy-krisztian-indulhat-orszaguti-kerekparban-a-londoni-olimpian.html

http://2012-londoni-olimpia.info/egy-magyar-ferfi-kvota-hegyikerekparban.html

Sajnos egy nagyon tehetséges magyar hegyikerékpáros lány (Dósa Eszter) nem jutott ki.

petimre
V.I.P.
V.I.P.

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: petimre » 2012.07.12., csüt. 22:19

Holnap reggel fél 8-kor lesz ismétlés az Eurosport 2-n reggel...

Rendszerem:

Cd futómű: Ethosz Reference PRO II,  Dac: Ethosz LXS, Előfok: Ethosz LXS, Végfok: Ethosz LXXS Biamp, Állvány: Valhalla, Kábelek: Valhalla AgPt-R, Aura V2/2, Aura Ref, Aurora HC, Hangsugárzó: Ethosz Tercet Plasma Line

petimre
V.I.P.
V.I.P.

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: petimre » 2012.07.12., csüt. 22:16

Éjjel háromnegyed egykor lesz elvileg összefoglalo az eurosport 1-en... ott benne lesz a lényeg...

De le is lehet minden bizonnyal tölteni majd...

Én előfizettem az eurosport playerre, s a munkahelyen néztem online a számítógépen... ki nem hagytam volna...

Rendszerem:

Vinkler
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler » 2012.07.12., csüt. 22:05

Én nem tudtam megnézni b*sszameg. DE!!!!! Amikor a műsor szerint ismétlésnek kell lennie az Eurosport2-n, akkor MIÉRT ATLETIKA VAN???? Hol kell feljelenteni őket???? Azonnal meg akarom tenni! meregzsak.gif" /> meregzsak.gif

petimre
V.I.P.
V.I.P.

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: petimre » 2012.07.12., csüt. 19:07

Megvolt a Király - Etap!

Evans elszállt, de erre kicsit számítottam is az időfutam után... viszont Froome, mint egy gép, bár már már csodához hasonlít pár perc alatt mennyit regenerálódik, s felfelé megöli Wigginst is...

A kis Francia fiú pedig nagy-nagy lehetőség, bátor volt, megmutatta mit tud, s egyedül tudta tartani a lépést Froome-mal.

Az utolsó hegy lábánál pedig nagyban fogadtam volna, hogy Pierre Rolland-ot nem fogják meg, Gratula neki nagyon megérdemelte, hosszú szökés után szép előnnyel behúzta a király etap-ot.

Összegezve végre nagyon mozgalmas, s küzdelmes, izgalmaz Király szakasz volt!

Rendszerem:

petimre
V.I.P.
V.I.P.

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: petimre » 2012.07.09., hétf. 21:49

Utána én is elmentem tekerni egy jót!

Én is icon_peace.gif

Rendszerem:

Vinkler
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler » 2012.07.09., hétf. 21:15

Helló,

Higgins, s Froome iszonyatosat ment ma, csak remélni merem, hogy nem derül ki hónapok, vagy évek múltán, hogy megbabrálták a zizijüket.... Az, hogy Evans jócskán kapott az a holnapi csoda lesz a sportlapokban, de hogy Cancellara, Tony Martin is, az még nagyobb győzelemmé teszi a szakaszt.. űrruha ide, vagy oda...

Annyi legalább már még biztosabban borítékolható, hogy a hegyeken támadások lesznek, hajrá Evans, s meglátjuk kiben mi marad az utolsó időfutamra...

No igen! Én is remélem nem derül ki semmi. Az jót tenne a sportnak. Azért a sky vezérkara tudhat valamit, ha Froome és Wiggins is ekkorát tudott menni. Óriási volt!

Utána én is elmentem tekerni egy jót! icon_peace.gif

petimre
V.I.P.
V.I.P.

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: petimre » 2012.07.09., hétf. 17:51

Helló,

Higgins, s Froome iszonyatosat ment ma, csak remélni merem, hogy nem derül ki hónapok, vagy évek múltán, hogy megbabrálták a zizijüket.... Az, hogy Evans jócskán kapott az a holnapi csoda lesz a sportlapokban, de hogy Cancellara, Tony Martin is, az még nagyobb győzelemmé teszi a szakaszt.. űrruha ide, vagy oda...

Annyi legalább már még biztosabban borítékolható, hogy a hegyeken támadások lesznek, hajrá Evans, s meglátjuk kiben mi marad az utolsó időfutamra...

Rendszerem:

Vinkler
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler » 2012.07.07., szomb. 17:30

Evans erős esélyes a végjátékra, de ez a Froome mennyire elment a végén, az nem semmi...

Vinkler
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler » 2012.07.06., pén. 22:49

Azért annak a végére is kíváncsi leszek...

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”