Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »


Na rátaláltam, Infiniti FX! (még soha nem hallottam róla ) talán azért mert felénk Honda néven fut   
Szép járgány

Na hát ez a baj!!! Mármint hogy nem ismered!
 
Címszavakban:
1989-ben vezette be a Nissan az Infinitit Amerikában, hogy a tengerentúlra szánt autót jól el tudja különíteni a Nissan tömegmodelljeitől.
 
Azért kell 2008-ig várni az európai megjelenésre, mert az Infinitinek nincs dízelmotorja. Az európai piacra lépés modern dízelmotor nélkül értelmetlen.
 
2005 és 2008 között Kínában, Japánban és a Közel-Keleten biztosan megjelenik az új márka.
 
//Akkor szoktam felhúzni magam, amikor istenítik a Mercit meg a VW-ket (ez a két márka van a begyembe) szidják a japó gépeket de nem látnak tovább egy Primeranal, Avensis-nel, rosszab esetben egy Svift-nél és ezzel hasonlítgatják össze a csúcs merdzsókat.
Elmegy mellettük egy LS 430-as Lexus oszt aszongya: láttad mekkora merci Kár hogy itt senki nem ilyen mert jókat vitatkoznánk...//
 
Az hogy "Szép járgány" a legkisebb előnye, mert amellett jó is!
 
Alfa! és mennyivel jobban csegene az új neved: Infiniti!

Ha összejön, a név már csak részletkérdés.
A probléma inkább az, hogy kicsi a kínálat belQle itthon. Még a "mobile.de"-n is inkább a 35-t nyomják többen, én pedig 45-t szeretnék. A legszebb az, hogy az USA-ban 10M körül van egy fullos, itthon meg 17-ért adják az újat. 14 körül a 35-t.
 
Íme egy belsQ kép azoknak, akik még nem ismerik, hátha nQ a rajongó tábor.

TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »



emlékszem amikor hónapokkal ezelőtt láttam Pesten egy Muranot futólag (akkor fogalmam sem volt hogy mi az) megállapítottam hogy hülye vagyok mert úgy rémlett hogy Nissan jel volt az elején, de a neten nem találtam ahhoz hasonló Nissant....na azóta már kiokosodtam
Budapesten rengeteg futkorászik belőle (mármint ebből az Infinitiből), ha jól tudom, a Gépjárműimportőrök Egyesülete 13 hivatalosan (azaz Nissan kereskedőn keresztül) eladott regisztrált 2004-ben. De "kiskapuval" jóval többet hoztak be az országba.

Ez komoly? Honnan van az info? Mert amikor én megpedzettem nekik (mármint a Nissannak, hogy ilyet szeretnék vásárolni) le se sz.rtak.
TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Na rátaláltam, Infiniti FX! (még soha nem hallottam róla ) talán azért mert felénk Honda néven fut  
Szép járgány

Na hát ez a baj!!! Mármint hogy nem ismered!
 
Címszavakban:
1989-ben vezette be a Nissan az Infinitit Amerikában, hogy a tengerentúlra szánt autót jól el tudja különíteni a Nissan tömegmodelljeitől.
 
Azért kell 2008-ig várni az európai megjelenésre, mert az Infinitinek nincs dízelmotorja. Az európai piacra lépés modern dízelmotor nélkül értelmetlen.
 
2005 és 2008 között Kínában, Japánban és a Közel-Keleten biztosan megjelenik az új márka.
 
//Akkor szoktam felhúzni magam, amikor istenítik a Mercit meg a VW-ket (ez a két márka van a begyembe) szidják a japó gépeket de nem látnak tovább egy Primeranal, Avensis-nel, rosszab esetben egy Svift-nél és ezzel hasonlítgatják össze a csúcs merdzsókat.
Elmegy mellettük egy LS 430-as Lexus oszt aszongya: láttad mekkora merci Kár hogy itt senki nem ilyen mert jókat vitatkoznánk...//
 
Az hogy "Szép járgány" a legkisebb előnye, mert amellett jó is!
 
Alfa! és mennyivel jobban csegene az új neved: Infiniti!

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


emlékszem amikor hónapokkal ezelőtt láttam Pesten egy Muranot futólag (akkor fogalmam sem volt hogy mi az) megállapítottam hogy hülye vagyok mert úgy rémlett hogy Nissan jel volt az elején, de a neten nem találtam ahhoz hasonló Nissant....na azóta már kiokosodtam
Budapesten rengeteg futkorászik belőle (mármint ebből az Infinitiből), ha jól tudom, a Gépjárműimportőrök Egyesülete 13 hivatalosan (azaz Nissan kereskedőn keresztül) eladott regisztrált 2004-ben. De "kiskapuval" jóval többet hoztak be az országba.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
balagee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:22
Értékelés: 9

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: balagee »

Saca megvan mar a 220 lo?
Projektor: JVC X30 Vászon: Projecta Homescreen Deluxe HTPC: I7-4790k+ GT1070 Hang: Yamaha 595A + Proson Stadium 6.1

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Na rátaláltam, Infiniti FX! (még soha nem hallottam róla ) talán azért mert felénk Honda néven fut   
Szép járgány

Nem a Honda, hanem a Nissan márkája az Infiniti. (A Hondáé az Acura, ahogy a Toyotáé a Lexus; és mindet eredetileg Észak-Amerikának szánták.)

akkor átvertek
sorry a téves infóért...
 
nekem is furcsa volt kicsit hogy az Acura mellett van egy Infiniti féle Honda is,de akkor azért mert nincs...felénk Murano néven futtatja a Nissan az ehhez hasonló SUV-ját...
 
emlékszem amikor hónapokkal ezelőtt láttam Pesten egy Muranot futólag (akkor fogalmam sem volt hogy mi az) megállapítottam hogy hülye vagyok mert úgy rémlett hogy Nissan jel volt az elején, de a neten nem találtam ahhoz hasonló Nissant....na azóta már kiokosodtam

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Torzonborz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2003.10.13., hétf. 11:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Torzonborz »


Na rátaláltam, Infiniti FX! (még soha nem hallottam róla ) talán azért mert felénk Honda néven fut   
Szép járgány

Nem a Honda, hanem a Nissan márkája az Infiniti. (A Hondáé az Acura, ahogy a Toyotáé a Lexus; és mindet eredetileg Észak-Amerikának szánták.)

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Na rátaláltam, Infiniti FX! (még soha nem hallottam róla ) talán azért mert felénk Honda néven fut
 
Szép járgány

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


De azért ha nem üt be a krach, a következQ ez lesz:
Jól néz ki ez a gép, de nem tudok rájönni hogy mi lehet
Újabb segítséget szeretnék....a felnin lévő jel nagyon ismerős,de nem tudom hovatenni...

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »


alfa: jo lesz ha lemesz a mozaik utcaba es jelzed nekik hogy hibas a rendszamtablad 
"Gyorshajtósat" kértem és ezt adták.
TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »

alfa: jo lesz ha lemesz a mozaik utcaba es jelzed nekik hogy hibas a rendszamtablad

Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »


Ez csak egy kis szolíd 1.8T. Kis pénz, kis öröm.
Ahha, "kis öröm" ,asszem ha mindenkinek egy ilyen autó lenne a legkisebb öröme tele lenne a Föld boldog emberekkel
Amikor elszabadul a 150LE az azért elég kellemes lehet, főleg hogy a Quattroval könnyen át is vihető az aszfaltra....

Egész pontosan 163 gyárilag a lovak száma (120 KW), de erQsen gondolkodom egy "hivatalos-szakszervizes" motor tuningon. Így 180-190 közé teszik. (A quattrot szerelték 190 lovas motorral is. Kb. 400-al volt ennél drágább, de nem volt készleten. Már akkor mondták, hogy, ha lesz benne 15-20e km, 250e-bQl megcsinálják utólag.)
A quattro hajtás persze nagyon kellemes. Elég komoly kanyar sebességeket lehet elérni különösebb balhé nélkül. Én magam nagyon nem csíptem soha a német autókat, de ez bejött.
De azért ha nem üt be a krach, a következQ ez lesz:

TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Ez csak egy kis szolíd 1.8T. Kis pénz, kis öröm.
Ahha, "kis öröm" ,asszem ha mindenkinek egy ilyen autó lenne a legkisebb öröme tele lenne a Föld boldog emberekkel
Amikor elszabadul a 150LE az azért elég kellemes lehet, főleg hogy a Quattroval könnyen át is vihető az aszfaltra....

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »


Egy kis egítséget adok a szív kérdéshez.
Akkor a tippem 1.8 20VTQ
 
de a két kémény alapján lehetne 2.7TQ vagy 2.8 Q is nem beszélve az S4 4.2-ről
de ennek máshol is lenne "nyoma"
 
Húú most hogy felsoroltam a repertoárt, egy ilyen 2.7Q-t biturbóval cirka 370 PS-el szívesen elfogadnék
Asszem a pecó után el is kezdek gyűjteni

Ez csak egy kis szolíd 1.8T. Kis pénz, kis öröm.

TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Egy kis egítséget adok a szív kérdéshez.
Akkor a tippem 1.8 20VTQ
 
de a két kémény alapján lehetne 2.7TQ vagy 2.8 Q is nem beszélve az S4 4.2-ről
de ennek máshol is lenne "nyoma"
 
Húú most hogy felsoroltam a repertoárt, egy ilyen 2.7Q-t biturbóval cirka 370 PS-el szívesen elfogadnék
Asszem a pecó után el is kezdek gyűjteni

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Vettem egy gyönyörű Primerat. Már 500 Km van benne. Végre az asszony is jól érzi magát, mert ő pedig megkapta a Focust.

Én is nissan párti vagyok, ez már a harmadik!

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »


Úgy tűnik, itt többen is Audisok. Nos, én ezzel járok.
Szééép!!!
 
A nevedből nem gondoltam volna
A 80-as utánra én is egy ilyet néztem ki csak talán inkább Avantban....de ez még nagyon a jövő zenéje.
 
És milyen szív dobog benne? Ehhez minimum egy 1.9 PDTDi 130LE dukál (esetleg egy kis okossággal) vagy egy 1.8 20VT....
 
A cégünk vezérének hamarosan megjön az új A6 Avantja...az is gyenge Gép lesz

A nickem még az elQzQ gépek nyomán született. Két 156-os volt egymás után.
Egy kis egítséget adok a szív kérdéshez.

TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Úgy tűnik, itt többen is Audisok. Nos, én ezzel járok.
Szééép!!!
 
A nevedből nem gondoltam volna
A 80-as utánra én is egy ilyet néztem ki csak talán inkább Avantban....de ez még nagyon a jövő zenéje.
 
És milyen szív dobog benne? Ehhez minimum egy 1.9 PDTDi 130LE dukál (esetleg egy kis okossággal) vagy egy 1.8 20VT....
 
A cégünk vezérének hamarosan megjön az új A6 Avantja...az is gyenge Gép lesz

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »


Úgy tűnik, itt többen is Audisok. Nos, én ezzel járok.

TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2004.04.27., kedd 16:41
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Fufuka »


nekem van cimbi aki elég profi cuccokat épít!!!
Ha elküldenéd az elérhetőségét azt megköszönöm. Igazából egy megbízható jó szakember kellene, aki tudja, hogy kell "szigetelni", amit szétszed, azt normálisan össze is rakja, stb. Ma megint megkergettem a "kicsikét"... nagyon jó érzés amikor 200 körül még nem szakad szét a kocsi és stabilan lehet vezetni.

mailodra ment
tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Enrico Benetti! 
Jó nagy hajó!
Nekem pofára nem nagyon jön be de ez a legkevesebb, mert nagyon tuti verda még az unokáid is örökölhetik

Nagyon remélem, hogy nekem sem ez lesz az utolsó kocsim.
 
Amúgy tényleg nagyon tuti járgány. Sokkal nagyobb mint a Focus, bár az 1.8-as motor helyett lehet, 2.0-ásat kellett volna vennem, de azt nem engedhettem meg most magamnak. Sajnos ez csak az "ócskább" VISIA modell, mert a tolató kamera nincs benne, így meg kellett elégednem a tolató radarral.
 
Nyáron öröm lesz vele lemenni a tengerpartra.

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Enrico Benetti!
 
Jó nagy hajó!
Nekem pofára nem nagyon jön be de ez a legkevesebb, mert nagyon tuti verda még az unokáid is örökölhetik

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Vettem egy gyönyörű Primerat. Már 500 Km van benne.
Végre az asszony is jól érzi magát, mert ő pedig megkapta a Focust.


Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: saca »


nekem van cimbi aki elég profi cuccokat épít!!!
Ha elküldenéd az elérhetőségét azt megköszönöm. Igazából egy megbízható jó szakember kellene, aki tudja, hogy kell "szigetelni", amit szétszed, azt normálisan össze is rakja, stb. Ma megint megkergettem a "kicsikét"... nagyon jó érzés amikor 200 körül még nem szakad szét a kocsi és stabilan lehet vezetni.

Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2004.04.27., kedd 16:41
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Fufuka »


Szétütöttem a száját... alig várom már a holnapot... a mazda MX5 egyébként nem jön be. Viszont szereznem kell valami normális céget aki foglalkozik autó hi-fivel, mert "cincognak" az alkatrészek ha egy kicsit megküldöm a zenét.
nekem van cimbi aki elég profi cuccokat épít!!!
tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”