Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


performance-nak tűnik

Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 138
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


Jajj, ezektől az agyontunningolt kisautóktól kapok frászt. ...
Na, csak finoman az agyadra menős kisautótuningolókkal!

Szerintem Andix pont a hozzád hasonlóakról beszélt. 1.0 kocsi, 5x LE, hátul dobfék, de van színrefújás, piros dobfék, oltári hifi, ültetés, felni, minden... Ja meg neon, aminek szerintem semmi értelme, meg alu pedál, amit meg csak te látsz, de azt is csak akkor ha épp nem vezetsz, mert különben rajta taposol.
 
Igazából én sem látom ennek a féle tuningnak az értelmét, de mindegy.
 
(Nekem full gyári 1,6-os 105LE-s IV-es Golfom van. Egyszer mellémállt egy másik IV-es, de agyontuningolva, porig ültetve, recsegő kipufogóval, bömbölő zenével, és túráztatta a motort... Pirós-sárga-zöld, és indultam nyugodtan, mint bármikor máskor, nem rajtolva. Az meg csikorgó kerekekkel, hosszan huzatva a fokozatokat. A köv. lámpánál már majdnem álltam, mikor megint mellém ért. Aztán kérdeztem milyen motor van benne. Kiderült, hogy 75LE-s 1,4-es. De k*rva büszke volt, "mer' zsír a verda bazzeg". De a mélynyomótól rezgett a hátsó rendszám, stb... Én az ilyenektől hányok.)
AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
HagaNRG
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1138
Csatlakozott: 2004.12.01., szer. 12:43
Értékelés: -3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: HagaNRG »


Jajj, ezektől az agyontunningolt kisautóktól kapok frászt. ...
Na, csak finoman az agyadra menős kisautótuningolókkal!
 
Én is egy vagyok közülük, de azért kis pénzből maximális igényességre törekszem és nem minél több matricadekorra.
 
Az ültetés megvolt.
Sokat nem rolott a kényleemérzet, a kinézet visoznt sokat változott.
Nem mnodom, hogy szebb lett, mert a papír 40mm ültetéstől a hátsó kereket szinte már betakarja a sárvédő.
ELöl meg magasabb, ez baromira zavar, nem is értem hogy lehet, de most így elégidétlen. Nem sokkal,de annyival, hogy hátul olyan, mintha tele lenne pakolva, eleje meg a levegőben.
 
HOlnap teszek majd fel képeket róla!
Kanyarban tényleg sokkal jobb, de majd fél év múlva visszatérünk erre.
LEgfeljebb, ha nem jön be, visszateszem bele a gyárit .
Érdekes, hogy mióta megvan akocsi, arról álmodok, hogy egyszer majd full tuning legyen belőle.
PErsze, normális keretek között.
De ez szitne elérhetetlen álomnak tűnt mindvégig. Most, mire megvan minden, amire vágytam, kezdve a színre fújt mindenen, a zenén keresztül a szép felnikig és a végre valóra vált ültetésig, valahogy mégis cask ugynaz a kisautóm, ami először is volt, 13-as kerekekn, fekete lökösökkel. És akkor is ugyanígy imádtam, ha nem jobban.
 
NEm rossz az ültetés, nem pnaszkodom, csak ne lenne elöl magasabb.
Itt vannak képek, ha érdekel valakit, de a régi képeken sem néz ki, ültetés nélkül sem egyáltalán idétlennek.
Csak addig kell minden, amíg az ember meg nem kapja.
 
A kocsim

Házimozi I. :: Erősítő: Yamaha RX-V357 Hangfalak: Clarus Charon Monitor, Koda 860 center és háttér, Clarus Charon II sub Tv:Thomson 32WM402 16:9, DVD: Panasonic DVD-S295
 
Házimozi II. :Tv: Thomson 28WS24E 16:9, DVD+erősítő: Panasonic SC-Ht75 kompakt
 
Fotó: Konica Minolta Dynax 5D
Gép: Acer Aspire 3023 WLmi
A másik életem: Seat Ibiza, Piaggio NRG

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15218
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10372
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Az előző kocsim (BMW 323i) is és a mostani Alfa
Nem volt furcsa a hátsókerék meghajtás után visszatérni a fronthajtásra?

Dehogynem, de ezen kívül az Alfa mindenben jobb. Nekem. Persze újabb is, úgyhogy nem fair az összehasonlítás.
 
15 éve várom, hogy legyen hátsókerekes Alfa. Úgy tudom, az újabb modellek között már lesz ilyen is.

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


Jajj, ezektől az agyontunningolt kisautóktól kapok frászt. Megültetve, tele matricával, meg k*rva hangos kipufogóval, mert attól lesz jobb. Szerettem azt a pár hetet, mikor Volvoval jártam, mert ilyeneket reggeliztem.
Nem tudom, nekem Yarisom van amúgy, és eszembe nem jutott még könnyűfém felnit se venni rá. Inkább félrerakom a pénzt egy nagyobb autóra.
 
Mondjuk egy ilyet elfogadnék:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto ... width=1280

Avatar
momba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1024
Csatlakozott: 2005.08.04., csüt. 14:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: momba »


- mi lesz ez?? felnott 18 karikas musor? este 23:00-tól ezek nem normalisak. - elolvasva a beharangozojat kicsit csalodas...

Nekem is!
Inkább valami performance-nak tűnik semmint autósműsornak!
Mozi: JVC DLA-NP5, Zidoo X9S, Anthem AVM 60, Myryad MXA7150, B&W 603S2, B&W HTM7, B&W 601S2, Jamo SW505E.
Zene: Hansugárzók: Almássy Audio Magus A, Előfok: Dénes Péter, Végfok: Dénes Péter monoblock pár, Marantz SA-15S1, Marantz ST-15S1, LP: Tesla nc 440 + Shure M95ED pickup

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


- mi lesz ez?? felnott 18 karikas musor? este 23:00-tól ezek nem normalisak.
- elolvasva a beharangozojat kicsit csalodas...
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


Megint lesz Totalcar a tévében 
Kicsit a Top Gear-re hajaz!

Havonta lesz csak, ám 1 óra; jó lesz ez majd nekünk
Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Avatar
momba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1024
Csatlakozott: 2005.08.04., csüt. 14:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: momba »


Megint lesz Totalcar a tévében
 
Kicsit a Top Gear-re hajaz!
Mozi: JVC DLA-NP5, Zidoo X9S, Anthem AVM 60, Myryad MXA7150, B&W 603S2, B&W HTM7, B&W 601S2, Jamo SW505E.
Zene: Hansugárzók: Almássy Audio Magus A, Előfok: Dénes Péter, Végfok: Dénes Péter monoblock pár, Marantz SA-15S1, Marantz ST-15S1, LP: Tesla nc 440 + Shure M95ED pickup

Avatar
Declan.Delfino
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 17:20
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Declan.Delfino »


Az előző kocsim (BMW 323i) is és a mostani Alfa is ültetve van. No nem én csináltattam, hanem így vettem mindkettőt. Nagyon jól néznek ki, klassz vezetni őket, de negyedévente lehet vinni műanyagoshoz a lökhárítót ragasztgatni.  
Egy kis kocsi ültetésében nem sok rációt látok. Nincs benne elég erő és kellően stabil futómű, hogy igazán ki tudd élvezni az előnyöket. Szerintem.

az én autom 4cm-rel van lejebb ültetve. ezért pesten 40 km/h val megyek. de a lillafüred-eger vagy a csopak-veszprém utat 120-szal is vígan teljesítem. (évente egyszer). azt hiszem a sport rugó cserével ezt az élvezetet elveszteném de az autót 3 évesen nem kéne újra összerakni mert szétesik. de csak a rugók 130e ft-ba vannak

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: 21st »


Az előző kocsim (BMW 323i) is és a mostani Alfa
Nem volt furcsa a hátsókerék meghajtás után visszatérni a fronthajtásra?
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
tau_ba
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 08:29
Értékelés: 2

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tau_ba »

Végetért a Toyota kihangosító kontra Nokia kálváriám. Röviden: 1.5 hónapja vettünk egy Toyota Corolla Verso-t gyári bluetooth-os kihangosítóval. Hazaérkezés után derül ki, hogy a kihangosító primán együttműködik a feleségem Motorla V3-asával, de az én Nokia N73-asomat nem igazán szereti. Rövid szörcsögés a neten, és kiderül több sorstársnak is hasonló gondjai akadtak a világon (más N szériás Nokiákkal). A Toyotának amúgy a Motorola szállítja ezeket a kihangosítókat (és még rajta kivűl a Lexusnak, BMW-nek, Audi-nak, Jaguar-nak). Utóbb kiderül a kihangosító Bluetooth 1.2-es szabványig támogat, de az N szeriás Nokiákban már 2.0-s bluetooth van. Motorola szerint Nokia a hibás, Nokia szerint a Motorola. Végül irtam a Toyota Motor Hungary-nek, hogy ha tudnak erről a dologról, akkor esetleg érdemes lenne tájékoztatni a vevőket, mielőtt megvesznek egy 70.000 Ft-os extrat amit később nem tudnak használni. 1 napon belül megjött a válasz, hogy garanciában cserélik a kihangosító központi egységét. Kiderült, hogy nem volt még ilyen gondjuk és a brüsszeli központtól kaptak engedélyt a cserére. Ma voltam a szervízben, 1/2 óra alatt kicserélték, és most működik rendesen. Le a kalappal a Toyota előtt, hogy abszolút korrektül állt a kérdéshez (tudom ennek kellene természetesnek lenni, de mégis).
Projektor: Infocus SP 4805, TV: Philips 32PW8504, DVD: Pioneer DV-575A, Sony DVP-NS400D, DVD író: Pioneer DVR-433H-S, Receiver: Onkyo TX-SR600E, Front: Quadral QLX-205, Back: Quadral QLX-105, Center: Quadral QLX Base, Sub: Yamaha YST-SW90

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15218
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10372
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Az előző kocsim (BMW 323i) is és a mostani Alfa is ültetve van. No nem én csináltattam, hanem így vettem mindkettőt. Nagyon jól néznek ki, klassz vezetni őket, de negyedévente lehet vinni műanyagoshoz a lökhárítót ragasztgatni.
 
Egy kis kocsi ültetésében nem sok rációt látok. Nincs benne elég erő és kellően stabil futómű, hogy igazán ki tudd élvezni az előnyöket. Szerintem.

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 14

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


ültetés,
Áááá. . meggondoltad? Magyar utakra
 
Nekem is volt előző autómon (túl sok tuning magazint olvastam biztos), aztán rájöttem hogy az a halvány öröm amit okoz néha, hogy hű de jól tudok kanyarodni elmebeteg sebességgel (ez is csalóka, egy keményebb rövidebb rugó önmagában nem is ér sokat) messze nem ér annyit, hogy utána szívok úton-útfélen az úthibáktól, a padkával, stb. Persze optikailag remek dolog De egyszer ki kell próbálni, hadd örüljön magának az ember, de garantáltan semmi értelme.
 
A mostanin is sportfutómű van, némileg gyárilag ültetve, de ez sem Mo-ra való, tiszta öröm télen a téligumival mikor kicsit lágyabb az egész.... Ide tank kell... Meg billegős SUV meg kisbusz.. Persze ha egész nap a szerpentinen csapatsz akkor nem.. De nem hiszem hogy ez lenne a jellemző
Egy jó autónak egyébként legyen olyan futóműve hogy 200-nál is legyen stabil, ültetés nélkül..

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 138
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


Sajnos nálunk sok ember vezet úgy hogy sem a saját, sem az utasok testi épsége nem érdekli, de egy karc a kocsiján már katasztrófa...
Fura, hogy a mai fiatalok körében a biztonsági öv (nem)becsatolása már már presztízskérdés. Ahol most dolgozom, ott az átlagéletkor olyan 24 körüli, és többször késő estig vagyunk bent. Többen laknak a környékemen, és akkor szoktam hazahozni embereket. Én mindíg bekötöm magamat, de többieknek eszébe sem jut. Mondjuk én azt csinálom, hogy addig nem indulok el, míg mindenki be nem köti magát. Volt aki nem volt hajlandó. Az kiszállt... Ha valami barom belémjön éjjel, akkor nekem ne haljon meg senki se a kocsimban.
Ettől függetlenül egy karc a kocsin engem is k***ára idegesít
AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
Acme
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2285
Csatlakozott: 2005.12.05., hétf. 12:23
Értékelés: 500

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Acme »


Szegény Bugatti.  A sofőr nem érdekel.
 
Sajnos nálunk sok ember vezet úgy hogy sem a saját, sem az utasok testi épsége nem érdekli, de egy karc a kocsiján már katasztrófa...
Kép: RX470 - SR6003 - HW55ES/UE40JU7000 Hang: Xonar Essence ST/XB 930QS - Octave - Unico - GX200 Csend: Canamp - HD600
 
"Az a baj az interneten talált idézetekkel, hogy sosem lehetsz biztos a forrásban." - Abraham Lincoln

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Csak mielőtt még túlzottan elbízzátok magatokat: Upsz 
És ez 160-at ment? Azt írják ugye, hogy ment 160-al, megpördült, nekiment egy Astranak, és végül a fák között kötött ki. Na most ez a kocsi nem úgy néz ki, mint amit ekkora "próbatételnek" tettek ki.

Szegény Bugatti. A sofőr nem érdekel.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Sziasztok! 
Nyárigumit feltettétek már?
 
Én mára beszéltem le a szerelővel,hogy viszem a kcosit, fék tuning, ültetés, meg egyúttal úgy akartam, a nyári gumik is msot kerüljenek fel a zísr felnikkel, úgy lesz teljes a kép.
 
Erre ma reggelre full téli hangualt van azok utn, hogy egész héten nyár volt.

Vasárnap megyek cseréltetni.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »

a héten én is meg fogom csinálni
Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


Nyárigumit feltettétek már?
- tegnap 17:05-kor
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
HagaNRG
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1138
Csatlakozott: 2004.12.01., szer. 12:43
Értékelés: -3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: HagaNRG »


Sziasztok!
 
Nyárigumit feltettétek már?
 
Én mára beszéltem le a szerelővel,hogy viszem a kcosit, fék tuning, ültetés, meg egyúttal úgy akartam, a nyári gumik is msot kerüljenek fel a zísr felnikkel, úgy lesz teljes a kép.
 
Erre ma reggelre full téli hangualt van azok utn, hogy egész héten nyár volt.

Házimozi I. :: Erősítő: Yamaha RX-V357 Hangfalak: Clarus Charon Monitor, Koda 860 center és háttér, Clarus Charon II sub Tv:Thomson 32WM402 16:9, DVD: Panasonic DVD-S295
 
Házimozi II. :Tv: Thomson 28WS24E 16:9, DVD+erősítő: Panasonic SC-Ht75 kompakt
 
Fotó: Konica Minolta Dynax 5D
Gép: Acer Aspire 3023 WLmi
A másik életem: Seat Ibiza, Piaggio NRG

Avatar
Acme
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2285
Csatlakozott: 2005.12.05., hétf. 12:23
Értékelés: 500

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Acme »


Ez jobban összetört
 
wrecked exotics
Kép: RX470 - SR6003 - HW55ES/UE40JU7000 Hang: Xonar Essence ST/XB 930QS - Octave - Unico - GX200 Csend: Canamp - HD600
 
"Az a baj az interneten talált idézetekkel, hogy sosem lehetsz biztos a forrásban." - Abraham Lincoln

Avatar
momba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1024
Csatlakozott: 2005.08.04., csüt. 14:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: momba »


Csak mielőtt még túlzottan elbízzátok magatokat: Upsz 
És ez 160-at ment? Azt írják ugye, hogy ment 160-al, megpördült, nekiment egy Astranak, és végül a fák között kötött ki. Na most ez a kocsi nem úgy néz ki, mint amit ekkora "próbatételnek" tettek ki.

Amikor azt mondják az F1-ben, hogy 300 km/h-val ütközött a gumifalnak, az az esetek nagy részében azt jelenti, hogy 300-al ment mikor kicsúszott, de végül "csak" 160-nal csapódott be.
Mozi: JVC DLA-NP5, Zidoo X9S, Anthem AVM 60, Myryad MXA7150, B&W 603S2, B&W HTM7, B&W 601S2, Jamo SW505E.
Zene: Hansugárzók: Almássy Audio Magus A, Előfok: Dénes Péter, Végfok: Dénes Péter monoblock pár, Marantz SA-15S1, Marantz ST-15S1, LP: Tesla nc 440 + Shure M95ED pickup

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 138
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


Csak mielőtt még túlzottan elbízzátok magatokat: Upsz
És ez 160-at ment? Azt írják ugye, hogy ment 160-al, megpördült, nekiment egy Astranak, és végül a fák között kötött ki. Na most ez a kocsi nem úgy néz ki, mint amit ekkora "próbatételnek" tettek ki.

AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
momba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1024
Csatlakozott: 2005.08.04., csüt. 14:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: momba »

Csak mielőtt még túlzottan elbízzátok magatokat: Upsz
Mozi: JVC DLA-NP5, Zidoo X9S, Anthem AVM 60, Myryad MXA7150, B&W 603S2, B&W HTM7, B&W 601S2, Jamo SW505E.
Zene: Hansugárzók: Almássy Audio Magus A, Előfok: Dénes Péter, Végfok: Dénes Péter monoblock pár, Marantz SA-15S1, Marantz ST-15S1, LP: Tesla nc 440 + Shure M95ED pickup

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”