Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


en probalnék nézni egy honda jazz-t.
nem haza akarok beszélni, jazz-em soha nem volt, de pár honda áll a garázsban (es buszken mondhatom az idősebb csak bp-en ment még, 70e km-t, és olajon meg szűrőn kívül semmit se cseréltünk benne még fékbetétet se, szóval lehet mesélni hogy XZ vett jo autot és csak a kopó alkatrészt cserélték benne, egyelőre olyan mint kopó alkatrész nem ismert számomra, de a másik 2 év 60e km-el is csak olajcserét meg fékbetét cserét látott, de azzal nagyon állat módon megyek)
 
Szóval én megnézném a jazzt tudok e alkudni, ha igen és bejön akkor azt venném, ha nem akkor suzukit, bár az ujaknak van jópár betegsége tehát szervízt látogat vele az ember, mindenesetre más autót nem tudok elképzelni mit lehetne venni.

Jó tudni hogy van egy autó, amiben még a kopó dolgok sem kopnak!Ha ez így megy tovább bezárhatnak a Honda szervizek!
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


Minden esetre nem tudom mi lesz a vége. A Lexus is azért került igazán képbe, mert hogy hibrid és az városban elég jól jön. Nem zúg, búg, keveset eszik. Ráadásul szerintem az egész kialakítása gyönyörű. Az X5, az ML sem olyan rossz, de ez picit jobb.
Hát az, hogy a belső kinek mennyire tetszik ne menjünk bele. Egy haverom ismerőse most vett ilyen Lexus RX-et, aztán azt mondogatta ő is, hogy a németek nyomába sem érnek.. Hát nem tudom én épp fordítva gondolom.
 
Ez a hibrid dolog egy nagy vicc. Egyedül városban jön jól, de egy bluetec dízel még ott is lenyomja. Ha viszont országúton, vagy ne adj isten autópályán kell menni, az egész már mit sem ér..

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: 21st »


Ha már a Lexus szóba került...
 
Korábban írtam, hogy az Evo magazinnál tartós teszten van egy Lexus IS250, ami egy olyan furcsa jelenséget produkált, hogy nagyobb bukkanókon ill. gödrökön áthajtva kiugrott sebességből. A jelenséget ugyan orvosolták a márkaszervízben, de a váltó még mindig baromira darabos és akadozó. Ezen kívül a vezető oldali ajtónál lévő visszapillantó tükör kilazult és lötyög a házában. De az újságíró szerint a legidegesítőbb jelenség a zörgő-nyikorgó műszarfal
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Ronin »


Viszont a mostanság kiadott darabokban olyan elektronika van, hogy én csak lestem. Az LS460-ban pl van autómata parkoló rendszer. Az érintőképernyős LCDn kijelölöd, hogy hova szeretnél parkolni, az kocsi meg autómatikusan beparkol oda. Nem mintha hasznát lehetne venni az életben, de jópofa cucc.
Hát ilyenektől engem kiver a víz . Nekem az autóba ne legyen semmi hülyeség, csak a szükséges dolgok.
 
Ha újat akartok, akkor én várnék még. Lexus is mostmár nagyon érik a cserére, nem ugranék bele. Van új Rav4 az se rossz, de jön a Peugeotnak is ugyanilyen modellje. Sőt egy évben belül a Renault meg a Volvo és a Merci is kijön ilyen kisebb városi terepjáróval.
Ha most kéne venni én ebből a kategóriából X3-ast vennék. Már kiforott, túl van egy modelligazításon, de órái még nincsenek megszámlálva.
 
Amúgy a Lexus kicsit kilóg már ebből a kategóriából, 15-20 centivel több mint az X3, és vagy 35 több, mint a Rav4.

Engem kül képpen nem zavar, ha benne van néhány ilyen kicsit használhatatlan extra. Hátrányom nem származik belőle.
 
Minden esetre nem tudom mi lesz a vége. A Lexus is azért került igazán képbe, mert hogy hibrid és az városban elég jól jön. Nem zúg, búg, keveset eszik. Ráadásul szerintem az egész kialakítása gyönyörű. Az X5, az ML sem olyan rossz, de ez picit jobb. A Rav4 már más kategória.
 
A Bömösben viszont szerintem a computer van nagyon elbaszva. Azzal a navigációval nagyon elbaszták. Oda is érintőképernyő kellett volna, nem pedig 500 gomb. Viszont sem a bömösben, sem a lexusban nincs magyarország térkép a GPShez. Szerintem egy darabig nem is lesz normális, ha ki is adnak, akkor sem. Ráadásul az X5-ben szarabb a navigáció, mint egy iGo.
 
Ezek már részlet dolgok, de azért ez sem mindegy.
 
Nekem mondjuk 3 ajtós Rav4 felé húz a szívem, de egyszerűen nem lehet belőle találni sem használtan, újonnan meg már nem gyártanak. Pedig nagyon jó kis autó az. Vezetés élménye megvan, az utolsó modell kívülről jól nézett ki, kicsi, igazi kis városi terepjáró. Na meg az egy olyan autó, amit ott mer hagyni az ember bárhol. Nem gáz, ha leszaladsz vele a helyi pubba. Azért egy lexussal érdekes lenne ezt megtenni.

Avatar
Vaker
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2003.04.01., kedd 00:41
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vaker »



Kár hogy ilyen a valaga

Nekem tetszik, olyan Aston Martin-os...
Mozi: Projektor: Sony VPL-HW65ES, Vászon: Moovia Moto Design 244 x 190 cm motoros TV: Philips 65OLED754/12, Source: Dune Base, Sony BDP-S790, Amp: Onkyo TX-NR656, Speakers: JAMO D500 5.0, Sub: Velodyne Impact-10

Avatar
Declan.Delfino
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 17:20
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Declan.Delfino »


hamár közép kategóriás suv-nál tartunk akor itt az én javaslatom


Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



Kár hogy ilyen a valaga

Élőben nem olyan gáz, képen valamiért nem olyan jó!Engem egyébként a kombi érdekel nagyon,az meg !!
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »



Kár hogy ilyen a valaga
Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


Viszont a mostanság kiadott darabokban olyan elektronika van, hogy én csak lestem. Az LS460-ban pl van autómata parkoló rendszer. Az érintőképernyős LCDn kijelölöd, hogy hova szeretnél parkolni, az kocsi meg autómatikusan beparkol oda. Nem mintha hasznát lehetne venni az életben, de jópofa cucc.
Hát ilyenektől engem kiver a víz . Nekem az autóba ne legyen semmi hülyeség, csak a szükséges dolgok.
 
Ha újat akartok, akkor én várnék még. Lexus is mostmár nagyon érik a cserére, nem ugranék bele. Van új Rav4 az se rossz, de jön a Peugeotnak is ugyanilyen modellje. Sőt egy évben belül a Renault meg a Volvo és a Merci is kijön ilyen kisebb városi terepjáróval.
Ha most kéne venni én ebből a kategóriából X3-ast vennék. Már kiforott, túl van egy modelligazításon, de órái még nincsenek megszámlálva.
 
Amúgy a Lexus kicsit kilóg már ebből a kategóriából, 15-20 centivel több mint az X3, és vagy 35 több, mint a Rav4.

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Ronin »


Ezekbe a feltételekbe szerintem legjobban az RX400 passzol, vagy akár egy X3, vagy egy Rav4 sem lenne szerintem rossz választás.
No pont ezt akartam mondani. Azért a Lexus RX nem egy kisautó szerintem, de lehet tévedek. Én X3-asban gondolkodnék, az pont arra való, amire használnátok. Pontosabban lehet megvárnám az új XC60-as Volvot.
Amúgy csak használt jöhet szóba?

Inkább csak új. Az apróhírdetések között is új autókat néztünk, amik sokkal jobb árban voltak, mint a hivatalos ára.
 
Amúgy az RXel is az a baj, hogy már lassan szerintem ki fog futni. A lexusok között talán ő az egyik leggyengébben felszerelt, bár így is tele van mindennel. Viszont a mostanság kiadott darabokban olyan elektronika van, hogy én csak lestem. Az LS460-ban pl van autómata parkoló rendszer. Az érintőképernyős LCDn kijelölöd, hogy hova szeretnél parkolni, az kocsi meg autómatikusan beparkol oda. Nem mintha hasznát lehetne venni az életben, de jópofa cucc.

Avatar
Vaker
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2003.04.01., kedd 00:41
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vaker »


Én is egy kis helpet kérnék!
 
Mi is autóvétel előtt állunk.
Kb. 1,6 M lenne a keret rá - természetesen használtban gondolkozunk.
Mit ajánlotok, ami 5-6 év körüli, 5 ajtós, közepesen felszerelt (klíma kell! )
lehetőleg benzines, 1,4 - 1,6-os motorral.
Családi autó lenne, tehát olyan közepes méret (3-an vagyunk + a cuccok)
 
Jelenleg egy 10 hónapos, 1,6-os, benzines, jól felszerelt Focus-unk van, de ezt vissza kell adni, mert félig-meddig céges.
Ehhez képest jó lenne nem sokat visszalépni - na persze ennyiért nincsenek csodák, de hátha
 
Eddig nézegettem az Astrákat, meg a régebbi Focus-okat (ennek sajnos jóval kisebb a csomagtartója, mint a mostaninak)
 
Szóval milyen típust ajánlotok ebben a kategóriában?
 
Köszi!
Mozi: Projektor: Sony VPL-HW65ES, Vászon: Moovia Moto Design 244 x 190 cm motoros TV: Philips 65OLED754/12, Source: Dune Base, Sony BDP-S790, Amp: Onkyo TX-NR656, Speakers: JAMO D500 5.0, Sub: Velodyne Impact-10

Avatar
a75
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2007.04.15., vas. 10:41
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: a75 »


Hello mindenkinek! 
Szeretném a segítségeteket kérni! Hamarosan új autót szeretnék venni,de nem tudok dönteni,mert az az igazság hogy sok a befolyásoló tényező!
Kezdeném azzal hogy a páromnak fontos hogy kicsi de kényelmes legyen.Hozzáteszem hogy én 190 magas,és 110kg vagyok. Tehát fontos hogy tényleg kényelmes legyen. Könnyen lehessen be és kiszállni,az ülés megtartson a kanyarban. Lényeg még hogy nem legyen drága,olyan 2.2-2.8 millió körül legyen.
néztünk Suzuki Swiftet GS változatot. Ez Esztergomban 2.6 millióért lenne.
De az a helyzet hogy megtetszett a Grande Punto,ez olyan 3 millió lenne.
Viszont a Punto nem lenne olyan felszerelt mint a GS Suzuki.
Tudtok valamit ajánlani ami tényleg kényelmes nem is grága,meg viszonylag fel van szerelve??
Előre is köszi!


en probalnék nézni egy honda jazz-t.
nem haza akarok beszélni, jazz-em soha nem volt, de pár honda áll a garázsban (es buszken mondhatom az idősebb csak bp-en ment még, 70e km-t, és olajon meg szűrőn kívül semmit se cseréltünk benne még fékbetétet se, szóval lehet mesélni hogy XZ vett jo autot és csak a kopó alkatrészt cserélték benne, egyelőre olyan mint kopó alkatrész nem ismert számomra, de a másik 2 év 60e km-el is csak olajcserét meg fékbetét cserét látott, de azzal nagyon állat módon megyek)
 
Szóval én megnézném a jazzt tudok e alkudni, ha igen és bejön akkor azt venném, ha nem akkor suzukit, bár az ujaknak van jópár betegsége tehát szervízt látogat vele az ember, mindenesetre más autót nem tudok elképzelni mit lehetne venni.

Megjelenítő: Sharp XV-Z3000,
Hang: Wharfedale waldus surround sett, (zenére vacak de ha a gyerek belevágja a ceruzát a membránba nem fáj), full range hangszórókkal, sub nincs.
Jelforrás: HTPC A64 3500+ / 512 /500GB, SB LIVE 5.1, Sapphire Radeon 9600, passive cooled
Erősítő: Yamaha RX-V592
+Gagyi vászon, 305cm széles képpel, 16:10-es, motoros vezérlés, 1.2G

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


Ezekbe a feltételekbe szerintem legjobban az RX400 passzol, vagy akár egy X3, vagy egy Rav4 sem lenne szerintem rossz választás.
No pont ezt akartam mondani. Azért a Lexus RX nem egy kisautó szerintem, de lehet tévedek. Én X3-asban gondolkodnék, az pont arra való, amire használnátok. Pontosabban lehet megvárnám az új XC60-as Volvot.
Amúgy csak használt jöhet szóba?

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


Minden naon puha kellemes tapintású!Pedig ez csak alap gép!

Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


Egy kis index!

Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


A mai élményem!

Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Ronin »


köszi a linket!
 
Az a baj, hogy a hivatalos oldalon van egy sunroof csomag, meg egy levinson csomag, a listában viszont nincs benne a sunroof. Gondolom 1,6M-ért nem csak egy napfénytetőt tartalmaz pluszban.
 
De amúgy kezdek kiigazodni, csak a sok apróhírdetés olvasgatás kicsit bekavart.

Avatar
Declan.Delfino
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 17:20
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Declan.Delfino »


Ma sikerült szemügyre venni Vácon egy RX400h-s Lexust. Nagyon szép vas, nekem nagyon bejön. ML-hez és X5-höz tudom viszonyítani és nálam ez vezet magasan. 
Viszont egy valamit utólag nem sikerült találnunk. Sok hírdetést néztünk használtautó.hu-n és mindenhol más csomagot írnak rá. A legtöbbnél van Levinson csomag, de volt Sunroof csomag, excuisive csomag és még több variáció. A magyar lapon pedig csak a Levinson és a sunroof van fent, de nem írja, hogy mi mit tartalmaz, és mi az a plusz, amit lehet hozzá még rendelni, vagy esetleg mitől esel el, ha ilyen, vagy olyan csomagot választasz. Amit ma néztünk a Levinson csomagot tartalmazott, de ahogy néztem, az nem az összes extra, ami elérhető hozzá. Valaki tud linket, ahol fent vannak az opcionális kiegészítések?

talán itt

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Ezekbe a feltételekbe szerintem legjobban az RX400 passzol, vagy akár egy X3, vagy egy Rav4 sem lenne szerintem rossz választás.
Szerintem se.
Jó gépek.

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Ronin »


Igazság szerint ezt nem nekem kell eldönteni, bár van beleszólásom. Édesapám szeretné cserélni a már kicsit öregyecske Ml320-as gépét. Mivel ő már nem szívesen szaladgál sok helyre ezért inkább engem, illetve testvéremet kéri meg, ha bármit el kell hozni, vagy el kell intézni, ezért van rá esély, hogy mi többet fogjuk használni az újat.
 
Nekem lehet kicsit ebből a szempontból "nőies" a gondolkodásom, de városban nem szeretek nagy vasat vezetni. Ez is határeset. Viszont lényeges, hogy terepjáró legyen, de nem kell hegyet másznia, csak a magyar utakon fellelhető akadályokba ne akadjon fel.
 
Ezekbe a feltételekbe szerintem legjobban az RX400 passzol, vagy akár egy X3, vagy egy Rav4 sem lenne szerintem rossz választás.

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Ma sikerült szemügyre venni Vácon egy RX400h-s Lexust. Nagyon szép vas, nekem nagyon bejön. ML-hez és X5-höz tudom viszonyítani és nálam ez vezet magasan. 


Én még mindig inkább egy fekete s-line Q7est vennék ebből a körből

Az egy kicsit böszme szerintem. Nem kimondottan városi autó. Nagyobb utakhoz viszont biztos jó.

Sima Landcruserben nem gondolkozol?

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Ronin »


Ma sikerült szemügyre venni Vácon egy RX400h-s Lexust. Nagyon szép vas, nekem nagyon bejön. ML-hez és X5-höz tudom viszonyítani és nálam ez vezet magasan. 


Én még mindig inkább egy fekete s-line Q7est vennék ebből a körből

Az egy kicsit böszme szerintem. Nem kimondottan városi autó. Nagyobb utakhoz viszont biztos jó.

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Ha felpuposodik az üléshuzat, vagy ha elromlik a légkondi vagy az elektromos ablakemelő... 
...arról nem beszélve, hogy mi van ha megáll és vontatni kell a szervízbe, akkor majd elötte bevontatom egy gumishoz, hogy cseréljenek felnit.


Ez egy Toyota nem csinál ilyesmit!
Ne az előző autóidból indulj ki!

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


Ma sikerült szemügyre venni Vácon egy RX400h-s Lexust. Nagyon szép vas, nekem nagyon bejön. ML-hez és X5-höz tudom viszonyítani és nálam ez vezet magasan. 


Én még mindig inkább egy fekete s-line Q7est vennék ebből a körből
Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”