Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


Felfrissül a Maserati Quattroporte
430 lóerős lesz a Quattroporte S
http://rd.hirkereso.hu/rd/5355127?openi ... kkID=26820


Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


Autó kamatmentes hitelre: a hónap végéig tart az akció!
Az amerikai General Motors értékesítése májusban 17 %-kal voltak alacsonyabb, mint egy évvel korábban, a részvényeinek az árfolyama pedig 33 éves mélyponton zárt. A magas üzemanyagárak következtében megcsappant a kereslet a terepjárók és a kisteherautók iránt,


Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mishow »


Aki meg a koppincs+átcimkézés mellett dönt, az szerintem nem lúzer, hanem hülye! 
Pedig már vannak egy páran. Anyának jó lesz, törje ezt, olcsóbb lesz kikalapáni címszóval már vettek ilyet, hozzá BMW jelvény készletet.

No comment

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Már eleve az is gáz ha valaki a másikat probálja utánozni vagy lopni töle technikát meg designt!Azzal csak magát égeti le mert nincsenek saját ötletei és tehetsége ahhoz,hogy valami egyedit sajátot hozzon létre!Hiányzik belöle a fantázia és kreativitás nem érez bele a dolgokba és ezert nem is alakul ki saját karakterisztika,feeling és ettől lesz jellemtelen az egész.A keleti gyártmányokat ezért sose szerettem!

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Aki meg a koppincs+átcimkézés mellett dönt, az szerintem nem lúzer, hanem hülye! 
Pedig már vannak egy páran. Anyának jó lesz, törje ezt, olcsóbb lesz kikalapáni címszóval már vettek ilyet, hozzá BMW jelvény készletet.

De tök gáz egy ilyenre BMW emblémát rakni a hülye is látja,hogy nem BMW csak magát égeti le aki ilyet csinál! Most akkor én is rakjak a Yamaháimra Krell vagy mitomén milyen emblémát és akkor jóbban fogom érezni magam töle vagy mi?

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mishow »


Ne mérgelje magát!

Én minden kis hülyeségen felmérgelem magam, aztán meg csodálkozom, hogy ugrál össze-vissza a vérnyomásom, meg felmegy a pulzusom 110 fölé.

Ne tegye, még baja lesz a végén! Annyit nem ér!

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ne mérgelje magát!

 
 
 
Én minden kis hülyeségen felmérgelem magam, aztán meg csodálkozom, hogy ugrál össze-vissza a vérnyomásom, meg felmegy a pulzusom 110 fölé.

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »

BMW X3 replica Az igazi 2.0literes benzines mocivak kerül 10500000forintba a Sihejungjon vagy mi meg 8600000forintba csak 2millát kö hozzáteni és eredetibe ülhet az ember!

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mishow »


Az egész BMW. Lehet már hozzá kapni műanyag BMW jelvényeket az elejére-hátuljára, amik pontosan illenek a gyári jelek helyére.
Na ez a lúzerség, sőt ez a lúzerség csimborasszója.

Ezt már kitárgyaltuk az óra-topicban!
Így hát pontosan tudhatja Kaporka Uram, maximálisan egyetértek!

 
Igen, igen, de annyira felháborít ez a dolog, hogy nem bírom ki.

Ne mérgelje magát! A dolog úgyis pusztán elméleti, most ugyanis valszeg Feldernek van igaza: akinek ennyi pénze van, használt de jó állapotú, fiatal IGAZ X5-öst fog venni!
Aki meg a koppincs+átcimkézés mellett dönt, az szerintem nem lúzer, hanem hülye!

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az egész BMW. Lehet már hozzá kapni műanyag BMW jelvényeket az elejére-hátuljára, amik pontosan illenek a gyári jelek helyére.
Na ez a lúzerség, sőt ez a lúzerség csimborasszója.

Ezt már kitárgyaltuk az óra-topicban!
 
Így hát pontosan tudhatja Kaporka Uram, maximálisan egyetértek!

 
 
 
Igen, igen, de annyira felháborít ez a dolog, hogy nem bírom ki.

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mishow »


Az egész BMW. Lehet már hozzá kapni műanyag BMW jelvényeket az elejére-hátuljára, amik pontosan illenek a gyári jelek helyére.
Na ez a lúzerség, sőt ez a lúzerség csimborasszója.

Ezt már kitárgyaltuk az óra-topicban!
 
Így hát pontosan tudhatja Kaporka Uram, maximálisan egyetértek!

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Valaki tegye rá a BMW logot nekem letörne a kezem töle! Pedig igy feketébe hát na ja!


Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Azé béjemwé ilyet csinána az szégyen vona!


Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »




Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hát a hazai kereskedők kalkulának vészesen, a Shanghuan Ceo már itt van, és 8 600 000 forint. Ez mennyi Kínában?
 
Ha valakit komolyabban érdekel ez az amúgy rettenetes autó, bátran kattintson: Martin Motors

A hátulja elég BMW-s. 8.6milláért kéne ilyesmit vennem inkább 2-3éves BMW X5 vennék ja és nem 2.4literes mocival az biztos!

Az egész BMW. Lehet már hozzá kapni műanyag BMW jelvényeket az elejére-hátuljára, amik pontosan illenek a gyári jelek helyére.

Csak a hátsó designt lopták a BMW-töl a többi izléstelen gagyesz.


Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az egész BMW. Lehet már hozzá kapni műanyag BMW jelvényeket az elejére-hátuljára, amik pontosan illenek a gyári jelek helyére.
 
 
Na ez a lúzerség, sőt ez a lúzerség csimborasszója.

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hát a hazai kereskedők kalkulának vészesen, a Shanghuan Ceo már itt van, és 8 600 000 forint. Ez mennyi Kínában?
 
Ha valakit komolyabban érdekel ez az amúgy rettenetes autó, bátran kattintson: Martin Motors

A hátulja elég BMW-s. 8.6milláért kéne ilyesmit vennem inkább 2-3éves BMW X5 vennék ja és nem 2.4literes mocival az biztos!

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


Én is a Roewe-ről beszéltem.
Node az idézett cikkben az szerepelt, hogy az ára úgy 16,000 GBP környékére van tervezve, ami még a mostani rendkívül erős Forint mellett is 4.8 millió Forint... amire a regadó+Áfával számolva minimum 6-8 millió lesz... de ezzel a felszereltséggel talán még 4.8-ért is túl lenne árazva szerintem.
 
Abban egyetértünk, hogy 3.5 körül verhetetlen lenne a magyar piacon. És annyit valószínűleg ér is.

Szerintem az csak egy kalkulált ár.
Ha kínában lehet fél áron adni,akkor itt is lehet olcsóbban.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


Sajnos nem tudom nem magamra venni, és így ez viccnek kissé erős...



Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


Azt tudom,hogy a Santana 3000 az 100000 RMB,vagyis 2,3 MFt.Ez drágább kint is valamennyivel,de biztosan nem a duplája.
Szerintem max 150000 RMB,vagyis 3,5 MFt.Annyiért viszont itthon egy Golf se nagyon van.

Én erről a Roweről beszéltem, mert ha azt 5-8 millióra állítják be, akkor azért egyszerűen eladhatatlan lesz. A 2-4 milliós kategóriában viszont hülyére alázna szinte mindenkit...
 
2 millióért egyszerűen agyonverne szinte mindenkit... de annyiért még a kínaiak se fogják tudni adni.
 
Szerintem.

Én is a Roewe-ről beszéltem.

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mishow »


Ha minden rendőr megsértődne, minden neki elmondott rendőrviccen, akkor jól néznénk ki.De tudja mit, elnézést kérek!
Így remélem, rendben vagyunk!

 
OFFTOPIC:

Az ügyvéd viccekkel semmi bajom, ha találkozunk személyesen, elmondom a kedvenceimet. Ha egy olyan viccel vág vissza, ami arról szól, hogy az ügyvédek mindet kidumálnak-kicsavarnak, akkor egy szmájlit küldök és kész. Ennyi, és természetesen felejtsük el!

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Most mondom el ötödször magának, hogy Kovács ügyvéd urat tegnap autóbaleset érte, és meghalt.- Tudom-tudom, de olyan jó ezt hallani!

Nem mondaná el inkább, mi baja velem mostanában?
Sajnos nem tudom nem magamra venni, és így ez viccnek kissé erős...

 
 
 
Ugyan már, ne legyen ilyen mimóza!
 
Egy viccet idéztem be a vicces topikból, a hozzászólásának arra az ironikus részére, hogy „vagy ha mégis tetszik, akkor könnyelmű öngyilkosjelölt vagyok”.
 
Ha minden rendőr megsértődne, minden neki elmondott rendőrviccen, akkor jól néznénk ki.
 
De tudja mit, elnézést kérek!
Így remélem, rendben vagyunk!

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mishow »


Az igazi feel!
No ez tényleg

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az igazi feel!


Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mishow »


Most mondom el ötödször magának, hogy Kovács ügyvéd urat tegnap autóbaleset érte, és meghalt.- Tudom-tudom, de olyan jó ezt hallani!

Nem mondaná el inkább, mi baja velem mostanában?
Sajnos nem tudom nem magamra venni, és így ez viccnek kissé erős...

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”