Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Hűű... ez gyönyörű...... a színe meg egyenesen csodálatos

lenyúlták a clioSport-tól. meg a diffúzort

avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


Nagyon drága lesz.
 
Hát... az előző sem volt sokkal,sokkal olcsóbb
 
De ez valóban, igen húzós ára lesz

30%-al olcsóbb volt

Avatar
Bíbor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 705
Csatlakozott: 2006.03.24., pén. 14:03
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Bíbor »


Nagyon drága lesz.
 
Hát... az előző sem volt sokkal,sokkal olcsóbb
 
De ez valóban, igen húzós ára lesz

De gustibus non est disputandum.
(Az ízlés nem vita dolga.)

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


Az uj RS6-os Audi.580LE.Áprilistól gyártják.

Hűű... ez gyönyörű...... a színe meg egyenesen csodálatos
 
Majd 5 évig volt Audink, de az egy nagy batár volt, ehhez képest, nem igazán szeretem a nagy autókat. Ez nagyon tetszik
Mo.-n is lesz már áprilistól vagy csak kint?

Áprilistól már itt is kapható.
Nagyon drága lesz.
Extrákkal kb 35-40MFt

Avatar
Bíbor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 705
Csatlakozott: 2006.03.24., pén. 14:03
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Bíbor »


Az uj RS6-os Audi.580LE.Áprilistól gyártják.

Hűű... ez gyönyörű...... a színe meg egyenesen csodálatos
 
Majd 5 évig volt Audink, de az egy nagy batár volt, ehhez képest, nem igazán szeretem a nagy autókat. Ez nagyon tetszik
Mo.-n is lesz már áprilistól vagy csak kint?

De gustibus non est disputandum.
(Az ízlés nem vita dolga.)

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


RS6 hátulról
- nekem nagyon teccik, amugy is szimpi az uj audi ...

Nagyon szépen kiszélesítették hátul.

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


RS6 hátulról
- nekem nagyon teccik, amugy is szimpi az uj audi ...
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


RS6 hátulról


Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


Az uj RS6-os Audi.
580LE.Áprilistól gyártják.


Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


Egy kép az uj A7-es Audiról


Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


ezt az oldalt ismeritek?
 
http://ave.freeweb.hu/
 
régebben még az R5 kapcsán fórumoztunk a gazdijával. szerintem azóta is R5 GTT-vel nyomja. szalé a gyorsulások listázásánál van egy két érdekes szám
 
nem biztos,hogy azonnal sikerül megnyitni van a nyitólapon valami kattints ide és akkor elvisz a jó nyitóoldalra a link...
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


a carera-t lenyomni nem mindenki tud(hat)ja.

no jó,visszaelőzött
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


akkor egy kis buzuki nyomulás. gondolom azért tuti sofőr,mert a carera-t lenyomni nem mindenki tud(hat)ja.
 



avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »

- ma a dugoban talalkoztam egy C30-al, egymas melett araszolgattunk, oszinten hot ronda a kocsi
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


origo cikk (naon jo) a vilag legrosszabb autoi
mondtam nemrég, hogy bénán néz ki a mai bömbi
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Porsche vs Lamborghini  
Állatok.

akkor a cikk szerint a porsche nyert
 
ez egy buzogány. már aki írta. ha nix belőle baleset,vagánykodik, hogy mit látott és mennyire "kúúúl" szánalmas "mi mindnyájan csak 100-al mentünk" bénák.
 
egyébként fixen nem mentek az említett 180-220 határon túl. még az idióta is írja,hogy kerülgették az autókat, az meg 3kilóval kicsit furcsa lenne azér a 3kila F1-el pályán is csak egyenesbe megy.
 
de ezek tudnak élni. laca haverom valami ajándékot vitt nekik az indextől a kórházba. egyik skac muterja ott volt és először nekiesett, hogy húzzon a francba,majd amikor felfogta,hogy csak egy futár,nem újságíró eltrécseltek,majd együtt lementek az 50-60 közötti "mamával", aki beült egy .... ferrrádi modenába a kispályás pöcsök meg beleordítják a savanyú szőlőt a netfórumokba.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: MoBBo »

origo cikk (naon jo) a vilag legrosszabb autoi
o v e r p o w e r e d

Avatar
Acme
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2285
Csatlakozott: 2005.12.05., hétf. 12:23
Értékelés: 500

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Acme »


Azért örülök, hogy nincs ennyire erős autóm, mert nehéz lehet ellenállni nekik.  


Szerintem gyors és erős kocsival is lehet biztonságosan közlekedni. Sőt. Egyszer a saját szememmel láttam egy Dodge Viper-t kis hazánk egyik autópályáján, ahogy a sebességkorlátozást betartva a külső sávban közlekedett. Nagyobb szám volt, mintha száguldott volna!
Kép: RX470 - SR6003 - HW55ES/UE40JU7000 Hang: Xonar Essence ST/XB 930QS - Octave - Unico - GX200 Csend: Canamp - HD600
 
"Az a baj az interneten talált idézetekkel, hogy sosem lehetsz biztos a forrásban." - Abraham Lincoln

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


Nekem az egészből az nem tetszik, hogy volt egy "szemtanu" aki azt írta, hogy 300, meg mittomén, és ezekután a csapból is azt hallom, hogy 300-al mentek.
Na most ha ez a 100as zóna volt, akkor szerintem az a hű de nagy tempó olyan 180-220 lehetett itt, 300 biztos nem, abba belehaltak volna (fizika). Arról nem is beszélve, hogy ezeknek az autóknak a vége olyan 320 körül van, de szerintem ami ilyen autópályás körülmények között (M1-M7 nem német pálya ugye..) reálisan összehozható az olyan max 270-280.
 
Na mind1, nem is ez a lényeg, én megértem azokat akik ott voltak és felháborodtak, mert tényleg nem normális amit ezek csináltak, és igen sok ember is meghalhatott volna. Ettől függetlenül én biztos megálltam volna ha közvetlen előttem történik, ki tudja miben tud ilyenkor az ember segíteni.

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


Milyen érdekes, ez a TechArt Porsche fent volt a használtautón (49.9 M HUF) de most levették.
 
Azért örülök, hogy nincs ennyire erős autóm, mert nehéz lehet ellenállni nekik.
 
De hogy mi megy a fórumokon a témával kapcsolatban, az nem semmi... Kitört mindenkiből a soha félre nem lépő, 90-nel közlekedő szent, esetleg némi rejtett irígységgel és kisebbrendűségi érzéssel vegyítve.
 
Egyébként tényleg felelőtlen barmok voltak és azok alapján amit olvastam róluk, nem lett volna kár értük. Ilyen esetekből egyébként is sok van az úton, csak ezt most az autók értéke miatt jól felkapták..
 
Kíváncsi vagyok, milyen büntit kapnak, ha egyáltalán.

Avatar
zsééééé
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.08.22., hétf. 14:57
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: zsééééé »


Porsche vs Lamborghini
 
Állatok.

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »

Asszem ez eljut majd a WreckedExotics-ra is.. http://www.langlovagok.hu/html/galeria/1131_0.shtml

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Goof Year Eagle F1 gumi van itt valaki autóján?(12 ezer most akciósan 195/50R15-ben, ez elég jó árnak tűnik.)
 
Viszont ennyi körül van még:
Dunlop Sport Sp01 is (jelenleg használom, semmi gond vele, de múltkor egy izes úton való fékezésnél úgy elvágta a kcosi a farát, hogy rendesen megijesztett)
BFGoodrich Profiler G
Uniroyal Rainsport 1
Yokohama A539
 
Ezek közül szerintetek melyik a legjobb?
 
Köszi!
(ja és továbbra is várom, melyik legyne a legjobb olaj, ha Mobil 1 lesz Castrol helyett, mert azokból is van több típus)

kicsit késve, nekem ez van rajta. nagy hasonlítási alapom nincs,de elég jónak tűnik, és főleg sokkal drágábnak láttam.
 
nemrég meséltem,hogy megnyalatott egy civic. kerestem melik pontosan,de nem akart egy se hasonlítani rá az utcán igazán(baszta az agyam erősen), mígnem elő nem került egy 1.8VTI valami újságban.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Egyébként Ibizám előző tulajánál történt, új új tesztautóként vette, h. szalonból mikor kihozta, azután pár hónapra kezdett el fakulni a sárvédő szine, tehát újként eladott neki a Seat egy törött kocsit. 
Ez rendszeresen megy egyébként a szalonokban.

Ezt sajnos én is alátámaszthatom. Annak idején én is adtam át olyan autót, amiről az átadás során derült ki, hogy meg volt törve.

Avatar
HagaNRG
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1138
Csatlakozott: 2004.12.01., szer. 12:43
Értékelés: -3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: HagaNRG »


ÉRdekes, DOMI.
 
Havernak is tört már össze Leonja, neki is mnodtam,h. most majd veszt rajta, ha el akarja majd adni. Ő akkor azt mondta,hogy ha gyári új elemekre van kicserélve a hibás rész, akkor nem számít sérültnek a kocsi, csak ha kalapálva volt.
 
Végülis mindegy.
A lényeg az, hogy az én Ibizámon sajnos elüt rendesen az első sárvédő és a mocitető a többi elemtől. (ez már akkor is rajta volt, mikor vettük, előtte alnézettünk, azt mondták nem lehetett komoly baj, csak valami kapuelhúzás)
4 éve használom, elemek tartják magukat rendesen, nem zörög sehol, egyedül a színeltérés zavar.
 
Rokon meg úgy megtörte tiszta új Octaviáját, hogy azt hittem soha nem lesz belőle kocsi. (cserébe úgy rendberakták-pedig a motortér is hajlott rendesen, hogy nem mondanám meg,h. csak húzás is történt)
 
Egyébként Ibizám előző tulajánál történt, új új tesztautóként vette, h. szalonból mikor kihozta, azután pár hónapra kezdett el fakulni a sárvédő szine, tehát újként eladott neki a Seat egy törött kocsit.
 
Ez rendszeresen megy egyébként a szalonokban.

Házimozi I. :: Erősítő: Yamaha RX-V357 Hangfalak: Clarus Charon Monitor, Koda 860 center és háttér, Clarus Charon II sub Tv:Thomson 32WM402 16:9, DVD: Panasonic DVD-S295
 
Házimozi II. :Tv: Thomson 28WS24E 16:9, DVD+erősítő: Panasonic SC-Ht75 kompakt
 
Fotó: Konica Minolta Dynax 5D
Gép: Acer Aspire 3023 WLmi
A másik életem: Seat Ibiza, Piaggio NRG

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”