Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12671
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

“When your other ride is a bullet train.”
.
.
IMG_6239.jpeg
IMG_6239.jpeg (288.72 KiB) Megtekintve 981 alkalommal
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12671
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Tegnap kimaradt, ma pótolom!
Legyen valami Olasz… ;peace;
IMG_6195.jpeg
IMG_6195.jpeg (244.34 KiB) Megtekintve 1020 alkalommal
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3651
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Vinkler írta:
2023.04.07., pén. 23:41

Chargerhez nem, de a most futó Challengerhez volt már szerencsém és azt kell mondjam, hogy az egész jó benyomást keltett annak ellenére, hogy Amcsi muscle car.
Nyilván, ha ellátogatnék arra a földrészre én is egy amcsi autóban szeretnék ülni az sem baj, ha HEMI, nem zavarna a hengerlekapcsolós 4 hengeres üzemmód sem. :kapdelm:
Egyébként a bőr belső már “itt” sem bőrből van jó ideje, vagy nem minden része. Az más kérdés, hogy talán jobban elhitetik a bőr illúzióját. Ráadásul tök piszin el is nevezték vegán bőrnek. Na ezen a szókapcsolaton a mai napig röhögő görcsöt tudok kapni. Vegán bőr wazz! Mi lesz a következő? HEMI kondipakk a jobb gyorsulásért? :D
Az amcsi vas az amcsi vas,mások az elvárások velük szemben ott mint pl az eu-ban.Legyen nagy,legyen erős,és nézzen ki jól.Közük nincs egy porsche minőséghez pl.Épp tegnap néztem egy dokfilmet a porsche összeszereléséről ha már bőr és minőség,és ott az hangzott el hogy öt db marha bőre kell egy autóhoz,és annak a 40% is kuka a végén mert olyan szigorú a minőség vizsgálat.Na ezek alapján nem kell csodálkozni azon hogy a bőrnek kinéző valami nem is bőr,még sok német prémium autóban sem már,ezek alatt meg tuti nem adnak már valódi bőrt sehol.

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12671
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Aszpirin írta:
2023.04.07., pén. 23:18
Vinkler írta:
2023.04.07., pén. 09:16
Egyszerűen nem az. Ezt folyamatosan pedzegetik azért az amerikai újságírók is. Ott is megy a vita azért folyamatosan, hogy nem kéne degradálni a fogalmat. :D
Konkrétan ebben a legújabb típusba nem ültem de viszonylag sok elődjében igen, még Lanciában is. Azért azt tudni kell, hogy ez egy lego autó. Amikor elkészítették, akkor sokmindent átvettek az akkor már kifutott!!! W211-es mercedestől. Nyilván a motorok már kifutottak, de pl a futómű, még mindig a több, mint 20!!! Éves technológia. Szóval csodát nem kell várni, főleg úgy, hogy ráakasztottak a másik kontinens divatja szerinti b@szó kereket, elcseszett gumiabroncs mérettel.
A másik a belső. Tipikus amerikai középprosztó, luxusnak látszó, de valójában eutprópai mércével igen silány anyagok használatával operáló belső tér. Pár év múlva iszonyatos múmia hatása van szinte minden amerikai belsőnek. A héten volt szerencsém egy 10 éves, még kettő generációval ezelőtti Mustang cabriohoz, hát sírtam, mikor beleültem. Azért egy hasonló évjáratú BMW, Lexus stb tizenéves belsőtől bőven nem kapsz frászt szvsz. :rolleyes:
Nah, mindegy. A nagy vízen túl azért látványosan más ez a kultúra is.
Én is egyetértek mindennel, amit írtál. A futómű - ahogy sejttettem, szar, a belső pedig nem igazán luxi, és akkor most finom voltam. Ettől függetlenül nekem a külseje tetszett.
Azért ne feledd, hogy ez a csúcskivitel (ha a motortól eltekintünk), ez alatt ég vannak szintek ugyanebből az autóból. Ráadásul ez nagyon fel volt extrázva, amiből a legjobb a nagyon jól működő és nagyon jó felfelé-kilátást biztosító panorámatetőt szerettük a legjobban. A hátul ülők kifejezetten, jól lehetett nézegetni a felhőkarcolókat :)
A V6-os motor tudtommal valami újabb, fantázianevet is adtak neki, és a váltóval együtt még nem-sport módban is rendesen érződött a 300 ló (azért ültem már nem egy olyan kocsiban, amiben papíron hiába volt nagy a ménes, ha ez nem akart sehogy sem érződni. Szerettem volna a Hemi motorral, de sajnos olyant nem tartanak az Avisnál, és örülhetek, hogy egy ilyent is kaptam. A kanadai Avinál ugyanis "Dodge Charger or similar full size"-nak számít a Kia Forte is, amiről fogalmam sem volt, hogy mi, azt hittem, hogy olyan mint a Nissan Altima (vagyis b...ott nagy batár, Európában tudtommal nem forgalmazott), amihez volt már szerencsém, és szerettem... nos, nagyon nem olyan, de egy Kia Fortét sóztak rám. Szombat este fél11-kor, 17 óra utazás után, majd egy reptéri kaland után, ahol fél kézzel egy kereskesszékes családtagot, másik féllel pedig a csomagokkal megrakott szekeret toltam (néha rámpán fel), ráadásul vártak ránk - nem volt erőm a garázsból visszamenni a recepcióra, hogy mégis hogyan képzelték, hogy Dodge Charger helyett Kia Forte - de bizony másnap visszavittem, kés egy minibalhé után Ezt kaptam - akkor és ott nagyon elégedett voltam magammal :) És őszintén, végül élveztem is az amcsiautót. Mea culpa.
Az pedig köztudott, hogy az amerikai gyártású izomautók belseje vacak, egyszerűen ők nem úgy értelmezik a "luxust", mint mi, és nem zavarja őket a sok nyikorgó műanyag és kifeslő (mű)bőr.
Chargerhez nem, de a most futó Challengerhez volt már szerencsém és azt kell mondjam, hogy az egész jó benyomást keltett annak ellenére, hogy Amcsi muscle car.
Nyilván, ha ellátogatnék arra a földrészre én is egy amcsi autóban szeretnék ülni az sem baj, ha HEMI, nem zavarna a hengerlekapcsolós 4 hengeres üzemmód sem. :kapdelm:
Egyébként a bőr belső már “itt” sem bőrből van jó ideje, vagy nem minden része. Az más kérdés, hogy talán jobban elhitetik a bőr illúzióját. Ráadásul tök piszin el is nevezték vegán bőrnek. Na ezen a szókapcsolaton a mai napig röhögő görcsöt tudok kapni. Vegán bőr wazz! Mi lesz a következő? HEMI kondipakk a jobb gyorsulásért? :D
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6124
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5179
Tartózkodási hely: Szár

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Vinkler írta:
2023.04.07., pén. 09:16
Egyszerűen nem az. Ezt folyamatosan pedzegetik azért az amerikai újságírók is. Ott is megy a vita azért folyamatosan, hogy nem kéne degradálni a fogalmat. :D
Konkrétan ebben a legújabb típusba nem ültem de viszonylag sok elődjében igen, még Lanciában is. Azért azt tudni kell, hogy ez egy lego autó. Amikor elkészítették, akkor sokmindent átvettek az akkor már kifutott!!! W211-es mercedestől. Nyilván a motorok már kifutottak, de pl a futómű, még mindig a több, mint 20!!! Éves technológia. Szóval csodát nem kell várni, főleg úgy, hogy ráakasztottak a másik kontinens divatja szerinti b@szó kereket, elcseszett gumiabroncs mérettel.
A másik a belső. Tipikus amerikai középprosztó, luxusnak látszó, de valójában eutprópai mércével igen silány anyagok használatával operáló belső tér. Pár év múlva iszonyatos múmia hatása van szinte minden amerikai belsőnek. A héten volt szerencsém egy 10 éves, még kettő generációval ezelőtti Mustang cabriohoz, hát sírtam, mikor beleültem. Azért egy hasonló évjáratú BMW, Lexus stb tizenéves belsőtől bőven nem kapsz frászt szvsz. :rolleyes:
Nah, mindegy. A nagy vízen túl azért látványosan más ez a kultúra is.
Én is egyetértek mindennel, amit írtál. A futómű - ahogy sejttettem, szar, a belső pedig nem igazán luxi, és akkor most finom voltam. Ettől függetlenül nekem a külseje tetszett.
Azért ne feledd, hogy ez a csúcskivitel (ha a motortól eltekintünk), ez alatt ég vannak szintek ugyanebből az autóból. Ráadásul ez nagyon fel volt extrázva, amiből a legjobb a nagyon jól működő és nagyon jó felfelé-kilátást biztosító panorámatetőt szerettük a legjobban. A hátul ülők kifejezetten, jól lehetett nézegetni a felhőkarcolókat :)
A V6-os motor tudtommal valami újabb, fantázianevet is adtak neki, és a váltóval együtt még nem-sport módban is rendesen érződött a 300 ló (azért ültem már nem egy olyan kocsiban, amiben papíron hiába volt nagy a ménes, ha ez nem akart sehogy sem érződni. Szerettem volna a Hemi motorral, de sajnos olyant nem tartanak az Avisnál, és örülhetek, hogy egy ilyent is kaptam. A kanadai Avinál ugyanis "Dodge Charger or similar full size"-nak számít a Kia Forte is, amiről fogalmam sem volt, hogy mi, azt hittem, hogy olyan mint a Nissan Altima (vagyis b...ott nagy batár, Európában tudtommal nem forgalmazott), amihez volt már szerencsém, és szerettem... nos, nagyon nem olyan, de egy Kia Fortét sóztak rám. Szombat este fél11-kor, 17 óra utazás után, majd egy reptéri kaland után, ahol fél kézzel egy kereskesszékes családtagot, másik féllel pedig a csomagokkal megrakott szekeret toltam (néha rámpán fel), ráadásul vártak ránk - nem volt erőm a garázsból visszamenni a recepcióra, hogy mégis hogyan képzelték, hogy Dodge Charger helyett Kia Forte - de bizony másnap visszavittem, kés egy minibalhé után Ezt kaptam - akkor és ott nagyon elégedett voltam magammal :) És őszintén, végül élveztem is az amcsiautót. Mea culpa.
Az pedig köztudott, hogy az amerikai gyártású izomautók belseje vacak, egyszerűen ők nem úgy értelmezik a "luxust", mint mi, és nem zavarja őket a sok nyikorgó műanyag és kifeslő (mű)bőr.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5225
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3172

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AAttila »

tamagaba írta:
2023.04.07., pén. 17:57
Kéne egy S2000-es Honda
Najó, elég lenne egy MX5 kabrió is :)
Nézem az utcában, olyan kis gyösz, alig látszik ki a többi autó között
Gyerekeket elhajtanám békávéval, asszonnyal meg mennénk
Inkább a Honda ;peace;

Avatar
tamagaba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1340
Csatlakozott: 2021.11.07., vas. 18:03
Értékelés: 596
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tamagaba »

Kéne egy S2000-es Honda
Najó, elég lenne egy MX5 kabrió is :)
Nézem az utcában, olyan kis gyösz, alig látszik ki a többi autó között
Gyerekeket elhajtanám békávéval, asszonnyal meg mennénk
... Mire jó a kerekes kút? Oda lehet tolni, ahol víz van - Hofi Géza ...

Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4413
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2412

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Tctronic írta:
2023.04.07., pén. 10:23
még családja sincs
Pedig ebbe aztán sok gyerek elfér. :D
Csak a Marantz! :-D

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2522
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2321
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

Vinkler írta:
2023.04.07., pén. 10:15
......
Egy ismerősöm vett egy 211-est 2 éve. Nem mondom, h nekem nem fordult meg a fejemben… :D
Csodálom az ilyen embereket, de én inkább egy kisebb járműben gondolkodtam volna. Ő viszont nagy Ikarus rajongó, még néha most is vezet a BKV-nál hétvégenként másodállásban mérnök létére. Szerencséjére ingyen tud ismerősénél fedett helyen parkolni, még családja sincs , szóval ideje is lesz dolgozgatni rajta. Viszonylag egyben van a vas, én rosszabbra számítottam.
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12671
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Tctronic írta:
2023.04.07., pén. 10:05
Kollégám testvére szabadon értelmezte a hobbiautó fogalmát. :D :napsut:
30 év, 1,3M Km. És még megy. A fékmérésen ugyan megbukott, de a hibák már javítva. Igazából 280-as szólót akartak, de elszálltak az árak a licit során, így 435 lett.
Egy ismerősöm vett egy 211-est 2 éve. Nem mondom, h nekem nem fordult meg a fejemben… :D
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2522
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2321
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

Kollégám testvére szabadon értelmezte a hobbiautó fogalmát. :D :napsut:
30 év, 1,3M Km. És még megy. A fékmérésen ugyan megbukott, de a hibák már javítva. Igazából 280-as szólót akartak, de elszálltak az árak a licit során, így 435 lett.
20230330_123643.jpg
20230330_123643.jpg (2.37 MiB) Megtekintve 971 alkalommal
20230330_123631.jpg
20230330_123631.jpg (1.74 MiB) Megtekintve 971 alkalommal
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1052

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: violin »

Vinkler írta:
2023.04.07., pén. 09:16

Mindig megmosolygom, mikor ezt az autót luxury sedan-nak nevezik. Egyszerűen nem az. Ezt folyamatosan pedzegetik azért az amerikai újságírók is. Ott is megy a vita azért folyamatosan, hogy nem kéne degradálni a fogalmat. :D
Konkrétan ebben a legújabb típusba nem ültem de viszonylag sok elődjében igen, még Lanciában is. Azért azt tudni kell, hogy ez egy lego autó. Amikor elkészítették, akkor sokmindent átvettek az akkor már kifutott!!! W211-es mercedestől. Nyilván a motorok már kifutottak, de pl a futómű, még mindig a több, mint 20!!! Éves technológia. Szóval csodát nem kell várni, főleg úgy, hogy ráakasztottak a másik kontinens divatja szerinti b@szó kereket, elcseszett gumiabroncs mérettel.
A másik a belső. Tipikus amerikai középprosztó, luxusnak látszó, de valójában eutprópai mércével igen silány anyagok használatával operáló belső tér. Pár év múlva iszonyatos múmia hatása van szinte minden amerikai belsőnek. A héten volt szerencsém egy 10 éves, még kettő generációval ezelőtti Mustang cabriohoz, hát sírtam, mikor beleültem. Azért egy hasonló évjáratú BMW, Lexus stb tizenéves belsőtől bőven nem kapsz frászt szvsz. :rolleyes:
Nah, mindegy. A nagy vízen túl azért látványosan más ez a kultúra is.
Húúúúú de egyet tudok ezzel érteni.... :rolleyes: .... nekem ez amolyan baltával faragott "elegancia"....
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12671
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Aszpirin írta:
2023.04.03., hétf. 02:01

Végül négyezerhárom kilométert tettem bele a "kicsikébe".
Jó dolgok:
- nagy, kényelmes, tiszteletet parancsoló, és szerintem nagyon jól néz ki minden szögből a 20-as fekete alufelnikkel, ás nulla krómmal
- a csomagterébe befért egy összecsukható kerekesszék, és még csomagok is mellé, tehát az is elég nagy
- lepadlózva érezhető a 3xx lóerő
- a négykerék-meghajtás igen jól jön hóban (volt alkalmam megtapaasztalni)
Kevésbé jó dolgok:
- ahhoz képest, hogy elvileg sportváltozat, nagyon érzékeny a futóműve az oldalszélre
- nagyon balfasz a beépített navigációja, ilyenre hogy "Toronto Airport" csupa hülyeséget adott, végül Apple Carplay-re kötött iPhone-nal ás GoogleMaps-szel kellett megtalálnom a reptérre vezető utat...
- a belseje elvileg bőr. valójában műbőr, ami iszonyat hangosan nyekereg a műanyagjaival egyetemben
- hátsó ülései nem lehajthatók
- nagyon gyengék a fényszórói

Összességében szerettük, de ha már amcsi autó ebben a kategóriában (luxury sedan) ás árban, magamnak nem ezt választanám.
Mindig megmosolygom, mikor ezt az autót luxury sedan-nak nevezik. Egyszerűen nem az. Ezt folyamatosan pedzegetik azért az amerikai újságírók is. Ott is megy a vita azért folyamatosan, hogy nem kéne degradálni a fogalmat. :D
Konkrétan ebben a legújabb típusba nem ültem de viszonylag sok elődjében igen, még Lanciában is. Azért azt tudni kell, hogy ez egy lego autó. Amikor elkészítették, akkor sokmindent átvettek az akkor már kifutott!!! W211-es mercedestől. Nyilván a motorok már kifutottak, de pl a futómű, még mindig a több, mint 20!!! Éves technológia. Szóval csodát nem kell várni, főleg úgy, hogy ráakasztottak a másik kontinens divatja szerinti b@szó kereket, elcseszett gumiabroncs mérettel.
A másik a belső. Tipikus amerikai középprosztó, luxusnak látszó, de valójában eutprópai mércével igen silány anyagok használatával operáló belső tér. Pár év múlva iszonyatos múmia hatása van szinte minden amerikai belsőnek. A héten volt szerencsém egy 10 éves, még kettő generációval ezelőtti Mustang cabriohoz, hát sírtam, mikor beleültem. Azért egy hasonló évjáratú BMW, Lexus stb tizenéves belsőtől bőven nem kapsz frászt szvsz. :rolleyes:
Nah, mindegy. A nagy vízen túl azért látványosan más ez a kultúra is.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6124
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5179
Tartózkodási hely: Szár

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Aszpirin írta:
2023.03.14., kedd 16:38
Aktuális amcsiautó-tapasztalatszerzésem (ezt bérelem most 3 hétig) Chrysler 300S AWD Sport, engedelmetekkel nem rondítok bele a képbe, inkább a hölgy-utastársammal dobattam fel a képet.
Azt kell mondjam, nem nagyon szar (nnsz) autó, cserében egy óriás batár dög. Szeretjük.
Végül négyezerhárom kilométert tettem bele a "kicsikébe".
Jó dolgok:
- nagy, kényelmes, tiszteletet parancsoló, és szerintem nagyon jól néz ki minden szögből a 20-as fekete alufelnikkel, ás nulla krómmal
- a csomagterébe befért egy összecsukható kerekesszék, és még csomagok is mellé, tehát az is elég nagy
- lepadlózva érezhető a 3xx lóerő
- a négykerék-meghajtás igen jól jön hóban (volt alkalmam megtapaasztalni)
Kevésbé jó dolgok:
- ahhoz képest, hogy elvileg sportváltozat, nagyon érzékeny a futóműve az oldalszélre
- nagyon balfasz a beépített navigációja, ilyenre hogy "Toronto Airport" csupa hülyeséget adott, végül Apple Carplay-re kötött iPhone-nal ás GoogleMaps-szel kellett megtalálnom a reptérre vezető utat...
- a belseje elvileg bőr. valójában műbőr, ami iszonyat hangosan nyekereg a műanyagjaival egyetemben
- hátsó ülései nem lehajthatók
- nagyon gyengék a fényszórói

Összességében szerettük, de ha már amcsi autó ebben a kategóriában (luxury sedan) ás árban, magamnak nem ezt választanám.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 590

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

Alex_Aston írta:
2023.03.28., kedd 17:18
Szép kerek szám :D


20230328_170727.jpg
gondolkodik.gif Ezek inkább egyforma számok.
Szerintem!

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3333
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: LIMAR »

Alex_Aston írta:
2023.03.28., kedd 17:18
Szép kerek szám :D
Az enyém kerekebb és ráadásul saját.
Csatolmányok
20220216_122314.jpg
20220216_122314.jpg (2.7 MiB) Megtekintve 1168 alkalommal

Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4413
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2412

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Szép kerek szám :D

20230328_170727.jpg
20230328_170727.jpg (1.89 MiB) Megtekintve 1206 alkalommal
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 590

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

Tavaly fényezték nálunk, most egy kis polírt kapott. Mintha most jött volna ki a gyárból. Teljesen újjáépítették.
IMG_20230328_075353.jpg
IMG_20230328_075353.jpg (3.3 MiB) Megtekintve 1230 alkalommal
Szerintem!

Avatar
Szalon
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2011.11.14., hétf. 13:09
Értékelés: 1373

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Szalon »

Vinkler írta:
2023.03.26., vas. 10:56
AAttila írta:
2023.03.26., vas. 10:16
Úgy is haladunk a jó idő felé ;peace; :
Így van! ;peace;
Mai trackday:
Csatolmányok
D98EB121-74A8-4A58-BDDE-46B4AE413A49.jpeg
D98EB121-74A8-4A58-BDDE-46B4AE413A49.jpeg (5.32 MiB) Megtekintve 1206 alkalommal
Avantgarde Acoustic Duo G2
Avantgarde Acoustic Model THREE
Lumin A1
Siltech

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3761
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2373
Tartózkodási hely: 2465

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

AAttila írta:
2023.03.24., pén. 18:17
Nem vagyok BMW-s típus,de ezt elnézegetném itthon ;peace; :
Screenshot_20230324_181522_Facebook.jpg
Ez egy Ford Mustang?
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12671
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

AAttila írta:
2023.03.26., vas. 10:16
Úgy is haladunk a jó idő felé ;peace; :
Így van! ;peace;
Csatolmányok
568B8F87-2FD1-44E9-9CBB-B3CDD4B5146F.jpeg
568B8F87-2FD1-44E9-9CBB-B3CDD4B5146F.jpeg (26.04 KiB) Megtekintve 1219 alkalommal
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5225
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3172

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Úgy is haladunk a jó idő felé ;peace; :
38795.jpg
38795.jpg (518.3 KiB) Megtekintve 1189 alkalommal

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5225
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3172

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Nem vagyok BMW-s típus,de ezt elnézegetném itthon ;peace; :
Screenshot_20230324_181522_Facebook.jpg
Screenshot_20230324_181522_Facebook.jpg (498.03 KiB) Megtekintve 1234 alkalommal

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3761
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2373
Tartózkodási hely: 2465

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

AMTS-23. Hoonitron!
Csatolmányok
20230317_105513.jpg
20230317_105513.jpg (2.32 MiB) Megtekintve 1328 alkalommal
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12671
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Hello vasárnap! ;peace;
C4F0737A-40C0-40AF-A232-1F4BD73A6896.jpeg
C4F0737A-40C0-40AF-A232-1F4BD73A6896.jpeg (216.91 KiB) Megtekintve 1330 alkalommal
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”