Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12179
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3620
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Ez a kedvencem!
miért ez?
 
komolyan érdekel

Mert a limuzinokat szerizem a lejobban!

tehát: "csak"
 
nekem egyszer megkérdezték,mit vennék,ha rengeteg pénzem lenne.
 
swift JWRC matricázás nélkül, vagy egy PUG206WRC valahogy elintézve,hogy forgalmit kapjon asszem így sose lesz bömbim
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12179
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3620
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


aztán nem győzöm a tükröt nézni,nehogy leasatuzzak előttük,mert menten rommátörnek hátulról.
Pont két napja láttam egy hátulról összetört swift sportot.

akkora rajta fék,amit kb 1500-1600kg-os normál (hangsúlyozom,normál,nem sport) autók megállítására használnak. gumi fog,mint dög. satufék. cimbora beült jobb1-re és szóltam neki,fékezés jön. előrebukott,majd nem bírt visszaülni csak megálláskor hátravágódott(ABS nmég nem kapcsolt), közben végig támasztotta az állával a térdét pályán menni kel vele hűtőkört, nem szabad azonnal leállni, de nem nyúlik vészesen el üzem közben. a sportbetétekkel meg jöhet neki bármi. de a clio RS bremboi jobban fognak
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ez a kedvencem!
miért ez?
 
komolyan érdekel

Mert a limuzinokat szerizem a lejobban!

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12179
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3620
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Feldy, 
nézzed csak ezt! mezei szívó swift sport. kidobálta a srác a klímát,hifit,hátsó ülést,így nyert kb 100kg-ot. cserébe kapott greedy kipuffot és 4-2-1leömlőket. 138LE és 168Nm a gép. az meg ott az elején,ha jól látom egy M-es bömbi. egyenesbe el is húz a francba, aztán meg az arcára fagyasztja a gyerek a "feelinget" ;-)
 



 
 
ui: a srác jól vezet,ez nem elhanyagolható tény!

Sok helyen látszott, hogy a többiek sokkal elöbb fékeztek, és nem azért mert a 911-esnek hossazabb a fékútja. Úgy láttam nem sokan ismerték a pályát.

én inkább azt látom, hogy az egyenesben felpörgetett autót kevésbé tudják jól kontrollálni a kanyaroknál. sztem a porsche törzsvendég simán és a bömbi is keni rendesem. a srác egy dolgot mondott, hogy túristák ellen elég a swift is ha beleolvasol a kommentekbe, leírja, hogy ez az edzőgépe. és valahol itt a kutya elhantolva. pályára összahangolt autó és jó sofőr.
sajna én nem vagyok az
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
Mathias
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2005.02.02., szer. 10:07
Értékelés: 271

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Mathias »


aztán nem győzöm a tükröt nézni,nehogy leasatuzzak előttük,mert menten rommátörnek hátulról.
Pont két napja láttam egy hátulról összetört swift sportot.

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12179
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3620
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Ez a kedvencem!
miért ez?
 
komolyan érdekel
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12179
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3620
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Legtöbb Suzukis afféle alkalmi vezető legtöbbjük trabantból ült átt Suzukiba amolyan kis munkásosztály vagy nyugdijasok esetleg fiatalokból a hülyébbek na azok tolják neki ök azok akik megakarják mutatni sok balesetet is okozva ezzel.
Heee??
 
Ez mondjuk a régi Swiftre igaz volt, de a maiakra aztán bizonyosan nem... egy SX4 már nagyon nem az, amit te itt írsz, de törpénetesen én nem a Suzikisok miatt szoktam félni az utakon...
 
Amit írsz, az egy mára már bizonyosan nem igaz sztereotipia... egyébként pedig szerintem a 3000 ccm+ például az, amikben a fiatalok, vagy kopaszok szoktak ülni és 1000W+-on száguldoznak, hogy elérjék a piros lámpát.

Én meg a Suzukisoktól félek a legjobban!Volt már nem egyszer,hogy egy sort elöztem és kijött elém a Suzukis ugy,hogy belese nézett a tükörbe.Ezekkel a sapkás soförökkel vigyázni kell mert ezek okozzák a legtöbb balesetet!

egyébként most kicsit egyet tudok érteni. én se szeretem annyira suzukisokat. nem minddel van bajom,de ha kell sorolni 5márkát, akkor valsz benen van, hogy kiktől tartok a forgalomba. így elsőre nem tom,de talán skoda fabia az első. suzuki ignis a második. pesze vegyes a kép. a kicsit erősebb autókkal meg az a baj, hogy beleragadnak a seggembe. rá van írva, hogy sport és azonnal meg akarjáék mutatni. ezek általába a közepesen motorizált autók,amik már-már prémiumabb kategóriába tartoznak. jelelgzetesen ford mondeo, skoda octavia,superb, renault laguna. jelelgezetsen újak(szintén hírtelen relatíve erősebb autóba beült pilóták vélhetően) és többnyire TDi gépek. aztán nem győzöm a tükröt nézni,nehogy leasatuzzak előttük,mert menten rommátörnek hátulról.
ami érdekes, valóban erős autókkal nincs gondom. nekik valahogy nincs bizonyítási kényszerük. sőt, jófejek. néha át is kérdeznek,hogy milyen buzuki ez, stb... havert is megvédte 2tagbaszaakldt szekrény,amikro nekiesett 3faszi. ezek lepofozták,majd megkérdezték, hogy a rallyfelni széria a suzukin,ez meg persze. aztán rámutattak a gépre és kérdezték, hogy az RS6-ost lenyomja a suzka,ez a hülye meg odalökte,hogy mint a szél. röhögtek egy jót és "jó fej vagy" dumával elköszöntek.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Már megint ezek a sok számok! Mikor tanulod már meg,hogy a kocsiknál se csak a lóerök számitanak?Ez olyan mint ha hifinyelven azt mondanád van egy japán pici fél kilós digitális erősítőm ami 2000wattos és sokkal élvezhetőbb mint egy tranyos 60kilós 300wattos ML.Már nem egy csöves erősítőt is leordibált stb.
Te Feldy,
 
én komállak,azért beszélgetek veled. amit írok,azt sose vedd sértésnek. szal ebbe a szösszenetben nagyon sok "hiba van hírtelen írsz, nem gondolod át és -sajna- soxor valótlan hülyeséget,soxor meg sántít.
 
a számok értelmetlenségéről pontosna én próbáltalak meggyőzni, hogy néha lehet a 125LE is több,mint a 200. egy kupás opel astra 110lovas, de amikor beülnek a "kopaszok"(nem hajra értem), elhugyozzák magukat, mert egy jól összehangolt versenyautóba(!!!) ülnek. persze legutóbb azért írtam neked számokat,lásd, nem kell hozzányúlni az autóhoz,mint azt gondolod. a sport nagyon más,mint muterod swiftje,csak ez nem látszik rajta (és ez így van jól. aki meg ért hozzá,már hallja az öblítsén,hogy valami nincs rendben a géppel )
 
 
az erősítős példa meg szal az nagyon sánta. ráaádsul van olyan kici, japán, igaz nem digitális (de mi a digitális?) erősítő, ami adott esetben biza tud jobban szólni,mint egy ML, de ez már inkább erősen szubjektumfüggő dolog. (egyébként 47lab gaincard vagy shigaraki. előbbit nemrég passzoltma tovább egy cimborámank). és minő csoda, még a csövesektől is tud jobb lenni ez a fél kilósSE vacak. egyáltalán miért a csövesektől? azok a legjobbak?
 
egyébként az egésszel húzlak. én sem értek az autókhoz,de látom, Te még kevésbé legább is amit leírsz, abból nekem nem derül ki, mitől jó egy BMW. Ráadásul az emlegetett különleges mivoltát se igazán látom a márkának. egy spécibb darab igen,de egy széria az nem különleges,csak egy jó autó. viszont ilyen különlegesebb darabja van minden gyártónak,még a ladának is.
 
de érted, nincs vita, csak nem értem még mindig, mitől jó a bmw mi motivál vásásrláskor.

Majd megtudod ha egyszer lesz Bömid! Nekem sose lesz mégegyszer Suzukim meg Opelom stb. már kinötem a GTI korszakot.

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12179
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3620
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Már megint ezek a sok számok! Mikor tanulod már meg,hogy a kocsiknál se csak a lóerök számitanak?Ez olyan mint ha hifinyelven azt mondanád van egy japán pici fél kilós digitális erősítőm ami 2000wattos és sokkal élvezhetőbb mint egy tranyos 60kilós 300wattos ML.Már nem egy csöves erősítőt is leordibált stb.
Te Feldy,
 
én komállak,azért beszélgetek veled. amit írok,azt sose vedd sértésnek. szal ebbe a szösszenetben nagyon sok "hiba van hírtelen írsz, nem gondolod át és -sajna- soxor valótlan hülyeséget,soxor meg sántít.
 
a számok értelmetlenségéről pontosna én próbáltalak meggyőzni, hogy néha lehet a 125LE is több,mint a 200. egy kupás opel astra 110lovas, de amikor beülnek a "kopaszok"(nem hajra értem), elhugyozzák magukat, mert egy jól összehangolt versenyautóba(!!!) ülnek. persze legutóbb azért írtam neked számokat,lásd, nem kell hozzányúlni az autóhoz,mint azt gondolod. a sport nagyon más,mint muterod swiftje,csak ez nem látszik rajta (és ez így van jól. aki meg ért hozzá,már hallja az öblítsén,hogy valami nincs rendben a géppel )
 
 
az erősítős példa meg szal az nagyon sánta. ráaádsul van olyan kici, japán, igaz nem digitális (de mi a digitális?) erősítő, ami adott esetben biza tud jobban szólni,mint egy ML, de ez már inkább erősen szubjektumfüggő dolog. (egyébként 47lab gaincard vagy shigaraki. előbbit nemrég passzoltma tovább egy cimborámank). és minő csoda, még a csövesektől is tud jobb lenni ez a fél kilósSE vacak. egyáltalán miért a csövesektől? azok a legjobbak?
 
egyébként az egésszel húzlak. én sem értek az autókhoz,de látom, Te még kevésbé legább is amit leírsz, abból nekem nem derül ki, mitől jó egy BMW. Ráadásul az emlegetett különleges mivoltát se igazán látom a márkának. egy spécibb darab igen,de egy széria az nem különleges,csak egy jó autó. viszont ilyen különlegesebb darabja van minden gyártónak,még a ladának is.
 
de érted, nincs vita, csak nem értem még mindig, mitől jó a bmw mi motivál vásásrláskor.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


Igen az övé a mosoda is!
Tudjuk, a mosoda jól jövedelmező üzlet! Főleg a pénz...



Avatar
Mathias
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2005.02.02., szer. 10:07
Értékelés: 271

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Mathias »


Feldy, 
nézzed csak ezt! mezei szívó swift sport. kidobálta a srác a klímát,hifit,hátsó ülést,így nyert kb 100kg-ot. cserébe kapott greedy kipuffot és 4-2-1leömlőket. 138LE és 168Nm a gép. az meg ott az elején,ha jól látom egy M-es bömbi. egyenesbe el is húz a francba, aztán meg az arcára fagyasztja a gyerek a "feelinget" ;-)
 



 
 
ui: a srác jól vezet,ez nem elhanyagolható tény!

Sok helyen látszott, hogy a többiek sokkal elöbb fékeztek, és nem azért mert a 911-esnek hossazabb a fékútja. Úgy láttam nem sokan ismerték a pályát.

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mishow »


Igen az övé a mosoda is!
Tudjuk, a mosoda jól jövedelmező üzlet! Főleg a pénz...

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ez a kedvencem!
 
 
 
És van már ilyen nagynyomású mosója?

Igen az övé a mosoda is!

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ez a kedvencem!
 
 
 
És van már ilyen nagynyomású mosója?

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »




Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ez a szaladj ide szaladj oda autó!


Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »




Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


Béla
Ez nem az én világom.
Én a koszos erős kombikat szeretem.
Semmi csicsa.

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Béla


Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ez a kedvencem!


Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Eljösz Dunaújvárosba egysze mutatok pár ilyet!


Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »




Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


Béla haver kocsijai!


Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »




Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Béla haver kocsijai!


Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”