Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
switch
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 380
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 16:32
Értékelés: 28

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: switch »


Ilyent akartam venni anno csak ketszer annyiba került mint az 540i!   http://www.youtube.com/watch?v=cgbfu8uta7w
Az uj RS6 is kb 2-szer annyi,mint egy A6-os 3.2-es.

De a 3.2-es az mégse V10-es!A BMW E39 540i és az M5 között nincs akkora különbség ugyanugy V8-as mindkettő csak az a 110lóerőkülönbség.

És a fék? És a futómű? És a kormányzás?
Egy autó nem csak motorból áll. Tehát nem csak az erősebb motort fizeted meg, főleg nem egy M-es bömös esetében.
EA057 alapú Audiosphere EL34 PP monoblokkok by Kalmi, Yamaha CD-X 1060 CD + Audiolab M Dac+ , Triangle Antal ES. Power-R RCA, digit IC és hangfalkábel.

Avatar
CsöszPéter
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2008.02.10., vas. 16:26
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: CsöszPéter »


Ilyent akartam venni anno csak ketszer annyiba került mint az 540i!   http://www.youtube.com/watch?v=cgbfu8uta7w
Az uj RS6 is kb 2-szer annyi,mint egy A6-os 3.2-es.

De a 3.2-es az mégse V10-es!A BMW E39 540i és az M5 között nincs akkora különbség ugyanugy V8-as mindkettő csak az a 110lóerőkülönbség.

CDX-10000 CD Player,CD-S2000 SA-CD Player,DVD-S2700 Universal Player
A-S2000 Integrated Amplifier,M-85 Power Amplifier=2db.,B-2x Power Amplifier
NS-8HX front,NS-C5HX center,NS-4HX Surround,NS-M515 Front effekt,YST-SW1500 Subwoofer
10-es és 6-os Pirelli ösvény 32A Mem.Furutech csúcs kábelek.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ilyent akartam venni anno csak ketszer annyiba került mint az 540i! http://www.youtube.com/watch?v=cgbfu8uta7w
Az uj RS6 is kb 2-szer annyi,mint egy A6-os 3.2-es.

Avatar
CsöszPéter
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2008.02.10., vas. 16:26
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: CsöszPéter »

Ilyent akartam venni anno csak ketszer annyiba került mint az 540i! http://www.youtube.com/watch?v=cgbfu8uta7w

CDX-10000 CD Player,CD-S2000 SA-CD Player,DVD-S2700 Universal Player
A-S2000 Integrated Amplifier,M-85 Power Amplifier=2db.,B-2x Power Amplifier
NS-8HX front,NS-C5HX center,NS-4HX Surround,NS-M515 Front effekt,YST-SW1500 Subwoofer
10-es és 6-os Pirelli ösvény 32A Mem.Furutech csúcs kábelek.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


BMW M5 vs. AUDI RS6 
  Az Audi jóbb indulásnál mert 4kerék hajtásos!
Az új RS6-ra és M5 gondoltam nem ezekre.

Uj RS6 még nincs.
Márciustól lehet rendelni.
580LE-s lesz.A nyomatéka is jóval nagyobb,mint a mostani.

Avatar
CsöszPéter
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2008.02.10., vas. 16:26
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: CsöszPéter »


Itt nem nagyon nyert az Audi pedig vagy 100lóerővel erősebb!



CDX-10000 CD Player,CD-S2000 SA-CD Player,DVD-S2700 Universal Player
A-S2000 Integrated Amplifier,M-85 Power Amplifier=2db.,B-2x Power Amplifier
NS-8HX front,NS-C5HX center,NS-4HX Surround,NS-M515 Front effekt,YST-SW1500 Subwoofer
10-es és 6-os Pirelli ösvény 32A Mem.Furutech csúcs kábelek.

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


andix tudsz németül?
Sajnos nem.. De már eleve gyanús, ha egy videó audi/bmw fórumos linkkel kezdődik.
De ezek is a régiek, az újak harca lesz majd egy érdekes meccs. Nyilván nem autópályás versenyre gondolok, mert ott szinte mindig nyer az Audi a le fölény miatt, hanem zárt pályán.

Avatar
CsöszPéter
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2008.02.10., vas. 16:26
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: CsöszPéter »


andix tudsz németül?


CDX-10000 CD Player,CD-S2000 SA-CD Player,DVD-S2700 Universal Player
A-S2000 Integrated Amplifier,M-85 Power Amplifier=2db.,B-2x Power Amplifier
NS-8HX front,NS-C5HX center,NS-4HX Surround,NS-M515 Front effekt,YST-SW1500 Subwoofer
10-es és 6-os Pirelli ösvény 32A Mem.Furutech csúcs kábelek.

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


BMW M5 vs. AUDI RS6 
  Az Audi jóbb indulásnál mert 4kerék hajtásos!
Az új RS6-ra és M5 gondoltam nem ezekre.

Avatar
CsöszPéter
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2008.02.10., vas. 16:26
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: CsöszPéter »


Audi RS6 vs.BMW M5


CDX-10000 CD Player,CD-S2000 SA-CD Player,DVD-S2700 Universal Player
A-S2000 Integrated Amplifier,M-85 Power Amplifier=2db.,B-2x Power Amplifier
NS-8HX front,NS-C5HX center,NS-4HX Surround,NS-M515 Front effekt,YST-SW1500 Subwoofer
10-es és 6-os Pirelli ösvény 32A Mem.Furutech csúcs kábelek.

Avatar
CsöszPéter
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2008.02.10., vas. 16:26
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: CsöszPéter »


Én is szeretek ilyenekről beszélgetni, csak mindig előfordul ilyenkor, hogy valaki ilyenkor elkűld a fenébe, mert azt merem mondani valamiről hogy nem mestermű műszakilag:)
Hát ezzel csak az a baj, hogy mindekinél más a mestermű szintje. A kedvenc autóm a Zonda, mondhatnám, hogy a Roadster F belőle nekem a mestermű, minden más szar.
 
Szóval szerintem nem árt, ha leveszi az ember a versenytechnika szemüveget , és más autókra is elismerően bólint. Amúgy tényleg jó volt egy kicsit vitatkozni tegnap és ma .
 
Soha nem vennék Veyront, sőt igazat adok neked annyiban, hogy ez hülyeség. De azért még lehet elismerően bólintani a szédületes mérnöki munkára. Olyan ez mint egy jó svájci óra. Lehet mondani rá, hogy hülyeség, hiszen egy új gps-es karóra sokkal pontosabb, mégse mondjuk rá.
 
Az előzmények után lehet meglepő, de nem vennék M5-öt és RS6-ot se, de tisztelem ezeket a járgányokat. Mind a kettőt mesterműnek tartom, kíváncsi vagyok az első tesztekre, mikor egymásnak eresztik őket.
 
Tegnapiak után már meg sem merem említeni, hogy szintén mesterműnek tartom a biturbó 3.0 sor6 motorját a BMW-nek mert majd megkapom a magamét.

BMW M5 vs. AUDI RS6

Az Audi jóbb indulásnál mert 4kerék hajtásos!

CDX-10000 CD Player,CD-S2000 SA-CD Player,DVD-S2700 Universal Player
A-S2000 Integrated Amplifier,M-85 Power Amplifier=2db.,B-2x Power Amplifier
NS-8HX front,NS-C5HX center,NS-4HX Surround,NS-M515 Front effekt,YST-SW1500 Subwoofer
10-es és 6-os Pirelli ösvény 32A Mem.Furutech csúcs kábelek.

Avatar
Bartek
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2008.01.09., szer. 19:06
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Bartek »


Én is szeretek ilyenekről beszélgetni, csak mindig előfordul ilyenkor, hogy valaki ilyenkor elkűld a fenébe, mert azt merem mondani valamiről hogy nem mestermű műszakilag:)
Hát ezzel csak az a baj, hogy mindekinél más a mestermű szintje. A kedvenc autóm a Zonda, mondhatnám, hogy a Roadster F belőle nekem a mestermű, minden más szar.
 
Szóval szerintem nem árt, ha leveszi az ember a versenytechnika szemüveget , és más autókra is elismerően bólint. Amúgy tényleg jó volt egy kicsit vitatkozni tegnap és ma .
 
Soha nem vennék Veyront, sőt igazat adok neked annyiban, hogy ez hülyeség. De azért még lehet elismerően bólintani a szédületes mérnöki munkára. Olyan ez mint egy jó svájci óra. Lehet mondani rá, hogy hülyeség, hiszen egy új gps-es karóra sokkal pontosabb, mégse mondjuk rá.
 
Az előzmények után lehet meglepő, de nem vennék M5-öt és RS6-ot se, de tisztelem ezeket a járgányokat. Mind a kettőt mesterműnek tartom, kíváncsi vagyok az első tesztekre, mikor egymásnak eresztik őket.
 
Tegnapiak után már meg sem merem említeni, hogy szintén mesterműnek tartom a biturbó 3.0 sor6 motorját a BMW-nek mert majd megkapom a magamét.

bizony egy jo kis 135ivel ki is békülnék...

Sztereo I: Jungson Moon Harbor CD, CAV A12, CAV MD II, Jungson SPCM bikábel, Jungson gold coated XLR
Sztereo II: Jungson Hedo CD, Jungson Hedo WG200, CAV MDI,CAV kábelek
Jungson SPCM bikábel, Jungson gold coated XLR
Hazimozi: Onkyo DV-SP504, Onkyo TX SR875, Swans F3BF frontok+center+F3BR hatterek+Swans Szub60+Sony AW15 projektor+Bydium vaszon+XBOX360+CAV kabelek...

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


Én is szeretek ilyenekről beszélgetni, csak mindig előfordul ilyenkor, hogy valaki ilyenkor elkűld a fenébe, mert azt merem mondani valamiről hogy nem mestermű műszakilag:)
Hát ezzel csak az a baj, hogy mindekinél más a mestermű szintje. A kedvenc autóm a Zonda, mondhatnám, hogy a Roadster F belőle nekem a mestermű, minden más szar.
 
Szóval szerintem nem árt, ha leveszi az ember a versenytechnika szemüveget , és más autókra is elismerően bólint. Amúgy tényleg jó volt egy kicsit vitatkozni tegnap és ma .
 
Soha nem vennék Veyront, sőt igazat adok neked annyiban, hogy ez hülyeség. De azért még lehet elismerően bólintani a szédületes mérnöki munkára. Olyan ez mint egy jó svájci óra. Lehet mondani rá, hogy hülyeség, hiszen egy új gps-es karóra sokkal pontosabb, mégse mondjuk rá.
 
Az előzmények után lehet meglepő, de nem vennék M5-öt és RS6-ot se, de tisztelem ezeket a járgányokat. Mind a kettőt mesterműnek tartom, kíváncsi vagyok az első tesztekre, mikor egymásnak eresztik őket.
 
Tegnapiak után már meg sem merem említeni, hogy szintén mesterműnek tartom a biturbó 3.0 sor6 motorját a BMW-nek mert majd megkapom a magamét.

Avatar
Bartek
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2008.01.09., szer. 19:06
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Bartek »


Csikós Zsolt 2007.10.24 Totalcar vélemény:
 
"Hajoljanak közelebb, megsúgom. Három járművet kell tartani. Egy motort a meleg időszakra. Egy autót esőbe, télire, cuccolni, családot rángatni. És kell még egy versenyautó, mellé pedig egy kombinált hétvégi pályabérlet - hogy azért a szerelem is megmaradjon."

Sztereo I: Jungson Moon Harbor CD, CAV A12, CAV MD II, Jungson SPCM bikábel, Jungson gold coated XLR
Sztereo II: Jungson Hedo CD, Jungson Hedo WG200, CAV MDI,CAV kábelek
Jungson SPCM bikábel, Jungson gold coated XLR
Hazimozi: Onkyo DV-SP504, Onkyo TX SR875, Swans F3BF frontok+center+F3BR hatterek+Swans Szub60+Sony AW15 projektor+Bydium vaszon+XBOX360+CAV kabelek...

Avatar
CsöszPéter
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2008.02.10., vas. 16:26
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: CsöszPéter »


Ok, Mathias meghajlok előtted...csak azért írtam, amit, mert nem általános még az autós fórumokon sem, hogy az emberek tudják miről is beszélnek, még kevesebben értik mi micsoda, és mire is való.Látom, Te eléggé 'vágod' a témát.
A Vette mocijáról én magam sem tudtam, hogy szárazkarteres, ezek szerint hiba volt az idecitálásuk:-)
Amúgy én örülök az ilyen témáknak, mert mindig is érdekeltek az érdekes, igényes technikai megoldások, és azok részletei, most is több érdekességet tudtam meg!

Én sem 'vágom' a témát, csak próbálok minél több infot összegyűjteni(és értelmezni) okos emberektől, pl a M5 olajozási rendszeréről is az egyik fórumon írt a BMW-nél dolgozó emberke(ő mondjuk azt mondja van annyira jó a rendszer, hogy pályán is lehtne vele versenyezni). Különben én sem tudnám, illetve csak a robbantott képekről lehetne látni.
 
Én is szeretek ilyenekről beszélgetni, csak mindig előfordul ilyenkor, hogy valaki ilyenkor elkűld a fenébe, mert azt merem mondani valamiről hogy nem mestermű műszakilag:)
 
Egyébként én ha gazdag lennék akkor vennék egy SR8-as radicalt (

)és hétvégén pályán nyomatnám, hétközbe meg a városba valami autómata kombit használnék max 2,5-ö motorral.
Én az automata kombi helyett inkább Rolls-Roycet vagy Bentleyt használnék hétköznapokba közuton az SR8 az oké!

CDX-10000 CD Player,CD-S2000 SA-CD Player,DVD-S2700 Universal Player
A-S2000 Integrated Amplifier,M-85 Power Amplifier=2db.,B-2x Power Amplifier
NS-8HX front,NS-C5HX center,NS-4HX Surround,NS-M515 Front effekt,YST-SW1500 Subwoofer
10-es és 6-os Pirelli ösvény 32A Mem.Furutech csúcs kábelek.

Avatar
Mathias
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2005.02.02., szer. 10:07
Értékelés: 271

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Mathias »


Ok, Mathias meghajlok előtted...csak azért írtam, amit, mert nem általános még az autós fórumokon sem, hogy az emberek tudják miről is beszélnek, még kevesebben értik mi micsoda, és mire is való.Látom, Te eléggé 'vágod' a témát.
A Vette mocijáról én magam sem tudtam, hogy szárazkarteres, ezek szerint hiba volt az idecitálásuk:-)
Amúgy én örülök az ilyen témáknak, mert mindig is érdekeltek az érdekes, igényes technikai megoldások, és azok részletei, most is több érdekességet tudtam meg!

Én sem 'vágom' a témát, csak próbálok minél több infot összegyűjteni(és értelmezni) okos emberektől, pl a M5 olajozási rendszeréről is az egyik fórumon írt a BMW-nél dolgozó emberke(ő mondjuk azt mondja van annyira jó a rendszer, hogy pályán is lehtne vele versenyezni). Különben én sem tudnám, illetve csak a robbantott képekről lehetne látni.
 
Én is szeretek ilyenekről beszélgetni, csak mindig előfordul ilyenkor, hogy valaki ilyenkor elkűld a fenébe, mert azt merem mondani valamiről hogy nem mestermű műszakilag:)
 
Egyébként én ha gazdag lennék akkor vennék egy SR8-as radicalt (

)és hétvégén pályán nyomatnám, hétközbe meg a városba valami autómata kombit használnék max 2,5-ö motorral.

Avatar
switch
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 380
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 16:32
Értékelés: 28

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: switch »


Ok, Mathias meghajlok előtted...csak azért írtam, amit, mert nem általános még az autós fórumokon sem, hogy az emberek tudják miről is beszélnek, még kevesebben értik mi micsoda, és mire is való.
Látom, Te eléggé 'vágod' a témát.
A Vette mocijáról én magam sem tudtam, hogy szárazkarteres, ezek szerint hiba volt az idecitálásuk:-)
Amúgy én örülök az ilyen témáknak, mert mindig is érdekeltek az érdekes, igényes technikai megoldások, és azok részletei, most is több érdekességet tudtam meg!
EA057 alapú Audiosphere EL34 PP monoblokkok by Kalmi, Yamaha CD-X 1060 CD + Audiolab M Dac+ , Triangle Antal ES. Power-R RCA, digit IC és hangfalkábel.

Avatar
Mathias
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2005.02.02., szer. 10:07
Értékelés: 271

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Mathias »


Tessék, totalcar-ról van: 
"Az M6 olajozása hibrid megoldás, mert van olaj a karterben, de ha az érzékelő 0,6 g-nél nagyobb, bármilyen irányú gyorsulást jelez, két plusz olajtartály, egy száraz karteres rendszer lép működésbe. Jól hangzik, és a jelek szerint jól is működik, a versenypályán legalábbis egyik autót se sikerült kinyírni. Pedig ahogy hallottam, a szállodáig vezető másfél órás úton is mindenki teljes szakmai lelkiismeretességét mozgósítva próbálkozott, de kenési probléma sem lépett fel."
 
Csak utána néztem érdekesség kedvéért. De szerintem sokkal nagyobb "teknőt" kerekítettünk ennek, mint amennyit érdemel.

Csak sajnos ez az újságírói tudatlanság műve. Ugyanis nincs két plusz olajtartály(miért is lenne kettő tiszta hülyeség), hanem két plusz elektromos szivattyú van az olajteknő két oldalán, ami a hengerfejből szívja le az olajat a karterbe és a vezérlőegység kapcsolgatja az oldalgyorsulás(ha 0,6g-nél nagyobb) függvényében. Én ebben sok(legalábbis a szárazkartereshez képest) hibalehetőséget látok, érzékelők, maga az elektromos pumpák, mi van ha 2 évig nem kapcsolnak be, mert nyugisan megy az ember és utána kellenek mert kiviszi a tulaj a pályára. De az M3-ból ezt is elhagták már.
 
De tényleg többet beszéltünk róla mint kelett volna:)

Avatar
CsöszPéter
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2008.02.10., vas. 16:26
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: CsöszPéter »


Ráadásul diesel!  Akkor hallgassál egy nem diesel V8-as bömbit!  

Szerencsére téged minősítenem nem kell, megteszed magadtól is ezekkel a videókkal.

Tessék még!


CDX-10000 CD Player,CD-S2000 SA-CD Player,DVD-S2700 Universal Player
A-S2000 Integrated Amplifier,M-85 Power Amplifier=2db.,B-2x Power Amplifier
NS-8HX front,NS-C5HX center,NS-4HX Surround,NS-M515 Front effekt,YST-SW1500 Subwoofer
10-es és 6-os Pirelli ösvény 32A Mem.Furutech csúcs kábelek.

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


Tessék, totalcar-ról van:
 
"Az M6 olajozása hibrid megoldás, mert van olaj a karterben, de ha az érzékelő 0,6 g-nél nagyobb, bármilyen irányú gyorsulást jelez, két plusz olajtartály, egy száraz karteres rendszer lép működésbe. Jól hangzik, és a jelek szerint jól is működik, a versenypályán legalábbis egyik autót se sikerült kinyírni. Pedig ahogy hallottam, a szállodáig vezető másfél órás úton is mindenki teljes szakmai lelkiismeretességét mozgósítva próbálkozott, de kenési probléma sem lépett fel."
 
Csak utána néztem érdekesség kedvéért. De szerintem sokkal nagyobb "teknőt" kerekítettünk ennek, mint amennyit érdemel.

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


Ráadásul diesel! Akkor hallgassál egy nem diesel V8-as bömbit!
Szerencsére téged minősítenem nem kell, megteszed magadtól is ezekkel a videókkal.

Avatar
Mathias
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2005.02.02., szer. 10:07
Értékelés: 271

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Mathias »


Ok. Köszi.De a Maserban is Ferrari motor van, úgy tudom.
Tehát akkor a felfogásod szerint egy Corvette (új) ZR1, Z06, új Nissan Skyline nem is sportkocsi?

Ferrari motor van ez tény, más a szívó rendszere picit. De attól még nagy sorozatban nyomatják. De ott van az audi R8(szintén száraz karter) is meg, ha ven egy kis eszük akkor az RS4es is az, mivel ugyanaz a motor.
Meg úgy nézem most hirtelen, hogy a ZR1(LS9-es motor) is szárazkarteres, meg a Z06(LS7) is. A nissan az valóban nem úgy látom, illetve nme találtam erre utaló információt.

Avatar
CsöszPéter
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2008.02.10., vas. 16:26
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: CsöszPéter »


Szerintem másként látjuk a dolgokat én sose vennék Fiat Puntot mert engem nem elégitene ki!Épp ugy mint egybemozit se vennék mert az se elégittene ki!Renault Senic nem olyan olcsó,hogy az árra foghatná annyiért lehetne BMW-t is venni!
Volt olyan nyaralás, hogy cirka 10000 km-t tettünk meg az autóval. Ilyen BMW esetén ezt nem tudtam volna kifizetni, a Scenic pedig 6 liter dízelt evett.
Ennyi a történet.

Ráadásul diesel! Akkor hallgassál egy nem diesel V8-as bömbit!


CDX-10000 CD Player,CD-S2000 SA-CD Player,DVD-S2700 Universal Player
A-S2000 Integrated Amplifier,M-85 Power Amplifier=2db.,B-2x Power Amplifier
NS-8HX front,NS-C5HX center,NS-4HX Surround,NS-M515 Front effekt,YST-SW1500 Subwoofer
10-es és 6-os Pirelli ösvény 32A Mem.Furutech csúcs kábelek.

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


Szerintem másként látjuk a dolgokat én sose vennék Fiat Puntot mert engem nem elégitene ki!Épp ugy mint egybemozit se vennék mert az se elégittene ki!Renault Senic nem olyan olcsó,hogy az árra foghatná annyiért lehetne BMW-t is venni!
Volt olyan nyaralás, hogy cirka 10000 km-t tettünk meg az autóval. Ilyen BMW esetén ezt nem tudtam volna kifizetni, a Scenic pedig 6 liter dízelt evett.
Ennyi a történet.

Avatar
switch
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 380
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 16:32
Értékelés: 28

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: switch »


Ok. Köszi.
De a Maserban is Ferrari motor van, úgy tudom.
Tehát akkor a felfogásod szerint egy Corvette (új) ZR1, Z06, új Nissan Skyline nem is sportkocsi?
EA057 alapú Audiosphere EL34 PP monoblokkok by Kalmi, Yamaha CD-X 1060 CD + Audiolab M Dac+ , Triangle Antal ES. Power-R RCA, digit IC és hangfalkábel.

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”