Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
zsééééé
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.08.22., hétf. 14:57
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: zsééééé »


Porsche vs Lamborghini
 
Állatok.

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »

Asszem ez eljut majd a WreckedExotics-ra is.. http://www.langlovagok.hu/html/galeria/1131_0.shtml

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Goof Year Eagle F1 gumi van itt valaki autóján?(12 ezer most akciósan 195/50R15-ben, ez elég jó árnak tűnik.)
 
Viszont ennyi körül van még:
Dunlop Sport Sp01 is (jelenleg használom, semmi gond vele, de múltkor egy izes úton való fékezésnél úgy elvágta a kcosi a farát, hogy rendesen megijesztett)
BFGoodrich Profiler G
Uniroyal Rainsport 1
Yokohama A539
 
Ezek közül szerintetek melyik a legjobb?
 
Köszi!
(ja és továbbra is várom, melyik legyne a legjobb olaj, ha Mobil 1 lesz Castrol helyett, mert azokból is van több típus)

kicsit késve, nekem ez van rajta. nagy hasonlítási alapom nincs,de elég jónak tűnik, és főleg sokkal drágábnak láttam.
 
nemrég meséltem,hogy megnyalatott egy civic. kerestem melik pontosan,de nem akart egy se hasonlítani rá az utcán igazán(baszta az agyam erősen), mígnem elő nem került egy 1.8VTI valami újságban.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Egyébként Ibizám előző tulajánál történt, új új tesztautóként vette, h. szalonból mikor kihozta, azután pár hónapra kezdett el fakulni a sárvédő szine, tehát újként eladott neki a Seat egy törött kocsit. 
Ez rendszeresen megy egyébként a szalonokban.

Ezt sajnos én is alátámaszthatom. Annak idején én is adtam át olyan autót, amiről az átadás során derült ki, hogy meg volt törve.

Avatar
HagaNRG
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1138
Csatlakozott: 2004.12.01., szer. 12:43
Értékelés: -3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: HagaNRG »


ÉRdekes, DOMI.
 
Havernak is tört már össze Leonja, neki is mnodtam,h. most majd veszt rajta, ha el akarja majd adni. Ő akkor azt mondta,hogy ha gyári új elemekre van kicserélve a hibás rész, akkor nem számít sérültnek a kocsi, csak ha kalapálva volt.
 
Végülis mindegy.
A lényeg az, hogy az én Ibizámon sajnos elüt rendesen az első sárvédő és a mocitető a többi elemtől. (ez már akkor is rajta volt, mikor vettük, előtte alnézettünk, azt mondták nem lehetett komoly baj, csak valami kapuelhúzás)
4 éve használom, elemek tartják magukat rendesen, nem zörög sehol, egyedül a színeltérés zavar.
 
Rokon meg úgy megtörte tiszta új Octaviáját, hogy azt hittem soha nem lesz belőle kocsi. (cserébe úgy rendberakták-pedig a motortér is hajlott rendesen, hogy nem mondanám meg,h. csak húzás is történt)
 
Egyébként Ibizám előző tulajánál történt, új új tesztautóként vette, h. szalonból mikor kihozta, azután pár hónapra kezdett el fakulni a sárvédő szine, tehát újként eladott neki a Seat egy törött kocsit.
 
Ez rendszeresen megy egyébként a szalonokban.

Házimozi I. :: Erősítő: Yamaha RX-V357 Hangfalak: Clarus Charon Monitor, Koda 860 center és háttér, Clarus Charon II sub Tv:Thomson 32WM402 16:9, DVD: Panasonic DVD-S295
 
Házimozi II. :Tv: Thomson 28WS24E 16:9, DVD+erősítő: Panasonic SC-Ht75 kompakt
 
Fotó: Konica Minolta Dynax 5D
Gép: Acer Aspire 3023 WLmi
A másik életem: Seat Ibiza, Piaggio NRG

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 137
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


Domi szerintem poénból feltehetnéd te is a használtautóra a te képedet... a telszám is lehet ua mint amit ők adtak meg.. Nem árt vmi freemailes címmel reggelni hozzá.
Gondolkodom rajta amúgy. Vagy ha átutalnak egy nem vészes összeget, akkor nem teszem fel, stb. Amúgy érdekesség, hogy a képet feltettem már korábban a WreckedExotics.com oldalra is.
Amúgy nem tudom mennyire érdemes "az igazság bajnokát" játszani, mert ha neadjisten véletlen megtalálnak, nem hiszem hogy egy kézfogással kísért "gratulálok" lesz a mondandójuk.
AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »

Domi szerintem poénból feltehetnéd te is a használtautóra a te képedet... a telszám is lehet ua mint amit ők adtak meg.. Nem árt vmi freemailes címmel reggelni hozzá.

Avatar
Vaker
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2003.04.01., kedd 00:41
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vaker »


Nah ez a Bentley nagyon gázos.. Szép fogás! Nem is értem mért gondoltam én valaha, hogy fogok Magyarországon használt autót venni...
Ez tényleg szép volt Domi!
 
Én most nyáron vettem egy használt kocsit, de természetesen a rétegvastagság-mérés alap ilyenkor. Ha meg komplett karosszériaelemet cseréltek, annak látható jelei vannak.
 
Szóval nem tudom miért kell beírni, hogy sérülésmentes egy autó, amikor igen könnyen kideríthető az ellenkezője...
Mozi: Projektor: Sony VPL-HW65ES, Vászon: Moovia Moto Design 244 x 190 cm motoros TV: Philips 65OLED754/12, Source: Dune Base, Sony BDP-S790, Amp: Onkyo TX-NR656, Speakers: JAMO D500 5.0, Sub: Velodyne Impact-10

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


- valamely nemet adon teszteltek a nyaron, lattam nemetben nyralas alatt a tv-ben, es az ottani fazon az audi-t hozta ki jobbnak..
Autobild?


Auto motor und sport? http://www.youtube.com/watch?v=ND9WUC2PVrk
Abenteuer Auto? http://www.youtube.com/watch?v=duE-EAeZNnQ
Németül sajnos nem tudok, de akit érdekel megnézheti ezeket is.

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 137
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


Renault Modus vs Volvo 940 törésteszt. Érdemes megnézni!


Ez is érdekes.
AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


Apropó, egy másik nagy csata: Audi R8 vs Porsche 911 Carrera4S!! Tessék megtenni a téteket, és mehet a menet!
- valamely nemet adon teszteltek a nyaron, lattam nemetben nyralas alatt a tv-ben, es az ottani fazon az audi-t hozta ki jobbnak..
[ezt ugy irtam, hogy nem neztem meg a linket ]
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


Nah ez a Bentley nagyon gázos.. Szép fogás! Nem is értem mért gondoltam én valaha, hogy fogok Magyarországon használt autót venni...
 
Apropó, egy másik nagy csata: Audi R8 vs Porsche 911 Carrera4S!! Tessék megtenni a téteket, és mehet a menet! http://www.youtube.com/watch?v=MpMQJEmT58o

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


Csak érdekességképp: 
Nem mintha ilyet szándékoznék venni, csak felnéztem a hasznaltauto.hu -ra, és a Bentley-knél rátaláltam erre a hirdetésre. A pirossal bekarikázott részt érdemes megnézni. A kis képet a rendszám miatt direkt kinagyítottam.

Ezt a képet meg én magam csináltam, pont a házunk előtt, 2006 áprilisában. A kocsi láthatólag nem szalonálllapotban volt...
Tehát hogy átlagautóknál a vásárlót átverik, az mármár normális (állapot, km állás, stb), dehogy ebben a kategóriában is...

ez jó volt DOMI
Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »

Zsarold meg őket kilóra!

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 137
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


Csak érdekességképp: 
Nem mintha ilyet szándékoznék venni, csak felnéztem a hasznaltauto.hu -ra, és a Bentley-knél rátaláltam erre a hirdetésre. A pirossal bekarikázott részt érdemes megnézni. A kis képet a rendszám miatt direkt kinagyítottam.

Ezt a képet meg én magam csináltam, pont a házunk előtt, 2006 áprilisában. A kocsi láthatólag nem szalonálllapotban volt...
Tehát hogy átlagautóknál a vásárlót átverik, az mármár normális (állapot, km állás, stb), dehogy ebben a kategóriában is...

AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 137
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


Csak érdekességképp:
 
Nem mintha ilyet szándékoznék venni, csak felnéztem a hasznaltauto.hu -ra, és a Bentley-knél rátaláltam erre a hirdetésre. A pirossal bekarikázott részt érdemes megnézni. A kis képet a rendszám miatt direkt kinagyítottam.

AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
Balha
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2004.11.07., vas. 00:19
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Balha »


...
tényleg érdmes volt
...

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


Renault Modus vs Volvo 940 törésteszt. Érdemes megnézni!




Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Erre az autóra is azt mondanám, hogy olyan kérdésre válaszol, amit nem tett fel senki   
Őszintén szólva tököm televan a "crossover" autókkal 

Mondjuk alapjában véve nem teljesen butaság.. Pl. ha a hibrid motoros bemutatásával kezdenék, még el is lehetne hitetni az amikkal, hogy ez azért jó, mert jobb a légellenállása, meg a súlya, mint egy sima terepjárónak. Aztán vennék is, mint a cukrot.
 
De azért tényleg meghökkentő, még mindig nem tudom hova tenni. Vannak szögek, amikből még azt is mondanám, hogy jól néz ki, de van ahonnan förtelmes. Mindenesetre kíváncsi vagyok mennyire jön majd be a Bmw-nek, főleg, hogy részvényeim is vannak.

Remélem hatalmas bukás lesz, meg az összes többi "crossover" borzalom is

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


Erre az autóra is azt mondanám, hogy olyan kérdésre válaszol, amit nem tett fel senki  
Őszintén szólva tököm televan a "crossover" autókkal

Mondjuk alapjában véve nem teljesen butaság.. Pl. ha a hibrid motoros bemutatásával kezdenék, még el is lehetne hitetni az amikkal, hogy ez azért jó, mert jobb a légellenállása, meg a súlya, mint egy sima terepjárónak. Aztán vennék is, mint a cukrot.
 
De azért tényleg meghökkentő, még mindig nem tudom hova tenni. Vannak szögek, amikből még azt is mondanám, hogy jól néz ki, de van ahonnan förtelmes. Mindenesetre kíváncsi vagyok mennyire jön majd be a Bmw-nek, főleg, hogy részvényeim is vannak.

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Apropó, a Bmw elkészítette az igazi drogdealer autót.
Erre az autóra is azt mondanám, hogy olyan kérdésre válaszol, amit nem tett fel senki
 
Őszintén szólva tököm televan a "crossover" autókkal

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


Apropó, a Bmw elkészítette az igazi drogdealer autót.


Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ami talán még ezeknél is érdekesebb a BMW M10-es lesz. Ott előnyben lesz az Audi R8 (addigra talán már R10 is), mert középmotoros, míg az M10 orrmotoros lesz...

Én vezettem az R8-at de ez nem az én világom.
Az S5 az tetszett.
Az RS6 kombiban az a jó,hogy abszolut nem feltünő a hangján kivül rajta semmi.
Az ujabb az már egy kicsit feltünőbb lesz az oldalsó kiszélesítésekkel.

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


Nono, a S5 és a RS4 között állítólag óriási szakadék tátong az utóbbi javára! Az EVO-s fiúk kivittek egy RS4-et az új M3-as bemutatójára, és gyorsan csináltak egy rövid összehasonlítást. Az M3 lett a győztes, de csak egy hajszállal, és az RS4 bizony számos kritikus ponton jobbnak bizonyult: fékek, kormányzás, váltó (!!!). Az M3-ból átülve az RS4 állítólag kisebbnek, direktebbnek, keményebbnek érződött, a BMW inkább "garnturizmós" benyomást keltett. Az M3 fő ütőkártyái a fantasztikus motor (ami a korábban egekig magasztalt Audi V8-ast is elhomályosította), valamint a jobb futómű. 
Szóval az RS5 okozhat még pár álmatlan éjszakát a BMW mérnökeinek, főleg ha igaznak bizonyúlnak a hírek, miszerint az RS5 megkapja a Lamborghini Gallardo-ból származó V10-es motor "light" változatát

No igen.. Szép összecsapás lesz az M3 vs RS5 nyilván. Viszont az új A4-ből is biztos lesz RS4, meg jön ugye a 4 ajtós M3, az se lesz egy rossz kör.
 
M3 kicsit gt jellegű > ez szerintem nem véletlen. Rögtön az elején mondták, hogy lesz CSL, szóval az igazi "kihegyezett" technika ott lesz felvonultatva. Alapjában véve maga a 3 coupe egy igen gt jellegű dolog. Sőt a 6-os is az. Ez nem feltétlenül baj, valószínűleg sok kutatás áll emögött, hogy így alakították őket.
 
Ami talán még ezeknél is érdekesebb a BMW M10-es lesz. Ott előnyben lesz az Audi R8 (addigra talán már R10 is), mert középmotoros, míg az M10 orrmotoros lesz...

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


És az RS6-rol mi a vélemény? 580LE 2025 Kg
Gyönyörű autó, bár nekem az 5ös BMW kombi is tetszik. Viszont a motor már kicsit megalomán. 580 ló bakker...
Nekem már kicsit túl van ez az autó "számozva". Az M5 is csak 400 lovas alapból, nem tudom mennyi értelme van ennek. Ja és 2 tonna az autó.. Inkább ezen faragtak volna valahogy. Mondjuk nem mondom, az M5 kombi is csak vagy 80 kilóval könnyebb..

Az enyém 100 lóval kevesebb és kb 150 kilóval.Remélem nem sokáig.

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”