Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Elfogadnám ezt is.
és ez hány M3 ára?
 
de nem ennyire szélsőségesre gondoltam mittomén, nekem az előző generációs honda civic typeR minden értelmben egy kellemes alternatívának tünik és tényleg nem a népszerűségi listát vezeti. szal ha most engem megkérdeznek, hogy abból egy vadi nyú ingyér(asszem 6misi volt),vagy a kifutóban lévő M3(12misi,ha jól értettem) percig nem kétséges, hogy a honda. persze a szokásos "nem adhatod el" megkötéssel hogy az M3 jobb? nem kétlem, de az én gyér igényeimnek a honda is bőven elég, így a választást már nagyban az befolyásolja, amit a szubjektív benyomásomra gyakorlonak a népszerűségi mutatók illetve a megjelenés.
 
ezek se hülyék...
 



avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


és egyaránt rajong érte a világ 98%-a én az olyan autót részesítem előnyben, amiben van valami apró karakter,amitől kilóg a sorból. a bmw M széria az a fajta autó,amit a fejőnőtől a csillagászig mindneki ismer és sztárol. nyilván jó autó, csak túl "hétköznapi". szeretem az autók apró báját,ami megérint és csak nekem szól.
Hát azért ez az egyaránt rajongás szerintem nem teljesen igaz. Max autóbuzik nagy többsége szereti, de ott is vannak az elvakult Audisok meg Mercisek, stb.. De pl. egy előző generációs típusjelölés nélküli M5-öt az átlagember nem ismer fel. Nekem pont ezért tetszik, nem annyira "kivagyi" autó.
De megértem a te álláspontodat is, nem rosszak az ilyen karakteres dolgok sem. Mondjuk pl. Ariel Atom

. Elfogadnám ezt is.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Hátezaz! Látni kell, szinte minden gyár új modelljei szarabbak, megbízhatatlanabbak a régebbieknél.
valami van benne a globalizációs nyavaja végett(gondolom), de a japók azért még megbízhatóak(eddig)
 
ami viszoint veszélyes,az a sok új tdcdi,meg pdtdi(meg pdtctdci),stb... elég sokan ráugranak. mi is néztünk seat ibiza cupra-t az 1.9pdtdi motorral. jól is megy, nincs vele gond. hála égnek fölmnet az ára,így elvetettük, de veszélyes móka lehet. lentebb olvastuk, hogy az is. De én is azt figyeltem, hogy ez a relatíve nagy motorteljesítményt adó megoldás néhány már kb fél, egy éves motor esetén olyan kerregeést okoz,mint egy 15-20éves dízel hangja. amikor még nem voksoltunk a sport szuszka mellett, több ilyen kis gépet is nézegettünk(skoda fábiaRS, fiat Grande punto PDTI?), hogy hátha. igaz,nem sport,de akkor másképp fogjuk fel(mondjuk, hogy takarékos,de azért nyomatékos és megy). De egy, a parkolónkba forgolódó ilyen csoda hallatán azonnal letettünk róla. persze azóta teljesen más az élet,mert a sportbuzukit megismerve,ráébredtünk,hogy nem kell temetni a valamikori R5 turbó feelinget, így asszem sose lesz más,csak sportosabb autóm,kizárólag benzines, de ebbe a pdtdi csapdába bárki beleszaladhat még.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


-ha lenne három kívánságod?
-béke a jóistenben, szeretet a családban és egy bömbi

avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


a bömbik egyik legnagyobb problémája

avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Azért ez is végigtrombitálná az utcát.
Ez a hang már önmagában karaktert ad egy autónak

és egyaránt rajong érte a világ 98%-a én az olyan autót részesítem előnyben, amiben van valami apró karakter,amitől kilóg a sorból. a bmw M széria az a fajta autó,amit a fejőnőtől a csillagászig mindneki ismer és sztárol. nyilván jó autó, csak túl "hétköznapi". szeretem az autók apró báját,ami megérint és csak nekem szól. olyan ez,mint amikor minden bolond ugyanolyan frizurát csináltat, aztán van akinek jó,van akinek nem(lásd barátok közt )
 
mondjuk ez elég szépen muzsikál a videón aki ebbe "zenét" építene,letörném a kezét legszivesebben
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: saca »


Ha jól emlékszem Saca vett audi TT-t használtan, sokat segítenének a tapasztalatai, az egyik barátom akar egyet venni, a keretéből a 2000 körüli gyártmányokra futná, érdemes belevágnia egy ilyenbe?Ahogy néztük olyan 3-4 milla között árulják őket, vajon mennyi lehetr egy 2000-2001-es jó állapotú gép reális ára?

Még meg is van a kicsike, csak ritkán használom. A reális ára attól függ, hogy rendesen volt-e szervízelve, leinformálható a múltja, vagy nem (biztosítási szempontból), illetve egy jó festékmérő sem árt... Amit fontos még tudni, hogy a legtöbb golf alkatrész jó hozzá.

Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


Ez a hang már önmagában karaktert ad egy autónak 
Hát igen hasonlít a régi M5 hangjára, ezzel nálam igazán befutó. No nem mintha, a 6 hengeressel lenne bajom. Amúgy lesz CSL vagy, hogy írják verzió is. Meg idővel automata váltó is, méghozzá duplakuplungos, persze a manuális az igazi élmény.
 
Apropó, egy másik topikban felmerült, hogy páran mért az M5 pártján állunk, mondjuk egy E63 Amg ellen. Hát ezért: http://www.youtube.com/watch?v=HCvWa0T6 ... ed&search= . Amúgy az új C63 Amg állítólag elég jó lett, és pályán is élvezetes. Azért még mindig egy 100 kilóval több, pedig a 6.3-as V8-as (457ló) elvileg ugyanolyan könnyű, mint az M3 4.0 V8-a.

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: 21st »


Azért ez is végigtrombitálná az utcát.
Ez a hang már önmagában karaktert ad egy autónak
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
Balha
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2004.11.07., vas. 00:19
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Balha »


Hátezaz! Látni kell, szinte minden gyár új modelljei szarabbak, megbízhatatlanabbak a régebbieknél.
ez a jelmondat van tűzve, a használt autót vásárlók zászlajára

Cáfolat? Egyébként az új autó is csak pár hétig, hónapig új, aztán már használtnak számít.

az itt folyó gondolatmenetet követtem-vagyis reagáltam rá, miszerint nem érdemes új autót venni, mert a régi jól bevált milyen jó,stb ... pedig ez egyfajta önigazolás, a használt autót vásárlóknak
 
cáfolat:
 
nincs, mert tele van a sajtó, hogy "állítólag" mennyire rövid idő van, egy-egy új modell kifejlesztésére, ezért tele vannak (kezdetben) hibával, ezért érdemes jól kiforott, kifutó, vagy használt kocsit menni, mert a kifutó modellnek már megoldották a gyerekbetegségeit, a használtból meg addigra már úgy is kihulott a férgese
 

 
vagyis érdemes új autót venni, de csak a kifutó modelleket, olcsóbban és több extrával, mint egy 3-4-5 évest, de csak azoknak, akiknek jobban megéri a garancia adta biztonság, mint a korból fakadó olcsóság... sztem
...

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15206
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10344
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Hátezaz! Látni kell, szinte minden gyár új modelljei szarabbak, megbízhatatlanabbak a régebbieknél.
ez a jelmondat van tűzve, a használt autót vásárlók zászlajára

Cáfolat? Egyébként az új autó is csak pár hétig, hónapig új, aztán már használtnak számít.

Avatar
Balha
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2004.11.07., vas. 00:19
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Balha »


Hátezaz! Látni kell, szinte minden gyár új modelljei szarabbak, megbízhatatlanabbak a régebbieknél.
ez a jelmondat van tűzve, a használt autót vásárlók zászlajára
...

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: andix »


Azért ez is végigtrombitálná az utcát.


Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15206
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10344
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Hátezaz! Látni kell, szinte minden gyár új modelljei szarabbak, megbízhatatlanabbak a régebbieknél.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


leszúrnám magam, ha csak 2évente 250ezret kellene költenem egy autóra.
Részben jogos. Más részről viszont egy 8milliós gép éves karbantartására nem sok 125e Ft. Pláne látva, hogy az újabb kocsikkal mennyit szívnak az ismerőseim. Ha a mai modellekből kellene választanom, hát... fogalmam sincs, mit vennék bizalommal.

ok, elfogadom. nem is az előre látható költség riaszt meg egyébként, hanem az a dolog,amiről előrébb írtak itt is. ott a megane dci. hasonlóan árazott,mint a mi kis dögünk. kicsit több lehet a dízel,de hasonló(bár 1.5nemtom...). és akkor pár év alatt kitermelt 3db 600ezres szervízt,ha jól értettem. 2garanciába, OK, de még a harmadiktól is falra mennék,ha nekem beütne hirtelen. hát baxja meg a jóédesgyártójaanyukáját az a 4-5millás autó,ami bármikor lepukkanhat és a bosszúság mellet még rádver egy 600ezres szervízt is. no ezt húzatnám el a dombig és lengedném a lejtőn,had törjön,oszt ott rohadjon meg
a 600 000-ből meg vennék valami régi kis megbízható autót,aminek az éves szervízköltsége max 30 000Ft.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15206
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10344
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


leszúrnám magam, ha csak 2évente 250ezret kellene költenem egy autóra.
Részben jogos. Más részről viszont egy 8milliós gép éves karbantartására nem sok 125e Ft. Pláne látva, hogy az újabb kocsikkal mennyit szívnak az ismerőseim. Ha a mai modellekből kellene választanom, hát... fogalmam sincs, mit vennék bizalommal.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Viszont amit a képen látsz, az elvileg valódi, szálcsiszolt alumínium.  
Szóval szerintem nincs ott baj az anyagválsztással sem, de én elsősorban a formai egyszerűségét és letisztultságát méltattam

ha valódi, kiegyezek döntetlenben innen szubjektív,de legább nem gagyi (csak a képen nagyon annak tűnt és ma már semmin nem csodálkozom)
 
letisztultsága az ok
 
egyébként visszatérve az előző témára(kocka,nemkocka M3) szal régen még ha hasonlóak is voltak a formák, valahogy eltértek. ezzel se az a baj, hogy hasonlít másra(rosszul foglamaztam) hanem majdnem ugyanolyan jellegtelennek hat(képen) mint a legksiebb motorral szerelt,legalapabb bármelyik hasonló építkezésű gép alukerékkel, gyártótól függetlenül. szal nekem a karaktere hiányzik,amitől vagány valami. amiért az ember ad több pénzt is,csak ne legyen "szűrke", hétköznapi. nemrég beszéltük a V6-os cliot. lehet ez leveri, nem kétlem, de azzal veszel egy feelinget is. beülsz az asszonnyal a kétüléses benzintemetőbe és végigtrombitálod az utcát. de ha az is többe van kétévente,mint 250ezer, mehet a sunyiba
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Esküszöm, hogy nekem nem tetszett az új M3-as BMW az első, még nem hivatalos fotókon, amiken még mint koncepció autó volt látható, de a kész vas valami brutálisan szép lett:
szerintem meg jellegetelen. semmi karaktere. ha nem tudnám, hogy BMW-M, bika motor,stb... van alárakva, nem igazán hozna lázba(bár nem is hoz). az E30-nak még volt stílusa és talán a 36.. de ezek az újak lehetnének akár skodák, toyoták,(mercedes,lexus) bármi... de semmit nem közvtetít az ősok sportosságából. de lehet én vagyok túlzottan konzervatív


Milyen volt az M30-as BMW? Szögletes. És milyen volt a 190E-s Merci? Hát szögletes! Na és az Audi 80? Bizony, szögletes. Ha feleleveníted az akkori autókat, hamar rájössz, hogy 20 éve sem volt ez másképp, csak az idő sok mindent megszépít

szögletes vazze,de valahogy az E30 kitűnt a tömegből... nekem akkor még tetszett(már amit itthon láttam) a CRX honda (ez is kilógott valahogy. mai napig utánafordulok) és kis kedvencem, az R5 turbo (mondjuk ez inkább azért,mert nem lógott ki, csak értő szemek előtt, de ment).
 
persze bizt van bennem nosztalgia,pedig nem érdekltek akkor az autók absz. de talán ez az érdekes, hogy ezek az autók még nekem is feltüntek (biciklista voltam ). és persze a jaguár xj6 (ami azóta nem is tetszik annyira)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Most akkor ez sok 2 év alatt? Előtte egy BMW 323i volt, arra egy év alatt többett kellett költenem és simán otthagyott többször is az úton. Egyszer sajnos az Alfa is, amikor nem fogadta el a gyári kulcsot, a vészkód meg persze nem volt nálam.

Engem még sose hagyott cserben az öreg Skodám, amíg apám járt vele, őt 2x (mindkét esetben a benzin fogyott ki )
 
Szóval a kevés elektronikának van előnye...

és ez nem is vicces. én sírnék inkább ,hogy egy valag pénzen az ember vesz egy valag bosszúságot és persze egy rakás szervízköltséget. nyilván hülye összehasonlítási alap,de a dévú tikónkat 11évesn adtuk le. míg használtuk, sztem összesen nem költöttünk rá 100 000Ft-ot!!! soha nem volt vele semmi. ha valami kezdett hibásodni,kopni, időben figyelmeztetett és megelőződött. leszúrnám magam, ha csak 2évente 250ezret kellene költenem egy autóra. leborítanám az árokba, a casco fizetne,oszt a fennmaradót visszatörleszteném(bár ez nálam nem igen lenne) és járnék biciklivel.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: 21st »


Tetszik ez a letisztult, "no bullshit" műszerfal 
135i,
 
szal ez meg tetszik... pofás darab... de ez a műszerfal... ez az egyszerű fekte és szűrke múanyag és kcisit space színek. mint a buzukimban. de clioban,pödzsókban,mindenben. divat lett,csak tudnám ki találta ki. megszorítnaám a kezét... a satuval

Mi tetszene inkább? Burjánzó faberakás?
 
Na most a szürke, "alumínium hatású" műanyagtól én is lábrázást kapok, halálosan gagyi. Viszont amit a képen látsz, az elvileg valódi, szálcsiszolt alumínium.
 
Szóval szerintem nincs ott baj az anyagválsztással sem, de én elsősorban a formai egyszerűségét és letisztultságát méltattam ( - iDrive, persze )
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: 21st »


Esküszöm, hogy nekem nem tetszett az új M3-as BMW az első, még nem hivatalos fotókon, amiken még mint koncepció autó volt látható, de a kész vas valami brutálisan szép lett:
szerintem meg jellegetelen. semmi karaktere. ha nem tudnám, hogy BMW-M, bika motor,stb... van alárakva, nem igazán hozna lázba(bár nem is hoz). az E30-nak még volt stílusa és talán a 36.. de ezek az újak lehetnének akár skodák, toyoták,(mercedes,lexus) bármi... de semmit nem közvtetít az ősok sportosságából. de lehet én vagyok túlzottan konzervatív


Milyen volt az M30-as BMW? Szögletes. És milyen volt a 190E-s Merci? Hát szögletes! Na és az Audi 80? Bizony, szögletes. Ha feleleveníted az akkori autókat, hamar rájössz, hogy 20 éve sem volt ez másképp, csak az idő sok mindent megszépít
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: 21st »


még jó, hogy nem sokáig nézegettem  12miska    nem tudom, mit képzeltem     
Minden relatív: ha azt vesszük, hogy 12 milláért megkapod a kifutó M3-as BMW (20 milla) menetteljesítményét egy zsír új BMW-től, úgy már nem is olyan "vészes"
 
(Habár nekem azért inkább kellene az a kifutó M3-as )
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Csak érdekességképpen, már vannak árak is. Az 135i 11.8 milla,

még jó, hogy nem sokáig nézegettem 12miska nem tudom, mit képzeltem
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Tetszik ez a letisztult, "no bullshit" műszerfal
135i,
 
szal ez meg tetszik... pofás darab... de ez a műszerfal... ez az egyszerű fekte és szűrke múanyag és kcisit space színek. mint a buzukimban. de clioban,pödzsókban,mindenben. divat lett,csak tudnám ki találta ki. megszorítnaám a kezét... a satuval
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12064
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3569
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Esküszöm, hogy nekem nem tetszett az új M3-as BMW az első, még nem hivatalos fotókon, amiken még mint koncepció autó volt látható, de a kész vas valami brutálisan szép lett:
szerintem meg jellegetelen. semmi karaktere. ha nem tudnám, hogy BMW-M, bika motor,stb... van alárakva, nem igazán hozna lázba(bár nem is hoz). az E30-nak még volt stílusa és talán a 36.. de ezek az újak lehetnének akár skodák, toyoták,(mercedes,lexus) bármi... de semmit nem közvtetít az ősok sportosságából. de lehet én vagyok túlzottan konzervatív
 
(nem mintha a skodával,toyotával bármi gondom lenne)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”