Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Különben is egy német kultúrvényolc, az azért nem ugyanaz...


Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mishow »


Biztosan jól füstöltetné a gumikat.
Ha jó gumifüstölést szeretnél látni, akkor javaslom valamelyik USA-autós fesztivált!
 
www.v8cars.hu
 
Felder bácsi gumijait ne bántsuk!
Különben is egy német kultúrvényolc, az azért nem ugyanaz...

Avatar
kis_szami
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2008.05.30., pén. 19:57
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: kis_szami »


Sziasztok. Én még kezdő vagyok ebben a témában (még csak 13 éves vagyok), de nagyon érdekel.
Ha a papád elhoz szegedre,akkor érezhetsz egy 4,6-os gyorsulást egy öreg koszos kombiban.

Nekem van egy ennél is jobb ötletem. A családot meg kell kérni, hogy vigyen el egy driftversenyre, olyanra ami most van Máriapócson. Drifter.hu Ott már csak az kell, hogy befiizessenek a drifttaxira. Igazi, máshoz nem fogható autóverseny élmény.

Jeeee a driftversenyeket imádom főleg a gyorsulási versenyt.
Szivesen megnézném de apum nem engedné.

Szólj FELDER bácsinak és titokba megmutatja mire képes egy 540i bömbi!



Az jó lenne.
Biztosan jól füstöltetné a gumikat.
My Webpage

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok. Én még kezdő vagyok ebben a témában (még csak 13 éves vagyok), de nagyon érdekel.
Ha a papád elhoz szegedre,akkor érezhetsz egy 4,6-os gyorsulást egy öreg koszos kombiban.

Nekem van egy ennél is jobb ötletem. A családot meg kell kérni, hogy vigyen el egy driftversenyre, olyanra ami most van Máriapócson. Drifter.hu Ott már csak az kell, hogy befiizessenek a drifttaxira. Igazi, máshoz nem fogható autóverseny élmény.

Jeeee a driftversenyeket imádom főleg a gyorsulási versenyt.
Szivesen megnézném de apum nem engedné.

Szólj FELDER bácsinak és titokba megmutatja mire képes egy 540i bömbi!




Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


Szivesen megnézném de apum nem engedné.

A zord papa.
Még az is lehet,hogy igaza van.

Avatar
kis_szami
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2008.05.30., pén. 19:57
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: kis_szami »


Sziasztok. Én még kezdő vagyok ebben a témában (még csak 13 éves vagyok), de nagyon érdekel.
Ha a papád elhoz szegedre,akkor érezhetsz egy 4,6-os gyorsulást egy öreg koszos kombiban.

Nekem van egy ennél is jobb ötletem. A családot meg kell kérni, hogy vigyen el egy driftversenyre, olyanra ami most van Máriapócson. Drifter.hu Ott már csak az kell, hogy befiizessenek a drifttaxira. Igazi, máshoz nem fogható autóverseny élmény.

Jeeee a driftversenyeket imádom főleg a gyorsulási versenyt.
Szivesen megnézném de apum nem engedné.
My Webpage

Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mishow »


Sziasztok. Én még kezdő vagyok ebben a témában (még csak 13 éves vagyok), de nagyon érdekel.
Ha a papád elhoz szegedre,akkor érezhetsz egy 4,6-os gyorsulást egy öreg koszos kombiban.

Ennyit egy öreg Lada Kombi is tud!
O-ról 20-ra

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


Sziasztok. Én még kezdő vagyok ebben a témában (még csak 13 éves vagyok), de nagyon érdekel.
Ha a papád elhoz szegedre,akkor érezhetsz egy 4,6-os gyorsulást egy öreg koszos kombiban.

Avatar
kis_szami
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2008.05.30., pén. 19:57
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: kis_szami »


Sziasztok. Én még kezdő vagyok ebben a témában (még csak 13 éves vagyok), de nagyon érdekel.
Üdv. kis_szami!

Szia szami.
Figyi má nem tudsz valami jó tuning shopot.
My Webpage

Avatar
szami
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2007.11.22., csüt. 10:53
Értékelés: 30

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: szami »


Sziasztok. Én még kezdő vagyok ebben a témában (még csak 13 éves vagyok), de nagyon érdekel.
Üdv. kis_szami!

Avatar
kis_szami
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2008.05.30., pén. 19:57
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: kis_szami »

Sziasztok. Én még kezdő vagyok ebben a témában (még csak 13 éves vagyok), de nagyon érdekel.
My Webpage

Avatar
Mathias
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2005.02.02., szer. 10:07
Értékelés: 271

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Mathias »

Jó lehet ez a mazda2. Jó könnyű, vezetővel 1030kg.

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Annyira jó.  
A futóműve pedig nem lágy, ilyet már talán senki sem csinál, de egyáltalán nem durva. Mondjuk egy BMW X6 után sokkal sokkal értelmesebb kompromisszumnak tűnik. A bajorban mindenki a rugózás állítását kereste, de nincs neki.

 
 
 
Mondjuk én rugózásban nem az X6-al mérném össze, hanem inkább a Yarissal vagy a Honda Jazz-el.

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tessék elmenni vezetni egy Mazda2-őt, nagyjából mindegy, melyik motorral. Na lesz ott vezetési élmény, szájak húzsa mosolygásra, öröm kerekdesée fölfelé, régi GTI érzés megtalálása megint...
 
 
 
Ez lesz a következő tesztalany a jövő hónapban.
 
Tényleg annyira jó, mint amennyire dicsérgetik?
Én tartok tőle, hogy ennek is sikerült –a magyar utakhoz képest- túl kemény futóművet csinálni.

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tessék elmenni vezetni egy Mazda2-őt, nagyjából mindegy, melyik motorral. Na lesz ott vezetési élmény, szájak húzsa mosolygásra, öröm kerekdesée fölfelé, régi GTI érzés megtalálása megint...


Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mishow »


Meg régen volt a VW Sirocco/Corrado Opelnél Manta/Calibra Fordnál Capri.Ma ilyesmi gépeket egyik se gyárt.
Ejnye ejnye nem olvasod a híreket.
Volkswagen Scirocco: 2008 Geneva Auto Show

Egyetértek Felderrel, én is attól tartok, ennek már csak a neve Schirocco, sajnos....
Lehet (sőt biztos h gyors, sportos, stb) de ahogy mondják: se íze, se bűze!

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Meg régen volt a VW Sirocco/Corrado Opelnél Manta/Calibra Fordnál Capri.Ma ilyesmi gépeket egyik se gyárt.
Ejnye ejnye nem olvasod a híreket.
Volkswagen Scirocco: 2008 Geneva Auto Show

Ennek köze sincs a régihez már ami a formát illeti!

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ismét kiszivárogtak az Audi tervei
 
2008. május 30., péntek - [11:54]
Ismét kiszivárogtak az Audi tervei
Új és átdolgozott modellek jönnek A5
Napvilágra kerültek az ingolstadti márka közeljövőre vonatkozó tervei, amik között rengeteg új és átdolgozott modellt találunk. Az Audi szándékai között szerepel az is, hogy eladásaikat másfél millióra tornázzák fel 2015-ig, ehhez pedig szükség van egy megújult és kibővült modellpalettára is.
 
Komoly terveket dolgozott ki az Audi 2012-ig. A modelloffenzíva során megjelenik majd többek között az A1, az S4, az RS4, az RS5, az A5 Sportback, az A7, az R8 Spyder, a Q3 és a Q5.
 
Az eddigi legkisebb Audi, az A1 várhatóan jövő év végén kerül forgalomba, és nem titkoltan a Mini ellenfelének szánják. Az autóhoz a VW-konszern legújabb és legmodernebb erőforrásait rendelhetjük majd, az alapot jelentő 86 lóerős 1,2 TFSI-től a 1,4 TFSI 122 és 170 lóerős változatáig. Dízelfronton már kizárólag közös nyomócsöves technikával készült CR TDI motorok foglalnak majd helyet, az új fejlesztésű 1,6-os 90 lóerőstől a már jól ismert kétliteres 143 és 170 lóerősig. Az 1,4 és 1,6 literes motorokhoz rendelhető lesz az Audi hétsebességes duplakuplungos automatája, az S-tronic is.
 
Az A4 szedán és kombi S-sportverziói a nemrég bemutatott háromliteres, V6-os, 333 lóerős motorral és hatfokozatú kézi, vagy S-tronic váltóval rendelhető majd. Az RS4 várhatóan 4,2 literes 450 lóerős motorral kerül forgalomba, ahogy az RS5 is. 2009 ősszén mutatják be az A5 túraautó kombi verzióját, amely a már ismert 1.8 TFSI, 2.0 TFSI és 3.2 FSI benzinmotorokkal és a 2.0, 2,7 és 3.0 literes dízelekkel kerül majd forgalomba. Az Audi egyik legnagyobb újdonsága a Mercedes CLS megszorongatására fejlesztett A7-es négyajtós kupé lesz, amely legkorábban 2010 júniusában mutatkozhat be. Az autóval egyidejűleg egy új fejlesztésű benzinmotor is gyártásba kerül, ez lesz a négyliteres 394 lóerős TFSI. A tervek között szerepel egy négyajtós kupé gyártása is, amely az A7-esen alapulhat majd. 2011-ben kerül forgalomba a négykarikás márka legnagyobb presztízzsel bíró autója, az A8. A kötelező méretnövekedésen kívül új V8-as motorokra és egy új, nyolcsebességes automatára számíthatunk majd. Az ingolstadtiak középmotoros sportautója, az R8-as várhatóan két éven belül nyitott tetővel is kapható lesz, és a V12 TDI gyártása sem elképzelhetetlen. Hobbiterepjárók terén is erősít az Audi, ugyanis a jövőre faceliften áteső Q7-es mellé csatlakozik a hivatalosan már bemutatott Q5, és 2010-ben jön a legkisebb terepes, a Q3. A Q3 a már jól bevált kétliteres benzines és dízelmotorokkal kezdi pályafutását.
 
A jelenlegi és a bemutatásra váró modelleknek köszönhetően az Audi jelentősen növelheti eladásait Európában, és a reményeik szerint az ázsiai piacokon is jelentős bővülésre számítanak, hogy elérjék a 2015-re kitűzött másfél milliós darabszámot.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


Hátulja.


Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


Egy átalakított BMW


Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: AVX »


Meg régen volt a VW Sirocco/Corrado Opelnél Manta/Calibra Fordnál Capri.Ma ilyesmi gépeket egyik se gyárt.
Ejnye ejnye nem olvasod a híreket.
Volkswagen Scirocco: 2008 Geneva Auto Show


Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Meg régen volt a VW Sirocco/Corrado Opelnél Manta/Calibra Fordnál Capri.Ma ilyesmi gépeket egyik se gyárt.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Doky »


Nem tudom de eredetiben jobban bejön.
De nem olyan rossz.
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mishow »


A hangulat oldására egy "mantás" vicc:
 
A mantás és a golf gti-s sorkatonák és ejtőernyőzni tanitják őket.
Először kiugrik a mantás, meghúzza a zsinórt , ernyő nyilik és szépen ereszkedik lefelé.
A golfos rángatja a zsinórt, de nem történik semmi. Iszonyatos sebességgel zuhan lefelé, elhúz a mantás mellett.
Mire a mantás leveszi az ejtőernyőt és után ugrik
"woááá végre verseny !!!"
 
Megjegyzem, ezeket a vicceket Németországban találták ki!
A viccnél is viccesebb viszont az, hogy az autómárkák szabadon helyettesíthetők, aszerint, hogy melyik klub tagja meséli!
Szerintetek hogyan mesélné ugyanezt egy mantás?

Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mishow »


de a Suzukisok nagy többségének ez a lehetőségeik vége!Innentől kezdve az a lúzer fíling, ami egy papírbuzukiból árad, rátok is érvényes lesz, bárhogy tiltakoztok ellene.

Kicsit off, de erre mindenképpen szeretnék reagálni

Bocs, ha félreérthető voltam, természetesen mindaz amit írtam, kizárólag a RÉGI Swiftre, és MAI tulajdonosaikra vonatkozik - bár ez a korábbi hsz-ekből nagyjából ki is derült.
Sajnos ha megnézed, túlnyomó részt kik ülnek ma ilyen autókban, akkor helytálló amit írtam.
A többi megjegyzéseddel maximálisan egyetértek!
 
ÉS MÉGEGYSZER SZERETNÉM LESZÖGEZNI, SEM LENÉZNI, SEM LESAJNÁLNI, SEM MEGBÁNTANI NEM SZERETNÉK SENKIT, AKI AKÁR GAZDASÁGI KÉNYSZERBŐL, VAGY - PLÁNE - AKI A TÍPUS IRÁNTI SZERETETBŐL ILYEN AUTÓKAT VEZET!
 
Örülök, hogy Revox, aki akár meg is sértődhetett volna, pontosan értette és elfogadta, amit írtam!

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”