Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


No, má megint szórtam az észt, bocsi!Most rohannom kell, de este majd folytathatjuk!

szerintem egyről beszélünk
 
aztán persze lehet én is lehiggadok,de amikor bringával jártam dolgozni is, tartottam a zöldhullámot. ha valamit csinálni kell,vagy nem csinálom, vagy marha gyorsan. pl ma is már dolgoznom kellene,de ......... na, gyorsan megcsinálom a dolgaimat
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mishow »


He-he! Most látok először szavakkal vívott autóversenyt! 
ááá, ez nem az. nevelő szándékkal próbálom ezt a skacot terelgetni.
ami engem illet,nem kinövés kérdése. mindig kicsi autóim voltak,de mentek jól.

Tudom, csak viccőtem, ezért is volt utána
A "kinövést" részben fizikai értelemben értettem (család), részben pedig arra, hogy rájöttem, nagy autóban érzem jól magam.
A közlekedés-pszichológusok szerint mindenkinek megvan a maga ideális autómérete, amiben jól érzi magát. Ez a személyiségünkkel függ össze (állítólag a dominancia hajlammal), ez tudományosan bizonyított tény.
Viszont nem függ össze a testmérettel, mert az öcsém ugyanakkora mint én vagyok (100 kiló és 185 cm körül, ő még magasabb) és jól érzi magát kisautóban (előző Swiftje van), de volt egy kolléganőm, aki 150 cm "magas" volt és 40 kiló vasággyal, de csak ötméteres limuzinokban érezte magát jól. Érdekes, hogy ez a csaj tudott úgy végigmenni a folyosón a negyven kilójával, hogy dübörgött a ház, nem viccelek...
 
De a "kinövést" úgy is értettem, hogy ahogy öregszik az ember, úgy egyre inkább lehiggad, no meg egyre több mindent kipróbál, tapasztal. Eljut oda (mint én is) hogy bár totyogós sráckoromtól életem végéig autóőrült voltam és leszek, ma már belátom, hogy azért az autó arra való, hogy elvigyen A-ból B-be. Így azután nagyon jól elvagyok egy JÓ családi egyterűben, vagy egy "plázaterepjáróban" (pl. Lexus 400H )
Az egyediség ma már egyáltalán nem izgat, ha ilyen típusú feltűnésre vágyom, veszek egy jó veteránt a '60-70-es évek fordulója tájáról (pl. FIAT 130 coupe, V6-os Dino Ferrari motorral )
 
No, má megint szórtam az észt, bocsi!
Most rohannom kell, de este majd folytathatjuk!

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Vesz az ember egy suzikit(vagy bármi hasonlót) rákölt 3-4millát mire összeáll. Azt annyiért már vehetne normális autót(annyiból már lehet esetleg olyat venni, ami hasonló élményt ad).
válaszolva a felvetett problémádra, szerintem az vicces, hogy egy suzuki 270lovas és a gyorsulási verseny tabelláján igen előkelő helyen tanyázik. ez az unatkozó ember kelléktára. de az unatkozó embernek az is vicces, hogy megy a suzukival, vagy bármi más aprósággal és a nagypofájuakat leosztja. nekünk is egyszer döcögött a kocsisor 80-90el. egy superB "denyomom" faszi előzgette a sort elég kevélyen,nemkevéséb veszélyesen. finomna utánamnetünk és a lámpánál beálltunk mögé. kicsit megröfögtettem neki, hogy itt apám race lesz- kezdte is nyomni,mint a hülye(kromolt is), aztán kb 5méteren mögülle már körbe is kocsikáztuk,majd iszonyat nagyot rávertünk. utána beállt a sorba és döcögött a többiekkel. háát,ez vicces és jó unaloműző. ezért kell egy olyan autó,amitől nem várja el senki a nagy pofont szóraka
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Egyedi, egyedi. Soha nem értettem azt hogy ez miért jó. Vesz az ember egy suzikit(vagy bármi hasonlót) rákölt 3-4millát mire összeáll. Azt annyiért már vehetne normális autót(annyiból már lehet esetleg olyat venni, ami hasonló élményt ad). És akkor jön, hogy de egyedi. Le kell szerelni az egyik kerekét és hárommal járni az is egyedi és akkor az már jó is? Nem hiszem, hogy attól lesz jó egy autó, hogy egyedi, vagy hogy különleges.
öööőőő, ho lírtam én az egyedi szót? kéretik írományaimat pontosna olvasni. ez az egyedi dolog afféle buzis vesszőparipa és pont nem az én asztalom. az egyéniség teljesen mást jelent. az egyedi egy kivagyok csávó értékmérője. az, hogy egy autónak(bárminek) egyénisége van, telejsen más dolog. azt mások akasztják rá és ítélik oda, nem a tulaja. két teljesen eltérő értékrend
 
egy széria bmw-nek nincs egyénisége. egy 68-as, felújított mustangnak van
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
Mathias
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2005.02.02., szer. 10:07
Értékelés: 271

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Mathias »


egy sima bömbi csak egy autó, semmi több. a különlegességhez kicsit több kell. Kb tényleg annyira különleges -ahogy arra már céloztak is- mint egy yamaha hifi. Jó-jó,de kevés ahhoz, hogy high-end showra ki lehessen vinni. analog esetben a Felder bmw-je feltételezhetően kevés ahhoz, hogy egy autókiállításon megjelenjen(hacsak nem valami totál-brutál ac-schnitzert rejteget széttuningolva és nekünk adja a laikust), míg egy 270lovas 4.2-t produkáló suzuki belefér.
Egyedi, egyedi. Soha nem értettem azt hogy ez miért jó. Vesz az ember egy suzikit(vagy bármi hasonlót) rákölt 3-4millát mire összeáll. Azt annyiért már vehetne normális autót(annyiból már lehet esetleg olyat venni, ami hasonló élményt ad). És akkor jön, hogy de egyedi. Le kell szerelni az egyik kerekét és hárommal járni az is egyedi és akkor az már jó is? Nem hiszem, hogy attól lesz jó egy autó, hogy egyedi, vagy hogy különleges.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


mellé itt egy suzuki fanatikus csapat is. már leveleztünk velük tunig ügyben és őrültek befogadó vagyok, de ez már nekem is sok volt a feltöltő csak egy apróság. sztem 5-8milkót röhögve el lehet náluk költeni, csak így messziről, igaz akkor már nagyon veszélyes lesz a kis dög. ott helyben nemtom. valsz a csilalgos ég a határ
 



 
jut eszembe. japcsikon behugyoztam. minden tuningelem létezik,de minden karbonból vagy titániumból (és mocskos drágából). ezek nem nagyon szarakodnak műanyag spojlerekkel unatkoznak
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


nu, ez a bmw egyéniség és feeling. nem néztem végig,csak az elejét,de a tag úgy látom azért szereti,amiért a Pos a piros suzukit
 



avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


He-he! Most látok először szavakkal vívott autóversenyt!   

ááá, ez nem az. nevelő szándékkal próbálom ezt a skacot terelgetni. próbálom neki mevilágítani, hogy nem feltételnül kell afféle "trendkövető" életmódot folytatni(bár ezt a trend szót kissé kétkedve fogadom. mintha felénk kissé fals értelmezése lenne). Próbálom megvilágítnai, hogy ami általánosan elfogadott dolog, mint pl a BMW jó autó, nem feltételnül az egyetlen és megkérdőjelezhetetlen értékmérőja az életnek,vagy akár az autózásnak. ott van lent az a gyorsulós suzukis. keresztberöhögne minket. valószínüleg bármikor ülheten bmw-be(de bárki más, aki nem abba ül), vagy amibe akar, bizonyos keretek között, ha egy suzukira ennyi időt és pénzt pocsékol el. de neki az élmény a fontos. és ez az élményszerzés a "feeling", nem egy -adott esetben- BMW, vagy bármi más birtoklása. a bmw egy jó autó, de nem értem miért kerekít neki bárki egyéniséget. persze van köztük különleges darab, pl M-esek és az egyéniség is lehet,ha még kicsit törődnek vele,költenek rá(ne adj isten egy M1. arramár nem kell költeni ), de egy sima bömbi csak egy autó, semmi több. a különlegességhez kicsit több kell. Kb tényleg annyira különleges -ahogy arra már céloztak is- mint egy yamaha hifi. Jó-jó,de kevés ahhoz, hogy high-end showra ki lehessen vinni. analog esetben a Felder bmw-je feltételezhetően kevés ahhoz, hogy egy autókiállításon megjelenjen(hacsak nem valami totál-brutál ac-schnitzert rejteget széttuningolva és nekünk adja a laikust), míg egy 270lovas 4.2-t produkáló suzuki belefér.
 
ami engem illet,nem kinövés kérdése. mindig kicsi autóim voltak,de mentek jól. lehet később elgondolkodom egy kirándulóautóba is,de mindig lesz egy kicsi mellette. egyelőre 2fő +kutya elfér röhögve
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Nem lehet benne valami komoly futómű ahogy nézem meg irta is,hogy 250et talán menne de nem tudja melyik irányba. Lehet a legelsö fára vagy árokba!
Persze, a tag se hülye. a 700kilós kasztni 250nél komoly leszorítóerő nélkül elszáll.
viszont le merem fogadni, hogy a gyerek attól, hogy suzukival nyomja, valsz többet tud a bmw-kről,mint mi itt mindannyian
 
egyébként írja,hogy a gátlók vannak kikeményítve. meg ezen aképen ltászi kamlengőkar és a rugóból valami. így nehéz lenne megjósolni,mi van alatta és hogy viselkedik. mert leírni meg nem ír semmit komolyan. gyári rugó lehet suzukiSport-os is akár. bár a GTI alatt alapból sportfutómű volt,így a keményítés oszt elég neki. nem kell lentebb engedni
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mishow »


Mishow!Megvan még a 810-es Yami?Múlthéten volt egy eladó 1010-es erőlkődő Hificityn 35ezerért mire felhivtam már eladta! 
Meg! És közben szereztem hozzá egy zsír állapotú 810-es tunert is ebayről!
Együtt brutális jól néznek ki, és pont mennek dizájnban az újakhoz!
Eladók, ha érdekel, dobj privit! Nix kótyavetye, de szerintem megegyezünk.
 
Ja, amúgy persze hogy azonnal elment a 1010-es, 300-350 euró körül mennek az ebayen, már ha vannak! Az ürge nem tudta mit ad el!

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Mishow!Megvan még a 810-es Yami?Múlthéten volt egy eladó 1010-es erőlkődő Hificityn 35ezerért mire felhivtam már eladta!

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: mishow »


Még nem találkoztam ilyene,de ha mégis létezne az elsö kanyarba megfingatnám!
Ne félj,ha belegyömöszöltek annyi lovat, ott már van futómű is. Anélkül nem kerülne semmi az aszfaltra, egyébként keresem neten, de nem találom ezt a kedves kis piros autót

Miattam ne keresd mert nem érdekel semmi ami Suzuki!

He-he! Most látok először szavakkal vívott autóversenyt!
Jól nyomjátok, fiúk!
Mondjuk én is 27 évesen vettem az első (és utolsó) bömösömet, csakhogy az 1991-ben volt, és az utakat még Daciák, Wartburgok, Zsigulik meg faros Skodák uralták. Igaz az is, hogy az csak soros hathengeres volt, ráadásul dízel viszont ölég durván tolta előre a hármas kasztnit. Ja, és ez volt az első komoly autó, amit magamnak vásároltam. hella.gif
Amikor megszületett a lányom, lecseréltem egy 740-es Volvóra, utána már nem akartam olyan autóval járni, ami nem ostromolja az öt métert... Mostanában vixont inkább már az fontos, hogy jó magas legyen, mert megfáradt tagjaimat nincs kedvem egy lapos ótóba becsavargatni!
Szal nyugi, majd kinövitek fiúk, de addig még van vagy 10-15 évetek, úgyhogy nyomás!
Csak baj ne legyen belőle!

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nem lehet benne valami komoly futómű ahogy nézem meg irta is,hogy 250et talán menne de nem tudja melyik irányba. Lehet a legelsö fára vagy árokba!


Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


na feldy,írd fela rendszámot
 
 
 
http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=1468
 
még vicces is. hangfalak: otthon
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Nem tudjátok ki rókázott ebbe a kocsiba?
az nem egy suzuki benne Feldre begyógyította,mert lepörögte
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
KÉTBÉ
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2007.07.13., pén. 14:01
Értékelés: 53

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: KÉTBÉ »


Nem tudjátok ki rókázott ebbe a kocsiba?


ATC Jászberény, 30/6362061

Bemutatóterem

ATC Webáruház

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Még nem találkoztam ilyene,de ha mégis létezne az elsö kanyarba megfingatnám!
ne félj,ha belegyömöszöltek annyi lovat, ott már van futómű is. a nélkül nem kerülne semmi az aszfaltra
 
egyébként keresem neten, de nem találom ezt a kedves kis piros autót

Miattam ne keresd mert nem érdekel semmi ami Suzuki!

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


na nézzed ezt a listát! ott a Pos az a 29. helyen
 
http://www.timeslip.hu/lista.php
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Még nem találkoztam ilyene,de ha mégis létezne az elsö kanyarba megfingatnám!
ne félj,ha belegyömöszöltek annyi lovat, ott már van futómű is. a nélkül nem kerülne semmi az aszfaltra
 
egyébként keresem neten, de nem találom ezt a kedves kis piros autót
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


én inkább azt látom, hogy az egyenesben felpörgetett autót kevésbé tudják jól kontrollálni a kanyaroknál. sztem  a porsche törzsvendég simán és a bömbi is keni rendesem.
Áhh, biztos nem. Közük nem volt a pályához. Nagyon látszott, hogy nem ismerik főleg a féktávokon, persze pluszban még ők valószínűleg nem is versenyzők.

vagy az autójukat nem ismerik nyomják orrba-szájba, de semmi motorfék egyebek... fék-gáz, fék-gáz.
 
egyébként szar ügy ez bárhogy. ezek se nagyon akarják elengedni, kűzdenek ellene,de feladják. szar ügy az ilyet átélni. minket egyszer egy új c-s 4matic mernyó kent le. kilőtt aztán mi is rugtunk egy kuplungot. element 10méterre,majd fogtunk rajta vagy 3-at és utána együtt vagy 170ig,majd leáll(fölötte főleg megvert volna mint lovat. elektronika fogja meg 250nél). ez leggyengébb verzióban 230LE 7.2s 0-100. jobb verzióban 6.2s. mégis bántott a dolog még az asszony is beszólt,hogy vegyünk erősebb autót, mert mi az, hogy egy merci megver persze túléltük,de napokig bántott. De mi lehet akkor fordtíva képzled el Feldert,ha véletlenül egy suzuki lekenné, ami persze bármikor előfordulhat, mert van pl itthon is a régi papírkasztnisból is kb300lovas,ami kb 4sec alatt van 100-on. direkte gyorsulásra hegyezve. ránézésre meg egy mezei swift Feldy kinyomja a kipörgésgátlót, megröfögteti a 8hengert, aztán veheti elő a kukkert,hogy le tudja olvasni a suzuki rendszámát két hétig nem is írna ide ;-)

Még nem találkoztam ilyene,de ha mégis létezne az elsö kanyarba megfingatnám!

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


én inkább azt látom, hogy az egyenesben felpörgetett autót kevésbé tudják jól kontrollálni a kanyaroknál. sztem  a porsche törzsvendég simán és a bömbi is keni rendesem.
Áhh, biztos nem. Közük nem volt a pályához. Nagyon látszott, hogy nem ismerik főleg a féktávokon, persze pluszban még ők valószínűleg nem is versenyzők.

vagy az autójukat nem ismerik nyomják orrba-szájba, de semmi motorfék egyebek... fék-gáz, fék-gáz.
 
egyébként szar ügy ez bárhogy. ezek se nagyon akarják elengedni, kűzdenek ellene,de feladják. szar ügy az ilyet átélni. minket egyszer egy új c-s 4matic mernyó kent le. kilőtt aztán mi is rugtunk egy kuplungot. element 10méterre,majd fogtunk rajta vagy 3-at és utána együtt vagy 170ig,majd leáll(fölötte főleg megvert volna mint lovat. elektronika fogja meg 250nél). ez leggyengébb verzióban 230LE 7.2s 0-100. jobb verzióban 6.2s. mégis bántott a dolog még az asszony is beszólt,hogy vegyünk erősebb autót, mert mi az, hogy egy merci megver persze túléltük,de napokig bántott. De mi lehet akkor fordtíva képzled el Feldert,ha véletlenül egy suzuki lekenné, ami persze bármikor előfordulhat, mert van pl itthon is a régi papírkasztnisból is kb300lovas,ami kb 4sec alatt van 100-on. direkte gyorsulásra hegyezve. ránézésre meg egy mezei swift Feldy kinyomja a kipörgésgátlót, megröfögteti a 8hengert, aztán veheti elő a kukkert,hogy le tudja olvasni a suzuki rendszámát két hétig nem is írna ide ;-)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
Mathias
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2005.02.02., szer. 10:07
Értékelés: 271

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Mathias »


én inkább azt látom, hogy az egyenesben felpörgetett autót kevésbé tudják jól kontrollálni a kanyaroknál. sztem a porsche törzsvendég simán és a bömbi is keni rendesem.
Áhh, biztos nem. Közük nem volt a pályához. Nagyon látszott, hogy nem ismerik főleg a féktávokon, persze pluszban még ők valószínűleg nem is versenyzők.

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ez a kedvencem!
miért ez?
 
komolyan érdekel

Mert a limuzinokat szerizem a lejobban!

tehát: "csak"
 
nekem egyszer megkérdezték,mit vennék,ha rengeteg pénzem lenne.
 
swift JWRC matricázás nélkül, vagy egy PUG206WRC valahogy elintézve,hogy forgalmit kapjon asszem így sose lesz bömbim

Én nem akarok versenyautóval járkálni az utakon.Szeretem a kényelmet és a minőséget meg hát haladni is szeretek.Számomra az a jó autó ami könnyedén siklik az utakon és partner minden nehezebb szituban.200fölött is elengedheted a kormányt mert nem érezni a sebességet mert nyugalmat sugároz minden mozzanat stb.
Szeretem a V8-as hangját,szeretem néha kikapcsolni a kipörgésgátlot és kicsit élvezni a hátsókerék elönyeit meg ilyenek.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


Ez a kedvencem!
miért ez?
 
komolyan érdekel

Mert a limuzinokat szerizem a lejobban!

tehát: "csak"
 
nekem egyszer megkérdezték,mit vennék,ha rengeteg pénzem lenne.
 
swift JWRC matricázás nélkül, vagy egy PUG206WRC valahogy elintézve,hogy forgalmit kapjon asszem így sose lesz bömbim
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: revox »


aztán nem győzöm a tükröt nézni,nehogy leasatuzzak előttük,mert menten rommátörnek hátulról.
Pont két napja láttam egy hátulról összetört swift sportot.

akkora rajta fék,amit kb 1500-1600kg-os normál (hangsúlyozom,normál,nem sport) autók megállítására használnak. gumi fog,mint dög. satufék. cimbora beült jobb1-re és szóltam neki,fékezés jön. előrebukott,majd nem bírt visszaülni csak megálláskor hátravágódott(ABS nmég nem kapcsolt), közben végig támasztotta az állával a térdét pályán menni kel vele hűtőkört, nem szabad azonnal leállni, de nem nyúlik vészesen el üzem közben. a sportbetétekkel meg jöhet neki bármi. de a clio RS bremboi jobban fognak
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”