Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
baggio76
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2016.10.20., csüt. 21:52
Értékelés: -22

Re: Black Rhodium Fusion tápkábel

Hozzászólás Szerző: baggio76 »

cupra70 írta:
2019.01.27., vas. 15:59
erica írta:
2019.01.27., vas. 11:44
baggio76 írta:
2019.01.27., vas. 11:34
Cupra70 fórumtársunktól,ezt az üzenetet kaptam:
Hello!Sikerült a páromnak elkölteni kábelre szánt összeget,így szeretnék elállni a vásárlási szándékomtól!Remélem más érdeklődőt tudsz értesíteni,rendszere része lehet.Megértésed köszönöm,sikeres értékesítést!János
Hétfőig lejegeltette tegnap,4-5 emailezés egy csomó kérdés után 1 nappal ilyen üzenet!?
Nem kell megvenni,de könyörgöm ne raboljuk már egymás idejét!!!!!!!!!
Ma bejuttattam neki Pestre a kábelt.
Óvakodjatok az ilyen fórumozóktól,remélem lassan kikopnak innen.
Csaó
Sajnos én is így jártam vele.
Pedig elvite volna más a portékám.
Nem tudtam utalni,sok munkám miatt,stb.Nem kell rosszat írni,mert visszaléptem!
De kell írni,mert hiteltelen vagy!!!!

Avatar
cupra70
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2015.05.21., csüt. 08:47
Értékelés: 0

Re: Black Rhodium Fusion tápkábel

Hozzászólás Szerző: cupra70 »

erica írta:
2019.01.27., vas. 11:44
baggio76 írta:
2019.01.27., vas. 11:34
Cupra70 fórumtársunktól,ezt az üzenetet kaptam:
Hello!Sikerült a páromnak elkölteni kábelre szánt összeget,így szeretnék elállni a vásárlási szándékomtól!Remélem más érdeklődőt tudsz értesíteni,rendszere része lehet.Megértésed köszönöm,sikeres értékesítést!János
Hétfőig lejegeltette tegnap,4-5 emailezés egy csomó kérdés után 1 nappal ilyen üzenet!?
Nem kell megvenni,de könyörgöm ne raboljuk már egymás idejét!!!!!!!!!
Ma bejuttattam neki Pestre a kábelt.
Óvakodjatok az ilyen fórumozóktól,remélem lassan kikopnak innen.
Csaó
Sajnos én is így jártam vele.
Pedig elvite volna más a portékám.
Nem tudtam utalni,sok munkám miatt,stb.Nem kell rosszat írni,mert visszaléptem!

Avatar
cupra70
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2015.05.21., csüt. 08:47
Értékelés: 0

Re: Black Rhodium Fusion tápkábel

Hozzászólás Szerző: cupra70 »

Sikeres értékesítést kívánok,figyelemmel kísérem,hogy milyen hamar viszik el!

Avatar
cupra70
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2015.05.21., csüt. 08:47
Értékelés: 0

Re: Black Rhodium Fusion tápkábel

Hozzászólás Szerző: cupra70 »

Kedves Hozzászóló fórumtársak!Az elállási szándék még utolsó pillanatban is megillet bárkit!Az hogy személyem re irányuló negatív megjegyzés,kerüljenek,hát vásároltam már mástól és eladtam is,mindenki elégedett volt.Az ,hogy más elvitte volna helyettem és nekem lett jegelve ez nevetséges,majd hetekig még árulják.A30 e.Ft-os kábel már 25e.Ft.Én csak a csatlakozók miatt vettem volna meg,a kábel egy nagy sz..r,kidobtam volna.Nordost,kábelekkel szerelt rendszerem van 1 milliós tv-vel.Lehet rossz kommentet írni a másikról,de ezzel a saját rosszindulatú,okoskodó természeteteket mutatjátok be!

Avatar
baggio76
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2016.10.20., csüt. 21:52
Értékelés: -22

Re: Black Rhodium Fusion tápkábel

Hozzászólás Szerző: baggio76 »

Ezért is írtam ki,hogy legalább más kikerülje!!! 36_1_10.gif

Online
Avatar
erica
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1344
Csatlakozott: 2015.12.01., kedd 20:45
Értékelés: 273

Re: Black Rhodium Fusion tápkábel

Hozzászólás Szerző: erica »

baggio76 írta:
2019.01.27., vas. 11:34
Cupra70 fórumtársunktól,ezt az üzenetet kaptam:
Hello!Sikerült a páromnak elkölteni kábelre szánt összeget,így szeretnék elállni a vásárlási szándékomtól!Remélem más érdeklődőt tudsz értesíteni,rendszere része lehet.Megértésed köszönöm,sikeres értékesítést!János
Hétfőig lejegeltette tegnap,4-5 emailezés egy csomó kérdés után 1 nappal ilyen üzenet!?
Nem kell megvenni,de könyörgöm ne raboljuk már egymás idejét!!!!!!!!!
Ma bejuttattam neki Pestre a kábelt.
Óvakodjatok az ilyen fórumozóktól,remélem lassan kikopnak innen.
Csaó
Sajnos én is így jártam vele.
Pedig elvite volna más a portékám.
Musical Fidelity M6500i+mf m6dac Aq niagara 5000,Aq redwood hangfalkábel,Aq wild blue yonder xlr ,Aq Hurricane High-Current-ek,és Source,Quadral aurum montan 8 :)

Avatar
baggio76
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2016.10.20., csüt. 21:52
Értékelés: -22

Re: Black Rhodium Fusion tápkábel

Hozzászólás Szerző: baggio76 »

Cupra70 fórumtársunktól,ezt az üzenetet kaptam:
Hello!Sikerült a páromnak elkölteni kábelre szánt összeget,így szeretnék elállni a vásárlási szándékomtól!Remélem más érdeklődőt tudsz értesíteni,rendszere része lehet.Megértésed köszönöm,sikeres értékesítést!János
Hétfőig lejegeltette tegnap,4-5 emailezés egy csomó kérdés után 1 nappal ilyen üzenet!?
Nem kell megvenni,de könyörgöm ne raboljuk már egymás idejét!!!!!!!!!
Ma bejuttattam neki Pestre a kábelt.
Óvakodjatok az ilyen fórumozóktól,remélem lassan kikopnak innen.
Csaó

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4881
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »

Sajnálatos, hogy az utóbbi években a seftelés vette át a főszerepet a fórumon és úgy az egész magyar hifis világban. :(

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12000
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5686
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

classic írta:
2019.01.17., csüt. 13:38
Mondom ne veszekedjünk mert azt utálom és kérlek ne haragudj rám ezmiatt. Az tényleg papírral volt hirdetve... Sok hifis papírt és számlát kidobtam és az elveszettnek hitt futómű eredeti magyar kitöltött garjegye eĺőkerült de nem akartam már feléd kavarni, hogy mégis megvan így eltettem. Pár napja meg amikor írtál keresgéltem és előkerült a futó már régebben eltüzelt dobozán volt matricák de azt is tűzre dobtam - az nem annyira lényeges és egy karkábel rögzítő csavaros fül amit elölhagytam egy dobozban az eladó kábelekkel, ne felejtsem el majdani odaadásra. Tehát azt a papírt és fület odaadom ha jársz felém ugorj be érte. Viszont én még mindig azt mondom, hogy a kiegészítők nem databja az akkori egyességnek azért is mondtam, hogy nincs hozzá! Ha neked kell majd adsz érte valamit ha nem akkor eladom és visszajön valami amivel az avx en is átvertek. Ha tudsz inkább hívj én nem tudom a számodat ezt ne itt beszéljük meg.
Mivel úgy látom eddig nincs konszenzus, javaslom innentől menjen ez privátban, vagy telefonon.Remélhetően megnyugtató eredmény születik a vásárló irányába (mivel én még mindig úgy látom / látjuk, hogy itt nem ő a hunyó).Ezúton kérem eizol-t, hogy itt mindenképpen írja le, hogy mi lett a végkifejlet.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
classic
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.01.18., hétf. 18:10
Értékelés: 53

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: classic »

Mondom ne veszekedjünk mert azt utálom és kérlek ne haragudj rám ezmiatt. Az tényleg papírral volt hirdetve... Sok hifis papírt és számlát kidobtam és az elveszettnek hitt futómű eredeti magyar kitöltött garjegye eĺőkerült de nem akartam már feléd kavarni, hogy mégis megvan így eltettem. Pár napja meg amikor írtál keresgéltem és előkerült a futó már régebben eltüzelt dobozán volt matricák de azt is tűzre dobtam - az nem annyira lényeges és egy karkábel rögzítő csavaros fül amit elölhagytam egy dobozban az eladó kábelekkel, ne felejtsem el majdani odaadásra. Tehát azt a papírt és fület odaadom ha jársz felém ugorj be érte. Viszont én még mindig azt mondom, hogy a kiegészítők nem databja az akkori egyességnek azért is mondtam, hogy nincs hozzá! Ha neked kell majd adsz érte valamit ha nem akkor eladom és visszajön valami amivel az avx en is átvertek. Ha tudsz inkább hívj én nem tudom a számodat ezt ne itt beszéljük meg.

Avatar
eizol
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2004.10.16., szomb. 11:55
Értékelés: 107
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: eizol »

Kedves Classic Fórumtárs!

Bizony, hogy magyar papírosnak hirdetted, ahogy azt már itt lejjebb egy fórumtársunk be is linkelte.
Levelemben amit válasz nélkül töröltél ki nem szerepelt a gerinctelen szó.
Én jellemtelen dolognak írtam.
A levél tartalma:

"Szia!

Anno én vettem meg az sme hangkart és az oracle lemezjátszót tőled.
Látom, hogy most árulod azokat amik hiányoztak a a hangkar dobozából.
Azt gondolom, hogy ez tisztességtelen volt a részedről.
Annak idején azt írtad a Virinek, hogy a hangkar dobozzal tartozékaival van. Amikor mentünk érte én rá is kérdeztem, hogy a beállító sablon és a többi szerszám miért nincs benne. Akkor azt mondtad, hogy amikor hozzád került a hiányzó dolgok már nem voltak benne. Ehhez képest most csak és kizárólag olyat hirdetsz ami abból hiányzik amit nekem odaadtál. Se többet, se kevesebbet.
Csak szerettem volna jelezni, hogy tudok róla és jellemtelen dolognak tartom.

Üdvözlettel,
István"

Én nem szeretnék veszekedni, de amit írok azok sajnos a tények.Én nem szeretném kritizálni mit és mennyiért adsz, az a Te dolgod, és abba sem mennék bele amit nem velem egyeztettél, én csak a kettőnk között történt dolgokról tudok beszélni.

Ami magyarázatot most itt írtál itt, azzal sajnos nem tudok mit kezdeni.
Akkor problémáimat próbálom pontokba szedni.
Itt mindenhol idézem majd amiket írtál a könnyebb átláthatóság érdekében.

1. "Nem hirdettem Magyar papírosnak és nem ígértem hozzá csak mondtam, hogy az - de azt sem neked"

Nos, ennek cáfolatával kezdtem a levelem.

2."Én veled nem is tárgyaltam de akivel igen elmondtam neki, hogy nincs a karhoz csak a dupla doboz de adtam hozzá a karbázisra szereléshez csavart és magasság állítót."

Ha nincs hozzá, akkor most, hogy tudod hirdetni?

3."Ha problémád van előbb engem -is- meg kellett volna kérdezni és nem egyoldalúan és jogtalanul sértegetni és vádaskodni! Viszont azóta már kétszer beszéltünk és akkor nem mondtad, hogy valami bánt - én érezném magamat rosszul ha valaki rám haragudna és ezt még közölné is velem (de nem mindenki ilyen), igyekeznék kijavítani de csak addig a pontig ahol nem sért meg az illető"

Valóban 2x is beszéltünk. Először miután haza vittem a lemezjátszót és összeraktam. Akkor hívtalak, hogy minden működik, de nem tudom pontosan beállítani mert találtam a rugókon a gyári színjelölést és tudsz e segíteni, hogy melyik lehet melyik. Akkor azt mondtad, hogy nem de emlékszel , hogy jelölve voltak. Még azt is mondtad, hogy felpolíroztad a rugókat és akkor jöttek le a szín jelölések.
(Itt csak halkan jegyezném meg, hogy ez a polírozás nekem szállítással együtt több mint 300 dolláromba került, mert emiatt kellett hozzá rendelnem egy felújító készletet az Oracle-től. Amit soha eddig nem tettem szóvá neked, mert nem gondoltam, hogy ezt direkt csináltad volna, inkább csak betudtam a jóindulatú hozzá nem értésednek. Természetesen erről minden papírom megvan)
Másodszor viszont azért hívtalak, hogy esetleg nem került-e elő a beállító sablon vagy esetleg nem tudsz e eladót. Még néhány ezer forintot is fizettem volna érte.
Akkor azt mondtad, hogy sajnos nem találtad meg.
Tehát én jeleztem!
Ehhez képest Te kivártál néhány hónapot, hogy ne legyen feltűnő és akkor kezdted árulni, nem kevés pénzért. De mint mondottam volt, az ár képzés magánügy. Itt az a probléma, hogy ezek a dolgok ebből a dobozból hiányoznak.

4."Amúgy én meg téged nem ajánlanálak mert nem vagy szalonképes - aki egyszer csak ilyet ír a másiknak meg nem válaszolsz más ügyben a levelezésre kérdésre meg utólag jogtalanul kérsz számon és járatsz le nagy nyilvánosság előtt (akkor ha úgy érezted, hogy ez így nem megfelelő minek mentél bele - előbb eljöttetek megnézni és utána mentetek el elhozni a cseretárgyakat! és nem megvetted mint ahogy a leveledben írtad mert nekem te pénzt nem adtál)."

Valóban, én pénzt nem adtam Neked. Én Virinek fizettem, de azt Te is tudtad, hogy ez a csere közted és Viri közt csak akkor jön létre ha én megveszem tőle az Oracle-t és az SME kart. Ezért is mentem vele, hogy ott megnézzem és ha rábólintok akkor lesz csere, ha nem, akkor nem.
Én megnéztem és, ahogy írtam is kérdeztelek a hiányosságokról, amire akkor azt a választ kaptam, hogy már hozzád is így került. Valóban, én ennek ellenére is megvettem!
Nem is erre írtam, hogy jellemtelen, hanem arra, hogy ezek szerint, Te ezt a későbbi + haszon reményében már tudatosan vetted ki belőle, de akkor azt állítva, hogy nem is volt benne!
Én nem is figyeltem, hogy Te hónapok múlva miket hirdetsz, de ez a hifis kör kicsi és két barátom is felhívta a figyelmem, hogy Te utólag hirdeted az SME kar akkor át nem adott tartozékait.

Ha Te ezt jogtalan számonkérésnek érzed, akkor nem tudok mit mondani.



5. "Viszont egyesek amit a hirdetésemben művelnek az undorító, oda járnak kötekedni, honnan veszik hozzá ismeretlenül a bátorságot? És ezt miért hagyják? Én nem járok más hirdetésébe játszadozni mert nincs mondási kényszerem, elvárom, hogy hozzám se járjanak. Mondtam finoman fogalmazok -de csak egy bizonyos pontig- de nem fogta fel az illető."

Ehhez nincs mit hozzá fűznöm.
Én nem szoktam, de ez vissza is nézhető.
A Tiédbe is csak azért írtam most mert eme hozzászólásom legelején bemásolt hozzád intézett levelemre semmilyen magyarázat sem jött tőled, csak egy értesítés, hogy törölted.
Gondoltam ezek után fórumtársi kötelességem másokat is figyelmeztetni, hogy ennek fényében üzleteljenek Veled.


Bocsánat ha kicsit hosszúra sikeredett, de muszáj voltam részletekbe is bele menni, hogy mindenki számára érthető és tárgyilagos legyen.

Ezek alapján, ki-ki döntse el maga, hogy ez jogtalan volt e vagy sem és ezután ezek ismeretében kössön veled ezután üzletet.
Ha én láttam ezt rosszul akkor ebből hátrány Téged nem fog érni.

Üdvözlettel,
eizol

Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Tul »

tonee73 írta:
2019.01.17., csüt. 07:47
classic írta:
2019.01.16., szer. 23:14
:smile33: Mást nem tudok mondani az ilyen gusztustalan alakra.
Ezt nekem mondtad???
Jogos, és ezúton elnézést kérek érte. :smile53: Meg kellett volna várnom mindkét felet mielőtt bármit is írok.
Engem csak az érdekel hogy a fórumon minden korrektül rendben menjen ha eladásról van szó.
[/quote]

Rendes tőled, de azért a trane által írottak ismét az eredeti irányba terelik a gyanút.. :(

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12000
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5686
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

classic írta:
2019.01.16., szer. 23:14
:smile33: Mást nem tudok mondani az ilyen gusztustalan alakra.
Ezt nekem mondtad???
[/quote]

Jogos, és ezúton elnézést kérek érte. :smile53: Meg kellett volna várnom mindkét felet mielőtt bármit is írok.
Engem csak az érdekel hogy a fórumon minden korrektül rendben menjen ha eladásról van szó.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
classic
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.01.18., hétf. 18:10
Értékelés: 53

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: classic »

:smile33: Mást nem tudok mondani az ilyen gusztustalan alakra.
[/quote]

Ezt nekem mondtad???

Avatar
classic
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.01.18., hétf. 18:10
Értékelés: 53

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: classic »

eizol írta:
2019.01.09., szer. 13:53
Sziasztok!

Én Classic nevezetű fórumtársunkat nem ajánlom senkinek.
Egy hármas csere ügyletből kifolyólag kerültem kapcsolatba vele.
Egy Oracle delphi lemezjátszó és egy sme v kar került tőle hozzám.
A lemezjátszót magyar papírosnak hirdette. Az sme v hangkart pedig dobozos újszerűnek. Külön csomagolva is kaptam meg.
Mivel ez egy hármas csere volt, Viri fórumtárssal mentünk oda. A helyszínen derült ki, hogy a lemezjátszónak nincs is papírja, de gondoltam ez nem lényeg mert tényleg szép állapotban volt.
Az újszerűnek hirdetett sme hangkar dobozából hiányoztak a beállító sablonok és néhány beállító szerszám. Azonnal rá is kérdeztem, hogy ezek miért nincsenek benne. Azt a választ kaptam, hogy már Ő hozzá is így került és neki fogalma sem volt, hogy azoknak is benne kellene lenni.
Gondoltam ezen már nem akadékoskodom mert a sablont le lehet tölteni, a szerszámok meg pótolhatok és különben is már oda cipeltük Viri nagy hangfalait is ami a csere egyik alapja volt.
De a lényeg csak most jön!
A napokban vettem észre, hogy Classic fórumtársunk a HFP-n excellence néven hirdeti a az én dobozomból hiányzó szerszámokat, sablonokat és kis könyvet! Nevetséges 100.00 forintért!!!
Az már egy más kérdés, hogy a termékek értékének háromszorosát kéri, de szerintem ez már kimeríti a pitiánerség fogalmát is.
Tegnap írtam neki egy levelet aminek a másolatát Viri fórumtársnak is elküldtem. Ebben tényleg minden sértést mellőzve hívtam fel a figyelmét arra a tényre, hogy ez szerintem semennyire sem volt korrekt. A félreértések elkerülése végett azt is beleírtam, hogy az általa hirdetett dolgok se nem többek, se nem kevesebbek mint ami az én sme v karom dobozából hiányoznak. Megelőzendően azt a választ, hogy ezek egy másik karból maradtak. :-)
Classic fórumtársunk még válaszra sem méltatott, egyszerűen olvasás után törölte az üzenetemet.
Nos hát, a közeli és távoli jövőben mindenki ennek fényében üzleteljen eme inkorrekt fórumtársunkkal!!!!!
Bocsánat ha kicsit hosszú lett de nem tudtam rövidebben leírni.
Üdv,
eizol
Nem hirdettem Magyar papírosnak és nem ígértem hozzá csak mondtam, hogy az - de azt sem neked (ami igaz is mert közben megtaláltam, meg egy rögzítő fület is) de mérgemben a kályhában landolt kettő kivételével mert nem szépen kérted hanem gerinctelennek neveztél -ami szerinted nem sértő- a leveledben amit válasz után nyilván élből ki is töröltem.
Én veled nem is tárgyaltam de akivel igen elmondtam neki, hogy nincs a karhoz csak a dupla doboz de adtam hozzá a karbázisra szereléshez csavart és magasság állítót. Amit én nem ígértem hozzá azt nyilván nem is fogom adni és azt ne is kérje rajtam számon senki!
Szerintem meg egy ekkora cserénél egy 10 e ft os dugón vacakolni az a pitiánerség! - ha nem úgy lett volna talán a végeredmény is másképp alakul... Szerintem nem tudsz mindent erről a történetről és ezek szerint nem hiteles a forrásod sem. Ha problémád van előbb engem -is- meg kellett volna kérdezni és nem egyoldalúan és jogtalanul sértegetni és vádaskodni! Viszont azóta már kétszer beszéltünk és akkor nem mondtad, hogy valami bánt - én érezném magamat rosszul ha valaki rám haragudna és ezt még közölné is velem (de nem mindenki ilyen), igyekeznék kijavítani de csak addig a pontig ahol nem sért meg az illető! Amúgy én meg téged nem ajánlanálak mert nem vagy szalonképes - aki egyszer csak ilyet ír a másiknak meg nem válaszolsz más ügyben a levelezésre kérdésre meg utólag jogtalanul kérsz számon és járatsz le nagy nyilvánosság előtt (akkor ha úgy érezted, hogy ez így nem megfelelő minek mentél bele - előbb eljöttetek megnézni és utána mentetek el elhozni a cseretárgyakat! és nem megvetted mint ahogy a leveledben írtad mert nekem te pénzt nem adtál).
Meg hirdettél a közelmúltban kétféle dolgot amire írtam neked elsőre még volt félvállról odavetett válasz de aztán mindkettőre olvasta de válasz nem jött és amikor elkelt akkor sem írtál, hogy elkelt. Gondolom azóta már morogtál de lehetett volna ezt finomabban is előadni vagy máshogyan.
Szerintem ne veszekedjünk meg ez a kiteregetés semmi jóra nem fog vezetni, és a félreértés miatti utólagos sértődött reklamációd leveledet és beírásodat nem érzem jogosnak. Ha lehetne inkább hívj fel és megbeszéljük de előtte állítsd helyre a becsületemet - amire igencsak kényes vagyok és azt a személyeskedő felhasználónevű részt töröltesd.
Viszont egyesek amit a hirdetésemben művelnek az undorító, oda járnak kötekedni, honnan veszik hozzá ismeretlenül a bátorságot? És ezt miért hagyják? Én nem járok más hirdetésébe játszadozni mert nincs mondási kényszerem, elvárom, hogy hozzám se járjanak. Mondtam finoman fogalmazok -de csak egy bizonyos pontig- de nem fogta fel az illető. Meg itt a teljes igazság ismerete nélkül ítélkeznek ráadásul admin, na azt már végképp elítélem! Továbbá a hirdetésekben valótlanságokat állítanak és maszatolják az igazságot! - én meg valós tényeket közlök képekkel és velem kekeckednek. Meg aki pár hete ezen az oldalon lévő eladó hibátlan 3 napja járatja megbíztam benne kp ért kipróbálás nélkül tök hibásan adta ide sorolhatnám de én nem szaladok ide kipellengérezni őket! Ki fog tőlem itt a végén bocsánatot kérni?

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

tonee73 írta:
2019.01.09., szer. 20:21
eizol írta:
2019.01.09., szer. 13:53
Én Classic nevezetű fórumtársunkat nem ajánlom senkinek.
:smile33: Mást nem tudok mondani az ilyen gusztustalan alakra.
Miért árul még mindig itt?
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12000
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5686
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

eizol írta:
2019.01.09., szer. 13:53
Sziasztok!

Én Classic nevezetű fórumtársunkat nem ajánlom senkinek.
Egy hármas csere ügyletből kifolyólag kerültem kapcsolatba vele.
Egy Oracle delphi lemezjátszó és egy sme v kar került tőle hozzám.
A lemezjátszót magyar papírosnak hirdette. Az sme v hangkart pedig dobozos újszerűnek. Külön csomagolva is kaptam meg.
Mivel ez egy hármas csere volt, Viri fórumtárssal mentünk oda. A helyszínen derült ki, hogy a lemezjátszónak nincs is papírja, de gondoltam ez nem lényeg mert tényleg szép állapotban volt.
Az újszerűnek hirdetett sme hangkar dobozából hiányoztak a beállító sablonok és néhány beállító szerszám. Azonnal rá is kérdeztem, hogy ezek miért nincsenek benne. Azt a választ kaptam, hogy már Ő hozzá is így került és neki fogalma sem volt, hogy azoknak is benne kellene lenni.
Gondoltam ezen már nem akadékoskodom mert a sablont le lehet tölteni, a szerszámok meg pótolhatok és különben is már oda cipeltük Viri nagy hangfalait is ami a csere egyik alapja volt.
De a lényeg csak most jön!
A napokban vettem észre, hogy Classic fórumtársunk a HFP-n excellence néven hirdeti a az én dobozomból hiányzó szerszámokat, sablonokat és kis könyvet! Nevetséges 100.00 forintért!!!
Az már egy más kérdés, hogy a termékek értékének háromszorosát kéri, de szerintem ez már kimeríti a pitiánerség fogalmát is.
Tegnap írtam neki egy levelet aminek a másolatát Viri fórumtársnak is elküldtem. Ebben tényleg minden sértést mellőzve hívtam fel a figyelmét arra a tényre, hogy ez szerintem semennyire sem volt korrekt. A félreértések elkerülése végett azt is beleírtam, hogy az általa hirdetett dolgok se nem többek, se nem kevesebbek mint ami az én sme v karom dobozából hiányoznak. Megelőzendően azt a választ, hogy ezek egy másik karból maradtak. :-)
Classic fórumtársunk még válaszra sem méltatott, egyszerűen olvasás után törölte az üzenetemet.
Nos hát, a közeli és távoli jövőben mindenki ennek fényében üzleteljen eme inkorrekt fórumtársunkkal!!!!!
Bocsánat ha kicsit hosszú lett de nem tudtam rövidebben leírni.
Üdv,
eizol
:smile33: Mást nem tudok mondani az ilyen gusztustalan alakra.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
eizol
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2004.10.16., szomb. 11:55
Értékelés: 107
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: eizol »

Sziasztok!

Én Classic nevezetű fórumtársunkat nem ajánlom senkinek.
Egy hármas csere ügyletből kifolyólag kerültem kapcsolatba vele.
Egy Oracle delphi lemezjátszó és egy sme v kar került tőle hozzám.
A lemezjátszót magyar papírosnak hirdette. Az sme v hangkart pedig dobozos újszerűnek. Külön csomagolva is kaptam meg.
Mivel ez egy hármas csere volt, Viri fórumtárssal mentünk oda. A helyszínen derült ki, hogy a lemezjátszónak nincs is papírja, de gondoltam ez nem lényeg mert tényleg szép állapotban volt.
Az újszerűnek hirdetett sme hangkar dobozából hiányoztak a beállító sablonok és néhány beállító szerszám. Azonnal rá is kérdeztem, hogy ezek miért nincsenek benne. Azt a választ kaptam, hogy már Ő hozzá is így került és neki fogalma sem volt, hogy azoknak is benne kellene lenni.
Gondoltam ezen már nem akadékoskodom mert a sablont le lehet tölteni, a szerszámok meg pótolhatok és különben is már oda cipeltük Viri nagy hangfalait is ami a csere egyik alapja volt.
De a lényeg csak most jön!
A napokban vettem észre, hogy Classic fórumtársunk a HFP-n excellence néven hirdeti a az én dobozomból hiányzó szerszámokat, sablonokat és kis könyvet! Nevetséges 100.00 forintért!!!
Az már egy más kérdés, hogy a termékek értékének háromszorosát kéri, de szerintem ez már kimeríti a pitiánerség fogalmát is.
Tegnap írtam neki egy levelet aminek a másolatát Viri fórumtársnak is elküldtem. Ebben tényleg minden sértést mellőzve hívtam fel a figyelmét arra a tényre, hogy ez szerintem semennyire sem volt korrekt. A félreértések elkerülése végett azt is beleírtam, hogy az általa hirdetett dolgok se nem többek, se nem kevesebbek mint ami az én sme v karom dobozából hiányoznak. Megelőzendően azt a választ, hogy ezek egy másik karból maradtak. :-)
Classic fórumtársunk még válaszra sem méltatott, egyszerűen olvasás után törölte az üzenetemet.
Nos hát, a közeli és távoli jövőben mindenki ennek fényében üzleteljen eme inkorrekt fórumtársunkkal!!!!!
Bocsánat ha kicsit hosszú lett de nem tudtam rövidebben leírni.
Üdv,
eizol

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 137
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »

Csutka írta:
2018.10.29., hétf. 17:08
Audience egy megbízhatatlan eladó, aki hazudozik össze-vissza - senkinek sem ajánlom, hogy tőle vásároljon.
A legszomorúbb, hogy egy cég képviselője.
Korábban egy OPPO lejátszó, majd most egy Isotek szűrő kapcsán hitegetett.
A készüléket már két hete futárral elküldte, de valahogy nem érkezett meg.
Külföldön van, majd utánanéz, majd legutóbb - Pesten átvehető - pedig elküldte.
Kár nem ért, de felháborít az eset.
:angry:
Én eddig csak kábeleket vettem tőle, és mindig előre megbeszélt időpontban, az üzletben találkoztunk. Ő mindig ott volt, és minden úgy ment ahogy előre egyeztettünk. Ha kérdésem volt, akkor inkább felhívott, mint hogy hosszas pü váltásba fulladjunk, stb.
Szóval nekem eddig csak pozitív tapasztalatom volt vele. Sajnálom, hogy nálad máshogy alakult.
AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12000
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5686
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

wittao írta:
2018.10.29., hétf. 19:49


Szemi ha rám hallgatsz, hagyod a fenébe. Csak ha elmegy a KP-vel Hozzád, átadja, utána állnék vele szóba. Talán.
Így is kell. :smile32:
Az ilyenekkel nem kell foglalkozni! Ha nagyon kell neki üljön kocsiba a pénzzel aztán fogja-vigye.Az ilyeneknek szoktam mondani: ennyi az ár, nem jegelek-aki jön és először leteszi az asztalra a lét az viszi a cuccot.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
irishcream
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3421
Csatlakozott: 2015.05.28., csüt. 22:11
Értékelés: 1202

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: irishcream »

irishcream írta:
2018.10.30., kedd 18:49
nemtomm írta:
2018.10.29., hétf. 19:51
Szemi007 írta:
2018.10.29., hétf. 19:43


Sziasztok!
Eddig engem is hiteget. Hív, tegyem félre, ....
Elgondolkodtató! Köszönöm az infót.
Üdv:

$anyi
Hasonló gondom nekem is volt már ...... :smile33:
Jártam nála, nem egyszerű az ember, elvittem hozzá egy processzort, aminek megegyeztünk az árában. Jó másfél órán át a beállitásokon dolgozott, mielőtt a szőnyegen futó 3km mindenféle kábelt a helyére dugdosta. Kiderült, ha nem sikerül az elképzelése a beállítások átkonfigurálásában, akkor ez már neki nem is kell.......sikerült. Mikor fizetésre került sor nem volt meg a teljes ár , még 5000Ft hiányzott, ekkor valakit megkérdezett a lakásban, hogy van-e neki? nem volt........jól van hagyjuk .fogtam a majdnem vételárat és hazaautóztam a ......körútról.... 200 km-t.
Amúgy megszállott a pali. Van kb 70db HS 500 , meg vagy 25 Marantz vintage erősítő a lakásában.
Nem ajánlott vevő!!! Kizárólag erős idegzetűeknek, de nekik is össze kell szedni magukat.
Persze valószínűleg eladóként is aggályos partner.

Avatar
irishcream
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3421
Csatlakozott: 2015.05.28., csüt. 22:11
Értékelés: 1202

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: irishcream »

nemtomm írta:
2018.10.29., hétf. 19:51
Szemi007 írta:
2018.10.29., hétf. 19:43
wittao írta:
2018.03.19., hétf. 21:29
Sziasztok,
 
érdeklődni szeretnék, hogy "lászlóka" nevű felhasználóval van-e valakinek valamilyen tapasztalata? Én egy barátom nevében tettem fel pár hirdetést az utóbbi időben, és az említett "lászlóka" 2x is fölöslegesen megfuttatta a városban, majd gyorsan meggondolta magát. Egy fórumtárssal beszéltük, nála is jelentkezett komoly vevőként (ugyanolyan terméket hirdetünk) és egymásra hivatkozva próblja lefelé nyomni az árakat mindkettőnknél. Amikor ez megtörténik (bizonyos korlátokon belül) lakatoljam le, most bezárhatom, biztos vevő stb. Utána pedig szórakozgat tovább, tologatja a találkozó időpontját stb. Most idead 100-at, aztán meglátjuk stb.
Én ma elküldtem melegebb éghajlatra, de óvva intek mindenkit tőle! Energiavámpír, baromira fárasztó és komolytalan, kivágod az ablakon és bemászik a kulcslyukon.
Sziasztok!
Eddig engem is hiteget. Hív, tegyem félre, ....
Elgondolkodtató! Köszönöm az infót.
Üdv:

$anyi
Hasonló gondom nekem is volt már ...... :smile33:
Jártam nála, nem egyszerű az ember, elvittem hozzá egy processzort, aminek megegyeztünk az árában. Jó másfél órán át a beállitásokon dolgozott, mielőtt a szőnyegen futó 3km mindenféle kábelt a helyére dugdosta. Kiderült, ha nem sikerül az elképzelése a beállítások átkonfigurálásában, akkor ez már neki nem is kell.......sikerült. Mikor fizetésre került sor nem volt meg a teljes ár , még 5000Ft hiányzott, ekkor valakit megkérdezett a lakásban, hogy van-e neki? nem volt........jól van hagyjuk .fogtam a majdnem vételárat és hazaautóztam a ......körútról.... 200 km-t.
Amúgy megszállott a pali. Van kb 70db HS 500 , meg vagy 25 Marantz vintage erősítő a lakásában.
Nem ajánlott vevő!!! Kizárólag erős idegzetűeknek, de nekik is össze kell szedni magukat.

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2869
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

Szemi007 írta:
2018.10.29., hétf. 19:43
wittao írta:
2018.03.19., hétf. 21:29
Sziasztok,
 
érdeklődni szeretnék, hogy "lászlóka" nevű felhasználóval van-e valakinek valamilyen tapasztalata? Én egy barátom nevében tettem fel pár hirdetést az utóbbi időben, és az említett "lászlóka" 2x is fölöslegesen megfuttatta a városban, majd gyorsan meggondolta magát. Egy fórumtárssal beszéltük, nála is jelentkezett komoly vevőként (ugyanolyan terméket hirdetünk) és egymásra hivatkozva próblja lefelé nyomni az árakat mindkettőnknél. Amikor ez megtörténik (bizonyos korlátokon belül) lakatoljam le, most bezárhatom, biztos vevő stb. Utána pedig szórakozgat tovább, tologatja a találkozó időpontját stb. Most idead 100-at, aztán meglátjuk stb.
Én ma elküldtem melegebb éghajlatra, de óvva intek mindenkit tőle! Energiavámpír, baromira fárasztó és komolytalan, kivágod az ablakon és bemászik a kulcslyukon.
Sziasztok!
Eddig engem is hiteget. Hív, tegyem félre, ....
Elgondolkodtató! Köszönöm az infót.
Üdv:

$anyi
Hasonló gondom nekem is volt már ...... :smile33:
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
Szemi007
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.03.22., kedd 22:13
Értékelés: 35

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Szemi007 »

wittao írta:
2018.03.19., hétf. 21:29
Sziasztok,
 
érdeklődni szeretnék, hogy "lászlóka" nevű felhasználóval van-e valakinek valamilyen tapasztalata? Én egy barátom nevében tettem fel pár hirdetést az utóbbi időben, és az említett "lászlóka" 2x is fölöslegesen megfuttatta a városban, majd gyorsan meggondolta magát. Egy fórumtárssal beszéltük, nála is jelentkezett komoly vevőként (ugyanolyan terméket hirdetünk) és egymásra hivatkozva próblja lefelé nyomni az árakat mindkettőnknél. Amikor ez megtörténik (bizonyos korlátokon belül) lakatoljam le, most bezárhatom, biztos vevő stb. Utána pedig szórakozgat tovább, tologatja a találkozó időpontját stb. Most idead 100-at, aztán meglátjuk stb.
Én ma elküldtem melegebb éghajlatra, de óvva intek mindenkit tőle! Energiavámpír, baromira fárasztó és komolytalan, kivágod az ablakon és bemászik a kulcslyukon.
Sziasztok!
Eddig engem is hiteget. Hív, tegyem félre, ....
Elgondolkodtató! Köszönöm az infót.
Üdv:

$anyi

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”