Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Neten kinált hifi termékek

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4882
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »


Vendég

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Kis szobába kezdő gépnek ennyiért jó áron van...30 körül szokták árulni..

Avatar
V.Norbi86
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2009.02.09., hétf. 17:28
Értékelés: 4

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: V.Norbi86 »


Találtam a neten egy Yamaha RXV 350 es házimozierősítőt 15 ezer ft-ért!Azt írják kitűnő állapotban alakalmi áron!Nekem kissé túl olcsó   :lol!: 
nem olcsó az, kb annyit ér...

Tényleg?Ennyire rossz lenne?Hát ezen meglepődtem!Hugomnak jó lenne a szobájába :taps: Azt hittem valami baja vanazért ennyi

Vendég

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Találtam a neten egy Yamaha RXV 350 es házimozierősítőt 15 ezer ft-ért!Azt írják kitűnő állapotban alakalmi áron!Nekem kissé túl olcsó :lol!:
nem olcsó az, kb annyit ér... :taps:

Avatar
V.Norbi86
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2009.02.09., hétf. 17:28
Értékelés: 4

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: V.Norbi86 »

Találtam a neten egy Yamaha RXV 350 es házimozierősítőt 15 ezer ft-ért!Azt írják kitűnő állapotban alakalmi áron!Nekem kissé túl olcsó :lol!:

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »


a blue note lemezek kínálata számomra mindig itt a legbővebb - mondjuk én speciel ezt a főleg a '60-as évek első felére koncentrálódó (free)jazz-t szeretem
Melyik MM-be jársz?
Merthogy a lemezkínálat eléggé boltfüggő - hol mennyire ért hozzá a lemezrészleg vezetője.
A Pólus MM-jének jazz polcait pl már meg se nézem...
A Duna Pláza Saturnja vixont egész jó, és kérésre meg is hozzák amit szeretnél.

Avatar
turizoli
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 18:32
Értékelés: 0

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: turizoli »



 
 


Avatar
Eqx
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2008.11.21., pén. 22:48
Értékelés: 5

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: Eqx »


Erre varrjatok gombot

 


Rediscover music

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: dörmögi »


OK, most már értem, tehát az én esetemben nincs kikötve minimum ár.
Pontosan ez a helyzet.

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Avatar
fga
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2008.01.15., kedd 17:37
Értékelés: 0

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: fga »


Lenne egy kérdésem, hátha tud valaki segíteni. Az angol eBay-en láttam egy cuccot, amit úgy írtak ki, hogy "XY cucc no reserve". Ez a "no reserve" jelent valami speciálisat eBay ügyletek vonatkozásában?
Az eladó meghatározhat egy minimum eladási árat, ami alatt hiába vannak licitek, nem adja el a cuccot. Azt, hogy milyen magasra tette ezt az árat, csak akkor lehet megtudni, ha valamelyik licitáló azt már elérte, akkor a "reserve met" felirat jelenik meg az aktuális licit mellett, addig "reserve not met" az állás.

Köszi a választ. A "no reserve" a tétel megnevezésében szerepel, és nem a jelenlegi licitösszeg mellett. Így ez nem teljesen stimmel azzal, amit írtál.

Persze hogy nem jelenik meg a licitösszeg mellett az, hogy "no reserve", hiszen az egy "no reserve auction", amire az eladó a leírásban felhívta a figyelmet, és ami a default setting, ha valaki el akar adni valamit. Ha "reserve auction"-ról van szó (amiért egyébként külön fizetni kell), akkor van a licitösszeg mellett az, hogy "reserve not met" vagy "reserve met".

OK, most már értem, tehát az én esetemben nincs kikötve minimum ár.

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: dörmögi »


Lenne egy kérdésem, hátha tud valaki segíteni. Az angol eBay-en láttam egy cuccot, amit úgy írtak ki, hogy "XY cucc no reserve". Ez a "no reserve" jelent valami speciálisat eBay ügyletek vonatkozásában?
Az eladó meghatározhat egy minimum eladási árat, ami alatt hiába vannak licitek, nem adja el a cuccot. Azt, hogy milyen magasra tette ezt az árat, csak akkor lehet megtudni, ha valamelyik licitáló azt már elérte, akkor a "reserve met" felirat jelenik meg az aktuális licit mellett, addig "reserve not met" az állás.

Köszi a választ. A "no reserve" a tétel megnevezésében szerepel, és nem a jelenlegi licitösszeg mellett. Így ez nem teljesen stimmel azzal, amit írtál.

Persze hogy nem jelenik meg a licitösszeg mellett az, hogy "no reserve", hiszen az egy "no reserve auction", amire az eladó a leírásban felhívta a figyelmet, és ami a default setting, ha valaki el akar adni valamit. Ha "reserve auction"-ról van szó (amiért egyébként külön fizetni kell), akkor van a licitösszeg mellett az, hogy "reserve not met" vagy "reserve met".

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Avatar
fga
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2008.01.15., kedd 17:37
Értékelés: 0

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: fga »


Lenne egy kérdésem, hátha tud valaki segíteni. Az angol eBay-en láttam egy cuccot, amit úgy írtak ki, hogy "XY cucc no reserve". Ez a "no reserve" jelent valami speciálisat eBay ügyletek vonatkozásában?
Az eladó meghatározhat egy minimum eladási árat, ami alatt hiába vannak licitek, nem adja el a cuccot. Azt, hogy milyen magasra tette ezt az árat, csak akkor lehet megtudni, ha valamelyik licitáló azt már elérte, akkor a "reserve met" felirat jelenik meg az aktuális licit mellett, addig "reserve not met" az állás.

Köszi a választ. A "no reserve" a tétel megnevezésében szerepel, és nem a jelenlegi licitösszeg mellett. Így ez nem teljesen stimmel azzal, amit írtál.

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: dörmögi »


Lenne egy kérdésem, hátha tud valaki segíteni. Az angol eBay-en láttam egy cuccot, amit úgy írtak ki, hogy "XY cucc no reserve". Ez a "no reserve" jelent valami speciálisat eBay ügyletek vonatkozásában?
Az eladó meghatározhat egy minimum eladási árat, ami alatt hiába vannak licitek, nem adja el a cuccot. Azt, hogy milyen magasra tette ezt az árat, csak akkor lehet megtudni, ha valamelyik licitáló azt már elérte, akkor a "reserve met" felirat jelenik meg az aktuális licit mellett, addig "reserve not met" az állás.

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Avatar
fga
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2008.01.15., kedd 17:37
Értékelés: 0

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: fga »

Lenne egy kérdésem, hátha tud valaki segíteni. Az angol eBay-en láttam egy cuccot, amit úgy írtak ki, hogy "XY cucc no reserve". Ez a "no reserve" jelent valami speciálisat eBay ügyletek vonatkozásában?

Avatar
fga
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2008.01.15., kedd 17:37
Értékelés: 0

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: fga »


Szemetek azok az MM áruházak...
... vixont a Saturn - ami elméletileg az MM kistesója - teljesen más üzletpolitikát folytat.
Érdekes pl, hogy amíg az MM cd kínálata hatalmas, de zeneileg igénytelen (jazz= ), addig a Saturnokban folyton kincsekre bukkanok...
Vagy amíg a Saturban vannak audiofil cuccok (pl: Dyno, Roksan, nagy Marantz, vagy az igényes kis Tivoli rádiók) addig az MM-ben mára csak a H/K maradt meg a középhifi.
Ki érti ezt?

Melyik Saturnban vannak ilyen igényes cuccok? A hétvégén voltam a Mammutban levőben, hát ott még sztereo se igazán volt csak házimozi.

Avatar
Taky
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2008.10.28., kedd 15:41
Értékelés: 16

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: Taky »


Tegnap körülnéztem a nyíregyházi MM-ben.
Ilyesmiket láttam, ha érdekel valakit (szerintem ezek bemutató darabok voltak):
 
- Marantz ZR 6001 + ZC 4001: 130 000.-
- Denon DCD 500: 38 000.-
- Quadral Argentum center: 25 000.- (!!! szerintem)
- Wharfedale 9.4: 42 000.-/pár
 
Van még elég sok lim-lom kirakva, lehet "turkálni" kb. féláron: webkamera, pendrive, m-peg játszó, stb.
 
Üdv mindenkinek!
film: Panasonic TX-29PM1P - Monitor scart - Pioneer DV-585A - ETI eXpress 75Ohm digital - Denon AVR-1306 - Qed42 SpeakerC - Epos
zene: Marantz CD63 mkII KI - ValhallA CuAg I. PowerC / Coincident CST IC - Creek 4330 mk2 SE - ValhallA CuII+ PowerC / Coincident CST 1 SpeakerC - Epos M16
állvány: Ateca Monaco számítógép: Acer TravelMate 2304LC - fotó: Fujifilm FinePix J10 - teló: Xiaomi Redmi 3S

Avatar
arzachel
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2050
Csatlakozott: 2006.02.03., pén. 10:49
Értékelés: 678
Tartózkodási hely: Budapest

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: arzachel »


Kérdésem: Ha engedménnyel nem vittél el, akkor magasabb áron ki fogja majd megvenni?
Ezek tényleg hülyének néznek minket. (A tévedés kockázatát fenntartom)

Miazhogy nagyonis.
Arzachel IC kábel
eladó 2 x 1 m 10.000.-Ft

LP: Lurné J1 - Air Tangent 2B - Kiseki Agaat , MC PHONO: Twin Servo, VÉGFOK: Twin Servo OTL, CD: Philips T34 level III Silver, HANGFAL: Quad ESL57 tube power ,Jim Rogers JR 149,KÁBELEK: VDH MCS 1000,ÁLLVÁNYOK : Söund Org ZO 28

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: pali923 »


A MM-kben lezajlott akciók után az új áruk már az új euróval vannak kint, ezért jóval drágábbak lesznek.
A Saturnoknak és a MM áruházaknak az a sajátossága, hogy mindegyik önálló cég saját vezetéssel. Ezért természetesen azon túl, hogy vannak közös pontjaik, az egyes áruházak maguk döntenek a saját kínálatukról. Ezért lehetnek nagyon eltérő árak, cuccok stb.
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Vendég

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én sajnos a Saturnt nem ismerem...De hallomásból hasonló dolgokat lehet megtudni, mint amikről te beszélsz..

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »


Szemetek azok az MM áruházak...
... vixont a Saturn - ami elméletileg az MM kistesója - teljesen más üzletpolitikát folytat.
Érdekes pl, hogy amíg az MM cd kínálata hatalmas, de zeneileg igénytelen (jazz= ), addig a Saturnokban folyton kincsekre bukkanok...
Vagy amíg a Saturban vannak audiofil cuccok (pl: Dyno, Roksan, nagy Marantz, vagy az igényes kis Tivoli rádiók) addig az MM-ben mára csak a H/K maradt meg a középhifi.
Ki érti ezt?

Vendég

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én ma kíváncsiságból körbe jártam ismét az MM-ket.Érdekes dolgokat láttam.
Amit nem tudtak eladi nyomott áron sem, képesek voltak újra beárazni és immáron új termékként árulni.
Kérdésem: Ha engedménnyel nem vittél el, akkor magasabb áron ki fogja majd megvenni?
Ezek tényleg hülyének néznek minket. (A tévedés kockázatát fenntartom)

Nem tévedsz mert számtalan esetben adtak már el teljes árban kiállított darabokat...Szemetek azok az MM áruházak...

Avatar
macika69
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009.01.31., szomb. 12:31
Értékelés: 5

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: macika69 »


Én ma kíváncsiságból körbe jártam ismét az MM-ket.
Érdekes dolgokat láttam.
Amit nem tudtak eladi nyomott áron sem, képesek voltak újra beárazni és immáron új termékként árulni.
Kérdésem: Ha engedménnyel nem vittél el, akkor magasabb áron ki fogja majd megvenni?
Ezek tényleg hülyének néznek minket. (A tévedés kockázatát fenntartom)

Avatar
toportyán
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2008.05.08., csüt. 18:15
Értékelés: 6

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: toportyán »


Ma Nyugati MM-ben jártam.
Én szegeden semmi érdemleges akciós terméket sem találtam.

Mivel meghirdetett akció volt, így a 21-i szombati nyitásra már komoly tömeg volt, és délre lelegelték az érdemleges cuccokat.
Persze amit előtte már nem nyúltak le a csókosok...

Soroksáron vasárnap szinte senki nem volt a boltban. 1 plazma 20e.Ft engedménnyel és egy laptop volt akciósba, csak a felhajtás volt Tűzhely lett volna Ráadásul a THM is elszaladt, de ez mindenhol tapasztalható

Avatar
turizoli
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 18:32
Értékelés: 0

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: turizoli »


Ma Nyugati MM-ben jártam.
Én szegeden semmi érdemleges akciós terméket sem találtam.

Mivel meghirdetett akció volt, így a 21-i szombati nyitásra már komoly tömeg volt, és délre lelegelték az érdemleges cuccokat.
Persze amit előtte már nem nyúltak le a csókosok...

Én már el sem indultam,pedig jó lett volna egy új mosógép ,jó áron.Félek mindig ezektől a leárazásoktól,mert az elején az emberek teljesen megőrülnek.A végén meg már nem marad érdemleges dolog.
Bár egyszer, mikor a Bp Határ úti MM-et átalakították és egy kis időre a parkolóba kényszerült az áruház, na akkor sikerült pár dolgot nagyon akciósan (1/3-ad áron) megvenni.És ott még az ilyenkor szokásos őrület sem volt.
A mostani akciótól inkább eltekintettem.


 
 


Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Neten kinált hifi termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »


Ma Nyugati MM-ben jártam.
Én szegeden semmi érdemleges akciós terméket sem találtam.

Mivel meghirdetett akció volt, így a 21-i szombati nyitásra már komoly tömeg volt, és délre lelegelték az érdemleges cuccokat.
Persze amit előtte már nem nyúltak le a csókosok...

Válasz küldése

Vissza: “Mit hol vegyek?”