Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket bárkinek ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4879
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »

Én azt tanácsolom, hogy legközelebb nézd meg személyesen azt, amit megakarsz venni.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Néha nem értem az embereket...  :taps: Felháborító hogy bizonyos emberek hogy tudnak viselkedni! 
Hogy tudnak utána tükörbe nézni?  :taps:
Gondolom nyugodt lelkiismerettel... 

Totál kikelt magából,hogy mit képzelek én,hogy visszakérem a pénzt.
Látható,hogy idáig eléggé lazán kezeltem a dolgokat,mert nem volt rossz tapasztalatom.
Azt mondta 2 körül jön.Én a pénzt otthagytam időben,hogy ne kelljen rám várnia.
Nem gondoltam,hogy ez lesz.Ha István nem hozza be hozzám a kis dobozokat,akkor meg sem néztem volna.
Senki sem vette volna meg tőle ilyen állapotban.
A 4 csavar közül hiányzott 1.A másik doboznál is kétféle csavarral volt becsavarva.Láthatóan többször szétszedték.
Lehet,hogy semmi baja,de akkor sem vittem volna el így senkihez.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Doky »


Néha nem értem az embereket... :taps:
Felháborító hogy bizonyos emberek hogy tudnak viselkedni!
Hogy tudnak utána tükörbe nézni?
Gondolom nyugodt lelkiismerettel...
Azért szomorú, hogy ha valaki több mint 100 hozzászólással a háta mögött csinál ilyet. sir.gif
100 post nem jelent semmit! :taps:
 
Ezzel a hozzáállással sok embert "megkárósítanak" a hasonló "emberek"!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Azért szomorú, hogy ha valaki több mint 1000 hozzászólással a háta mögött csinál ilyet.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »



A pénzt nem adta vissza,pedig közöltem,hogy ilyen állapotban én nem kívánom megvenni.
Felejtsétek el ezt a fórumost:Gézapala

Ezt nem értem. Olyan erős? Vagy olyan gyorsan fut?

Én azt momdom,hogy ha valakinek megére,hogy ennyi pénzért lejárassa magát,az meg is érdemli.Jól berágtam,de mást nem tehettem.
Egy időre elment a kedvem a fórumon történő vásárlástól.
 
Megkérdeztem,hogy miért ne mondhatnám vissza,ha úgy érzem,hogy nem azt kaptam,mint amit hírdetett.Végig azt szajkózta,hogy én mondtam,hogy kell.
Mondtam OK,de azt nem említette,hogy szét volt szedve és hogy csavarok hiányoznak a hangszóró felfogató csavarjai közül.Az előlap kétoldalas ragasztóval volt odafogatva.
 
Megkérdeztem,hogy szerinte ha nálunk valaki leteszi a pénzt és elvisz valamit,akkor ezt vissza sem hozhatja,ha nem tetszik?
Ha mi így állnánk a dolgokhoz,akkor rég tönkrementünk volna.
Ráadásul nyugaton él. :taps:

Avatar
i-g
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2009.06.05., pén. 19:15
Értékelés: 6

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: i-g »


Ezt nem értem. Olyan erős? Vagy olyan gyorsan fut?
Ott volt vele Chuck Norris.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »



A pénzt nem adta vissza,pedig közöltem,hogy ilyen állapotban én nem kívánom megvenni.
Felejtsétek el ezt a fórumost:Gézapala

Ezt nem értem. Olyan erős? Vagy olyan gyorsan fut?

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ma megvolt a második rossz élményem.
megvettem ezt a kis dobozt:
http://www.avx.hu/forum/index.php?showtopic=22906
 
István kifizette a pénzt,utána áthozta megmutatni..
megnéztem és látszódott,hogy szét volt szedve.Az egyik hangszórónál még csavar is hiányzott.A srác még a bemutatóban volt.A pénzt nem adta vissza,pedig közöltem,hogy ilyen állapotban én nem kívánom megvenni.
Felejtsétek el ezt a fórumost:Gézapala

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

érdemes lenne egy vevők rovatot indítani? Vagy ide lehetne írni a megbízhatatlan vevőkről is... esetleg átnevezés után.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Doky »


Megnéztem ma azt a három hálózati kábelt,amit behozott.A világ leggagyibb kábele.
Ne hogy valaki pénzt adjon érte.

Elküldhetnéd az egyiket!
Bevizsgáltatnám a haverral (villanyász, hifista)! :kiraly:
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5869
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: kaef2 »



És egy ilyen Oyaide csatlakozó, eredetiben mennyibe kerül ?
96 Euro a jelenlegi európai bruttó ára az újnak a Schuko és az IEC oldalon is, nálunk is ennyi. Ha 7-10000 Ft a komplett szerelt és hirdetett hálózati kábel, akkor az érdekes árképzés lenne a ténylegesen eredeti Oyaide csatlakozókkal....

Igazán nem szeretnék senkit megbántani, de ez az ár ( 96 ajró )... hogy is mondjam...szóval ez is az igen masszív lehúzás kategóriába tartozik. Oya ide vagy oda.Természetesen szvsz.

A történet nem arról szól, hogy megéri-e ennyiért megvenni -e avagy nem. Nem kötelező természetesen megvásárolni, aki úgy gondolja, hogy nem éri meg, nem vesz belőle. Luxuscikk valahol, és mint ilyennek az ár/érték viszonya mindig is kérdéses lesz. Nincs ezzel semmi gond.
 
Az ára mindig is ezen a szinten volt és elég jól megél a cég az eladásából, sok a vásárlója, és amit mi behozunk el is szoktuk adni, soha nem marad a nyakunkon. A vásárlók között hangosítással foglalkozó cég és ismert komoly hangstudiók is megtalálhatók. Sőt a júliusi Patricia Barber koncert is Gyulán a Várszinpadon olyan cuccon MC2 Audio MC1250 erősítőkön lesz hallható (meg kedvenc Danley hangfalainkon), (ilyen erősítőket használt a tavaly nyári Wynton Marsalis koncert is) ha minden igaz, ahol az erősítőknek is Oyaide 079e lesz a dugója. Őket igen nehéz elbolondítani. ha kiadnak érte ennyi pénzt, annak lehet oka. :kiraly: Van olyan vidéki igényes hangosító cég, aki most éppen harmadik hete teszteli a különböző oyaide dugókat, hálózati meg mikrofon kábeleket. Sőt, még járatja is őket.

Avatar
arzachel
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2052
Csatlakozott: 2006.02.03., pén. 10:49
Értékelés: 681
Tartózkodási hely: Budapest

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: arzachel »



És egy ilyen Oyaide csatlakozó, eredetiben mennyibe kerül ?
96 Euro a jelenlegi európai bruttó ára az újnak a Schuko és az IEC oldalon is, nálunk is ennyi. Ha 7-10000 Ft a komplett szerelt és hirdetett hálózati kábel, akkor az érdekes árképzés lenne a ténylegesen eredeti Oyaide csatlakozókkal....

Igazán nem szeretnék senkit megbántani, de ez az ár ( 96 ajró )... hogy is mondjam...szóval ez is az igen masszív lehúzás kategóriába tartozik. Oya ide vagy oda.Természetesen szvsz.

Én innen vettem dugót:
 
http://tubefan.com.tw/shop/product_info ... 4152b0fca2
Arzachel IC kábel
eladó 2 x 1 m 10.000.-Ft

LP: Lurné J1 - Air Tangent 2B - Kiseki Agaat , MC PHONO: Twin Servo, VÉGFOK: Twin Servo OTL, CD: Philips T34 level III Silver, HANGFAL: Quad ESL57 tube power ,Jim Rogers JR 149,KÁBELEK: VDH MCS 1000,ÁLLVÁNYOK : Söund Org ZO 28

Avatar
Glider
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2007.08.22., szer. 17:27
Értékelés: 51

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Glider »



És egy ilyen Oyaide csatlakozó, eredetiben mennyibe kerül ?
96 Euro a jelenlegi európai bruttó ára az újnak a Schuko és az IEC oldalon is, nálunk is ennyi. Ha 7-10000 Ft a komplett szerelt és hirdetett hálózati kábel, akkor az érdekes árképzés lenne a ténylegesen eredeti Oyaide csatlakozókkal....

Igazán nem szeretnék senkit megbántani, de ez az ár ( 96 ajró )... hogy is mondjam...szóval ez is az igen masszív lehúzás kategóriába tartozik. Oya ide vagy oda.Természetesen szvsz.
A jó Hi-Fi...az varázslat.

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5869
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: kaef2 »


És egy ilyen Oyaide csatlakozó, eredetiben mennyibe kerül ?
96 Euro a jelenlegi európai bruttó ára az újnak a Schuko és az IEC oldalon is, nálunk is ennyi. Ha 7-10000 Ft a komplett szerelt és hirdetett hálózati kábel, akkor az érdekes árképzés lenne a ténylegesen eredeti Oyaide csatlakozókkal....

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


A Hifi Pacon is úgy hívják:
AktivSound

Megnéztem ma azt a három hálózati kábelt,amit behozott.
A világ leggagyibb kábele.
Ne hogy valaki pénzt adjon érte. :kiraly:

Avatar
Glider
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2007.08.22., szer. 17:27
Értékelés: 51

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Glider »

És egy ilyen Oyaide csatlakozó, eredetiben mennyibe kerül ?
A jó Hi-Fi...az varázslat.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


kivétel ha dinamikus IP-t használ

Mint írtam,kizárólag hírdetési topicokba írt be,így azonnal lebukna.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


atc, asszem, te 'személyesen' (i.e. tudod, ki ő) is ismered a csákót - szvsz sokat segítene a fórumosoknak, ha az egyéb itteni nick-jeit fölfednéd - mer'hogy itt is árult már pár holmit :kiraly:

Itt AktivSound néven van beregisztrálva.
Ezen az IP címen nincs más néven beregelve.

kivétel ha dinamikus IP-t használ

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


. Az eredeti dugók, mindíg hengeres fémtokban érkeznek és hologramos, gyári számos matrica van a dugóra ragasztva, közvetlenül a típusjelzés mellé.
Szerintem azt sem lenne nagy gond koppintani.

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5869
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: kaef2 »


AktivSound
Ó nem klónról, hanem Oyaide csatlakozókról beszél. Ha mégse eredeti Oyaide-ket szerel kábelei végére, akkor hamis termékkel próbálja megtéveszteni vevőit. Nincs ezen mit tovább ragozni.

Azt hiszem a hifipiacos fotó némileg megtévesztő, hiszen akinek a "klón" dugókat ajánlotta, az nem fém dobozos tokban, hanem papír dobozosban kapta az "Oyaide klón" csatlakozókat. Pontosan úgy mint az eBay-en néha felbukkanó "klónok". Az eredeti dugók, mindíg hengeres fémtokban érkeznek és hologramos, gyári számos matrica van a dugóra ragasztva, közvetlenül a típusjelzés mellé. Volt erről itt már szó több, mint egy évvel ezelőtt, akkor ha minden igaz tettem be fotókat is az ismertetőjelekről.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


AktivSound
Ó nem klónról, hanem Oyaide csatlakozókról beszél. Ha mégse eredeti Oyaide-ket szerel kábelei végére, akkor hamis termékkel próbálja megtéveszteni vevőit. Nincs ezen mit tovább ragozni.

10000 Ft-ért nem hiszem,hogy eredeti dubóval szerelt kábel lenne.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


AktivSound
Ó nem klónról, hanem Oyaide csatlakozókról beszél. Ha mégse eredeti Oyaide-ket szerel kábelei végére, akkor hamis termékkel próbálja megtéveszteni vevőit. Nincs ezen mit tovább ragozni.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az ismeretlen gyártó miatt az is problémás lenne, ha "piros színű távol-kelet csatlakozó" néven árulná, de Oyaide klón néven főképpen necces a dolog.
Ennyiből nem szabadna (csak egy példa) Kimura mester elektronikáinak utánépítéseit se klón névvel illetni. Gainclone, például.. Semmit se szabadna, ami nem az eredeti anyagokból, az eredetiével megegyező techológiával készül. Hiszen ez azt sugallja, hogy köze van a hangjának az eredetihez:) Ne viccelődjünk már:))) aki nem most érkezett a hathuszas hifivonattal, jól tudja, mit várhat az úgynevezett klónoktól.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Itt AktivSound  néven van beregisztrálva.Ezen az IP címen nincs más néven beregelve.

én mondjuk másra gondoltam a saját tapasztalat alapján, de persze az IP címeket te látod :kiraly:

Az azonnal feltünne,ha ugyan azon cuccokat árulná tovább,így inkább itt nem teszi.
Mivel más beírása szinte nulla volt,így baromira nem sajnálom.
Ma behozott 3 kábelt állítólag,hogy kiengeszteljen.
Istvánnak adta oda egy hölgy.Gondolom már nem akart személyesen bemenni.
István szerint nagyon gagyi kábel.

Avatar
Batkamano
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009.10.11., vas. 22:04
Értékelés: 3

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Batkamano »



atc, asszem, te 'személyesen' (i.e. tudod, ki ő) is ismered a csákót - szvsz sokat segítene a fórumosoknak, ha az egyéb itteni nick-jeit fölfednéd - mer'hogy itt is árult már pár holmit :kiraly:

Itt AktivSound néven van beregisztrálva.
Ezen az IP címen nincs más néven beregelve.

A Hifi Pacon is úgy hívják:
AktivSound

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”