Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket bárkinek ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Én már szóltam a hardveraprós ismerősöknek hogy "seducrett"-el vigyázzanak.


Azt láttam.

Avatar
Batkamano
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009.10.11., vas. 22:04
Értékelés: 3

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Batkamano »



A Hifi Piacon is próbálkozik... 
http://www.hifipiac.hu/index.php/aprohi ... 9&catid=18

Aki be van ott regisztrálva,az megtehetné azt a "szivességet",hogy belinkeli ezt a helyet.
Majd megtudják,hogy mi vár rájuk.
Ha sz@r a kábel,akkor sajnos bukta.Pénz nem jár vissza.

FELDER? :kiraly:
Viccen kívül, valaki tényleg beírhatna oda...
Én már szóltam a hardveraprós ismerősöknek hogy "seducrett"-el vigyázzanak.
http://hardverapro.hu/apro/microsoft_in ... .html#msg7

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


atc, asszem, te 'személyesen' (i.e. tudod, ki ő) is ismered a csákót - szvsz sokat segítene a fórumosoknak, ha az egyéb itteni nick-jeit fölfednéd - mer'hogy itt is árult már pár holmit :kiraly:

Itt AktivSound néven van beregisztrálva.
Ezen az IP címen nincs más néven beregelve.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


A Hifi Piacon is próbálkozik...  :kiraly:
http://www.hifipiac.hu/index.php/aprohi ... 9&catid=18

Aki be van ott regisztrálva,az megtehetné azt a "szivességet",hogy belinkeli ezt a helyet.
Majd megtudják,hogy mi vár rájuk.
Ha sz@r a kábel,akkor sajnos bukta.Pénz nem jár vissza.

Avatar
Batkamano
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009.10.11., vas. 22:04
Értékelés: 3

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Batkamano »



Hificity-n még úgy látom árulja a kábeleit:
 
2010-04-20 | Ati | 30/ 227-5780 | Szeged
Halozati kabelek, tetszes szerinti meretben, forrashoz es erositohoz! A leheto legkedvezobb ar de komoly hangminoseg! 7-10.000Ft a szerelt 2m-es darab! Erdemes meghallgatni! Irányár: 7000 Ft.

Bolond aki vesz tőle bármit is.
István többször rátelefonált,de csak hitegeti,hogy majd később hozza be a kábeleket.
Természetesen a másik kábelt sem vette vissza. :kiraly:
Ilyen fazonnal ne üzleteljen senki.Még jó,hogy nem vettem meg tőle az ATC dobozokat,meg a Harbeth dobozokat.Előre kérte volna a pénzt.
Ezek után egy fillért sem adnék neki előre.

Az illető "úr" piros színű "Oyaide klón" IEC és Schukó dugókat is árul azt sugallva, hogy az eredeti Oyaidék is ugyanabban a gyárban készülnek ahol ezek az izék..........Az általa árult "klón" dugóknak meg a ki tudja milyen gyártójuknak semmilyen köze nincs az eredeti és Japánban készülő csatlakozókhoz. Sem az anyaga, sem a színe, sem a kivitele, műszaki részletei nem egyeznek. Az ismeretlen gyártó miatt az is problémás lenne, ha "piros színű távol-kelet csatlakozó" néven árulná, de Oyaide klón néven főképpen necces a dolog. Ami pedig a legrosszabb, hogy semmilyen, Európában és idehaza megkívánt érintésvédelmi és egyéb tanúsítványokkal, igazolásokkal nem rendelkezik a csatlakozó, legalábbis egy a studió technikában dolgozó ismerősöm szerint, akinek fel lettek kínáva a csatlakozók megvásárlásra.
 
Ezért mindenkit óvnék a vásárlásától, ismeretlen gyártó által készített hálózati csatlakozókkal a magam részéről biztosan nem kisérleteznék, ettől persze mindenki azt vesz és ott hol jónak gondolja.

A Hifi Piacon is próbálkozik...
http://www.hifipiac.hu/index.php/aprohi ... 9&catid=18

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


 
Ezért mindenkit óvnék a vásárlásától, ismeretlen gyártó által készített hálózati csatlakozókkal a magam részéről biztosan nem kisérleteznék, ettől persze mindenki azt vesz és ott hol jónak gondolja.

Egyetértek. :kiraly:

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5873
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: kaef2 »


Hificity-n még úgy látom árulja a kábeleit:
 
2010-04-20 | Ati | 30/ 227-5780 | Szeged
Halozati kabelek, tetszes szerinti meretben, forrashoz es erositohoz! A leheto legkedvezobb ar de komoly hangminoseg! 7-10.000Ft a szerelt 2m-es darab! Erdemes meghallgatni! Irányár: 7000 Ft.

Bolond aki vesz tőle bármit is.
István többször rátelefonált,de csak hitegeti,hogy majd később hozza be a kábeleket.
Természetesen a másik kábelt sem vette vissza. :kiraly:
Ilyen fazonnal ne üzleteljen senki.Még jó,hogy nem vettem meg tőle az ATC dobozokat,meg a Harbeth dobozokat.Előre kérte volna a pénzt.
Ezek után egy fillért sem adnék neki előre.

Az illető "úr" piros színű "Oyaide klón" IEC és Schukó dugókat is árul azt sugallva, hogy az eredeti Oyaidék is ugyanabban a gyárban készülnek ahol ezek az izék..........Az általa árult "klón" dugóknak meg a ki tudja milyen gyártójuknak semmilyen köze nincs az eredeti és Japánban készülő csatlakozókhoz. Sem az anyaga, sem a színe, sem a kivitele, műszaki részletei nem egyeznek. Az ismeretlen gyártó miatt az is problémás lenne, ha "piros színű távol-kelet csatlakozó" néven árulná, de Oyaide klón néven főképpen necces a dolog. Ami pedig a legrosszabb, hogy semmilyen, Európában és idehaza megkívánt érintésvédelmi és egyéb tanúsítványokkal, igazolásokkal nem rendelkezik a csatlakozó, legalábbis egy a studió technikában dolgozó ismerősöm szerint, akinek fel lettek kínáva a csatlakozók megvásárlásra.
 
Ezért mindenkit óvnék a vásárlásától, ismeretlen gyártó által készített hálózati csatlakozókkal a magam részéről biztosan nem kisérleteznék, ettől persze mindenki azt vesz és ott hol jónak gondolja.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Hificity-n még úgy látom árulja a kábeleit:
 
2010-04-20 | Ati | 30/ 227-5780 | Szeged
Halozati kabelek, tetszes szerinti meretben, forrashoz es erositohoz! A leheto legkedvezobb ar de komoly hangminoseg! 7-10.000Ft a szerelt 2m-es darab! Erdemes meghallgatni! Irányár: 7000 Ft.

Bolond aki vesz tőle bármit is.
István többször rátelefonált,de csak hitegeti,hogy majd később hozza be a kábeleket.
Természetesen a másik kábelt sem vette vissza. :kiraly:
Ilyen fazonnal ne üzleteljen senki.Még jó,hogy nem vettem meg tőle az ATC dobozokat,meg a Harbeth dobozokat.Előre kérte volna a pénzt.
Ezek után egy fillért sem adnék neki előre.

Avatar
Taky
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2008.10.28., kedd 15:41
Értékelés: 16

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Taky »


Nem tudom, milyen tanulságot lehetne levonni két egymásnak homlokegyenest ellentmondó történetből.

Engem sokkal keményebben átvertek,de én sem tudok mit tenni.
A srác felmarkolta a pénzt a kollégámtól,de azóta sem hozta be a kábeleket.
60000 Ft-ért vettem meg egy kábelt + két hálózatit,ami a fotón jól nézett ki,de életben már látszik rajta,hogy olcsó gagyi kábel.
Azonnal szólt neki a kollégám,hogy szeretnénk,ha visszacsinálnánk a dolgot,de nem sikerült.A megígért két plusz kábelt sem hozta be azóta sem.
Neki vannak eladó ATC dobozai.
Azt ajánlom mindenkinek,hogy nagy ívben kerüljék ezt a fickót. :kiraly:

Hificity-n még úgy látom árulja a kábeleit:
 
2010-04-20 | Ati | 30/ 227-5780 | Szeged
Halozati kabelek, tetszes szerinti meretben, forrashoz es erositohoz! A leheto legkedvezobb ar de komoly hangminoseg! 7-10.000Ft a szerelt 2m-es darab! Erdemes meghallgatni! Irányár: 7000 Ft.
film: Panasonic TX-29PM1P - Monitor scart - Pioneer DV-585A - ETI eXpress 75Ohm digital - Denon AVR-1306 - Qed42 SpeakerC - Epos
zene: Marantz CD63 mkII KI - ValhallA CuAg I. PowerC / Coincident CST IC - Creek 4330 mk2 SE - ValhallA CuII+ PowerC / Coincident CST 1 SpeakerC - Epos M16
állvány: Ateca Monaco számítógép: Acer TravelMate 2304LC - fotó: Fujifilm FinePix J10 - teló: Xiaomi Redmi 3S

Avatar
orionr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2008.08.06., szer. 22:30
Értékelés: 41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: orionr »


Ha véletlenül a potenciális vevőnél megy tönkre a cucc, akár önhibáján kívül, akkor még cifrább a helyzet.
Egyetértek.

Azért ez elég valószínűtlen szitu, nem? Évekig flottul működik, vagy éppen új, és akkor jön valaki, aki meg is venné, aztán fogja magát és elrontja (önhibáján kívül is, akár)? Volt már ilyen esetetek valaha?

Volt nekem is hasonló esetem, igaz nem hifis dolog, de ua. az eset bármikor bekövetkezhet. Egy fúrógépet kértem kölcsön és az első inditásnál darabokra tört benne a ventilátor. Azóta sem szeretek semmit kölcsön kérni.
Ilyen, nagyobb értékű erősítőt sem mernék elkérni tesztelésre.

Avatar
BÓTAJÓZSEF
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2521
Csatlakozott: 2006.08.04., pén. 15:03
Értékelés: 250

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: BÓTAJÓZSEF »


Ha véletlenül a potenciális vevőnél megy tönkre a cucc, akár önhibáján kívül, akkor még cifrább a helyzet.
Egyetértek.

Azért ez elég valószínűtlen szitu, nem? Évekig flottul működik, vagy éppen új, és akkor jön valaki, aki meg is venné, aztán fogja magát és elrontja (önhibáján kívül is, akár)? Volt már ilyen esetetek valaha?

Sajnos igen.
Volt már ilyen eset, de szerencsére nem túl nagy gond történt.
 
Magánszemélyek között persze ez nehezebb szitu. Mivel műszaki eszközökről van szó, ezrét előjöhet bármi, s aztán lehet bizonygatni, hogy miért romlott el, vagy ki által.
Naim-ZU

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ha véletlenül a potenciális vevőnél megy tönkre a cucc, akár önhibáján kívül, akkor még cifrább a helyzet.
Egyetértek.

Azért ez elég valószínűtlen szitu, nem? Évekig flottul működik, vagy éppen új, és akkor jön valaki, aki meg is venné, aztán fogja magát és elrontja (önhibáján kívül is, akár)? Volt már ilyen esetetek valaha?

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ha véletlenül a potenciális vevőnél megy tönkre a cucc, akár önhibáján kívül, akkor még cifrább a helyzet.
Egyetértek.

Avatar
BÓTAJÓZSEF
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2521
Csatlakozott: 2006.08.04., pén. 15:03
Értékelés: 250

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: BÓTAJÓZSEF »


Mindenki levonhatja magának a megfelelő tanulságot  ebből az esetből is.
Nem tudom, milyen tanulságot lehetne levonni két egymásnak homlokegyenest ellentmondó történetből. Hacsak azt nem, hogy megbízható emberekkel kössön az ember üzletet. Akiben megbízom, az pedig szinte a barátom. A barátságot meg az üzletet pedig nem szabad keverni :kiraly:
Viccet félretéve: engem mindig elszomorít, hogy az adott szó itt nem ér semmit (nyilván, mindkét történet nem lehet igaz, és akkor valaki megszegte a szavát). Itt még az sincs úgy, amit leírnak. A világ másik felében eltöltött rövid félév után ez megszokhatatlan. Amerikában (azon a részén, ahol én voltam, abban a körben, amiben mozogtam) még arra is mérget lehetett venni, ha valaki mondott valamit. Már másnap nem állt volna meg az ismerősei előtt és/vagy elvesztette volna az állását, ha bebizonyosodik az ellenkezője.

Magyarországon sajnos semmi sem úgy működik, ahogy kellene.
Az ilyen esetek láttán szerintem lecsökkenhet azok száma,akik odaadják/elviszik letét ellenében kipróbálni a cuccot. Mondjuk úgy gondolom, hogy értékesebb cuccoknál ez nem is jó megoldás. Ha véletlenül a potenciális vevőnél megy tönkre a cucc, akár önhibáján kívül, akkor még cifrább a helyzet.
Naim-ZU

Avatar
Tomi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 06:18
Értékelés: 90

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Tomi »


Mindenki levonhatja magának a megfelelő tanulságot  ebből az esetből is.
Nem tudom, milyen tanulságot lehetne levonni két egymásnak homlokegyenest ellentmondó történetből. Hacsak azt nem, hogy megbízható emberekkel kössön az ember üzletet. Akiben megbízom, az pedig szinte a barátom. A barátságot meg az üzletet pedig nem szabad keverni :kiraly:
Viccet félretéve: engem mindig elszomorít, hogy az adott szó itt nem ér semmit (nyilván, mindkét történet nem lehet igaz, és akkor valaki megszegte a szavát). Itt még az sincs úgy, amit leírnak. A világ másik felében eltöltött rövid félév után ez megszokhatatlan. Amerikában (azon a részén, ahol én voltam, abban a körben, amiben mozogtam) még arra is mérget lehetett venni, ha valaki mondott valamit. Már másnap nem állt volna meg az ismerősei előtt és/vagy elvesztette volna az állását, ha bebizonyosodik az ellenkezője.

USA-ban én is ezt tapasztaltam. Ott a legtöbb szerződés szóban köttetik. Kezet ráznak és meg van pecsételve a dolog. Haverom adott szóra hitelből vásárol folyton a tengerentúlról nagy, komoly cégektől és amikor van éppen pénze, akkor törleszti.
Nálunk Mo-on meg kismillió szerződést kötnek ügyvédi ellenjegyzéssel és billiónyi paragrafussal a hátunk mögött sincs szemernyi jogbiztonság, mindenki úgy veri át a másikat, ahogy nem szégyelli minden következmény nélkül.
potatomelon.wordpress.com

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Nem tudom, milyen tanulságot lehetne levonni két egymásnak homlokegyenest ellentmondó történetből.

Engem sokkal keményebben átvertek,de én sem tudok mit tenni.
A srác felmarkolta a pénzt a kollégámtól,de azóta sem hozta be a kábeleket.
60000 Ft-ért vettem meg egy kábelt + két hálózatit,ami a fotón jól nézett ki,de életben már látszik rajta,hogy olcsó gagyi kábel.
Azonnal szólt neki a kollégám,hogy szeretnénk,ha visszacsinálnánk a dolgot,de nem sikerült.A megígért két plusz kábelt sem hozta be azóta sem.
Neki vannak eladó ATC dobozai.
Azt ajánlom mindenkinek,hogy nagy ívben kerüljék ezt a fickót. :kiraly:

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mindenki levonhatja magának a megfelelő tanulságot ebből az esetből is.
Nem tudom, milyen tanulságot lehetne levonni két egymásnak homlokegyenest ellentmondó történetből. Hacsak azt nem, hogy megbízható emberekkel kössön az ember üzletet. Akiben megbízom, az pedig szinte a barátom. A barátságot meg az üzletet pedig nem szabad keverni :kiraly:
Viccet félretéve: engem mindig elszomorít, hogy az adott szó itt nem ér semmit (nyilván, mindkét történet nem lehet igaz, és akkor valaki megszegte a szavát). Itt még az sincs úgy, amit leírnak. A világ másik felében eltöltött rövid félév után ez megszokhatatlan. Amerikában (azon a részén, ahol én voltam, abban a körben, amiben mozogtam) még arra is mérget lehetett venni, ha valaki mondott valamit. Már másnap nem állt volna meg az ismerősei előtt és/vagy elvesztette volna az állását, ha bebizonyosodik az ellenkezője.

Avatar
BÓTAJÓZSEF
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2521
Csatlakozott: 2006.08.04., pén. 15:03
Értékelés: 250

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: BÓTAJÓZSEF »


 
Általam lezártnak tekintem az ügyet többet nem írok!

Szerintem inkább beszéljétek meg a többit privátban.
Mi ebben úgy sem tudunk állástfoglalni.

Ezen már úgy sem lehet változtatni szerintem.
Mindenki levonhatja magának a megfelelő tanulságot ebből az esetből is.
Naim-ZU

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


 
Általam lezártnak tekintem az ügyet többet nem írok!

Szerintem inkább beszéljétek meg a többit privátban.
Mi ebben úgy sem tudunk állástfoglalni.

Avatar
vm69
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 579
Csatlakozott: 2009.04.24., pén. 17:33
Értékelés: 112
Tartózkodási hely: Budapest

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: vm69 »


A nemrégiben kitiltott seducrett máshol is garázdálkodik:http://hardverapro.hu/apro/microsoft_in ... .html#msg7

Helló!
 
Próbálok rövid lenni, bár nagyon felbosszantott, amit VM 69 állít a Hegel eladási körülményeiről. (Egy hétig nélkülöznöm kellett az internetet, azért jelentkezem csak most!) VM 69 hazudik, mint a vízfolyás.
Valóban szó volt a márc. 28.-i elvitelről, de ő még időt kért az Audionettel történő összehallgatáshoz. (Egyébként érdekes módon, ő nem tette le az Audionet árát.)
Ennek ellenére, előző éjjel küldött egy SMS-t, hogy vihetem a Hegelt, aztán majd meglátjuk. Nekem ekkor már más programom volt az ország másik felében, ezért a következő napban egyeztünk meg.
Az erősítőt - a teljes vételár letétbe helyezése ellenében - 29.-én, hétfőn vittem el. A sajnos négyszemközt megbeszélt határidő márc 31. reggel 8 óra volt!!!
A döntést természetesen már előző este meghoztam, de a késői órákban VM 69-et már nem akartam zavarni, hiszen a következő nap reggelében maradtunk!
Valószínűleg emlékezetkiesésben szenved, bár az még megbocsájtható lenne. Érzésem szerint, már előző nap sem vette volna fel a telefont. Nála az "üzlet" már akkor megköttetett!
 
Azt hiszem, a szavahihetőség így az éteren keresztül nehezen állapítható meg. A hozzászólásomból és egyéltalán a topik indításából mindenki eldöntheti, hogy melyik verzió életszerűbb. Én többet ezzel kapcsolatban nem szándékozom írni.
 
(Hogy miért nem hirdetem az erősítőt? Mint ahogy kezdtem, egy szakmai elfoglaltság miatt nem voltam internet közelben. Azonkívül az eladásnak más módja is van, mint az internet. A két erősítőből az egyiket el fogom adni. Valószínűleg azt, amelyik előbb gazdára talál, de elkótyavetyélni egyiket sem fogom. A rendszeremet pedig annak függvényében fogom majd a megmaradó erősítőhöz igazítani.)
 
Üdv. a szimpatízánsoknak

Az nem igaz amit onello állít,szerintem ezt nagyon félre értette,ugyan is én azt mondtam,hogy ha kedd estig,ha nem telefonál
szerda reggel utalom az általam vásárolt erősítő árát! Nem értem,miért nem akart kedden zavarni,hisz meg volt beszélve ,hogy hívni fog.
 
Általam lezártnak tekintem az ügyet többet nem írok!
A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd.

Daniel Nathan Leone

Avatar
onello
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.04.12., hétf. 22:09
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: onello »


A nemrégiben kitiltott seducrett máshol is garázdálkodik:http://hardverapro.hu/apro/microsoft_in ... .html#msg7

Helló!
 
Próbálok rövid lenni, bár nagyon felbosszantott, amit VM 69 állít a Hegel eladási körülményeiről. (Egy hétig nélkülöznöm kellett az internetet, azért jelentkezem csak most!) VM 69 hazudik, mint a vízfolyás.
Valóban szó volt a márc. 28.-i elvitelről, de ő még időt kért az Audionettel történő összehallgatáshoz. (Egyébként érdekes módon, ő nem tette le az Audionet árát.)
Ennek ellenére, előző éjjel küldött egy SMS-t, hogy vihetem a Hegelt, aztán majd meglátjuk. Nekem ekkor már más programom volt az ország másik felében, ezért a következő napban egyeztünk meg.
Az erősítőt - a teljes vételár letétbe helyezése ellenében - 29.-én, hétfőn vittem el. A sajnos négyszemközt megbeszélt határidő márc 31. reggel 8 óra volt!!!
A döntést természetesen már előző este meghoztam, de a késői órákban VM 69-et már nem akartam zavarni, hiszen a következő nap reggelében maradtunk!
Valószínűleg emlékezetkiesésben szenved, bár az még megbocsájtható lenne. Érzésem szerint, már előző nap sem vette volna fel a telefont. Nála az "üzlet" már akkor megköttetett!
 
Azt hiszem, a szavahihetőség így az éteren keresztül nehezen állapítható meg. A hozzászólásomból és egyéltalán a topik indításából mindenki eldöntheti, hogy melyik verzió életszerűbb. Én többet ezzel kapcsolatban nem szándékozom írni.
 
(Hogy miért nem hirdetem az erősítőt? Mint ahogy kezdtem, egy szakmai elfoglaltság miatt nem voltam internet közelben. Azonkívül az eladásnak más módja is van, mint az internet. A két erősítőből az egyiket el fogom adni. Valószínűleg azt, amelyik előbb gazdára talál, de elkótyavetyélni egyiket sem fogom. A rendszeremet pedig annak függvényében fogom majd a megmaradó erősítőhöz igazítani.)
 
Üdv. a szimpatízánsoknak

Avatar
bp80
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009.03.31., kedd 18:18
Értékelés: 34

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: bp80 »


A nemrégiben kitiltott seducrett máshol is garázdálkodik:
http://hardverapro.hu/apro/microsoft_in ... .html#msg7

Avatar
Mayfield
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009.04.30., csüt. 00:48
Értékelés: 24

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Mayfield »


Az is lehet, hogy pl. "szerezte" valahonnan nem és gyorsan pénzé akarta tenni?
Azt hogy magában röhög nem tartom valószínűnek. Na mind1 ez már megoldódott.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Doky »


Nem! Neten keresztül hírdet, de nem tudja milyen készüléknek van a birtokában és nem is néz utána az árának. Szerintem erre 1% esély sincs. Arra viszont jó, hogy amíg foglalkozunk vele, jót röhög az egészen.
Én is pont erre gondoltam!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
menyhardman
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2008.05.31., szomb. 10:31
Értékelés: 174

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: menyhardman »

Nem! Neten keresztül hírdet, de nem tudja milyen készüléknek van a birtokában és nem is néz utána az árának. Szerintem erre 1% esély sincs. Arra viszont jó, hogy amíg foglalkozunk vele, jót röhög az egészen.
Core Audio Ultimate PC, DAC, SPDIF, Canton CA 30 full active, Stealth Dream kábelek.
            
 
 

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”