Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Ebay vásárlás / ebay-en hirdetett termékek

Avatar
Nemgéza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.10.25., csüt. 22:09
Értékelés: 9

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: Nemgéza »


Ha máshol nem találod, a főoldalon fent van egy Help & Contact menüpont. ott van a Resolution Centre, ott kezdj el nézelődni. Nem paypal, ebay.
Igen, itt lesz a megoldás. Köszönöm

Online
Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1028

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: pali923 »



SziasztokEmlékeim szerint a More actions lenyíló menüpont alatt kellene lenni a Resolve problem pontnak, de ott most ilyen nincs. A terméket átvettem szeptember 30-án, elvileg a várható kézbesítés időpontja után 6 héttel lehet leghamarabb reklamálni.Mivel az átvétel megtörtént és ennek a az időpontja az ebay oldalán is szerepel, ilyenkor nem értem, hogy miért kellene várni a reklamáció lehetőségére.
Vagy teljesen rosszul emlékszem és a PayPal oldalán kellene indítanom a reklamációt?

Ha máshol nem találod, a főoldalon fent van egy Help & Contact menüpont. ott van a Resolution Centre, ott kezdj el nézelődni. Nem paypal, ebay.
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
Nemgéza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.10.25., csüt. 22:09
Értékelés: 9

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: Nemgéza »


Sziasztok
 
Már csak a rossz méretben elküldött ruha ügyében van gondom, a többi megoldódott.
Kifejtettük egymásnak az álláspontunkat, nincs változás, nem is lesz már. Szeretnék egy reklamációt nyitni, de hogy is van ez?
 
Emlékeim szerint a More actions lenyíló menüpont alatt kellene lenni a Resolve problem pontnak, de ott most ilyen nincs. A terméket átvettem szeptember 30-án, elvileg a várható kézbesítés időpontja után 6 héttel lehet leghamarabb reklamálni.
Mivel az átvétel megtörtént és ennek a az időpontja az ebay oldalán is szerepel, ilyenkor nem értem, hogy miért kellene várni a reklamáció lehetőségére.
Vagy teljesen rosszul emlékszem és a PayPal oldalán kellene indítanom a reklamációt?

Avatar
Nemgéza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.10.25., csüt. 22:09
Értékelés: 9

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: Nemgéza »


Köszönöm, de már meg sem írom neki, mert reggelre
törölte az ügyletet 
 
 
 

Avatar
svedmalac
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2012.06.28., csüt. 18:34
Értékelés: 386

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: svedmalac »



Kösz Kasumi, bocs, hogy csak most válaszolok, ezek szerint akkor nagyon az ebay kötötte le a figyelmemet.
 
Egyébként ez az ügy még azóta sem zárult le, de most megint van egy problémás licitem amiben a tanácsotokat kérném:
 
Egy angliai eladóval megbeszéltem, hogy 15 fontért szállítaná el a terméket Magyarországra, mert hogy alapból csak helyi szálltást hirdetett. Megnyertem a licitet, de nem tudok fizetni, mert nincs beáálítva a postaköltség,
 
Leveleztem vele erről, de azt írja, hogy nem boldogul, soha nem adott el még külföldre és nem tudja, hogy hogyan kellene utólag beállítnai a postaköltséget,
 
ezért azt kérné, hogy email cím alapján payPal-on fizessem ki neki a pénzt.
 
Elvileg önnmagában PayPal-on történő fizetéssel nincs bajom, mert az elég védelmet ad, de nem gond, ha ezt nem az Ebay-en keresztül intézzük?. Mi van ilyenkor pl. az ügylet visszaigazolásával?
 
Esetleg nincs köztetek valaki aki az eladásban is jártas és le tudná írni, hogy  az eladónak mit és hogyan kellene beállítnai, hogy az utólagos postaköltség belekerüljön a végösszegbe?
 
Köszönöm

 
Nemrég rendeltem kábelt svédből komarfamily kollégának. Az eladó csak svédbe adott meg postaköltséget. A kábelt úgy ütöttem le, hogy személyesen veszem át, hogy neki a kiadásai kisebbek legyenek.
Amikor megvolt az, hogy én vagyok a nyertes, akkor letárgyaltuk (már előtte is, de ez most nem fontos), hogy mennyi a posta, küldött egy PP linket a vételár+postaköltség kifizetéséhez és így a teljes összeget át tudtam nyomni neki. Tehát az eladó a saját PP-be belépve tud neked küldeni egy fizetési igényt a pontos összeggel! Neked csak ennyi...
 
Vagy ebay-en keresztül kifizeted a vételárat, a postaköltséghez meg küldjön neked ilyen fizetési igényt az összegről...

Avatar
Nemgéza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.10.25., csüt. 22:09
Értékelés: 9

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: Nemgéza »

Talán még annyi infó, hogy az eladóról nem gondolnám, hogy simliskedni akarna vagy az ebay jutalékot megspórolni. 100%-os minősítésű és 75 pozitív visszajelzése van.

Avatar
Nemgéza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.10.25., csüt. 22:09
Értékelés: 9

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: Nemgéza »


Kösz Kasumi, bocs, hogy csak most válaszolok, ezek szerint akkor nagyon az ebay kötötte le a figyelmemet.
 
Egyébként ez az ügy még azóta sem zárult le, de most megint van egy problémás licitem amiben a tanácsotokat kérném:
 
Egy angliai eladóval megbeszéltem, hogy 15 fontért szállítaná el a terméket Magyarországra, mert hogy alapból csak helyi szálltást hirdetett. Megnyertem a licitet, de nem tudok fizetni, mert nincs beáálítva a postaköltség,
 
Leveleztem vele erről, de azt írja, hogy nem boldogul, soha nem adott el még külföldre és nem tudja, hogy hogyan kellene utólag beállítnai a postaköltséget,
 
ezért azt kérné, hogy email cím alapján payPal-on fizessem ki neki a pénzt.
 
Elvileg önnmagában PayPal-on történő fizetéssel nincs bajom, mert az elég védelmet ad, de nem gond, ha ezt nem az Ebay-en keresztül intézzük?. Mi van ilyenkor pl. az ügylet visszaigazolásával?
 
Esetleg nincs köztetek valaki aki az eladásban is jártas és le tudná írni, hogy  az eladónak mit és hogyan kellene beállítnai, hogy az utólagos postaköltség belekerüljön a végösszegbe?
 
Köszönöm
 
 

Avatar
6c33c
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1043
Csatlakozott: 2014.04.06., vas. 20:43
Értékelés: 455

eBay-en hirdetett termékek

Hozzászólás Szerző: 6c33c »


Ez nem a Paypal költség ?
Angliából rendeltem, nem ebay,hanem The Beeter Audio Comp.
A végösszeg 11 ezer körül, ebből kb 3 font a szállítási díj.
Ekkor 272 Ft utalódott MARK PAYPAL PPPL, SG SAN JOSE kedvezmlnyzettnek.
A 272 Ft-nak nem mentem utána.
 
Az EBAY-es ONZOW rendelésénél (Japánból, azaz harmadik országból jött) szintén 272 levonás, ugyanannak a kedvezményezettnek.
Ennek sem mentem utána.
Thorens 320 MK3 - Jelco 750 D - Denon DL103R
Naim Uniti Atom
AN-E/Snell Type E/III hibrid

 
 

Avatar
opel123
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2009.02.19., csüt. 21:00
Értékelés: 421

eBay-en hirdetett termékek

Hozzászólás Szerző: opel123 »


Sziasztok!
Egy érdekes dolgot szeretnék megosztani veletek.  Ma vettem észre a paypal tranzakciók ellenőrzésekor, hogy a pár napja vásárolt ingaóra szállítási költségeként legombolt pénz fele egy bizonyos Pitney Bowles inc-nek ment egy második tranzakcióként. Mint kiderült, ez a banda a Global Shipping Programme nevű szolgáltatás része. Olvasgassatok utána ti is, mert érdekes ez az egy kicsit (nagyon) lenyúlás jellegű sáp.  Ez a GSP elvileg a vámoltatást végzi, könnyíti meg az USA-ból jövő csomagokra.  Mivel én Angliából rendeltem, a vám fel sem merülhet.  Páran írták a neten, hogy amikor rákérdeztek az eladónál, nekik fogalmuk sem volt erről a plusz költségről.  Ők feladták a csomagot, a szállítási költségnek pedig csak egy részét kapták meg, a másikat a Pitney tette zsebre.  Lehetséges, amikor beállítják a szállítási költséget, akkor ez egy egyszerű feltöltési opció, ami felajánlja, hogy kiszámítja a szállítási költséget és az eladó nem is látja, hogy a szállítási költség a vevő felé jóval több. Mondjuk plusz szolgáltatásként emailek jönnek a szállítás állapotáról és a csomag hollétéről, de ezt tudja bármelyik szállító cég, csak kell egy copy paste.
Én személy szerint olyan eladótól nem veszek többet akinél a GSP fel van tüntetve és ennél is megkérdezem, hogy tudatában volt-e a teljes szállítási költségnek.
Ti mit tudtok erről?
Üdv,
NL

Avatar
galistvan
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 830
Csatlakozott: 2011.01.17., hétf. 10:03
Értékelés: 424

eBay-en hirdetett termékek

Hozzászólás Szerző: galistvan »



 
Segítséget szeretnék kérni. Nem tudok feltenni eladásra a német Ebayen semmit, mert "Leider können Sie zum jetzigen Zeitpunkt nicht international verkaufen.

Um international verkaufen zu können, müssen Sie mindestens 10 Verkaufsbewertungen erhalten haben und Ihr erster Verkauf muss mindestens 90 Tage zurückliegen." Ez kb. annyit tesz, hogy jelenleg nem tudok nemzetközi eladást csinálni, mert kell. min. 10 értékelésemnek lenni mint eladónak és az elsőnek min. 90 naposnak kell lennie.
 
Valami ötlet ennek a megoldására?

 

Esetleg ismersz valakit akit meg tudsz kérni és van elég értékelése?

Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1966
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 486

eBay-en hirdetett termékek

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »


Segítséget szeretnék kérni. Nem tudok feltenni eladásra a német Ebayen semmit, mert "Leider können Sie zum jetzigen Zeitpunkt nicht international verkaufen.

Um international verkaufen zu können, müssen Sie mindestens 10 Verkaufsbewertungen erhalten haben und Ihr erster Verkauf muss mindestens 90 Tage zurückliegen." Ez kb. annyit tesz, hogy jelenleg nem tudok nemzetközi eladást csinálni, mert kell. min. 10 értékelésemnek lenni mint eladónak és az elsőnek min. 90 naposnak kell lennie.
 
Valami ötlet ennek a megoldására?

 
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Avatar
kasumi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 19:01
Értékelés: 368
Tartózkodási hely: Esztergom

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: kasumi »



Sziasztok
 
Az USA-ból rendeltem egy ruhát, de teljesen rossz méretet küldött a bolt. Nem vitatták és azt írták küldjem vissza: "I understand, just open up a return and I will accept it."
 
A termék ára 30 dollár volt, a postaköltség pedig 23.  
Ilyenkor mi a teendő?
 
Hozzám UPS-es küldték, ha velük küldeném vissza, akkor jóval több lenne a postaköltség mint amit összesen fizettem.
 
Mondjuk lehet, hogy elbénáztam valamit, de egy 1 kg-os, kb. egy A4-es boríték méretű csomag visszaküldése másnál is horror áron lenne.
 
Ti mit csinálnátok ilyenkor? Kérjem, hogy fizesse vissza az 53 dollárt?  Segítsetek már, ilyen esetem még nem volt.

Üdv.!
 
Nem tudom, milyen módon kommunikáltál az eladóval, de a javaslatom az, hogy mindenképp az ebay beépített funkcióját használd erre.
A vásárlási előzményeknél (Purchase history) a termék melletti listában (More actions) van lehetőség kapcsolatba lépni az eladóval (Contact seller).
Ha idáig eljutottál, itt valószínűleg lesz olyan opció, hogy "I received an item that wasn't as described". A válasznál pedig egy "request a refund".
Legalábbis nálam egy konkrét esetben így néz ki a dolog.
Ez azért lesz jó szerintem, mert így ez egy hivatalos reklamáció lesz, ahol (legjobb tudomásom szerint) végső esetben maga eBay dönthet a kérés jogosságát illetően, ami valószínűleg a Te javadra fog eldőlni. Röviden: igen, kérd vissza a teljes költséget!
 
Én így csinálnám.
 
Újratervezés

Avatar
Nemgéza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.10.25., csüt. 22:09
Értékelés: 9

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: Nemgéza »


Sziasztok
 
Az USA-ból rendeltem egy ruhát, de teljesen rossz méretet küldött a bolt. Nem vitatták és azt írták küldjem vissza: "I understand, just open up a return and I will accept it."
 
A termék ára 30 dollár volt, a postaköltség pedig 23.  
Ilyenkor mi a teendő?
 
Hozzám UPS-es küldték, ha velük küldeném vissza, akkor jóval több lenne a postaköltség mint amit összesen fizettem.
 
Mondjuk lehet, hogy elbénáztam valamit, de egy 1 kg-os, kb. egy A4-es boríték méretű csomag visszaküldése másnál is horror áron lenne.
 
Ti mit csinálnátok ilyenkor? Kérjem, hogy fizesse vissza az 53 dollárt?  Segítsetek már, ilyen esetem még nem volt.

Avatar
OLED
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2006.08.31., csüt. 10:41
Értékelés: 94

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: OLED »

Köszönöm mindkettőtöknek!
PC: GigabyteB550M K, Ryzen5600G, 32GBKingstonDDR4, 9.5TB HDD
Tv: TCL85C735, PC
HANG: FractalDesign HTPC, USB if: Musician Pisces, DAC: LOXJIED40PRO, Amplifier: KrellKAV400xi, Front: DIY TL, Sub: DIY+RockfordFosgateP1S4-12, Hs kábel: KRELL klón, Interc. :ChosealFlagship coax
Egyéb: Pawalle tp80

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: AVX »



Nálam nincs számla - és a hangszóró sem érkezett még meg - , a vámosok csatolták azt az adatszolgáltatásra felhívó e-mail-jükhöz.
Akkor elég a fizetésről dokumentumot megküldeni nekik?
Szerk.: Telefonos egyeztetés alapján a kifizetés igazolásának elfogadják pl. a PayPal printsceent.

Gondolom kaptál egy visszaigazolást a rendelésről.
A Paypal utalásról a visszaigazolást elfogadják.

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: dörmögi »



Nálam nincs számla - és a hangszóró sem érkezett még meg - , a vámosok csatolták azt az adatszolgáltatásra felhívó e-mail-jükhöz.
Akkor elég a fizetésről dokumentumot megküldeni nekik?

Normális esetben igen.

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Avatar
OLED
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2006.08.31., csüt. 10:41
Értékelés: 94

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: OLED »


Az eredeti számlát és a kifizetési dokumentumot ha elküldöd, akkor neked nem lesz gondod.
Nálam nincs számla - és a hangszóró sem érkezett még meg - , a vámosok csatolták azt az adatszolgáltatásra felhívó e-mail-jükhöz.
Akkor elég a fizetésről dokumentumot megküldeni nekik?
Szerk.: Telefonos egyeztetés alapján a kifizetés igazolásának elfogadják pl. a PayPal printsceent.
PC: GigabyteB550M K, Ryzen5600G, 32GBKingstonDDR4, 9.5TB HDD
Tv: TCL85C735, PC
HANG: FractalDesign HTPC, USB if: Musician Pisces, DAC: LOXJIED40PRO, Amplifier: KrellKAV400xi, Front: DIY TL, Sub: DIY+RockfordFosgateP1S4-12, Hs kábel: KRELL klón, Interc. :ChosealFlagship coax
Egyéb: Pawalle tp80

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: dörmögi »



Rendeltem Kínából hanszórókat, és az eladó - minden egyeztetés nélkül - jóval kevesebb értéket írt a számlára. A vámkezeléshez kérik az átutalt összeg igazolását. Nem lesz gond a nagy értékkülönbségből?
Kérik továbbá a helyes számlát, ha nem egyezik az összeg, amit természetesen én nem tudok produkálni. Mi a teendő ilyenkor?

Az Ebay (vagy a Paypal) oldaláról ki tudod nyomtatni a számlát, ami azt bizonyítja, mennyit fizettél a cuccért. Azért nem fognak meg..., ha ez többet mutat, mint az eladó által küldött számla.

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: AVX »



Rendeltem Kínából hanszórókat, és az eladó - minden egyeztetés nélkül - jóval kevesebb értéket írt a számlára. A vámkezeléshez kérik az átutalt összeg igazolását. Nem lesz gond a nagy értékkülönbségből?
Kérik továbbá a helyes számlát, ha nem egyezik az összeg, amit természetesen én nem tudok produkálni. Mi a teendő ilyenkor?

Az eredeti számlát és a kifizetési dokumentumot ha elküldöd, akkor neked nem lesz gondod.

Avatar
OLED
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2006.08.31., csüt. 10:41
Értékelés: 94

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: OLED »


Rendeltem Kínából hanszórókat, és az eladó - minden egyeztetés nélkül - jóval kevesebb értéket írt a számlára. A vámkezeléshez kérik az átutalt összeg igazolását. Nem lesz gond a nagy értékkülönbségből?
Kérik továbbá a helyes számlát, ha nem egyezik az összeg, amit természetesen én nem tudok produkálni. Mi a teendő ilyenkor?
PC: GigabyteB550M K, Ryzen5600G, 32GBKingstonDDR4, 9.5TB HDD
Tv: TCL85C735, PC
HANG: FractalDesign HTPC, USB if: Musician Pisces, DAC: LOXJIED40PRO, Amplifier: KrellKAV400xi, Front: DIY TL, Sub: DIY+RockfordFosgateP1S4-12, Hs kábel: KRELL klón, Interc. :ChosealFlagship coax
Egyéb: Pawalle tp80

Avatar
CIROKL
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2010.04.24., szomb. 10:04
Értékelés: 55
Kapcsolat:

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: CIROKL »



Hello, szerintetek ez mibe kerulne mire ide erne?
http://www.ebay.de/itm/VINTAGE-CROWN-PS ... 35f20fb349

385+151 és erre jön a magyar 27% ÁFA és 2,5 % vám ...

Avatar
nor
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.03.07., vas. 18:45
Értékelés: 392

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: nor »


rendeltem az usából a madisoundtól pár magassugárzót. vámkezelési megbízást kell kitöltsek az ups-nek. tudna valaki segíteni? Nem minden része tiszta... 
Kérdezd salacát. Ő angolból profi.
Garrard 301, Sony PUA 1600L, Benz Micro Glider (Malfox), Raspberry Pi4(Volumio), Innacoustic DAC mod., DPA VW 2 phono-előfok, DPA 6C33C SE monoblokkok, Hangsugárzó: Lua con Espressione, kábelek DIY (Schmidt Ferenc), tápkábelek (saját DIY), EWA LS-40

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: -KP- »

rendeltem az usából a madisoundtól pár magassugárzót. vámkezelési megbízást kell kitöltsek az ups-nek. tudna valaki segíteni? Nem minden része tiszta... 

Online
Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: tottyi »


Hello, szerintetek ez mibe kerulne mire ide erne?
http://www.ebay.de/itm/VINTAGE-CROWN-PS ... 35f20fb349
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
vidor2009
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.05.14., csüt. 11:52
Értékelés: 374

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: vidor2009 »


Kérdésem az volna ha Amerikából ebay-on keresztül veszek használt hangfalat akkor arra rakodik  vám  ?
Kinti ár+kinti ÁFA+Szállítás,az egész eddigi összegre vám,majd erre 27% ÁFA.
Többe kerül a leves,mint a hús!
Gyuri

Válasz küldése

Vissza: “Mit hol vegyek?”