Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Bocs ha zavarok.. nem fordul elő többet
Szerintem ez csak egy poén volt.

Avatar
hubee
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.01.22., pén. 09:05
Értékelés: 142
Tartózkodási hely: Pécs

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: hubee »


Álmomban két macska voltam és játszottam egymással.(K.F.)
Bocs ha zavarok.. nem fordul elő többet
Szeretem a változatosságot :)
---------------------------------

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: akvapark »


Tegnap beszéltünk újra, elvileg még 2 hét. (hónap vége felé elvben már célegyenes)
Álmomban két macska voltam és játszottam egymással.(K.F.)
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
hubee
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.01.22., pén. 09:05
Értékelés: 142
Tartózkodási hely: Pécs

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: hubee »


Utolsó pénteki beszélgetésünk szerint kb 2-4héten belül elkészül a módosítással. Küldött fotókat a jelenlegi állapotról, tényleg az átalakítás utolsó felében van már...
Tegnap beszéltünk újra, elvileg még 2 hét. (hónap vége felé elvben már célegyenes)
Szeretem a változatosságot :)
---------------------------------

Avatar
hubee
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.01.22., pén. 09:05
Értékelés: 142
Tartózkodási hely: Pécs

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: hubee »


A hozzászólást  hubee kérésére töröltem.

tonee73

Szeretem a változatosságot :)
---------------------------------

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »


Kaptam fotókat a jelenlegi állapotról.  Így máris jobb. Tényleg jól áll az átalakítás, már el tudom képzelni hogy ezt értelmes időn belül be is lehet fejezni. Az alkatrészeim is bekerültek már.
Akkor kezdesz megnyugodni?
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
hubee
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.01.22., pén. 09:05
Értékelés: 142
Tartózkodási hely: Pécs

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: hubee »

Kaptam fotókat a jelenlegi állapotról.  Így máris jobb. Tényleg jól áll az átalakítás, már el tudom képzelni hogy ezt értelmes időn belül be is lehet fejezni. Az alkatrészeim is bekerültek már.
Szeretem a változatosságot :)
---------------------------------

Avatar
vm69
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 579
Csatlakozott: 2009.04.24., pén. 17:33
Értékelés: 112
Tartózkodási hely: Budapest

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: vm69 »



Sajnos Klangfilm ilyen. Bár a munkái általában kifogástalanok, az időbeli szórás elég nagy nála. Nekem szerencsém volt vele, 3hét alatt csövesítette a DAC-omat. Mondjuk az jellemző rá, hogy ha nem elégedett a végtermékkel akkor akár többször is atomjaira szedi az eszközt. Csak akkor adja ki a kezéből ha azt saját rendszerébe is szívesen betenné.
Kíváncsian várom a fejleményeket! Remélem pozitív lezárása lesz a dolognak!

Nekem Klangfilm  már több készüléket is javított vagy modolt,de nyugodt szível kijelenthetem,hogy maximálisan elégedett voltam  a munkájával,csak dicsérni tudom,nagyon jó szakember!!   Ja és nálam a határidővel sem volt soha probléma!
A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd.

Daniel Nathan Leone

Avatar
priusz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 21:16
Értékelés: 95

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: priusz »


Sajnos Klangfilm ilyen. Bár a munkái általában kifogástalanok, az időbeli szórás elég nagy nála. Nekem szerencsém volt vele, 3hét alatt csövesítette a DAC-omat. Mondjuk az jellemző rá, hogy ha nem elégedett a végtermékkel akkor akár többször is atomjaira szedi az eszközt. Csak akkor adja ki a kezéből ha azt saját rendszerébe is szívesen betenné.
Kíváncsian várom a fejleményeket! Remélem pozitív lezárása lesz a dolognak!
Mozi:HTPC;Denon DVD2930;Pioneer N50A;Denon AVC A1SR;Quad 11 Classic
Zene:Rpi3;Philips Cd150; GoldNote 7Dac;Cayin Mt-35;Dynaco A25
 
                                                  
 

Avatar
hubee
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.01.22., pén. 09:05
Értékelés: 142
Tartózkodási hely: Pécs

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: hubee »


Leírta a végén, Klangfilm. Egyébként a srác nem is fórumozik mostanában, az AVX-en pedig már évek óta nem. Nagyon ért a csövesekhez, öreg készülékek rendbe tételéhez, javításához stb., csak sajnos hajlamos hosszabb-rövidebb időre eltűnni. A tisztességét nem kérdőjelezem meg mivel ismerem, és aki ismeri, tudja róla, hogy eléggé különc figura, ezt bele kell kalkulálni, ha valaki vele dolgoztat...  
Első felével egyetértek.
Belekalkuláltam. Gondoltam ha máskor a módosítás 2 hónap, akkor nekem 6ba beleférhet. Most alsó hangon 11 hónapnál járunk, gondoltam az 1éves "évforduló" előtt esetleg eldőlhetne a sorsa a lejátszónak. A lejátszó+alkatrészeim valamivel 100e Ft feletti értékben vannak nála, tehát ez nem egy kif. olcsó tuning lenne függetlenül a módosítás alanyától. Egyébként ugyanezt olvastam már audiolanden, amit írtál. De ott a 11-12 hónap várakozási időre és arra hogy smsre/csörgetésre/e-mailre/privát üzenetre/postai levél/tértivevényes p.levélre se képes válaszolni, arra azért páran elgondolkodtak.
Szeretem a változatosságot :)
---------------------------------

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Akkor elnézést, ha bekavartam.  Azt hittem ugyanarról a szakiról beszélünk.
Semmi baj.
Mindkét szaki nagyon ügyes.
Klangfilm   Aktivitás: 2013 23 nov 08:09
Klang

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »



Kevered a neveket.
Én Klang-gal dolgoztattam párszor.
Nem ismerem Klangfilm-et, de a régi beírásai alapján jó szaki lehet.

Akkor elnézést, ha bekavartam.  Azt hittem ugyanarról a szakiról beszélünk.
szerk.:3 hasonló nevű felhasználó van Klang, Klang2 és Klangfilm.
Még egyszer elnézést a kavarért Klang mester!
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Régebben atc-nek is csinált dolgokat (hangsugárzó mod) és komplett kabinetet is, ha jól emlékszem.Szerintem csak tényleg el lehet havazva-bár az egy éves átfutás tényleg erős egy kicsit.Szerintem megnyugtatóan fog záródni a történet.
Kevered a neveket.
Én Klang-gal dolgoztattam párszor.
Nem ismerem Klangfilm-et, de a régi beírásai alapján jó szaki lehet.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Régebben atc-nek is csinált dolgokat (hangsugárzó mod) és komplett kabinetet is, ha jól emlékszem.Szerintem csak tényleg el lehet havazva-bár az egy éves átfutás tényleg erős egy kicsit.Szerintem megnyugtatóan fog záródni a történet.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »


Oké hogy Te kifejezetten jó indulatú vagy, de azért a szaki nick nevét leírhattad volna, ha sikerrel zárul a történeted, akkor majd áthelyezik egy másik topikba a hozzászólásod.
Szerintem leírta...
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Oké hogy Te kifejezetten jó indulatú vagy, de azért a szaki nick nevét leírhattad volna, ha sikerrel zárul a történeted, akkor majd áthelyezik egy másik topikba a hozzászólásod.

Avatar
hubee
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.01.22., pén. 09:05
Értékelés: 142
Tartózkodási hely: Pécs

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: hubee »


Gondoltam megosztok veletek egy esetet. Elnézést a hosszáért.
2013 áprilisában felkértem egy a fórumon is regisztrált szakit egy Squeezebox Duet hálózati lejátszó radikális átalakítására. Ez alapvetően a Lampizator –féle Squeezebox Duet tuningot jelentette volna (teljes csövesítés, új clock, kondik cseréje stb.). Egy efféle kezdeti írást pl. itt találtok.
De mivel köztudott, hogy a Lampizator által publikált információk hiányosak, és mellé pl. a csövek tekintetében, vagy clockból eltérőt szerettünk volna így abban maradtunk, hogy a hibás/hiányos részekben saját tapasztalatára hagyatkozva nyugodtan módosíthat a tuning részletein. Májustól kezdett élesedni a projekt, elvittem neki a lejátszót, megkapta az új alu házat hozzá stb..
Az átalakításhoz szükséges alkatrészek egy részét én biztosítom, egy részét ő, ebben egyeztünk meg. 2013 Június elején az összes általam biztosítani tudott alkatrészt eljuttattam hozzá.(van konkrét listám ezekről) A fennálló alkatrészek beszerzését felvállalta. 2013 június óta elvben minden a rendelkezésére áll, hogy megcsinálja az átalakítást amit telefonon, szóban, privát üzenetben és e-mailben elvállalt. De azóta csak hiteget.
Az azóta eltelt hónapok alatt én talán ha 6* tudtam vele beszélni összesen. Alapvetően e-mailre/fórumon nem válaszol, postai levélre nem ír vissza, többször voltam nála, de nem nyitottak ajtót. Én mióta gyári állapotában odavittem neki a lejátszót egyetlen egyszer se láttam, hogy hogy áll az egész projekt. Egy fotót nem küldött róla. Igen, sajnos visszaköltöztem vidékre, innen nézve kár volt. De havonta járok fel Bpre..
 
Ma elértem telefonon! Én ugyan jövő hét hétfő-kedd-szerdán fent leszek Budapesten, de addigra nem tud elkészülni –a szerinte már minimálisan visszalévő- teendőkkel. Kértem tőle fotókat a jelenlegi állapotról, ígérete szerint jövő héten küld párat.
Azt mondta 1 hét múlva hívjam fel, hogy hol tart. De szavait idézve 2 hét, vagy inkább 1 hónap kellene még a befejezéshez. Mikor megjegyeztem, hogy elhoznám a lejátszót, alkatrészeket abban az állapotban ahogy most van és kifizetném az eddigi munkáját, abba nem egyezett bele. Annyira a végén tart szerinte, hogy nem érné meg szétbontani… Hát szerintem pedig megérné, mert a tuninghoz felhasznált, általam küldött alkatrészeket szép áron el lehet adni akkor is ha a lejátszót el is bukom.
 
A történet jelenleg itt tart. Kíváncsi vagyok mit gondoltok.
Mint érdekesség: Lampizátorral váltottam már egy-két e-mailt angolul és egy közösségi oldalon is ismerőseim közt van. Úgy gondolom kapnánk tőle tippeket ha szükség lenne rá.
 
Valamint őszinte tiszteletemet fejezném ki azoknak akik már tuningoltattak Klangfilm fórumtárssal és jól ki is jöttek a dologból. Egy-két itteni példa:
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... Bklangfilm
 
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... lva/page-2
 
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... -se/page-2
 
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... nt=1526268
 
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... tion-edit/
Szeretem a változatosságot :)
---------------------------------

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Batman98-hoz küldtem fel, mert nagyon bizalmatlan volt. Közben azt ígérte, hogy küldi du-án az előleget, én meg hogy hétvégére odaérjen fel is küldtem és Bandinál átveszi és kifizeti a maradékot ez volt megbeszélve. Közben nem válaszolt a levelekre és már gyanús lett. Többszöri levélírásomra sem válaszolt és egyszer azt írta, hogy vesz egy másikat olcsóbban. Ezzel nem is lett volna semmi gond, ha időben szól.
Még így is jobban jártál, mintha a gépet is lenyúlta volna, de ettől függetlenül valóban nem volt korrekt húzás.

Avatar
szepi0808
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3952
Csatlakozott: 2013.10.22., kedd 20:15
Értékelés: 2051

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: szepi0808 »


Utánvéttel küldtél valamit és future nem vette át?
Batman98-hoz küldtem fel, mert nagyon bizalmatlan volt. Közben azt ígérte, hogy küldi du-án az előleget, én meg hogy hétvégére odaérjen fel is küldtem és Bandinál átveszi és kifizeti a maradékot ez volt megbeszélve. Közben nem válaszolt a levelekre és már gyanús lett. Többszöri levélírásomra sem válaszolt és egyszer azt írta, hogy vesz egy másikat olcsóbban. Ezzel nem is lett volna semmi gond, ha időben szól.
Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES
SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K
Zidoo Z2000 Pro
Anthem AVM70 15.2ch.
EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500.
MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5
SVS SB4000 2db.
AQ, IsoTek, Techly,

https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=46 ... i-házimozi

Avatar
Smart845
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1196
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 18:43
Értékelés: 177
Tartózkodási hely: A napfény városa

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Smart845 »



future
Revel sound revelsound2006@gmail.com
Ezt a gyökeret nem ajánlom senkinek. 5eFt-om bánja az oda vissza postaköltséget.
Évek óta adok, veszek itt és ott, nagyon sokan ismernek, soha senkivel semmi gond nem volt, vakon megbíztam és bennem is megbíztak eddig minden fórumos.
Ez nem fogja visszavetni a bizalmam, csak más óvatosabban bánjon ezzel a figurával.

Utánvéttel küldtél valamit és future nem vette át?
A három rossz tulajdonságom:precíz vagyok,utálom a rendetlenséget és tisztaság mániám van.

Avatar
szepi0808
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3952
Csatlakozott: 2013.10.22., kedd 20:15
Értékelés: 2051

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: szepi0808 »


future
Revel sound revelsound2006@gmail.com
Ezt a gyökeret nem ajánlom senkinek. 5eFt-om bánja az oda vissza postaköltséget.
Évek óta adok, veszek itt és ott, nagyon sokan ismernek, soha senkivel semmi gond nem volt, vakon megbíztam és bennem is megbíztak eddig minden fórumos.
Ez nem fogja visszavetni a bizalmam, csak más óvatosabban bánjon ezzel a figurával.
Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES
SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K
Zidoo Z2000 Pro
Anthem AVM70 15.2ch.
EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500.
MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5
SVS SB4000 2db.
AQ, IsoTek, Techly,

https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=46 ... i-házimozi

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »


Válaszolt az eladó, kíváncsian várom a további fejleményeket:
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... lad%C3%B3/
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »


Pártolnám, ha Te mint moderátor nyitva tartanád azt a topicot.
Ez is volt az eredendő szándékom.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: akvapark »




http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... lad%C3%B3/
Kíváncsi vagyok az eladó további hozzáállására.

Pártolnám, ha Te mint moderátor nyitva tartanád ezt a topicot.
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »



http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... lad%C3%B3/
Kíváncsi vagyok az eladó további hozzáállására.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”