Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
Klaca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2009.05.13., szer. 20:51
Értékelés: 577

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Klaca »

Ha nem lett volna dolgom sok emberrel (pl. most vagyok túl sokadszorra lakás adás-vételen), azt mondanám: milyen érdekes történet! Így azonban inkább azt mondom: ez totál általános: 1000 emberből 999,999 így viselkedik (mármint úgy, mint az eladó, aki eladott valamit, ami nem az volt, aminek hitte (mi alapján is hitte?, nem ellenőrizte, stb...) aztán a "jóhiszemű" tévedése ellenére, jóhiszeműen baszik visszaadni a pénzt, ezzel is bizonyítva korábbi jóhiszeműségét.) A viselkedése alapján én a vevőnek sok jót nem jósolok. Pereskedést kerülje el, a veszteséget én lenyelném (végül is ő is tanult valamit, és lehetett volna óvatosabb), nem nyomnám Zsoltra tovább (bár lehet, hogy őt nem érdekli, és jobb, ha erkölcsileg legalább ő jól jön ki a dologból (bár sztem neki ebben az ég világon semmi sara nincs, még a vevőnek is jóval több van.)

Avatar
gianni321
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2010.09.15., szer. 12:10
Értékelés: 734
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: gianni321 »


természetesen kommentálhatod, de Számomra idegen ember véleménye érdektelen. Már csak szart ragozzátok unalmatokban.
 
 Ha úriember lennél, nem lenne mit ragozni.
Hypsos Ferrum-->Lumin U1 Mini-->Audiomat Maestro 3--> Audio Research LS28-->BAT VK600SE -->Dynaudio Contour 60i
Kábelezés: MDA

Avatar
TTTT
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014.03.12., szer. 16:07
Értékelés: 2

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: TTTT »



Hagyd Domi !
(Egy emberre jellemző, ha a reá vonatkozó szót - Számomra - nagybetűvel kezdi. Nem, ez nem elütés, súlyosabb eset...)

Kívánom, hogy ez legyen életed legnagyobb problémája...

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: akvapark »


Hagyd Domi !
(Egy emberre jellemző, ha a reá vonatkozó szót - Számomra - nagybetűvel kezdi. Nem, ez nem elütés, súlyosabb eset...)
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
TTTT
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014.03.12., szer. 16:07
Értékelés: 2

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: TTTT »



...akkor árulhattad volna ezt tápot Q-PSU-nak. De arra következtettem, hogy nem volt ilyen jelzés rajta.
A többi meg no comment, mert Neked lenne kínos

természetesen kommentálhatod, de Számomra idegen ember véleménye érdektelen. Már csak szart ragozzátok unalmatokban.

Avatar
dominique29
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2005.10.19., szer. 16:18
Értékelés: 233

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: dominique29 »


bár ha lett volna jelzés amit leolvashatok......
 
...akkor árulhattad volna ezt tápot Q-PSU-nak. De arra következtettem, hogy nem volt ilyen jelzés rajta.
A többi meg no comment, mert Neked lenne kínos
"Az audiofília nem betegség, csupán egy olyan krónikus elégedetlenség tünete, mely a hangreprodukciós rendszerekről tévesen kialakított képzetekből fakad" (részlet a Meridian cég prospektusából)

Avatar
TTTT
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014.03.12., szer. 16:07
Értékelés: 2

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: TTTT »



Hát én már nem értem az egészet, sok epizód kimaradhatott, mert a fórumbeírások alapján nekem nagyon kusza...
 
Egyrészt Tyler írja, hogy TTTT (ex-TLS) nem partner, nincs több egyeztetés, kizárólag a Heed felajánlást tudta elfogadni, holott az eladó felajánlotta a teljes átalakítás (magyarán csere) költségének megtérítését, amire viszont látszólag nincs fedezete, mert már virtuálisan el lett költve az eladásból származó összeg, illetve a Postától nem kapja meg az utánvétet, markában nem marad semmi (Posta inkasszózott? Mi van? )
 
TTTT (ex-TLS) képes beregisztrálni, hogy tisztáza Kimber szerepét, és helyre tegye Akvaparkot. No azért még egyszer lenyomja az írástudatlan és félrevezetett bárány szerepet, ergo a tudatlansága felmenti őt a felelősség alól.
Hát ez a hét vicce
 
Na jó, én kiléptem, ez nekem már túl abszurd
 
De hogy ON is legyek, ez a példa is alátámasztja, hogy jelen topik – csak úgy, mint az ajánlott fórumtagok testvértopik – használhatósága, értéke korlátozott. Szerintem mindanyiunkkal előfordult, hogy megbízhatónak vélt fórumtagban csalódtunk, illetve antipatikus taggal sikerül teljesen korrekten eljárni, üzletelni, stb.
 
És ez teljesen életszerű, ámen

 
Mi olyan érthetetlen ezen. Valójában felajánlottam az átalakítás költségének térítését, ami feltételezem lényegesen kevesebb a vételárnál. Tekintettel milyen értékű alkatrészekből épül fel egy Heed. Az Vevő nem reagált rá, mert Zsolttal másképpen állapodtak meg. 
 
A postán marad mit jelent? Elmaradt csekkbefizetést, nem mást. Remélem így érthető. Inkább én adok be pénzt, mint kapnék. A vételárat nem, de értelmes határok között átalakítást talán még tudtam volna állni.
 
Nyílván az írástudatlanság nem mentesít, bár ha lett volna jelzés amit leolvashatok...... Egy dolog alól mentesít, amit kimber jól írt és az a szándékosság, ami miatt, és az összeghatárt is figyelembevéve nem, számít még bűncselekménynek.... 

Avatar
dominique29
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2005.10.19., szer. 16:18
Értékelés: 233

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: dominique29 »


Hát én már nem értem az egészet, sok epizód kimaradhatott, mert a fórumbeírások alapján nekem nagyon kusza...
 
Egyrészt Tyler írja, hogy TTTT (ex-TLS) nem partner, nincs több egyeztetés, kizárólag a Heed felajánlást tudta elfogadni, holott az eladó felajánlotta a teljes átalakítás (magyarán csere) költségének megtérítését, amire viszont látszólag nincs fedezete, mert már virtuálisan el lett költve az eladásból származó összeg, illetve a Postától nem kapja meg az utánvétet, markában nem marad semmi (Posta inkasszózott? Mi van? )
 
TTTT (ex-TLS) képes beregisztrálni, hogy tisztáza Kimber szerepét, és helyre tegye Akvaparkot. No azért még egyszer lenyomja az írástudatlan és félrevezetett bárány szerepet, ergo a tudatlansága felmenti őt a felelősség alól.
Hát ez a hét vicce
 
Na jó, én kiléptem, ez nekem már túl abszurd
 
De hogy ON is legyek, ez a példa is alátámasztja, hogy jelen topik – csak úgy, mint az ajánlott fórumtagok testvértopik – használhatósága, értéke korlátozott. Szerintem mindanyiunkkal előfordult, hogy megbízhatónak vélt fórumtagban csalódtunk, illetve antipatikus taggal sikerül teljesen korrekten eljárni, üzletelni, stb.
 
És ez teljesen életszerű, ámen
"Az audiofília nem betegség, csupán egy olyan krónikus elégedetlenség tünete, mely a hangreprodukciós rendszerekről tévesen kialakított képzetekből fakad" (részlet a Meridian cég prospektusából)

Avatar
TTTT
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014.03.12., szer. 16:07
Értékelés: 2

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: TTTT »



Szerintem nem neked írta ezeket, hanem TTT-nek, aki nem tudom minek jött ide újra.
Mejegyeztem az IP címét.Itt nem örülnék több hírdetésének.
azért, hogy leírjam amit leírtam, a veszélye a hirdetésnek nem áll fenn.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Én értelek, hát Te értesz-e engem? 
Szerintem nem neked írta ezeket, hanem TTT-nek, aki nem tudom minek jött ide újra.
Mejegyeztem az IP címét.Itt nem örülnék több hírdetésének.

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: akvapark »


Tudod az írástudók felelőssége...
Ha valakinek zöld V.I.P. szerepel a neve mellett annak a szavára itt adnak.
Csak erre próbáltam célozni.
De ha nem érted, akkor sajnálom, hogy nem értem el igazi célt.
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
TTTT
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014.03.12., szer. 16:07
Értékelés: 2

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: TTTT »


Kedves akvapark!
 
Szerintem kimbert békén kellene hagynod, mert ehhez Neki semmi köze valóban. Nyílván a régi véleményét az eddig kialakult képe alapján írta, amit módosított is lentebb. De abban az időpillanatban teljességgel őszintén, írta le a véleményét, és tudtommal a nemtetszését érhetően kifejezte az üggyel kapcsolatban. Illetve nekem is privátban. Meg is beszéltük a dolgot, ami meg már rád nem tartozik úgy érzem. 
 
Most is azt mondom a fene feltételez ilyen moddolt Heed tápokat, sosem volt Heed-em, magyar termékekkel sem foglalkoztam sosem, a jelölésrendszerét sem ismerem, csak az eddigi elmondások alapján lett QPSU-nak titulálva. Még azt sem tudtam létezik L-PSU, Msot se nagyon tudom az mire jó, bár lehet ez Heed fanatikusoknak felfoghatatlan. 
 
A pénznek a helye vagy hónap óta megvan. A postáról nagyon elmenni nem fog, a kezemben egy fillért abból tartani nem fogok. Gondolom sejthető miért, bár az időutazás képességének jobban örülnék az igaz... 
 
Kimber levelének hatására kompromisszumos megoldásként felajánlottam a QPSU-vá átalakítás költségének fizetését. Ehhez nyílván az egész belsőt cserélni kell, nem csak apróságokat, de erre már nem lesz szükség. 
 
Nem hiszem, hogy a továbbiakban Neked, mint nem érintettnek tovább kellene a témát feszegetned. 
 
Egy dologért regisztráltam vissza, hogy kimbert megvédjem, mert Neki ehhez nincs köze. Nem tartozik felelőséggel a tetteimért tudtommal. Nem is értem ezek a dolgok benned hogyan merülhetnek fel....

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: akvapark »


Értelek, de ehhez két ember kell. Nem engem kell meggyőzni, mert egyetértünk. Ugyanannyi közöm van a dolgokhoz, mint neked, vagy bárkinek, csak ismerem a srácot, ezért próbáltam tenni valamit a vevő érdekében, hogy ha már nem veszi vissza TLS a tápot, legalább úgy át legyen alakítva, hogy vagy használható, vagy továbbértékesíthető legyen. Nem kötelező megyegyezni, ha nem megy, ott a per lehetősége továbbra is.
nem egészen, az alábbi idézet szerint:
 
"kimber Elküldve: 2014 február 08 - 14:27
Ismerem az eladót, annak idején én kerestem neki exposure erősítőt, aztán ez lett a befutó. Egy másik fórumról jelentkezett az akkori tulaj, akit összehoztam TLS-el, az adás-vételbe már nem folytam bele, a kérdéses erősítőt nem láttam, nem hallottam, nem ismerem.
 
Sajnos nem tudja megtartani az erősítőt, de ha valakit csak az tart vissza, hogy alig van hozzászólása, azt meg tudom nyugtatni, hogy TLS -szókimondó stílusa ellenére- korrekt, megbízható srác. Mivel egy vidéki kisvárosban lakik, távol Budapesttől, megértem, hogy nem szívesen postázza próbára az erősítőt, ez persze meg is nehezíti majd az eladást. De aki külföldről vásárol, az ugyanebben a helyzetben van.
 
Az Exposure azért elég jól ismert márka, aki ilyet keres nagyjából tisztában van mire számíthat, akár a Naim, vagy a Heed esetében. Kérdéses csak az lehet, hogy a termék hibátlan-e, de ha az derülne ki, hogy bármi gond van a készülékkel, akkor gondolom magától értetődik, hogy az eladó vissza is veszi. Azzal azonban nem tud mit kezdeni, ha valaki megveszi, majd kiderül, hogy nem tetszik neki, ez már a vevő kockázata. Nyilván ezt kiküszöbölendő volna az előzetes próba, ami normális esetben, azonos településen, vagy a közelben lakva biztos nem jelentene itt sem gondot, de pusztán próba kedvéért egy ilyen értékes készüléket én sem szívesen postázgatnék ide-oda feleslegesen."
 
Nem akarlak vádolni, de pl. én ilyen dicséreteket nem írtam mint Te.
Ez nagyon megnövelheti egy vásárló bizalmát, de mint látjuk eleddig feleslegesen.
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: akvapark »



Sziasztok,
 
először is köszönöm mindenkinek, hogy ennyit foglalkoztok a témával, jólesett olvasni (ezúton köszönöm a privát üzeneteket is). TLS-sel a továbbiakban egy szót sem szeretnék váltani, mivel kiderült, hogy időutazó, és már elköltötte azt a pénzt, ami egyébként még a Postánál van.
 
Zsolt közben felajánlotta, hogy beszámítja a táp árát egy Heed termékbe, amit el is fogadtam, feltéve, hogy nem ő fog bukni rajta, mert az egész fiaskóról ő tehet a legkevésbé.

 

Sziasztok,
 
először is köszönöm mindenkinek, hogy ennyit foglalkoztok a témával, jólesett olvasni (ezúton köszönöm a privát üzeneteket is). TLS-sel a továbbiakban egy szót sem szeretnék váltani, mivel kiderült, hogy időutazó, és már elköltötte azt a pénzt, ami egyébként még a Postánál van.
 
Zsolt közben felajánlotta, hogy beszámítja a táp árát egy Heed termékbe, amit el is fogadtam, feltéve, hogy nem ő fog bukni rajta, mert az egész fiaskóról ő tehet a legkevésbé.

Vagy postás.
 
Zsolt-tól ez maximális korrektség !
Csak ebből TLS nem tanul, vagy azt vonja, le, hogy lám, majd mások mindent helyrehoznak; helyettem.
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
Tyler
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2012.08.06., hétf. 13:31
Értékelés: 52

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Tyler »


Sziasztok,
 
először is köszönöm mindenkinek, hogy ennyit foglalkoztok a témával, jólesett olvasni (ezúton köszönöm a privát üzeneteket is). TLS-sel a továbbiakban egy szót sem szeretnék váltani, mivel kiderült, hogy időutazó, és már elköltötte azt a pénzt, ami egyébként még a Postánál van.
 
Zsolt közben felajánlotta, hogy beszámítja a táp árát egy Heed termékbe, amit el is fogadtam, feltéve, hogy nem ő fog bukni rajta, mert az egész fiaskóról ő tehet a legkevésbé.

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: akvapark »


"kimber" !I
Itt nem megyegyezni kell a két félnek, hanem az egyiknek kártalanítani - az eredeti állapotot vissza állítani - a másikat.
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
dominique29
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2005.10.19., szer. 16:18
Értékelés: 233

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: dominique29 »


Lunásokat valószínüleg nem érdekelheti, mert azt táp nélkül nemnagyon árulták, még használtan sem...)
 
Ezt nem tudtam...marad az Exposure, vagy persze a gondolom majdnem komplett belső csere....
"Az audiofília nem betegség, csupán egy olyan krónikus elégedetlenség tünete, mely a hangreprodukciós rendszerekről tévesen kialakított képzetekből fakad" (részlet a Meridian cég prospektusából)

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: akvapark »


...valamint H.Zs leírta, hogy ezt nem lehet Q-PSU-vá alakítani, max a Luna tápjává. Miről beszél akkor a valaha volt topictárs ?
(Valamint Lunásokat valószínüleg nem érdekelheti, mert azt táp nélkül nemnagyon árulták, még használtan sem...)
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
dominique29
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2005.10.19., szer. 16:18
Értékelés: 233

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: dominique29 »



Szia Dominik!
 
Rég beszéltünk.
 
Annyit sikerült elérni, hogy TLS felajánlotta az átalakítás költségét Tylernek, aki erre még nem reagált tudtommal. A pénzt már elköltötte, azt visszaadni nem tudja sajnos... 
 
A többi felvetéseddel egyetértek.  

 
 
Hali, igen, ezer éve
 
Engem speciel hánytat az ilyen  "pénzt már elköltötte, azt visszaadni nem tudja sajnos" bullshit szöveg (tudom, ezt nem Te mondod) de hát gondolom majd abból fog kiderülni ennek az ügynek a kimenete, ha netán megjelenik a táp a hirdetésekben. Azért van pár Exposure vagy első szériás Luna előfok itthon, hátha a tulajokat érdekli majd egy ilyen táp upgrade...
"Az audiofília nem betegség, csupán egy olyan krónikus elégedetlenség tünete, mely a hangreprodukciós rendszerekről tévesen kialakított képzetekből fakad" (részlet a Meridian cég prospektusából)

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: akvapark »


Dominak sok tekintetben igaza van.
Az AVX-es szellemnek megfelelően csak az lenne a megnyugtató, ha "TLS" visszadná a pénzt.
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
dominique29
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2005.10.19., szer. 16:18
Értékelés: 233

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: dominique29 »


Még bízom benne, hogy végül megnyugtatóan zárul ez az affér, ami miatt tegnap délelőtt, és ma is írtam ezügyben e-mailt TLS-nek, még nem kaptam választ rá. 
 
Helló Kimber!
 
Kaptál valamilyen választ, vagy tudsz arról, hogy történt e valamilyen lépés az ügy lezárása érdekében?
 
 
Az eladó részére legfejlebb gondatlanságot lehetne felróni, mivel nem járt utána a hirdetés feladása előtt, hogy ez a készülék a Heed készülékekkel teljes körűen kompatibilis-e, de megtéveszthette a készülék hátán lévő PSU felirat is.  
 
A PSU-out feliratnak nem kéne megtévesztőnek lennie. A PSU önmagában ugyanis nem egy típusnév
 
 
Ugyanez a (jóhiszemű) gondatlanság fennáll ugyanakkor a vevő részéről is, mert a vásárlás előtt nem győződött meg arról, hogy ez a készülék valóban Q-PSU táp-e. A hirdetéssel párhuzamosan futott az Exposure hirdetés is, ahol belső és külső képek is felkerültek erről a tápról, sokak számára nyilvánvaló volt, hogy az a táp kerül külön értékesítésre. Aki jól ismeri a Heed termékpalettáját, és látta a hirdetésbe feltett fotókat, annak lehet, hogy ennyi is elég volt ahhoz, hogy ez nem egy Q-PSU táp, de sem a vevő, sem az eladó nem volt ennek az ismeretnek a birtokában. 
 
Valóban, mondjuk ha nincs Q-PSU felirat a tápon, akkor azt merész lenne annak titulálni, de leginkább annak árulni...persze nem kötelező ismerni a Heed termékpalettát, meg jelölési rendszert, de hát alapjában minden gyártmányon rajta szokott lenni valami jelzés, fantázianév, típusjelzés, ilyesmi. Ha az nincs, akkor annak eladni, háát....
"Az audiofília nem betegség, csupán egy olyan krónikus elégedetlenség tünete, mely a hangreprodukciós rendszerekről tévesen kialakított képzetekből fakad" (részlet a Meridian cég prospektusából)

Avatar
dominique29
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2005.10.19., szer. 16:18
Értékelés: 233

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: dominique29 »


TLS felhasználótól vettem egy Heed Q-PSU tápot. Legalábbis annak volt hirdetve, méghozzá hibátlannak. Miután megjött, láttam, hogy a tápcsatlakozója nem olyan, mint a gyári Q-PSU-nak.
 
Csak kérdezném: az, hogy ez konkrétan egy Q-PSU, az rá van írva a tápra?
Merthogy az kiderült, hogy nincs jelölve rajta, hogy Exposure only. De más egyéb típusjelzés van rajta?
"Az audiofília nem betegség, csupán egy olyan krónikus elégedetlenség tünete, mely a hangreprodukciós rendszerekről tévesen kialakított képzetekből fakad" (részlet a Meridian cég prospektusából)

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: akvapark »



A rendőrségre hiába megy. Ez az ügy jogilag csak polgári peres eljárásban orvosolható.
Amiben ön lesz a felperes, TLS az alperes, és ebből következően a keresetet TLS lakhelye szerinti illetékes bírósághoz kell benyújtani, mivel polgári peres eljárásban az alperes lakhelye szerinti illetékes bíróság jár el, amennyiben a szerződésben nem lett választott bíróság kikötve. (De szinte biztos vagyok benne, hogy az önök szerződésének nincs erre vonatkozó pontja.)
 
 
.

Talán szerződés se...
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


..... megyek a rendőrségre.
 
A rendőrségre hiába megy. Ez az ügy jogilag csak polgári peres eljárásban orvosolható.
Amiben ön lesz a felperes, TLS az alperes, és ebből következően a keresetet TLS lakhelye szerinti illetékes bírósághoz kell benyújtani, mivel polgári peres eljárásban az alperes lakhelye szerinti illetékes bíróság jár el, amennyiben a szerződésben nem lett választott bíróság kikötve. (De szinte biztos vagyok benne, hogy az önök szerződésének nincs erre vonatkozó pontja.)
 
 
.

Avatar
Tyler
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2012.08.06., hétf. 13:31
Értékelés: 52

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Tyler »


TLS ide már nem tud írni, tudtommal.
Szerintem atc sem haragudna meg TLS-re, ha csak erre a jeles alkalomra regisztrálna egy másodnicket. Már ha az kényelmesebb neki, mint küldeni egy emailt. Bár nekem tökmindegy, még van három órája eldönteni, hogy mit akar.

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”