Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Általában a moziról, házimoziról

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3032
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1526

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

MGMART írta:
2020.02.26., szer. 12:56
Mivel ez talán az utolsó ilyen jellegű magyar fórum, lehet jobban meg kellene becsülni és visszavenni mindenkinek, hogy megmaradjon.
A fórum meg fog maradni, amíg a tulajdonos akarja.
Az más lapra tartozik, hogy szerintem ez már nem a vég kezdete, hanem a vég.
Nyár elejére eljutunk oda, hogy senki sem fog írni semmit.
Ha nincs írás, nincs olvasás sem és lassan elhal az AVX mozis része.

Volt olyan nyár, amikor Lemmy-vel ketten tartottuk itt a frontot. Ettől függetlenül most KP-val értek egyet.
Pros cuccaim vannak és olyanokkal tervezem a moziszobámat, de közben sokat szoktam Nemtomm-al is beszélgetni telefonon.

Ezektől függetlenül az ellentéteket antagonisztikusnak látom.
sad.gif

Avatar
R.G.
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2012.04.12., csüt. 10:45
Értékelés: 278
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: R.G. »

Hifilala írta:
2020.02.26., szer. 12:26
Cutler-A nagymozis szettek a közelében sincsenek egy jobb hifi szettnek minőségben,az,hogy ezt valaki nem hallja sz nem a hifisek problémája. Nemtomm nem azért cserél, mert sokáig g yűjtögetett,hanem mások az elvárásai.Nekem semeddig nem tartana mozisra cserélni, de ha lenne helyem akkor sem azt a mozis szettet használnám, amit sokan dicsőítenek, mert nem ez az igényem.Kábelek között jól hallható különbségek vannak, ez megint csak erősen hallgató függő.Fél évre kiszálltam s fórumból és amikor beírtam valamit, akkor KP egyből nekem ugrott.Szóval ez közel sem az a fórum ami volt.A pro vonal olyan hangos, hogy elnyomja a hifis oldalt.Az amúgy pocsék mozihang nem az én világom, a jobb mozihang meg még mindíg sokba kerül.Szakmaibb lett,ezt sem látom itt!
ez még ok is, de kezdődik megint az, hogy le akarjuk nyomni a másik torkán a saját igazonkat
ezt felejtsük már el
Igen, mások az igények ez is egyértelmő
se nem a pró, se nem a hifi nem jobb, ha nem találjuk meg benne a számunkra megfelelőt
de változhat a véleményünk és vegyük figyelembe a másikat is!
pl én teljesen semleges voltam a kábelekkel szemben
és a legnagyobb meglepetésemre kb két hete láttam nagy különbséget rövid HDMI kábel között
de ettől még nem kezdem azt fújni, hogy minden kábel köött hatalmas a különbség, hanem csak megemlítem és vonjuk le belelőle amit akarunk
függetlenül attól, hogy az egyik oldal azt mondja ilyen nincs, a másik meg azt, hogy de bizony
és????
tapasztalat megosztás lenne a cél, nem pedig az egyik vagy másik fél totális győzelme, mert az nem lesz
mindenki menjen a saját útján, akár egyik vagy másik táborba tartozik, esetleg mind a kettőbe
a pro hangfalak nekem sem jönnek be annyira, mert bántja a fülemet a sok fémes magas, de ha pl valaki rock zenét hallgat, akkor neki ez kifejezetten bejöhet otthoni körülmények között is, ettől még az ízlését nem lehet elítélni
továbbra sem kell minimum ketté szakítani a házimozis tábort
én is szeretnék egy külön mozi termet, de nincs jelenleg erre lehetőségem, ezért én a nappalis verziót használom
de mert így van, akkor már nem is mozizhatnék? márpedig de
ha valakinek van külön hatalmas mozi szobája, az ne hallgathasson a mozi mellett sztereot? de!
tehát muszály az egyik vagy másik oldal mellett kiállni? ez badarság. a saját tapasztalatra és a másik meghallgatására használjuk már az infót, ne pedig csak a másikat túlszárnyalni akarjuk valamivel
el olcsó, ez drágább, ez ekkora, az akkor ...
de vegyük figyelembe az embert is magát, az ízlést, a lehetőségeket stb és hamar kiderülne, hogy mindannyian kb ugyan azt keressük
;peace; ;peace;
Emotiva T2, C2, B1, Marantz SR 7013, DIY Ultimax 15", Crown XTi 4002, Sony 55", Benq W2000, Elite Screens Saker 100",Zidoo Z9X, Synology DS218play, Supra, Furukawa, Vention

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Quetz írta:
2020.02.26., szer. 12:55
Hifilala írta:
2020.02.26., szer. 12:26
Cutler-A nagymozis szettek a közelében sincsenek egy jobb hifi szettnek minőségben,az,hogy ezt valaki nem hallja sz nem a hifisek problémája. Nemtomm nem azért cserél, mert sokáig g yűjtögetett,hanem mások az elvárásai.Nekem semeddig nem tartana mozisra cserélni, de ha lenne helyem akkor sem azt a mozis szettet használnám, amit sokan dicsőítenek, mert nem ez az igényem.Kábelek között jól hallható különbségek vannak, ez megint csak erősen hallgató függő.Fél évre kiszálltam s fórumból és amikor beírtam valamit, akkor KP egyből nekem ugrott.Szóval ez közel sem az a fórum ami volt.A pro vonal olyan hangos, hogy elnyomja a hifis oldalt.Az amúgy pocsék mozihang nem az én világom, a jobb mozihang meg még mindíg sokba kerül.Szakmaibb lett,ezt sem látom itt!
Mindenesetre próbálunk némi objektivitást belevinni a beszélgetésbe, amit - eddigi tapasztalataim alapján - a hifisták élből elutasítanak. A hifi oldal hogy lenne elnyomva amikor nincs itt helyük, hiszen ott a külön hifi/sztereó fórum számukra.
A házimozi hifi oldalára gondoltam.Egy eleve szubjektív dologba vihetsz objektivitást, de attól még az szubjektív marad.Ott van a Crown belépő szintű végfoka, bármilyen jó mérést produkálhat, attól még pocsék a hangja ,mert megvannak a korlátai.A hifi oldalnak nagyon is van itt helye, mert amikor még nem lett ledegradálva a házimozi, csak az volt itt.

Avatar
MGMART
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2010.06.04., pén. 23:18
Értékelés: 485

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: MGMART »

Régen és most sem az a baj, hogy eltérő vélemények, tapasztalatok ütköztek-ütköznek.Ha ez a megfelelő hangnemben és kulturált mederben zajlik akkor mindenki leszűrheti belőle a számára hasznos információt.

Valóban korábban is voltak bizonyos kérdésekben hitviták a fórumon, közben nálam is másoknál is eltelt 10-12 év és lehet, hogy kevésbé toleráljuk már ezeket. Sokaknál ez idő alatt született gyerek, gyerekek fontosabb lett a család mint a hobbi.

Lemmy szerintem meg pont azért rakta fel az apróba a cuccait mert hangáteresztő vásznat akart más felállással.Írta is , hogy zavarja a vászon alól szóló hang.

Mivel ez talán az utolsó ilyen jellegű magyar fórum, lehet jobban meg kellene becsülni és visszavenni mindenkinek, hogy megmaradjon.

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: Quetz »

Hifilala írta:
2020.02.26., szer. 12:26
Cutler-A nagymozis szettek a közelében sincsenek egy jobb hifi szettnek minőségben,az,hogy ezt valaki nem hallja sz nem a hifisek problémája. Nemtomm nem azért cserél, mert sokáig g yűjtögetett,hanem mások az elvárásai.Nekem semeddig nem tartana mozisra cserélni, de ha lenne helyem akkor sem azt a mozis szettet használnám, amit sokan dicsőítenek, mert nem ez az igényem.Kábelek között jól hallható különbségek vannak, ez megint csak erősen hallgató függő.Fél évre kiszálltam s fórumból és amikor beírtam valamit, akkor KP egyből nekem ugrott.Szóval ez közel sem az a fórum ami volt.A pro vonal olyan hangos, hogy elnyomja a hifis oldalt.Az amúgy pocsék mozihang nem az én világom, a jobb mozihang meg még mindíg sokba kerül.Szakmaibb lett,ezt sem látom itt!
Mindenesetre próbálunk némi objektivitást belevinni a beszélgetésbe, amit - eddigi tapasztalataim alapján - a hifisták élből elutasítanak. A hifi oldal hogy lenne elnyomva amikor nincs itt helyük, hiszen ott a külön hifi/sztereó fórum számukra.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Cutler-A nagymozis szettek a közelében sincsenek egy jobb hifi szettnek minőségben,az,hogy ezt valaki nem hallja sz nem a hifisek problémája. Nemtomm nem azért cserél, mert sokáig g yűjtögetett,hanem mások az elvárásai.Nekem semeddig nem tartana mozisra cserélni, de ha lenne helyem akkor sem azt a mozis szettet használnám, amit sokan dicsőítenek, mert nem ez az igényem.Kábelek között jól hallható különbségek vannak, ez megint csak erősen hallgató függő.Fél évre kiszálltam s fórumból és amikor beírtam valamit, akkor KP egyből nekem ugrott.Szóval ez közel sem az a fórum ami volt.A pro vonal olyan hangos, hogy elnyomja a hifis oldalt.Az amúgy pocsék mozihang nem az én világom, a jobb mozihang meg még mindíg sokba kerül.Szakmaibb lett,ezt sem látom itt!

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1389

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: Cutler »

Hifilala írta:
2020.02.26., szer. 10:03
Közel 5 éve vagyok itt a fórumon, régen is voltak súrlódások, de eldurvult kicsit a hangnem és kicsit két pártra szakadt a csapat.Van az úgy, hogy az embernek más irányt vesz az élete és ezért nem fórumozik tovább.Minden esetre nem túl barátságos a légkör.
Én meg több mint 11 éve vagyok a fórumon, így 2x annyi idő távlatából is azt mondom, hogy jelenleg sincs nagyobb és több ellentét, mint egy évtizeddel korábban.
Akkor is megvolt az aktuális téma, amin ment a vita.
Elég csak visszagondolni a Clarusos időkre.
De emlithetném a mási örök vitatémát, a zárt v reflexes szub hívők közöttit.
Vagy lcd vs dlp.
A kábelekről ne is beszéljünk, mert az kb. azóta tart, hogy elkezdődött ez a hobbi.
Említed, hogy két pártra szakadt a fórum. Gondolom a Pro és a hifis csoportokra gondolsz ezalatt.
Szerintem itt se kellett volna igazán vita, ha a hifis tábor nem kezdi ócsárolni, sokszor hallatlanul a Pro cuccokat.
Elhiszem, hogy sokakat zavarhat az, hogy az évekig gyűjtögetett, sokszor nagyon nagy pénzekbe kerülő rendszerüket esetleg nem tartják jobbnak, mint pár, a használtpiacon 1/3-1/4-ed áron megvásárolható, így aprópénzért elérhető nagymozis szettet. Ezt a békát nehezen nyelik le itt többen.
Nekem is meglehetősen fura volt, hogy a Logan szett után egy KCS-t nem érzem rosszabbnak, de ez van.
Pedig nagyon egyszerűen el lehetne ezt engedniük.
Mert én megtehettem, hogy ezeket a ronda nagymozis cuccokat berakjam a különálló mozimba. A ventillátoros pro végfokokat és a hangosan zúgó Pali féle vetítőt kirakjam az előtérbe. Tökéletesen érthető, ha valaki egy nappalit nem csúfitja el ilyenekkel.
Ahogy nem csak az esztétika az ami kizáró ok egy nappaliban, hanem a méretük is.
Ezekhez nem lehet hagyományos tv vagy vászon, csak AT. Ez is még tovább határolja be a felhasználásukat.
Ezért is hangsúlyoztam folyamatosan, hogy a Pro vonal nem alternatíva mindenkinek.
Ahogy az is kizáró ok lehet, ha valakinek a 2.0-ás zenehallgatás se mostohagyerek.
A baj szerintem az, hogy a hifis oldalról páran mégse tudják elengedni ezt, egyszerűen kapaszkódókat keresnek. Nem is arra, hogy a sajátjuk miért jó, hanem arra, hogy a Pro miért nem lehet az.
Most jelenleg ez a HM részen a legnagyobb konfliktus.
De alapvetően ezt én nem érzem tragikusnak.
Ahogy azt sem, hogy kicsit szakmaibb lett a fórum.
Ezáltal sok sok tévhit dőlt itt meg, amit jómagam is szajkóztam sokáig.
Például nagyon zárt szub párti voltam sokáig.
Azt se tudtam volna elképzelni, hogy valaha lesz D osztályos végfokom.
Az AT vászonról se tudtam sokáig, hogy mi is a jelentősége.
A szakmázgatás révén átvariáltam az itthoni rendszeremet, úgy hogy összességében kevesebbet vesztettem vele, mint amit nyertem. Az, hogy ehhez nem kellett a bukszámba is nyúlnom, az meg külön öröm
számomra.
De ezt én senkinek nem akarom a torkán lenyomni. Mindenki úgy élvez, ahogy akar.
A sok szófosásomal csak arra akartam rávilágítani, hogy szerintem kár lenne annyira temetni a fórumot. Lehet, hogy nem az igazi a hangulat, de nem is annyira kétségbeejtő.
Tonyka döntésében más dolgok állhatnak a háttérben, szerintem kár lenne a fórum milyenségére ezt ráhúzni.
Szvsz

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Ha már témánál vagyunk, Kaef2 fórumról való kivonulása ugyanakkora tragédia szerintem.

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

MGMART írta:
2020.02.26., szer. 09:18
Sajnos egyre többen döntenek úgy, hogy befejezik a fórumozást, amit meg tudok érteni.
Nemrég kérte Lemmy a törlését a hozzászólásaival együtt, hála egy személyeskedő fórumosnak.Huszti Zsolt a Heed Audio-tól szállt ki. Dragonweed fórumtársunk is majdnem bedobta a törülközőt és még sorolhatnám....
Meglátásom szerint elég rossz irányt vettek a dolgok amivel együtt fog járni, hogy sok régi aktív fórumos befejezi.
Őszintén nekem sem sok kedvem van az elmúlt időszak történései után sem szakmai, sem ajánló témában bármit írni.
Közel 5 éve vagyok itt a fórumon, régen is voltak súrlódások, de eldurvult kicsit a hangnem és kicsit két pártra szakadt a csapat.Van az úgy, hogy az embernek más irányt vesz az élete és ezért nem fórumozik tovább.Minden esetre nem túl barátságos a légkör.
Dragonweed egy nagyon jó szakember hatalmas tudással,nekem személy szerint sokat segített.

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Az nem tűnt fel, hogy eladta a moziszettjét? Ment a komplett Elac szettje is az apróra a törlése előtt. Lemmy régebben legalább vicces volt. Újabban csak a káromkodás meg a trollkodás ment. Valami megváltozott nála,és az okokról nem tudunk. Szóval felesleges bármelyik fórumtagra fogni a távozását, mert nagy eséllyel más dolog áll a háttérben.

skyplanet

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: skyplanet »

cbc.gif
cbc.gif (869.37 KiB) Megtekintve 870 alkalommal
Lemmy! :goodluck:


Ha egyesek mindenkit kigolyóznak a fórumról. A végén mi marad!
Saját golyóival fognak játszani. 36_1_10.gif

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Lemmynek hónapok óta nem volt értelmes hozzászólása nagyon csekély kivétellel, csak folyamatos trollkodás, 2 szavas hozzászólásokban én aztán nagyon megmondom a tutit stb. A "személyeskedő fórumosnak" 100% igaza volt. A törlésének oka egyébként elég nagy valószínűséggel egyáltalán nem ez volt.

Avatar
MGMART
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2010.06.04., pén. 23:18
Értékelés: 485

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: MGMART »

Sajnos egyre többen döntenek úgy, hogy befejezik a fórumozást, amit meg tudok érteni.
Nemrég kérte Lemmy a törlését a hozzászólásaival együtt, hála egy személyeskedő fórumosnak.Huszti Zsolt a Heed Audio-tól szállt ki. Dragonweed fórumtársunk is majdnem bedobta a törülközőt és még sorolhatnám....
Meglátásom szerint elég rossz irányt vettek a dolgok amivel együtt fog járni, hogy sok régi aktív fórumos befejezi.
Őszintén nekem sem sok kedvem van az elmúlt időszak történései után sem szakmai, sem ajánló témában bármit írni.

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Hifilala írta:
2020.02.25., kedd 21:55
lehet ő is összerakta amit akart és most élvezi.
Legyen úgy, kívánom Neki!

De nem hinném hogy innen fúj a szél. Attól még maradhat aktív valaki a fórumon hogy elégedett a rendszerével.

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Fish írta:
2020.02.25., kedd 20:38
Hifilala írta:
2020.02.25., kedd 09:56
Gondoltam ide írok,mert látom, hogy Tonyka bezárta a topicját. Sajnos ez van, az okokat ő tudja,de biztos hiányozni fognak az írásai és remélem ,hogy egy kis pihenő után visszatér!
Sajnos nem fog! sad.gif :angry:
Ez nagyon szomorú.Változnak a dolgok,lehet ő is összerakta amit akart és most élvezi.

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: Fish »

Hifilala írta:
2020.02.25., kedd 09:56
Gondoltam ide írok,mert látom, hogy Tonyka bezárta a topicját. Sajnos ez van, az okokat ő tudja,de biztos hiányozni fognak az írásai és remélem ,hogy egy kis pihenő után visszatér!
Sajnos nem fog! sad.gif :angry:
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Gondoltam ide írok,mert látom, hogy Tonyka bezárta a topicját. Sajnos ez van, az okokat ő tudja,de biztos hiányozni fognak az írásai és remélem ,hogy egy kis pihenő után visszatér!

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Cutler írta:
2020.02.22., szomb. 16:43

Sanyi!
Ki kell, hogy ábránditsalak, mert én sem rövid beharangozót nem tervezek írni, se hosszabbat🤷‍♂️
Talán Hiccusz...
Kár! Tavaly is jó volt olvasni hogy Neked hogy tetszett, melyiket milyennek találtad, mi volt a tetszési sorrended a szobák közt, stb. Hiccusz majd remélhetőleg megosztja az Ő véleményét.

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1389

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: Cutler »

TSanyi írta:
2020.02.22., szomb. 08:49
Az idei ISE-ről nem írtatok beszámolót. Legalább egy rövid beharangozót osszatok meg ha a hosszabb bezsámolóval még nem keszültetek el!
Sanyi!
Ki kell, hogy ábránditsalak, mert én sem rövid beharangozót nem tervezek írni, se hosszabbat🤷‍♂️
Talán Hiccusz...

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Az idei ISE-ről nem írtatok beszámolót. Legalább egy rövid beharangozót osszatok meg ha a hosszabb bezsámolóval még nem keszültetek el!

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1389

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: Cutler »

phyton71 írta:
2020.01.30., csüt. 23:18
Cutler írta:
2020.01.30., csüt. 23:08
Nyami ;peace;
Megfüleljük :rolleyes:
Hol?
ISE-n

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: -KP- »

csacsumicsa írta:
2020.01.31., pén. 08:47
TSanyi írta:
2020.01.25., szomb. 09:11
Vaktezsttel el lehetne. Már csak egy megbízhatő ceremóniamester kell hozzá aki nem súgja meg a sorrendet! :kapdelm:
Nem kell hozzá semmi a különbség egyértelmű a hangban. Két teljesen más hangkarakter a DD 18 lágyabb mélyet ad DIY 18 pedig egy feszes kemény mély olyan igazi mozis oda ba..ós! A véleményem szerint a kettő kombinációja már komoly hangot produkál.
Ezen a fórumon ne mond azt, hogy mozis, mert az itt szitokszónak számít. :D

Avatar
csacsumicsa
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.12.06., szomb. 18:01
Értékelés: 30

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: csacsumicsa »

TSanyi írta:
2020.01.25., szomb. 09:11
Vaktezsttel el lehetne. Már csak egy megbízhatő ceremóniamester kell hozzá aki nem súgja meg a sorrendet! :kapdelm:
Nem kell hozzá semmi a különbség egyértelmű a hangban. Két teljesen más hangkarakter a DD 18 lágyabb mélyet ad DIY 18 pedig egy feszes kemény mély olyan igazi mozis oda ba..ós! A véleményem szerint a kettő kombinációja már komoly hangot produkál.

Avatar
phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1678
Csatlakozott: 2013.12.06., pén. 19:18
Értékelés: 734

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: phyton71 »

Cutler írta:
2020.01.30., csüt. 23:08
Nyami ;peace;
Megfüleljük :rolleyes:
Hol?
"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1389

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: Cutler »

Nyami ;peace;
Megfüleljük :rolleyes:

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”