Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Avatar
cisco
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1205
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 19:05
Értékelés: 164

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: cisco »

Quetz írta:
2020.08.19., szer. 10:16
-KP- írta:
2020.08.19., szer. 08:55
Tamoo írta:
2020.08.19., szer. 08:49


Egy rész alapján megítélni nagy hiba. Ezeknek ráadásul a karakterfejlődés az egyik fő erénye, az pedig nem egy rész alatt fog kibontakozni.
Hagyd rá, Scaurus mindig is ilyen volt. Ránéz az intróra és osztja az észt. Megnéz egy részt a világ legjobbjainak tartott sorozataiból, és az első rész után abbahagyja, ahol még kb. a szereplők nevét se tudtad meg.
Igen, számára mindig félig üres a pohár.
Nem bántásból én végignéztem a Breaking Bad-et, pont azért mert mindenki dícsérte, de nagyon nem éreztem azt a nagy wow faktort...

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Quetz »

-KP- írta:
2020.08.19., szer. 08:55
Tamoo írta:
2020.08.19., szer. 08:49
scaurus írta:
2020.08.19., szer. 08:44
Breaking Bad (csak épp belenéztem)
Nem fogott meg.
Better Call Saul (1. évad 1. rész)
Nem inspirált a folytatásra.
Egy rész alapján megítélni nagy hiba. Ezeknek ráadásul a karakterfejlődés az egyik fő erénye, az pedig nem egy rész alatt fog kibontakozni.
Hagyd rá, Scaurus mindig is ilyen volt. Ránéz az intróra és osztja az észt. Megnéz egy részt a világ legjobbjainak tartott sorozataiból, és az első rész után abbahagyja, ahol még kb. a szereplők nevét se tudtad meg.
Igen, számára mindig félig üres a pohár.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Tamoo írta:
2020.08.19., szer. 08:49
scaurus írta:
2020.08.19., szer. 08:44
Breaking Bad (csak épp belenéztem)
Nem fogott meg.
Better Call Saul (1. évad 1. rész)
Nem inspirált a folytatásra.
Egy rész alapján megítélni nagy hiba. Ezeknek ráadásul a karakterfejlődés az egyik fő erénye, az pedig nem egy rész alatt fog kibontakozni.
Hagyd rá, Scaurus mindig is ilyen volt. Ránéz az intróra és osztja az észt. Megnéz egy részt a világ legjobbjainak tartott sorozataiból, és az első rész után abbahagyja, ahol még kb. a szereplők nevét se tudtad meg.

Avatar
Tamoo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1199
Csatlakozott: 2011.11.24., csüt. 10:56
Értékelés: 686

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Tamoo »

scaurus írta:
2020.08.19., szer. 08:44
Breaking Bad (csak épp belenéztem)
Nem fogott meg.
Better Call Saul (1. évad 1. rész)
Nem inspirált a folytatásra.
Egy rész alapján megítélni nagy hiba. Ezeknek ráadásul a karakterfejlődés az egyik fő erénye, az pedig nem egy rész alatt fog kibontakozni.
PC hangkártyával, kommersz Monitor Audio szett, lomis PA végfokok, DIY szub, hullámos talján vászon, porszívó hangú mókolt PD F22

Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 767
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 223

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: scaurus »

Mivel még mindig nincs összerakva az aláírásomban szereplő "rendszer" (csak táblagép+bluetooth zajkeltő kombóval tudok filmet nézni), így a kedvenc sorozataim várnak, viszont időm meg, bizonyos értelemben, sajnos, akad, ezért belenéztem néhány olyan sorozatba, amikbe, egyébként, nem kezdenék bele.

Breaking Bad (csak épp belenéztem)
Nem fogott meg.

Better Call Saul (1. évad 1. rész)
Nem inspirált a folytatásra.

Vikings (csak épp belenéztem)
Nem fogott meg.

Grace and Frankie (1. évad 1-4. rész, 6. évad finálé)
Az alapszituáció vicces: vén hülye ügyvédek bevallják feleségeiknek, hogy homoszexuálisak, s 20 éve már nemcsak üzlettársak, de szeretők is.
A folytatás klisés: a két elhagyott, megtépázott lelkű asszony, akik nem kedvelték egymást, szépen összecsiszolódik.

Ebből egy remek filmet lehetett volna készíteni, de 6 évadot (sőt, tervben a 7.)?
Én már az 1. évad 4. részénél kicsit erőltetettnek éreztem, így megnéztem a 6. évad utolsó részét, hogy hova jutunk, hát, mintha semmiről nem maradtam volna le...
Hiába a neves színészek és jó alakítások, 6-7 évad ebből nekem sok (lenne). 

Dead to Me (1. évad)
Egy kétgyermekes anya magára marad, mert a férje cserbenhagyásos gázolás áldozata lesz.
Majd, váratlanul az életének része lesz egy nő, akit korábban nem ismert.
Aután, persze, kiderül, hogy semmi sem véletlen.
Christina Applegate és Linda Cardellini meglepően jók.
Egy próbát megér.
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

scaurus írta:
2020.08.16., vas. 15:36
Norsemen 1-2. évad.

Unorthodox: valós történeten alapuló (értsd, nyomokban mogyorót tartalmaz) sorozat, így szkeptikus voltam (magamtól bele se kezdtem volna), de kellemesen csalódtam.
Egy new yorki orthodox zsidó lány nem akarja a kötöttséget (amin nincs is mit csodálkozni) és a multikulti Berlinbe megy.
Nekem tetszett.
Norsemen:
Hálás téma, egyedi feldolgozás, de a kecsegtető kezdés után hamar besül a mozi, pár rész után meguntam, csak Froya miatt néztem tovább, feleslegesen. Nem sikerült kiaknázni az ötletet.

Unorthodox:
Ez bizony rendben van, leköt, érdekes, igényes, mindenféle művi pufogtatás nélkül. Akciófilmekhez szokott mozisoknak nem ajánlott.

Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 767
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 223

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: scaurus »

Aszpirin írta:
2020.08.16., vas. 17:19
... persze, hisz igaz történet, és ugye-ugye, a legjobb forgatókönyvet a való élet produkálja.
Leszámítva, hogy a valóságban később költözött el, nem is egyedül, nem is az a művészet érdekli, a berlini jelenetek gyakorlatilag fikciósak.

Ezért utálom "az igaz történet alapján" cimkés alkotásokat.

Rontóc (spoiler) angol nyelven:
https://www.cheatsheet.com/entertainmen ... d-on.html/
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6124
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5179
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

scaurus írta:
2020.08.16., vas. 15:36
Igen, a 13 Reasons Why egy évados sorozat, ahogy, számomra, a Riverdale is.
Mindkettőből nagyon jó az 1. évad, viszont a 2. mindkettő esetében olyan gyenge, hogy elvették a kedvem a folytatástól (na, jó a 13RW esetében a 3. évad 1. részébe még belenéztem, de, ahogy Aszpirin is írja, kár volt).

Az elmúlt időszakban volt egy kis időm sorozatnézésre.

I Am Not Okay With This: igen szórakoztató, ugyanúgy Charles Forsman képregényéből mint a The End of the F***ing World, bár ebben az esetben a vége jelentősen eltér a képregényétől.
Kamaszodás, szexualitás felfedezése, halál elfogadása, amerikai gimis életérzés egy kis(?) természetfelettivel.
Igazából nem is sorozat, hanem 20-30 perces részekre szabdalt film - persze, befejezés nélkül, a 2. évad reményével

Sophia Lillis remekel a főszerepben, a gyengébb pillanatokat könnyedén elviszi a hátán.
Sokan blaszfémiának fogják tartani, amit írok, de én így gondolom: Antóci Dorottya szinkronhagja még jobb mint az eredeti.

Egy próbát mindenképpen megér!

Norsemen 1-2. évad.
Neten olvasott, találó összefoglalás: a Monty Python találkozik a Trónok harcával.
Vegyesek az érzelmeim, egyrészt nagyon jók a karakterek, nagyon sok vicces jelenet és párbeszéd van benne, ugyanakkor a viccesség nem tart ki elejétől a végéig és számos erőszakos jelenet van benne.
Esős szombat délutánra jó választás lehet.

Unorthodox: valós történeten alapuló (értsd, nyomokban mogyorót tartalmaz) sorozat, így szkeptikus voltam (magamtól bele se kezdtem volna), de kellemesen csalódtam.
Egy new yorki orthodox zsidó lány nem akarja a kötöttséget (amin nincs is mit csodálkozni) és a multikulti Berlinbe megy.
Nekem tetszett.
Norsemen: nekem nagyon bejött, a poénok kifinomultak és nagyon ütnek, erőszak meg annyi van benne, hogy valszeg kb fele se a valódi vikingek erőszakosságának (de azért néhány jelenet elég kemény, bár még úgy is vicces). A 3. évad is üt, nem ül le cseppet sem, folytatódik a dili, az első epizód Jarl Varg gonoszságának “eredettörténete”, zseniális “felütés”. Én ajánlom ezt a sorozatot a szórakozni vágyóknak (mint ahogyan korábban már megtettem).

Unorthodox: még korábban megnéztem, itteni ajánló alapján, és nekem is nagyon tetszett. Látlelet egy olyan kortárs vallási közösségről, amelyről jó eséllyel egyikünk sem hallott a sorozat megjelenése előtt, tehát már csak emiatt is jó, mert tágítja a világképünket. De a történet, a nagyszerű színészi munka, a jiddis nyelv, a közösség kulturális szokásait, ünnepeit és ünneplését bemutató jelenetek, és ismétlem, a történet, melyben nagyon életszerű és intelligens a feloldozás... persze, hisz igaz történet, és ugye-ugye, a legjobb forgatókönyvet a való élet produkálja.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 767
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 223

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: scaurus »

Igen, a 13 Reasons Why egy évados sorozat, ahogy, számomra, a Riverdale is.
Mindkettőből nagyon jó az 1. évad, viszont a 2. mindkettő esetében olyan gyenge, hogy elvették a kedvem a folytatástól (na, jó a 13RW esetében a 3. évad 1. részébe még belenéztem, de, ahogy Aszpirin is írja, kár volt).

Az elmúlt időszakban volt egy kis időm sorozatnézésre.

I Am Not Okay With This: igen szórakoztató, ugyanúgy Charles Forsman képregényéből mint a The End of the F***ing World, bár ebben az esetben a vége jelentősen eltér a képregényétől.
Kamaszodás, szexualitás felfedezése, halál elfogadása, amerikai gimis életérzés egy kis(?) természetfelettivel.
Igazából nem is sorozat, hanem 20-30 perces részekre szabdalt film - persze, befejezés nélkül, a 2. évad reményével

Sophia Lillis remekel a főszerepben, a gyengébb pillanatokat könnyedén elviszi a hátán.
Sokan blaszfémiának fogják tartani, amit írok, de én így gondolom: Antóci Dorottya szinkronhagja még jobb mint az eredeti.

Egy próbát mindenképpen megér!

Norsemen 1-2. évad.
Neten olvasott, találó összefoglalás: a Monty Python találkozik a Trónok harcával.
Vegyesek az érzelmeim, egyrészt nagyon jók a karakterek, nagyon sok vicces jelenet és párbeszéd van benne, ugyanakkor a viccesség nem tart ki elejétől a végéig és számos erőszakos jelenet van benne.
Esős szombat délutánra jó választás lehet.

Unorthodox: valós történeten alapuló (értsd, nyomokban mogyorót tartalmaz) sorozat, így szkeptikus voltam (magamtól bele se kezdtem volna), de kellemesen csalódtam.
Egy new yorki orthodox zsidó lány nem akarja a kötöttséget (amin nincs is mit csodálkozni) és a multikulti Berlinbe megy.
Nekem tetszett.
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6124
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5179
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Az elmúlt hetekben végigszenvedtem a Thirteen Reasons Why 3. és negyedik évadát. Nem találok rá szavakat, hogy mennyire elb...ták ezt a sorozatot. Borzalmas, logikátlan “össznépi vinnyogás” lett belőle, gyakorlatilag minden karaktert “kivégeznek”, aki esetleg sikerült megszeretni az első évadban. Ritkán írok ide negatív ajánlót (nem-ajánlót), de most tényleg: aki még nem látta ezeket a évadokat, és tervezte megnézni: szerintem ne tegye. A második évadot is mélyen alulmúlják.

De hogy valami jót is írjak: a Snowpiercer sorozat, bár még nem néztem végig (a 9. epizódnál tartok), számomra sokkal nézhetőbb és elvezhetőbb, mint azt a kritikák alapján gondoltam. A filmet - bevallom - nem igazán szerettem, a sorozat viszont le tud kötni...
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
kpykpy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2016.03.13., vas. 20:33
Értékelés: 33
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: kpykpy »

Visszaolvastam jó pár oldalt, de nem láttam, hogy vki már ajánlotta-e volna ezt a filmet. (ha mégis, bocsi)

Egy régi kedvenc vígjátékom, amiben nagyon sok híres színészt ötvöztek nagyon sok beteg poénnal. Sokan nem értékelik az ilyesmit, én spec. könnyesre röhögöm magam akárhányszor megnézem. Ez a film a Movie 43 (botrányfilm).
Pár név a főszereplőkből: Hugh Jackman, Kate Winslet, Emma Stone, Richard Gere, Uma Thurman,
Egy kép kedvcsinálónak:
movie43.jpg
movie43.jpg (22.54 KiB) Megtekintve 2150 alkalommal

...és hogy valami minőségibb filmet is írjak... :D ha vkinek tetszett a DARK c. sorozat és bejön neki az időutazós, nyomozós, gyilkosos filmeket, akkor ne hagyja ki a Frekvencia (2000) c. filmet. Eleje picit vontatott, de utána beindul és izgalmas film lesz...
Samsung 65Q9FN
Anthem AVM60
ApollonAudio NCMP6200/NC500DualMono
Adam Audio GTC77/88/ANF10, Svs sb-2000
AQ forest, Inakustik Silver Premium, Supra
i5 6600k/Fatal1ty Z170/32Gb ddr4/MSI 1080Ti/Acer predator X35
Beyer DT990+Steinberg UR12
Psx,Ps2-3-4-5,Xbox360,XboxOneX,Wiiu,Switch

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: -KP- »

The Outpost 2020

Akik szeretik a háborús filmeket, azoknak ajánlom. Egyike a jobban sikerült netflixes filmeknek.

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Quetz »

Ashfall:

youtu.be/24T47vQA0fY


Nem tudom milyen lesz, de ez igéretes:

Kép
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Quetz »

A szeptember sorozatokban sűrű lesz :)

Raised by wolves:

youtu.be/nAg6RTQEfeM


The boys, season 2:

youtu.be/cVHwlqyMyhM
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1455
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 455
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

wittao írta:
2020.08.07., pén. 13:17
Megnéztem ezt a háborús filmet a finn - orosz konfliktusról...
Ez melyik is volt? :)
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: -KP- »

nemduma írta:
2020.08.06., csüt. 22:23
Na és még egy:
The Hunt
https://www.imdb.com/title/tt8244784/?ref_=nv_sr_srsg_0
Megosztó téma. Valaki szereti az ilyet, van aki utálja. Egy csoport egymást nem ismerő ember elkábításuk után ismeretlen helyen ébred. Megkezdődik a harc a túlélésért.
Ajánlom mindkét tábornak! Haha! :)
Ez még középszernek is totál gyenge volt.

Avatar
nemduma
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2015.04.21., kedd 11:25
Értékelés: 24
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: nemduma »

Na és még egy:
The Hunt
https://www.imdb.com/title/tt8244784/?ref_=nv_sr_srsg_0
Megosztó téma. Valaki szereti az ilyet, van aki utálja. Egy csoport egymást nem ismerő ember elkábításuk után ismeretlen helyen ébred. Megkezdődik a harc a túlélésért.
Ajánlom mindkét tábornak! Haha! :)

Avatar
nemduma
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2015.04.21., kedd 11:25
Értékelés: 24
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: nemduma »

Ebbe nem tudom már, hol botlottam bele, remélem nem itt! :)
Free fire
https://www.imdb.com/title/tt4158096/?ref_=nv_sr_srsg_0
Nálam ez is megüti a 7-et. Elhagyott gyárépületes, lövöldözős, patthelyzetes. Jó karakterekkel és jól kevert hanggal.
Kimondottan szórakoztató.

Avatar
nemduma
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2015.04.21., kedd 11:25
Értékelés: 24
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: nemduma »

GTomi írta:
2020.07.19., vas. 15:11
The Old Guard 6,5 / 10

Popcorn mozi a látványos, verekedős, lövöldözős fajtából, sokat ne várjunk tőle, de leírni sem kell. A sztori szerint évszázadok/ezredek óta létező halhatatlan csapat, akik mindig az érdeküknek megfelelő oldalon harcolnak. De őrájuk is vadásznak...


youtu.be/aK-X2d0lJ_s
Nálam elérte a 7-et. Még ha nem is eredeti ötlet, enyhe Hegylakó újragondolva (“Who wants to live forewer”), de mégis egy üde színfolt a szürkeségben.
Köszi a tippet! Részemről ajánlott.

Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3032
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1526

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Deadpool írta:
2020.07.25., szomb. 18:24
Úgy láttam még senki nem ajánlotta ezt a sorozatot:

Egyelőre három évad van Netflixen, kettőt néztem meg.
Egy évad, "egy gyilkosság". A történet elég jól meg van tekerve.
Ajánlom mindenkinek, aki szereti a nyomozós sztorikat :smile29:
Ezt már betáraztam Jessica Biel miatt. Mondjuk már nem olyan, mint a Lopakodó filmben...

Én is ajánlok egy sorozatot.
Akiknek a The Witcher tetszett, ez is tetszeni fog - Cursed - Átkozott.
A 13 Okom Volt sztárja a főszereplő.
6-7 pontot adok rá, lehetne jobb, de hátha a folytatás...
cursed.jpg
cursed.jpg (10.5 KiB) Megtekintve 2747 alkalommal

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1455
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 455
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

Úgy láttam még senki nem ajánlotta ezt a sorozatot:

Kép

Egyelőre három évad van Netflixen, kettőt néztem meg.
Egy évad, "egy gyilkosság". A történet elég jól meg van tekerve.
Ajánlom mindenkinek, aki szereti a nyomozós sztorikat :smile29:
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

Nem tudom volt-e mar de ez a film szenzacios:

https://www.youtube.com/watch?v=T9WJ3vzGvzI

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Quetz »

Egy újabb Marvel képregény sorozat jön ősszel:

youtu.be/_9XTA2DkHm4
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 383

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: greenbio »

még mindig a tegnapi film hatása alatt vagyok. egyszerűen megdöbbentő... az egyik legjobb háborús film, amit valaha láttam. aki teheti nézze meg, és lehetőleg egyben (3 óra)!
nincs halivúdi klisé, nincs az, hogy mi vagyunk az amerikai faszagyerekek és elintézzük a bad guy-okat. csak repkednek a golyók, és ha rossz helyen voltál, akkor game over...


youtu.be/Yu9Q2ZHfROM

Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 383

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: greenbio »

egy remek európai háborús film:

https://www.imdb.com/title/tt4065552/

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”