Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4396
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Aszpirin írta:
2021.04.24., szomb. 08:43
Love and Monsters (2021) - Netflix, 5/10

Mégegy posztapokaliptikus, szörnyes film, de legalább nem komolykodik, inkább könnyedre veszi a figurát. Van benne irodaház méretű tarisznyarák, kisebb hegy méretű csiga, kamionméretű hangya, meg mindenféle - természetesen óriási - féregféle, ezek szinte mind-mind meg akarják enni az embert, vagyis mi már messze nem vagyunk a tápláléklánc csúcsán.
A háttértörténet egészen Zs-kategóriás: (nem spoiler, mert rögtön ezzel kezdődik a film): jött egy aszteroida, ami elpusztította volna a földet, ezt “lelőtték” atomrakétákkal, de a radioaktív izé visszahullott (!!!) a Földre, ahol (egyik napról a másikra, sic!) mindenféle mutans lényt (főleg tízezerszeresre nőtt ízeltlábúakat és puhatestűeket) hozott létre, amik szépen fel is falták az emberiség 95%-át, a maradék pedig elbújva retteg... na ebbe a fantasztikusan “tudományos” jövőképbe csöppen bele egy plátói szerelmi történetféle, ami kb fele olyan romantikus, mint Spock szerelme a Star Trekben.

Korábban nem értettem, mi szükség az ilyen agyzsibbasztásra, de kezdem érteni: komolyan, a fentiek ellenére élveztem. Mert vicces, és mert az egész annyira naiv és értrlmetlen, hogy teljesen nyilvánvaló az elejétől fogva: kár aggódni a főszereplőért, nem lesz itt kérem semmi meglepetés, nyugodtan lehet vidáman hétvégizsibbadni... igaz egy hét múlva már erőlködnöd kell, hogy emlékezz rá mi is történt a filmben, de legalább segített otthon elverni egy újabb hétvégi esős-viharos délutánt, a járvány tetején. És különben is, láthatóan van ezekre igény.

Amúgy nem rossz :)
Imdb 7.0 nem olyan rossz, főleg ilyen kategóriájú filmek esetében. Gondolom, ha nem is lesz klasszikus, de nem elpocsékolt idő.

Amit írsz az alapján beugrott az Eleven testek című film. Az zombi vígjáték, hasonlóan szerelem, és ami "különleges", hogy ott a zombi gondolatait hallani, ő mesél. Egynek jó szerintem

https://m.imdb.com/title/tt1588173/
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Love and Monsters (2021) - Netflix, 5/10

Mégegy posztapokaliptikus, szörnyes film, de legalább nem komolykodik, inkább könnyedre veszi a figurát. Van benne irodaház méretű tarisznyarák, kisebb hegy méretű csiga, kamionméretű hangya, meg mindenféle - természetesen óriási - féregféle, ezek szinte mind-mind meg akarják enni az embert, vagyis mi már messze nem vagyunk a tápláléklánc csúcsán.
A háttértörténet egészen Zs-kategóriás: (nem spoiler, mert rögtön ezzel kezdődik a film): jött egy aszteroida, ami elpusztította volna a földet, ezt “lelőtték” atomrakétákkal, de a radioaktív izé visszahullott (!!!) a Földre, ahol (egyik napról a másikra, sic!) mindenféle mutans lényt (főleg tízezerszeresre nőtt ízeltlábúakat és puhatestűeket) hozott létre, amik szépen fel is falták az emberiség 95%-át, a maradék pedig elbújva retteg... na ebbe a fantasztikusan “tudományos” jövőképbe csöppen bele egy plátói szerelmi történetféle, ami kb fele olyan romantikus, mint Spock szerelme a Star Trekben.

Korábban nem értettem, mi szükség az ilyen agyzsibbasztásra, de kezdem érteni: komolyan, a fentiek ellenére élveztem. Mert vicces, és mert az egész annyira naiv és értrlmetlen, hogy teljesen nyilvánvaló az elejétől fogva: kár aggódni a főszereplőért, nem lesz itt kérem semmi meglepetés, nyugodtan lehet vidáman hétvégizsibbadni... igaz egy hét múlva már erőlködnöd kell, hogy emlékezz rá mi is történt a filmben, de legalább segített otthon elverni egy újabb hétvégi esős-viharos délutánt, a járvány tetején. És különben is, láthatóan van ezekre igény.

Amúgy nem rossz :)
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

fapaci írta:
2021.04.23., pén. 17:35
Koncepciónak tűnik, mindegyik hangsávon ilyen aránnyal szólal meg. Ezért kell a jó sztereó rendszer a maga magas szövegérthetőségével. :D
Jahogy "It’s not a bug, it’s a feature!" :D
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

ZolaBA írta:
2021.04.23., pén. 06:57
Amikor a központtal / irányítóval beszélnek rádión az másnál is borzasztó halk és szinte nem hallani? csak az érdekelne, hogy ez nálam hiba vagy eleve elcseszett.
Koncepciónak tűnik, mindegyik hangsávon ilyen aránnyal szólal meg. Ezért kell a jó sztereó rendszer a maga magas szövegérthetőségével. :D

Avatar
alexka79
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2010.08.26., csüt. 23:13
Értékelés: 25

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: alexka79 »

Nagyon átlagos lett. :(

Nálam is ugyanolyan, Netlixen néztem tegnap este.

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

Nézte valaki a Netflix-en a Potyautas -t?
Új sci-fi, persze azonnal ráugrottam. Bár nem unatkoztam alatta, de elég gyenge. Egy ilyen alap ötletben ennél jóval több lehetne.
Na de nem is ezt akartam, hanem kérdezni attól aki nézte :) Amikor a központtal / irányítóval beszélnek rádión az másnál is borzasztó halk és szinte nem hallani? csak az érdekelne, hogy ez nálam hiba vagy eleve elcseszett.
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
Spiky03
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2015.01.23., pén. 20:07
Értékelés: 196
Tartózkodási hely: Halásztelek

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Spiky03 »

Nézzük majd mind a kettőt. :)

A Love Death + Robots első évada is jó volt, meg ez is jónak tűnik így trailer alapján.
XY Screen Black Crystal 110";ProjectionDesign F22
Panasonic TX-P42ST50E;Anthem MRX710
HTPC-DELL MT7030, Amazon Firestick 4K MAX
5 db Jamo D6 LCR
T.amp E-1200+15"Ultimax+15"MicroMarty
Oehlbach 108
ZyXEL NSA325v2 2T+4T WDRed
Xbox OneS+Kinect

Online
Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1917
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 695
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Quetz »

Újabb Marvel blockbuster jön: Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Első ránézésre ez a kínai black panther, de legalább a szereplők tudnak kung fuzni, nem úgy mint a szánalmas iron fistben.

youtu.be/giWIr7U1deA


Sokkal érdekesebbnek tűnik viszont a Love Death + Robots Volume 2:

youtu.be/Gj2iCJkp6Ko
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Hillibilly Elegy (Vidéki ballada az amerikai álomról, 2020) - 8/10 (ajánlom!)

Na tessék, méghogy nincsenek jó új filmek - íme egy újabb A-kategóriás Netflix-film, A-kategóriás szereplőkkel.
Persze ez ismét nem a szuperhős-rajongóknak és házimozi-teszthang-hajhászóknak való, bár elvileg minden jóval megáldott (Atmos hang, Dolby Vision), de mégsem... ennél a filmnél elfelejtheted, hogy miért van Atmos rendszered (ha van) és el is felejted, mert nem lényeges. Ugyanakkor a zene nagyon ütős, ami szintén nem véletlen, hisz Hans Zimmer a társszerzője...

A múltkor egy címfordításra panaszkodtam, ez esetben szerencsére nagyon jól sikerült a cím magyar fordítása is. Igen, a filmben az amerikai álom szerte is foszlik valakiknek, meg össze is jön valakinek. Egy család 3 generációjának életét követjük végig két fő párhuzamos idősíkon (és néhány mellékszál is van), tehát nem lineáris időszerkezetű a film. Általaban nem rajongok az ilyenekért, de itt működik: Ron Howard mesterien adagolja a múlt és jelen történései közötti ok-okozati összefüggéseket. A két idősík amúgy nincs nagyon messze egymástól, kb 10 évnyi különbség van köztük...

A női karakterek nagyon jól megformáltak, a színészi alakításokról csak szuperlatívumokban tudok beszélni: a nagyon kemény de a családot anyatigrisként összetartó, a végsőkig kitartó nagymamát megformáló, intenzív maszkmunkával komolyan elöregített Glenn Close-t a 2021-es Oscar legjobb női mellékszereplő kategóriájában jelölték ezért az alakításért; de a drogos anyát alakító Amy Adams teljesítménye is igen figyelemreméltó. Ja, és ne feledkezzünk meg a magyar családnevű Owen Asztalosról sem, aki a főszereplő (illetve a film alapjául szolgáló önéletrajzi regény írójának) fiatalkori énjét alakítja, kiemelkedően tehetséges gyermekszínész, remélem viszontlátjuk még.

Sajnos a film egy nehezen megfogható hiányérzetet hagy maga után, mintha nem lenne minden elmondva, amit el kellett volna mondani... ugyanakkor mintha túl sokat mondana abból, aminek fölösleges ekkora súlyt adni. A nagyapa szerepe a történetben biztosan többet érdemelt volna, és az apáról szinte semmit nem tudunk meg... talán a forgatókönyv, talán a rendezés az oka ennek a hiányérzetnek, mindenesetre nem hinném, hogy az alapjául szolgáló könyv, ami információim alapján egy bestseller...

A filmet két kategóriában jelőlték Oscarra, és szerintem mindkettőben esélyes.

Nem könnyed film, és nem is ez az, amit gyerekekkel együtt kell megnézni egy esős vasárnap délután, de felnőtteknek és intelligens nagykamaszoknak is csak ajánlani tudom. A film szerintem sokkal jobb, mint amit az ember a 6,7-es IMDB-pontszáma alapján várna... Érdemes adni neki egy esélyt! (a linkelt trailer is jól sikerült szvsz, szóval legalább azt...)
.


youtu.be/KW_3aaoSOYg
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4396
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Annyira tetszett a bemutató, illetve imdb pontszám, no meg a forgatókönyv író, hogy meg is néztem. Tényleg nagyon jó kis mozi. Kikapcsol, szórakoztat, de nem bugyuta módon.

Köszi az ajánlást! :tutiok:
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4396
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Quetz írta:
2021.04.16., pén. 20:52
Nobody: rég szórakoztam ilyen jól, mármint ha új filmekről van szó.


youtu.be/wZti8QKBWPo
Ez jónak tűnik, köszi az ajánlást!
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1917
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 695
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Quetz »

Nobody: rég szórakoztam ilyen jól, mármint ha új filmekről van szó.


youtu.be/wZti8QKBWPo
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4396
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Quetz írta:
2021.04.14., szer. 09:12
youtube
Első rész jó volt, nekem tetszett. Kicsit félek, hogy itt is beleesnek majd a folytatás azon hibájába, hogy túl tolják a dolgot. De majd meglátjuk.
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1917
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 695
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Quetz »

Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
Morph
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2011.02.19., szomb. 18:14
Értékelés: 551
Tartózkodási hely: Érd

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Morph »

Quetz írta:
2021.04.12., hétf. 10:32
Pörög marketing a Mortal Kombat-nál is :smile50:


youtu.be/N7XvA9gOCxQ
hát igen...
Nálam várós a film, remélem jó véres lesz. Megnéztem a magyar előzetest. Nem kellett volna. Ez a film, amúgy is szigorúan angolul üt, már csak a játék múltja miatt is. Az már egy másik dolog, hogy fordítani dem tudunk már...
Nappali! MoziTCL 75C935 , Pc,
"Pinyó" mozi 7.1.4: PJ: Epson 12000B, ,Proci , Hang: KRIX Vászon: Screen research, Madzag: Wire World Helicon OCC,Fapaci. SUB:Krix, Arendal

Online
Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1917
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 695
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Quetz »

Pörög marketing a Mortal Kombat-nál is :smile50:


youtu.be/N7XvA9gOCxQ
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Miközben elhangzott itt a panasz, hogy mostanában nincs jó film, én azért ajánlanék kettőt is, mindkettő elérhető a Netflixen, és mindkettő A-kategóriás film A-kategóriás főszereplőkkel.

1. News of the World (A kapitány küldetése, 2020) - 10/10
Tom Hanks, westernfilmben. Tökéletes western-antihős. Tom Hanks nagymestere az esendő, csetlő-botló, nagyon emberi, de ugyanakkor csupaszív és nagyonis hihető “hétköznapi ember nemhétköznapi helyzetben” karaktarek alakításának. Ezt a filmet (is) miatta érdemes megnézni. A cselekmény lassú és egyszerű mint a faék, nincsenek idősíkok, flashbackek, és főleg teljesen hiányoznak a westernfilmes klisék, de egy percig sem unalmas. Azon nagyon kevés westernfilmek egyike, amelyek tényleg hihetővé teszik magukat. Nem mellesleg négy Oscar-ra is jelölték a filmet, szerintem megérdemelten.

(ezúton is hivatalosan szeretnék tiltakozni a magyar filmcímet (ill. az alapját képező regény címét) fordító illetékes címferdítése ellen. Nem ez az első film/könyv, aminek teljesen értetlenül változtatják meg a címét; könyörgöm, mi lett volna a gond az eredeti cím 1-1 fordításával, pl “Hírek a nagyvilágból”? Nem hangzik elég izgalmasan a magyar fülekben? Talán nem véletlen az eredeti cím, erre mit kap a magyar? A teljesen fantáziátlan és banális “A kapitány küldetésé”-t, ami ráadásul kissé még félrevezető is lehet)

2. Dig (Ásatás, 2020) - 7/10
(örökifjak, Marvel-rajongók és házimozi-demóhang-igényűek kerüljék!)
Ralph Fiennes ezúttal egy brit Netflix-original-ban vállalt főszerepet, és bár nem annyira egyértelműen egyedül viszi el a hátán ezt a filmet, mint Tom Hanks az előzőleg ajánlottat, azért még mindig nagyon jó színész. Ez a filmje nem is lesz olyan emlékezetes, mint Az angol beteg, vagy A napfény illata, ennek ellenére jó szívvel ajánlom az archeológia iránt érdeklődőknek, és azoknak, akik szeretik az igaz történeteket. Miközben a britek már a háborúra (a második világháborúra) készülnek, egy idősödő és nagyon szerény körülmények között élő ember, akinek semmiféle hivatalos archeológiai végzettsége nincs, mégis többet tud az archeológiáról, mint a szakmabeliek zöme, egy magánpénzből finanszírozott ásatáson bukkan rá az egyik legnagyobb jelentőségű angol archeológiai leletre, a Sutton Hoo-i kincsre, és persze rögtön lenyúlják tőle a dicsőséget...
A film női főszereplője (Carey Mulligan) is nagyot alakít, ugyanakkor viszont beletettek egy szerintem teljesen fölösleges és irreleváns szerelmi szálat (háromszöget) is, gondolom kellett bele nagyon... na mindegy, lesz akinek ez is bejön...
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 223

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: scaurus »

Belebotlottam három filmipari hulladékba.

Bosszúvágy (Death Wish) (2018)
port.hu/adatlap/film/tv/bosszuvagy...

A totál értelmetlen, érdektelen, felesleges újrázások (remake) sorát gyarapítja.
Semmit nem tesz hozzá az eredeti történethez, a karakterekhez, semmi csavar vagy nézőpontváltás.
Teljes mértékben indokolatlan, és önmagában unalmas film.


Herkules (Hercules) (2014)
port.hu/adatlap/film/tv/herkules...

A Dwayne Johnson-os sztárparádés, amiben Palvin Barbi is felbukkan egy mosoly erejéig.
(Mert 2014-ben volt egy másik Herkules film is).

Palvin Barbi Herkules jelenet

Dwayne Johnson-t kedvelem, a humora általában megmenti a gagyit, de ebben nem sok humor volt, mintha komolyan gondolták volna.
A történet, a dramaturgia fárasztóan gyenge volt.


Odd Thomas - A halottlátó (Odd Thomas)
port.hu/adatlap/film/tv/odd-thomas-a-halottlato...

Dean R. Koontz könyve nagy siker volt, 6 folytatás, több novella, képregények és egy webes minis sorozat is készült.
Ellenben a film vacak.
Elképesztően faék egyszerűségű és ostoba történet, nagyon gyenge dramaturgia, pl. várja az ember a pokolbéli nagy gonoszt és az azzal való leszámolást, oszt' ilyen nincs is benne.
Mondjuk, a befejezés szokatlan volt, de az sem menti meg az előtte lement 90 percet.

Ugyanakkor, ennek mégis volt egy debil bája, ami valószínűleg az Odd Thomas-t alakító Anton Yelchin és Wyatt Porter-t alakító Willem Dafoe színészi játékának, illetve Stormy-t alakító Addison Timlin kedvességének köszönhető, ezek hárman valahogy elvitték a hátukon ezt a rettenetet (miattuk nem kapcsoltuk el 5 perc után).

Na, jó, meg utánanéztem, s kiderült, hogy a "bodak" nem az író fantáziájának szüleménye, hanem a gael (kelta) mitológia része.
Angollal elboldogulóknak wiki szócikk:
https://en.wikipedia.org/wiki/Bodach
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3011
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Alex_Aston írta:
2021.04.10., szomb. 21:41
Új Godzilla film? Azzal aztán lehet mélynyomót tesztelni, meg gondolom az Atmost is (bár én 2.0-ban néztem). :napsut:
Remélem kijön normális hanggal is!
Még nem láttam.
Nagyon örülök, hogy Millie Bobby Brown már ilyen filmekben is játszik. Szerintem nagyon sokra fogja vinni, hihetetlenül tehetséges színésznőnek tartom.
:smile32:

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4396
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

DeLorean írta:
2021.04.10., szomb. 20:55
Lemmy9.1 írta:
2021.04.10., szomb. 20:49
Legalább a súlya meglegyen a kis fosch erősítőmnek. :D
Inkább ajánlj valamit! (Ne magadat!)

Nincs semmi szuperpókemberesmentsükmegavilágot film?
A Sólyom és a Tél Katonája milyen?
Új Godzilla film? Azzal aztán lehet mélynyomót tesztelni, meg gondolom az Atmost is (bár én 2.0-ban néztem). :napsut:
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4396
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

DeLorean írta:
2021.04.10., szomb. 20:39
Alex_Aston írta:
2021.04.10., szomb. 19:13
Lehet a filmekhez sem értek, de a kaszkadőr mutatvány tudtommal nem egyenlő a színészi kvalitásokkal... gondolkodik.gif
Egyébként abban a filmben szerintem Jack Nicholson viszi a prímet... ;)
OK, akkor abban megegyezhetünk, hogy van valaki, akinek meg Jackie Chan "jelenthet"?
Ki más lenne - Chuck Norris!
;peace;
Jó, hát neki ki nem? :D
Csak a Marantz! :-D

Avatar
R.G.
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2012.04.12., csüt. 10:45
Értékelés: 276
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: R.G. »

DeLorean írta:
2021.04.10., szomb. 16:53
Tamoo írta:
2021.04.05., hétf. 17:30
Egy sorozat ajánlóval jövök én is, nem tudom volt-e már.
Majdnem két részt tudtam nézni belőle.
Tiszta pornó és véres kegyetlenkedés az egész.
Kaszáltam is...
Pedig teljesen jo szerintem is
Nekem nagyon tetszett!
Emotiva T2, C2, B1, Marantz SR 7013, DIY Ultimax 15", Crown XTi 4002, Sony 55", Benq W2000, Elite Screens Saker 100",Zidoo Z9X, Synology DS218play, Supra, Furukawa, Vention

Online
Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 864
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 579

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

Nem nagyon van időm sorizni/filmezni.
De a múlt héten a Peremvidéket (Sorjonen) kezdtem el.
Tetszik. Amúgy Finn.
Szerintem!

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3011
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Lemmy9.1 írta:
2021.04.10., szomb. 20:49
Legalább a súlya meglegyen a kis fosch erősítőmnek. :D
Inkább ajánlj valamit! (Ne magadat!)

Nincs semmi szuperpókemberesmentsükmegavilágot film?
A Sólyom és a Tél Katonája milyen?

Online
Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 864
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 579

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

DeLorean írta:
2021.04.10., szomb. 20:44
Lemmy9.1 írta:
2021.04.10., szomb. 19:23
Ajánlom ezt:
http://helyesiras.blog.hu/2007/05/17/eg ... lonirjuk_1
Ezekre most nagyon figyelsz!
A Nagy Magyar Helyesírási Szótárt tetted az erősítődre a Shakti kő helyett?
:D
Legalább a súlya meglegyen a kis fosch erősítőmnek. :D
Szerintem!

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”