Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Házimozi erősítők,processzorok

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3011
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Cutler írta:
2021.10.07., csüt. 14:21
Lehet félreértelek, akkor javíts majd ki, de nekem úgy tűnik, hogy nem igazán vagy elégedett a Storm processzorral.
Rosszul látod.
Nekem nem beállították a procit, hanem én állítottam be magamnak és szeretem jobban megismerni a nálam lévő dolgok működését. Engem ez érdekel és szórakoztat is. Téged ezek nem foglalkoztatnak. Valaki beállította neked oszt hagy szóljon. Így is OK persze.
Mivel én a Storm prociban állítom be a hangváltó nélküli három első hangfalamat és nem külső megoldást használok ez érdekesebb dolog és erről nincs igazán másnak tapasztalata.

A telós app direkt arra készült, a IP címes telefonon keresztüli elérés működött valóban, de ha már lúd, legyen kövér.
A Storm sem véletlenül csinálta meg. Ők nem úgy gondolkodtak, mint te, hanem úgy, mint én.

A távirányítót most sem értem, hogy miért nem csomagoltak - főleg azért, mert az MK2-höz és a kisebb procihoz már adnak - de elvagyok nélküle.

A "kesergés" kicsit túlzás, de jó lenne, ha tudná a legújabb felkeverős formátumot és az IMAX-ot is.
Az engem nem befolyásol és hidegen is hagy, hogy neked mi hiányzik és mi nem. Nem vagyunk egyformák - szerencsére.

Szóval semmi kesergés - nagyon szeretem a Storm Audio procit és a legjobb választás volt.
Azóta is ajánlom mindenkinek. ha megteheti, hogy ilyet vesz - hajrá, mert nem fog csalódni.

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Cutler »

DeLorean írta:
2021.10.07., csüt. 10:30
Sajnálom, hogy a Storm MK1 procira az nem lesz elérhető. sad.gif
Lehet félreértelek, akkor javíts majd ki, de nekem úgy tűnik, hogy nem igazán vagy elégedett a Storm processzorral.
Mire is gondolok. Nehezményezted, hogy a Dirac után nem tudod úgy állítgatni még, ahogy szeretnéd.
Pedig a Stormhoz nem is a legalapabb Dirac jár(pl.Bass Controll).
Problémáztál, hogy nincs távirányító hozzá, bár utána mondtad, hogy nem is használnád. Telós appot is hiányoltad, pedig webes felületről is lehetett irányítani mindig is.
Most megkaptuk, Mk1 tulajként is, ingyen a StormXT-t, amit most ugyan nem tudsz kihasználni, de a jövőben, ha bővítenéd a sugárzóidat, már igen. Páran, akik 9.1.6-ban mozizunk, azoknak egy nagyon jó kis plussz.
Erre te, a DTS-X Pro hiánya miatt keseregsz.
Nekem fikarcnyit se hiányzik, ahogy az Imax se. A Storm sima 640-es DD sávval, felkeverők nélkül, natívban is olyan jó, hogy naponta csak ámulok.
Ha valami hibát kellene mondani, akkor max, a formátumváltáskor a hosszabb(10-12mp), formátumokon belül a rövidebb(4-5mp)hangkimaradást lehetne említeni, de ezt mindenki ismerte, aki Mk1-et vett és ez is csak demózáskor idegesítő kicsit, a napi használatban nem annyira.
Amúgy ez utóbbi, is forrásfüggő, mert ez nálam jelentkezik, aki Dune médialejátszót használ. Van, akinél htpc-vel nincs ilyen probléma.
Szóval szvsz, kevésbé a negatívumokon kellene rugóznod, inkább örülnöd, hogy a világ egyik legjobbját tudhatod magadénak.

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3011
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Cutler írta:
2021.10.07., csüt. 10:04
Simán túl lehet lépni a referencia hangon, van akinek ez már többször is összejött. Miért ne sikerülhetne nekem is?😉
Hát ha nevesítjük, Reinerz fórumtársnál k*va jól szól a rendszer, de ezt leírtam, miután meghallgattam.
Ráadásul ezt nemtomm barátommal együtt hallgattuk és nálunk más a preferencia, de a referencia ugyanaz. :D
Reinerz azóta még csiszolgatta és a DTSXPRO-t is utána kezdte el használni.

Sajnálom, hogy a Storm MK1 procira az nem lesz elérhető. sad.gif

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Cutler »

DeLorean írta:
2021.10.07., csüt. 09:04
Cutler írta:
2021.10.06., szer. 21:29
A legjobb felkeverő így, persze lehet a DTS-X Pro még jobb, de nálam így is referencia hangot produkál😜
Ezt nem bírtad kihagyni...

Akkor most már nehogy jöjjön valami újítás, mert ha túlléped a referencia hangot, akkor a tér-idő kontinuum is felborulhat.
:D
Simán túl lehet lépni a referencia hangon, van akinek ez már többször is összejött. Miért ne sikerülhetne nekem is?😉

Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 864
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 579

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

És utána jön a kábelezéssel elért 6. dimenzióba kerülés. :D
Szerintem!

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3011
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Cutler írta:
2021.10.06., szer. 21:29
A legjobb felkeverő így, persze lehet a DTS-X Pro még jobb, de nálam így is referencia hangot produkál😜
Ezt nem bírtad kihagyni...

Akkor most már nehogy jöjjön valami újítás, mert ha túlléped a referencia hangot, akkor a tér-idő kontinuum is felborulhat.
:D

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Cutler írta:
2021.10.06., szer. 21:29
StormXT már működik💪
Nem akarok nagy szavakat használni, de baromi jó. A felkeverők új értelmet nyernek vele, de nálam így a natív DTS-X hangsávoknál is szól, mind a 16 csatorna.
Még egy szinttel megtoldja, a Storm amúgy se piskóta tudását.👍
A legjobb felkeverő így, persze lehet a DTS-X Pro még jobb, de nálam így is referencia hangot produkál😜
Jó is az az érzés, amikor önigazolást kap az ember hogy jól döntött mikor ezt vagy azt választotta.

Még véget sem ért az eufória a termék birtoklása végett, és máris ráfejelnek egy ilyen frissítéssel!!!
bravo.gif

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Cutler »

StormXT már működik💪
Nem akarok nagy szavakat használni, de baromi jó. A felkeverők új értelmet nyernek vele, de nálam így a natív DTS-X hangsávoknál is szól, mind a 16 csatorna.
Még egy szinttel megtoldja, a Storm amúgy se piskóta tudását.👍
A legjobb felkeverő így, persze lehet a DTS-X Pro még jobb, de nálam így is referencia hangot produkál😜
Csatolmányok
EAAB9EFB-7C9C-42D0-9168-6DEEC84EA9F1.png
EAAB9EFB-7C9C-42D0-9168-6DEEC84EA9F1.png (4.23 MiB) Megtekintve 1607 alkalommal

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Cutler »

Storm Audio ISP Core 16


youtu.be/A6beAnenh0E

Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1866
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 969

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: denesdr »

Treeck81 írta:
2021.09.29., szer. 21:48
Nem fogom megírni, a boltot mert nem akarok reklámot csinálni. Egy kedves barátom üzletéből vásároltam
Miért ne akarnál egy kis reklámmal segíteni a barátodnak?

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Cutler »

Nekem se világos, hogy ez miért nem publikus?
Ha jó áron tudtál Anthemet venni, akkor miért nem lehet csak simán betenni ide a linket?
Mit kell ezen többet segíteni, miért csak privátban lehet intézni, ha számlás, garis a biznisz?

Ha meg egy kedves barátodé az üzlet, pláne nem értem, hogy miért ne csinálnál neki reklámot🤔

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1917
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 695
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Quetz »

Treeck81 írta:
2021.09.29., szer. 21:48
Valóban ebből akarok meggazdagodni. ;peace;
Szerintem, hagyjuk is. Megpróbáltam, ez annyira tipikus magyar mentalitás.
Már sikerült egy vevőt procihoz juttatni, utána felhívott megköszönte és ennyi. Ez pont elég volt, jól esett a gesztusa.
Nem fogom megírni, a boltot mert nem akarok reklámot csinálni. Egy kedves barátom üzletéből vásároltam, számlával 3 év garanciával, az itthoni árnál JELENTŐSEN kedvezőbben.
Gondoltam segítek, ha már itthon hegyekben áll mindenütt, de már sajnálom...
A tipikus magyar mentalítás a fontoskodom, tehát vagyok... A külföldi fórumokon ha valaki tud egy jó dealt, akkor megírja és nem kerít nagy feneket neki. Ahogy itt is többen írták már, amikor belefutottak egy féláras Lexiconba.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

darthdick

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: darthdick »

Treeck81 írta:
2021.09.29., szer. 21:48
-KP- írta:
2021.09.29., szer. 16:38
Quetz írta:
2021.09.29., szer. 15:13

Szerintem nyugodtan megírhatod, melyik külföldi boltban lehet kapni.
De úgy nem tud keresni a bolton :smile29:
Valóban ebből akarok meggazdagodni. ;peace;
Szerintem, hagyjuk is. Megpróbáltam, ez annyira tipikus magyar mentalitás.
Már sikerült egy vevőt procihoz juttatni, utána felhívott megköszönte és ennyi. Ez pont elég volt, jól esett a gesztusa.
Nem fogom megírni, a boltot mert nem akarok reklámot csinálni. Egy kedves barátom üzletéből vásároltam, számlával 3 év garanciával, az itthoni árnál JELENTŐSEN kedvezőbben.
Gondoltam segítek, ha már itthon hegyekben áll mindenütt, de már sajnálom...
engedd el ezt itt a fórumon, nem tudsz jót tenni...sok a :--D (kalap...)
Korrekt,rendes tőled ez a felajánlás,köszönöm.

Treeck81
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2020.05.31., vas. 22:18
Értékelés: 10
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Treeck81 »

-KP- írta:
2021.09.29., szer. 16:38
Quetz írta:
2021.09.29., szer. 15:13
Treeck81 írta:
2021.09.29., szer. 11:48
Sziasztok!
Új Anthem házimozi erősítő (MRX 540-740-1140) és proccesszor (AVM 70-90) beszerzésével kapcsolatban tudok segíteni.
Nem vagyok kereskedő, csak tudom mennyire nehéz (talán lehetetlen) itthon beszerezni, és ezért gondoltam, hogy segítek.
(Én nem régen vettem egy MRX1140-t.)
Aki ilyen vásárlásán töri a fejét kérem keressen privátban.
Szerintem nyugodtan megírhatod, melyik külföldi boltban lehet kapni.
De úgy nem tud keresni a bolton :smile29:
Valóban ebből akarok meggazdagodni. ;peace;
Szerintem, hagyjuk is. Megpróbáltam, ez annyira tipikus magyar mentalitás.
Már sikerült egy vevőt procihoz juttatni, utána felhívott megköszönte és ennyi. Ez pont elég volt, jól esett a gesztusa.
Nem fogom megírni, a boltot mert nem akarok reklámot csinálni. Egy kedves barátom üzletéből vásároltam, számlával 3 év garanciával, az itthoni árnál JELENTŐSEN kedvezőbben.
Gondoltam segítek, ha már itthon hegyekben áll mindenütt, de már sajnálom...

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Quetz írta:
2021.09.29., szer. 15:13
Treeck81 írta:
2021.09.29., szer. 11:48
Sziasztok!
Új Anthem házimozi erősítő (MRX 540-740-1140) és proccesszor (AVM 70-90) beszerzésével kapcsolatban tudok segíteni.
Nem vagyok kereskedő, csak tudom mennyire nehéz (talán lehetetlen) itthon beszerezni, és ezért gondoltam, hogy segítek.
(Én nem régen vettem egy MRX1140-t.)
Aki ilyen vásárlásán töri a fejét kérem keressen privátban.
Szerintem nyugodtan megírhatod, melyik külföldi boltban lehet kapni.
De úgy nem tud keresni a bolton :smile29:

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1917
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 695
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Quetz »

Treeck81 írta:
2021.09.29., szer. 11:48
Sziasztok!
Új Anthem házimozi erősítő (MRX 540-740-1140) és proccesszor (AVM 70-90) beszerzésével kapcsolatban tudok segíteni.
Nem vagyok kereskedő, csak tudom mennyire nehéz (talán lehetetlen) itthon beszerezni, és ezért gondoltam, hogy segítek.
(Én nem régen vettem egy MRX1140-t.)
Aki ilyen vásárlásán töri a fejét kérem keressen privátban.
Szerintem nyugodtan megírhatod, melyik külföldi boltban lehet kapni.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Treeck81
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2020.05.31., vas. 22:18
Értékelés: 10
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Treeck81 »

Sziasztok!
Új Anthem házimozi erősítő (MRX 540-740-1140) és proccesszor (AVM 70-90) beszerzésével kapcsolatban tudok segíteni.
Nem vagyok kereskedő, csak tudom mennyire nehéz (talán lehetetlen) itthon beszerezni, és ezért gondoltam, hogy segítek.
(Én nem régen vettem egy MRX1140-t.)
Aki ilyen vásárlásán töri a fejét kérem keressen privátban.

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1917
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 695
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Quetz »

motorgyilkos írta:
2021.09.24., pén. 19:51
Ha nem jon be Storm zenere is akkor egyenlore veszek egy mark levinson 5206-ot es marad a lexicon mozira.
Szerintetek? leborulok.gif
9000 USD egy szép dobozért? Nincs benne subwoofer kimenet, szoba korrekció... Ennyi pénzből inkább sokáig járnék élő koncertekre.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1678
Csatlakozott: 2013.12.06., pén. 19:18
Értékelés: 723

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: phyton71 »

motorgyilkos írta:
2021.09.24., pén. 19:51
Jovo heten jon hozzam egy Storm isp 16 mk2 tesztelesre. Kivancsi leszek, mert a dealer szuperlativuszokban beszelt rola a kerdesemre miszerint melyik a jobb: lyngdorf mp60 vagy a Storm, o egybol a Stormot hozta ki jobbnak. Mig a lyngdorf ot is arusito dealer csak a lyngdorfra eskuszik. Lyngdorfot sajna nem talalok a kozelemben demozni, se rendelni, mert nincs keszleten, es nem tudjak mikor lesz. Mint az Anthem avm90. Sok szempontbol a Lyngdorfot valasztottam volna, de meglatjuk milyen lesz a sajat rendszeremben a Storm. Ha nem jon be Storm zenere is akkor egyenlore veszek egy mark levinson 5206-ot es marad a lexicon mozira.
Szerintetek? leborulok.gif
Én biztosan 2 rendszert állítanék fel otthon magamnak, ahogyan azt is teszem. Neked amúgyis 2 rendszered van, és tudom, hogy csak idő kérdése lenne mikor választod ketté.
"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Avatar
motorgyilkos
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 364
Csatlakozott: 2012.01.15., vas. 18:58
Értékelés: 244

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: motorgyilkos »

Jovo heten jon hozzam egy Storm isp 16 mk2 tesztelesre. Kivancsi leszek, mert a dealer szuperlativuszokban beszelt rola a kerdesemre miszerint melyik a jobb: lyngdorf mp60 vagy a Storm, o egybol a Stormot hozta ki jobbnak. Mig a lyngdorf ot is arusito dealer csak a lyngdorfra eskuszik. Lyngdorfot sajna nem talalok a kozelemben demozni, se rendelni, mert nincs keszleten, es nem tudjak mikor lesz. Mint az Anthem avm90. Sok szempontbol a Lyngdorfot valasztottam volna, de meglatjuk milyen lesz a sajat rendszeremben a Storm. Ha nem jon be Storm zenere is akkor egyenlore veszek egy mark levinson 5206-ot es marad a lexicon mozira.
Szerintetek? leborulok.gif
Livingroom:Sony VW520ES. DIY Pro 7.3.4.2 powered by Hypex fusion fa 122/252/253/502 Anthem mca325 .Storm isp16 MKII.JVC Exofield. Vividstorm ALR tab 120". Zidoo UHD3000 Z10 Himedia Q10Pro OppoBDP95 Roku 4K
Bedroom: Benqw1700. M&K 750 M&K 950. Onkyo TXNR 686 Roku 4K HimediaQ10Pro

Avatar
Dorian
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2339
Csatlakozott: 2006.06.26., hétf. 10:52
Értékelés: 899

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Dorian »

Ízlés kérdése. Én pl. utálok érintőképernyőn vezérelni, a nyomógombos, adott eszközhöz való távirányítókat szeretem.
Mielőtt elkezdtem hifizni, a különböző stílusú és minőségű zenéimet élvezettel hallgattam rendszeremen, pusztán a zene kedvéért. Most 20 év hifizés és egy csomó pénz elégetése után végre eljutottam ugyanoda

Avatar
BoRRoNeo
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2016.12.12., hétf. 14:07
Értékelés: 212

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: BoRRoNeo »

Quetz írta:
2021.09.18., szomb. 14:38
Furcsa, hogy IR távirányítót adnak, nem pedig wirelest. Utóbbi simán átmegy a falon és nem kell rálátás neki.
Mármint, hogy RF-re gondoltál, mert az IR is wireless.

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1917
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 695
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Quetz »

Hiccusz írta:
2021.09.18., szomb. 11:48
DeLorean írta:
2021.09.18., szomb. 10:51
Hiccusz írta:
2021.09.18., szomb. 08:49
Az, hogy legyen-e táv, nem pénzügyi kérdés egy 10e+ EUR-s processzor esetében, hanem üzletpolitikai, tehát koncepcionális.
Igen, de most írtad, hogy az MK2 és Core procikhoz lehet kérni...
Ezért írtam, hogy átgondolták, s az újakba már tettek infra érzékelőt, s lehet hozzájuk kérni.
Furcsa, hogy IR távirányítót adnak, nem pedig wirelest. Utóbbi simán átmegy a falon és nem kell rálátás neki.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »

DeLorean írta:
2021.09.18., szomb. 10:51
Hiccusz írta:
2021.09.18., szomb. 08:49
Az, hogy legyen-e táv, nem pénzügyi kérdés egy 10e+ EUR-s processzor esetében, hanem üzletpolitikai, tehát koncepcionális.
Igen, de most írtad, hogy az MK2 és Core procikhoz lehet kérni...
Ezért írtam, hogy átgondolták, s az újakba már tettek infra érzékelőt, s lehet hozzájuk kérni.

Avatar
reinerz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.06.07., vas. 11:52
Értékelés: 94

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: reinerz »

Menet közben rájöttek hogy tévedtek. :D (Valakinek csak kell a távos kapcsoló.)

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”