Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Médialejátszók

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Cutler »

Corola írta:
2022.10.27., csüt. 21:26
Hiccusz írta:
2022.10.17., hétf. 22:33
Corola írta:
2022.10.13., csüt. 10:45
Olyat választanék amelyik tudja a Dolby Vision t !
Ezért a Zidoo 1000 pro ki is esett. Helyette a Zidoo uhd3000 jó választás.
A Dune nek egy baja van. Az azonos filmeket mint például a Gyűrűk ura részeit nem gyűjti össze egy borító alá.
Már hogyne gyűjtené össsze.
Kb. 2 éve próbáltam Dune t, akkor nem gyűjtötte össze az azonos filmeket, nem a sorozatokra gondolok !
2 év elég hosszú idő. Azóta már teljesen más a felülete és összegyűjti a filmek részeit, pl. a Gyűrűk urát is.😉

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Cutler »

Corola írta:
2022.10.27., csüt. 21:26
Hiccusz írta:
2022.10.17., hétf. 22:33
Corola írta:
2022.10.13., csüt. 10:45
Olyat választanék amelyik tudja a Dolby Vision t !
Ezért a Zidoo 1000 pro ki is esett. Helyette a Zidoo uhd3000 jó választás.
A Dune nek egy baja van. Az azonos filmeket mint például a Gyűrűk ura részeit nem gyűjti össze egy borító alá.
Már hogyne gyűjtené össsze.
Kb. 2 éve próbáltam Dune t, akkor nem gyűjtötte össze az azonos filmeket, nem a sorozatokra gondolok !
2 év elég hosszú idő. Azóta már teljesen más a felülete és összegyűjti a filmek részeit, pl. a Gyűrűk urát is.😉

Avatar
Corola
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2017.04.18., kedd 09:19
Értékelés: 45

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Corola »

Hiccusz írta:
2022.10.17., hétf. 22:33
Corola írta:
2022.10.13., csüt. 10:45
Olyat választanék amelyik tudja a Dolby Vision t !
Ezért a Zidoo 1000 pro ki is esett. Helyette a Zidoo uhd3000 jó választás.
A Dune nek egy baja van. Az azonos filmeket mint például a Gyűrűk ura részeit nem gyűjti össze egy borító alá.
Már hogyne gyűjtené össsze.
Kb. 2 éve próbáltam Dune t, akkor nem gyűjtötte össze az azonos filmeket, nem a sorozatokra gondolok !

nagyantal1982
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022.10.17., hétf. 19:04
Értékelés: 1

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: nagyantal1982 »

KisMarci írta:
2022.10.17., hétf. 19:16
nagyantal1982 írta:
2022.10.17., hétf. 19:11
Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Lejátszó vásárlása (cseréje) előtt állok.
Amiket nézegettem a Dune HD Real Vision 4K és a NVIDIA SHIELD TV PRO (2019).
Jelenleg egy mecool km9 pro van használatban, de nem boldogul a dd+-al és más gondok is vannak vele.
A lényeg NAS-ról játszok le filmeket, nincs streming jelenleg. Amit szeretnék szép kép és jó hang. A lejtászó egy yamaha rx-v375-re lesz kötve HDMI-vel.
Ha esetleg van jobb ajánlat ebben az árkategóriában azt is szívesen fogadom, de nem szeretnék mókolni vele, hogy ezt meg azt fel kell még rá telepíteni.

Előre is köszönöm a segítséget.
Van hirdetve egy Zidoo X20, az nem jó erre?
(Nem ismerem az eladót.)

viewtopic.php?f=31&t=181332
Nem rossz, de most ennyit nem költenék rá, maradnék a 80.000-es kategóriánál

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »

Corola írta:
2022.10.13., csüt. 10:45
Olyat választanék amelyik tudja a Dolby Vision t !
Ezért a Zidoo 1000 pro ki is esett. Helyette a Zidoo uhd3000 jó választás.
A Dune nek egy baja van. Az azonos filmeket mint például a Gyűrűk ura részeit nem gyűjti össze egy borító alá.
Már hogyne gyűjtené össsze.

Avatar
KisMarci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2005.01.24., hétf. 22:02
Értékelés: 435

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: KisMarci »

nagyantal1982 írta:
2022.10.17., hétf. 19:11
Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Lejátszó vásárlása (cseréje) előtt állok.
Amiket nézegettem a Dune HD Real Vision 4K és a NVIDIA SHIELD TV PRO (2019).
Jelenleg egy mecool km9 pro van használatban, de nem boldogul a dd+-al és más gondok is vannak vele.
A lényeg NAS-ról játszok le filmeket, nincs streming jelenleg. Amit szeretnék szép kép és jó hang. A lejtászó egy yamaha rx-v375-re lesz kötve HDMI-vel.
Ha esetleg van jobb ajánlat ebben az árkategóriában azt is szívesen fogadom, de nem szeretnék mókolni vele, hogy ezt meg azt fel kell még rá telepíteni.

Előre is köszönöm a segítséget.
Van hirdetve egy Zidoo X20, az nem jó erre?
(Nem ismerem az eladót.)

viewtopic.php?f=31&t=181332
Usher - Valhalla - Emotiva

nagyantal1982
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022.10.17., hétf. 19:04
Értékelés: 1

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: nagyantal1982 »

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Lejátszó vásárlása (cseréje) előtt állok.
Amiket nézegettem a Dune HD Real Vision 4K és a NVIDIA SHIELD TV PRO (2019).
Jelenleg egy mecool km9 pro van használatban, de nem boldogul a dd+-al és más gondok is vannak vele.
A lényeg NAS-ról játszok le filmeket, nincs streming jelenleg. Amit szeretnék szép kép és jó hang. A lejtászó egy yamaha rx-v375-re lesz kötve HDMI-vel.
Ha esetleg van jobb ajánlat ebben az árkategóriában azt is szívesen fogadom, de nem szeretnék mókolni vele, hogy ezt meg azt fel kell még rá telepíteni.

Előre is köszönöm a segítséget.

Online
Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

Gbardo írta:
2022.10.14., pén. 17:42
Végül egy Zappiti Neo 4K HDR lett. Sikerült majd 100ezerrel olcsóbban a jelenlegi áránál venni egy bemutató darabot.
Realtek RTD1619DR, az már majdnem negyede teljesítményt tud mint az nvidia tegra x1 a Shield tv pro-ban.
Még 4-5 év és talán utolérik a shield-et :D miközben az ára már most ötszöröse ;)
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
Gbardo
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2016.01.26., kedd 14:51
Értékelés: 30

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Gbardo »

Végül egy Zappiti Neo 4K HDR lett. Sikerült majd 100ezerrel olcsóbban a jelenlegi áránál venni egy bemutató darabot.
Sony AG9 65"/Sony VPL-HW55ES/Screenline WavePlus Tensione 96"/Arcam AVR5/Oppo103D/CA CXN V2/B&W CM6 S2/B&W CMC S2/B&W M1/B&W PV1D/Audioquest Rocket 44/Audioquest X2/Audioquest Boxer/Audioquest Sydney/vmi Hama hdmi

Avatar
zx07
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2005.09.16., pén. 15:24
Értékelés: 176

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: zx07 »

Corola írta:
2022.10.13., csüt. 10:45
A Dune nek egy baja van. Az azonos filmeket mint például a Gyűrűk ura részeit nem gyűjti össze egy borító alá.
Szokás kérdése...

Nekem Synology NAS-mappákban vannak a dolgaim, pld. jelen esetben minden Gyűrűk Ura filmeket egy NFS-eléréssel nézem meg a Dune-vel. Számomra teljesen mindegy, hogy a lejátszó mit gyűjt mi alá...
Marantz SR6015,Emotiva BasX-500+300, Dali Ikon 8 + Ikon 2 + Vocal2, Heco Victa 302, 4xDali Alteco, 2xSVS PB-1000, Dune 4K Ultra HD, KCO-RTC100, AQ Rocket88, Mackenzie kábelek, NAS:Synology DS218+,DS120j Táp: Isotek Sirius + Premier, AQ PQ2,NRG-Z3, LG UHD NanoCell TV

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Cutler »

Corola írta:
2022.10.13., csüt. 10:45
A Dune nek egy baja van. Az azonos filmeket mint például a Gyűrűk ura részeit nem gyűjti össze egy borító alá.
Nekem igen gondolkodik.gif

Avatar
Corola
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2017.04.18., kedd 09:19
Értékelés: 45

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Corola »

Olyat választanék amelyik tudja a Dolby Vision t !
Ezért a Zidoo 1000 pro ki is esett. Helyette a Zidoo uhd3000 jó választás.
A Dune nek egy baja van. Az azonos filmeket mint például a Gyűrűk ura részeit nem gyűjti össze egy borító alá.

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3010
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Gbardo írta:
2022.10.09., vas. 14:31
Sziasztok! Lejátszó vásárlás előtt állok, két kiszemeltem van, Zidoo Z1000pro vagy Dune HD Pro Vision 4K Solo. Csak filmekre használnám, HDMI-n keresztül. Eddig kőkorszaki módon mac laptopról hordozható vinyóra áttöltöttem az anyagot, aztán oppo-ba bedugtam és néztem. Ezen maradi szokásomon nem változtatnék, ami szempont, hogy ismerje fel a lejátszó az exFATre formázott hd-t usb-n keresztül. Ti melyiket választanátok a kettő közül, vagy mit ajánlatánok ezek helyett. Előre is köszönöm a válaszokat.
A Dune-t.

:smile32:

Avatar
Gbardo
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2016.01.26., kedd 14:51
Értékelés: 30

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Gbardo »

Sziasztok! Lejátszó vásárlás előtt állok, két kiszemeltem van, Zidoo Z1000pro vagy Dune HD Pro Vision 4K Solo. Csak filmekre használnám, HDMI-n keresztül. Eddig kőkorszaki módon mac laptopról hordozható vinyóra áttöltöttem az anyagot, aztán oppo-ba bedugtam és néztem. Ezen maradi szokásomon nem változtatnék, ami szempont, hogy ismerje fel a lejátszó az exFATre formázott hd-t usb-n keresztül. Ti melyiket választanátok a kettő közül, vagy mit ajánlatánok ezek helyett. Előre is köszönöm a válaszokat.
Sony AG9 65"/Sony VPL-HW55ES/Screenline WavePlus Tensione 96"/Arcam AVR5/Oppo103D/CA CXN V2/B&W CM6 S2/B&W CMC S2/B&W M1/B&W PV1D/Audioquest Rocket 44/Audioquest X2/Audioquest Boxer/Audioquest Sydney/vmi Hama hdmi

Avatar
mancsi1974
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2014.11.24., hétf. 18:03
Értékelés: 13

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: mancsi1974 »

ZAPPITI 4K HDR em van tegnap óta nem bír rá menni zappiti cloud ra így nem bírom használni mi lehet a gond?

Avatar
lotka
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.08.08., kedd 19:07
Értékelés: 2

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: lotka »

fapaci írta:
2022.07.09., szomb. 11:47
A Zidoo UHD modelleken is Android fut és igen jó DAC van bennük. Persze van a piacon jobb konverter bőven, de nem ilyen áron.

A Zidoo igen, de a Dune Pro Vision tudtommal nem képes USB-n digitális audio jelet kiadni, azokra a csatlakozókra csak külső háttértárat köthetsz, de ezt egy felhasználóval kellene ellenőriztetni. Ez esetben külső DAC-ot a Dune-re csak HDMI és SPDIF összeköttetéssel tudsz kötni, ezek viszont általában blokkolják az MQA használatát. Ám az MQA-val egy lépést sem teszel előre, szerintem vedd is ki a szempontok közül!

Egy modern NUC jó választás, ha nem akarod kimaxolni a képminőséget, több streaming szolgáltatót is akarsz használni és bevállalod a szoftveres buherálást. Kép és hangminőségben veri az olcsó média playereket, de a komolyabbaktól elmarad, ellenben időtállóbb megoldás, kevésbé avul el pár év alatt, mint bármelyik asztali lejátszó.
Köszi a tippet. Sajnos viszont azt láttam, hogy az "olcsóbb" Zidoo-kon nincs USB, csak oldalt. Ez ugyanúgy tudná akkor (mert akkor max egy L végű USB-t veszek, hogy ne álljon ki annyira)?

Az MQA nehéz kérdés számomra, mert eddig még nem volt olyan eszközöm ami tudta volna és hallottam róla jót is, rosszat is. Tudom, hogy végülis egy veszteséges formátum, de nem mindegy, hogy miből veszít. És általában úgy vagyok vele, hogy ha nagyobb összeget kiadok valamire, akkor nem szeretem, hogy ha később kiderül, hogy hiányzik egy olyan funkció ami jó lett volna. De ez csak az én hülyeségem. :D

Meg igazából most van egy DAC, na jó kettő amikről nagyon jókat hallottam. Az egyik a Topping 90LE -amiben nincs MQA (a "sima" verzióban van +50K), a másik meg az SMSL M500 MK2. Amiben szintén van MQA, kb. fele annyiba kerül és állítólag nagyon jó hangja van (jobb, mint az M400-é). Ráadásul az M500 coax-on és optikán is megeszi az MQA-t, szóval lehet, hogy nem is fog kelleni USB out, ha ez marad. :rolleyes:

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

lotka írta:
2022.07.06., szer. 15:04
Szeretnék venni egy médialejátszót és a segítségeteket kérném.

Elkezdtem nézelődni, hogy milyen lejátszók vannak a piacon, de mivel zenét is szeretnék hallgatni (Tidal+MQA, FLAC, DSD) ezek ára elég borsos, ráadásul még a Zidoo UHD 3000-nél is olvastam, hogy azért egy jobb DAC "simán" lenyomja.

Ezért arra gondoltam, hogy vennék egy média lejátszót (~100-200K), ami Android-os és fel tudnám rá telepíteni azokat a progikat amiket szeretnék (pl. HBO GO, USB Audio player pro stb.) és ad egy jó minőségű képet filmhez, zenére meg USB-n keresztül rákötném a DAC-ra, hogy az MQA is átmenjen.

Árban, kinézetben és paraméterekben látszólag ez tökéletes lenne nekem: DUNE HD PRO VISION 4K SOLO Viszont nem egyértelmű, hogy az USB-t kimenetként is tudnám-e használni vagy csak bementként.

Gondolkodtam miniPC-ben is (pl. NUC, Vivo), de gondolom egy dedikált céleszköznek azért jobb képe lenne.
A Zidoo UHD modelleken is Android fut és igen jó DAC van bennük. Persze van a piacon jobb konverter bőven, de nem ilyen áron.

A Zidoo igen, de a Dune Pro Vision tudtommal nem képes USB-n digitális audio jelet kiadni, azokra a csatlakozókra csak külső háttértárat köthetsz, de ezt egy felhasználóval kellene ellenőriztetni. Ez esetben külső DAC-ot a Dune-re csak HDMI és SPDIF összeköttetéssel tudsz kötni, ezek viszont általában blokkolják az MQA használatát. Ám az MQA-val egy lépést sem teszel előre, szerintem vedd is ki a szempontok közül!

Egy modern NUC jó választás, ha nem akarod kimaxolni a képminőséget, több streaming szolgáltatót is akarsz használni és bevállalod a szoftveres buherálást. Kép és hangminőségben veri az olcsó média playereket, de a komolyabbaktól elmarad, ellenben időtállóbb megoldás, kevésbé avul el pár év alatt, mint bármelyik asztali lejátszó.

Avatar
lotka
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.08.08., kedd 19:07
Értékelés: 2

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: lotka »

Köszi az ajánlásokat.

Nekünk is van egy Chromecast (korábbi verzió, 3-as) a hálóban és ha nem megy egy film, akkor azt szoktam kivinni a nappaliba és azon nézni. A képminősége szerintem kifejezetten jó, de zavar, hogy LAG-ol a kép (ma olvastam, elméletileg ez forrás oldali beállítás, majd játszok vele) és max AC3-at tud átvinni (nekem mondjuk még azt se :) ). És ha már van egy HD házimozi erősítőm, akkor szeretném a hangsáv adta maxot élvezni.

Az Androidnál meg az UAPP bit-perfect módon tudja ráküldeni a hangot a DAC-ra és így "nem rontja el" az oprendszer.

De köszi az ajánlásokat, ezeket is fontolóra fogom venni.

Online
Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

Én két hete vettem egy Chromecast Google TV -t. Ez az új, saját távirányítós verzió, kb 29e+usb adapter.
Szerintem filmet nézni tökéletes... ebben az árszintben érdemes figyelembe venni.
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
tsilver2
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2018.04.13., pén. 17:24
Értékelés: 33

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: tsilver2 »

Android nem nagyon alkalmas minőségi zenéhez. Szerintem jobban járnál 2 külön lejátszóval.
Kép/steaming, ha nem fontos a DTS akkor FireTV 4K max, HA fontos akkor Nvida shield pro. Nagyságrendekkel jobb mindenben mint a Dune és a töredéke az ár.
Zenére meg hát itt aztán rengeteg van Pi+ Volumiotól kezdve a csillagos ég.

Avatar
lotka
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.08.08., kedd 19:07
Értékelés: 2

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: lotka »

Sziasztok!

Szeretnék venni egy médialejátszót és a segítségeteket kérném.
A jelenlegi TV-m egy régi Pana plazma (meg vagyok vele elégedve, nem akarom lecserélni), de sajnos semmilyen frissítés nincs már rá. YT, Netflix rendben megy, de pl egy HBO GO-t vagy Disney+ nem tudnék felrakni rá. Illetve a beépített média lejátszója is egyre többször nem játsza le a filmeket (H.265 esélytelen, de már néha a H.264-et sem, nem tudom min műlik).

Elkezdtem nézelődni, hogy milyen lejátszók vannak a piacon, de mivel zenét is szeretnék hallgatni (Tidal+MQA, FLAC, DSD) ezek ára elég borsos, ráadásul még a Zidoo UHD 3000-nél is olvastam, hogy azért egy jobb DAC "simán" lenyomja.

Ezért arra gondoltam, hogy vennék egy média lejátszót (~100-200K), ami Android-os és fel tudnám rá telepíteni azokat a progikat amiket szeretnék (pl. HBO GO, USB Audio player pro stb.) és ad egy jó minőségű képet filmhez, zenére meg USB-n keresztül rákötném a DAC-ra, hogy az MQA is átmenjen.

Ami jó lenne:
- 2 HDMI out hogy aTV-re is rá tudjam kötni, illetve a HM-re is.
- Android
- USB out
Nice to have:
- HDMI input, hogy más eszköz képét is rá tudjam kötni.
- Beépített vinyó, hogy mondjuk a helyi zenéket rá tudjam másolni és ne zúgjon hozzá a NAS.

Árban, kinézetben és paraméterekben látszólag ez tökéletes lenne nekem:
DUNE HD PRO VISION 4K SOLO

Viszont nem egyértelmű, hogy az USB-t kimenetként is tudnám-e használni vagy csak bementként.

Tudnátok ebben segíteni? Egyrészt, hogy ez a lejátszó alkalmas-e rá vagy ha nem, akkor melyik az ami kb. tudja azokat a dolgokat amiket leírtam.

Gondolkodtam miniPC-ben is (pl. NUC, Vivo), de gondolom egy dedikált céleszköznek azért jobb képe lenne.

Előre is köszi!

Avatar
Karcsi666
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2008.04.04., pén. 10:58
Értékelés: 65

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Karcsi666 »

Üdvözletem!

Én is ugyanebben kérném a hozzáértők segítségét.
Van egy Zidoo UHD 3000-rem, hogyan tudom telepíteni rá a Tidalt?

Avatar
bene
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2003.09.01., hétf. 14:06
Értékelés: 8

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: bene »

fapaci írta:
2022.03.22., kedd 11:11
Blondsztyú írta:
2022.03.22., kedd 10:01
Üdvözletem a fórumozóknak!
Kérdezném a felhasználóktól,hogy tudnátok ajánlani olyan média lejátszót amely 4K képes,telepített Tidal klienssel rendelkezik(stabilan működik) és az MQA-t is képes kezelni .Ami még fontos lenne az az XLR sztereó kimenet amit preferálnék, a 2db HDMI kimenet talán ma már nem nagy elvárás,jól jönne az is.
Tisztelettel, köszönöm a válaszokat előre is!
A Zidoo UHD3000, Neo S, Neo X lejátszók MQA képesek és van rajtuk szimmetrikus audio kimenet is. Gyárilag egyiken sincs Tidal szoftver, de könnyen telepíthető mindre. A Tidal Connect szolgáltatás sajnos nem megy velük (elvileg).
Tudnál abban segíteni,hogy Neo S-re miképp tudnék Tidal-t telepíteni?Hálás lennék,mert egyenlőre bármely app telepítése reménytelen....

Online
Avatar
d.janos
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2004.10.12., kedd 00:45
Értékelés: 194
Tartózkodási hely: 4200

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: d.janos »

Vidaa rendszeres Hisense tv-re keresnénk megoldást (stick vagy médiabox) HBO MAX 4K, HDR, Dolby Vision szolgáltatásokkal. Mit érdemes ? Kösz.
"Az élet különös ténye, hogy elménk mindig megtalálja annak a módját, hogy fizikai valósággá változtassa azokat a gondolatokat, melyekkel a legtöbbet foglalkozunk"

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Blondsztyú írta:
2022.04.25., hétf. 19:29
Érdeklődnék,hogy a lejátszóra telepíthető-e a Tidal,ha igen akkor az MQA albumokat magas felbontásban képes-e megszólaltatni?
Hardveres MQA támogatás nincs benne és a Tidal-t sem tudja, de a Roon-nal valamilyen szinten együttműködik (talán mert azért nem kell fizetniük ;) ), így csak szoftveres MQA kibontás lehetséges.

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”