Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Médialejátszók

Avatar
midian82
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017.10.08., vas. 16:17
Értékelés: 0

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: midian82 »



Akkor ki lell nyomozni hogy van-e youtube támogatás!
Ha nincs akkor nem fog menni!
Ha van akkor simán kell mennie mert ezek szerint a hálózat rendben van.

Köszönöm utánanézek .

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Doky »



Szia 
Kipróbáltam látja a gép cuccait.
De nekem a cél csak annyi lenne hogy ha bekapcsolom az ACR t akkor a youtube vagy valamelyik benne lévő zenei csatorna menjen a többi nem fontos .
Akkor ki lell nyomozni hogy van-e youtube támogatás!Ha nincs akkor nem fog menni!
Ha van akkor simán kell mennie mert ezek szerint a hálózat rendben van.
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
midian82
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017.10.08., vas. 16:17
Értékelés: 0

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: midian82 »



Pl a WD TV Live kb hasonló korú (kb támogatásban is) mint az AC Ryan... ezért szerintem már nincs támogatása, de ki kell próbálni!
Pc-n nézd meg a hálózati megosztásokat és ha minden ok akkor látja-e a gépen lévő anyagokat!
Ha nem vagy teljesen biztos a dolgokban akkor szólj ismerősnek aki otthon van a témában és összelövi neked (sok bosszùságtól megóvhatod magad)!

Szia 
Kipróbáltam látja a gép cuccait.
De nekem a cél csak annyi lenne hogy ha bekapcsolom az ACR t akkor a youtube vagy valamelyik benne lévő zenei csatorna menjen a többi nem fontos .

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Doky »



Köszönöm így már érthető Sajnos ebben a témában nem vagyok naprakész .Gondoltam ha benne van akkor megy is de akkor utána nézek 
Egyébként csak pc van rákötve még a routerre .
Pl a WD TV Live kb hasonló korú (kb támogatásban is) mint az AC Ryan... ezért szerintem már nincs támogatása, de ki kell próbálni!Pc-n nézd meg a hálózati megosztásokat és ha minden ok akkor látja-e a gépen lévő anyagokat!
Ha nem vagy teljesen biztos a dolgokban akkor szólj ismerősnek aki otthon van a témában és összelövi neked (sok bosszùságtól megóvhatod magad)!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
midian82
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017.10.08., vas. 16:17
Értékelés: 0

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: midian82 »



Nézz utánna hogy az AC Ryan-hez van-e Youtube támogatás!
Ugyanis nagyon sok gyártónál teljesen vagy részben de megszűnt a youtube támogatás ill használat!
Gyanítom hogy a te készüléked is így járt, de nézz utánna!
 
Azért kérdeztem hogy mi van a hálózatra kötve (pc, nas, stb) mert annak fügvényében kell ill érdemes a hálózatot ill. progit állítani.

Köszönöm így már érthető Sajnos ebben a témában nem vagyok naprakész .Gondoltam ha benne van akkor megy is de akkor utána nézek 
Egyébként csak pc van rákötve még a routerre .

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Doky »



Amit szeretnék az szinte csak a youtube az Ac ryan ről.
Hogy érted hogy mi van még a hálózaton?
Nézz utánna hogy az AC Ryan-hez van-e Youtube támogatás!Ugyanis nagyon sok gyártónál teljesen vagy részben de megszűnt a youtube támogatás ill használat!
Gyanítom hogy a te készüléked is így járt, de nézz utánna!
 
Azért kérdeztem hogy mi van a hálózatra kötve (pc, nas, stb) mert annak fügvényében kell ill érdemes a hálózatot ill. progit állítani.
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
midian82
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017.10.08., vas. 16:17
Értékelés: 0

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: midian82 »



Nem tudom mi fut a Pc-n ill hogy a hálózaton mi van még.
A hálózati megosztásokat engedélyezni kell, tűzfalat beállítani, esetleg egy dlna szerver progi...
Mit szeretnél elérni a hálózaton, neten?

Amit szeretnék az szinte csak a youtube az Ac ryan ről.
Hogy érted hogy mi van még a hálózaton?

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Doky »



Sziasztok 
Ac ryan 2 mini m van tudnátok segíteni netes összekötésben?Jóideje meg van de csak most kötöttem rá netet.
A napokban összekötöttem egy netkábellel a routehrez de nem jön be semmi .
Gondolom valami beállítás még kell hozzá..
üdv G
Nem tudom mi fut a Pc-n ill hogy a hálózaton mi van még.A hálózati megosztásokat engedélyezni kell, tűzfalat beállítani, esetleg egy dlna szerver progi...
Mit szeretnél elérni a hálózaton, neten?
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
midian82
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017.10.08., vas. 16:17
Értékelés: 0

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: midian82 »


Sziasztok 
Ac ryan 2 mini m van tudnátok segíteni netes összekötésben?Jóideje meg van de csak most kötöttem rá netet.
A napokban összekötöttem egy netkábellel a routehrez de nem jön be semmi .
Gondolom valami beállítás még kell hozzá..
üdv G

Avatar
silboy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2006.01.04., szer. 21:59
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: Tiszaújváros

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: silboy »


Meg van köszi, kipróbálom.
Szia, milyen droid app van hozzá?
HÁZIMOZI & HIFI - TV: Sony KD-60XF8305 AVR: Denon AVR-X2500H AMP: Audiolab 6000A front: Dali Opticon 2 & Dynaudio Emit M20 center: Dali Opticon Vokal rear: Dali Zensor 1 minidisc deck: Sony MDS-JE640

Avatar
silboy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2006.01.04., szer. 21:59
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: Tiszaújváros

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: silboy »


Szia, milyen droid app van hozzá?
Láthatod, mindenki mást preferál.
Nincs egyértelmű győztes.
Valóban kicsit lomha a WD, de stabilabb sok másik játékoshoz képest.
Igen, nem mai!

Hozzá is van droid app, nem kell tv.
HÁZIMOZI & HIFI - TV: Sony KD-60XF8305 AVR: Denon AVR-X2500H AMP: Audiolab 6000A front: Dali Opticon 2 & Dynaudio Emit M20 center: Dali Opticon Vokal rear: Dali Zensor 1 minidisc deck: Sony MDS-JE640

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


Nem írtam hogy jobb kell, hol olvastál ilyet? Egyedüli fő elvárás a jobb hálózati lejátszás és ugyan ez a szint, amivel ugye elégedett vagyok, ahogy írtam is...tehát nem értem miért nem értesz. Ahogy írod, a 105 alig éri be a 95-öt, akkor miért furcsállod, hogy nem akarok akkora felárat fizetni? Lassan én nem értem, miért írsz ilyeneket
Jobb kell hálózati, és menü szinten. Nem értem mi a gondod, felhívtam a figyelmed, h a 103 visszalépés lesz hangban, sztem ez elég fontos információ. Nyerni csak a 105 EU-val nyersz, pláne ha ráteszed a CFW-t, akkor menni fog az ISO lejátszás, van applikáció hozzá, szépen vezérelhető. Stabil a hálózaton is. Árban sem szokott rossz lenni ha felkerül egy - egy darab. Persze 10-20e.-nél azért többet kell rálocsolni. 
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Sedwick
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.01.06., vas. 00:18
Értékelés: 18

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Sedwick »



Lejátszó: csak a Kaleidescape. Az viszont egy másik liga.
Splitter: Nem szabadna.

Valóban más liga de azért köszi.

Avatar
Sedwick
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.01.06., vas. 00:18
Értékelés: 18

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Sedwick »



Haj mekkora tévedésben vagy. A 103 hangja HDMI-n egyáltalán nem hozza a 95 szintjét bármilyen furának is tűnhet első hallásra. Face to face teszteltem, még a sima 105 sem volt előrelépés, bár az hozza a 95-t. Azért nem teljesen értelek, legyen jobb, hálózat, menü, de ne legyen drága. Ez a kecske is jól lakjon, de a káposzta is megmaradjon esete. Ismereteim szerint nem pont így műxik ez a hobbi.
 

Nem írtam hogy jobb kell, hol olvastál ilyet? Egyedüli fő elvárás a jobb hálózati lejátszás és ugyan ez a szint, amivel ugye elégedett vagyok, ahogy írtam is...tehát nem értem miért nem értesz. Ahogy írod, a 105 alig éri be a 95-öt, akkor miért furcsállod, hogy nem akarok akkora felárat fizetni? Lassan én nem értem, miért írsz ilyeneket

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Hifilala »


Haj mekkora tévedésben vagy. A 103 hangja HDMI-n egyáltalán nem hozza a 95 szintjét bármilyen furának is tűnhet első hallásra. Face to face teszteltem, még a sima 105 sem volt előrelépés, bár az hozza a 95-t. Azért nem teljesen értelek, legyen jobb, hálózat, menü, de ne legyen drága. Ez a kecske is jól lakjon, de a káposzta is megmaradjon esete. Ismereteim szerint nem pont így műxik ez a hobbi.Néha úgy érzem,hogy ez a topic egy másik világ,ahol egy 20 ezer forintos lejátszó simán hozza egy 500 ezres szintjét.

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



Most tervezk NAS-t integrálni a rendszerbe, és a jó hálózatkezelés nem ártana hozzá. 95 ezen téren pedig nem az. A 103-105 volt az első gondolatom. A 105 felára nem ér meg nekem ennyit, így a 103 maradt, mivel analógban ugyan sokkal butább, de hdmi-ben ugyan az.
 
Nem akarok jobbat, csak ami ezt a szintet hozza, ahogy ezt írtam is. Az, hogy 21. századi kezelő felülete legyen, már csak egy plusz adalék lett volna.
 
A kérdésemre a választ egyébként nagyon jól leírtad :-)

Haj mekkora tévedésben vagy. A 103 hangja HDMI-n egyáltalán nem hozza a 95 szintjét bármilyen furának is tűnhet első hallásra. Face to face teszteltem, még a sima 105 sem volt előrelépés, bár az hozza a 95-t. Azért nem teljesen értelek, legyen jobb, hálózat, menü, de ne legyen drága. Ez a kecske is jól lakjon, de a káposzta is megmaradjon esete. Ismereteim szerint nem pont így műxik ez a hobbi. 
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: GTomi »

mi a különbség a "rescale to fill és "rescale to stretch" között?
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »



Sziasztok!
 
Van esetleg valakinek tapasztalata Oppo 95 kiváltására kizárólag HDMI kép és hang tekintetében médialejátszó fronton?
Zenei rész külön lenne, tehát csak olyan lejátszót keresnék, ami képben és hangban (mozin) képes ezt a szintet hozni és hálózatról ügyesebben dolgozni mint a 95 Oppo. Az sem ártana ha picit XXI. századibb menüvel lenne megáldva, vagyis felhasználó barátabb.
 
A másik kérdésem, amit korábban linkelt valaki, egreat H10 HDMI splitter vajon beleszólhat a kapott hangba/képbe?
 
Köszi
Lejátszó: csak a Kaleidescape. Az viszont egy másik liga. Splitter: Nem szabadna.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: GTomi »



Annyira az sem olcsó, ház 20 + alaplap 18 + proc 32 + ram 12 + egér 4 + ssd 13 ... ez már 99, erre jön a video és hangkártya ha kell (hdmi-hez nem létkérdés). És persze akkor még csak gyári ventis hűtés. 
Vannak persze integrált atom meg celeron procis csodák, csak azért pénzt adni nem tudom szabad-e Illetve lehet használtat turkálni, de az megint más.

 
és hány hónap, amíg nem jön az újabb verzió, ebből abból (nyilván ki tudja, hogy annyival jobb-e, de azért csak elcsábulhat az ember)
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
Denonavr
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 700
Csatlakozott: 2012.01.03., kedd 15:31
Értékelés: 276
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Denonavr »



Annyira az sem olcsó, ház 20 + alaplap 18 + proc 32 + ram 12 + egér 4 + ssd 13 ... ez már 99, erre jön a video és hangkártya ha kell (hdmi-hez nem létkérdés). És persze akkor még csak gyári ventis hűtés. 
Vannak persze integrált atom meg celeron procis csodák, csak azért pénzt adni nem tudom szabad-e Illetve lehet használtat turkálni, de az megint más.

Igen, ez az én bajom is most, hogy beleástam magam egy kicsit a témába
Jamo C803, TMP Classic, Hivox Lupus C MKIII, Allo digione signature

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »


Vagy össze rakok egy minimal HTPC-t, egy jobb hangkártyával. 
 
Annyira az sem olcsó, ház 20 + alaplap 18 + proc 32 + ram 12 + egér 4 + ssd 13 ... ez már 99, erre jön a video és hangkártya ha kell (hdmi-hez nem létkérdés). És persze akkor még csak gyári ventis hűtés. 
Vannak persze integrált atom meg celeron procis csodák, csak azért pénzt adni nem tudom szabad-e Illetve lehet használtat turkálni, de az megint más.
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
Denonavr
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 700
Csatlakozott: 2012.01.03., kedd 15:31
Értékelés: 276
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Denonavr »


 
Vagy össze rakok egy minimal HTPC-t, egy jobb hangkártyával. 
Jamo C803, TMP Classic, Hivox Lupus C MKIII, Allo digione signature

Avatar
Sedwick
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.01.06., vas. 00:18
Értékelés: 18

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Sedwick »


Most tervezk NAS-t integrálni a rendszerbe, és a jó hálózatkezelés nem ártana hozzá. 95 ezen téren pedig nem az. A 103-105 volt az első gondolatom. A 105 felára nem ér meg nekem ennyit, így a 103 maradt, mivel analógban ugyan sokkal butább, de hdmi-ben ugyan az.
 
Nem akarok jobbat, csak ami ezt a szintet hozza, ahogy ezt írtam is. Az, hogy 21. századi kezelő felülete legyen, már csak egy plusz adalék lett volna.
 
A kérdésemre a választ egyébként nagyon jól leírtad :-)

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »



 és hálózatról ügyesebben dolgozni mint a 95 Oppo. Az sem ártana ha picit XXI. századibb menüvel lenne megáldva, vagyis felhasználó barátabb. 
 

 
TROLL ON:
 
mi az, hogy nem ügyes? nem 21. századi? nem felhasználóbarát? de legalább oppo, nem?
 
egy csomóan szenvedünk jó hálózatkezeléssel, gyors felülettel, látványos borítóképekkel, leírásokkal, változatos felületekkel, remek kezelhetőséggel és jó képminőséggel a tized annyiba kerülő szar Kodi-s boxok előtt, erre itt egy ember egy tökéletes oppo-val és elégedetlen. Ez hihetetlen 
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
Sedwick
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.01.06., vas. 00:18
Értékelés: 18

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Sedwick »

Analóg m nem lényeg, csak HDMI hang és kép.

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”